éi pZC huis-aan-huis kranten thuis in je buurt INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE MIDDELBURG VEE; MIDDELBURG VLISSINGEN I VEERE Woensdag 26 januari 2000 FAAM/VLISSINGER 19 INFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Kennisgeving meldingen arti kel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en Wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieube heer van: 1.De heerJ.Thoma te Oost-Sou burg voor een inrichting ten be hoeve van de opslag van goede ren, gelegen op het perceel Gre- nadierweg I a te Middelburg; 2. SVRZ (Stichting Verpleeg en Rusthuizen Zeeland) Walcheren te Middelburg voor een ver pleeghuis 't Gasthuis, gelegen op het perceel Noorpoortplein 2 te Middelburg; 3. De heren Smits en De Koning te Middelburg voor een horeca bedrijf (Nachtcafé Electro), gele gen op het perceel Markt 79 te Middelburg; 4. Rouwcentrum Middelburg te Middelburg voor een rouwcen trum, gelegen op het perceel Buitenhovelaan I te Middel burg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur op grond van artikel 8.40 Wet milieu beheer van toepassing. Ter inzagelegging ontwerp-beschikkingen Aanvragen en ontwerpbeschikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieube heer is ingediend door: 1.Werkplaatsen Walcheren te Middelburg voor een nieuwe, ge heel de inrichting omvattende ver gunning (revisievergunning) voor een sociale werkplaats. In de inrichting worden zeer uit eenlopende werkzaamheden ver- richt.Te denken valt aan metaal bewerking, houtbewerking, verpak ken/monteren, graveren, electroni- cawerkzaamheden, verven, stralen en hovenierswerkzaamheden. De inrichting is gelegen aan de Greve- lingenstraat 16 en de Schenge 6- 8 te Middelburg, kadastraal be kend gemeente Middelburg, sectie S, nr. 2I8I. De onderhavige vergunning werd aangevraagd in verband met di verse wijzigingen binnen het be drijf en de onoverzichtelijkheid van de vergunning; 2.Teka Reklame te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting be stemd voor het vervaardigen van reclameborden, autobelettering, lichtbakfabricage, kledingreclame en airbrushwerk. De inrichting is gelegen aan de Oude Veerseweg 7 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie N, nr. I563. Inzage De aanvragen, de ontwerp-be schikkingen, die gericht zijn op vergunningverlening onder voor waarden, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing- sestraat 21 te Middelburg. De ter inzagelegging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de be schikkingen op de aanvragen. In zage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de af deling Milieuzaken te worden aan gevraagd tel. nr.(OI 18) 67 52 41. Desgevraagd wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Bedenkingen In de periode van 2 7 januari tot 24 februari 2000 kunnen gemoti veerde bedenkingen tegen de ont werp-beschikkingen schriftelijk door een ieder bij het college wor den ingediend. Indien behoefte be staat aan een gedachtewisseling over de ontwerp-beschikkingen kan daarom telefonisch worden verzocht. Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gele genheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkin gen worden ingediend. De per soonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend wor den, indien daarom wordt ver zocht, niet bekend gemaakt. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of monde ling) bedenkingen hebben inge bracht tegen de ontwerp-beschik kingen kunnen later beroep instel len bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvor ming straks afwijkt van het voor nemen. Ter inzage legging kennisgeving verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 11 januari 2000 is ingekomen de kennisgeving van Scheldebouw B.V. te Middelburg voor de wijziging van de inrichting, gelegen aan de Herculesweg 17 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de wijziging wordt re delijkerwijs aangenomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen heeft voor de omvang van de nadelig gevolgen voor het milieu. Om die reden kan worden volstaan met een kennis geving. De wijziging betreft de uitbreiding van de werkplaats. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 2 7 januari tot IO februari 2000 elke werkdag tijdens kantooruren en op donder dagavond van I 7.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van tevoren te lefonisch bij de afdeling Milieuza ken te worden aangevraagd (tel. 67 52 41.) WIJZIGING MANDATE- RINGSBESLUIT 1997 Burgemeester en wethouders en de Burgemeester van Middelburg hebben bij hun besluit van 18 ja nuari 2000 wijzigingen aange bracht in het Mandateringsbesluit 1997. In het Mandateringsbesluit 1997 is een aantal bevoegdheden van het college van burgemeester en wethouders en van de burge meester opgedragen aan ambtelij ke medewerkers. De op 18 januari 2000 vastgestelde wijzigingen be treffen de beëindiging van een aantal bevoegdheden van de com mandant van de gemeentelijke brandweer i.v.m. de totstandko ming van de stadsgewestelijke brandweer, en een administratieve aanpassing i.v.m. omvorming van de sectie Burgerzaken tot een zelfstandige afdeling. Deze wijzigingen treden in wer king met ingang van 2 januari 2000. Het wijzigingsbesluit ligt in gaande heden ter inzage bij de sectie Communicatie, bezoekadres Stadhuisstraat 2 te Middelburg. BEKENDMAKING AANGE VULD BEKOSTIGINGSBE SLUIT BESTEMMINGSPLAN MORTIERE Burgemeester en wethouders van Middelburg delen mede dat de raad van de gemeente Middelburg op 24 januari 2000 heeft vastge steld het Aangevuld Bekostigings besluit Bestemmingsplan Mortiere. Het Aangevuld Bekostigingsbesluit Bestemmingsplan Mortiere treedt in werking op 27 januari 2000 en is opgenomen in de databank van de gemeente onder nummer 28. Het Aangevuld Bekostigingsbesluit Bestemmingsplan Mortiere ligt met ingang van de datum van in werkingtreding ter inzage van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur bij de sectie Com municatie van de dienst Middelen, Stadhuisstraat 2 te Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het aanbouwen van een badka mer op het perceel Seissingel 84; het verbouwen van een dakver dieping op het perceel Veersesin- gel 156; het vergroten van de woonka mer op het perceel Dam 20; het bouwen van een kap op een bestaande garage op het per ceel Tarweakker 19 te Arnemui- den; het plaatsen van een dakkapel op het perceel Laan der Com mando's 6; het aanbouwen van een dakka pel op het perceel Oude Vlissing- seweg 53; het verbouwen van entree en douche van de woning op het perceel Kruitmolenlaan 19; het aanbouwen van een keuken op het perceel Veersegat 29 te Arnemuiden; het aanbouwen van een gara ge/berging op het perceel Pa penstraat 8; N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 10 t/m 14 januari 2000 zijn de volgende bouw en/of sloopvergunningen verleend en/of is met de volgende meldin gen ingestemd: het plaatsen van een schuurtje/berging annex tuinhuisje op het perceel J. Brasserstraat 33; het verwijderen van asbesthou dende vloerbedekking op het per ceel Kon.Julianastraat 74; het bouwen van het pand op het perceel Korte Burg 3; het bouwen van een loods op het perceel Walcherseweg 241; het bouwen van een volière op het perceel Burgemeester Baaslaan 21. Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de aan gegeven datum van bekendmaking van een besluit aan aanvrager een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AM Middelburg. BOUWPLANNEN - vrijstellingsprocedures De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat bouwplannen zijn ontvangen die niet in overeen stemming zijn met de voorschrif ten van de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Het gaat om hef het bouwen van een serre op het perceel Klaproosstraat IO te Arnemuiden; het maken van een hobbyruimte op het perceel Weerhaan 38; het bouwen van een serre/stu deerkamer op het perceel Sche penenlaan 218; het uitbreiden van de berging op het perceel Koninginnelaan 45; het bouwen van een bedrijfs ruimte op een perceel aan de Schroeweg (Mortiere); het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Seispark 16. Burgemeester en wethouders wil len op deze aanvragen positief be slissen. Artikel 18a en/of artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk. Voordat zij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 28 januari 2000 twee weken (tot en met 10 februari 2000) ter in zage bij de dienst Stadsontwikke ling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die perio de kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen in dienen. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 28 januari tot en met 10 fe bruari 2000 liggen op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvragen om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter in zage voor het het uitbreiden van de woning op het perceel Dam 20; het aanbrengen van een recla me (2x neonrelieftekst Fortis Bank) op het perceel Stations straat 2. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61,4330 AB Middelburg. BOUWPLAN - vrijstellings procedure bestemmingsplan Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 16, lid I vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Veersepoort voor het bouwen van een woning op het perceel Grutto straat 2. De vrijstelling heeft be trekking op de breedte van de wo ning (8.10 meter i.p.v. 7.50 me ter). Het bouwplan ligt met ingang van 28 januari 2000 gedurende twee weken (tot en met IO febru ari 2000) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. Gedurende bovengenoemde termijn kan iedere belanghebben de schriftelijk en gemotiveerd be denkingen dienen bij burgemees ter en wethouders van Middel burg, Postbus 61, 4330 AB Mid delburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag, Maximaal Text pagina 830 of www.middelburg.nl BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - Het verbouwen van de voorge vel Aagje Dekenstraat 3 - Het vervangen van en plaatsen van een schakelkast tb.v. de brandmeldinstallatie Sint Ja- cobsstraat Oude Markt - Het bouwen van een woning met garage Houtwal 12 - Het bouwen van een woning Haagland 3 - Het verbouwen van een serre Westerzicht 345 B - Het vergroten van een woning Van Der Helstlaan 12 - Het verbouwen van de gevels Zaanstraat 3-5-7 (oneven nrs.) Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas wor den ingediend nadat op de aan vragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het bouwen van een garage Adriatischezeestraat 40 - het slopen van een woning met schuren Vrijburgstraat 46 - het bouwen van een woning Heideveld 21 - het vergroten van de woning Lingestraat 16 - het uitbreiden van automobiel showroom Industrieweg 19 - het bouwen van twee woningen onder een kap Handelsweg 17- 19 (oneven nrs.) - het verbouwen van een raamko zijn en keukendeurkozijn Groen Van Prinstererlaan 110 - het bouwen van een serre Van der Veerlaan I 7 - het bouwen van een tuinhuisje Grote Abeele 14 -het uitbreiden van een woning met een berging Suze Groene- weglaan 122 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VERGADERING VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 10 februari 2000 Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art. 4.5.2. van de Alge mene Plaatselijke Verordening Vlis- singen) is ontvangen van: - De heer H.M. Schets, Gerbrandy- straat 102, voor het verwijderen van een kastanje in de achtertuin. - De heerW.C. de Jonge, Van Gin- kelstraat 31, voor het verwijderen van een wilg in de voortuin. Wij zijn van plan deze vergunning te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u krij gen bij de sector Beheer, sectie Be plantingen,Vredehoflaan 50, tele foon 487373. Zie voor meer informatie van de gemeente Vfissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. Vlissingen, 26 januari 2000. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen. POSTBUS 1000 4357 ZV DOMBURG TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 OPENINGSTIJDEN Sinds 3 januari 2000 kunt u te recht in het nieuwe gemeentehuis, Traverse I te Domburg, gedu rende de nieuwe openingstij den (dagelijks van 9.00 uur tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur.) Het nieuwe postadres is: Postbus 1000,4357 ZV Domburg Het algemene telefoonnummer blijft 0118-555444; het faxnum mer is 0118-555433. De afval-informatielijn: 0800- 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en on derhoud: 01 18-555447.Voor dringende zaken buiten de ope ningstijden kunt u ook dit num mer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten'van de gemeente Veere is in het nieuwe gemeentehuis een Centrale publieksbalie inge richt. De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de volgende zaken: Cluster Zorg, telefoon 0118- 555445; onderwijs, subsidies, uit keringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicapten. Cluster Publiekszaken, tele foon 0118-555446; reisdocumen ten/rijbewijzen uittreksels ver klaringen, bevolkingsadministratie, burgerlijke stand, belastingen, alge mene zaken. Cluster Grondgebied, tele foon 0118-555447; bouwzaken, bestemmingsplannen, grondver- koop, milieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze on derwerpen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens deAlg.Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw be zwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de Presi dent van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Info: 0118-565569. BEKENDMAKING INFORMATIE-AVOND VER PLAATSING ZORGCEN TRUM TER MANTELINGE Wij nodigen u uit tot het bijwonen van een informatie-avond over een mogelijke verplaatsing van het zorgcentrum Ter Mantelinge te Domburg, naar een locatie achter de nieuwe woonwijk Brouwerijweg (het gebied gelegen tussen de Ba- belweg, de Prinseweg, het Prinse park en het plan Brouwerijweg te Domburg). Op deze avond zal over de volgen de punten informatie worden ver strekt: nut en noodzaak van vernieu wing van het zorgcentrum; noodzaak van het verplaatsen van het complex; terreininrichtingsplan voor de nieuwe locatie; toekomstig gebruik van het ou de complex aan de Domburgse- weg; handhaving van de bestaande aanleunwoningen aan de Dom- burgseweg; planologische indeling van het overblijvende deel van de gron den tussen de Babelweg/Prinseweg/Prinsepark en plan Brouwerijweg; bouw van nieuwe aanleunwo ningen in het plan Brouwerij weg. Voor de informatieavond zijn ook vertegenwoordigers van de iniatief- nemers van deze plannen (de Stichting voor regionale zorgverle ning Walcheren, SVRZ) en de eige naar van de locatie waarop het zorgcentrum zal worden gereali seerd uitgenodigd. De informatie avond zal worden gehouden op 9 februari 2000 om 19.30 uur in het gemeenschapshuis Het Schut tershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Er ligt een informatiepakket voor iedereen ter inzage bij de centrale publieksbalie van het gemeente huis te Domburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor het vergroten van een woning op het perceel Noordstraat 43 te Westka- pelle. Het bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in het betreffende bestemmingsplan opgenomen mo gelijkheid, vrijstelling te verlenen. In verband hiermee ligt de bouw- en situatietekening van 27 januari tlm 23 februari 2000 voor ie dereen ter inzage op het gemeen tehuis te Domburg Gedurende de ze periode bestaat voor u de mo gelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. BOUWISLOOPAANVRAGENI MELDINGEN (bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning zijn ingekomen voor: Aagtekerke het bouwen van een opslaghal Prelaatweg 60; Biggekerke het bouwen van een werktui genberging Krabbeneiland I; Koudekerke het bouwen van een serre Dom- melrode 20; het bouwen van een tuinhuisje Braamweg 8; Meliskerke het bouwen van een woning met garage Oppervloer. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). UITGIFTE BOUWGROND IN AAGTEKERKE Wij maken bekend dat op 19 ja nuari 2000 de inschrijving is ge start voor de uitgifte van kavels bouwgrond in het plan Bouwlust III te Aagtekerke. Er zullen maximaal 8 kavels bouwgrond worden uitge geven. De inschrijving eindigt op 22 februari 2000. Bij de uitgifte van de kavels bouw grond worden strikte bindingseisen gehanteerd. Dit houdt in dat uit sluitend bouwgrond zal worden toegewezen aan gegadigden die een sociale of economische bin ding hebben met de kern Aagte kerke. Er kan alleen ingeschreven worden met een inschrijfformulier dat on derdeel uitmaakt van een informa tiebrochure. Deze brochure kan tij dens de inschrijfperiode worden opgehaald bij de balie van het cluster Grondgebied (balie nr. 6) in het gemeentehuis te Domburg. BEKENDMAKING SLUITING "CROSSTER- REIN"VROONWEGELING TE WESTKAPELLE Wij hebben besloten het terrein aan de Vroonwegeling te Westka- pelle, in gebruik als crossterrein, kadastraal bekend gemeente Veere kern Westkapelle, sectie F 1591, te sluiten wegens het in werking zijn zonder de benodigde vergunning op grond van de Wet milieubeheer, terwijl nu duidelijk is dat het crossterrein op grond van de Wet milieubeheer niet gelegaliseerd kan worden. De sluiting is gepland op 16 februari 2000, enzij om voorlopige voorziening is gevraagd (zie bezwaar/beroep/voorlopige voorziening). Ons eerdere besluit tot sluiting van het terrein, gebaseerd op de Alge mene Plaatselijke Verordening en de Algemene wet bestuursrecht, heb ben wij tegelijkertijd ingetrokken. Het besluit tot sluiting en de bijbe horende stukken liggen ter inzage bij de balie van het cluster Grond gebied (balienr. 6). Tegen ons besluit tot sluiting op grond van de Wet milieubeheer kunnen belanghebbenden voor 8 maart 2000 bezwaar indienen bij ons college, Postbus 1000, 4357 ZV Domburg. Voor diegenen die een bezwaarschrift indienen be staat tevens de mogelijkheid, om een verzoek om voorlopige voor ziening in te dienen bij de Voorzit ter van de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Aan het indienen van een verzoek om voorlopige voorziening zijn kosten verbonden. VOORONTWERP BESTEMMINGSPLAN "SCHOTSEHOEK II" Op grond van de "Inspraakveror dening gemeente Veere 1997" ligt het voorontwerp-bestemmingsplan "Schotsehoek II" van 2 7 januari tlm 23 februari 2000 voor ie dereen ter inzage op het gemeen tehuis te Domburg. Deze herzie ning heeft betrekking op het ont wikkelen van de 2e fase van het woongebied Schotsehoek te Ga- pinge. Volgens het inspraakbesluit kan ie dereen van 27 januari tlm 23 fe bruari 2000 op dit plan inspreken door schriftelijk een zienswijze bij het college in te dienen. Op ver zoek kan er een informatie-avond worden gehouden, waar de moge lijkheid bestaat om ook mondeling zienswijzen in te dienen. Afhanke lijk van de resultaten van de inge diende reakties zal worden beke ken of het voor-ontwerp aange past dient te worden. Nadere informatie over het be stemmingsplan kan worden inge wonnen bij de afdeling Bouwen Wonen. Tenslotte wordt gewezen op het beklagrecht tegen het inspraakbe sluit zoals dat in de verordening is opgenomen. MILIEU TER INZAGE AANVRAAG EN ONTWERP BESCHIKKING VERANDE RING INRICHTING DUNOWEG 3 EN 5 TE OOSTKAPELLE (gemengd agrarisch bedrijf) Wij maken bekend dat de aan vraag om een milieuvergunning en de ontwerp-beschikking tot ver gunningverlening voor de verande ring van Dunoweg 3 en 5 te Oost- kapelle (kadastraal bekend ge meente Veere, kern Oostkapelle, sectie K, nummer 915,916,245 en 1896), die is ingediend door de maatschap Maljaars - Rotte, van 28 januari tlm 25 februari 2000 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg. Tot en met 25 februari 2000 kun nen gemotiveerde bedenkingen te gen de aanvraag en de ontwerp beschikking schriftelijk door ieder een bij het college worden inge diend. Wanneer u niet wilt dat uw persoonlijke gegevens bekend wor den gemaakt, dient u dit tegelijk met het indienen van uw beden kingen kenbaar te maken. Op ver zoek kan tot en met 25 februari 2000 over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd ge zag, de aanvrager en overige aan wezigen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp- be schikking kunnen beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming str aks afwijkt van het voornemen. Domburg, 26 januari 2000 Burgemeester en Wethouders van Veere

de Faam | 2000 | | pagina 19