Él GEMEENTEVLISSINGEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE MIDDELBURG MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 14 FAAM/VLISSINGER Woensdag 5 januari 2000 INFORMAT IE OVERHEID BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het bouwen van een woning met garage op het perceel Scholeksterstraat 70; het bouwen van een woning op het perceel Scholeksterstraat 40; het bouwen van 14 eengezins woningen, 41 appartementen en 6 (half) vrijstaande eenge zinswoningen op percelen in de Veersepoort; het bouwen van 32 huurappar- tementen (Hof H) in de wijk Veersepoort; het bouwen van een woning op het perceel Gruttostraat 2; het bouwen van een woning op het perceel Tureluurstraat 4; het bouwen van een woning met garage op het perceel Quarles- havenstraat (bouwnummer 5 e); het bouwen van een vrijstaande woning op het perceel Quarles- havenstraat (kavel 5 a); het bouwen van een woning op het perceel Gruttostraat 12; het bouwen van een loods op een perceel aan de Voltaweg; het bouwen van een woning aan de Nieuwenhovenseweg 20 c. N.B.:Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 20 tlm 24 decem ber 1999 zijn de volgende bouw en/of sloop- vergunningen verleend en/of is met de volgende meldin gen ingestemd: het slopen van een loods op het perceel Walcherseweg 241; het uitbreiden van de woonka mer op het perceel Oostgat 12 te Arnemuiden; het uitbreiden van de woonka mer op het perceel Oostgat 14 te Arnemuiden; het uitbreiden van de woonka mer op het perceel Oostgat 16 te Arnemuiden; het wijzigen van een reeds ver leende vergunning voor het bou wen van een woning op het per ceel Veersesingel 110; het verwijderen van asbesthou dende plafondbeplating op het perceel Noordsingel 30; het verbouwen van een winkelpand op het perceel Lange Delft 86; het bouwen van een woning op het perceel Gruttostraat 24; het bouwen van een bijkeuken en het verplaatsen van een toi let op het perceel Veersesingel I52; het plaatsen van een blokhut op het perceel President Roosevelt- laan 3; het wijzigen/vernieuwen van het dak en het verbouwen van de bedrijfsruimte op het perceel Oostperkweg 21123; het aanbrengen van een recla me aan het pand op het perceel Vrijlandstraat 61. Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de aan gegeven datum van bekendmaking van een besluit aan aanvrager een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AM Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 7 tot en met 20 januari 2000 ligt op de sectie Bouwen en Wo nen van de dienst Stadsontwikke ling de aanvraag om een vergun ning op grond van de Monumen tenwet 1988 ter inzage voor het wijzigen van reclame aan de gevel van het pand Langeviele 49. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61,4330 AB Middelburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl GEMEENT E POSTBUS 1 ~\t p p 9 4370 AA KOUDEKERKE V JJ, E IV 1 TEL.OI 18 -555 444 i FAX0118 -553 025 OPENINGSTIJDEN Vanaf 3 januari 2000 kunt u te recht in het nieuwe gemeentehuis, Traverse I te Domburg, gedu rende de nieuwe openingstij den (dagelijks van 9.00 uur tot 16.00 uur en donderdags tevens van 16.00 uur tot 19.00 uur.) Het nieuwe postadres luidt: Post bus 1000, 4357 ZV Domburg Het algemene telefoonnummer blijft 0118 555444 het faxnum mer wordt 0118 555433. Voor de dienstverlening aan de 'klanten'van de gemeente Veere is in het nieuwe gemeentehuis een Centrale publieksbalie inge richt De balie is verdeeld in drie "clusters". U kunt daar terecht voor de volgende zaken: Cluster Zorg telefoon 0118- 555445; onderwijs, subsidies, uitkeringen, werkgelegenheid, wet voorzieningen gehandicap ten. Cluster Burgerzaken telefoon 0118-555446; reisdocumen ten/rijbewijzen uittreksels verklaringen, bevolkingsadminis tratie, burgerlijke stand, belastin gen, algemene zaken. Cluster Grondgebied telefoon 0118-555447; bouwzaken, be stemmingsplannen, grondver- koop, milieu en verkeer. De medewerkers van deze balie zijn het eerste aanspreekpunt voor al uw vragen m.b.t. boven ge noemde zaken. TER INZAGE Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij de receptie van het gemeentehuis te Domburg. Voor sommige stukken, zoals b.v. bestemmingsplannen, bouwaanvragen, sloopvergunnin gen en milieuvergunningen geldt een aparte regeling die steeds vermeld wordt BEZWAARIBEROEPIVOOR- LOPIGE VOORZIENING Volgens de Alg. Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw be zwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de Presi dent van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Info: 0118-565569. Wij maken bekend dat de raad van deze gemeente in zijn verga dering van 23 december 1999 heeft besloten om te verklaren dat bestemmingsplanherzieningen worden voor-bereid voor de loka- ties van de voormalige gemeente huizen in Domburg, Koudekerke, Serooskerke en Westkapelle en de brandweergarage in Biggekerke. Genoemd besluit ligt met de bijbe horende tekeningen met ingang van 5 januari 2000 in het ge meentehuis,Traverse I te Dom burg, voor een ieder ter inzage. Dit besluit treedt in werking met ingang 5 januari 2000. Volgens artikel 8:5 van de Algeme ne wet bestuursrecht is een der gelijk raadsbesluit van beroep uit gesloten. Dientengevolge is het evenmin mogelijk hiertegen be zwaren in te dienen (art 7:1 Awb). VRIJSTELLINGS PROCEDURES Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: - het verbouwen van een ate lier/woning op het perceel Oomsstraat I te Veere; - bouwen van een garage/berging op het perceel M.F.Visserstraat 26 te Oostkapelle; - het uitbreiden van een woning en een schuur Middelburgs estraat 90 te Koudekerke De bouwplannen voldoen niet ge heel aan de ter plaatse gelden de bestemmingsplannen. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in de betreffende bestemmingsplannen opgenomen mogelijkheid vrijstelling te verle nen. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 6 januari tlm 2 februari 2000 tij dens de openingstijden voor een ieder ter inzage op het gemeente huis,Traverse I te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplan nen bij het college in te dienen. WET MILIEUBEHEER Terinzageleggmg aanvraag en ont- werp-beschikking weigering revi sievergunning Wet milieubeheer Groepsaccommodatie Slobber duin, Wielemakersbaan 6 te Kou dekerke. Wij maken bekend, gelet op de desbetreffende bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieubeheer, dat voor ie dereen vanaf 7 januari 2000 tlm 4 februari 2000 ter inzage ligt de aanvraag om een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende ver gunning op grond van de Wet Mi lieubeheer alsmede de ontwerp beschikking tot weigering van de vergunning. Voornoemde stukken liggen ter in zage in het gemeentehuis, Traverse I te Domburg tijdens de opening stijden en 's avonds na telefoni sche afspraak (tel.OI 18-555444). De aanvraag om vergunning is in gediend door de heerA.L.P.M. van Lieshout Tot en met 4 februari 2000 kun nen gemotiveerde bedenkingen te gen de ontwerp-beschikking schrif telijk door iedereen bij het college worden ingediend. De persoonlijke gegevens van de gene die schriftelijke bedenkingen hebben ingediend, worden, indien daarom wordt verzocht, niet be kend gemaakt Het verzoek daar toe moet tegelijkertijd met de be denkingen worden ingediend. In dien daarom wordt verzocht, kan tlm 4 februari 2000 over de ont werp-beschikking van gedachten worden gewisseld tussen het be voegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen zij die tijdig(schrifielijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrecht van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) be denkingen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Verkeersbeslu'rten fietslbrom fietspad - verplicht fietspad - fietsstroken. Op 15 december 1999 is in wer king getreden de wijziging van het Reglement verkeersregels en ver keerstekens. Deze wijziging houdt in dat bromfietsers binnen de be bouwde kom op de rijbaan moeten rijden en buiten de bebouwde kom op het fiets/bromfietspad. Omdat dit in een aantal gevallen uit over wegingen van verkeersveiligheid niet gewenst is en het daarnaast gewenst is om bij de grens van de bebouwde kom een verkeersveilige en logische overgang van het fietsIbromfietspad naar verplicht fietspad te bewerkstelligen zijn de volgende verkeersbesluiten vastge steld: - kern Aagtekerke a. het pad langs de Pekelingseweg vanaf de grens met de bebouw de kom tot aan een punt ter hoogte van de woningen met de huisnummers Prelaatweg 44 - 46 aan te wijzen tot verplicht fietspad, inclusief het fietspad langs het kruispunt Koekoeksweg - Rijsoordselaan; b. aan de Pekelingseweg ter hoogte van de overgang van fiets /brom fietspad naar verplicht fietspad een voorrangsregeling te treffen; c. het pad langs de Prelaatweg van af de grens met de bebouwde kom tot aan een punt ter hoogte van de woningen met de huis nummers Prelaatweg 44 - 46 aan te wijzen tot fietslbromfiets- pad; d. aan de Prelaatweg ter hoogte van de overgang van fiets/brom- fietspad naar verplicht fietspad een voorrangsregeling te treffen; e. het pad langs de Roosjesweg vanaf de kruising met het Berg- wegje tot aan de kruising met de Bouwluststraat, als mede het aan de oostzijde van de Roosjesweg gelegen aansluiting op het Kalf- hoeksepad, aan te wijzen tot ver plicht fietspad; f. het gedeelte van het pad langs de Roosjesweg vanaf de bebouw de kom tot aan de kruising met het Bergwegje aan te wijzen tot fietslbromfietspad; g. de aan weerszijden van de Burg. Bosselaarstraat gelegen stroken aan te wijzen tot fietsstroken - kern Domburg a. het pad langs de Schelpweg van af de grens met de bebouwde kom tot aan een punt ter hoogte van de hoofdtoegang tot Cam ping Domburg aan te wijzen tot fiets/bromfietspad; b. aan de Schelpweg ter hoogte van de overgang van fiets/bromfiets pad naar verplicht fietspad een voorrangsregeling te treffen; c. het pad langs de Schelpweg van af de hoofdtoegang tot Camping Domburg tot aan het kruispunt met de van Dishoekstraat aan te wijzen tot verplicht fietspad; d. het pad langs de noordzijde van de Singel aan te wijzen tot ver plicht fietspad; e. het pad langs de Roosjesweg vanaf de grens met de bebouw de kom tot het kruispunt met de Dr. Mezgerweg -Traverse aan te wijzen tot fiets/bromfietspad; f. aan de Domburgseweg ter hoog te van de overgang van fiets/bromfietspad naar verplicht fietspad een voorrangsregeling te treffen; g. het pad langs de Roosjesweg vanaf het kruispunt met de Dr. Mezgerweg - Traverse tot aan het kruispunt met de Singel aan te wijzen tot verplicht fietspad; h de stroken aan weerszijden van de P.J. Boutstraat aan te wijzen tot fietsstroken; i. de strook aan de oostzijde van de J.Tooropstraat aan te wijzen tot fietsstrook; j. het pad aan de westzijde van de J.Tooropstraat vanaf het kruis punt met de P.J. Houtstraat en het kruispunt met de Heren straat aan te wijzen tot verplicht fietspad; k. het pad langs de Domburgseweg vanaf de grens met de bebouwde kom tot aan een punt ter hoogte van de woning met het huisnum mer Domburgseweg 47 aan te wijzen tot fiets/bromfietspad; I. het pad langs de Domburgseweg vanaf een punt ter hoogte van de woning Domburgseweg 47 tot aan het kruispunt met de Schuitvlotstraat aan te wijzen tot verplicht fietspad; - kern Biggekerke a. het pad langs de Zoutelandse- weg vanaf de grens met de be bouwde kom tot aan een punt ter hoogte van de woning met het huisnummer Zoutelandse- weg 8 te wijzen tot fiets/brom fietspad; b. de aan weerszijden van de Zou- telandseweg gelegen stroken van af een punt ter hoogte van de woning met het huisnummer Zoutelandseweg 8 tot aan het Kerkplein aan te wijzen tot fiets stroken; c. het pad langs de Koudekerkse- weg vanaf het kruispunt met de Korte Oostweg tot aan het kruis punt met de Tolweg aan te wij zen tot verplicht fietspad; d. het pad langs de Koudekerkse- weg vanaf het kruispunt met de Tolweg tot aan de grens met de bebouwde kom aan te wijzen tot fietslbromfietspad; e. het aanwijzen tot verplicht fiets pad van het pad gelegen aan de noordzijde van de Valkenisseweg tussen de Klaassesweg tot en met de woning met het huisnum- mer Valkenisseweg 55; - kern Gapinge a. het pad langs de Dorpsstraat vanaf de grens van de bebouwde kom tot aan een punt ter hoogte van de woning met het huisnum mer Dorpsstraat 61, aan te wij zen tot fiets/bromfietspad ver plicht; b. het pad langs de Dorpsstraat vanaf een punt ter hoogte van de woning met het huisnummer 61 en de grens van de bebouw de kom aan te wijzen tot fietslbromfietspad; c. de aan weerszijden van de Dorpsstraat gelegen stroken ter hoogte van de woning met het huisnummer 51 over een af stand van circa 30 meter aan te wijzen tot fietsstroken; - kern Grijpskerke a. het pad langs de Mariekerkse- weg vanaf de grens van de be bouwde kom tot aan de kruising met de Loodholseweg aan te dui den tot fietslbromfietspad; b. het pad langs de Loodholseweg vanaf de grens van de bebouwde kom tot aan de kruising met de Mariekerkseweg aan te duiden tot fietslbromfietspad; c. het pad langs de Oostkapelse- weg vanaf de grens van de be bouwde kom tot aan de kruising met de Bergwei aan te duiden tot fietslbromfietspad,; d. het pad langs de Hondegems- weg vanaf de grens van de be bouwde kom tot aan de kruising met de Schuitvlotstraat aan te duiden tot fietslbromfietspad; e. het pad langs de Middelburgse- weg vanaf de grens van de be bouwde kom tot aan de kruising met de Schuitvlotstraat aan te duiden tot fietslbromfietspad; f. het pad langs de Schuitvlotstraat vanaf een punt ter hoogte van de woning met het huisnummer Schuitvlotstraat 4 tot aan de krui sing met de Mariekerkseweg aan te duiden tot fietslbromfietspad; g. het pad langs de Middelburgse- weg gelegen binnen de bebouw de kom wordt aangewezen tot fietslbromfietspad -kern Koudekerke a. het pad langs de Middelburgse straat vanaf de grens met de be bouwde kom tot aan een punt ter hoogte van de woning met het huisnummer Middelburgs estraat 106 aan te wijzen tot fietslbromfietspad; b. het pad langs de Duinstraat van af de grens met de bebouwde kom tot het kruispunt met de De Ru/terstraat aan te wijzen tot fietslbromfietspad,; c. het langs de oostzijde van de Vlis- singsestraat gelegen pad vanaf de grens met de bebouwde kom tot aan het kruispunt met de Kerkhoflaan aan te wijzen tot fietslbromfietspad; d. het langs de westzijde van de Vlissingsestraat gelegen pad van af de grens met de bebouwde kom tot aan een punt ter hoogte van de woning met het huisnum mer Vlissingseweg 12 aan te wij zen tot fietslbromfietspad; e. het langs de westzijde van de Vlissingsestraat gelegen pad van af de rotonde ter hoogte van de Beatrixlaan tot aan een punt ter hoogte van de woning met het huisnummerVlissingseweg 12, aan te wijzen tot verplicht fiets- pad; f. de aan beide zijden van de Beat rixlaan gelegen paden en de pa den op de rotonde ter hoogte van het kruispunt Beatrixlaan - Kerkhoflaan aan te wijzen tot verplicht fietspad; g. de aan weerszijden van de Mid- delburgseweg en Duinstraat gele gen stroken aan te wijzen tot fietsstroken; h. de aan weerszijden van de Kerk hoflaan gelegen stroken aan te wijzen tot fietsstroken; i. de aan weerszijden van de Beat rixlaan gelegen stroken vanaf het kruispunt met de Brouwerijstraat en het kruispunt met de Middel burgsestraat aan te wijzen tot fietsstroken; - kern Meliskerke a. het pad langs de Mariekerkse weg vanaf de grens met de be bouwde kom tot aan het kruis punt met de J.Vaderstraat aan te wijzen tot fietslbromfietspad; b. het pad langs de Blauwpoortse- weg vanaf de grens met de be bouwde kom tot aan het kruis punt met de Dorpsstraat aan te wijzen tot verplicht fietspad; c. het pad langs vanaf het kruis punt met de J.Vaderstraat tot aan het kruispunt met de Dorps straat aan te wijzen tot verplicht fietspad d. het pad tussen de Pauwhoek- straat en de J. Geertsesweg aan te wijzen tot fietslbromfietspad; e. het pad tussen de J.Vaderstraat en de Molenweg aan te wijzen tot fietslbromfietspad; - kern Oostkapelle a. het pad langs de Grijpskerkse- weg en Molenweg vanaf de grens met de bebouwde kom tot aan een punt ter hoogte van de woning met het huisnummer Molenweg 20a aan te wijzen tot verplicht fietspad; b. aan de Grijpskerkseweg ter hoogte van de overgang van fietslbromfietspad naar verplicht fietspad een voorrangsregeling te treffen; c..de stroken langs de Domburgse weg vanaf een punt ter hoogte van de woningen met de huis nummers 73 en 70a tot aan het kruispunt met de Dorpsstraat, de stroken in de Dorpsstraat, de stroken in de Lantsheerstraat, de noordzijde Waterstraat vanaf het kruispunt van de Lantsheerstraat tot aan de kruising met de Dorpsstraat, de Torenstraat vanaf het pand met het huisnummer Torenstraat I en het kruispunt met de Waterstraat, de stroken langs de Noordweg en de strook langs de aan te wijzen tot fiets stroken; d. het pad langs de noordzijde van de Noordweg vanaf het kruis punt met de Duinweg tot en met het kruispunt met de Lantsheer straat aan te wijzen tot verplicht fietspad; e. het pad langs de Noordweg van af de grens met de bebouwde kom tot de woningen met de huisnummers Noordweg 35 en 40, aan te wijzen tot fietslbrom fietspad; f. aan de Noodweg ter hoogte van de overgang van fietslbromfiets pad naar verplicht fietspad een voorrangsregeling te treffen; - kern Serooskerke a. het aanwijzen tot fietslbromfiets pad van het pad gelegen langs de Noordweg vanaf het kruis punt met de Wilgenhoekweg over een afstand van circa 30 meter; - kern Westkapelle a. het pad langs de Prelaatweg van af de grens van de bebouwde kom tot aan de kruising met de Grintweg inclusief het kruispunt Prelaatweg - Grintweg aan te wij zen tot fietslbromfietspad; b. het pad langs de Grintweg vanaf de grens van de bebouwde kom tot aan de kruising met de De Casembrootstraat aan te wijzen tot fietslbromfietspad; c. het pad langs de Zeedijk vanaf de grens van de bebouwde kom tot aan een punt ter hoogte van de woningen met het huisnum mers Zuidstraat 130 tot en met 156 aan te duiden tot fietslbromfietspad; d. het pad in het verlengde van de Zeedijk vanaf een punt ter hoog te van de woningen met de huis nummers Zuidstraat 130 tot en met 156, het pad langs de Ach terweg en de J. Brasserstraat tot aan de grens met de bebouwde kom aan te duiden tot verplicht fietspad; - kern Veere a. het pad langs de Veerseweg tot aan de rotonde op het kruispunt BoswegVeerseweg aan te wijzen tot fietslbromfietspad,; b. het pad aan de oostzijde van de Bosweg vanaf de rotonde op het kruispuntVeerseweg - Bosweg tot aan de grens met de bebouwde kom aan te wijzen tot verplicht fietspad; c. het pad aan de westzijde van de Bosweg ter hoogte van de roton de op het kruispunt Veerseweg - Bosweg aan te wijzen tot fietslbromfietspad; d. de stroken op de Kerkhofring aan te wijzen tot fietsstrook. - kern Vrouwenpolder a. het pad langs de Dorpsdijk vanaf de grens met de bebouwde kom tot aan een punt ter hoogte van de woning met het huisnummer Dorpsdijk 51 aan te wijzen tot fietslbromfietspad; b. het pad langs de Fort den Haak- weg tussen de Elzenlaan en de Vroonweg aan te wijzen tot ver plicht fietspad; - kern Zoutelande a. het pad langs de Langendam vanaf de grens met de bebouw de kom tot aan het kruispunt met De Sprink aan te wijzen tot fietslbromfietspad; b. het pad langs de Langendam vanaf het kruispunt met De Sp rink tot aan het kruispunt met de Ooststraat aan te wijzen tot verplicht fietspad; c. de aan weerszijden van de Oost straat van het kruispunt met de Langendam en de Nieuwstraat gelegen stroken aan te wijzen tot fietsstroken; d. het pad langs de Westkapelse- weg vanaf de grens met de be bouwde kom tot aan het kruis punt met Noordervroon aan te wijzen als fietslbromfietspad; e. het pad langs beide zijde van de Westl<apelseweg tussen het kruispunt met Noordervroon en een punt ter hoogte van de wo ning met het huisnummerWest- kapelseweg 11 aan te wijzen tot verplicht fietspad; Tegen deze beslissingen kan ieder belanghebbende op grond van het bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht binnen 6 weken een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij hun college, Postbus 1000, 4357 ZV DOMBURG. wDegenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van de ge noemde wet, de President van de Ar rondissementsrechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen. Dit verzoek dient te worden ge richt aan de President van de Arron dissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA MIDDELBURG.Voor het behandelen van een dergelijk ver zoek wordt griffierecht geheven. Deze beslissingen liggen met in gang van 5 januari 2000 ter inza ge gedurende de openingsuren op het gemeentehuis te Domburg, Traverse I. Domburg, 5 januari 2000 Burgemeester en Wethouders van Veere. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - Het bouwen van een overkap ping op entreeluifels Donge- straat 50-52 (even nrs.) - Het bouwen van een woning Zandweg 43 A - Het uitbreiden van twee wonin gen Wieken burg 23-25 (oneven nrs.) - Het aanbrengen van een perso nenlift Boulevard Evertsen 16 - Het samenvoegen van twee panden Badhuisstraat 123-127 en 131 (oneven nrs.) - Het bouwen van een woning Paalhoofd 13 - Het bouwen van 8 woningen Paalhoofd 3-5-7-9-11 (oneven nrs.), Vloedlijn 4-6-8 (even nrs.) - Het bouwen van 3 woningen Rietkraag 2 en 4 (even nrs.) Vloedlijn 10 - Het verbouwen van een gevel Burchtstraat 5 - Het bouwen van een woning Zandweg 43 B - Het bouwen van 26 apparte menten met parkeervoorzienin gen Goosje Buskenstraat 144 - Het bouwen van een woning Houtwal 8 - Het bouwen van twee woningen onder een kap Handelsweg 17- 19 (oneven nrs.) - Het bouwen van een berging Van Hallstraat 6 7 - Het bouwen van 6 woningen Verkuijl Qu a kke laarstra at 29 tlm 39 (oneven nrs.) - Het bouwen van 7 woningen Beatrixlaan 5; President Roos- eveltlaan 746 tlm 756 (even nrs.) Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas wor den ingediend nadat op de aan vragen is beslist. N.B.:Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJSTELLINGS PROCEDURE Wij maken bekend dat bouwplan nen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is. Het gaat om: - Het uitbreiden van de woning Kalffstraat 2 v.r.v. B.J.M. Zuid geest Bouwaanvragen (art 19 WRO I 50 lid 5 woning wet of voorschriften bestemmings plan) - Het bouwen van een bedrijfs- loods aan de Berlagestraat 5 dhr. J. Pouwelse (Pouwelse tuinen). Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Art. 19a van de Wet op de Ruim telijke Ordening en I of art. 50 lid 5 van de woningwet bieden daar toe de mogelijkheid.Voordat wij be slissen liggen de bouw- en situatie tekeningen m.i.v. 6 januari 2000 twee weken (dus tlm 19 januari 2000) in het stad huis ter inzage bij de sector stads ontwikkeling, sectie bouwen en wo nen (halltweede verdieping). Gedu rende die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - Het aanbrengen van lichtrecla me Nieuwendijk 7 - Het bouwen van 15 apparte menten Rosenburglaan 315 tlm 343 (oneven nrs.) - Het plaatsen van een openbaar toilet Spuistraat (nabij hoek Lange Zelke) - Het bouwen van een berging Vlissingsestraat 223 - Het uitbreiden van een woning met etage Boulevard Bankert 54,56,58 (even nrs.) - Het aanbrengen c.q. wijzigen van gevelreclames Aagje Dekenstraat 16 - Het bouwen van een woning Heideveld I Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. EERSTVOLGENDE VERGADERING VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 13 januari 2000 Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. NIEUWJAARSRECEPTIE 7 JANUARI Wij houden op vrijdag 7 januari een nieuwjaarsreceptie in de raad zaal van het stadhuis. De receptie begint om 16.30 uur en eindigt om 18.00 uur. Omstreeks 17.00 uur zal burge meester Van Dok-van Weele een nieuwjaarstoespraak houden. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruite kiel' elders in dit blad en Maximaal TV, Teletekst pagina 810. Vlissingen, 5 januari 2000. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen.

de Faam | 2000 | | pagina 14