VAN DE Él INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTEVLISSINGEN Woensdag 7 juni 2000 FAAM/VLISSINGER GEMEENTE MIDDELBURG VEËIP MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 21 INFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikkingen Beschikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet Milieubeheer hebben ver leend aan: 1. DELTA TRADING B.V. te Middel burg voor het oprichten en in werking hebben van een inrich ting ten behoeve van het in- en verkopen van gebruikte diesel motoren en onderdelen voor scheepvaart en industrie. De in richting is gelegen aan de Volta- weg 4 te Middelburg, kada straal bekend gemeente Middel burg, sectie M, nr. 563; 2. De heer P. Nijpjes te Middel burg voor het oprichten en in werking hebben van een inrich ting ten behoeve van het klein schalig houden van dieren en het verkopen van agrarische producten. De inrichting is ge projecteerd aan de Noordweg 5I6 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectieT,nrs. I073, I074 en 1075. Inzage De beschikkingen en alle relevan te stukken liggen tot 6 juli 2000 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing- sestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd via tel. nr. (0118) 67 52 41Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Beroep Van 8 juni tot 20 juli 2000 kan beroep worden ingesteld door de genen die bedenkingen hebben in gebracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die ge bruik hebben gemaakt van de ge legenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, alsmede belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit De beschik kingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is inge steld en tevens op grond van arti kel 8.81 van de Algemene wet be stuursrecht een verzoek wordt ge daan tot het treffen van een voor lopige voorziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Af deling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afde ling. Informatie Nadere informatie over de be roepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving MELDINGEN artikel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en Wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieube heer van: 1. VEDES Horeca B.V. te Goes voor een cafébedrijf, genaamd "Tullamore", gelegen op het perceel Plein 1940 nr. 3 te Middelburg; 2. Autoschadeherstelbedrijf Arne- stein te Middelburg voor een herstelinrichtingsbedrijf, gele gen op het perceel Elektraweg 7b te Middelburg; 3. Mol Schuddebeurs B.V. te Noordgouwe voor een tanksta tion, op het perceel gelegen op het perceel Roozenburglaan 236 te Middelburg; 4. Regiopolitie Zeeland te Middel burg voor een kantoorgebouw, gelegen op het perceel Vrijland straat 29 te Middelburg; 5. Gero Campers te Middelburg voor een herstelinrichtingsbe drijf, gelegen op het perceel Noordmonsterweg 4 te Mid delburg; 6. De heer P.J.M. Minken te Mid delburg voor de opslag van goederen, op het perceel Nieu we KIevers kerkse weg 15a te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur op grond van artikel 8.40 Wet mi lieubeheer van toepassing. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp-beschikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieube heer is ingediend door Badhotel Veerse Meer B.V. te Arnemuiden voor een nieuwe, geheel de inrich ting omvattende vergunning (revi sievergunning) in verband met het veranderen van de werking van de inrichting ten behoeve van een hotel/restaurant/snackbar met aanlegsteiger. De veranderingen bestaan uit een uitbreiding van het aantal ligplaatsen ten behoe ve van recreatievaartuigen, het vergroten van opslagen en diverse interne veranderingen die hebben plaatsgevonden. De inrichting is gelegen aan de Oranjeplaatweg I te Arnemuiden, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie I, nr. 356. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Mi lieuzaken van de dienst Stadsont wikkeling,Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient van te voren telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. 67 52 41). Desgevraagd wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Bedenkingen In de periode van 8 juni tot 6 juli 2000 kunnen gemotiveerde be denkingen tegen de ontwerp-be schikking schriftelijk door een ie der bij het college worden inge diend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtewisseling over de ontwerp-beschikking kan daar om telefonisch worden verzocht Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die beden kingen heeft ingediend worden, in dien daarom wordt verzocht, met bekend gemaakt. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen later beroep in stellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvor ming straks afwijkt van het voor nemen. BOUWAANVRAGEN bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor het: uitbreiden van twee schoolloka len op het perceel Prinsenhove 6; uitbreiden van een schoollokaal op het perceel Boekweitstraat 2 te Arnemuiden; bouwen van een bedrijfsruimte en een showroom op het per ceel Voltaweg 13; uitbreiden van de keuken op het perceel Langevieleweg 4; bouwen van een bedrijfshal op het perceel Voltaweg 14; bouwen van een puntdak op de bestaande garage op het per ceel Molendijk 45; verbouwen van de voorgevel op het perceel Langstraat 52 te Ar nemuiden. N.B.:Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 22 t/m 26 mei 2000 zijn de volgende bouw en/of sloopvergunningen verleend en/of is met de volgende meldin gen ingestemd: het verbouwen van een woon ruimte op de Ie verdieping van het pand tot bedrijfsruimte (res taurant) op het perceel Markt 17; het slopen van een asbesthou dende luchtbehandeling en een c.v.-ketel op het perceel Balans 25; het verbouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Roompot 11 te Arnemuiden; het bouwen van een bijkeuken op het perceel Dorpsstraat 21 te Arnemuiden; het uitbreiden van de woning op de Ie verdieping op het per ceel Noordweg 474; het uitbreiden van de woonka mer op het perceel Klein Vlaan deren 3 a; het bouwen van een berging op het perceel Bereklauwerf 23 te Arnemuiden; het wijzigen van de voorgevel op het perceel Bree 5; het gedeeltelijk slopen van Mi- net Elektrozaak op het perceel Segeersstraat 25; het uitbreiden van een opslag loods en kantoren op het per ceel Grenadierweg I 7b. het slopen van een kassencom plex op het perceel Nadorst- weg 10; het slopen van een omkasting van een stoomketel op het per ceel Herculesweg 35; het slopen van een woning op het perceel Walcherseweg 248; het slopen van het dak van een magazijn op het perceel Hercu lesweg 30; het slopen van bestaande ketels en asbestplafond in het ketel huis op het perceel Willem Arondeusstraat 59; het slopen van een asbestriole- ring op het perceel Zuidsingel 128; het slopen van twee flatgebou wen op de percelen Rentmees terlaan 67-30lal j. van Reigers bergstraat 5 9-233a; het slopen van vier gebouwen op de percelen Rentmeester laan 241,245 en M. de la Pal- mastraat 3; het slopen van een asbesthou dende dakplaat op een perceel aan de Uijterschootweg. Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belang hebbenden kunnen binnen zes weken na de aangegeven datum van bekendmaking van een be sluit aan aanvrager een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AM Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening vrijstelling te verlenen van de bestemmingsplannen: Dorp 1986, Lb.v. het bouwen van rijwielstallingen op een per ceel aan de Doeleweg en aan het Stationsplein te Arnemui den; Klarenbeek lib, Lb.v. het bou wen van een schuur/berging op het perceel Brandenburglaan 10; Klarenbeek lib, Lb.v. het plaat sen van een tuinhuisje op het perceel Brandenburglaan 45. De aanvragen liggen met ingang van vrijdag 9 juni 2000 geduren de vier weken (tot en met 6 juli 2000) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21. Gedurende de termijn van ter inzageligging kan een ieder schrif telijk zijn zienswijze omtrent de aanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. INSPRAAK ARTIKEL 19, LID I WRO ONTWERPPLAN EBEN HAEZER Op grond van artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening dient het gemeentebestuur bij de voorbereiding van de vrijstellings procedure ex artikel 19, lid I van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning inspraak te verlenen op het betreffende ontwerpplan conform de Inspraakverordening Middel burg. Het ontwerpplan betreffende de nieuwbouw van het verzorgings huis Eben Haezer aan de Briand- laan 2 te Middelburg ligt hiertoe met ingang van vrijdag 9 juni 2000 gedurende 4 weken (tot en met donderdag 6 juli 2000) voor een ieder ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21Inspraak wordt verleend aan ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen. Medewerkers van de sectie Ruim telijke Ordening van de dienst Stadsontwikkeling zijn bereid een toelichting te geven op het ont werpplan. In het kader van deze inspraak zal er op dinsdag 27 juni 2000 onder voorzitterschap van wet houder P.M. Bruinooge een in spraakavond worden gehouden in het verzorgingshuis Eben Haezer, Briandlaan 2. De avond begint om 19.30 uur. Gedurende de termijn van terin zage legging kunnen inspraakreac ties schriftelijk naar voren worden gebracht op een daartoe bestemd inspraakformulier. Deze formulie ren zijp verkrijgbaar bij de dienst Stadsontwikkeling. Tevens kunnen, gedurende voormelde termijn, in spraakreacties mondeling naar voren worden gebracht. Hiervoor dient een afspraak te worden ge maakt bij de sectie Ruimtelijke Ordening, telefoon 0118-675200. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een in Klein Vlaande ren, naast de hoofdingang van het pand van de Stichting Arduin gele gen parkeervak, behalve voor de persoon (arts) waarvoor het par keervak is bestemd. Tegen dit besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 20 juli 2000 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffie recht geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de Sectie Interne en Juridische Zaken van de dienst Stadsbeheer, Vlissingsestraat 2 I te Middelburg ter inzage. PARKEERVERBOD SPORTHAL VOORBORCH Burgemeester en wethouders ma ken bekend dat door middel van verkeersborden een parkeerver bod wordt ingesteld aan weerszij den van de verbindingsweg van de Breeweg naar de sporthal Voor- borch. Inzage Het volledige besluit ligt van 8 ju ni tot en met 19 juli 2000 ter in zage bij de dienst Stadsontwikke ling,Vlissingsestraat 21 te Middel burg. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u ingevolge de be palingen van de Algemene wet be stuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een be zwaarschrift. Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het be sluit waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Indien u bij ons een bezwaar schrift hebt ingediend, kunt u te vens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuurs recht de President van de Arron dissementsrechtbank te Middel burg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, als u meent dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. Het verzoek hiertoe moet worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg.Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit bedraagt 225,- voor natuurlijke personen en 450,- voor andere dan na tuurlijke personen. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de FaamIVIissinger van van daag of www.middelburg.nl. G E M E E N T 1 E POSTBUS 10Ü0 4357 ZV DOMBURG TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 ALGEMEEN Het gemeentehuis,Traverse I te Domburg, is op werkdagen geo pend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: 0118-555444; fax: 0118-555433. Postadres: Postbus 1000, 4357 ZV Domburg Afval-informatielijn: 0800- 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en onderhoud: 0118-555447.Voor dringende za ken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten'van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een centrale publieksbalie ingericht. De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de volgende za ken: Cluster Zorg telefoon: 0118- 555445; onderwijs, subsidies, uit keringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicapten. Cluster Burgerzaken telefoon: 0118-555446; reisdocumenten/rijbewijzen uit treksels verklaringen, bevol kingsadministratie, burgerlijke stand, belastingen, algemene za ken. Cluster Grondgebied telefoon: 0118-555447; bouwzaken, be stemmingsplannen, grondverkoop, huursubsidie, milieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze on derwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Dom burg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kan iedereen bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunnin gen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellingen). Dat moet schrif telijk, gemotiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet ui terlijk worden verzonden (per ptt- post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Info: 0118-555444. BEKENDMAKINGEN WET GELUIDHINDER Wij maken bekend dat wij van plan zijn over te gaan tot indie ning van een verzoek om vaststel ling van een hogere grenswaarde op grond van de Wet Geluidhinder voor het bouwen van een woning aan de Duinweg 58 te Oostkapel- le.Als gevolg van het verkeer gaat de geluidsbelasting aan de gevel van de woning de in de Wet Ge luidhinder genoemde voorkeurs- waarde te boven. Het ontwerp- verzoek en het daarbij behorende akoestisch onderzoek liggen van 8 tlm 21 juni 2000 ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze termijn kan ie dereen met betrekking tot dit on derwerp schriftelijk zijn/haar zienswijze kenbaar maken bij ons college. Op 8 juni 2000 zal om 15.15 uur in het gemeentehuis te Domburg een openbare hoor zitting worden gehouden, waarbij iedereen in de gelegenheid wordt gesteld mondeling zijn/haar ziens wijze over het ontwerp-verzoek kenbaar te maken. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken bekend dat de raad in zijn vergadering van 25 mei 2000 met toepassing van het bepaalde in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening heeft ver klaard dat een herziening wordt voorbereid van een gedeelte van het bestemmingsplan "Duinweg" voor het perceel Duinweg 58 te Oostkapelle, voor het bouwen van een woning; het gebied is aange geven op een gewaarmerkte teke ning. Dit raadsbesluit treedt op 8 juni 2000 in werking en ligt met de bijbehorende stukken van af heden voor iedereen ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. ART 19 Wet RO (oud) Er is een aanvraag binnengeko men om vergunning ingevolge de Woningwet voor het bouwen van een woning Duinweg 58 te Oost kapelle. Het bouwplan is in strijd met het bestemmingsplan. Door de gemeenteraad is verklaard, dat voor het bestemmingsplan een herziening wordt voorbereid. Het bouwplan is in overeenstemming met de in voorbereiding zijnde herziening.Wij zijn van plan door toepassing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening en 50 lid 6 van de Wo ningwet de vergunning te verlenen nadat van Gedeputeerde Staten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar zijn ontvangen. Het bouwplan ligt van 8 tlm 21 juni 2000 voor iedereen ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de gelegenheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. ART. 19 lid 3 WRO.(nieuw) Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor: Serooskerke - plaatsen van een blokhut Noordweg 115a. Het bouwplan is in strijd met het bestemmingsplan. Wij zijn van plan de vergunning te verlenen door toepassing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning. De bouw- en situatietekening liggen van 8 juni tlm 5 juli 2000 voor iedereen ter inzage op het ge meentehuis te Domburg. Geduren de deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkin gen tegen dit bouwplan bij het col lege in te dienen. VRIJSTELLINGS PROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor het vernieuwen/veranderen van een schuuruitbouw Noordstraat 19 te Domburg. Het bouwplan voldoet niet geheel aan het bestemmings plan. Wij zijn van plan om met ge bruikmaking van de in het be stemmingsplan opgenomen moge lijkheid vrijstelling te verlenen. De bouw- en situatietekening liggen van 8 juni tlm 5 juli 2000 voor iedereen ter inzage op het ge meentehuis te Domburg. Gedu rende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke be denkingen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. BOUW/SLOOP- AANVRAGEN/MELDINGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-l'sloopvergun ning, meldingen zijn ingekomen voor: Aagtekerke - bouwen van twee woningen Prelaatweg 36; Biggekerke - verbouwen van een woning Oostweg I; Domburg - verbouwen van een schuuruit bouw Noordstraat 19; - verbouwen van een voorgevel Weststraat 4; - plaatsen van een tuinhuis Prin separk 31; Oostkapelle - uitbreiden van een zomerhuis Oosterpark 94; - uitbreiden van een woning Noordweg 18; Veere - plaatsen van een tuinprieel/wij- zigen gevel Veerseweg 4; Zoutelande - bouwen van een bergschuurtje De Zandput 86; - bouwen van een schuur Weren- dijkseweg 11. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE BOUW/ AANLEGjVERGUN- NINGENIMELDINGEN De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd: (tussen haakjes staat de datumvan ver zending.) Grijpskerke - uitbreiden van een woning Bergwei 59 (26-5); Meliskerke - bouwen van een garage/tuin- berging Smidsbaerd 8 (26-5); Oostkapelle - bouwen van een dakkapel Magnolialaan I (26-5); - wijzigen van een reeds eerder verleende bouwvergunning voor het bouwen van een woning Oude Domburgseweg 56 (25- 5); Serooskerke - uitbreiden van een woning Bo- gerdweie 24 (26-5); Westkapelle - bouwen van een bergruimte op een perceel aan de Pauluswege- ling (26-5) - herontwikkelenlplaasen van een lichtmast/antenne de Bucksweg 2 (26-5); Zoutelande - bouwen van een berging Duin park Boulevard 28 (26-5). Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te ma ken tegen de bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). (Zie: be zwaar/beroep/voorlopige voorzie ning.) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. AANPASSING VEROR DENING LEERLINGEN VERVOER GEMEENTE VEERE (2e WIJZIGING) De gemeenteraad heeft tijdens de openbare vergadering van 25 mei 2000 de 2e wijziging van de Ver ordening leerlingenvervoer ge meente Veere vastgesteld. Deze wijziging treedt in werking op 14 augustus 2000. De verordening ligt ter inzage op het gemeente huis te Domburg (cluster Zorg). ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENING De gemeenteraad heeft op 25 mei 2000 besloten de APV te wij zigen. In de verordening zijn nieu we artikelen opgenomen over het vervoer van inbrekerswerktuigen, loslopende honden, loslopend vee, wildplassen en wegwerpen van re clame- of strooibiljetten. De verordening ligt voor iedereen ter inzage op het gemeentehuis te Domburg en is tegen betaling van de kosten te koop. De verordening treedt op 8 juni 2000 in wer king. TERRASVERGUNNING KONDITOREI PETIT PLAISIR De burgemeester is van plan een beslissing te nemen op de aan vraag van de heer H. van de Vreugde over het innemen van terras op de parkeerplaats voor zijn pand gelegen aan de Langstraat 25 te Zoutelande. De concept-vergunning ligt van 8 ju ni tlm 6 juli 2000 voor iedereen ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Iedere belanghebbende kan zijn zienswijze kenbaar ma ken. Dit kan schriftelijk bij burge meester en wethouders van Veere, Postbus 1000,4357 ZV Dom burg. U kunt uw mening ook mon deling geven. Daartoe kunt u een afspraak maken met mevrouw N.W.Wondergem, tel. 555444. De inspraakreacties zullen bij de de finitieve vaststelling van de aanwij zingsbesluiten worden betrokken. Domburg, 7 juni 2000 Burgemeester en Wethouders van Veere m BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergun ning zijn ingekomen t.b.v.: Het uitbreiden van de woning Piersonstraat 6; 1Het bouwen van een serre Goeman Borgesiusstraat 97; 2. Het bouwen van dakkapellen Vlissingsestraat 24; 3. Het bouwen van een tuinhuis Verdilaan 18; 4. Het bouwen van een serre Kie- vietsprenk 30; 5. Het bouwen van een serre Zeewijksingel 43; 6. Het bouwen van een garage deur bij een carpoort Touten- burg 22; 7. Het bouwen van een serre Wil- helmina Druckerlaan 86. Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VRIJSTELLINGS PROCEDURE Wij maken bekend dat een bouw plan is ingediend door de Ge meente Vlissingen, sector Beheer voor de plaatsing van een skate- baan en ontmoetingsvoorziening aan het Bossenburghpad. Dit plan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestem- mingsplan.Wij willen positief be slissen op deze aanvraag. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening biedt daartoe de moge- lijkheid. Voordat wij beslissen liggen de bouw- en situatietekeningen met ingang van 8 juni 2000 tlm 21 juni 2000 in het stadhuis ter inzage op de begane grond (ka mer 033). Gedurende die periode kan iedereen schriftelijk zijn be denkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1. Het wijzigen van de achterge vel Glacisstraat 149 (afwijking bouwvergunning); 2. Het bouwen van een apparte mentencomplex Boulevard Bankert gebouw I (2_ fase afwijking bouwvergunning); 3. Het aanbrengen van lichtre clame Bellamypark 44; 4. Het bouwen van een woning Wildbaan 6 (afwijking bouw vergunning); 5. Het aanbrengen van lichtre clame Edisonweg 4; 6. Het aanbrengen van lichtre clame Wolstraat 19; 7. Het aanbouwen van de keu ken Zuiderzeestraat 14; 8. Het aanbrengen van lichtre clame Paul Krugerstraat 134; 9. Het slopen van asbesthouden de wandplaten Hellebardier- straat 13; 10. Het vergroten van de woning Van Oorschotlaan 10; 11Het bouwen van een woning met garage Zuidbeekseweg 28; 2. Het bouwen van een woning met garage Houtwal 12; 13. Het bouwen van een woning met inpandige garage ber ging Wildbaan 5. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VERGADERINGEN VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: De eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie zijn op donderdag 8 juni en 22 juni 2000. Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. Vlissingen, 7 juni 2000 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen.

de Faam | 2000 | | pagina 21