Van Belle Meubelen Expert Kamperman Gebr. Dominicus bv Pouwelse Tuinen Boogaard Verf Bou wman Cadeau en Wonen Meubelmakerij JanAlink 18 FAAM/VLISSINGER Woensdag 8 maart 2000 Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Middelburg Tel 0118-635043 In een wereld waar complexiteit vaak wordt verward met vooruitgang komt nu de BeoVision 1 Een gemakkelijk te gebruiken televisie, met eersteklas beeld, uitstekende geluidsweergave en een baanbrekend bedieningsprincipe met veel bedieningsgemak. Spuistraat 82, Vlissingen Tel. 0H8-413729 BANG 8.0LUFSEN Een bar, buffetkast of een compleet wandmeubel? Bij JanAlink maken ze alles op maat. Samen met ti ontwerpen we de ideale kast. Voor alles wordt een plaats gemaakt. De tv netjes achter deuren, die als ti televisie wilt kijken open draaien en geheel naar binnen wegschuiven, Een vitrinekast waarin u uw verzameling kunt tonen, met halogeen verlichting om het geheel tol zijn recht te laten komen. Een open keuken met een banneubel zodat u 's morgens in alle rust kunt ontbijten. U ziet bij JanAlink alles op het gebied van interieur. Van bijzettafel tot eetkamertafel, van opbergkist tot wandmeubel. Kom gemst eens langs en laat u inspireren door de vele mogelijkheden En komt u er helemaal niet meer uit, dan komen wij bij u langs en ontwerpen een meubel naar uw smaak. Wonen is een gevoel. Herkenning, geborgenheid. Het heeft van dat alles wel wat. Wonen is het besef dat u thuis bent. Bij de gebroeders Dominicus vindt u duizend-en-één ideeën om uw, woongevoel gestalte geven. In natuursteen en keramiek, een onder scheidend badkamerontwerp; de romantiek van een sierschouw, een kachel of open haard. Gebr. Dominicus bv onderscheidt zich al vele jaren door de manier waarop zij wooncomfortdromen vertaalt in een concept dat haar klanten op het lijf is geschreven. Die vertellen dat ook vaak: „Dit is het, zó wil ik wonen. Ik zie mijn wensen tot in de kleinste details terug'. New Sity staat voor maatwerk. Dit assortiment van banken en fauteuils kan worden aangepast aan uw wensen: onder andere zithoogte en zitdiepte. In leder en stoffen bekleding. Keuze dus uit vele mogelijkheden. Zo zijn de meubelen van Van Belle Meubelen in Vlissingen in 1,2,2'/: en 3 zits leverbaar. President Rooseveltlaan 772, Vlissingen, Tel. 0118-416188 Een compleet muzieksysteem, met alleen de essentiële functies, lijkt zo'n eenvoudig idee Toch heeft het ontwerpen van de BeoSound Century ons nogal wat hoofdbrekens bezorgd. Met radio, cd en cassette beschikbaar zijn er natuurlijk nogal wat bedieningsfuncties Maar daar heeft Bang Olufsen iets op gevonden. Alleen die toetsen zijn verlicht, die op dat moment van toepassing zijn. De Beolab 1 is de nieuwe topluidspreker van Bang Olufsen. Hij kan zo luid en zo zacht spe len als u wilt en biedt een zo natuurlijke weer gave als maar mogelijk is, of u nu het subtiele effect van een kamerorkest of de impact van een stadionconcert wilt ervaren Uw eigen groene ruimte om u even te ontrekken aan uw drukke dagelijkse bezigheden. De aanleg uitgevoerd door goed opgeleide, gemotiveerde vak mensen, vanzelfsprek end werkend onder de voorwaarden van de Erkend Hovenier. Tuinonderhoud afgestemd op uw wensen en behoeften; wekelijks, maan delijks, of zoals u dat het beste uitkomt. Alles op het met u afgesproken tijdstip, daar kiest u voor als u ons vraagt voor uw eigen groene ruimte. Boogaard Verf in Vlissingen nodigt iedereen uit een bezoek te brengen aan de showroom waar men kennis kan maken met de collectie behang, zonwering, gordijnen en vloerbedekking. De collectie kan gecombineerd worden met de juiste kleur lak of muurverf die ter plekke kan worden opgeme ten en op kleur gemaakt kan worden met één van de mengmachines. Tevens heeft Boogaard Verf plafond- en lambrizeringslijsten en plafondornamenten die geschilderd kunnen worden ter af werking van het geheel. Voor mensen die geen hinderlijke geur in hun interieur willen hebben heeft Boogaard een flinke sortering acrylverven voor zowel doe-het-zelvers als professionele schilders. Boogaard Verf wenst een ieder dan ook veel inspiratie toe en hopelijk tot ziens. Gildeweg 25, Vlissingen, Tel. 0118-431304 Oude Zandweg 2, Westkapelle Tel. 0118-571436 www.dominicus.nl Een goed doordacht tuinontwerp en creatief gebruik van duurzame materialen is de beste basis voor jarenlang tuinplëzier. Berlagestraat 5 Vlissingen Tel. 0118-465375 Lange Noordstraat 20, Middelburg Tel. 0118-613373- Deze fraaie koloniale meubelen van massief tropisch hardhout zijn met zorg gemaakt en afgewerkt met een beschermende waslaag in koloniale kleur. De zeer originele vormen zijn ontleend aan de rustieke stijl uit het koloniale verleden. Madras Dressoir 186x40x93(h)cm. 1298,- Salontafel/kist met opbergruimte 298,- Madras Wandkast 120x50x200(h)cm. 1498,- Bristol Fauteuil van schapérileer 1698,- Madras vijfdelige eetset, compleet 1598,- Markt 73 hoek Plein 1940), Middelburg Ganzepoortstraat 28 (naast Kijkshop), Goes Expert Kamperman is het adres voor de kwaliteitsproducten van Bose Lifestyle systemen. De pro ducten van Bose Lifestyle zijn toonaangevend als het gaat om hoogwaardige audio in de huiskamer. De productkenmerken van Bose zijn uniek in de wereld van de muziek; bekroonde, gepatenteerde technologie, klassieke ontwerpprincipes en logis che ergonomische functies. Hel Lifestyle systeem heeft een tijdloze elegantie en een uitnodigende eenvoud. De installatie en bediening van de Lifestyle systemen zijn uiterst eenvoudig. Elk onderdeel is afgestemd op een maximale prestatie en logische bediening en is van minimale omvang. Alle Bose Lifestyle systemen voor home, cinema of stereo, zijn geïntegreerde 'systemen die het audiosignaal automatisch kunnen afstemmen op de beste prestatie. Voor meer informatie kunt u terecht bij Expert Kamperman. i

de Faam | 2000 | | pagina 18