VAN DE GEMEENTE VLISSINGEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN \k HHHHHHHH GEMEENTE MIDDELBURG VEE MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 14 FAAM/VLISSINGER Woensdag 17 mei 2000 INFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging o ntwerp-be schikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieube heer is ingediend door de heer De Visser te Middelburg voor het op richten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van een agrarisch loonbedrijf. De inrichting is gelegen aan de Voltaweg (ongenummerd) te Mid delburg, kadastraal bekend ge meente Middelburg, sectie M, nr. 566 (gedeeltelijk). Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik- king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van I 7.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Mi lieuzaken van de dienst Stadsont wikkeling,Vlissingsestraat 2 I te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient van te voren telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. 61 52 41). Desgevraagd wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Bedenkingen In de periode van 18 mei tot 15 juni 2000 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden inge diend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtewisseling over de ont- werp-beschikking kan daarom te lefonisch worden verzocht.Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aan vrager in de gelegenheid wordt ge steld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gege vens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet be kend gemaakt. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be- schikking kunnen later beroep in stellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvor ming straks afwijkt van het voor nemen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor het: uitbreiden van de woonkamer op het perceel Klein Vlaanderen 3A; uitbreiden van het dak op het perceel Veerstraat 5 te Nieuw en Sint Joosland; uitbreiden van de woning op het perceel Torentrans 121; bouwen van een serre op het perceel Penninghoek 12; uitbreiden van de woning op de I e verdieping op het perceel Noordweg 474; bouwen van een erker op het perceel President Kennedylaan 4; bouwen van een garage op het perceel Jan van Hoofkwartier 44; bouwen van een bedrijfswoning op een perceel aan de Voltaweg verbouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Roompot II te Arnemuiden; uitbreiden van de woning/garage op het perceel Seisweg 12. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van I t/m 4 mei 2000 zijn de volgende bouw- en/of sloopvergunningen verleend en/of is met de volgende meldingen in gestemd: het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Elzenlaan 11; het verbouwen van de woonka mer/keuken op het perceel Bies bosstraat 56; het verbouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Mazzinil- aan 14; het verbouwen van een bijkan toor van de Rabobank op het perceel Noordweg 413; het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Korteweg 4 te Nieuw- en Sint Joosland; het uitbreiden van het bedrijfs pand op het perceel Hercules- weg 13; het bouwen van een woning op het perceel Quarleshavenstraat 29 te Nieuw- en Sint Joosland; het tijdelijk plaatsen van een schoolgebouw op het perceel Keurhove 3; het plaatsen van een dakkapel op het perceel Schepenenlaan 316; het uitbreiden van een woning op het perceel Amnestylaan 145; het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Oude Vlissingse- weg 24; het plaatsen van een dakkapel op het perceel Nieuwe Vlissing- seweg 454; het tijdelijk plaatsen van een schoolgebouw op het perceel Oude Vlissingseweg 40C; het bouwen van een bedrijfs pand op het perceel Voltaweg 17; het bouwen van een garage en het verbouwen van de aanbouw op het perceel Noordweg 196; het bouwen van een woning op het perceel Walcherseweg 248. Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de aan gegeven datum van bekendmaking van een besluit aan aanvrager een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AM Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Het college van burgemeester en wethouders van Middelburg maakt bekend dat zij voornemens is met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Be schermd Stadsgezicht ten behoeve van het bouwen van een serre op het perceel Penninghoek 12 te Middelburg. De aanvraag ligt met ingang van vrijdag 19 mei 2000 gedurende vier weken (tot en met 15 juni 2000) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21. Gedurende de termijn van ter in zageligging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze omtrent de aan vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLAN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat een bouwplan is ontvangen die niet getoetst kan worden aan een bestemmings plan. Het gaat om het plaatsen van een dakopbouw op het perceel Oud Arnemuidsvoetpad 39. Burgemeester en wethouders wil len op deze aanvraag positief beslissen. Artikel 50, lid 5 van de Woningwet maakt dit mogelijk. Voordat zij dat doen, liggen de bouw- en situatietekening met ingang van 19 mei 2000 twee weken (tot en met I juni 2000) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag of www.middelburg.nl MMS rnÊmmmm. RH BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: 1. Het uitbreiden van een wo ning Berlagestraat 7; 2. Het uitbreiden van een wo ning Wielingenlaan 8; 3. Het vergroten van een dakka pel Noorderbaan 104; 4. Het plaatsen van hekwerk en toegangspoorten aan 2 zijden van het gebouw "de Onderne ming" Handelsweg 28; 5. Het bouwen van een dakka pel aan voorgevel Hellenburg 5; 6. Het plaatsen van ramen op de balkonmuur achterzijde Zeilmarkt 25; 7. Het plaatsen van een anten nemast Dijkstraat 21; 8. Het uitbreiden van het labora torium Europaweg Zuid 2; 9. Het verbouwen van de gevels Vrijdomweg 22 - 24 (even nrs.); 10. Het bouwen van een schutting Doornenburg 31 - 33 (oneven nrs.); 11Het verbouwen van een land bouw schuur Barentsweg 2. Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas wor den ingediend nadat op de aan vragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1Het aanbrengen van lichtrecla me Nieuwendijk 9; 2. Het bouwen van een apparte mentencomplex Boulevard Bankert 2_ fase gebouw J (af wijking bouwvergunning); 3. Het aanbrengen plaatsen van een kunstwerk "Las Ve gas" in Vlissingen, bestaande uit diverse kunstobjecten Bloe- menlaan en omgeving; 4. Het slopen c.q. verwijderen van asbesthoudend vloerzeil uit het pand van de Rabobank Lange Zelke I; 5. Het uitbreiden van een woning Bizetlaan I; 6. Het bouwen van een serre Troelstraweg 208; 7. Het plaatsen van 5 geschakel de kantoor units en het verwij deren van de huidige unit Fin landweg 10; 8. Het bouwen van een pergola en het wijzigen van een gevel van de garage Boulevard Evertsen 18; 9. Het slopen van de dakbedek king van de berging Palings traat 12; 10. Het slopen van een serre en een aanbouw aan de berging en het verwijderen van een as besthoudende plaat achter de moederhaard Breitnerlaan 39; 11. Het bouwen van een blokhut H. Roland Holstlaan 10; 12. Het bouwen van een woning met garage Heideyeld 20; 13. Het bouwen van een woning met berging Lunet 15; 14. Het bouwen c.q. verbouwen van een gedeelte van de par keergarage "Scheldeplein" tot fietsenberging Hellingbaan 15. Het bouwen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak Gravestraat 102; 16. Het bouwen van een schuur Burchtstraat 7; 17. Het bouwen van een serre Ja cob Isaac Sandersestraat 76; 18. Het uitbreiden van een woning met tuinkamer Noorderbaan 19; 19. Het bouwen van een woning Heideveld 24. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VERGADERING VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 25 mei 2000 Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art 4.5.2. van de Alge mene Plaatselijke Verordening Vlis singen) is ontvangen van Dhr.W.J.J.A.M. Croon Diezestraat I voor het verwijderen van twee berken in zijn zijtuin. Wij zijn van plan deze vergunning te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u krij gen bij de sector Beheer, sectie Be plantingen, Vredehoflaan 50, tele foon 487373. GEMEENTEREKENING TER INZAGE Wij maken bekend dat de reke ning van inkomsten en uitgaven over het jaar 1999 ter inzage ligt bij het stafbureau Communicatie in het stadhuis (begane grond, ka mer 054). De rekening is tegen betaling van kosten in afschrift verkrijgbaar. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. Vlissingen, I 7mei 2000 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen. mm GEMEENTE POSTBUS 1000 4357 ZV DOMBURG TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geo pend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: 0118-555444; fax: 0118-555433. Postadres: Postbus 1000, 435 7 ZV Domburg Afval-informatielijn: 0800- 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en on derhoud: 01 18-555447.Voor dringende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten'van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een centra le publieksbalie ingericht De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de vol gende zaken: Cluster Zorg telefoon: 0118- 555445; onderwijs, subsidies, uit keringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicapten. Cluster Burgerzaken telefoon: 0118-555446; reisdocumenten/rijbewijzen uit treksels verklaringen, bevol kingsadministratie, burgerlijke stand, belastingen, algemene za ken. Cluster Grondgebied telefoon: 0118-555447; bouwzaken, be stemmingsplannen, grondverkoop, huursubsidie, milieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze on derwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Dom burg. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kan iedereen bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunnin gen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellingen). Dat moet schrif telijk, gemotiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet ui terlijk worden verzonden (per ptt- post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een be zwaarschrift kunt u de President van de arrondissementsrechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Ar rondissementsrechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Info: 0118-555444. BEKENDMAKINGEN INFORMATIE-AVOND PARKEREN DISHOEK In de zomer van 1999 is onder zoek gedaan naar het parkeerpro bleem in Dishoek. Er is ruimte no dig voor circa 200 auto's, die nu overlast veroorzaken doordat ze in bermen en woonstraten gepar keerd worden. Uit het onderzoek blijkt ook dat het gebruik van de huidige twee "gedoogparkeerter- reinen"aan de Kaapduinseweg en de Westerscheldelaan ongewenst is. De uitkomst van dit onderzoek is gebruikt om een nieuw parkeer- plan op te stellen. Daarbij is dank baar gebruik gemaakt van een aantal ideeën van bewoners en er is ook rekening gehouden met nieuwe ontwikkelingen. Bij dit laat ste wordt met name gedoeld op het ruilverkavelingsplan (de aan leg van nieuwe bossen) en de re giovisie Walcheren (de aanwijzing van recreatie-slagen). Dit plan lichten wij toe op een informatie-avond voor belanghebbenden en andere belangstellenden op 23 mei a.s. om 19.30 uur in het ge meentehuis te Domburg. Het nieuwe plan kan op zijn vroegst in 2001 uitgevoerd wor den.Tijdens de informatie-avond zullen dan ook tijdelijke maatrege len voor het seizoen 2000 aan de orde worden gesteld. De plannen verkeren nog in een pril stadium. Na verwerking van de schriftelijke en mondelinge reacties zullen wij het plan definitief uitwerken waar bij ook aandacht zal worden ge schonken aan de tijdens de in spraak gemaakte opmerkingen. Een belangrijk onderdeel bij deze uitwerking zal de nog te maken exploitatie-opzet gaan vormen. Tenslotte wijzen wij u er op dat, als u niet in de gelegenheid bent deze avond bij te wonen, u ook schriftelijk op deze plannen kunt reageren. De plannen liggen vanaf heden voor iedereen op het gemeente huis ter inzage. VRIJSTELLINGS PROCEDURES Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: Aagtekerke 9 bouwen van een berging Pre- laatweg 15; Vrouwenpolder 9 verbouwen van een café/restau rant Kon. Emmaweg 26. De bouwplannen voldoen met ge heel aan het bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruikma king van de in de bestemmings plannen opgenomen mogelijkheid vrijstelling te verlenen. De bouw en situatietekeningen liggen van 18 mei t/m 14 juni 2000 voor iedereen ter inzage op het ge meentehuis te Domburg. Geduren de deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkin gen tegen de bouwplannen bij het college in te dienen. ART. I8A WET op de RO Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor het bou wen van een kippenhok Toren straat 45 te Serooskerke. Het bouwplan is in strijd met het be stemmingsplan. Wij zijn van plan de vergunning te verlenen door toepassing van arti kel 18a van de Wet op de Ruimte lijke Ordening. De bouw- en situ atietekening ligt van 18 t/m 31 mei 2000 voor iedereen ter inza ge op het gemeentehuis te Dom burg. Gedurende deze periode be staat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen dit bouwplan bij het college in te die nen. ART. 50 WONINGWET Er is een aanvraag binnengeko men voor het plaatsen van een kap op een drietal garages aan de Burg. Adelaarstraat te Meliskerke. Het bouwplan voldoet aan de ter plaatse van kracht zijnde Bouw verordening. Door de gemeenteraad is voor het gedeelte van Meliskerke waar dit perceel ligt, een voorbereidingsbe- sluit vastgesteld. Dit houdt in dat zolang het nieuwe bestemmings plan nog niet van kracht is, de be slissing op grond van de Woning wet moet worden aangehouden. Wij zijn van plan om met gebruik van artikel 50 Woningwet de aan houding te doorbreken en de ge vraagde vrijstelling te verlenen. De aanvraag ligt van 18 mei t/m 14 juni 2000 voor iedereen ter inza ge op het gemeentehuis te Dom burg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijk bedenkingen tegen dit plan bij het college in de dienen. BOUWISLOOPAANVRAGENI MELDINGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning, meldingen zijn ingekomen voor: Biggekerke 9 verbouwen van een garage Vliedberg 33; Domburg 9 bouwen van 2 serres Dr.Vaan- dragerstraat 5/3; Koudekerke 9 bouwen van een bijkeuken Ei kenhorst 14; Oostkapelle 9 uitbreiden van een zomerhuis Burgvliet 20; 9 bouwen van een sterrenwacht huisje Duinbeekseweg 22a; 9 uitbreiden van een woning Duin weg 50; Serooskerke 9 in gebruik nemen van een va kantiecentrum Oostkapelseweg 32; 9 uitbreiden van een woning Vroonstraat 18; Veere 9 verbouwen van Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh; Westkapelle bouwen van een bergruimte Pauluswegeling ong; Zoutelande verbouwen van een zomerhuis Springvloed 30; 9 bouwen van een garage Borne 17. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver- gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE GEBRUIKSVERGUNNING Er is vergunning verleend voor het in gebruik nemen van een kam peerboerderij aan de Duinweg 66 te Oostkapelle (8-5). VERLEENDE (BOUW/ AANLEG)VERGUNNINGENI MELDINGEN De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd: (tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Aagtekerke 9 plaatsen van een kasje Rijsoord- selaan 3 (9-5); Biggekerke 9 bouwen van een woning met garage M. Nijhoffstraat 9 (8-5); Domburg bouwen van twee woningen on der één kap en twee zomerwo ningen Brouwersbuurt 31 en 33 (27-4); uitbreiden van een zomerwoning Weverijstraat 5a (27-4); 9 plaatsen van een blokhut Golf breker 9 (27-4); Grijpskerke 9 uitbreiden van een garage Mid- delburgseweg II (27-4); 9 bouwen van een garage Nieuw Erve 9 (8-5); 9 slopen en bouwen van een land- bouwschuur Oostkapelseweg 2 (8-5); Koudekerke 9 plaatsen van een tuinhuisje Boomgaard 2 a (4-5); vergroten van een zomerhuis Ve- benabos 39 (27-4); 9 verbouwen van een woning Brouwerijstraat 18 (27-4); Meliskerke 9 bouwen van een woning en ga rage Molenwerf 10 (27-4); 9 bouwen van een woning J. Vader- straat 63 (27-4); 9 uitbreiden van een woning Ma- riekerke 15 (27-4); 9 bouwen van een serre Molen weg 4 (8-5); 9 bouwen van een garage/berging Dorpstraat 30 (8-5); 9 uitbreiden van een garage/ber ging Burg. Adelaarstraat 30 (9- 5); Oostkapelle 9 bouwen van een tochtportaal Beukenlaan 14 (4-5); uitbreiden van een woning To renstraat 13 (4-5); 9 uitbreiden van een woning Duin weg 29 (27-4); 9 geheel slopen van een kleedac- comodatie Magnolialaan 33 (27-4); 9 bouwen van een kleedaccomo- datie Magnolialaan 33(27-4); 9 bouwen van een hobbyruimte Randduinweg 31 (8-5); 9 bouwen van een dakkapel Ei kenlaan 104 (8-5); 9 plaatsen van een blokhut Oos terpark 54 (8-5); Zoutelande 9 bouwen van een serre Sloe- straat 22 (4-5); 9 bouwen van een dakkapel Swaalingestraat 80 (27-4); 9 uitbreiden van een zomerhuis Stroming 21 (8-5). Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de bouwvergunningen, ak koord bevonden meldingen en ver leende vrijstellingen). (Zie be zwaar/beroep/voorlopige voorzie ning.) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. ART. 11 WET op de RO Door Camping Olmenveld, Gaping- seweg 5 te Serooskerke, is een ver zoek ingediend voor her-inrichting van het gelijknamige kampeerter rein. Dit verzoek voldoet niet ge heel aan bestemmingsplan "Kam peerterrein Olmenveld". De afwij kingen betreffen het omzetten van toeristische standplaatsen in jaar plaatsen en het verplaatsen van een aantal speelveldjes. In dit be stemmingsplan is een bevoegdheid opgenomen voor het college van burgemeester en wethouders om het plan te wijzigen. De genoemde afwijkingen voldoen aan de in het bestemmingsplan opgenomen criteria voor het toe passen van deze bevoegdheid.Wij zijn van plan om van de wijzi gingsbevoegdheid gebruik te ma ken. De I e wijziging van het be stemmingsplan ligt daarom van 18 t/m 31 mei 2000 voor ieder een ter inzage in het gemeente huis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat de mogelijkheid schriftelijk bedenkingen bij het col lege tegen de wijziging in te die nen. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat, van 19 mei t/m 16 juni 2000 voor ie dereen ter inzage ligt op het ge meentehuis te Domburg, de aan vraag om een milieuvergunning en de ontwerp-beschikking tot ver gunningverlening voor de verande ring van: Ravesteinweg I a te Grijpskerke, appelverwerkingsbe drijf, (kadastraal bekend gemeente Veere, kern Grijpskerke, sectie L, nummer 1041), die is ingediend door C.F. Pattenier. Buiten de ope ningstijden kunnen de stukken in gezien worden na telefonische af spraak (cluster Grondgebied, tel. 0118-555447). T/m 16 juni 2000 kunnen gemoti veerde bedenkingen tegen de aan vraag en de ontwerp-beschikking schriftelijk door iedereen bij het college worden ingediend.Wanneer u niet wilt dat uw persoonlijke ge gevens bekend worden gemaakt, dient u dit tegelijk met het indie nen van uw bedenkingen kenbaar te maken. Op verzoek kan t/m 16 juni 2000 over het ontwerp van de vergunningen van gedachten worden gewisseld tussen het be voegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen zij die tij dig (schriftelijk of mondeling) be denkingen hebben ihgebracht te gen de ontwerp-beschikking kun nen beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat, van 19 mei t/m 30 juni 2000 voor ie dereen ter inzage ligt op het ge meentehuis te Domburg, de veran deringsvergunning die we hebben verleend aan Gebr.Weststrate B.V., voor de inrichting Middelburgs estraat 128 te Koudekerke voor een landbouwmechanisatiebedrijf. Buiten de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na te lefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118 - 555447). De vergunning is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. T/m 30 juni 2000 kan beroep in gesteld worden bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State door: 9 degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; 9 de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont- werp-vergunning; 9 degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; 9 belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op I juli 2000, tenzij voor de ze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlo pige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA's - Gravenhage). ALCOHOLVERBOD Wij hebben op grond van artikel 2.4.8. van de de Algemene plaat selijke verordening een alcoholver bod afgekondigd. Op grond van dit verbod is het niet toegestaan alco hol in bezit te hebben of te gebrui ken in delen van Domburg, West kapelle en Zoutelande en een aantal wegen in het buitengebied. Het gaat om de volgende wegen, inclusief trottoirs, bermen en open bare plaatsen: Domburg: de wegen gelegen binnen het ge bied omsloten door de Van Voort- huijsenstraat, P.J. Eloutstraat, Bad huisweg, Badstraat, Schuitvlot- straat, Singel, Ewout van Dishoeck- straat en Beatrixstraat. Westkapelle: de wegen gelegen binnen het ge bied omsloten door het Abraham Calandplein, Nieuwe Dijkstraat (tot de kruising met de Wever ijstraat), Koestraat (van de kruising met de Zuidstraat en de kruising met de Weverijstraat), Koudorp straat, Molenwal (van de kruising met de Koudorpstraat), Noordker- kepad, Grindweg (van de kruising met het Noordkerkepad en De Casembrootstraat), De Casem- brootstraat, d'Arke en Achterweg. Buiten de woonkern Westkapelle: het voet-lfietspad, bermen en openbare plaatsen, aan de Grind weg, gelegen tussen de Zuidstraat en de Joossesweg, alsmede de Bucksweg (van de kruising met de Westkapelseweg). Zoutelande: de wegen gelegen binnen het ge bied omsloten door de Nieuw- straat, Ooststraat, Langendam (van de kruising met de Oost straat) en Langstraat. Het alcoholverbod geldt niet voor dagen en tijdstippen waarop door de burgemeester een ontheffing of vrijstelling is verleend voor het schenken c.q. verstrekken van zwak-alcoholhoudende dranken. Ook is het verbod niet van toepas sing op terrassen waarvoor ver gunning is verleend. Dit besluit ligt met bijbehorende kaart ter inzage op het gemeente huis te Domburg en treedt op 25 mei 2000 in werking. Domburg, 17 mei 2000 Burgemeester en Wethouders van Veere

de Faam | 2000 | | pagina 14