VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTEVLISSINGEN GEMEENTE MIDDELBURG In Wemeldinge, op het hof Keizersweel, wordt sinds enkele jaren een opmerkelijke soort van veeteelt beoefend: de struisvogelhouderij. Niet gebruikelijk in onze contreien, temeer daar de dieren van oorsprong alleen in Zuidelijk Afrika voorkomen. Met de feestdagen in zicht heerst er op het hof aan de Hoogeweg extra bedrijvig heid, want struisvogelvlees begint ook in ons land steeds meer bekend te worden om op ta fel te worden gezet voor een feestelijke dis. Prijzen Eieren MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 22 december 1999 FAAM/VLISSINGER 25 INFORMATIE OVERHEID ihi HORECA KERSTNACHT 1999 De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat aan de navol gende horecabedrijven voor de nacht van vrijdag 24 december op zaterdag 25 december 1999 tot 04.00 uur ontheffing van het sluitingsuur is verleend. 1. Bar American, Plein 1940, nr. 7-9 2. Café De Bommel, Markt 85 3. Café Miller Time, Vlasmarkt 16-18 4. Café 't Schuttershof, Schutters hofstra at I 5. Café Nationaal, Markt 55 6. Café Tympaan, Markt 83 7. Café Vantoen Vannu, Vlas markt 39 8. Jazz-eetcafé Desafinado, Koor kerkstraat I 9. Café De Mug, Vlasmarkt 54- 56 10. Café-petit restaurant De Her berg, Pottenmarkt 2 11. Café Dampoort, Nederstraat 24 12. Café The Duke, Vlasmarkt 3 7 I 3. Café Plexat, Reigerstraat 1 14. Café Het Hart van Middel burg, Zusterstraat 18-20 15. Café 't HofVlasmarkt 20 16. Café Seventy Seven, Markt 77 7. Café Rock Desert, Damplein 20-24 18. NVIH-COC Café Goudwaard, Lange Noordstraat 52 19. Café de Schuur, Varkensmarkt 15 20. Café Allez,Vlasmarkt 4 21. Café Entree, Damplein 50 22. Café Grill Brooklyn, Markt 81 23. Cafetaria Martino's, Potten markt 4-6 24. O.J.C. Midgard, Bachtensteene 14 Horecagelegenheden welke tijdens deze nacht geopend zijn op grond van hun nachtvergunning: 1. De Rooie Oortjes, Kromme- weele 5 2. Electro, Markt 79 3. The Nighttrain Discotheek, Beddewijkstraat 15 4. Grillroom Cleopatra, Vlasmarkt 2 5. Pizzeria-shoarmazaak Neta- nya, Vlasmarkt 24. BESTEMMINGSPLAN "HOOGE PLAATEN" Burgemeester en wethouders van Middelburg geven, ter voldoening aan het bepaalde in de artikelen 31 van de Wet op de ruimtelijke ordening en 3:12, I e lid, van de Algemene wet be stuursrecht, kennis van het volgende. Het bestemmingsplan "Hooge Plaaten", zoals dat op 28 juni 1999 door de gemeen teraad is vastge steld en bij besluit van 28 septem ber 1999 door Gedeputeerde Staten van Zeeland is goedgekeurd, is onherroepelijk geworden. Terzake is namelijk geen beroep ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State of een verzoek om een voorlopige voorziening inge diend bij de voorzitter van ge noemde afdeling. Voornoemd bestemmingsplan ligt met ingang van 24 december 1999 voor een ieder ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie ruimtelijke ordening, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het bouwen van een overdekte af- spuitplaats op het perceel Mui- denweg 3 te Arnemuiden; het bouwen van een dakopbouw op het perceel Ewisland 2; het verbouwen van een winkelpand op het perceel Lange Delft 86. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 6 tlm 10 decem ber 1999 zijn de volgende bouw en/of sloopvergunningen verleend en/of is met de volgende meldin gen ingestemd: het plaatsen van een tuinkas op het perceel Dorpsstraat 7 te Kle- verskerke; het uitvoeren van sloopwerkzaam heden in het winkelpand op het perceel Lange Delft I; het uitbreiden van een dakkapel op het perceel Klokketoren 29; het bouwen van een serre op het perceel Noordweg 199; het plaatsen van een blokhut op het perceel Godinstraat 4; het restaureren van het pand op het perceel Nieuwstraat 23; het verbouwen van een garage tot appartement op het perceel Oude Vlissingseweg 103; het wijzigen van twee balkons, het verbouwen van een aanbouw tot fietsenberging en het veranderen van een kelderluik op het perceel Bogardstraat 14-16; het plaatsen van een dakkapel op het perceel Brandenburglaan 8; het bouwen van een opbergruimte op het perceel Ooststraat 2C; het bouwen van een berging op het perceel Akkerlaan 2 te Arne muiden; het bouwen van een woning met ga rage op het perceel Gruttostraat 11. Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de aan gegeven datum van bekendmaking van een besluit aan aanvrager een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AM Middelburg. Zie voor andere gemeentelijke in formatie de pagina van de ge meente Middelburg in de FaamIVIissinger van vandaag, Maximaal Text 830 of www. mid delburg. nl GEMEENTE POSTBUS 1 4370 AA KOUDEKERKE TEL. 0118 -555 444 FAX 0118 -553 025 VERHUISNIEUWS In verband met de verhuizing naar het nieuwe gemeente huis in Domburg zijn alle ge meentelijke gebouwen van 24 december 1999 tot en met 2 januari 2000 gesloten. Voor de Burgerlijke Stand en drin gende zaken op het gebied van Sociale Zaken, Beheer en Onder houd of Milieu blijven telefoon nummers beschikbaar. Voor de burgerlijke stand kunt u de nieuwe cluster "Burgerza ken" van de publieksbalie bellen: 0118 555446. Sociale Zaken valt onder de clus ter "Zorg" van de publieksbalie tel: 0118 555445. En Beheer en Onderhoud of Mi lieu vallen onder de cluster "Grondgebied" van de publieks balie tel: 0118 555447 Vanaf 3 januari 2000 kunt u te recht in het nieuwe gemeentehuis, Traverse I te Domburg, gedu rende de nieuwe openingstij den (dagelijks van 9.00 uur tot 16.00 uur en donderdags tevens van 16.00 uur tot 19.00 uur.) Het nieuwe postadres luidt: Post bus 1000,435 7 ZV Domburg Het algemene telefoonnummer blijft 0118 555444 het faxnum mer wordt 0118 555433. De verschillende clusters van de publieksbalie kunt u straks berei ken onder de doorkiesnummers zoals hierboven staan weergege ven. HUIDIGE OPENINGSTIJDEN: maandag tlm vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrij dagmiddag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geo pend. TER INZAGE Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij de receptie van het gemeentehuis, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorps straat 3; Domburg, Markt I; Se- rooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor som mige stukken, zoals b.v. bestem mingsplannen, bouwaanvragen, sloopvergunningen en milieuver gunningen geldt een aparte rege ling die steeds vermeld wordt BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens deAlg.Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B&W, de burge meester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een be zwaarschrift kunt u de President van de arrondissementsrechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Ar rondissementsrechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Info: OU 8-565569. BOUWISLOOPAANVRAGEN bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Domburg - het bouwen van een carport J.W. Schuurmanstraat 118; Grijpskerke - het bouwen van een serre Berg wei 22; Koudekerke - het plaatsen van een tijdelijke kantoorunit Dishoekseweg 41; - het verbouwen/uitbreiden van een woning Bergstraat 2 Meliskerke - het geheel vernieuwen en veran deren van een woning Rapen- burgweg 22; Oostkapelle - het uitbreiden van een zomer huis Burgvliet 40; - het bouwen van een garage/ber ging M.F.Visserstraat 26 Serooskerke - het wijzigen van de gevelindeling Noordweg 89; - het verbouwen/uitbreiden van een woning Oostkapelseweg 16; Veere - het geheel vernieuwen en veran deren van een school Wijn gaardstraat 8; Vrouwenpolder - het verbouwen van een zomer huis Hesselberghoofd 2; Westkapelle - het verbouwen van een schuur- zolder tot duivenhok Markt 102; - het uitbreiden van een zomer huis Joossesweg 175; - het uitbreiden van een zomer huis Joossesweg 151 Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/'sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas wor den ingediend nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGEN/MELDINGEN. De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd:(tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Domburg - het plaatsen van een blokhut Zuiverseweg 1(13/12); Grijpskerke - het plaatsen van een tuinhuis Kerkring 11(13/12) Meliskerke - het bouwen van een woning J. Vaderstraat 61(9112) Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om be zwaar te maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden mel dingen en verleende vrijstellin gen).(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien tot 22 december 1999 op de afdeling Bouwen en Wonen te Serooskerke en vanaf 3 januari 2000 op het nieuwe gemeentehuis te Dom burg. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat wij een op richtingsvergunning hebben ver leend aan v.o.f. Herwegh, met be trekking tot de inrichting Dorps straat I te Biggekerke voor een cafébedrijf en opslag en reparatie van strandpaviljoens. De vergunning is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. De betreffende stukken liggen vanaf 3 -I- 2000 tot en met 11- 2-2000 voor een ieder ter inzage op het nieuwe gemeentehuis, Tra verse I te Domburg gedurende de openingstijden en 's avonds na te lefonische afspraak (J.C. van den Broeke). Tot en met 11-2- 2000 kan be roep ingesteld worden bij de afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont werp- vergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs met kan worden verwe ten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 12-2-2000, tenzij voor de ze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlo pige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of e.en voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Raadsvergadering Op donderdag 23 december om 19.30 te Koudekerke. Agendapunten: - Uitvoering geven aan de wette lijke taak met betrekking tot het Bouwstoffenbesluit - Procedure 5e herziening be stemmingsplan "Bebouwde Kom Koudekerke", vrijstellingsproce dure bouwplan af te zien be voegdheid ex artikel 19, lid 3 Wet op de Ruimtelijke Orde ning. - Verkopen gemeentelijke gebou wen,m.u.v. gemeentehuis Melis kerke en brandweergarage Grijpskerke. - Randvoorwaarden bij verkoop gemeentehuizen en brandweer garages. - Exploitatie-opzet terrein voor malige Eben Haëzerschool Oostkapelle. - Krediet vervanging straatreini gingsmachine. - Krediet groot onderhoud aan wegen. - Krediet vervangen lichtmasten en armaturen. - Krediet uitvoering 30 km/uur- en 60 km/uur-projecten i.k.v. Regeling Duurzaam Veilig. - Aankoop grond Mariekerkseweg Grijpskerke t.b.v. afronding aan leg fietspad Grijpskerke- Zoute- lande. - Gemeenschappelijke regeling Het Zeeuws Archief, begroting 2000, begroting incidentele kos ten ontslag gemeentearchivaris. - Welzijnsprogramma 2000. - Beleidsnotitie Armoedebeleid Gemeente Veere, verordening "Minimabeleid Gemeente Vee re" verhogen kwijtscheldings percentage gemeentelijke belas tingen 2000 naar 100%. - Beleidsplan 2000, algemene uit gangspunten Abw, loaw/loaz", "Deelplan Uitstroom 2000" en "Deelplan Verificatie- en fraude beleidsplan 2000". - Huisvestingsbudget, het huisves tingsprogramma en het huisves tingsoverzicht onderwijs. - Verordening voorzieningen huis vesting onderwijs. - Ontslag heer J.J. Korstanje als bestuurslid openbare rechtsper soon Openbaar primair onder wijs Walcheren. - Lokale opslag omroepbijdrage per I januari 2000 t.g.v. publie ke omroep op grond van artikel 111 van de Mediawet. - Krediet voor technische aanpas singen installaties binnen- en buitensportaccommodaties en het zwembad tv.v. legionellabe- smetting. - Onderhoudskrediet voor speel- werktuigen. - Krediet realisatie sanitaire ruimten en vervanging cv-mstal- latie brandweergarage Dom burg. - Verkoop aandelen Bouwfonds Nederlandse Gemeenten. - Vervanging financieel pakket en aanschaf tijdmanagementsys- teem. - Aanpassing Verordening parkeer belastingen 2000. - Krediet taxatie gemeentelijke gebouwen tb.v. verzekering. - Grondprijzen reststroken waar op geldende bestemmingsplan gebouwd mag worden of waar door de bouwmogelijkheden op het perceel van verzoeker ver groot of gecreëerd worden. - Route vervoer gevaarlijke stof fen. - Begroting 2000 Regionaal Halt Bureau Walcheren. - 22e begrotingswijziging 1999. - 25e begrotingswijziging 1999. Koudekerke 22 december 1999 Burgemeester en Wethouders van Veere BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - Het bouwen van een woning met garage Haagland 7 - Het verbouwen van (onder bouw) units van flatgebouw be gane grond Boulevard Bankert 292 t/m 302 (even nrs.) - Het bouwen van een serre Van Der Veerlaan I 7 - Het bouwen van een schuur Zuidbeekseweg 11 - Het bouwen van een garage Adriatischezeestraat 40 - Het bouwen van vriesveem De- nemarkenweg 20x - Het bouwen van een bedrijfs- loods Berlagestraat 5 - Het renoveren van 190 wonin gen Rijnstraat I tlm 13 (oneven nrs.) 2 t/m 32 (even nrs.), IJssel- straat 2 t/m 46 (even nrs.) I t/m 49 (oneven nrs.), Ooster- scheldestraat 2 t/m 54 (even nrs.) en I tlm 41 (oneven nrs.), Middelburgsestraat 91 tlm 111 (oneven nrs.),Westerschelde- straat 2 t/m 28 (even nrs.) en I t/m 13,37 tlm 65,85 tlm 117, 133 t/m 145 (oneven nrs.) Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas wor den ingediend nadat op de aan vragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ- STELUNGSPROCEDURE Wij maken bekend dat bouwplan nen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is. Het gaat om: bouwaanvragen (art 18a WRO) - Het bouwen van een tuinhuisje Grote Abeele 14 Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Art 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) bieden daartoe de mo- gelijkheid.Voordat wij beslissen lig gen de bouw- en situatietekenin gen m.i.v. 23 december 1999 twee weken (dus t/m 5 januari 2000) in het stadhuis ter inzage bij de sector stadsontwikkeling, sectie bouwen en wonen (hal/tweede verdieping). Geduren de die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - Het uitbreiden van het buiten terras van een strandpaviljoen Zwanenburg 9, strandpaviljoen "Piet Hein - Het verbouwen van bovenver dieping Berlagestraat 3 - Het bouwen van een tijdelijke schoolruimte Troelstraweg 471 - Het verbouwen van een woning Palingstraat 68 - Het verbouwen van voormalig pzem-kantoor Edisonweg te Vlis- singen - Het verbouwen c.q. vergroten van hotel Britannia Boulevard Evertsen 244 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het col lege van burgemeester en wethou ders. EERSTVOLGENDE VERGA DERING VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 13 januari 2000 Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. BESTEMMINGSPLAN RITTHEM, 4e uitwerking Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 13 september 1999 de 4e uitwerking van het bestem mingsplan Ritthem goedgekeurd. Het besluit van Gedeputeerde Sta ten en het bestemmingsplan heb ben van 23 september 1999 t/m 3 november 1999 ter inzage gele gen op het stadhuis. Tegen deze planuitwerking is geen beroep ingesteld bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State. Op grond van artikel 28, lid 8, van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning is voornoemde planuitwerking daardoor daags na afloop van de beroepstermijn, dus op 4 novem ber 1999, in werking getreden en daarmee tevens onherroepelijk ge worden. RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert in het openbaar op donderdag 23 de cember 1999 om 19.30 uur in het stadhuis. De agenda en de voorstellen lig gen ter inzage in het stadhuis (st afbureau Communicatie) en in de gemeentelijke wijkwinkels (voor Souburg/Ritthem: m de bibliotheek van Oost-Souburg; voor Paauwen- burg: in wijkcentrum 'Open Hof'; voor Groot Lammerenburg: in wijk centrum 'Groot Lammerenburg'; voor het Middengebied: op Hoge- weg 88 en voor het Centrum: in de Bibliotheek Vlissingen (Spuistraat 6). Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruite kiel' elders in dit blad en Maximaal TV, Teletekst pa gina 810. Vlissingen, 22 december 1999. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen. Vreemde snoeshanen op Keizersweel Het hof Keizersweel is op zich al een bezienswaardigheid en een historische locatie. Het verhaal wil dat de paarden van Napoleons troepen uit de vij ver voor de boerderij hebben gedronken tijdens een van hun veldtochten. Volgens de huidi ge bewoners is het hof al meer dan 200 jaar oud. Die bewo ners zijn Peter de Vos en zijn vriendin Penney van de Borgt die in december 1994 zijn be gonnen met het houden van struisvogels. "Dit is mijn ou derlijk huis, vertelt Peter, "mijn ouders hadden er wat klein fruit. Ik wilde hier graag verder boeren. Maar dan wel met dieren en het moest na tuurlijk iets grootschaliger. Ik las toen over het houden van struisvogels en ben me daarin gaan oriënteren. Nadat ik een ander bedrijf had bezocht, was ik verkocht." Penney valt hem bij: "Peter wil nu eenmaal al tijd iets aparts." Struisvogels leven op de boer derij in trio's samen: twee vrouwtjes en een mannetje. De vrouwtjes leggen om de andere dag een ei, meestal in een kuil die wordt gegraven door het mannetje. Het legsei- zoen is van maart tot septem ber. De eieren worden maxi maal twee weken bewaard en vervolgens in een broedma chine uitgebroed. In die ma chine worden ze iedere vier uur gekeerd. Dit om het em bryo in het midden te houden. Na zo'n veertig dagen worden de eieren in de couveuse ge legd en daarin worden de kui kens geboren. De jonge kui kens worden gehouden voor de productie van vlees en zijn na veertien tot zestien maan den rijp voor de slacht. "Het is pionieren, want veel over de dieren heb ik zelf moe ten leren," vertelt Peter, "er zijn in Nederland ongeveer honderd van dit soort bedrij ven, maar de sector is nog niet erg georganiseerd. Momenteel hebben we enkele trio's en cir ca zeventig tot tachtig kui kens. Het voordeel van deze dieren is dat de verzorging niet te arbeidsintensief is. De mest kunnen we zelf kwijt op ons eigen land." De dieren worden geslacht in een slachterij. Het meeste vlees gaat naar de groothan del en is grotendeels voor res taurants bedoeld. De verkoop aan huis is Penney's afdeling: "We verkopen in porties van 200, 300 en 400 gram en we hebben allerlei verschillende soorten vlees, biefstuk, gehakt, filet om maar eens wat te noe men. De prijzen zijn niet hoger dan andere vleessoorten, ze variëren van 15, - per kilo voor het gehakt tot 30, - per kilo voor de biefstuk. Daar naast is struisvogelvlees veel calorie-armer, minder vet en minder cholesterol-houdend. Veel mensen denken dat het naar wild of pluimvee smaakt, maar daarmee is het absoluut niet vergelijkbaar. Het is rood vlees, dat het met Kerstmis heel goed doet." Naast vlees verkoopt Penney ook veren die uitgevallen zijn en de eieren. Met beide zijn leuke dingen te maken. De ei eren zijn zo hard dat er met een boormachine een gaatje in gemaakt moet worden om het struif er uit te halen. Ze wor den ontsmet en hebben dan een mooie parelmoer glans. Geschikt om er op te schilde ren, te beplakken, etc. Een heel ei kost 15, -. Voor volgende zomer wordt op de boerderij, waar ook nog trekpaarden voor het ringrij- den gehouden worden, een winkeltje opgezet waar de cre atieve spulletjes en het vlees te koop zijn. Dit omdat de boerderij is opgenomen in de zogenaamde Kunst- en Cul tuurroute die in Wemeldinge regelmatig georganiseerd wordt. Maar tot die tijd is alles ook gewoon aan huis te koop. ife i y De struisvogelfarm aan de Hoogeweg te Wemeldinge

de Faam | 1999 | | pagina 25