Veel foto's op deze pagina zijn van onbekende herkomst. We waren niet in staat de namen te achterhalen. Woensdag 10 mei 2000 FAAM/VLISSINGER De Dijkstraat in Oost-Souburg in 1951 Foto Zeeuws Documentatiecentrum Middelburg. Dit lijkt Koninginnedag in Serooskerke. Een race met de step tussen moeders. Op deze pagina een groot aantal foto's die in de archieven van deze jubileumkrant lagen te vergelen. Illustraties die veel zeg gen over hoe het in de decennia dat de fotografie de met pen gete kende illustraties ging vervangen. We plaatsen ze op deze pagina zonder uitgebreide bijschriften. Misschien vindt de lezer er inspi ratie in voor een slogan op de honderdjarige Faam. Meer daar over is elders in deze krant te vinden. Kennelijk liepen de dorpelingen uit als een foto werd gemaakt van hun straat zoals hier in Grijpskerke. De jeugd had ook in vroegere jaren graag de straat als decor. Daar kon lol worden getrapt. Deze is in het begin van de vorige eeuw gemaakt in Vrouwenpolder. Is dit de olieman? Het lijkt er op. Wat we zeker weten is dat deze foto in Veere is genomen. In Serooskerke kan de jeugd mee met een hypermodern voertuiig, de auto. Knikkeren in Koudekerke. Op Walcheren werd volop gevoetbald. En zoals bekend met veel succes. Ook in Veere werd de volkssport hartstochtelijk uitgevoerd. f. V Ondanks de nood van het water hadden de Walchenaren niettemin oog voor schoonheid zo als deze spiegelende boom. Foto Les Laiiiain Middelburg van de Ingenieur van den Polder Walcheren. Walcherse herinneringen

de Faam | 2000 | | pagina 43