Versterk nü je afweersysteem Los uw problemen op in bad. Met Radox Solutions UW Ouders kiezen voor kindervitaminen Aanpak overgewicht noodzakelijk A K iian Vermoeidheid? Lusteloos? Bevattelijk? Gewoon eten en toch afvallen? Ja, dat kan! 'Toen ik met de pil stopte, begon ik met Evasin foliumzuur" Sneller in slaap met AngorBelle® sokken Doe de gezondheidstest! Met Prevenol® wordt de huid weer rustig en gaaf Onderzoek wijst uit: SnurDim helpt tegen snurkoverlast c Haaruitval mevrouw? Priorin® helpt. Je haar zit stevig vast! DE RODE rr rr rr rr Fr ff 1 PIL ARM Kijk op: www.gezondheidsnet.nl S Woensdag 8 december 1999 FAAM/VLiSSINGER i 25 Vooral in de winterperiode is het belangrijk dat je een sterk afweersysteem (immuunsysteem) hebt. Echter in ons moderne leef- en voedingspatroon komen we soms essen tiële voedingsstoffen (vitamines, mineralen, anti-oxidan- ten) tekort. Het gevolg moe, lusteloos en 'niet lekker in je vel zitten'. Om de weerstand van ons hele lichaam te ver sterken het herstel na ziekte te versnellen en ons im muunsysteem te activeren is er nu een nieuw voedings supplement: Immune Action. Immune Action is 'ontwikkeld' door de Brit Brian Welsby. Deze Engelsman heeft al veel topatle ten naar wereldpresentaties ge leid. Met name is hij verant woordelijk voor het uitgebalan ceerde dieet dat het lichaam in optimale conditie houdt. Het spe ciale voedingssupplement Im mune Action biedt hierbij dè on dersteuning. Een van die atleten is Europees atletiekkampioene Denise Lewis, die iedere dag o.a. Immune Action gebruikt. Vermoeidheid Sinds enige tijd is Immune Action ook in Nederland ver krijgbaar. En de resultaten zijn overweldigend. Vooral bij ge bruikers die moe, luste loos en bevat telijk zijn, helpt het snel en geeft het meer energie. Yvonne Schoonderwoerd uit Den Haag is regelmatig ver moeid "Ik gebruik Immune Action en voel me daarna weer snel fit en krijg meer energie. Op het ogenblik drink ik een paar glazen per dag en doe weer alles wat ik wil. Mijn man en vader gebruiken het nu ook, als ondersteuning bij het sporten." Immune Action Immune Action is een poeder met een lekkere sinaasappel- smaak dat snel op lost in water. Het bevat een uitgekien de mix van o.a. vita mines, mineralen, aminozuren, soja- isoflavonen. Immune Action zit in een pot met 500g. Eén glas per dag is al voldoende om je weerstand te activeren èn te ver sterken. Voor een gratis informatiefolder of bestelling: Liberty Healthcare, tel. (035) 548 05 48 of kijk op www.gezondheidsnet.nl Als kind kon u alles eten wat u wilde, zonder ook maar één gram aan te komen. Dat kwam doordat uw hypofyse nog HGM - Human Growth Hormone - produceerde. Helaas stopt na uw der tigste de productie van groeihormonen. Met als resultaat: een tragere stofwisseling. Een specifiek aminozuur prikkelt echter de hypofyse tot hernieuwde aanmaak van HGM. Vooral kom kommers blijken zeer rijk te zijn aan dit aminozuur Arginine. Een tablet Kom kommerslank bevat een zelfde hoeveelheid Arginine als maar liefst vijf verse kom kommers. Dit ami nozuur is verant woordelijk voor de slankmakende werking van komkommers. Arginine verjongt als het ware de stofwisseling, waardoor overtolli ge lichaamsvetten beter kunnen worden afgebroken. Natuurlijk Daarnaast bevat Komkommer slank nog een reeks van andere natuurlijke stoffen, die dit effect van Arginine op uw overgewicht nog eens verder versterken. Zoals Guar Gum. Een plantaardige vezel die in staat is om uw hongergevoel weg te nemen, zonder dat het extra calorieën oplevert. Een ander belangrijk ingrediënt van Komkommerslank is Senna. Dit kruid reinigt de darmen grondig van achtergebleven voedingsres- ten, waardoor de spijsvertering beter zal gaan verlopen. Het ex tract van Grapefruit is belangrijk voor een goede stofwisseling en de verbranding van overtollige voedingsvetten. Tbnslotte bevat Komkommer slank als extra on dersteuning bij het af slanken ook Guarana, Zeewier extract, Lecithine en Boldo-blad. Duurzaam Komkommerslank zorgt voor een duurzaam resultaat. Deze kuur pakt immers de structurele vetten aan, die u in uw lichaam heeft op gebouwd. Alleen als deze hard nekkige vetten worden afgevoerd, kan je spreken van een duurzaam resultaat. Met Komkommerslank bent u de afgeslankte kilo's dus ook voorgoed kwijt. Komkommerslank is verkrijgbaar in een 10 dagen kuur (tot 8 kilo ge wichtsverlies) en een 30 dagen kuur (tot 20 kilo gewichtsverlies). Tb koop bij apotheek, drogist en re formwinkel. Voor meer informatie kunt u bellen met tel. (013) 528 49 76, of kijken op Internet: www.ge- zondheidsnet.nl Radox Solutions is een nieuwe serie badproducten met na tuurlijke ingrediënten die bekend staan om hun thera peutische werking. Een serie verschillende producten, die een natuurlijke oplossing biedt bij alledaagse problemen. Iedere variant bevat dezelfde unieke basis: aromatische oliën, Radox geheime combinatie van kruiden en natuur lijke ingrediënten. Aromatische oliën Ook wel essentiële of etherische oliën genoemd, zijn natuurlijke oliën die gedistilleerd of geperst worden uit bloemen, bladeren, zaden en vruchten. Dankzij de samenstelling kun nen ze diep doordringen in de huid. Bovendien hebben ze bij het inademen een weldadig ef fect op het lichaam en heeft de geur een positief effect op de geest. Om te verwennen De Radox badproducten zijn heerlijke producten om je zelf te verwennen, maar zijn ook schit terend om cadeau te geven. Voor slechts 14,95 heeft u een ge weldig Sinterklaas- of Kerst cadeau. Voor meer informatie: In tec, tel. (0318) 54 52 22 of kijk op www.Gezondheidsnet.nl De Radox Oplossing: Het probleem: De oplossing Gespannen Ontspan je met... spieren Vermoeid Droge huid Verkleumd Neerslachtig Onrustig Gespannen en gestresst Pep je op met... Voed je huid met.. Verwarm je met. Droom weg mét... Kalmeer met.. Kom tot rust met- Spring Unwind Wake up Wash Milk Honey Hot Cinnamon Sensual Healing Deep Sleep Deep Calm Actieve ingrediënten: Jeneverbes Eucalyptus olie Pepermunt Olie Melk Honing Peper Kaneel olie Amandel Wierookhars olie Lavendel olie Passiebloem olie "Want ik had gehoord dat extra foliumzuur vitamine Bil) in de eerste weken van de zwangerschap heel be langrijk is. Omdat het dan helpt bij de vorming van het ze nuwstelsel van je kindje." Onderzoek heeft aangetoond dat extra foliumzuur een belangrij ke rol speelt bij het bevorderen van een goede ontwikkeling van het centrale zenuwstelstel. Daarom adviseert de Voedings raad aan vrouwen met een kin derwens en zwangere vrouwen een dagelijks extra inname van 0,4 mg foliumzuur. Dit om het risico van het krijgen van een kindje met een open ruggetje te verminderen. Wanneer foliumzuur gebruiken? Het centrale zenuwstelsel vormt zich al in de eerste weken van de zwangerschap Het is daarom verstandig al heel vroeg met het innemen van extra foliumzuur te beginnen. De beste regel waar u zich aan kunt houden, is beginnen met dagelijks gebruik wanneer u stopt met voorbehoedmiddelen. Blijf extra foliumzuur gebrui ken tot en met 10 weken na de eerste dag van uw laatste men struatie. Daarna kunt u stoppen, want het centrale zenuwstelsel is dan reeds gevormd. Evasin. De allereerste zorg voor je kindje. De extra inname folium zuur die u nodig heeft is 0,4 mg per dag. Precies de hoe veelheid foliumzuur die in Evasin is verwerkt. Dit zijn kleine capsules die makke lijk zijn in te nemen. De capsules zitten verpakt in blisters met op de achterzij de een shkdag-aanduiding. Zo kunt u precies zien wan neer u de vorige capsule hebt in genomen. U kunt Evasin rustig büjven ge bruiken, ook als het wat langer duurt voor u zwanger bent. Evasin is verkrijgbaar vanaf f 6,25 bij drogisterij en apotheek. Voor meer informatie over Evasin foliumzuur: Vemedia B.V., Postbus 502, 1380 AN Weesp, tel.: (0294) 46 59 05, of kijk op Internet: www.gezond- heidsnet.nl. Heeft u wegens stress of uw lichamelijke gesteldheid last van een rode en gevoeüge huid, met name op knieën, handen, ellebogen en op het hoofd? Vervangt de opperhuid zich zeer snel met schilfering als gevolg? Gebruik dan de huid vriendelijke Prevenol; cüe zorgt er voor dat deze rode, schilferige plekken rustiger en kleiner worden, na gebruik is men weer 'schoon'. Volgens het internationaal medische vaktijdschrift 'Sleep and Breathing' is uit een door hen gepubliceerd dubbelblind placebo-gecontroleerd on derzoek aangetoond dat de SnurDim formule écht helpt. SnurDim is het eerste homeopathische geneesmid del tegen snurkoverlast. Maar liefst 40% van de man nen en 20% van de vrouwen snurkt! Gevolgen hiervan: vermoeidheid, irritatie en zelfs relatieproblemen! Met SnurDim tabletten worden binnen 10-14 dagen al hoorba re resultaten geboekt. Het is 100% natuurlijk, veroorzaakt geen allergische reacties en kan in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Lees voor gebruik de bij sluiter. Verkrijgbaar bij drogisterij, reformzaak en apo theek. Bel de Infolijn: (0341) 42 76 26. Uit de laatste Nationale Voedselpeiling blijkt dat de inname van belangrijke voedingsstoffen bij jonge kinderen te wen sen overlaat (bron: TNO). Steeds meer ouders besluiten daarom hun kinderen extra vitaminen en mineralen te geven Optimax Kindervitaminen mineralen hebben een uitgebreide samenstelling en een lekkere smaak. Met Optimax kindervitaminen kunnen ouders hun kinderen vanaf 2 jaar dageüjks voorzien van de noodzakelijke vitaminen en mi neralen voor weerstand, groei èn een goede hersenfunctie. Optimax Kindervitaminen (100 kauwtabletten 19,95). Voor meer informatie: (0513) 64 56 63. 'i U Kuurbehandeling Prevenol bestaat uit: pi r yi W ■fvïv l'RF'.'ENpi - Huid Kalmerende Spray f - Huid Balsem - Besehermings Spray - Kuur Douchebalsem Huid $i"*r Huid - Kuur Shampoo fl8fp llsêr Verkrijgbaar bij DA-drogist of apotheek. üièt Meer informatie: (0522) 44 22 24 of kijk op www.prevenol.nl MULTI VITOMINÉN Hoewel iedereen dagelijks haren verliest kan het gebeuren dat er in een bepaalde periode meer haren uitvallen dan an ders. Dat komt vaak doordat de haarwortels niet sterk genoeg zijn om het haar in de hoofdhuid vast te houden. Het haar valt dan eerder uit dan normaal en er worden niet snel genoeg nieu we haren aangemaakt om de oude te vervangen. Zo'n 60% van de vrouwen zegt dunner haar te krijgen naarmate zij ouder worden. Oorzaken Er zijn verschillende oorzaken waardoor haarwortels tijdelijk on voldoende kracht hebben. Veel voorkomende situaties zijn perio des van drukte en stress, wisseling- van het seizoen en een dieet. Ook na een zwangerschap of tijdens en na de overgang zie je het haar vaak doffer worden, anders vallen of dunner worden en uitvallen. In zo'n periode hebben de haarwortels extra zorg en kracht nodig. Haarwortels Je geeft de haarwortels de beno digde kracht door ze van binnen uit met, de juiste bouwstoffen te voorzien. Priorin capsules ver sterken de haarwortel van bin nenuit met een combinatie van drie essentiële bouwstoffen: vita mine B5 voor het groeiproces, de stof L-cystine die helpt keratine (het voornaamste bestanddeel van haar) te vormen en natuurlijk gierstextract met mineralen en sporenelementen voor een gezon de haargroei. Met Priorin'' capsu les krijgen je haarwortels nieuwe kracht en je haar zit stevig vast. 5,- retour Wanneer je nu kennis maakt met Priorin' capsules, ontvang je tij delijk 11,5,- retour op je bank- of gi rorekening. Plak daarvoor een streepjescode van een verpakking Priorin" capsules op een briefkaart en stuur deze met je naam, adres gegevens en rekeningnummer voor 1 maart 2000 naar: Roche Consumer Health, Postbus 8779, 5605 LT Eindhoven. Ook kun je via dit adres een gratis informatiefolder aanvragen. Priorin' is verkrijgbaar bij apo theek en drogisterij. Kijk voor meer informatie ook op www.ge- zondheidsnet.nl De laatste 10 jaar is het aantal mensen met overgewicht we reldwijd sterk gestegen. In Nederland zijn 3,5 miljoen volwas senen te zwaar en lijden ruim 1 miljoen mensen aan obesitas (overgewicht dat leidt tot ernstige gezondheidsproblemen1). Blijvend succesvolle behandeling van overgewicht bestaat uit een gecombineerde aanpak. Mogelijke oorzaken van overge wicht zijn een ongezond voedings patroon, te weinig beweging, ver stoorde stofwisseling en erfelijke afwijkingen. Als u te zwaai* bent, loopt u grotere risico's op onder an dere hart- en vaatziekten, ge wrichtsproblemen, suikerziekte, verhoogd cholesterol en hoge bloeddruk11. Theoretisch had bij voorbeeld 64% tot 82% va.n de ge vallen van suikerziekte voorko men kunnen worden wanneer ie dereen een gezond gewicht had gehad. De risico's van overgewicht worden al verminderd met een blij vend gewichtsverlies van 5-15%3. Totaalaanpak Een blijvend gewichtsverlies is al leen mogelijk door middel van een totaalaanpak, die bestaat uit een goede motivatie, een dieet, li chaamsbeweging en eventueel me dicatie. Goede motivatie krijgt u op de eerste plaats door realistische doelen te stellen. Wanneer u dit niet doet, zult u alleen gefrustreerd raken. Voor het verliezen van gewicht is een goed, vetbeperkt dieet van be lang. Uw arts en diëtist kunnen u meer hierover vertellen. Ook kunt u bellen met de informatielijn van Roche Nederland, tel. 0900- 2357624 (40 ct/min.) of de website bezoeken, www.roche.nl. Voor het behouden van het gewichtsverlies is met name voldoende beweging van belang. f Om vast te stellen of u risicovol overgewicht heeft kunt u uw buik- omtrek meten ter hoogte van uw navel. Voor vrouwen geldt dat bij een omtrek van meer dan 80 cm er een verhoogde kans op ziekten is en bij meer dan 88 cm een ernstig verhoogde kans. Voor mannen be dragen deze waarden respectieve lijk 94 en 102 cm. Kijk voor meer informatie ook op: www.gezond- heidsnet.nl 1 Centraal bureau voor de eulwliek (CBS) Vademecum GezoiuiluudhutoUstibk Nederland 1996. 2 Report of WHO consultation on Ctocsity. Geneva 3-5 June 1997 3. Wolf AM. Cblditz OA Am J CUn Nulr 1996; 63 (3 suppl S-166-9. Uit een Zwitsers onderzoek blijkt dat warme voeten zorgen dat u sneller in slaap valt. AngorBelle bed- sokken zijn door de speciale, hoogwaardige angora wol uiterst zacht en aangenaam warm. De warmte laat u ontspannen. Niet alleen in bed, maar overal waar u het zich gemakkelijk wilt maken. Naast bedsokken gebruiken tegen woordig ook steeds meer mensen melatonine voor een gezonde nacht rust 29,75 voor 500 tabletjes). Warm geschenk De speciale bedsokken van Angor Belle kunt u exclusief bij de impor teur Liberty Healthcare bestellen voor 59,50 per paar. Binnen enkele dagen heeft u ze dan via de post thuis. Leuk idee om met de feestdagen cadeau te geven AngorBelle sokken zijn ook uitermate geschikt voor iedereen met wintervoeten. Naast bedsokken heeft AngorBelle lichaamswarmers voor soepele gewrichten en warme spieren: rug-, schouder-, elleboog- en kniewarmers. Vraag de gratis brochure aan met uitgebreide informatie over het totale AngorBelle assortiment: 035 - 548 05 48 (fax: 035 - 548 05 45). i Verkrijgbaar bij Lange Delft 121 Oude Markt 18 \l Lombardstraat 6 G (naast het Postkantoor) g (0118)639905 (0118) 430250 (0113) 250515 liddelbur; lissingen loes

de Faam | 1999 | | pagina 25