h Woonbon REIGERSBERGPARK Faasse De appartementen cVvtn 9 j Overdag telefonisch te bereiken op (privé): i O ja i ONVOLLEDIG OF ONJUIST INGEVULDE WOONBONNEN WORDEN NIET IN BEHANDELING GENOMEN. Natuurlijk verzorgt de AWR de verhuur van de 16 woningen. De verkoop van de 6 koopappartementen zal worden verzorgd door Makelaardij Faasse Faasse. sc*tinS Huurappartementen Rilland Reigersberg Het Bouwplan Te koop: Tc huur: Huren of kopen Openingstijden: Bon Informeer mij over de verdere voortgang van de seniorenappartementen in de wijk Reigersbergstraat te Rilland O Houd mij op de hoogte over de koop-appartementen o Houd mij op de hoogte over de huur-appartementen O Houd mij op de hoogte over de koop- en huur-appartementen Naam Adres Plaats Tel. nummer Geboortedatum Antwoordnummer 7, 4400 VK Kruiningen 24 FAAM/VLISSINGER Woensdag 15 maart 2000 f Bezoekadres: Markt 2, 4416 AH Krtïïningen. Postadres: Postbus 14, 4416 ZG Kruiningen. Telefoon: 0113-396400. Openingstijden Maandag t/m donderdag: 8.00 -12.00 uur en van 13.00 -16.00 uur. Vrijdag: 8.00 -12.00 uur. WONEN IN DE GROENE RUST VAN REIMERSWAAL Reimerswaal staat bekend om de rust die er is. Het is één van de weinige ge bieden in Nederland, die nog niet dichtbevolkt zijn. U kunt er heerlijk wandelen of fietsen. In Reimerswaal is er volop werkgele genheid In Yerseke hebben we de mossel- en oestercultuur. Hansweert richt zich op de scheepvaart. In Krui ningen is de procesindustrie goed ont wikkeld. Krabbendijke heeft haar fruit teelt en Rilland ontwikkelt zich op het gebied van transport. Wonen en werken kan dus heel goed samengaan in Reimerswaal Heeft u interesse in één van onze wo ningen? Lees dan voor het invullen van de woonbon de onderstaande in formatie even door. DE SPELREGELS Bij elke advertentie zijn de kenmerken van de woning vermeld. Daarbij is ook aangegeven voor welke doelgroep de woning is bedoeld. Als u aan die voor waarden voldoet, kunt u voor de wo ning in aanmerking komen. Het als voorwaarde genoemde gezins inkomen bestaat uit alle bruto inko mens van het huishouden, uitgezon derd de inkomens van gezinsleden jonger dan 18 jaar Inkomen uit ver mogen behoort tot het gezinsinkomen. SELECTIEVOLGORDE Als u over een urgentieverklaring be schikt, dan krijgt u voorrang voor een passende woning. Daarnaast spelen de woon-werk af stand en de woonduur een belangrijke rol in de volgordebepaling. Degenen die werken in Reimerswaal of in een naastgelegen gemeente, zijn econo misch gebonden. Natuurlijk dient u wel te voldoen aan de gestelde voor waarden. AANMELDING Heeft u interesse in één of meer wo ningen? Vul dan de woonbon in en stuur deze zo spoedig mogelijk op. U kunt per woonbon hoogstens op 3 ad vertenties reageren. Als u over een klantnummer beschikt, dan hoeft u het onderste deel van de woonbon niet meer in te vullen. U ont vangt een klantnummer, zodra u voor de eerste keer een woonbon heeft in gezonden. Bent u met in de gelegen heid om de Woningkrant door te ne men, dan kunt u ons een zoekopdracht geven. Wij zullen dan woningen voor u selecteren die aan uw wensen vol doen. Neem met ons contact op als u een zoekopdracht wilt geven. Als u voor een woning in aanmerking komt, nodigen wij u uit voor een nader gesprek en een bezichtiging. Mochten uw gegevens bij controle niet blijken te kloppen, dan vervalt het aanbod. Na de bezichtiging krijgt u één dag be denktijd om definitief te beslissen. Als u geen bericht ontvangt, dan bent u niet geselecteerd voor een woning en kunt u reageren op de advertenties in de volgende Woningkrant. NADERE INFORMATIE Nadere informatie over het huren van een woning treft u aan in onze brochu re, die op ons kantoor verkrijgbaar is. Heeft u vragen of opmerkingen over het huren van een woning van de Stichting AWR (voorheen Algemene Woningbouwvereniging Reimerswaal) dan kunt u ons bellen. Wij zullen u graag nader informeren. Woonbonnen dienen uiterlijk dinsdags aansluitend op de bezorging van deze Woningkrant vóór 12 uur in ons bezit te zijn. Galentijnsedam 3, Rilland ADVERTENTIE 700 woningtype eengezinswoning aantal slaapkamers 4 huurprijs f 894.93 beschikbaar per 31 maart 2000 VOORWAARDEN Leeftijd vanaf 18 jaar Aantal personen 2 - 5 Inkomen vanaf f 3.400,00 Zeer ruime, in rustige jonge groene wijk gelegen tussenwoning. ADVERTENTIE 709 woningtype eengezinswoning aantal slaapkamers 3 huurprijs f 794.23 beschikbaar per 1 april 2000 VOORWAARDEN Leeftijd vanaf 18 jaar Aantal personen 1 -3 Inkomen vanaf f 3.000,00 Hoekwoning nabij basisschool en sportvoorzieningen. Lekkere star- terswoning met ruim uitzicht over de straat. Kerseplein 35, Krabbendijke ADVERTENTIE 734 woningtype eengezinswoning aantal slaapkamers 3 huurprijs f 764.24 beschikbaar per 7 april 2000 VOORWAARDEN Leeftijd vanaf 21 jaar Aantal personen 2 - 4 Inkomen vanaf f 2.600,00 Recent gerenoveerde tussenwoning aan een pleintje in een kindvrien delijke buurt dichtbij scholen. Voorzien van kunststof kozijnen, 2e WC en vaste trap naar zolder. I Mijn belangstelling gaat uit naar: 1 Advertentienr.:Adres: I 2 Advertentienr.:Adres:- I 3 Advertentienr.:Adres: Achternaam:Voorletters: Geb.datum:MA/ I Ik heb een klantnummer: O ja O nee Mijn klantnummer is: (HO dl O GO EU J (Als u een klantnummer heeft, hoeft u hieronder niets in te vullen) Adres: j Postcode plaats: Overdag telefonisch te bereiken op (werk): I J Naam partner:voorletters: Ik betrek de woning met:personen I j Mijn bruto gezinsinkomen is: per maand/jaar j Ik woon in een zelfstandige woonruimte I J O ja, sinds I O nee Economische binding j O nee plaats van het werk: I aantal km woon/werk: Scheldestraat 29, Hansweert ADVERTENTIE 716 woningtype eengezinswoning aantal slaapkamers 3 huurprijs f 703.58 beschikbaar per 12 april 2000 VOORWAARDEN Leeftijd vanaf 18 jaar Aantal personen 2 - 5 Inkomen vanaf f 2.200,00 Dichtbij de Westerscheldedijk gelegen fijne tussenwoning met een ver rassend ruime vliering. Ideaal voor liefhebbers van vissen en scheep vaart, maar ook wandelen en fietsen! Appelstraat 31, Krabbendijke ADVERTENTIE 727 woningtype eengezinswoning aantal slaapkamers 3 huurprijs f 823.69 beschikbaar per 12 april 2000 VOORWAARDEN Leeftijd vanaf 18 jaar Aantal personen 2 - 5 Inkomen vanaf 3.000,00 Rustig gelegen, ruime tussenwoning met vaste trap naar de zolder en 2e toilet in de badkamer, gelegen in de nabijheid van een scholenge meenschap. De woning is voorzien van een zonnecollector. Fuchsialaan 27, Yerseke ADVERTENTIE 724 woningtype eengezinswoning aantal slaapkamers 4 huurprijs f 889.56 beschikbaar per 12 april 2000 VOORWAARDEN Leeftijd vanaf 18 jaar Aantal personen 2 - 5 Inkomen vanaf f 3.400,00 Zeer ruime tussenwoning, rustig gelegen aan een woonerf in de popu laire bloemenwijk van Yerseke Nieukerckestraat 33, Krabbendijke ADVERTENTIE 732 woningtype seniorenwoning aantal slaapkamers 1 huurprijs f 641.17 beschikbaar per 3 april 2000 VOORWAARDEN Leeftijd vanaf 55 jaar Aantal personen 1 - 2 Inkomen vanaf f 1.800,00 Klein seniorenappartement op de begane grond in mooie brede straat. De woning is volledig geïsoleerd en voorzien van kunststof kozijnen. Aparte fietsenberging en eigen HR-combi-ketel. (Schaal 1:100) Rilland is een Zeeuws dorp met een bijzondere ligging. U kunt er wonen in een zee van ruimte tussen de Oosterschelde en de Westerschelde. Toch staat u binnen een half uur in het bruisende Antwerpen. Binnen 10 minuten bent u bij het NS-station. Rilland is op vallend goed voorzien van winkels voor de dagelijkse behoeften. U heeft er dus rust, vermaak en gemak binnen handbereik. In Rilland ontwikkelt de AWR een fraai appartementencomplex voor senioren. Het com plex zal worden gebouwd in dé wijk Reigersberg, die vooraf een ingrijpende metamorfo se ondergaat. Centraal in de wijk Reigersberg wordt ruimte gemaakt voor het seniorencomplex. Na de sloop van 27 huurwoningen wordt een vriendelijk park met fraaie waterpartij aangelegd. In de wijk wordt veel aandacht besteed aan voldoende parkeerruimte. Op deze goed gekozen plaats is er de perfecte balans tussen rust en vriendelijke leven digheid, want een deel van het dorpsleven speelt zich af binnen het zichtveld van de be woners van deze appartementen. Het ontwerp is gemaakt door Architektenburo de Putter. Dit buro is in staat om bij een dergelijk gebouw de menselijke maat niet uit het oog te verliezen. Daar waar mogelijk zullen de principes van duurzaam bouwen worden toegepast. Met het ontwerp van het gebouw en de individuele appartementen is rekening gehou den met de specifieke wensen van senioren. Er worden voldoende parkeerplaatsen ge maakt, dicht bij de entree-partij. De entree-partij wordt goed beveiligd met moderne technieken, die toch eenvoudig te bedienen zijn. Uiteraard is het gebouw voorzien van een lift. De appartementen zelf zijn ruim van opzet en drempelvrij, voorzien van brede deuren e.d zodat deze ook geschikt zijn voor mensen met lichamelijke beperkingen. Er worden 3 verschillende types ontwikkeld. Type 1: Totaal 3 stuks, met een bruto vloeroppervlakte van ongeveer 95 m? exclusief balkon/ter ras. Het balkon/terras is gelegen op het zuiden Type 2: Totaal 3 stuks, met een bruto vloeroppervlakte van ongeveer 85 m? exclusief balkon/ter ras. Het balkon/terras is gelegen op het zuiden Type 3: Totaal 16 stuks, met een bruto vloeroppervlakte van ongeveer 83 m2 exclusief bal kon/terras. Het balkon/terras is gelegen op het westen. Alle appartementen op de begane grond hebben een eigen terras grenzend aan het park. De overige hebben een balkon dat uitkijkt over het park. Bij de koopwoningen op de begane grond is de eigen berging aan de woning gekop peld. De huurwoningen hebben ieder een eigen berging bij de centrale entree. Wat u ook wenst, u bent welkom. Vpordat wij gaan bouwen, willen wij graag weten hoe groot de belangstelling is voor het kopen of huren van een seniorenappartement in dit fraaie woongebouw. Heeft u belangstelling? Stuur dan de bon in. Wij zullen u dan registreren, zodat wij u in de verdere ontwikkeling van het project goed op de hoogte kunnen houden. Maandag t/m donderdag van 8.00 - 16.30 uur Vrijdag van 8.00 - 12.00 uur. Tel.: 0113-396400

de Faam | 2000 | | pagina 24