t J Nieuwjaarsbijeenkomst Kamer van Koophandel Zeeland i 1 Met Krevmborg naar Cissv Voeten staan centraal bij Caroline Antoinet De Burght van Antwerpen in andere handen i Winnaar Millennium Letter Raadset Woensdag 19 januari 2000 FAAM/VLISSINGER 17 Ondernemers en bestuurders kwamen vori ge week maandag, 10 januari, bij elkaar in de Middelburgse Stadsschouwburg voor de jaarlijkse nieuwjaarsbijeenkomst van de Kamer van Koophandel Zeeland. Traditiegetrouw werd hier de winnaar van de prijs Creatief On dernemerschap bekend gemaakt. Die eer gaat dit jaar naar Agrima Spray Systems uit het Zeeuws-Vlaamse Aardenburg. Grenzen De oplossing van het Millennium Letter Raadsel uit de Faam/Vlissinger van woens dag 29 december luidt: 'We nemen afscheid van éénduizend en gaan naar tweeduizend'. Kamer Bij Kreymborg in de Lange Delft in Middel burg is vorige week de derde prijs van de Elizabeth-prijsvraag uitgereikt. Het modecon cern heeft eind vorig jaar een slagzinnen-wed strijd uitgeschreven met als thema de musical Elizabeth, ofwel Cissy. Gonny Stroo uit Koude- kerke was de gelukkige winnares van de derde prijs: twee kaartjes voor de musical in het Cir custheater in Scheveningen. Voetverzorgingspraktijk Caroline Antoinet. Onder deze benaming is Caroline Antoinet Aalderink met haar praktijk in het Vlissingse Westerzicht gestart. Naast voetverzorger, of pedicure zoals dat ook genoemd wordt, is Aal derink de enige podokinesiologe in Zeeland. Om uit te leggen wat een podokinesiologe doet, geeft ze een mooi voorbeeld. Voetmassage Restaurant De Burght van Antwerpen aan de Turfkaai in Middelburg heeft een nieuwe 'burghtvrouwe': Cissy van den Broeke. Hollandse pot Olé Vlissingse koopzondag slaat aan Open dag bij podotherapeuten Autoruiten ijsvrij Consumentenbrochure over glastuinbouw Vraag naar taxivervoer stijgt Proeffestijn Rhönewijn Cursussen sociale hygiëne in Arabisch, Turks en Engels Schrauwen steunt clubkas door Ellen de Dreu Directeur H. Buijsse van Agri- Kamer van Koophandel. „De infrastructuur is een heel be langrijk punt. Wij willen de provincie dan ook oproepen om toch nog eens goed naar een eventuele verbreding te kijken". Niet alles was koek en ei het afgelopen jaar. Zo sprak Van Gelder zijn bezorgdheid uit over de internationale con currentieverhoudingen. „Die leiden tot kostprijsverlagingen die leiden tot verplaatsing of inperking van bedrijvigheid, met als gevolg een vermin derde werkgelegenheid. Een begrijpelijke, maar daarmee niet minder trieste zaak", stel de Van Gelder. Hij vervolgde: „Reden te meer om de huidi ge bedrijvigheid te versterken en de vestiging van nieuwe bedrijvigheid maximaal te on dersteunen". ma Spray Systems begon zijn bedrijf vijftien jaar geleden, toen hij een perslucht-verne- velaar ontwikkelde die goed bleek aan te slaan bij de Zeeuwse akkerbouwers. De mogelijkheden van de verne- velaar bleken haast onbeperkt en al snel waren de Agrima- producten ook gemeengoed in de textielbranche. Inmid dels levert het Zeeuws-Vlaam se bedrijf haar vernevelaar aan allerlei denkbare fabrie ken. Daarbij is de auto-indus trie, die de vernevelaar ge bruikt bij het lakken van au to's, een belangrijke klant ge worden. Agrima levert we reldwijd en het bedrijf telt in middels vijftien medewerkers. „De commissie van advies was dan ook unaniem bij het toewijzen van de winnaar", stelde KvK-voorzitter L.A. van Gelder. Net zo traditioneel als het uit reiken van de trofee, dit jaar een sculptuur dat 'teamwork' verbeeldde, is het uitspreken van de nieuwjaarsrede. Voor zitter L. van Gelder ging dit jaar in op allerlei trends in de provincie. „Verheugend zijn de ontwikkelingen rondom de Zeeuwse Havens", zei hij bij voorbeeld. „Met het verwer ven van de nieuwe Wester- schelde containerterminal wordt Zeeland nadrukkelijk op de kaart gezet, getuige de snel toenemende belangstelling van Rotterdam en Antwerpen en de groeiende uitgifte van haventerreinen". Ook ging hij in op het al of niet breder maken van de Zee- landbrug. Verbreden zou een goede zaak zijn, volgens de In de toeristisch-recreatieve sector worden momenteel veel grenzen verlegd, stelde Van Gelder verder. „Het toe ristisch product verandert. Landelijke ontwikkelingen ver eisen een toenemende bunde ling en professionalisering van de activiteiten. Een uiterst belangrijke ontwikkeling voor Zeeland, gezien de sterke ver tegenwoordiging van de sec tor en de betekenis ervan voor de Zeeuwse infrastructuur. Maar of dit voor Zeeland auto matisch betekent dat er één centralistisch geleide VVV moet komen is voor de Kamer een vraag. Wellicht zijn er an dere antwoorden op de lande lijke ontwikkelingen denkbaar. Waar in deze sector de nieuwe grenzen in menigerlei opzicht Uit de 863 inzendingen heb- Aagtekerke, C.F. de Kooning ben we de volgende prijswi- naars getrokken: N. Tilroe- Kempe uit Vrouwenpolder, T. Geldof-de Haze uit Veere, A. Wiedeler uit Oost-Souburg, M.H. de Jonge-v.d. Ende uit Middelburg, L.A. Cijsouw uit Vlissingen, E. Burchart uit Omschrijving horizontaall: 1 adellijke titel; 5 moeder; 8 nabootsing; 13 kant; 14 kern van een partij; 16 Turkse titel; 17 nauw; 18 sterk verlangen; 19 maand; 20 paradijs; 22 splitsen; 23 scheepswerkplaats; 24 hoge bal (tennis); 26 gemalin van Aegir (myth.); 27 plaaggeest; 29 wiel; 31 gravure; 33 Engels bier; 35 soepkom; 38 bergweide; 40 leesteken; 41 theaterspel; 42 gewicht; 43 dierenvoedsel; 47 boom; 48 bergplaats; 49 scheepstouw; 52 judograad; 53 opper- vlaktemaat; 55 bedrog; 58 kaartspelterm; 60 afdruk (Eng.); 62 edelknaap; 64 houding; 65 speelgoed; 66 soort vis; 67 bloedvat; 69 lengtemaat; 70 slee; 71 deel van een wedstrijd; 72 deel van het oor; 73 groep dieren. Omschrijving verticaal: 1 maatterm; 2 zijkant; 3 steekorgaan van een dier; 4 ten bedrage van; 5 zeer slank; 6 roofvogel; 7 omdraaien; 9 water in Fries land; 10 watervat; 11 kaapstander; 12 opwelling van woede; 14 pony; 15 dierenverblijfplaats; 21 gevangenis; 23 toename; 25 Germaanse bewoners van ons land (hist.); 27 hemellichaam (mv.|; 28 slordige vrouw; 30 lidwoord; 31 voegwoord; 32 be waarplaats; 33 kiosk; 34 plaats in Duitsland; 36 soort; 37 her vormd esperanto; 38 gegroet; 39 zwarte kleverige stof; 44 per soonlijk voornaamwoord; 45 theatervoorstelling; 46 landbouw werktuig; 48 mannelijk schaap; 50 boom; 51 Russische titel; 52 schaden; 53 watergeest; 54 hemels wezen; 56 zoogdier; 57 strijdgewoel; 59 strandwal (aardr.); 60 ongeveer (lat.afk.); 61 voorzetsel; 63 strafwerktuig; 68 eerwaarde heer (lat.afk.); 70 uit roep. Er ontstaat een beroep wanneer u de letters uit de hokjes met de volgende nummers in de juiste volgorde plaatst: 8.27.37.41.42.43.54. Stuur uw oplossing vóór woensdag 26 januari naar de redactie van de Faam/Vlissinger, postbus 18, 4380 AA in Vlissingen. Uit de goede inzendingen wordt een winnaar getrokken. Die krijgt twee vrijkaarten voor een film in Cine City. De prijswin naar wordt in de Faam/Vlissinger van woensdag 2 februari be kend gemaakt. De oplossing van de puzzel uit de Faam/Vlissinger van woens dag 5 januari luidt: Allen sta ik ten dienste. De vrijkaarten van Cine City gaan naar E.W.S. Malicki uit Oost-Souburg. moeten liggen, is punt van onderzoek bij de Kamer. Initia tieven van andere partijen zul len daarbij kritisch worden be keken". Tot slot ging Van Gelder in op de ontwikkelingen binnen zijn eigen Kamer van Koophandel. „Intern is bij de Kamer in 1999, het tweede jaar na de fusie, de aanpassing van de organisatie afgerond. In navolging van kantoor Terneuzen is de pu blieksruimte in kantoor Mid delburg aangepast, zijn mede werkers extra opgeleid en zijn computers en communicatie middelen vernieuwd. De orga nisatie werkt sinds het vorige jaar naar een ISO 9002 certifi catie in 2000 en heeft met een vijftal road-shows de dialoog met de Zeeuwse klanten geo pend om klantgerichtheid meer concreet te maken". Het echtpaar Buijsse neemt de prijs voor Creatief Ondernemerschap in ontvangst. foto Jaap Wolterbeek „Eigenlijk win ik nooit iets", deze musical en dan is het begint Gonny Stroo uit Kou- leuk om de kaartjes te winnen, dekerke. „Ik wilde graag naar Want zo'n kaartje kost toch Winnares Gonny Stroo ontvangt de vrijkaartjes voor Elizabeth uit handen van filiaalmanager Janny de Boer van Kreymborg in Middelburg. Foto Jaap Wolterbeek nog best wel een aardig be drag. Een vriendin van mij doet heel vaak mee aan dit soort wedstrijden en wint ook regelmatig. Zij heeft me haar geheimpje verklapt: je moet er altijd iets extra's bij doen. Dus niet gewoon je slagzin instu ren maar er nog iets moois omheen maken". En de tip bleek een gouden tip te zijn. „De inzending van Gonny Stroo zag er inderdaad prach tig uit", is Janny de Boer, fili aalmanager van Kreymborg Middelburg van mening. „Ze heeft van de inzending een soort loge gemaakt, compleet met gordijnen. Daar maak je natuurlijk indruk mee bij de jury". Overigens was de slag zin-wedstrijd van Kreymborg niet de enige wedstrijd waar Gonny Stroo aan mee heeft gedaan om de felbegeerde kaartjes in haar bezit te krij gen. „Ik heb ook aan een wed strijd van de Libelle meege daan, daar werden ook kaart jes aan de winnaar gegeven. Maar ik heb er nog niets van gehoord, en ja, eigenlijk hoeft dat nu ook niet meer". Eliza beth is niet de eerste grote Nederlandse musical die de Koudekerkse bezoekt. „Eerde ben ik al naar de Phantom of the Opera geweest en ook naar Saigon. Ik hou zelf heel erg van die mooie kostuums, daarom vond ik de Phantom het mooist. Een soldaat in Vietnam heeft natuurlijk niet zo'n prachtig kostuum. Maar van Cissy verwacht ik ook op het gebied van kostuums toch wel weer veel". De wedstrijd rondom Cissy bleek een schot in de roos. „We hebben er heel veel reacties op gekre gen", vertelt Janny de Boer van Kreymborg. „We hadden een grote poster van Cissy in de etalage en regelmatig kwa men er mensen vragen of ze na de actie de poster mochten hebben. Maar dat kan niet want we hebben hem nog no dig. De actie is zo succesvol gebleken dat we van 20 febru ari tot en met 27 maart weer een nieuwe actie rondom de musical Elizabeth hebben. Dan krijgen klanten een stem pelkaart en als die kaart vol wordt ingeleverd maken ze kans op een arrangement voor de musical". Overigens is winnares Gonny Stroo er nog niet helemaal uit met wie ze nu naar de musical gaat. „Of met die vriendin die me de tip heeft gegeven of toch met mijn man. Ik weet het nog niet, dat moeten we nog uitvechten". uit Middelburg, E. Hamelink uit Middelburg, J. de Wijze uit Oost-Souburg en C.A. Roskam uit Middelburg. De winnaars krijgen het prachtige boek 'Trekpaarden in Zeeland' toegestuurd. „De toren van Pisa leent zich daar goed voor", legt Aalde rink uit. „Die is aan de basis een beetje scheef, maar hoe verder je naar boven komt hoe schuiner het wordt. Als je dat aan de onderkant zou cor rigeren ben je van het pro bleem af. Omgezet naar mensen bete kent het dat ik houdings- en bewegingsafwijkingen corri geer met de voet als uitgangs punt. Door het op maat ma ken van speciale zooltjes, soms maar met enkele milli meters extra steun op de plek ken waar dat nodig is, worden spieren minder belast en kan bijvoorbeeld hoofdpijn als ge volg van verkramping verhol pen worden. Maar ik kan na tuurlijk niet een scheefge groeide ruggengraat recht krijgen, wél de klachten die er zijn helpen verminderen". Dat voetverzorging tegen woordig meer behelst dan eelt verwijderen en likdoorns behandelen is goed beschre ven in een foldertje van de Commissie Voetverzorging met de pakkende titel: Verwen jezelf met een paar nieuwe voeten. „Preventie en advies, behandeling en verwennerij", somt Aalderink op. „Bij pre ventie en advies hoort bij voorbeeld een schoenadvies. Plateauzolen en het dragen van sportschoenen als je niet sport zijn niet goed voor je voeten, dat is bekend. Door een blauwdruk te maken van iemands voeten kan ik advise ren waar op gelet moet wor den bij het kopen van schoe nen. Vooral bij kinderen is dat belangrijk, die moeten soepe le zolen hebben en genoeg ruimte voorin de schoen. Daarbij heeft een pasvorm niets met geld te maken. De duurste schoenen hoeven niet per se voor jou de beste te zijn; dat is persoonlijk. Caroline Aalderink, de enige podokinesiologe in Zeeland. Aan de behandeling gaat eerst een uitgebreid gesprek vooraf. Want een diabetes- of reumapatiënt heeft een ande re behandeling nodig dan ie mand zonder deze aandoenin gen. Twee gebieden waar ik trouwens bijscholingscertifi caten voor heb gehaald. De basisbehandeling wordt uitge voerd met nattechniek. Dat betekent dat de klant er niets van merkt, zeg maar zoals de tandarts ook het gebit nat houdt tijdens de behandeling. Mocht dat nodig zijn dan maak ik ortheses, dat zijn een soort kussentjes die de druk ontlasten. Als je bijvoorbeeld een lik doorn tussen je tenen hebt kan dat heel pijnlijk zijn". De verwennerij tenslotte kan nog het best vergeleken wor den met een schoonheidsbe handeling voor de voeten. „Natuurlijk is dat meer een cosmetische verzorging", er kent Aalderink. „Compleet met een peeling, pakking en voetmassage. Maar het effect dat een voetmassage heeft op de rest van het lichaam moet je niet onderschatten. Vooral Samen met haar broer Jos van der Voort van der Kleij die kok is, hebben zij het restau rant overgenomen van Ina Leegte, die om gezondheids redenen haar burcht verlaten heeft. „Maar Ina heeft ons ge weldig geholpen met alles", zegt Van den Broeke stellig. „Als je een zaak overneemt staat er altijd iets bij over goodwill. Meestal is dat ge bakken lucht. In dit geval ze ker niet want ze heeft ons voorgesteld aan de vaste klan ten, de leveranciers en er alles aan gedaan om de overgang zo soepel mogelijk te laten verlopen. En als je dan rekent dat zij in haar eentje deed wat wij nu samen doen, dan kun je daar alleen maar bewonde ring voor hebben. Haar af scheidsreceptie bewees dat trouwens ook. Zóveel klanten die al die jaren bij haar gege ten hebben. Alleen al daarom gaan we op de vertrouwde voet verder en verandert er nauwelijks iets". De vaste klanten van het res taurant komen voornamelijk voor twee dingen. De traditio nele keuken tegen een betaal bare prijs en de gezelligheid. „Vooral voor oudere mensen en alleenstaanden is het hier een beetje hun huiskamer. Dat is ook wat een burcht hoort te zijn. Een eigen plek waar je je prettig voelt en geborgen", vertelt Van den Broeke. Haar broer vult aan: „En natuurlijk het gegeven dat de Hollandse pot op het weekmenu staat. Ouderwets lekkere hachee en, zeker met dit weer, stevige stamppotten. Maar ook altijd een vegetarisch gerecht en pasta. Goede kwaliteit en goed te be talen. Het is natuurlijk geen driesterren-restaurant, dat kan ook niet voor die prijs. Maar dat hoeft én voor de klanten én voor ons ook helemaal niet. Elke week staat het menu in de krant, compleet met en kele soepen en het toetje van de week. Dat maakt het over zichtelijk en het gaat al jaren zo, dus wat zou je daar aan gaan rommelen?". De keuken blijft geopend van elf tot acht uur, de sluitings dag blijft zondag en de afhaal- en bezorgservice draait als vanouds. Verandert er echt helemaal niets „De prijzen zijn iets verhoogd", geeft Van den Broeke grif toe. „Maar al les wordt duurder en het zijn geen grote bedragen. Wat we wél moeten weghalen is het bordje waarop staat: Hier spreekt men Spaans. In het Spaans dan hè. Ina sprak die taal vloeiend en omdat hier even verder een stopplaats is voor touringcars, wisten chauffeurs met Spaanse toe risten dit stekje goed. Geluk kig heb ik wel een lijstje met de meest gangbare termen in het Spaans, want veel verder dan olé kom ik ook niet. En er gens in m'n achterhoofd zit nog een plannetje voor een kinderkookcafé, maar dat sud dert nog. Voorlopig houden we het zoals het is, daar zijn we het over eens", besluit Van den Broeke onder instem mend geknik van haar broer. foto Jaap Wolterbeek voor mensen die veel lopen en staan is dat een heerlijk ge voel. En waarom zou je daar jezelf niet af en toe mee ver wennen?". Voetverzorging Caroline Antoi net is aangesloten bij de Thuis zorg; wie het TAS-pakket heeft, krijgt korting op de behande ling. Aan huis een behandeling krij gen kan ook, maar daar komen wel voorrijkosten bij. „Voorlo pig werk ik het liefst hier", zegt Aalderink, wijzend op de be handelkamer. „Huisartsen, po- dotherapeuten en orthopedi sche schoenmakers weten dat ik er ben en omgekeerd advi seer en verwijs ik mensen naar hen. Dat móet gewoon goed lopen", besluit ze, met een toe passelijke uitspraak voor de voetverzorging. De leden van de vereniging Winkelcentrum Vlissingen hebben onlangs het succes van de koopzondagen geëvalueerd. Uit komst van de evaluatie is dat de koopzondag zeker bestaans recht heeft in de Vlissingse binnenstad en de winkeliers gaan er dan ook mee door. De eerste koopzondag werd in september gehouden. „Toen deden er zo'n zestig winkeliers mee", vertelt Hanneke Geijsen-van Hoorn van de evenementencommissie van de Vlissingse winkeliersvereniging en één van de initiatief nemers van de koopzondag. „Er zijn nog wel winkeliers die twij felen aan het nut van de koopzondagen in de maanden januari en februari omdat het toch een stille periode is. Maar ook in de ze maanden kan het lekker weer zijn en dan loopt de stad al gauw vol. Kijk maar naar vorige week zondag, toen was het lek ker weer en liep er veel volk in de stad en op de boulevards. Maar ja, toen was het geen koopzondag". De eerstkomende koopzondag wordt de laatste zondag van januari gehouden. Geijsen: „Er doen nu zo'n tachtig winkeliers mee en ik maak de ze week nog een rondje door de stad om ook de twijfelaars nog over de streep te krijgen. Het is een kwestie van gewenning, de koopzondag in Vlissingen moet een gewoonte worden". Podotherapeute W. Verduin aan de Singel 99 in Vlissingen doet zaterdag 22 januari mee een de landelijke open dag podothera- pie. Podotherapeutèn door heel Nederland laten van 11 tot 15 uur zien hoe veelzijdig hun werk is. De organisatie van de open dag is in handen van de opleiding podotherapie van Fontys Ho gescholen in Eindhoven en de Nederlandse Vereniging voor Po dotherapeuten in Delft. Een podotherapeut behandelt, meestal na verwijzing van een huisarts of specialist, mensen met voet klachten of met klachten die voortkomen uit het niet goed func tioneren van de voeten. Dit kunnen bijvoorbeeld patiënten zijn die suikerziekte hebben of die kampen met de gevolgen van reuma. Met podotherapie wordt de functie van de voeten be houden of verbeterd. Door middel van screening en advisering kunnen veel voetproblemen worden voorkomen. Bij pijnklach- ten kan een podotherapeut een instrumentele behandeling uit voeren, om de pijn te verminderen. Als er gebruik moet worden gemaakt van hulpmiddelen, maakt een podotherapeut deze zelf. 1 Ruiten krabben is niet meer nodig. Veel autorijders hebben een hekel aan ruitenkrabben 's mor gens voor vertrek. Wie de schone ruiten echter 's avonds be dekt, voorkomt zulke winterongemakken. Halford heeft speciaal daarvoor een handige dakhoes in het assortiment opgenomen: voor verschillende auto's verkrijgbaar in verschillende maten. Alle hoezen zijn voorzien van elastieken, die met haken aan de wielkasten of velgen worden vastgezet. De brochure 'Groenten, bloemen en planten uit een glazen huis', onlangs uitgegeven door het Productschap Tuinbouw, laat zien hoe de moderne glastuinbouw dagelijks voor verse, gezonde en milieubewuste producten zorgt. De brochure is be doeld voor consumenten, detaillisten, scholieren en docenten. De brochure is te bestellen via 079 - 3470634 of HYPERLINK ht- tp://www.komindekas.nl http://www.komindekas.nl. De vraag naar taxivervoer zal in de toekomst stijgen, verwacht het ministerie van Verkeer en Waterstaat. Minister T. Netelen bos sprak die verwachting 4 januari uit tijdens een nieuwjaars bijeenkomst van Koninklijk Nederlands Vervoer in Den Haag. „Taxi-ondernemers zullen bovendien klantvriendelijker gaan werken", zei ze daarbij. De veranderingen in de personenver- voersbranche hebben te maken met de 'deregulering taxiver voer', die per 1 januari van kracht is geworden. Daaraan gaan een nieuw vergunningenstelsel, de introductie van een chauffeurspas, vrije keuze voor de klant en een landelijk vastge steld maximumtarief gepaard. Dertig wijnproducenten uit het wijngebied Cötes du Rhone pre senteren maandag 31 januari 2000 hun wijnen in de Holland Amerika Lijn in Rotterdam. Op de proeftafels zullen wijnen uit het hele gebied prijken. Meer dan twintig van de aanwezige producenten zijn nog op zoek naar een vertegenwoordiging in Nederland. Het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport heeft ver plicht gesteld dat iedere ondernemer en leidinggevende in het horecabedrijf voldoet aan de eisen van sociale hygiëne Gedu rende de openingsuren van een horecabedrijf moet altijd min stens een persoon aanwezig zijn, die in het bezit is van de SVH Verklaring Sociale Hygiëne. De Nederlandse schriftelijke cursus Sociale Hygiëne is nu bij het Instituut Vakonderwijs in Eindho ven ook te volgen in de Arabische, Engelse en Turkse taal. Ook de examens worden in de gekozen taal afgenomen. Het exa men bestaat uit veertig meerkeuzevragen. Cursisten die zich nu inschrijven kunnen 20 juni examen doen, het eerstvolgende examen in een vreemde taal wordt in oktober afgenomen. In lichtingen: Instituut Vakonderwijs, postbus 1555, 5602 BN in Eindhoven. Telefoon 040-2425526. Poeliershuis Schrauwen in Middelburg steunt de clubkas van verenigingen of organisaties. Die hoeven zich alleen aan te mel den bij de winkel in de Gasthuisstraat om mee te kunnen doen. De verenigingen krijgen daar een spaarpot, die in het clubhuis of kantine geplaatst wordt. Bij iedere besteding van fl. 25 ont vangen klanten een munt ter waarde van een gulden, die in de spaarpot gedaan kan worden. Zo bepalen klanten zelf welke vereniging ze willen steunen. Overigens ontvangt elke organi satie die zich aanmeldt naast de spaarpot ook vijf gratis mun ten. Cissy van der Broeke en Jos van der Voort van der Kleij zwaaien voortaan de scepter in De Burght van Antwerpen. foto Jaap Wolterbeek

de Faam | 2000 | | pagina 17