VAN DE Gezamenlijke mededeling Él INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTEVLISSINGEN Jii GEMEENTEVLISSINGEN V E Eli Voelt u zich veilig in de wijk? Onderzoek naar veiligheid op Walcheren GEMEENTE MIDDELBURG GEMEENTE MIDDELBURG veeW MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 19 januari 2000 FAAM/VLISSINGER 21 INFORMATIE OVERHEID Mensen voelen zich in Zeeland relatief veilig. Dit blijkt uit een landelijk onderzoek naar de beleving van veiligheid. In Neder land voelt 30,9% van de bevolking zich wel eens onveilig. In Zeeland is dat slechts 23,8%. En in de wijken en dorpen van Walcheren? G E M E E N T E POSTBUS 1000 TEL. 0118-555444 4357 ZV DOMBURG FAX 0118-555433 De gemeenten Vlissingen,Veere en Middelburg werken samen aan meer veiligheid op Walcheren. Om dit goed te kunnen doen is inzicht nodig in de situatie in wijken en dorpen. Alleen dan kan er gericht aan oplossingen worden gewerkt Uw veiligheid Hoe veilig voelt u zich? Dat kunt u alleen zelf beantwoorden. Het lan delijk onderzoek zegt te weinig over de veiligheidsgevoelens van de inwoners van Walcheren. Daar om houden de gemeenten op Wal cheren zelf een enquête onder de inwoners. Volgende week krijgt een groot aantal inwoners deze enquête thuis gestuurd. De namen en adressen zijn willekeurig uit de be volkingsadministratie gekozen. Wij horen graag uw mening! De enquête De vragen in de enquête zijn op gesteld in samenwerking met poli tie, brandweer, GGD en Openbaar Ministerie. Er zijn vragen over de maatregelen die u heeft genomen om uw huis veiliger te maken en ook vragen over uw gevoel van vei ligheid. Gaat u bijvoorbeeld nog al leen naar buiten als het eenmaal donker is? Ook kunt u uw mening geven over problemen als diefstal en inbraak in uw dorp of wijk.Tot slot worden er een paar persoonlijke vragen gesteld. Walcheren veiliger, helpt u ook mee? Om betrouwbare uitspraken te doen over uw veiligheidsbeleving is medewerking aan de enquête erg belangrijk. De gemeenten verzoe ken u daarom de vragen zorgvul dig te beantwoorden en de enquê te terug te zenden in de portvrije enveloppe. De enquête is ano niem; u hoeft niet uw naam of adres op te geven. De gemeenten zullen de gegevens zorgvuldig hanteren. Door het invullen van de enquête werkt u mee aan een veiliger Wal cheren. Aan de hand van de verkregen in formatie zullen de gemeenten sa men met politie, brandweer, GGD en Openbaar Ministerie de proble men te lijf gaan. Afhankelijk van de problemen die uit het onderzoek naar voren ko men, zullen ook maatschappelijke instellingen (zoals scholen, winke liersverenigingen en horecaonder nemers) bij de aanpak worden be trokken. Nadere informatie Nadere informatie over het veilig heidsonderzoek is verkrijgbaar bij de gemeente Middelburg, Jeroen Bakker, telefoon 675435. WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging ontwerp beschikkingen Aanvragen en ontwerp-be- schikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieube heer is ingediend door: 1.Van der PeijlTechniek B.V. te Middelburg voor het veranderen van een inrichting gelegen aan de Herculesweg 21 te Middel burg, kadastraal bekend ge meente Middelburg, sectie M, nr. 345. De verandering betreft het uitbreiden van de inrichting met een afhaaldepot voor tech nische gassen; 2. Camping de Witte Raaf B.V. te Arnemuiden voor het verande ren van een inrichting gelegen aan de Muidenweg 3 te Arne muiden, kadastraal bekend ge meente Middelburg, sectie I, nrs. 284,236,300 en 340. De verandering betreft het oprich ten en in werking hebben van een werkplaats voor onderhoud aan pleziervaartuigen ten be hoeve van de campinggasten. Inzage De aanvragen, de ontwerp-be- schikkingen, die gericht zijn op vergunningverlening onder voor waarden, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing- sestraat 21 te Middelburg. De ter inzagelegging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld 'tegen de be schikkingen op de aanvragen. In zage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de af deling Milieuzaken te worden aan gevraagd tel. nr.(OII8) 67 52 4l. Desgevraagd wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Bedenkingen In de periode van 20 januari tot I 7 februari 2000 kunnen gemoti veerde bedenkingen tegen de ont- werp-beschikkingen schriftelijk door een ieder bij het college wor den ingediend. Indien behoefte be staat aan een gedachtewisseling over de ontwerp-beschikkingen kan daarom telefonisch worden verzocht Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die beden kingen heeft ingediend worden, in dien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tij dig (schriftelijk of mondeling) be denkingen hebben ingebracht te gen de ontwerp-beschikkingen kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelij kerwijs niet in staat is geweest (tij dig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het verbouwen/uitbreiden van bouwmarkt Karwei op het per ceel Waldammeweg 2; het verbouwen van de voorgevel en het aanbouwen van een ve randa op het perceel Markt 17; het maken van een hobbyruimte op het perceel Weerhaan 38. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 3 t/m 7 januari 2000 zijn de volgende bouw en/of sloop- vergunningen verleend en/of is met de volgende meldin gen ingestemd: het bouwen van een woning op het perceel Scholeksterstraat 36; het bouwen van een woning op het perceel Scholeksterstraat 66; het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel J. Brasserstraat 3; het plaatsen van een kunstwerk in de vorm van een glazen voor- zetgevel voor het pand van "De Drukkery", alsmede voor het aanbrengen van een reclame/naamduiding aan ge noemde glazen wand op het perceel Markt 51; het bouwen van een fietsenber ging op het perceel Kuipers Rietbergkwartier 13; het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Brandenburglaan 12; het wijzigen en uitbreiden van de woning op het perceel Na- dorstweg 73. Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de aan gegeven datum van bekendmaking van een besluit aan aanvrager een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AM Middelburg. BOUWPLANNEN - vrijstel lingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat er bouwplan nen zijn ontvangen die niet ge toetst kunnen worden aan een be stemmingsplan. Het gaat om: - het verbouwen van de woning op het perceel Oud Arnemuids- voetpad 44 en - het bouwen van een tuinkamer op het perceel Oud Arnemuids- voetpad 30. Burgemeester en wethouders wil len op deze aanvragen positief be slissen.Artikel 50, lid 5 van de Wo ningwet maakt dit mogelijk.Voor- dat zij dat doen, liggen de bouw en situatietekeningen met ingang van 21 januari 2000 twee weken (tot en met 3 februari 2000) ter inzage bij de dienst Stadsontwik keling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen in dienen. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op: a. een parkeervak in de Wester- scheldestraat, en wel het par keervak dat het dichtst bij de in gang van Westerscheldestraat 251 is gelegen; b. een tegenover het pand Molen water I29 gelegen parkeervak. Het parkeerverbod geldt niet voor de invaliden waarvoor de parkeer vakken bestemd zijn. Tegen dit besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 2 maart 2000 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondisse mentsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg.Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht gehe ven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de Sectie Interne en Juridische Zaken van de dienst Stadsbeheer, Vlissingsestraat 21 te Middelburg ter inzage. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag, Maximaal Text 830 of www.middelburg. n I Burgemeester en wethouders ma ken bekend, dat vanaf 20 januari 2000 t/m 16 februari 2000 in het stadhuis, sector stadsontwik keling (hall2e verdieping) ter inza ge ligt het voorontwerp van de 2e herziening van het bestemmings plan Buitengebied. Dit vooront werp voorziet in een juridisch- planologische regeling van inten sieve agrarische bedrijfsvormen, een wijzigingsbevoegdheid voor het kernrandzonebeleid in de ge ledingszone tussen Vlissin gen en Middelburg, een beperking van de splitsing van agrarische bedrijven in burgerwoningen en een aantal actuele ontwikkelingen, waaronder de begrenzing van het plangebied, de bouwvoorschriften voor het ter rein Loodweg-Zandweg-Ritthem- sestraat en de bestemming van het pand/perceel Welzingseweg 4. Gedurende bovenvermelde termijn kan iedereen ten aanzien van dit onderwerp een inspraak-reactie indienen bij ons college. BEKENDMAKING VEROR DENING OP DE BEHANDE LING VAN KLACHTEN De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 23 december 1999 besloten tot het vaststellen van de "Verordening op de behan deling van klachten". Deze veror dening heeft betrekking op de in terne klachtenbehandeling en ligt voor een ieder kosteloos ter inza ge op het stadhuis, stafbureau Be stuur (kamer 118a). BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: Het uitbreiden van een winkel pand Scheldestraat 32; Het bouwen van een honde kennel en een tuinhuis Willem Klooslaan 20; Het verbouwen van een schuur tot garage Westerzicht 757; Het vervangen van een kozijn door een dubbele deur Paul Krugerstraat 402; Het aanbregen van antennein stallatie voor het mobielnetwerk op en nabij een bestaande licht mast Irislaan (sportcomplex) naast Baskensburgplein; Het vernieuwen van de achter gevel van de woning aan de Jan de Priesterstraat 17. Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas wor den ingediend nadat op de aan vragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: Het renoveren van 190 wonin gen Rijnstraat I t/m 13 (oneven nrs.), 2 t/m 32 (even nrs.), IJssel- straat 2 t/m 46 (even nrs.), I t/m 49 (oneven nrs.), Ooster- scheldestraat 2 t/m 54 (even nrs.), I t/m 41 (oneven nrs.), Middelburgsestraat 91 t/m I I I (oneven nrs.) Westerschelde straat 2 t/m 28 (even nrs.) en I t/m 13,37 t/m 65,85 t/m 117, 133 t/m 145 (oneven nrs.); Het bouwen van een tuinhuisje Vlissingsestraat (K) 2 7 volkstuin complex 'Levenslust' tuin 63; Het bouwen van een fietsenstal ling Govert Flincklaan 5; Het bouwen van een woning Dorpsweg 8; Het bouwen van een woning Wildbaan 4; Het slopen en herbouwen van een berging Nieuwstraat 29; Het gedeeltelijk slopen van het kantoor Berlagestraat 5; Het aanbrengen van een perso nenlift Boulevard Evertsen 16; Het verbouwen van (onder bouw) units van flatgebouw be gane grond Boulevard Bankert 292 t/m 302; Het bouwen van een woning Heideveld 4. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VERGADERING VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 27 januari 2000 Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. DRANK- EN HORECAWET Kennisgeving terinzagelegging Burgemeester en wethouders van Vlissingen zijn voornemens vergun ning ingevolge de Drank- en Hore- cawet te verlenen aan: Lawn-Ten- nisclub "De Schelde", p.a. Singel 140, 4382 LP VLissingen voor de horecainrichting: kantine op het adres Burgemeester van Woelde- renlaan 3 te Vlissingen. Op grond van artikel 3a van de Drank- en Horecawet worden aan deze vergunning voorschriften ver bonden. Het ontwerp van het be sluit ligt met ingang van 20 janu ari 2000 gedurende 4 weken in het stadhuis (2e verdieping) tij dens kantooruren voor belangheb benden ter inzage. Gedurende de ze periode kunnen zij hun ziens wijze over aanvraag of ontwerp schriftelijk of mondeling naar vo ren brengen. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art 4.5.2. van de Alge mene Plaatselijke Verordening Vlis singen) is ontvangen van J.M.Ban- nink, Bilderdijklaan 25, voor het verwijderen van een wilg in de zij tuin aldaar. Wij zijn van plan deze vergunning te verlenen. Nadere in formatie over de kapaanvraag kunt u krijgen bij de sector Be heer, sectie Beplantingen,Vredehof laan 50, telefoon 487373. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. Vlissingen, 19 januari 2000. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen. G E M E E N T E POSTBUS 1000 TEL. 0118-555444 4357 ZV DOMBURG FAX 0118-555433 OPENINGSTIJDEN Sinds 3 januari 2000 kunt u terecht in het nieuwe gemeentehuis, Tra verse I te Domburg, gedurende de nieuwe openingstijden (da gelijks van 9.00 uur tot 16.00 uur en donderdags tot 19.00 uur.) Het nieuwe postadres is: Postbus 1000,4357 ZV Domburg. Het algemene telefoonnummer blijft 0118 555444; het faxnummer is 0118 555433. De afval-informatielijn: 0800- 0240064 (gratis) Klachtenlijn beheer en onderhoud: 0118-555 447. Voor dringende zaken na werktijd kunt u ook dit nummer bellen. Voor de dienstverlening aan de 'klanten'van de gemeente Veere is in het nieuwe gemeentehuis een Centrale publieksbalie ingericht De balie is verdeeld in drie "clus ters". U kunt daar terecht voor de volgende zaken: Cluster Zorg telefoon 0118-555445; onderwijs, subsidies, uitkeringen, werkgelegen heid, wet voorzieningen gehandicap ten. Cluster Publiekszaken telefoon 0118-555446; reisdocu menten/rijbewijzen uittreksels verklaringen, bevolkingsadministra tie, burgerlijke stand, belastingen, al gemene zaken. Cluster Grondgebied telefoon 0118-555447;bouwzaken, bestemmingsplannen, grondverkoop, milieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen over deze onderwer pen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Volgens de Alg. Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw be zwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de Presi dent van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Info: 0118-565569. BEKENDMAKING AANVRAAG MONUMEN TENVERGUNNING Er is een aanvraag binnengeko men om vergunning, op grond van de Monumentenwet 1988, voor het gedeeltelijk vernieuwen en vergroten van hotel "Het Badpavil joen" aan de Badhuisweg I te Domburg. De aanvraag ligt van 20 januari t/m 2 februari 2000 voor iedereen ter inzage. Gedurende deze periode kunt u schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan indienen bij het college. BOUWISLOOPAANVRAGEN MELDINGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/'sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Biggekerke het plaatsen van een tuinhuisje Martinus Nijhofstraat 7; Domburg het bouwen van een woning Prinsepark 33; het uitbreiden van een zomer woning Weverijstraat 5a; Meliskerke het bouwen van een tuin- schuur/blokhut Bergstraat 3; Oostkapelle het verbouwen van een zomer huis Dunopark 17; het bouwen van een zomerhuis Burgvliet 2 7; het vernieuwen van een berging Dorpsstraat 7; Vrouwenpolder het plaatsen en in gebruik ne men van een accommodatie t.b.v. een reddingsstation Neeltje Jans; Zoutelande het verbouwen van een woning tot winkel Willibrordusplein 24; het uitbreiden van een woning met een bergruimte D. Kodde laan 40; het verbouwen van een woning Langendam 29. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VERGUNNINGENI MELDINGEN De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd:(tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Grijpskerke het wijzigen van een reeds ver leende vergunning voor het uit breiden van een garage/berging Burg. Bouwmansstraat 12(24/12); Koudekerke het gedeeltelijk slopen van een woning Zwaanweg 4(15/12); het vergroten van een woning Zwaanweg 4( 15/12); het slopen van een garagebe drijf/opslag Brouwerijstraat 7(24/12); Oostkapelle het bouwen c.q vergroten van een bijkeuken en garage Am bachtsstraat 16(21/12); Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om be zwaar te maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden mel dingen en verleende vrijstellin gen).(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het nieuwe gemeentehuis,Traverse I te Domburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen, voor het uitbreiden van een zomerwoning op het perceel Macquetshoofd I te Vrouwenpolder. Het bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Wij zijn van plan om, met gebruik making van de in het betreffende bestemmingsplan opgenomen mo gelijkheid, vrijstelling te verlenen. In verband hiermee liggen de bouw en situatietekening van 20 januari t/m 16 februari 2000 voor ieder een ter inzage op het gemeente huis,Traverse I te Domburg Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan in te dienen bij het college. ROUTERING VERVOER GEVAARLIJKE STOFFEN De raad van de gemeente Veere heeft in zijn vergadering van 23 december 1999 de volgende we gen aangewezen als wegen voor het vervoer van gevaarlijke stoffen: Wilgenhoekweg, Kadetweg, Vrou- wenpolderseweg en de Storm vloedkering (ged.). De Regionale Brandweer Zeeland is het centraal meldpunt voor Zee land. De commandant van de Re gionale Brandweer Zeeland, de in vorderingsambtenaar, verleent de ontheffingen en int de leges. De gemeentelijke legesverordening is aangevuld met hoofdstuk 6: "Routering vervoer gevaarlijke stoffen". De (gewijzigde) tarieven- tabel treedt op 27 januari 2000 in werking. COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING, VOLKSHUISVESTING MOMUMENTENZORG EN MILIEU Op donderdag 20 januari 2000 om 19.30 uur. Agendapunten: Krediet ten behoeve van de ont wikkeling van bodembeleid en een uitvoeringsprogramma bo dembeleid. Voorbereidingsbesluit voor een perceel aan de Zanddijkseweg te Veere voor het oprichten van een mast voor mobiele telefonie. Voorbereidingsbesluit voor de percelen Bastion 2 en 4 te Vee re. Voorbereidingsbesluit voor het perceel Dorpsstraat 11 te Ga- pinge voor het bouwen van een garage/berging. Voorbereidingsbesluit voor een perceel grond aan de noord westzijde van de Werendijke. (provinciale weg N288) te Zou telande voor de bouw van een brandweerkazerne. Tweede evaluatie inzameling grof huishoudelijk afval. Voorontwerp-bestemmingsplan Schotsehoek II te Gapinge. Startnotitie gebiedsgericht pro ject herstructurering Veerse Meer. COMMISSIE OPENBARE WERKEN Op maandag 24 januari 2000 om 16.00 uur. Agendapunten: Aankoop van een strookje grond aan de Prelaatweg te Aagteker- ke. Krediet vervanging van bedrijfs auto's voor de afdeling Beheer en Onderhoud. Krediet vervanging van klein materieel voor de afd. Beheer en Onderhoud. Krediet vervanging van versleten drukrioleringspompen. Krediet renoveren van de elek trische en/of mechanische in stallatie van hoofdrioolgemalen. Voorziening onderhoud gebou wen. Informatie over bouw gemeente huis COMMISSIE ECONOMI SCHE ZAKEN en RECREATIE TOERISME (EZ) Op dinsdag 25 januari 2000 om 16.00 uur. Agendapunten: Voorbereidingsbesluit voor de percelen Bastion 2 en 4 in Veere (Twistappel/d'Ouwe Werf). Nieuwe reddingboot met toebe horen (buitenboordmotor, weg- trailer en 2 overlevingspakken) voor de reddingsbrigade Dom burg. Groot onderhoud aan de units van de reddingsposten in Dis hoek en Zoutelande. Startnotitie gebiedsgericht pro ject herstructurering Veerse Meer. COMMISSIE WELZIJN, SO CIALE ZAKEN, ONDERWIJS, SPORT/VOLKSGEZOND HEID EN CULTUUR Op dinsdag 25 januari 2000 om 19.30 uur. Agendapunten: Aanwijzingsbesluit ex. artikel 8 Wet inschakeling werkzoeken den. (Tijdelijke) borgstelling voor geld leningen en rekening<ourant ADZ BV. Tijdelijk uitbreiden van het schoolgebouw van de J.Willem Versluijsschool te Aagtekerke door kleinere groepen. Jaarrekening 1998 van de Stich ting Gemeenschapsbelangen Domburg-Oostkapelle en de be groting 2000 goed te keuren. Concept-nota "Het Walchers Theateraanbod". Voortgangsnotitie Grote Kerk (wordt nog nagezonden). COMMISSIE ALGEMEEN BESTUUR en FINANCIËN Op woensdag 26 januari 2000 om 19.30 uur. Van 19.30 uur tot 20.30 uur: voorlichting over het BBI-proces in de gemeente Veere. Agendapunten: Toelichting op de WOZ-proble- matiek (van 20.30 uur tot 21.00 uur). Structureel plan van aanpak be lastingen. Planning Control<yclus 2000. Compromisvoorstel van belas tingdienst tot naheffing van BTW op door de voormalige ge meenten ingebrachte bestem mingsplannen. Vaststellen 4e begrotingswijzi ging 2000. Financiële stukken Regionale brandweer Zeeland. Financiële stukken Centrale Post Ambulancevervoer Zeeland. Tijdelijke borgstelling voor geld leningen en rekening courant Administratief Dienstencentrum Zeeland BV. Goedkeuring begroting 2000 St Dorpscentrum Biggekerke. Instemmen met jaarrekening 1998 en goedkeuring begroting 2000 Stichting Gemeenschaps belangen Domburg-Oostkapelle. Krediet voor de tijdelijke uitbrei ding Jhr.W.Versluijsschool te Aagtekerke door kleinere groe pen. Krediet voor vervangen uitrukte- nue brandweerpersoneel. Krediet voor aanschaf reddings boot, buitenboordmotor, weg trailer en een tweetal overle vingspakken reddingsbrigade Domburg. Krediet voor groot onderhoud aan de units van de reddings posten Dishoek en Zoutelande. Krediet voor onderhoud aan de gemeentelijke gebouwen en bouwwerken in 2000. Krediet voor vervanging van be drijfsauto's. Krediet voor vervanging van klein materieel voor de afdeling Beheer en Onderhoud. Krediet voor vervanging van ver sleten drukrioleringspompen. Krediet voor renoveren van de elektrische- en/of de mechani sche installaties van hoofdriool gemalen Managementletter jaarrekening 1998. Overzicht exploitatielasten nieu we gemeentehuis Domburg. Alle commissievergaderingen vin den plaats in het gemeentehuis te Domburg,Traverse I.

de Faam | 2000 | | pagina 21