INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTEVLISSINGEN veeR :GEMEENTE MIDDELBURG MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 12 FAAM/VLISSINGER Woensdag 8 maart 2000 INFORMAT IE 7 OVERHEID IllllètiliJl WET MILIEUBEHEER Kennisgeving MELDINGEN artikel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieube heer van: 1. V.O.F. Fa. Hotel Pension Roe- lant/De wijnschenkerij te Mid delburg voor een hotel/pension, gelegen op het perceel Koe poortstraat IO te Middelburg; 2. De heer K. Oele te Arnemuiden voor een akkerbouwbedrijf, gele gen op het perceel Derring- moerweg 9 te Arnemuiden; 3. K.B.I.M. Funk en W.H. van Blit- terswijk te Voorburg voor een horecabedrijf (genaamd café Entrée), gelegen op het perceel Damplein 50 te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur op grond van artikel 8.40 Wet milieu beheer van toepassing. WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging ontwerpbe schikkingen Aanvragen en ontwerpbe schikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieube heer is ingediend door: 1. Stichting Arduin te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van een hoveniers-, kweek- en groenvoorzieningsbe- drijf. De inrichting is gelegen aan de Langevielesmgel I O-14 te Middelburg, kadastraal be kend gemeente Middelburg, sec tie R,nr. I82I; 2. N.V. DELTA Nutsbedrijven te Middelburg voor het veranderen van een inrichting gelegen aan de Elektraweg 20 te Middel burg, kadastraal bekend ge meente Middelburg, sectie M, nr. 106. De verandering betreft het uitbreiden van een inrichting ten behoeve van een zogenoemd 150/50/10 KV transformator- schakelstation; 3. Terrier Lifting Clamps B.V. te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van het ontwikkelen, produceren en ver handelen van platenhijsklem- men en speciale hijsmiddelen, gelegen, op de hoek Ampère- weg-Ohmweg, kadastraal be kend gemeente Middelburg, sec tie M, nr. 566. Inzage De aanvragen, de ontwerpbeschik kingen, die gericht zijn op vergun ningverlening onder voorwaarden, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van I 7.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Mi lieuzaken van de dienst Stadsont wikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. De ter inzagelegging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden in gesteld tegen de beschikkingen op de aanvragen. Inzage op donder dagavond dient van tevoren telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd tel. nr. (0118) 61 52 4L- Desgevraagd wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelinge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Bedenkingen In de periode van 9 maart tot 6 april 2000 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerpbeschikkingen schriftelijk door een ieder bij het college wor den ingediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtewisseling over de ont werpbeschikkingen kan daarom te lefonisch worden verzochlTijdens deze bijeenkomst, waarbij de aan vrager in de gelegenheid wordt ge steld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden in gediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend ge maakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbe schikkingen kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging KENNISGEVING verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en Wethouders van Middelburg maken bekend dat op 8 februari 2000 is ingekomen de kennisgeving van Appendagerevisie Peene B.V. te Middelburg voor de wijziging van de inrichting, gelegen aan de Herculesweg 55 te Middel burg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de wijziging wordt redelijkerwijs aangenomen dat de ze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitslui tend gunstige gevolgen heeft voor de omvang van de nadelig gevol gen voor het milieu. Om die reden kan worden volstaan met een ken nisgeving. De wijziging betreft de uitbreiding van de gebouwen. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 9 tot 23 maart 2000 elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van tevoren telefonisch bij de afde ling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. 67 52 41.) BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het bouwen van een blusspoel- opstelling op een perceel aan de Éektraweg; het aanbouwen van een keu ken/bijkeuken op het perceel Korenbloemlaan 20 te Arnemuiden; het plaatsen van een tuinhuis op het perceel Seispark IO het wijzigen van de achtergevel op het perceel Molenwater 113; het wijzigen van de voorgevel op het perceel Oude Koudekerks- weg 59; het bouwen van een schuurtje/tuinhuisje aan het perceel Griffioenpad; het bouwen van een garage op het perceel Seispark 14; het uitbreiden van een slaapka mer op het perceel G. De Pag- terstraat 7; het bouwen van een tuinberging op het perceel Noordweg 261; het verbouwen van een woning op het perceel Sloehavenstraat 8 te Nieuw en St.Joosland. N.B.:Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 21 t/m 25 februari 2000 zijn de volgende bouw- ent of sloopvergunningen verleend en /of is met de volgende meldingen inge stemd: het vervangen van een aanbouw en een raam in de achtergevel van een woning op het perceel Vismarkt 3; het uitbreiden van een woning op het perceel Seisstraat 32; het bouwen van een garage/ber ging op het perceel Papenstraat 8; het wijzigen van een eerder ver leende bouwvergunning voor het verbouwen en restaureren van een pand op het perceel Seis- dam 14-16; het verbouwen van een pand op het perceel Langstraat 79 te Ar nemuiden; het bouwen van een kap op een garage op het perceel Tarweak- ker 19 te Arnemui-den; het bouwen van een kap op een garage op het perceel Akkerlaan IO te Arnemuiden; het verwijderen van asbesthou dende materialen op het perceel Lange Delft I; het plaatsen van een tuinberging op het perceel Hannie Schaft- s traat 26; het maken van een hobby-ruim te op het perceel Weerhaan 38; - het aanbouwen van een serre op het perceel Klaproosstraat IO te Arnemuiden; het bouwen van een serre/stu deerkamer op het perceel Schepenenlaan 218; het vergroten van een keuken op het perceel Brandenburglaan I; het uitbreiden van een werk plaats op het perceel Hercules- weg 55; het bouwen van een clubhuis met kleedruimte op een perceel aan de Breeweg. Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de aan gegeven datum van bekendmaking van een besluit aan aanvrager een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AM Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van IO tot en met 23 maart 2000 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het aanbren gen van een reclame aan het pand op het perceel Lange Noordstraat 25. Gedurende voornoemde perio de kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. BOUWPLAN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat een bouwplan is ontvangen die niet in overeen stemming is met de voorschriften van het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Het gaat om het bouwen van een garage op het perceel Seispark 2. Burgemeester en wethouders wil len op deze aanvraag positief be slissen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of arti kel 50, lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk.Voordat zij dat doen liggen de bouw- en situatiete keningen m.i.v. 10 maart 2000 twee weken tot en met 23 maart 2000) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de FaamIVIissinger van van daag, Maximaal Text pagina 830 of www.middelburg.nl BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen ib.v.: - Het bouwen van een schuur Zuidbeekseweg 11 - Het bouwen van een tuinhuis Westerzicht 142 - Het plaatsen van een opslag ruimte Mercuriusweg 12 - Het bouwen van een magazijn werkplaats Ritthemsestraat 500 - Het bouwen van een kantoor units bestemd voor kantoor I schaftruimte Ritthemsestraat 500 - Het bouwen van twee variant hallen Ritthemsestraat 500 - Het uitbreiden van varianthal en 3 portacabines Ritthemsestraat 500 - Het bouwen van een portacabin en een varianthal Ritthem sestraat 500 - Het uitbreiden van kade E in zuidelijke richting met een be tonnen plateau kraanbanen Rit- themsestraat 500 - Het bouwen van een serre Troel- straweg 208 - Het verbouwen van een woning Jacob Isaac Sandersestraat 29 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas wor den ingediend nadat op de aanvra gen is beslist N.B.:Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de vol gende vergunningen verleend: - Het aanbrengen van een rolluik Wolstraat 62 - Het bouwen van een blokhut Rij- senburg 5 - Het plaatsen van een schakel kast tb.v. de brandmeldinstalla- tie Sint Jacobsstraat Oude markt - Het verbouwen van een woning Nico Engelschmanlaan 16 - Het uitbreiden van de woning Giessenburg 21 - Het gedeeltelijk slopen van a.c. koker in lokaal 032 op het per ceel Edisonweg 4 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VERGA DERING VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 23 maart 2000 Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw en woningtoezicht ingediend zijn. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aan vraag om een kapvergunning (in gevolge art 4.5.2. van de Algemene Plaatselijke Verordening Vlissingen) is ontvangen van: - De heer J.Quast, StMaartenlaan 11, voor het verwijderen van drie bomen, nl. een kastanje, een es en een lijsterbes. - De Scheldewoongroep, Kelder manstraat 64, voor het verwijde ren van een es uit de achtertuin van Zeewijksingel 72 Wij zijn van plan deze vergunning te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u krij gen bij de sector Beheer, sectie Be plantingen,Vredehoflaan 50, tele foon 487373. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging ontwerpbesluiten Wij maken bekend, dat bij hen aanvragen om vergunning op grond van de Wet milieubeheer zijn ingediend door: I directie van Saybolt Nederland b.v. te Vlissingen om een oprich tingsvergunning voor een labo ratorium met kantoor en op slagruimte. De inrichting is gele gen aan de Oosterhavenweg 12 A te Vlissingen. 2. Tuincentrum Maritima te Vlissin gen om een actualisatievergun- ning voor een tuincentrum (ver koop van planten en aanverwan te tuinartikelen) wegens afsplit sing van een deel van het bedrijf De inrichting is gelegen aan de Berlagestraat I teVlissingen. Aan de vergunningen zullen voor schriften worden verbonden ter be scherming van het milieu. De aan vragen, de ontwerpbesluiten en bij behorende stukken liggen van 9 maart 2000 tot en met 5 april 2000 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (tweede verdie ping van het stadhuis). Op aan vraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, tele foon 0118-487204. In bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen de ontwerpbeslui ten.Wanneer u daar een schrifte lijk verzoek toe indient, gelijk met uw bedenkingen, worden uw per soonlijke gegevens niet bekend ge maakt Voor mondelinge inbreng of gedachtewisseling kunt u contact opnemen met de sectie Milieu.Al leen wanneer u tijdig bedenkingen hebt ingebracht tegen een ont werpbesluit kunt u later beroep in stellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, tenzij wordt aangetoond dat u redelijkerwijs niet in staat bent ge weest (tijdig) bezwaren in te bren gen, of de besluitvorming straks af wijkt van het voornemen. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. Vlissingen, 8 maart 2000 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen GEMEENTE -Mm POSTBUS 1000 4357 ZV DOMBURG TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 ALGEMEEN Het gemeentehuis, Traverse I te Domburg, is op werkdagen geo pend van 9.00 tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur. Telefoon: 0118-555444; fax: 0118-555433. Postadres: Postbus 1000, 4357 ZV Domburg Afval-informatielijn: 0800-0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en on derhoud: 01 18-555447.Voor dringende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten'van de gemeente Veere is in het gemeentehuis een centra le publieksbalie ingericht. De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de vol gende zaken: Cluster Zorg telefoon: 0118- 555445; onderwijs, subsidies, uitkeringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicap ten. Cluster Burgerzaken tele foon: 01 18-555446; reisdocu menten/rijbewijzen uittreksels verklaringen, bevolkingsadmi nistratie, burgerlijke stand, be lastingen, algemene zaken. Cluster Grondgebied tele foon: 0118-555447; bouwza ken, bestemmingsplannen, grondverkoop, milieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze on derwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Dom burg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kan iedereen bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunnin gen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellingen). Dat moet schrif telijk, gemotiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet ui terlijk worden verzonden (per ptt- post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Info: 0118-555444. BEKENDMAKING VRIJSTELLINGS PROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor twee woningen met zomerwoning Brouwersbuurt 31 en 33 te Dom burg. Het bouwplan voldoet niet geheel aan het bestemmingsplan. Wij zijn van plan om, met ge bruikmaking van de in het be stemmingsplan opgenomen moge lijkheid, vrijstelling te verlenen. De bouw- en situatietekening ligt van 9 maart t/m 5 april 2000 voor iedereen ter inzage op het ge meentehuis te Domburg. Geduren de deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkin gen hiertegen bij het college in te dienen. ART 11 Wet op de RO Er is een aanvraag binnengeko men om vergunning ingevolge de Woningwet voor het bouwen van een zomerwoning Brouwerijstraat 5 te Oostkapelle. Het bouwplan voldoet niet geheel aan het be stemmingsplan "Kom Oostkapel le". Bij dit bestemmingsplan is vol gens artikel 11 Wet op de RO be paald, dat het college voor het be treffende perceel, na overleg met belanghebbenden, bevoegd is de bestemming "agrarische doelein den" te wijzigen in de bestemming "woondoeleinden".Voor zo'n be sluit is de goedkeuring van Gede puteerde Staten van Zeeland no dig. Wij zijn van plan om, met ge bruikmaking van deze bevoegd heid, de bestemming te wijzigen. Het bouwplan ligt van 9 t/m 22 maart 2000 voor iedereen ter in zage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze perio de bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen hiertegen bij het college in te dienen. ART 19 Wet op de RO Er is een aanvraag binnengeko men om vrijstelling te verlenen voor detailhandel voor een deel van de percelen Bastion 2 en 4 te Veere. De aanvraag is in strijd met het bestemmingsplan. Door de ge meenteraad is verklaard, dat voor het betreffende bestemmingsplan een herziening wordt voorbereid. De aanvraag is in overeenstem ming met de in voorbereiding zijn de herziening.Wij zijn van plan om, door toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening, medewerking te verlenen nadat van Gedeputeerde Staten van Zeeland de verklaring van geen bezwaar is ontvangen. De aanvraag ligt van 9 t/m 22 maart 2000 ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedu rende deze periode bestaat voor u de gelegenheid schriftelijke beden kingen hiertegen bij het college in te dienen. BOUWISLOOPAANVRAGENI MELDINGEN bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet Aanvragen om bouw-/'sloopvergun ning, meldingen zijn ingekomen voor: Aagtekerke het bouwen van een woning Kloosterweg 6; Domburg het uitbreiden van een berging Brouwerijweg 24c; Koudekerke het bouwen van een woning met berging aan De Ruyter- straat; het uitbreiden van een woning Middelburgsestraat 102; Oostkapelle het bouwen van een serre en overkapping La ntsh eerstra at 31; het uitbreiden van een garage/berging M.F.Viserstraat 35; Serooskerke het bouwen van een bedrijfs ruimte Noordweg 131; Veere het wijzigen van de ramen i.v.m. dubbel glas Oudestraat 51; Vrouwenpolder het verbouwen van een zomer huis Dingemanshoofd 10; het uitbreiden van een woning en garage Noorddijk 2. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/'sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW) VERGUNNINGEN/ MELDINGEN De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd: (tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Koudekerke het slopen van twee zomerhui zen Koksweg I (28-2); het bouwen van een tuinhuis Braamweg 8 (28-2); Meliskerke het bouwen van een woning Op- pervloer 19 (1-3); Oostkapelle het wijzigen van een reeds eer der verleende vergunning voor het bouwen van een garage Kalfhoekseweg I (28-2); Westkapelle het bouwen van een overkap ping A. Calandplein (28-2); Veere het slopen van een kippen- en eendenverblijf en het geheel ver nieuwen van een schapenhok Veerseweg 89 (1-3); Vrouwenpolder het bouwen van een toiletgroep Dorpsdijk 22 (29-2); Zoutelande het uitbreiden van een woning met bergruimte D. Koddelaan 40 (28). Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de bouwvergunningen, ak koord bevonden meldingen en ver leende vrijstellingen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzienin gen.) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. MILIEU BEKENDMAKING AANVRAAG EN ONTWERP-BESCHIKKING Wij maken bekend dat, van IO maart t/m 7 april 2000 voor ie dereen ter inzage ligt op het ge meentehuis te Domburg, de aan vragen om een milieuvergunning en de ontwerp-beschikkingen tot vergunningverlening voor de veran dering van: Hoge Duvekotsweg 10 (veehou derij) te Oostkapelle (kadastraal bekend gemeente Veere, kern Oostkapelle, sectie K, nummer I 705), die is ingediend door Z.A. de Buck en; Duinbeekseweg 7 (mini-cam ping en paardenhouderij) te Oostkapelle (kadastraal bekend gemeente Veere, kern Oostka pelle, sectie K, nummer 2166), ingediend door J. Maljaars. Buiten de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na te lefonische afspraak (tel. 0118- 555460). T/m 7 april 2000 kunnen gemoti veerde bedenkingen tegen de aan vragen en de ontwerp-beschikkin gen schriftelijk door iedereen bij het college worden ingediend. Wanneer u niet wilt dat uw per soonlijke gegevens bekend worden gemaakt, dient u dit tegelijk met het indienen van uw bedenkingen kenbaar te maken. Op verzoek kan tot en met 7 april 2000 over het ontwerp van de vergunningen van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aan vrager en overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp- be schikking kunnen beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage), tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen of de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat, van IO maart t/m 21 april 2000 voor iedereen ter inzage ligt op het ge meentehuis te Domburg, de op richtingsvergunning die we hebben verleend aan Verhulst Transport VOF, voor de inrichting Pauluswe- geling ongenummerd te Westka pelle, voor het opslaan van bouw materiaal en -materieel. Buiten de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (tel. 0118- 555461 De vergunning is gewijzigd ten op zichte van het ontwerp. T/m 21 april 2000 kan beroep in gesteld worden bij de Afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State door: degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont- werp-vergunning; degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen, die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 22 april 2000, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de vergunning of tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage). OPROEP HUUR GEMEENTELIJKE ACCOMMODATIES SEIZOEN 2000-2001 Verenigingen of instellingen die het komende seizoen ruimte willen huren in één of meerdere gemeen telijke accommodatie(s) kunnen hun wensen doorgeven. Uren moe ten schriftelijk voor 15 april 2000 worden aangevraagd bij de afdeling Welzijn van de gemeente Veere. Vaste gebruikers krijgen au tomatisch de aanvraagformulieren toegestuurd. Het betreft hier al leen de gemeentelijke accommo daties, gymnastieklokalen, sport zaal, sporthal en verenigingsge bouwen die door de gemeente worden verhuurd en dus niet het Schuttershof te Domburg, De Hal ve Maan te Oostkapelle, De Zand- put te Serooskerke, De Spil te Ga- pinge, het Dorpscentrum te Bigge- kerke en Middendorp te Zoutelan- de.Voor meer informatie kunt u terecht bij mevrouw Jobse, tele foon: 0118-555444. Domburg, 8 maart 2000 Burgemeester en Wethouders van Veere

de Faam | 2000 | | pagina 12