ibr' Nieuwe winkel Nieuw seizoen Nieuwe mode Wwiticombineerbaar Patachou Jones Bi Jones Casual Menswear Grote merken dichtbij Finn-Fashion katoenen twii Jj Punch heet hm Wem Dito Hans Knuijt Mannenmode De lente en de zomer komen er weer aan. Regen en kou laten we achter ons en we maken ons lang zaam op voor lange zonnige dagen. Met het seizoen veranderd ook de mode, nieuwe kleuren, nieuwe vormen beheersen het nieuwe modebeeld. De modehuizen, designers, modezaken en andere trendset ters in eigen omgeving laten dat tot uitdrukking komen in hun nieuwe collecties en toegepaste tech nieken. Em pagina nieuwe mode-ideeën is het resultaat, gemaakt met het oog op de eerste voorjaarsmode van deze eeuw. Jones Jones John 's Mannenmode Het Finse Winkeltje Idem Dito Patachou /'mé. De kindercollectie ziet er ook fantastisch Woensdag 15 maart 2000 FAAM/VLISSINGER 9 ■M- ode 'WÈÊSÈêÈÈÈÈM Jüëü# «lillik IE Luxe kwaliteiten, goede pasvorm en kleur zijn belangrijk in de geheel vernieuwde zaak van Hans Knuijt mannen mode. Na een donkere winter is het weer hoog tijd voor lichte frisse kleuren. Ook kleuren als rood en geel in jacks en shirts ontbreken niet. Onze bekende merken zijn: Rov Robson - Mc. Gregor - Melka - LedÖb - John Miller - Roberto Sarto - Schiesser underwear. Oude Markt 45, Vlissingen, 0118-419357 Hoe wilt u het hebben deze zomer? exclusieve damesmode De voorjaarscollectie is zo juist binnen gekomen. Onze vertrouwde merken als STATE OF ART, PIERRE CARDIN, SAN SIRO, DANIEL HECHTER en FOR FEL LOWS hebben kwaliteit en comfort hoog in het vaan del staan. Grijs en blauw vormen de basis afgewisseld met kaki, rode en licht blauwe tinten. Kom langs en laat u eens verrassen. Walstraat 76, Vlissingen, 0118-412754 Grote merken hoef je niet altijd ver te zoe ken, want John's Mannenmode brengt ze dichtbij. Carl Gross, Yves Saint Laurent, Bugatti, Red/Green, Gant, Tenson, State of Art, Brax, Alea, LedUb, Mobiel Elasto, DD, Hom en voor dames Red/Green, Tenson en Brax. Nu ook op internet: mw.Johns.nl Kanaalstraat 55, Oost-Souburg, 0118-462158 Kleurig zachte tinten, aarde tinten. Fleurig soepele stoffen, bourette zijde. Zwierig lekker zittend, licht en luchtig. Maar vooral multicombineerbaar. Wij voeren verschillende labels, waaronder twee nieuwe, maar niet onbekende gezichten. Tirx Rees Kenmerken zijn: Prachtige stoffen, zachte kleuren en herkenbare details. Vrouwen die deze kleding dragen, stralen een ongekende 'joie de vivre' uit. TMU Een printje hier en daar, vrouwelijke belijning, zachte transparante shirts, rokken en broeken in soepele stoffen. Dhio Herkenbaar door de eigentijdse stijl altijd weer combineerbaar in laagjes. X-AS Modieus en vrouwelijk in vorm en kleur. Art Wear Eigenzinnige ontwerpen dito vormgeving en natuurlijk materiaalgebruik. Mogelijkheden te over... persoonlijk advies... prettige sfeer... tja dan even kijken Sint Janstraat 20b, Middelburg, 0118-614590 stukje aan beide kanten van de bovenschoen passen deze schoenen om iedere voet en zitten ze zalig comfor tabel. En ze zien er nog schitterend uit ook. Duckies, dat is Finse allure ten voeten uit Langeviele 69, Middelburg, 0118-629523 De winkel is klaar voor de zomer! Er is een grotere collectie dames- en kinderkleding dan ooit. Natuurlijk zijn alle nieuwe trends in deze collectie te vinden, denk maar eens aan de 3-kwart broek, deze is er in allerlei kleuren, vormen en kwaliteiten. De komende zomer wordt vooral niet saai, daar zorgen alle leuke kleurtjes wel voor. JÊjt Geel, rood, oranje, lila en nog vele andere uit en is uitgebreid met het merk Tom "laC Kids sleep je ouders mee naar Idem Dito en kleed je in de nieuwste mode, laat je vrienden maar eens zien wat "in" is. Walstraat 68, Vlissingen, Lange Viele 18, Middelburg. Vederlichte zomercollectie Finn-Fashion heeft al jaren geleden 'de vleugels uitgeslagen' om naam en faam op te bouwen met onder meer de katoenen twill-collecties. Deze exclusieve kleding 'vliegt weg' uit de winkels. Eigenlijk zonde, want die grote kleurschakering geeft een fleurig aanzien aan het kle dingrek. Door een ingenieus materiaalgebruik is de stof nu nog soepelvallender en vederlicht. Toegepast in een regenboog aan kleuren van diepzwart tot pastel, is dit een collectie om bevlogen van te raken. Harmonieus De Finn-Fashion twill-zomercol- lectie is precies afgestemd op de Finn-Fashion batistmode en de tricot-collectie. Kortom: de zomer- mode 2000 heeft ongekende com binatiemogelijkheden, die uitno digen om 'vliegensvlug' te gaan proberen in de winkel. Droomt u soms van schoenen die zitten als een slof? Die u gemak kelijk aan en uit kunt trekken, zonder klittenband of veters? Duckies! Door het elastie- Bijna 25 jaar Patachou in Vlissingen. Een exclusieve damesmodezaak op de kleine Markt 3. Een gemoedelijke sfeer, persoonlijk advies en een kopje koffie maken snel duidelijk dat U zich hier wel op uw gemak moet voelen. Met merken zoals Rosner, Brax, Jean PAul, Jean Claire, Betty Barclay en vele anderen wordt voor U de keuze wel heel gemakkelijk gemaakt. Schoenen van Antonio Paolo, tassen, byoux en bijpassende shawls maken het geheel compleet. Dus van top tot teen gekleed bij Patachou, daar moet u zeker eens naar toe! Kleine Markt, Vlissingen, 0118-413166

de Faam | 2000 | | pagina 9