INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN VE MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 18 FAAM/VLISSINGER Woensdag 29 december 1999 INFORMATIE OVERHEID GEMEENTE POSTBUS I 4370 AA KOUDEKERKE TEL. 0118 -555 444 FAX 0118 -553 025 VERHUISNIEUWS In verband met de verhuizing naar het nieuwe gemeente huis in Domburg zijn alle ge meentelijke gebouwen van 24 december 1999 tot en met 2 januarie 2000 geslo ten. Voor de Burgerlijke Stand en drin gende zaken op het gebied van Sociale Zaken, Beheer en Onder houd of Milieu blijven telefoon nummers beschikbaar. Voor de burgerlijke stand kunt u de nieuwe cluster "Burgerza ken" van de publieksbalie bellen: 0118 555446. Sociale Zaken valt onder de clus ter "Zorg" van de publieksbalie tel: 0118 555445. En Beheer en Onderhoud of Mi lieu vallen onder de cluster "Grondgebied" van de publieks balie tel: 0118 555447 Vanaf 3 januari 2000 kunt u te recht in het nieuwe gemeentehuis, Traverse I te Domburg, gedu rende de nieuwe openingstij den (dagelijks van 9.00 uur tot 16.00 uur en donderdag's tevens van 16.00 uur tot 19.00 uur.) Het nieuwe postadres luidt: Post bus 1000, 4357 ZV Domburg Het algemene telefoonnummer blijft 0118 555444 het faxnum mer wordt 0118 555433. TER INZAGE Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens de nieuwe openingstijden in zien bij de receptie van het ge meentehuis te Domburg.Voor sommige stukken, zoals b.v. be stemmingsplannen, bouwaanvra- gen, sloopvergunningen en milieu vergunningen geldt een aparte re geling die steeds vermeld wordt. BEZWAARIBEROEPIVOOR- LOPIGE VOORZIENING Volgens de Alg. Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw be zwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een be zwaarschrift kunt u de President van de arrondissementsrechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Ar rondissementsrechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Info: 0118-565569. BOUWISLOOPAANVRAGENI MELDINGEN (bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning zijn ingekomen voor: Domburg - het uitbreiden van een woning P.J. Eloutstraat; Gapinge - het bouwen van een garage/berging Dorpsstraat 11; Grijpskerke - het uitbreiden van een woning Bergwei 71; Koudekerke - het slopen en geheel vernieu wen van een berging/magazijn Strandweg 7; - het bouwen van een tuinhuisje Middelburgsestraat 6 7; - het uitbreiden van een woning en schuur Middelburgsestraat 90; - het slopen van een schuur Vlis- singsestraat 24; Meliskerke - het uitbreiden van een woning Beukelmanstraat 4; Veere - het plaatsen van een dakkapel Veerseweg I; Vrouwenpolder - het uitbreiden van een strand paviljoen op het strand 2e duin overgang; Westkapelle - het plaatsen van een tuinhuisje Joossesweg 47; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver- gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGEN/MELDINGEN. De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd:(tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Aagtekerke - het geheel vernieuwen van een pastorie Prelaatweg 28( 16/12) Domburg - het bouwen van een woning Brouwersbuurt 35( 16/12); - het verbouwen van een woning Ooststraat 1(16/12); Oostkapelle - het bouwen van vijf sanitaire units Landmetersweg 1(16112) Vrouwenpolder - het uitbreiden van een zomer huis H. de Rijklaan 26(16/12) - het uitbreiden van een zomer huis Vuurbakenstraat 25(16/12); - het bouwen van een reklame- zuil Vrouwenpoiderseweg 75(16/12); Zoutelande - het plaatsen van een dakkapel Zwinstraat 2(16/12) Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om be zwaar te maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden mel dingen en verleende vrijstellin gen).(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien tot 22 december 1999 op de afdeling Bouwen en Wonen te Serooskerke en vanaf 3 januari 2000 op het nieuwe gemeentehuis te Domburg. CONCEPT "REGIOVISIE WALCHEREN 2000+". In het provinciaal streekplan is Walcheren aangewezen als een toeristisch-recreatief herstructure ringsgebied, waarvoor een regiovi sie moet worden opgesteld. De stuurgroep Walcheren 2000+, waarin provincie, gemeenten en belanghebbenden-organisaties zit ten, hebben de concept-versie van de regiovisie vrijgegeven voor ad vies en inspraak. De concept-regiovisie Walcheren 2000+ is gebaseerd op het eerder in de Koersbepaling vastgestelde scenario "Versterking kwaliteiten rust en ruimte." De regiovisie bevat een integrale gebiedsgerichte uitwerking voor de verschillende deelbelangen. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht en de Inspraakver ordening ligt de concept- regiovisie Walcheren 2000+ vanaf 3 janu ari t/m 31 januari 2000 voor ie dere belanghebbende tijdens de openingstijden van het gemeente huis ter inzage. Besloten is om in de periode van terinzageligging voor de inwoners en dorps-Zstadsraden een informa tie-avond over de concept-regiovi sie Walcheren 2000+ te houden en wel als volgt: - op donderdag 13 januari 2000 om 19.30 uur in het vereni gingsgebouw Ons Huis te Melis kerke voor de inwoners en dorps-Zstadsraden van Biggeker- ke, Koudekerke, Zoutelande, Westkapelle,Meliskerke en Grijpskerke - op dinsdag 18 janauri 2000 om 19.30 uur in het verenigingsge bouw De Zandput te Seroosker ke voorde inwoners en dorps- Zstadsraden van Aagtekerke, Domburg, Oostkapelle, Seroos kerke, Gapinge,Vrouwenpolder en Veere. Iedere belanghebbende kan zijn zienswijze over de concept-re giovisie Walcheren 2000+ ken baar maken. U kunt uw ziens wijze vóór I februari 2000 schriftelijk indienen bij burge meester en wethouders van Vee re te Domburg. Wij wijzen er op dat de belang hebbenden-organisaties recht streeks door de stuurgroep zijn benaderd om, na raadpleging van hun achterban, een reactie te ge ven. Verkeersbesluiten fiets/brom fietspad - verplicht fietspad - fietsstroken. Op 15 december 1999 is in wer king getreden de wijziging van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens. Deze wijziging houdt in dat bromfietsers bin nen de bebouwde kom op de rijbaan moeten rijden en buiten de bebouwde kom op het fietslbromfietspad. Omdat dit in een aantal gevallen uit overwegingen van verkeers veiligheid niet gewenst is en het daarnaast gewenst is om bij de grens van de bebouwde kom een verkeersveilige en lógische overgang van het fietslbrom fietspad naar verplicht fietspad te bewerkstelligen zijn de vol gende verkeersbesluiten vastge aan de Populierenstraat 2 t/m 36 en Platanenstraat 2a t/m 2d aan Proverko. - Het bouwen van een tuinhuisje aan de Weststraat 15 - Het verwijderen van asbesthou dende schoorsteenkanalen aan de Putwijkstraat 2 t/m 18 (even), Regentessestraat 2 t/m 16 (even), I t/m 23 (oneven), Ritthemsestraat 82 t/m 90 (even). - Het uitbreiden van twee recre atiewoningen aan Westduin 28 en 30 - Het slopen van een recreatiewo ning aan Galgewei 38 - Het aanbouwen van entree en schuur aan woning Westerzicht steld: -kern Aagtekerke a. het pad langs de Pekelingseweg vanaf de grens met de bebouw de kom tot aan een punt ter hoogte van de woningen met de huisnummers Prelaatweg 44 - 46 aan te wijzen tot verplicht fietspad, inclusief het fietspad langs het kruispunt Koekoeks- weg - Rijsoordselaan; b. aan de Pekelingseweg ter hoog te van de overgang van fietslbromfietspad naar verplicht fietspad een voorrangsregeling te treffen; c. het pad langs de Prelaatweg vanaf de grens met de bebouw de kom tot aan een punt ter hoogte van de woningen met de huisnummers Prelaatweg 44 - 46 aan te wijzen tot fietslbrom fietspad; d. aan de Prelaatweg ter hoogte van de overgang van fietslbrom fietspad naar verplicht fietspad een voorrangsregeling te treffen; e. het pad langs de Roosjesweg vanaf de kruising met het Berg- wegje tot aan de kruising met de Bouwluststraat, als mede het aan de oostzijde van de Roos jesweg gelegen aansluiting op het Kalfhoeksepad, aan te wij zen tot verplicht fietspad; f. het gedeelte van het pad langs de Roosjesweg vanaf de be bouwde kom tot aan de kruising met het Bergwegje aan te wij zen tot fiets/bromfietspad; g. de aan weerszijden van de Burg. Bosselaarstraat gelegen stroken aan te wijzen tot fiets stroken; -kern Domburg a. het pad langs de Schelpweg vanaf de grens met de bebouw de kom tot aan een punt ter hoogte van de hoofdtoegang tot Camping Domburg aan te wij zen tot fiets/bromfietspad; b. aan de Schelpweg ter hoogte van de overgang van fietslbrom fietspad naar verplicht fietspad een voorrangsregeling te treffen; c. het pad langs de Schelpweg vanaf de hoofdtoegang tot Cam ping Domburg tot aan het kruis punt met de E van Dishoek straat aan te wijzen tot verplicht fietspad; d. het pad langs de noordzijde van de Singel aan te wijzen tot ver plicht fietspad; e. het pad langs de Roosjesweg vanaf de grens met de bebouw de kom tot het kruispunt met de Dr. Mezgerweg -Traverse aan te wijzen tot fiets/brom fietspad; f. aan de Domburgseweg ter hoogte van de overgang van fiets/bromfietspad naar verplicht fietspad een voorrangsregeling te treffen; g. het pad langs de Roosjesweg vanaf het kruispunt met de Dr. Mezgerweg - Traverse tot aan het kruispunt met de Singel aan te wijzen tot verplicht fietspad; h de stroken aan weerszijden van de RJ. Eloutstraat aan te wijzen tot fietsstroken; i. de strook aan de oostzijde van de J.Tooropstraat aan te wijzen tot fietsstrook; j. het pad aan de westzijde van de J.Tooropstraat vanaf het kruispunt met de P.J. Eloutstraat en het kruispunt met de Heren straat aan te wijzen tot verplicht fietspad; 450 - Het bouwen van een berging aan Prattenburg 16 - Het wijzigen van de achtergeve lindeling aan Strandweg 3 en 7 - Het slopen/verwijderen van as besthoudende vloerbedekking aan Troelstra weg 201 t/m 263, Lieftinckstraat 41 t/m 103 - Het uitbreiden van een winkel aan Wolstraat 108 - Het uitbreiden van een woning aan Van der Veerlaan I - Het bouwen van een studeerka mer aan Zuiderbaan 9 - Het verbouwen van twee ramen aan Zuiderbaan 15 - Het slopen van de voormalige kleuterschool "de Woelwaters" k. het pad langs de Domburgse weg vanaf de grens met de be bouwde kom tot aan een punt ter hoogte van de woning met het huisnummer Domburgse weg 47 aan te wijzen tot fiets/bromfietspad; I. het pad langs de Domburgse weg vanaf een punt ter hoogte van de woning Domburgseweg 47 tot aan het kruispunt met de Schuitvlotstraat aan te wij zen tot verplicht fietspad; -kern Biggekerke a. het pad langs de Zoutelandse- weg vanaf de grens met de be bouwde kom tot aan een punt ter hoogte van de woning met het huisnummer Zoutelandse- weg 8 te wijzen tot fiets/brom fietspad; b. de aan weerszijden van de Zou- telandseweg gelegen stroken vanaf een punt ter hoogte van de woning met het huisnummer Zoutelandseweg 8 tot aan het Kerkplein aan te wijzen tot fiets stroken; c. het pad langs de Koudekerkse- weg vanaf het kruispunt met de Korte Oostweg tot aan het kruispunt met de Tolweg aan te wijzen tot verplicht fietspad; d. het pad langs de Koudekerkse- weg vanaf het kruispunt met de Tolweg tot aan de grens met de bebouwde kom aan te wijzen tot fiets/bromfietspad; e. het aanwijzen tot verplicht fiets pad van het pad gelegen aan de noordzijde van de Valkenisseweg tussen de Klaassesweg tot en met de woning met het huis- nummerValkenisseweg 55; -kern Gapinge a. het pad langs de Dorpsstraat vanaf de grens van de bebouw de kom tot aan een punt ter hoogte van de woning met het huisnummer Dorpsstraat 61, aan te wijzen tot fietslbromfiets pad verplicht; b. het pad langs de Dorpsstraat vanaf een punt ter hoogte van de woning met het huisnummer 61 en de grens van de bebouw de kom aan te wijzen tot fiets/bromfietspad; c. de aan weerszijden van de Dorpsstraat gelegen stroken ter hoogte van de woning met het huisnummer 51 over een af stand van circa 30 meter aan te wijzen tot fietsstroken; -kern Grijpskerke a. het pad langs de Mariekerkse- weg vanaf de grens van de be bouwde kom tot aan de kruising met de Loodholseweg aan te duiden tot fiets/bromfietspad; b. het pad langs de Loodholseweg vanaf de grens van de bebouw de kom tot aan de kruising met de Mariekerkseweg aan te dui den tot fiets/bromfietspad; c. het pad langs de Oostkapelse- weg vanaf de grens van de be bouwde kom tot aan de kruising met de Bergwei aan te duiden tot fietslbromfietspad,; d. het pad langs de Hondegems- weg vanaf de grens van de be bouwde kom tot aan de kruising met de Schuitvlotstraat aan te duiden tot fiets/bromfietspad; e. het pad langs de Middelburgse- weg vanaf de grens van de be bouwde kom tot aan de kruising met de Schuitvlotstraat aan te duiden tot fiets/bromfietspad; aan de Meindert Hobbemalaan 3 - Het uitbreiden van een woning aan Sint Eustatiuslaan I - Het bouwen van een entree aan Spaarnestraat 59 - Het bouwen van een woning aan Kreekrug 7 - Het bouwen van een woning aan Heideveld 14 - Het verwijderen van diverse bouwkundige onderdelen, waar onder asbesthoudende materia len aan Boulevard Evertsen 244 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. f. het pad langs de Schuitvlot straat vanaf een punt ter hoog te van de woning met het huis nummer Schuitvlotstraat 4 tot aan de kruising met de Marie kerkseweg aan te duiden tot fietslbromfietspad; g. het pad langs de Middelburgse- weg gelegen binnen de bebouw de kom wordt aangewezen tot fiets/bromfietspad -kern Koudekerke a. het pad langs de Middelburg sestraat vanaf de grens met de bebouwde kom tot aan een punt ter hoogte van de woning met het huisnummer Middel burgsestraat 106 aan te wijzen tot fiets/bromfietspad; b. het pad langs de Duinstraat vanaf de grens met de bebouw de kom tot het kruispunt met de De Ruyterstraat aan te wij zen tot fiets/bromfietspad,; c. het langs de oostzijde van de Vlissingsestraat gelegen pad vanaf de grens met de bebouw de kom tot aan het kruispunt met de Kerkhoflaan aan te wij zen tot fietslbromfietspad; d. het langs de westzijde van de Vlissingsestraat gelegen pad vanaf de grens met de bebouw de kom tot aan een punt ter hoogte van de woning met het huisnummer Vlissingseweg 12 aan te wijzen tot fiets/brom fiets pad; e. het langs de westzijde van de Vlissingsestraat gelegen pad vanaf de rotonde ter hoogte van de Beatrixlaan tot aan een punt ter hoogte van de woning met het huisnummerVlissingseweg 12, aan te wijzen tot verplicht fietspad; f. de aan beide zijden van de Beatrixlaan gelegen paden en de paden op de rotonde ter hoogte van het kruispunt Beat rixlaan - Kerkhoflaan aan te wij zen tot verplicht fietspad; g. de aan weerszijden van de Mid- delburgseweg en Duinstraat ge legen stroken aan te wijzen tot fietsstroken; h. de aan weerszijden van de Kerkhoflaan gelegen stroken aan te wijzen tot fietsstroken; i. de aan weerszijden van de Beatrixlaan gelegen stroken van af het kruispunt met de Brou werijstraat en het kruispunt met de Middelburgsestraat aan te wijzen tot fietsstroken; -kern Meliskerke a. het pad langs de Mariekerkse weg vanaf de grens met de be bouwde kom tot aan het kruis punt met de J.Vaderstraat aan te wijzen tot fiets/bromfiétspad; b. het pad langs de Blauwpoortse- weg vanaf de grens met de be bouwde kom tot aan het kruis punt met de Dorpsstraat aan te wijzen tot verplicht fietspad; c. het pad langs vanaf het kruis punt met de J.Vaderstraat tot aan het kruispunt met de Dorpsstraat aan te wijzen tot verplicht fietspad d. het pad tussen de Pauwhoek- straat en de J. Geertsesweg aan te wijzen tot fiets/bromfietspad; e. het pad tussen de J. Vaderstraat en de Molenweg aan te wijzen tot fiets/bromfietspad; -kern Oostkapelle a. het pad langs de Grijpskerkse- weg en Molenweg vanaf de grens met de bebouwde kom EERSTVOLGENDE VERGADERING VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 13 januari 2000 Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 23 december 1999 heeft verklaard dat wordt voorbereid een bestemmingsplan en/of een herziening daarvan voor de navolgende gebieden: tot aan een punt ter hoogte van de woning met het huisnummer Molenweg 20a aan te wijzen tot verplicht fietspad; b. aan de Grijpskerkseweg ter hoogte van de overgang van fiets/bromfietspad naar verplicht fietspad een voorrangsregeling te treffen; c. de stroken langs de Domburgse weg vanaf een punt ter hoogte van de woningen met de huis nummers 73 en 70a tot aan het kruispunt met de Dorps- straaat, de stroken in de Dorps straat, de stroken in de Lants- heerstraat, de noordzijde Water straat vanaf het kruispunt van de Lantsheerstraat tot aan de kruising met de Dorpsstraat, de Torenstraat vanaf het pand met het huisnummer Torenstraat I en het kruispunt met de Water straat, de stroken langs de Noordweg en de strook langs de aan te wijzen tot fietsstroken; d. het pad langs de noordzijde van de Noordweg vanaf het kruis punt met de Duinweg tot en met het kruispunt met de Lants heerstraat aan te wijzen tot ver plicht fietspad; e. het pad langs de Noordweg vanaf de grens met de bebouw de kom tot de woningen met de huisnummers Noordweg 35 en 40, aan te wijzen tot fiets/brom fietspad; f. aan de Noodweg ter hoogte van de overgang van fiets/bromfiets pad naar verplicht fietspad een voorrangsregeling te treffen; -kern Serooskerke het aanwijzen tot fiets/bromfiets pad van het pad gelegen langs de Noordweg vanaf het kruis punt met de Wilgenhoekweg over een afstand van circa 30 meter; -kern Westkapelle a. het pad langs de Prelaatweg vanaf de grens van de bebouw de kom tot aan de kruising met de Grintweg inclusief het kruis punt Prelaatweg - Grintweg aan te wijzen tot fietslbromfietspad; b. het pad langs de Grintweg van af de grens van de bebouwde kom tot aan de kruising met de De Casembrootstraat aan te wijzen tot fietslbromfietspad; c. het pad langs de Zeedijk vanaf de grens van de bebouwde kom tot aan een punt ter hoogte van de woningen met het huisnum mers Zuidstraat 130 tot en met 156 aan te duiden tot fiets/brom fietspad; d. het pad in het verlengde van de Zeedijk vanaf een punt ter hoogte van de woningen met de huisnummers Zuidstraat 130 tot en met 156, het pad langs de Achterweg en de J. Brasser straat tot aan de grens met de bebouwde kom aan te duiden tot verplicht fietspad; -kern Veere a. het pad langs de Veerseweg tot aan de rotonde op het kruis punt Bosweg Veerseweg aan te wijzen tot fiets/bromfietspad,; b. het pad aan de oostzijde van de Bosweg vanaf de rotonde op het kruispunt Veerseweg - Bosweg tot aan de grens met de be bouwde kom aan te wijzen tot verplicht fietspad; c. het pad aan de westzijde van de Bosweg ter hoogte van de ro- 1Westerscheldemond; 2. Oost-Souburg, ged. Burchtstraat 5 Dit voorbereidingsbesluit ligt, met bijbehorende tekeningen waarop het gebied is aangegeven waar voor het betreffende besluit geldt, met ingang van 30 december 1999 tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage in het stad huis, sector stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdieping). Dit besluit treedt in werking op 30 december 1999. NIEUWJAARSRECEPTIE 7 JANUARI Wij houden op vrijdag 7 januari een nieuwjaarsreceptie in de raad tonde op het kruispunt Veerse weg - Bosweg aan te wijzen tot fiets/bromfietspad; d. de stroken op de Kerkhofring aan te wijzen tot fietsstrook, -kern Vrouwenpolder a. het pad langs de Dorpsdijk van af de grens met de bebouwde kom tot aan een punt ter hoog te van de woning met het huis nummer Dorpsdijk 51 aan te wijzen tot fietslbromfietspad; b. het pad langs de Fort den Haakweg tussen de Elzenlaan en de Vroonweg aan te wijzen tot verplicht fietspad; -kern Zoutelande a. het pad langs de Langendam vanaf de grens met de bebouw de kom tot aan het kruispunt met De Sprink aan te wijzen tot fiets/bromfietspad; b. het pad langs de Langendam vanaf het kruispunt met De Sp rink tot aan het kruispunt met de Ooststraat aan te wijzen tot verplicht fietspad; c. de aan weerszijden van de Ooststraat van het kruispunt met de Langendam en de Nieuwstraat gelegen stroken aan te wijzen tot fietsstroken; d. het pad langs de Westkapelse- weg vanaf de grens met de be bouwde kom tot aan het kruis punt met Noordervroon aan te wijzen als fiets/bromfietspad; e. het pad langs beide zijde van de Westkapelseweg tussen het kruispunt met Noordervroon en een punt ter hoogte van de wo ning met het huisnummer West kapelseweg 11 aan te wijzen tot verplicht fietspad; Tegen deze beslissingen kan ieder belanghebbende op grond van het bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht binnen 6 weken een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij hun college, Postbus 1000,4357 ZV DOMBURG. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van de genoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. Dit verzoek dient te worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA MIDDELBURG. Voor het behande len van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Deze beslissingen liggen met in gang van 5 januari 2000 ter inza ge gedurende de openingsuren op het gemeentehuis te Domburg, Traverse I. NIEUWJAARSRECEPTIE GEMEENTE VEERE Wij nodigen iedereen uit op de Nieuwjaarsreceptie van het ge meentebestuur op 4 januari tus sen 16.30 uur en 18.00 uur in dorpshuis Ons Huis te Meliskerke. Alle inwoners, de kerkbesturen, de leden van de verenigingen, mensen uit het zakenleven en de nieuwko mers in de gemeente Veere willen wij graag persoonlijk de hand schudden. Koudekerke, 29 januari 1999 Burgemeester en wethouders van Veere zaal van het stadhuis. De receptie begint om 16.30 uur en eindigt om 18.00 uur. Omstreeks 17.00 uur zal burgemeester Van Dok-van Weele een nieuwjaarstoespraak houden. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepagina 'In den blauw geruite kiel'elders in dit blad en Maximaal TV, Teletekst pagina 810. Vlissingen, 29 december 1999. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen. m BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - Het verbouwen van een winkel pand aan de Wolstraat 68 - Het verbouwen van het ver- maakcentrum Carrousel aan het Arsenaalplein 3 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - Het bouwen van 22 woningen

de Faam | 1999 | | pagina 17