10 JAAR OKER Boogaard, meer dan alleen verf Mexx sieraden voor jong en oud Onderuit bij Le Bazar Wonen! Nefit: de ketel die weet wat behaaglijk is Sterk in multimedia: de videocamera DVL 9700 stoutenbeek Het EK 2000 VOETBALSPEL BELLEN, WINNEN, SCOREN 9-50.10.123 ZOMER Boogaard Verf Juwelier Van der Maden Le Bazar Wonen Foto Verschoore InstallatiebedrijfAkkerdaas BRUIDSHUIS ELLEN 2e pinksterdag geopend van 11.00 - 18.00 uur. Met de EK 2000 Actie van aanbiedingen Voordelige Vakanties van het Nationaal Reumafonds Wij willen middels deze advertentie de clientèle bedanken voor het in ons gestelde vertrouwen! AQUARELLE BLOKJE 18 x 24 20 vel 250 gram 18 DE FAAM/VLISSINGER Woensdag 7 juni 2000 xclusieue Boogaard Verf in Vlissingen nodigt iedereen uit een bezoek te brengen aan de showroom waar men kennis kan maken met de collectie behang, zonwering, gordijnen en vloerbedekking. De collectie kan gecombineerd worden met de juiste kleur lak of muurverf die ter plekke kan worden opgeme ten en op kleur gemaakt kan worden met een van de mengmachines. Tevens heeft Boogaard Verf plafond- en lambrizeringslijsten en plafondomamenten die geschilderd kunnen worden ter af werking van het geheel. Voor mensen die geen hinderlijke geur in hun interieur willen hebben heeft Boogaard een flinke sortering acrylverven voor zowel doe-het-zelvers als professionele schilders. Boogaard Verf wenst een ieder dan ook veel inspiratie toe en hopelijk tot ziens. Gildeweg 25 Vlissingen Tel. 0118-431304 Voor de fans van het succesvolle mode merk Mexx is er nu verrassend nieuws: vanaf april 2000 completeert een stijl volle sieradencollectie het modieuze Mexx-aanbod. In de Collection 2000 heeft Mexx middels drie thema's Kleine Markt 1 (Walstraatpromenade) Vlissingen Is het een chaise longue' Een ontspanfauteuil? Of is het misschien een schommelstoel? Het is de Swing Plus viui Bonaldo! Vormgeving en comfort sa men in één zitmeubel. Ingeklapt is het een heerlijke schommelstoel, uil- geklapt een vorstelijke relax- stoel. De Swing Plus is in stof al leverbaar vanaf 1 340,- Pasteurstraat 2, Goes, Tel. 0113-220 204 Foto Verschoore is klaar voor de toekomst. En wie in het bezit is van een digitale JVC-videorecorder, is dat ook. De DVL 9700 bijvoorbeeld is een complete camera waarmee zowel stilstaande als bewegende beelden haarscherp kunnen worden opgenomen. Verder is de DVL 9700 recorder standaard uitgerust met een ingebouwde automatische flitser waar mee het storende 'rode-ogen-effect' tot een minimum wordt teruggebracht, een Progressive Super Wide Mode, pinpoint digital zoom bij het afspelen en Easy Edit, dat hel monteren van video's met effecten en overgangen uiterst gemakkelijk maakt. In de winkels in Goes, Vlissingen en Middelburg kunnen ze u er alles over vertellen. Goes, Klokstraat 7, Tel. 0113-216159 Vlissingen, Walstraat 109, Tel. 0118-414081 Middelburg, Lange Delft 115, Tel. 0118-634225 Weststraat 1, Domburg Tel. 0118-581442 Young, Essentials en City de smaak van jong en oud weten te verenigen. De Mexx sieradencollectie is vervaar digd uit eerste gehalte zilveren bestaat uit ringen, armbanden, colliers en oorsieraden die uitstekend met elkaar te combi neren zijn. De nieuwe sieraden zijn verkrijgbaar in drie verschillende uitvoeringen- glanzend, gematteerd of grafisch gede coreerd. De Mexx sieraden zijn verkrijgbaar bij juwelier Van der Maden aan de Kleine Markt in Vlissingen. de prijzen varië ren van 29,-tot 295,-. 2e Pinksterdag open van 11.00 - 17.00 uur. Installatiebedrijf Akkerdaas in Domburg is leverancier van de producten van Nefit. Nefit vervaardigt energiezuinige Verbeterd en Hoog rende- menlsketels, zonneboilers en geisers. De verwarmingsketels van Nefit zijn er zowel voor nieuwbouw als renovatie. Een nieuwe ketel verhoogt niet al leen het wooncomfort maar levert ook nog een interessan te besparing op de energieno ta op. De nieuwste ketels van Nefit zijn aanmerkelijk zuini ger in het gebruik dan oudere verwarmingsketels. I nstalla- tiebedrijf Akkerdaas geeft des gewenst een deskundig advies over de aanschaf van een nieuwe ketel of geiser. Overi gens is de aanleg en onderhoud van cv-installaties niet de enige activiteit van het installatiebedrijf. Akkerdaas legt ook gas, water en sanitair aan, voert reparaties uit aan zinken dakgoten en brengt dakbedekking aan. Profiteer van dit extra lange meubel weekend- Samen kijken naar leuken nieuwe dingen in de Wij komen graag bij u thuis. mooiste meubelzaak van Zeeland- Schui tema Pot Stoutenbeek. Nieuwendijk 89, Axel, Zeeuws Vlaanderen. Elke zondag geopend van 13.00 tot 18 00 uur. Telefoon (0115) 56 20 10 SieMatic keukenstudio le verdieping, Bezoek ons ook op Internet www.stoutenbcck.nl Rolf Benz Poltrona Frau Philippe Starck ledereen kan meedoen! Elke dag maak je kans op fantastische prijzen waaronder een schitterende breedbeeld TV, fotocamera's en video recorders. Daarnaast maakt elke beller nog eens kans op prachtige troostprijzen als voetballen, CD's, radio's en computerspellen. Het is echt eenvoudig en je kunt zo vaak meedoen als je wilt! 1: Bel met 0909-50.10.123 en luister naar de instructies 2: Voorspel het totale aantal doelpunten van de te spelen wedstrijden 3: Luister direct of je gewonnen hebt! Bel elke dag want hoe vaker je een juist antwoord hebt gegeven hoe groter je kans op één van die fantastische hoofdprijzen! mm 700 modellen Maat 36 t/m 60 IIR O U WE RIJS TRA A T 9 Oostburg Open van maandag t/m zaterdag van 10-17 uur. Zondag open van 13.00-17.00 uur m.u. v. feestdagen. Bel voor inlichtingen of maak een afspraak 0117-454861 Bent u reumapatiënt? Wilt u wel eens zorgeloos met vakantie? Het Nationaal Reumafonds organiseert al meer dan 40 jaar aangepaste vakantiereizen voor iedereen die reuma heeft. Reizen naar zowel binnen- als buitenland per boot. bus of vliegtuig. Wilt u meer weten over het reisprogramma van het Nationaal Reumafonds, vraag dan onze vakantiegids aan. Wij noteren uw gegevens en zorgen dat u de gids krijgt toegestuurd. U kimt de gids bestellen via onze afdeling reizen. Telefoon 020-589 64 85 op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur Nationaal Reumafonds Lijstenmakerij Kunstschilderartikelen Glas in loodmatenalen Scheldestraat 72 Vlissingen Tel. 418290

de Faam | 2000 | | pagina 18