I N E C House on the Haunted Hill Deuce Biealow CHUTTERSHOF EEST Racoon en Rosa King in De Pompe Feen Brothers met zus in Middelburg THE WHOLE MINE YARDS AL DEUCE BIGALOW AL HOUSE ON THE HAUNTED 16 jr 16 jr STORY OF US AL THE BACHELOR AL STIGMATA POKÉMON AL ERIN BROCKOVICH AL y:-: ii|r STUART LITTLE AL THE GREEN MILE KRUIMELTJE AL DE BOEKVERFILMING SOLAS SCENERY ROSETTA DEJA VU PEEPING TOM L'HUMANITÉ BEAUTIFUL PEOPLE BOYS DON'T CRY F I L M W E E K première première F i L M W E E K F i L M W E E K Woensdag 24 mei 2000 FAAM/VLISSINGER www.cinecity.nl Donderdag 25 mei t/m woensdag 31 mei première MIDDELBURG Bruce Willis, Mat thew Perry en Patricia Arquette schitteren in de kome die The Whole Nine Yards van regisseur Jonathan Lynn. De film is gekeurd voor zestien jaar en ouder. Famke Janssen en Geoffrey Rush schitteren in deze bloedstollende horrorfilm van Wil liam Malone waarin vijf deelnemers de nacht moeten doorbrengen in een 'spookhuis' om ieder kans te maken op een beloning van een miljoen dollar. Maar dan moeten ze de ochtend wel levend halen. Deuce Bigalow is geregisseerd door Mike Mitchel en heeft in de hoofdrollen Rob Schneider, William Forsythe, Eddie Griffin, Arija Bareikis, Oded Fehr en Gail O'Grady. Jeugd Euphonia vult Manhuistuin Travolta's en Mitch in 't Beest Grandpa Nick speelt Motown B A in Bubbels Veertigjarig Marnixkoor zingt in Sint Jacobskerk 77m André Hazes is donderdag 1, vrijdag 2 en zaterdag 3 juni te zien in de film 'Zij ge looft in mij', die genoemde da gen draait in 't Beest in Goes. De aangrijpende documentaire geeft een compleet ander beeld van de beroemde Amsterdamse zanger dan dat wat de meeste mensen van hem hebben. Eigenaren Han en Anke van café De Pompe aan de Grote Markt in Goes nemen na achttien jaar afscheid van hun klanten met een spetterend feest. Vrijdag 2 juni en zaterdag 1 juli spelen de Feen Brothers Sis ter in de Kloveniersdoelen in Middelburg. De Feen Brothers vormen sinds 1990 een groep en in 1996 kwam zus Priscilla Feen erbij. Sindsdien speelden ze in onder meer Italië, Zwitserland, Duitsland en Engeland. Al in 1993 wonnen ze een eerste prijs op het Prinses Christina Concours, waarna een cd-opname en twee optredens op het North Sea Jazz Festival volgden. 11 Dagelijks 19.00 21.45 uur komische film met Bruce Willis en Matthew Perry Dagelijks 13.45 19.00 21.45 uur heerlijke komedie met Rob Schneider van 'It's a man's world' Dagelijks 19.15 22.00 uur huiveringwekkende nachtmerrie in een spookhuis Donderdag, zondag, maandag, dinsdag en woensdag 13.45 20.00 uur Vrijdag en zaterdag 13.45 18.45 22.00 uur de Romeinse generaal Maximus wordt opgeleid tot gladiator Dagelijks 19.15 21.45 uur realistisch en humoristisch verhaal over vijftienjarig huwelijk Dagelijks 13.45 uur Donderdag, zaterdag, zondag, maandag, dinsdag en woensdag 16.15 uur eigentijdse versie van Buster Keatons komedie Seven Chances Dagelijks 16.15 uur verhaal over kapster Frankie Paige en de krachten die bezit van haar nemen Dagelijks 13.45 16.15 uur De eerste speelfilm over de razend populaire Pokémon figuurtjes Dagelijks 16.15 19.00 22.00 uur waargebeurd verhaal met Julia Roberts en Albert Finney Dagelijks 13.45 16.15 19.00 uur spannende actiefilm over een 'lek' binnen het politie-apparaat Dagelijks 13.45 16.15 uur avonturen van het slimme, vrolijke en heldhaftige muisje Dagelijks 21.00 uur spannende film gebaseerd op het gelijknamige boek van Stephen King Dagelijks 13.45 uur het aangrijpende klassieke boek van Chris van Abkoude prachtig ver filmd Vrijdag 16.15 uur Moviezone S Donderdag en dinsdag 20.30 uur Vrijdag 22.00 uur Zaterdag 19.30 uur winnaar Publieksprijs Berlijn 1999 Vrijdag 19.30 uur advocaat komt via een schijnbaar gewone zaak terecht in ondoordring baar labyrint Zaterdag 22.00 uur Zondag 20.30 uur jonge vrouw doet alles om haar armoedige sociale milieu te ontvluch ten Zondag 16.00 uur première Zeeuwse videofilm Maandag 20.30 uur griezelklassieker over Mark Lewis die vrouwen filmt op het moment dat hij ze vermoordt Woensdag 20.30 uur bijzonder mooi verhaal over eenvoudige agent die in een saai dorpje een moord moet oplossen Donderdag en vrijdag 20.30 uur optimistische film over leven vol stress en miscommunicatie in een multi-culturele samenleving Dinsdag en woensdag 20.30 uur ontroerende film over Teena Brandon die als jongen door het leven gaat BelBios 0900-9363 BelBios 0900-9363 BelBios 0900-9363 BelBios 0900-9363 BelBios 0900-9363 BelBios 0900-9363 BelBios 0900-9363 (75cpm) The Whole Nine Yards Nicholas 'Oz' Oseransky (Mat thew Perry) is een geliefde tandarts uit Montreal. Sinds kort heeft hij een nieuwe buurman, Jimmy The Tulip' Tudeski (Bruce Willis), een huurmoordenaar, die op dit adres onderduikt voor een cri minele familie uit Chicago. Ondanks de grote verschillen die er tussen de twee buren bestaan, hebben ze één ding gemeen... ze worden beiden achtervolgd en staan op een zwarte lijst. Jimmy heeft niet zo'n moeite om een stel huur- ■HBHHBHSRSBBNHMII van-dag-tot-dag-agenda's op het gebied van exposities, muziek- en theateroptredens vindt u op pagina 26 van dit blad. mMmmmmmMmmmmmmmmm Bruce Willis (links) en Matthew Perry in The Whole Nine Yards. moordenaars uit de weg te gaan. Maar voor Oz is dit een hele nieuwe ervaring. Om het er levend vanaf te brengen moeten ze een team vormen; Jimmy met zijn listige en koel- foto Pierre Vinet bloedige accuraatheid en Oz met zijn tandtechnische in strumenten. De excentrieke miljonair Steven Price is gespecialiseerd in mensen de stuipen op het lijf jagen met de attracties in zijn griezelpretparken. Hij vindt een nieuwe uitdaging in een verval len en verlaten psychiatrische inrichting op de top van een berg waar de doktoren en al het personeel lang geleden op gruwelij ke wijze werden afslachten door de patiënten. Ter ere van de verjaardag van zijn vrouw nodigt hij vijf gasten uit om er de nacht met hen door te brengen. Als zij de ochtend levend halen krijgen ze ieder één miljoen dollar. De vijf gasten zien het hele spel als een snelle manier om rijk te worden. Ze denken dat de geschiedenis van het gebouw ver zonnen is om hen bang te maken en hun moed te testen. Dan gebeuren er echter een aantal vreemde dingen; gebeurtenissen die wel of niet onderdeel uitmaken van Stevens griezelspel. Als het kibbelende echtpaar Price echter zelf ook geen verklaringen meer kan geven voor een aantal zaken, gaat het er meer en meer op lijken dat niet zij hier de dienst uitmaken, maar het ge bouw zelf... Een huiveringwekkende nachtmerrie is het gevolg. Deuce Bigalow is een misluk keling die aquariums schoon maakt om zijn geld te verdie nen. Als hij op een dag op het huis en het zieke visje moet passen van een sexy manne- Deuce Bigalow. lijke escort, neemt hij per on geluk een 'zakelijk' telefoontje aan. Vanaf dat moment maakt Deuce een carrière-move en wordt hij: Deuce Bigalow - Male Gigolo! foto Buena Vista International Het jeugdorkest van muziekvereniging Euphonia speelt zondag 28 mei tussen 12 en 12.30 uur in de Manhuistuin in Goes. De jeugdige muzikanten worden daarbij ondersteund door de slagwerkgroepen van Euphonia en Ons Genoegen. Bij minder goed weer wordt uitgeweken naar de Grote Kerk of RK Maria Magdalenakerk. Het Tilburgse gezelschap The Travolta's spelen zaterdag 27 mei in 't Beest in Goes. De band klinkt strak, pakkend, swingend en toegankelijk. De leden van The Travolta's zijn duidelijk geïnspi reerd door de Beach Boys en Ramones en wordt 'surf/punk/pop van de bovenste plank genoemd. Als opener staat de eveneens Nederlandse band Mitch geprogrammeerd. Deze band zou moeten doen denken aan de legendarische Replacements. Aanvang 20.30 uur. Zondag 28 mei geeft de Grandpa Nick Sessieband een concert met als gasten Marjon van Iwaarden en Spencer Kroes. Samen met vaste zanger Claudia Coomans wordt er een special ge speeld met hoofdzakelijk nummers van het Motown Label: on der andere van Sam Dave, the Supremes, Marvin Gaye, the Four Tops en Jackson Five. Het optreden begint om 17 uur. Vrijdag 26 en zaterdag 27 mei speelt Toneelgroep 'Als een Dijk' het stuk 'B A in Bubbels'. Toneelgroep 'Als een Dijk' wil to taaltheater maken, waarbij de voorstelling al is begonnen op het moment dat de bezoeker een kaartje heeft gekocht en de grenzen tussen fictie en werkelijkheid vervagen. 'B A in Bub bels' is dan ook geen achteroverleuntheater, maar zet de fanta sie van de toeschouwer aan het werk. Verbazing, ontroering en vermaak wisselen elkaar af en lopen door elkaar. Tegenstellin gen als emotie tegenover het idee, verwondering tegenover kennis en theater tegenover realiteit zijn kenmerkend voor het spel. 'B A in Bubbels' leent zich niet voor het traditionele theater met een podium waarbij het publiek op afstand zit. 'Als een Dijk' heeft dan ook speciaal voor Razzmatazz als speelloca- tie gekozen vanwege de intieme sfeer. In het stuk speelt Ingrid van Dalen de rol van A en Jack Klijs de rol van B onder regie van Marjon Sinke. De voorstelling begint beide dagen om 20.30 uur. Het Vlissingse Marnixkoor viert zaterdag 27 mei haar jubileum in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Voor deze jubileum-uitvoering zijn alle oud-leden benaderd. Het Marnixkoor vormt samen met vijftig oud-leden een jubi leumkoor. Het jubileumkoor wordt gedirigeerd door drie oud dirigenten: C. Kodde, J. Suurmond en W. Hoorweg. Er worden liederen gezongen van onder andere F. Mendelssohn, Goudi- mal, Palestrina, J.S. Bach, G.F. Homilius, Martin Zonnenberg en Jan Zwart. Verder geeft het kinderkoor De Jonge Zangers, on der leiding van Marco Sturm, acte de prèsence. Ook wordt medewerking verleend door een dubbelkwartet. In het verleden was dit een groepje zeer enthousiaste zangers uit het Marnixkoor, die apart meewerkten aan uitvoeringen. Op de jubileumavond treden ze nog een keer op. De muzikale begeleiding is in handen van Jan Wisse (orgel) en Rinus Verhage (piano). Annelies Jacobse en Marline van Luijk spelen dwarsfluit en het jeugdkoor wordt op piano begeleid door Ko Janse. Ook Hans Jacobse op hobo is tijdens het jubi leumprogramma te horen. 7' Zij gelooft in mij Hazes is, twintig jaar na 'Eenzame Kerst' nog altijd de gevoelige man voor wie het leven lang niet altijd een lolletje is. Hazes werd voor de documentaire lange tijd gevolgd en is zodoende geportretteerd in verschillende gemoedstoestanden. Er zijn opnamen van Beeld uit de docu-film over André Hazes. concerten, maar ook van Hazes terwijl hij aan het werk of rusten is in zijn kapitale villa in 't Gooi. Aanvang 20.30 uur. Daarmee wordt vrijdag, 26 mei, begonnen met een optreden van de bluesband Rosa King, een dag later gevolgd door de van oorsprong Zeeuwse band Racoon. Het optreden van Rosa King begint om 22.30 uur, Racoon zal zaterdag 27 mei een half uurtje eerder aanvangen. Rosa King speelt vrijdag in De Pompe in Goes. Mark van der Feen (1972) begon piano te de Feen Brothers vocaal aan. Sinds twee spelen op zesjarige leeftijd. Op zijn veer- jaar studeert ze bij Lucia Meeuwsen klassie- tiende was hij, samen met Louis van Dijk, te ke zang aan het conservatorium van Am- gast in het Vara radioprogramma Für Elise. sterdam. Matthijs van der Feen (1971), tot Een conservatoriumopleiding volgde aan slot, kreeg tien jaar lang slagwerkles en het conservatorium van Amsterdam. In runt als technicus de Feen Brothers studio, maart 1998 behaalde hij met zeer goed ge- Het optreden in de Kloveniersdoelen op volg zijn solistendiploma. Een tweede prijs vrijdag 2 juni begint om 20.30 uur. Van Feen cember 1998. In juli f ra».fk v |§j 1999 volgde de Stein- l way prijs tijdens het in- JJ; ternationale pianocon- cours van Montreux. jJ§4;\ U -*j (1980) begon op negen- 7S& jfl jarige leeftijd op cello te TBraTWÊÊÈÊË spelen. Toen hij elf was stapte hij over op de contrabas, waarna hij als vijftienjarige werd aangenomen op het conservatorium. Hij won in de lente van dit jaar de solistenprijs tij dens het Nederlands jazz concours in Breda. Paul van der Feen (1978) begon op negen jarige leeftijd klarinet te spelen. Op veertienjari ge leeftijd voegde hij daar saxofoon aan toe. Hij geldt als één van de grootste gitaarvituozen van Nederland. Priscilla van der Feen (1982) vult De Feen Brothers Sister.

de Faam | 2000 | | pagina 11