VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE MIDDELBURG veSH MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 15 december 1999 FAAM/VLISSINGER 21 NFORMATIE OVERHEID k REGLEMENT VOOR DE GEMEENTELIJKE BEVOL KINGSADMINISTRATIE Burgemeester en wethouders van Middelburg hebben op 14 sep tember 1999 een wijziging vast gesteld van Bijlage II van het re glement voor de gemeentelijke be volkingsadministratie. De wijziging maakt de afdeling Financiële ad ministratie van de dienst stadsbe heer bevoegd rechtstreeks bepaal de gegevens van de gemeentelijke basisadministratie persoonsgege vens en daaraan aangehaakte ge gevens in te zien tb.v. de adresse ring van facturen. Dit geldt door de wijziging ook voor de afdeling Sociale zaken/Intake van de dienst Maatschappelijke zaken tb.v. de uitvoering van de Wet schuldsanering natuurlijke perso nen. Het wijzigingsbesluit en een aangepast exemplaar van de Bij lage II liggen ingaande heden voor een ieder ter inzage bij de sectie Communicatie en bij de sectie Burgerzaken, bezoekadres van beide: Stadhuisstraat 2 te Middel burg. Daar kunt u tegen betaling ook een kopie van het wijzigings besluit en/of de aangepaste Bijla ge II verkrijgen. BROMFIETS OP DE RIJBAAN Met ingang van 15 december 1999 moeten bromfietsers binnen de bebouwde kom voortaan op de rijbaan rijden in plaats van op het fietspad. In de gemeente Middelburg is er echter een aantal wegen waarop het niet gewenst is dat de brom fiets de rijbaan gebruikt Burge meester en wethouders maken daarom bekend dat verkeers maatregelen zijn getroffen om op de volgende wegen de bromfiets van de rijbaan te weren, te weten: I a. het traject Sandberglaan- Seisplein-Walensingel- Looierssingel-Het Groene Woud-Poelendaelesingel- Schroebrug-Schroeweg (om reden van verkeersveilig heid); I b. het gedeelte van de Laan der Verenigde Naties tus sen de Sandberglaan en de Walcherseweg, en het gedeel te van de President Roos- eveltlaan over een afstand van circa 80 meter vanaf de aansluiting met de Sandberg laan (om te voorkomen dat bromfietsers gebruikmaken van de rijbaan van de Sand berglaan); I c. het gedeelte van Klein Vlaanderen tussen de Volder- ij laagte en het Seisplein (om te voorkomen dat bromfietsers gebruikmaken van de rijbaan van de Walensingel of de Sandberglaan); I e. het gedeelte van de Blauwe- dijk tussen de Kousteensedijk en Het Groene Woud (om te voorkomen dat bromfietsers gebruikmaken van de rijbaan op Het Groene Woud of de Schroebrug); I f. het gedeelte van de Kanaal- weg over een afstand van cir ca 70 m vanaf de aansluiting met de SchroeweglSchroebrug (om te voorkomen dat brom fietsers gebruikmaken van de rijbaan van de Schroewegl Schroebrug); I g. het gedeelte van de Staten- laan tussen Statenhove I en de Schroeweg, en het gedeelte van de Vrijlandstraat tussen de Buitenruststraat en de Schroeweg (om te voorkomen dat bromfietsers gebruikma ken van de rijbaan van de Schroeweg); 2a. de Stromenweg en het ge deelte van de Laan der Ver enigde Naties tussen de Koudekerkseweg en de Lau rens Stommesweg (hier geldt een maximumsnelheid van 70 km per uur); 2b. het gedeelte van de Koude kerkseweg tussen de be bouwde kom grens en de Laan der Verenigde Naties (om te voorkomen dat bromfietsers gebruikmaken van de rijbaan van de Laan der Verenigde Na ties en de Stromenweg); 3. het gedeelte van de Toren- weg tussen de Reijersweg en de Schroeweg (hier geldt een maximumsnelheid van 70 km per uur). Bromfietsers dienen op bovenge noemde wegen gebruik te maken van daartoe aangewezen brom/fietspaden (rond blauw bord met daarop een witte fiets en bromfiets). Het volledige besluit ligt van 16 december 1999 tot en met 26 ja nuari 2000 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing- sestraat 21 te Middelburg. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u ingevolge de bepa lingen van de Algemene wet be stuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een be zwaarschrift. Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ge richt; d. de gronden van het bezwaar. Indien u bij ons een bezwaar schrift hebt ingediend, kunt u te vens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuurs recht de President van de Arron dissementsrechtbank te Middel burg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, als u meent dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist Het verzoek hiertoe moet worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Mid delburg, sector Bestuursrecht, Post bus 5015,4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit bedraagt f225, voor natuurlijke personen en 450,voor andere dan natuur lijke personen. VERKEERSMAATREGEL PRESIDENT ROOSEVELTLAAN Burgemeester en wethouders ma ken bekend dat op het gedeelte van de President Rooseveltlaan tussen de Sandberglaan en de Noordweg, de maximumsnelheid wordt verlaagd van 70 naar 50 km per uur. Het volledige besluit ligt van 16 december 1999 tot en met 26 ja nuari 2000 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing- sestraat 21 te Middelburg. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u ingevolge de bepa lingen van de Algemene wet be stuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een be zwaarschrift. Het bezwaarschrift moet onder tekend zijn en ten minste bevat ten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ge richt; d. de gronden van het bezwaar. Indien u bij ons een bezwaar schrift hebt ingediend, kunt u te vens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuurs recht de President van de Arron dissementsrechtbank te Middel burg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, als u meent dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist Het verzoek hiertoe moet worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Mid delburg, sector Bestuursrecht Post bus 5015,4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit bedraagt f225, voor natuurlijke personen en 450,voor andere dan natuur lijke personen. HERINRICHTING NIEUWE BURG EN GRAVENSTRAAT Op 26 oktober 1999 werd een in formatiebijeenkomst gehouden in verband met de herinrichting van de Nieuwe Burg en de Graven straat, waarbij voorlopige tekenin gen werden getoond. Naar aanlei ding van de reacties hierop zijn de tekeningen bijgewerkt. De bijgewerkte tekeningen liggen van 16 december 1999 tot en met 12 januari 2000 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling aan de Vlissingsestraat 21 Contactpersoon is de heer J.A. Hoogstrate, telefoonnummer 675214. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het plaatsen van een volière op het perceel Breeweg 73; het plaatsen van een kweekkasje op een perceel op het volkstuin complex aan het Baayenompad; het bouwen van een loods op het perceel Walcherseweg 241; het bouwen van een opbergruimte op het perceel Ooststraat 2C; het plaatsen van een tuinberging op het perceel Seissingel 4A; het uitbreiden van een dakkapel op het perceel Klokketoren 29; het bouwen van een serre en wo ningaanpassing op het perceel Nadorstweg 73; het vervangen van de kozijnen op de eerste verdieping van het pand op het perceel Zusterstraat 33; het bouwen van een bijkeuken op het perceel Veersesingel 152; het verbouwen van de pui van het pand op het perceel Lange Delft 43-45; het bouwen van een woning op het perceel Scholeksterstraat 66. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 29 november tlm 3 december 1999 zijn de volgen de bouw- en/of sloopvergunningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd: het wijzigen van de voorgevel op het perceel Boomdijk 5 te Nieuw en Sint Joosland; het plaatsen van een ontsluitings hek op een perceel aan de Korte Geere; het bouwen van een berging en het plaatsen van tuinmuren op het perceel Oosterscheldestraat 209; het bouwen van een GSM-station op het perceel Arnesteinweg 9; het verbouwen van het winkel pand op het perceel Lange Delft 43-45; het bouwen van een woning op het perceel Gruttostraat 13; het uitbreiden van de woning op het perceel Banjaard 4 te Arne- muiden; het bouwen van een magazijn/showroom op het per ceel Herculesweg 40 en 42; het bouwen van een woning op het perceel Gruttostraat 7. Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de aan gegeven datum van bekendmaking van een besluit aan aanvrager een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AM Middelburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de FaamIVIissinger van van daag, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het uitbreiden van een garage Vlissingsestraat 150 - het bouwen van een woning Dorpsweg 8 - het bouwen van een woning Kreekrug 5 - het bouwen van een woning met garage Houtwal 10 - het bouwen van een woning Heideveld 4 - het bouwen van een tuinhuisje Bosweg 8 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat bouwplan nen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is. Het gaat om: bouwaanvragen (art. 19 WRO 50 lid 5 Woningwet of voorschrif ten bestemmingsplan): 1. het uitbreiden van tuinarchitec tenkantoor Pouwelse op de lo catie Berlagestraat 5. 2. het bouwen van een erker aan de zijgevel van het pand Paau- wenburgweg 127 Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Art. 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of art 50 lid 5 van de Woningwet bieden daartoe de mogelijkheid.Voordat wij beslissen liggen de bouw- en si tuatietekeningen m.i.v. 16 december 1999 wee weken (dus tlm 30 december 1999) in het stadhuis ter inzage bij de sec tor stadsontwikkeling, sectie bou wen en wonen (hal/tweede verdie ping). Gedurende die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar be denkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het bouwen van een fietsenstal ling en een serre Bach laan 36 (afwijking bouwvergunning) Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VERGA DERING VAN DE WEL STANDSCOMMISSIE: 23 december 1999 Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE: Wij maken bekend dat bouwplan nen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan en/of waar voor het desbetreffende ge bied een voorbereidingsbesluit van kracht is. Het gaat om de volgende plannen: Bouwaanvragen (art l9Wrol 50, lid 5 Woningwet of voorschrif ten van het bestemmingsplan) I. Uitbreiding tuinarchitectenkan toor Pouwelse op de locatie Ber lagestraat 5 Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet bieden daartoe de mogelijkheid. Voordat wij een beslissing nemen liggen de bouw- en situatietekenin gen met ingang van 16 december 1999 gedurende twee weken (dus tot en met 29 december 1999 in het stadhuis ter inzage (in de hal op de 2e verdieping) bij de Sector Stadsontwikkeling. Gedurende die periode kan ieder een schriftelijk zijn/haar bedenkin gen bij ons indienen. BEKENDMAKING BELAS TINGVERORDENINGEN Wij delen mee dat de raad van de gemeente Vlissingen op 25 novem ber 1999 heeft vastgesteld: - de verordening tot wijziging van de 'Legesverordening Vlissingen 1997'; - de verordening tot wijziging van de 'Verordening op de heffing en invordering van de afvalstoffen heffing en de reinigingsrechten Vlissingen 1998'; - de verordening tot wijziging van de 'Verordening precariobelas- ting Vlissingen 1997'; - de verordening tot wijziging van de 'Verordening rioolrechten Vlis singen 1998'; Deze besluiten treden in werking op de tweede dag na die van be kendmaking. Voorts heeft de raad van de ge meente Vlissingen op 25 november 1999 vastgesteld: - de verordening tot wijziging van de 'Verordening onroerende- zaakbelastingen 1998'. Dit besluit treedt in werking op de eerste dag na die van be kendmaking. De bekendmaking heeft plaatsge vonden door opneming van deze besluiten in een algemeen verkrijg bare uitgave op 15 december 1999. De genoemde verordeningen lig gen ter inzage bij de sectie facili taire dienstverlening, onderdeel be- stuursondersteuning. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van de verschuldigde le ges een afschrift verkrijgen van de genoemde besluiten. WET MILIEUBEHEER Ter inzage leggen beschikking Wij maken bekend, dat wij een vergunningen op grond van de Wet milieubeheer hebben verleend aan I de directie van N.V. Delta Nuts bedrijven te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een WKK-installatie (warmtekrachtkoppelingsinstal latie) aan de Wildbaan 9 te Vlis singen ten behoeve van de warmtevoorziening van 'Lamme- renburg'. 2. de directie van N.V. Delta Nuts bedrijven te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een tijdelijke WKK- installatie (warmtekrachtkoppe lingsinstallatie) aan de Wildbaan 9A te Vlissingen voor maximaal 2 jaar ten behoeve van ruimte verwarming en tapwaterberei ding in de nieuwbouwwijk 'Lam- merenburg'. 3 Facilitairbedrijf Loodswezen b.v. te Rotterdam om een actualisa- tievergunning voor een opslag plaats met pompunit en drijven de ponton met afleverpunt voor brandstof aan loodstenders aan de Boulevard de Ruijter 2 o (Ka zemat 11) te Vlissingen. De wij zigingen die plaatsvinden betref fen voornamelijk een moderni sering en een uitbreiding van de opslagcapaciteit voor scheeps- dieselolie. Tegen de ter inzage gelegde ont werpbeschikkingen van N.V. Delta Nutsbedrijven te Middelburg zijn bedenkingen ingekomen. Aan de beschikkingen zijn voor schriften verbonden, die niet gewij zigd zijn ten opzichte van de voor schriften die bij de ontwerpvergun- ningen ter inzage waren gelegd. De beschikkingen en alle relevante stukken liggen van 16 december 1999 tot en met 26 januari 2000 ter inzage bij de sector Stadsont wikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien wor den, telefoon 0118-48 7204. Desgewenst wordt er door de sec tie Milieu een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stukken. In bovengenoemde periode kan tegen voornoemde vergunningen beroep worden ingesteld bij de Af deling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, door: degenen die bedenkingen inge bracht hebben tegen de ont werpbeschikking; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont werpbeschikking; degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ont werpbeschikking De beschikkingen worden na af loop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum be roep is ingesteld en tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Als beroep wordt ingesteld moet grif fierecht worden betaald. Informa tie hierover kunt u verkrijgen bij de Raad van State. (tel. 070- 3624871). Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruite kiel' elders in dit blad en Maximaal TV, Teletekst pa gina 810. Vlissingen, 24 november 1999. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen. HOORZITTING COMMIS SIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN De voorzitter van de Commissie bezwaar- en beroepschriften Vlis singen maakt bekend dat op maandag 20 december 1999 van af 19.45 uur een openbare hoor zitting wordt gehouden in het ge meentehuis te Vlissingen. Behandeld worden (onder voorbe houd) het bezwaar van: 19.45 uur mevrouw M. Niemeyer tegen het besluit van burgemees ter en wethouders van 5 oktober 1999 inzake een parkeervergun- ning voor een vakantiewoning aan het adres Bouwen Ewoutstraat (belanghebbenden parkeren); 20.15 uur mevrouw M.A. Lagen dijk tegen het besluit van burge meester en wethouders van 11 oktober 1999 waarbij een kapver- gunning is verleend aan een in woonster van de Van Hallstraat te Vlissingen. Het procesdossier in elke zaak ligt van 13 tot en met 17 december 1999 voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, stafbureau Be stuur (kamer 118a - Ie verdie ping). U kunt zich met vragen over de procedure wenden tot de secre taris, de heer F.H. Kuijper, telefoon 0118-487 438. GEMEENT E POSTBUS 1 TEL. 0118 -555 444 4370 AA KOUDEKERKE FAX 0118 -553 025 VERHUISNIEUWS In verband met de verhuizing naar het nieuwe gemeente huis in Domburg zijn alle ge meentelijke gebouwen van 24 december 1999 tot en met 2 januarie 2000 geslo ten. Voor de Burgerlijke Stand en drin gende zaken op het gebied van Sociale Zaken, Beheer en Onder houd of Milieu blijven telefoon nummers beschikbaar. Voor de burgerlijke stand kunt u de nieuwe cluster "Burgerza ken" van de publieksbalie bellen: 0118 555446. Sociale Zaken valt onder de clus ter "Zorg" van de publieksbalie tel: 0118 555445. En Beheer en Onderhoud of Mi lieu vallen onder de cluster "Grondgebied" van de publieks balie tel: 0118 555447 Vanaf 3 januari 2000 kunt u te recht in het nieuwe gemeentehuis, Traverse I te Domburg, gedu rende de nieuwe openingstij den (dagelijks van 9.00 uur tot 16.00 uur en donderdags tevens van 16.00 uur tot 19.00 uur.) Het nieuwe postadres luidt: Post bus 1000, 4357 TV Domburg Het algemene telefoonnummer blijft 0118 555444 het faxnum mer wordt 0118 555433. De verschillende clusters van de publieksbalie kunt u traks berei ken onder de doorkiesnummers zoals hierboven staan weergege ven. HUIDIGE OPENINGSTIJDEN: maandag tlm vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrij dagmiddag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geo pend. TER INZAGE Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij de receptie van het gemeentehuis, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorps straat 3; Domburg, Markt I; Se- rooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor som mige stukken, zoals b.v. bestem mingsplannen, bouwaanvragen, sloopvergunningen en milieuver gunningen geldt een aparte rege ling die steeds vermeld wordt. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Alg. Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw be zwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de Presi dent van de arrondissementsrecht bank ook verzoeken een voorlopi ge voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Ar rondissementsrechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Info: 0118-565569. ARTIKEL I8AWRO. Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor - het uitbreiden van een berging op het perceel Biggekerks- estraat 21 te Koudekerke; - het bouwen van een serre Ma- joorwerf 30 te Zoutelande; - het uitbreiden van een garage/berging Dorpsstraat 59 te Gapinge. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen. Wij zijn van plan de vergunningen te verlenen door toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 16 tlm 22 december 1999 tijdens de openingstijden voor een ieder ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke en van 3 tlm 12 januari 2000 op het nieuwe ge meentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplan nen bij het college in te dienen. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: - het bouwen van een garage/berging aan de Dorps straat 59 te Gapinge; - het verbouwen van een woning Dorpsdijk 14 te Vrouwenpolder De bouwplannen voldoen niet ge heel aan de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in de betreffende bestemmingsplannen opgenomen mogelijkheid vrijstelling te verle nen. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 16 tlm 22 december 1999 tijdens de openingstijden voor een ieder ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke en van 3 tlm 26 januari 2000 op het nieuwe ge meentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplan nen bij het college in te dienen. BOUWISLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Biggekerke - het slopen van een werktuigen- schuur Krabbeneiland I; - het bouwen van een bergruimte en open wagenschuur Vroonweg 5; Gapinge - het bouwen van een garage/ber ging Dorpsstraat 59; Grijpskerke - het bouwen van een serre Berg wei 20; Koudekerke - het uitbreiden van een woning Evertsenstraat 33; - het bouwen van 14 woningen aan de Brouwerijstraat; Veere - het geheel vernieuwen en uit breiden van een schapenhok Veerseweg 89; Vrouwenpolder - het uitbreiden van een woning Nieuwstraat 24; - het verbouwen van een café/restaurant Kon. Emmaweg 26 Westkapelle - het bouwen van een paarden stal aan de Noordweg; - het bouwen van een overkap ping op het Abraham Galand- plein - het bouwen van een berging d'Arke 12. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER GUNNINGEN/MELDINGEN. De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd:(tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Aagtekerke - het verbouwen van een showroom Pekelingseweg 8(3/12) Biggekerke - het bouwen van een berging Val- kenisseweg 68c(30/l I - het bouwen van een berging Val- kenisseweg 40b(30/l I); - het uitbreiden/bouwen c.q. slo pen van een woning/berging/ga rage Dorpsstraat 33(8/12); - het verbouwen van een woon boerderij Valkenisseweg 33(8/12); Domburg - het verbouwen van een woning Weststraat 24(3/12) - het bouwen van een berging Kanonweistraat 38(3112) Gapinge - het plaatsen van een abri aan de Dorpsstraat(3U2); Grijpskerke - het bouwen van een werktui genberging Middelburgseweg 42(8/12); - het verbouwen/uitbreiden van een tankstation Middelburgse- weg 9(8/12); Koudekerke - het bouwen van een praktijk ruimte en 2 bovenwoningen aan de Brouwerijstraat 9a en 9b(30/l I); - het bouwen van een berging Biggekerksestraat 21(8/12); Oostkapelle - het bouwen van een garage/tuinberging Torenstraat 48(30/11); - het bouwen van een dierenver blijf Kalfhoekseweg 3(3/12); Veere - het uitbreiden van een woning Zanddijkseweg 2(3112); - het uitbreiden van een woning Valeriusstraat 3(3112); - het ged. slopen van een zorg centrum en het bouwen van een zorgvleugel Sandenburghlaan 2 (6112); Vrouwenpolder - het slopen van een woning Dorpsdijk 65(8/12); Westkapelle - het plaatsen van een serre Beatrixstraat 82(3112); Zoutelande - het plaatsen van een dakkapel Swaalingestraat 38(3/12); - het uitbreiden van een berging Alk 5(8/12); - het uitbreiden van een zomer huis Zilvermeeuw 30(8112). Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om be zwaar te maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden mel dingen en verleende vrijstellin gen).(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien tot 22 december 1999 op de afdeling Bouwen en Wonen te Serooskerke en vanaf 3 januari 2000 op het nieuwe gemeentehuis te Dom burg. Aanwijzing beschermd monument als bedoeld in de Monumentenwet 1988. De Staatssecretaris van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen heeft bij besluit d.d. 15 november 1999 het complex "Buitenplaats Duin beek" aan de Duinbeekseweg 19 e.a. te Oostkapelle aangewezen als beschermd monument als be doeld in de Monumentenwet 1988. Dit besluit ligt voor iedereen ter inzage van 16 t/m 22 decem ber 1999 op de locaties Koude kerke en Serooskerke en van 3 ja nuari tlm 9 februari 2000 op het nieuwe gemeentehuis Traverse I te Domburg. KAPVERGUNNINGEN Kapvergunning bomen in Domburg, Oostkapelle Vrouwenpolder, Gapinge Ter kennisneming: Er is een kapvergunning afgegeven voor het rooien van de volgende bomen: Oostkapelle: La ntsh eerstra at7 Sorbussen, Randduinweg th.v. no. 31, één eik. Domburg Roosjesweg, 9 Essen en 9 Elzen. Vrouwenpolder: Oranje-Nassaulaan, één Prunus, Dorpsdijk, 6 Sorbussen. Gapinge: plein Schotsehoek, drie Essen. Veere: Veerseweg, één abeel. Voor nadere informatie kunt u te recht bij de Sector Grondgebied, afdeling Civiel- en Cultuurtechniek, telefoon 0118.597628, Gapingse weg I a te Serooskerke. Koudekerke, 15 december 1999 Burgemeester en Wethouders van Veere

de Faam | 1999 | | pagina 21