VAN DE Jbi INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE MIDDELBURG VEE* MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 24 november 1999 FAAM/VLISSINGER 21 INFORMATIE OVERHEID BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het bouwen van een berging en het plaatsen van tuinmuren op het perceel Oosterscheldestraat 209; het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Brandenburglaan 12; het aanbouwen aan de achter zijde van de woning op het per ceel Deurloo 20 te Arnemuiden; c het plaatsen van een extra raam in zijgevel op het perceel Simon van Beaumontstraat 24; het verbouwen van het winkel pand op het perceel Lange Delft 43145; 0 het uitbreiden van de woning op het perceel Torentrans 44; het uitbreiden van vier wonin gen op de percelen Amnesty- laan 11/13/15/19; het bouwen van leghennenstal- len/eierlokaal/mestopslag en bedrijfswoning op een perceel aan de Golsteinseweg; het bouwen van een blokhut op het perceel Godinstraat 4; het bouwen van een berging op het perceel Akkerlaan 2 te Ar nemuiden; het bouwen van een bijkeuken aan de achterzijde van de wo ning op het perceel Schorer straat 8 te Arnemuiden; het plaatsen van een kap op de garage op het perceel Deurloo 2 te Arnemuiden; het bouwen van een berging op het perceel President Kennedy- laan 23; het bouwen van fietsen bergin gen met tuingereedschapsber ging op het achterterrein van de CSW op het perceel Elzen laan 4; N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 8 t/m 12 novem ber 1999 zijn de volgende bouw en/of sloopvergunningen verleend en/of is met de volgende meldin gen ingestemd: het bouwen van een berging op het perceel Hugo de Grootlaan 73; het bouwen van een rijwielstal ling op het perceel Waldamme- weg 11; 6 het verwijderen van asbesthou dende materialen op het per ceel Lange Delft 5; het plaatsen van een fietsen stalling annex opslag container huishoudelijk afval op het per ceel Molenwater 47; het bouwen van een bijkeuken op het perceel Haymanstraat 27; het uitbreiden en verbouwen van de woning op het perceel Noordsingel 154; het uitbreiden van de woning op het perceel Omloop 57 het uitvoeren van sloopwerk zaamheden in en bij het pand op het perceel Balans 11; het uitvoeren van sloopwerk zaamheden in en bij het pand op het perceel Stadsschuur 2. Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de aan gegeven datum van bekendma king van een besluit aan aanvra ger een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AM Middel burg. COMMISSIE STRAATNAAMGEVING Op donderdag 2 december 1999 vindt er een openbare vergade ring plaats van de commissie Straatnaamgeving. Deze vergade ring zal worden gehouden om 14.00 uur in de kantine van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing- sestraat 21 Op de agenda staan o.a. plannen Mortiere, verkaveling Nassaulaan en industrieterrein Arnestein. BESTEMMINGSPLAN RIJKSWEG N57 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 25 oktober 1999 het be stemmingsplan "Rijksweg N57" (Dammenweg), inclusief de flan kerende partiële herzieningen van de bestemmingsplannen "Nieuw- land-Kom", "Buitengebied Middel burg", "Groot Industrieterrein III", "Uitbreidingsplan plan in hoofd zaak 1959", "Klein Industrieter rein II", "Uitbreidingsplan plan in onderdelen 1959", "Dauwendaele IA", "Begraafplaats Nieuwlandse- weg", "Veersepoort", "Buitenge bied voormalige gemeente Veere", "Klarenbeek III" en "Noordweg" heeft vastgesteld. Bij de vaststelling heeft de raad de volgende aanpassingen/aanvul lingen aangebracht: Plankaarten: op kaartblad I is de nieuw te graven watergang ten zuiden van Nieuwland ingetekend; op kaartblad 2 is aan de water kering aan de noordzijde van het Kanaal door Walcheren de bestemming "Waterstaatswer ken" gegeven; op kaartblad 2 is de waterke ring ter plaatse van de over gang van kaartblad 2 naar kaartblad 3 gesloten; op kaartblad 2 is op enkele ter reingedeelten van de bedrijven Herstaco en Unipharma de be stemming "Verkeersdoeleinden" komen te vervallen' op kaartblad 3 is de omlegging van de Veersche Watergang ver anderd en is de Kleverskerkse- weg aangesloten op de rotonde in de omgeving van de Veerse- weg. op de kaartbladen 3 en 4 zijn nog enkele gronden en dijken met een waterstaatkundige functie bestemd tot "Waters taatswerken"; Plantoelichting: paragraaf 6.2h:m de tracébe schrijving van het wegvak van de N5 7 van de President Roo- seveltlaan tot aan de grens met Veere is de aanleg van de fiets- tunnel in de Golsteinseweg ver meld; paragraaf 7.3: deze paragraaf is aangevuld met de resultaten van de uitgevoerde berekenin gen naar de luchtkwaliteit voor de toekomstige situatie bij Nieuwland en bij de President Rooseveltlaan; de uitgevoerde berekeningen zijn in een afzon derlijke bijlage 6 aan het plan toegevoegd; bijlage 2, pagina l:de onjuiste adressering van café-wegrestau rant "De Roode Leeuw" is aan gepast; het verslag van de informatie avond van 16 maart 1999 over het akoestisch onderzoek ten aanzien van de President Roo seveltlaan is als bijlage 7 aan het plan toegevoegd. Te bestuderen mogelijke aanpassingen/aanvullingen: de mogelijke verplaatsing van café-wegrestaurant "De Roode Leeuw"; de mogelijke aanleg van een fietspad over het noordelijke deel van het aquaduct. Het vastgestelde bestemmings plan inclusief flankerende partiële herzieningen ligt met ingang van vrijdag 26 november 1999 gedu rende 4 weken voor een ieder ter inzage bij de dienst Stadsontwik keling,Vlissingsestraat 21 en bij de sectie Communicatie, Stadhuis straat 2. Tegen het vastgestelde bestem mingsplan inclusief flankerende partiële herzieningen kunnen bin nen de bovenvermelde termijn schriftelijk bedenkingen worden ingediend bij Gedeputeerde Sta ten van Zeeland door diegenen, die tijdig hun zienswijzen bij de gemeenteraad kenbaar hebben gemaakt, alsmede belanghebben den die aantonen dat zij redelij kerwijs met in staat zijn geweest om overeenkomstig artikel 23 van de Wet op de ruimtelijke ordening zienswijzen bij de gemeenteraad kenbaar te maken.Voorts kan een ieder binnen de vermelde termijn bij Gedeputeerde Staten schrifte lijk bedenkingen indienen tegen de door de gemeenteraad bij de vaststelling aangebrachte wijzigin gen. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag Maximaal Text pagina 830 of www.middelburg.nl. m BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het bouwen van een woning Heideveld 22 - het plaatsen van een houten markies zonnescherm en krijt- stoepbord op stoep voor het pand Smalle Kade I - het bouwen van een tuinhuisje Offenbachlaan 43 - het bouwen van een woning Wildbaan 4 - het bouwen van een antenne installatie tbv het mobiele net werk Stadhuisplein 8-16 - het uitbreiden van een loods G Engelandweg 2 - het bouwen van een stallings ruimte Nieuwe Vlissingseweg 211 - het aanbouw van een carport Rosenburglaan 213 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJSTELLINGS PROCEDURE Wij maken bekend dat bouwplan nen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is. Het gaat om: meldingen (art. l8aWRO) - het bouwen van een tuinhuisje Weststraat 15 Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Art 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) bieden daartoe de mogelijkheid.Voordat wij beslissen liggen de bouw- en situatieteke ningen m.i.v. 25 november 1999 twee weken (dus t/m 8 decem ber 1999) in het stadhuis ter in zage bij de sector stadsontwikke ling, sectie bouwen en wonen (hal/tweede verdieping). Geduren de die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het bouwen van een dakkapel Zuidbeekseweg 5 - het vergroten van een woning Kanaalstraat 53 - het bouwen en uitbreiden van een calcinaatverwerking Euro- paweg Zuid 4 - het uitbreiden van een woning Koudekerkseweg 162 - het bouwen van een garage Giessenburg 10 - het bouwen van een tuinhuisje Leliënlaan 21 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VERGADERING VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 9 december 1999 Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer meldingen zijn ingekomen ingevolge: Besluit detailhandel en ambachts- bedrijven milieubeheer 0 van Provoost-Navest b.v. voor het van toepassing worden van genoemd Besluit op een reeds opgericht (glas)tuinbouwbedrijf. De inrichting is gelegen op het perceel Andorraweg I teVlissin- gen-Oost Van Baarends Bak Catering te Vlissingen voor het oprichten van een inrichting voor het be reiden van koude en warme ge rechten t.b.v. catering op diver se locaties. De inrichting is gele gen op het perceel Transport- weg 9 te Vlissingen. Van De Fietsenmaker b.v. te Vlis singen voor het van toepassing worden van het besluit op een inrichting voor het verkopen en repareren van fietsen. De in richting is gelegen op het per ceel Dreesstraat 8 te Vlissingen. van Praxis b.v. te Diemen voor het uitbreiden van een bouw markt. De inrichting is gelegen op het perceel Gildeweg 8 te Vlissingen. Besluit horeca-, sport- en recre atie-inrichtingen milieubeheer van de heer G.M. Fathi te Vlis singen voor het van oprichten van een grillrestaurant met af- haalruimte. De inrichting is ge legen op het perceel Bonedijke- straat 151/153 te Vlissingen. 0 van Zenn v.o.f. te Vlissingen voor het oprichten van een horeca bedrijf (café Popey). De inrich ting is gelegen op het perceel Nieuwendijk 7 te Vlissingen. van Servex b.v. te Den Haag voor het oprichten van een ho recabedrijf (café Popey). De in richting is gelegen op het per ceel Nieuwendijk 7 te Vlissingen Besluit opslag vuurwerk milieube heer van Hal fords Nederland b.v. te Veenendaal voor het oprichten van een Halfordsfiliaal voor zo ver dit oprichten betrekking heeft op het bewaren van vuur werk. De inrichting is gelegen op het perceel Bonedijkestraat 151/153 te Vlissingen. Besluit opslag propaan milieube heer en het besluit Horeca- Sport en Recreatie-inrichtingen milieu beheer van tennisvereniging L.T.C. DOS te Vlissingen voor de uit breiding van het tennispark. De inrichting is gelegen op het per ceel Zwanenburgseweg 2 te Vlissingen. Besluit herstelinrichtingen voor motorvoertuigen milieubeheer van de heerA.J.C. Colijn te Ar nemuiden voor het uitbreiden van een herstelinrichting voor motorvoertuigen (inclusief was plaats). De inrichting is gelegen op het perceel Edisonweg 6F te Vlissingen. Besluit opslag propaan milieube heer en het Besluit akkerbouwbe drijven milieubeheer van de heer J.J. Polderman te Ritthem voor het uitbreiden van een akkerbouwbedrijf met op slag van propaan. De inrichting is gelegen op het perceel Rit- themsestraat 104 te Ritthem. Besluit woon- en verblijfsgebou- wen milieubeheer van Stichting Zorgcentra Vlissin gen te Vlissingen voor het uit breiden van zorgcentrum Schel- dehof met een ontmoetings ruimte voor bewoners en perso neel. De inrichting is gelegen op het perceel Stadhuisplein 22 te Vlissingen. Voor informatie over en inzage van de genoemde meldingen kunt u contact opnemen met de sectie Milieu, telefoon 0118-487434. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art. 4.5.2. van de Alge mene Plaatselijke Verordening Vlis singen) is ontvangen van: dhr.A.J.Pv.d. Werf,Verdilaan 88 Vlissingen, voor het verwijderen van een eik in de voortuin. dhr. L.J.A. Kuijs, van Ginkel- dwarsstraat I Oost-Souburg, voor het verwijderen van een hemelboom in de achtertuin. Wij zijn van plan deze vergunnin gen te verlenen. Nadere informa tie over de kapaanvragen kunt u krijgen bij de sector Beheer, sectie Beplantingen, Vredehoflaan 50, te lefoon 487373. RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert in het openbaar op donderdag 25 november 1999 om 19.30 uur in het stadhuis. De agenda en de voorstellen lig gen ter inzage in het stadhuis (stafbureau Communicatie) en in de gemeentelijke wijkwinkels (voor Souburg/Ritthem: in de bibliotheek van Oost-Souburg; voor Paauwen- burg: in wijkcentrum 'Open Hof; voor Groot Lammerenburg: in wijkcentrum 'Groot Lammeren- burg'; voor het Middengebied: op Hogeweg 88 en voor het Cen trum: in de Bibliotheek Vlissingen (Spuistraat 6). Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruite kiel' elders in dit blad en Maximaal TV, Te letekst pagina 810. Vlissingen, 24 november 1999. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen. GEMEENT E POSTBUS 1 TEL. 0118 -555 444 4370 AA KOUDEKERKE FAX 0118 -553 025 OPENINGSTIJDEN: Maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrijdag middag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geopend. TER INZAGE Stukken die op de gebruikelijke wij ze ter inzage liggen kunt u tijdens openingstijden inzien bij de recep tie van het gemeentehuis, Dorps plein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorpsstraat 3; Domburg, Markt I; Serooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor sommige stukken, zoals b.v. bestemmingsplannen, bouwaanvragen, sloopvergunningen en milieuvergunningen geldt een aparte regeling die steeds vermeld wordt. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens deAlg.Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook te gen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de ge meenteraad. Naast het indienen van een be zwaarschrift kunt u de President van de arrondissementsrechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Arron dissementsrechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Info: 0118-565569. VRIJSTELLINGS PROCEDURES Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor; - het uitbreiden van een opslag loods op het perceel Vroonweg 3 te Biggekerke; - het uitbreiden van een woning op het perceel L Simonsestraat 42 te Biggekerke. De bouwplannen voldoen niet ge heel aan de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Wij zijn van plan om met gebruikmaking van de in de betreffende bestemmings plannen opgenomen mogelijkheid vrijstelling te verlenen. In verband hiermee liggen de bouw- en situ atietekeningen van 25 november t/m 22 december 1999 tijdens de openingstijden voor een ieder ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze pe riode bestaat voor u de mogelijk heid schriftelijke bedenkingen te gen de bouwplannen bij het college in te dienen. BOUWISLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het gedeeltelijk slopen van een machineberging Geschieresweg 10; Grijpskerke - het bouwen van een werktuigen berging Middelburgseweg 42; Koudekerke - het slopen van een garagebe drijf/opslag Brouwerijstraat 7; - het verbouwen/uitbreiden van een garage Ter Poortweg I a; Vrouwenpolder - het uitbreiden van een zomer huis Brouwershoofd 38; Zoutelande - het slopen van asbest golfplaten Zandbank 4; - het bouwen van een garage Lan- gedam 3 7; - het bouwen van een schuur Sneeuwgors 5. Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver- gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGEN/MELDINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend en/of met de volgende mel dingen is ingestemd: (tussen haak jes staat de datum van verzen ding.) Aagtekerke - het slopen van een oefenwand tennisbaan Kelderweg 2 a (15/II); Biggekerke - het bouwen van een schuur Kou dekerkseweg 21 (11/11); - het Uitbreiden van appartemen ten Valkenisseweg 68 (15111); Domburg - het bouwen van een berging Badstraat 17(10/11); - het slopen van colovinyltegels Eloutstraat PJ.4 (I l/l I); Koudekerke - het bouwen van een loods Bree- weg la (10111); - het bouwen van een woning Breeweg la (10/11); - het bouwen van een garage Middelburgsestraat 57 (10/11); - het slopen van een oefenwand tennisbaan Biggekerksestraat 8 (15/11); - het verwijderen van asbest, bouwdeel V Ter Poorteweg 15 (15/11); - het verwijderen van asbest, bouwdeel W Ter Poorteweg 15 (15/11); Meliskerke - het uitbreiden van een garage C. Jaspersestraat 13 (15111); Oostkapelle - het bouwen van een bijkeuken Boshoekweg 3 (15/11); - het plaatsen van een blokhutTo- renstraat 29 (15/11); - het bouwen van een schuurtje Torenstraat 1.8b (15/11); Veere - het bouwen van een gezamenlij ke berging Warwijksestaat I en 3 (10/11); - het restaureren van het pand "De Twistapel" Bastion 2 (I l/l I); Vrouwenpolder - het bouwen van een opslagloods Lepelstraat 2 (10-11); - het uitbreiden van een zomer huis Brouwershoofd 34 (15/11 Westkapelle - het uitbreiden c.q. bouwen van een zomerhuis en carport Joos- sesweg 44 (10/11 - het uitbreiden van een zomer huis Joossesweg 48 (I III I); - het uitbreiden van een woning Beatrixstraat 82 (I l/l I); - het bouwen van een zomerhuis Joossesweg 78 (15111); Zoutelande - het bouwen van een bedrijfs pand Molenweg 62 (I l/l I); - het uitbreiden van een woning Nieuwstraat 24 (15/11); - het verbouwen van een zomer woning De Bellink 4(15/11); - het slopen van een oefenwand tennisbaan Westkapelseweg 6 (15111); Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om be zwaar te maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden mel dingen en verleende vrijstellin gen).(Zie: bezwaar, beroep en voor lopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op de afdeling Bou wen en Wonen te Serooskerke. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging aanvraag en ontwerp-weigering milieuver gunning varkenshouderij C. Jasperse, Steengrachtsweg 8 te Grijpskerke. Wij maken bekend dat wij voorne mens zijn een veranderingsvergun ning (uitbreiding) krachtens de Wet milieubeheer te weigeren aan de heer C.M. Jasperse, met betrekking tot de inrichting aan de Steen grachtsweg 8 te Grijpskerke voor het fokken en mesten van vleesvar kens, het laden en lossen van die ren en veevoeder alsmede de op slag van veevoeder. De betreffende stukken liggen vanaf 26-11-99 tot en met 24-12-99 voor ieder een ter inzage op de locaties Ser ooskerke en Koudekerke (zie inza ge en openingstijden) en 's avonds na telefonische afspraak (0118- 597610). Gemotiveerde bedenkin gen tegen de ontwerp-weigering kunnen tot en met 24-12-99 schriftelijk bij het college van bur gemeester en wethouders worden ingediend (Postbus 1,43 70 AA Koudekerke). Degene die schriftelij ke bedenkingen indient, kan ver zoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek dient tegelijkertijd met de schriftelijke bedenkingen te wor den gericht aan burgemeester en wethouders van Veere. Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben inge bracht tegen de ontwerp-beschik- king kunnen beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) be denkingen in te dienen dan wel be sluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 24-12-99 over het ontwerp van de vergun ning van gedachten worden gewis seld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. BESTEMMINGSPLAN NIMMERDOR Wij maken bekend dat met ingang van 25 november 1999 geduren de een termijn van 6 weken voor een ieder ter inzage ligt het be sluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland d.d. 12 oktober 1999, tot het (gedeeltelijk) goedkeuren van het besluit van de gemeenteraad van de voormalige gemeente Ma- riekerke d.d. 20 december 1996, tot vaststelling van het bestem mingsplan "Nimmerdor" te Grijps kerke. Goedkeuring is onthouden aan onder andere de bestemming "Woondoeleinden'.Dit besluit ligt gedurende de openingstijden ter in zage in het bestuurscentrum aan het Dorpsplein 28 te Koudekerke en bij de sector Grondgebied, Ga pingseweg la te Serooskerke. Ge durende genoemde termijn van 6 weken kan beroep ingesteld wor den en kan eventueel een verzoek om voorlopige voorziening inge diend worden bij de Afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te Den Haag door: - diegene die tijdig zijn bedenkin gen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland kenbaar heeft gemaakt; - iedere belanghebbende die aan toont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 2 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tijdig zijn bedenkingen bij Gedeputeerde Staten kenbaar te maken. Tevens bestaat gedurende deze termijn voor iedereen de mogelijk heid om tegen de onthouding van goedkeuring beroep in te stellen en eventueel een verzoek om voorlopi ge voorziening in te dienen. Dit besluit van Gedeputeerde Sta ten treedt in werking daags na af loop van de beroepstermijn. Indien binnen deze termijn bij de Voorzit ter van de Afdeling Bestuursrecht spraak een verzoek om voorlopige voorziening wordt ingediend treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Nadere informatie m.b.t. het be stemmingsplan kan worden inge wonnen bij de afdeling Bouwen Wonen te Serooskerke. ONTWERP- BESTEMMINGSPLAN "SANDENBURGH" Wij maken bekend dat met ingang van 25 november 1999, gedu rende een termijn van 4 weken, voor iedereen ter inzage ligt het ontwerp van: het bestemmingsplan "Sandenburgh". Dit bestemmings plan heeft betrekking op het ont wikkelen van een woningbouwloca tie in de omgeving van de Sanden- burghlaan en de Van Borselelaan te Zanddijk. Het ontwerp ligt gedu rende de openingstijden ter inzage in het bestuurscentrum aan het Dorpsplein 28 te Koudekerke en de locatie Gapingseweg I a te Se rooskerke. Nadere informatie over het ontwerpbestemmingsplan kun tu krijgen bij de afdeling Bouwen en Wonen. Gedurende genoemde termijn kan iedeeeen schriftelijk zienswijzen tegen dit ontwerp in dienen bij de gemeenteraad. VOORBEREIDING BESTEMMINGSPLAN Wij maken bekend dat de raad van deze gemeente in zijn verga dering van 18 november 1999 heeft besloten om te verklaren dat een bestemmingsplan-herziening wordt voorbereid voor gebieden in de kernen Aagtekerke, Grijpskerke en Meliskerke, waarvoor nog geen bestemmingsplan geldt. Genoemd besluit ligt met de bijbe horende tekeningen met ingang van 25 november 1999 ter inza ge. Dit besluit ligt met bijbehorende tekeningen met ingang van 25 no vember 1999, gedurende de ope ningstijden voor iedereen te rinza- ge in het bestuurscentrum, Dorps plein 28 te Koudekerke en bij de sector Grondgebied aan de Ga pingseweg I a te Serooskerke. Dit besluit treedt in werking met in gang van 25 november 1999. Volgens artikel 8:5 van de Algeme ne wet bestuursrecht is een derge lijk raadsbesluit van beroep uitge sloten. Dientengevolge is het even min mogelijk hiertegen bezwaren in te dienen (art 7:1 Awb). VOORONTWERP BESTEMMINGSPLAN IE HERZIENING 'T HOFJE Op grond van de "Inspraakverorde ning gemeente Veere 1997" ligt met ingang van 25 november 1999, gedurende vier weken, voor iedereen ter inzage het vooront werp-bestemmingsplan e herzie ning 't Hofje". Deze herziening heeft betrekking op het ontwikke len van de 2e fase van het woon gebied 't Hofje bij de Noordweg te Westkapelle. Het voorontwerp ligt gedurende de openingstijden ter in zage in het bestuurscentrum aan het Dorpsplein 28 te Koudekerke en bij de sector Grondgebied Ga pingseweg I a te Serooskerke. Ten behoeve van de inspraakproce dure is een inspraakbesluit vastge steld. Gedurende de genoemde termijn kunnen ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke- en rechtspersonen op dit plan inspreken door schriftelijk een zienswijze bij ons college in te dienen. Als de wens daartoe te ken nen wordt gegeven zal een tevens een informatie-avond worden ge- houden. Tijdens deze avond is dan de mogelijkheid aanwezig om ook mondeling zienswijzen in te dienen. Afhankelijk van de resultaten van de ingediende reakties zal worden bezien of het voorontwerp aange past dient te worden. Nadere infor matie m.b.t. het bestemmingsplan kan worden ingewonnen bij de af deling Bouwen Wonen. Tenslotte wordt gewezen op het beklagrecht tegen het inspraakbesluit zoals dat in de verordening is opgenomen. VERORDENINGEN GEMEENTELIJKE BELASTINGEN Wij maken bekend dat de raad op 4 november 1999 de volgende ver ordeningen heeft vastgesteld: a. De verordening onroerende- zaakbelastingen 2000; b. De verordening hondenbelasting 2000; c. De verordening forensenbelas ting 2000; d. De verordening rioolrechten 2000; e. De verordening reinigingsheffin gen 2000; f. De verordening parkeerbelastin gen 2000; g. De verordening precariobelas- tingen 2000; h. De legesverordening 2000. Deze verordeningen treden in wer king op 3 december 1999. De bekendmaking van deze veror deningen en besluiten heeft plaats gevonden door opneming in het belastingregister van de gemeente Veere. De verordeningen en beslui ten liggen ter inzage op alle loka- ties (zie inzage en openingstijden). ARMOEDE BELEID Wij maken bekend dat wij voorne mens zijn de gemeenteraad voor stellen te doen tot het vaststellen van de 'Beleidsnotitie Armoedebe leid Gemeente Veere', de verorde ning 'Minimabeleid Gemeente Vee re', 'Beleidsplan 2000, algemene uitgangspunten Abw, loawlz' en de deel plannen 'Uitstroom' en 'Verifi catie- en fraudebeleidsplan' per I januari 2000. Bovenvermelde beleidsnotitie, ver ordening en plannen liggen in con cept met ingang van 25 novem ber 1999 gedurende een periode van vier weken gedurende de ope ningstijden ter inzage in het Be stuurscentrum, Dorpsplein 28 te Koudekerke en de afdeling Sociale Zaken, Markt 95 te Westkapelle. Gedurende de genoemde periode kunnen ingezetenen en in de ge meente belanghebbende natuurlij ke- en rechtspersonen hun ziens wijze schriftelijk kenbaar maken aan het college van burgemeester en wethouders. Koudekerke, 24 november 1999 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 1999 | | pagina 21