VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN iiiiiividiiki liNitUhimiélil UlUilril. k (GEMEENTE MIDDELBURG MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE adverteren in fCICIIIt/ VllSSIItfJC de hoogste respons in uw streek V Woensdag 27 oktober 1999 FAAM/VLISSINGER 21 INFORMATIE OVERHEID SLUITINGSUUR KERSTNACHT De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat op grond van het bepaalde in artikel 2.3.1.4a van de Algemene Plaatselijke Ver ordening (APV) ontheffing kan worden verleend van het sluitings uur voor de kerstnacht. Deze ontheffing is aan te vragen voor horecabedrijven welke alco holhoudende danwel alcoholvrije dranken verstrekken. Genoemde horeca-ondernemers die voor de nacht van 24 op 25 december 1999 een ontheffing van het sluitingsuur tot 04.00 uur wensen, kunnen een daartoe strekkende aanvraag aan de bur gemeester richten. Deze ontheffing kan alleen mid dels het daartoe toegezonden ont heffingsformulier worden aange vraagd. Horeca-ondernemers die niet in het bezit zijn van zo'n ont heffingsformulier kunnen dit for mulier aanvragen bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling. Het kantoor van de sectie is gevestigd aan de Vlissingsestraat 21. Aanvragen dienen uiterlijk 7 december 1999 in het bezit te zijn van de sectie Bouwen en Wo nen van de dienst Stadsontwikke ling. Nadrukkelijk wordt er op ge wezen dat aanvragen die na deze datum worden ingediend, niet meer in behandeling worden ge nomen. Horeca-exploitanten die reeds in het bezit zijn van een nachtver gunning hoeven voor de kerst nacht geen ontheffing aan te vra gen van het sluitingsuur. HORECASLUITING NIEUWJAARS- EN MILLENNIUMVIERING De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat alle horecabe drijven vanaf 31 december 1999 20.00 uur tot I januari 2000 08.00 uur gesloten dienen te zijn. Horeca-ondernemers kunnen een verzoek ter vergunning van het al gemeen sluitingsverbod aanvra gen. Ontheffing, onder voorwaar den, is mogelijk vanaf 22.00 uur op 31 december 1999. Aanvragen dienen uiterlijk 7 de cember 1999 n het bezit te zijn van de sectie Bouwen en Wo nen van de dienst Stadsontwikke ling. Ook hier geldt dat aan vragen die na deze datum worden ingediend niet meer in behandeling worden geno men. Eén van de voorschriften houdt in dat een horeca-ondernemer tot 01.30 uur alleen personen in zijn bedrijf mag toelaten die in het be zit zijn van een geldige, inrich tingsgebonden toegangskaart. De regeling kent twee uitzonderin gen: a. het toegangskaartensysteem is niet van toepassing op horeca bedrijven die in het bezit zijn van een rechtsgeldige drank- en horecavergunning die in hoofd zaak bedoeld is voor het vers trekken van volledige maaltijden (restaurantbedrijven). Zij mogen volgens de normaal geldende tij den geopend zijn; b. de sociale cafés dienen om 18.00 uur hun inrichting te slui ten. Zij mogen vanaf 20.00 uur hun zaak heropenen. De toegangskaartenregeling blijft op deze inrichtingen onver kort van kracht. De regeling 'Openstelling horeca- inrichtingen Oud en Nieuw 1999/2000' ligt voor een ieder ter inzage bij de informatiebalie van de dienst Stadsontwikkeling aan de Vlissingsestraat 21. BESTEMMINGSPLAN "HOOGE PLAATEN" Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 28 september 1999 het op 28 juni 1999 door de gemeenteraad vastgestelde be stemmingsplan "Hooge Plaaten" hebben goedgekeurd met uitzon dering van de strafbaarheidsbepa ling in artikel 14 ten aanzien van lid B van artikel 10 van de voor schriften, in artikel 14 aangegeven met de woorden "en B". Het besluit van Gedeputeerde Sta ten ligt met het, met uitzondering van de woorden "en B"in artikel 14, goedgekeurde bestemmings plan met ingang van 29 oktober 1999 gedurende 6 weken (tot en met 9 december 1999) voor een ieder ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21. Voor zover het besluit strekt tot goedkeuring kan beroep worden ingesteld door belanghebbenden, die aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest tijdig hun be denkingen ten aanzien van het be stemmingsplan bij Gedeputeerde Staten kenbaar te maken. Voor zover het besluit strekt tot onthouding van goedkeuring kan door een ieder beroep worden in gesteld. Het beroepschrift moet gedurende de termijn van terinzagelegging worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het besluit van Gedeputeerde Sta ten treedt in werking daags na af loop van de beroepstermijn. Een beroepschrift heeft geen schorsen de werking. Indien binnen de be roepstermijn tevens een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist UITWERKING BESTEMMINGSPLAN VEERSEPOORT (uitwerkingsplan Nassaulaan) De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het ontwerp- uitwerkingsplan Nassaulaan, vanaf I november 1999 gedurende twee weken (t/m 12 november 1999) ter inzage ligt bij de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21 en bij de sectie Communicatie, Stadhuisstraat 2. Dit ontwerp-uitwerkingsplan heeft betrekking op de gronden gelegen tussen de Nassaulaan en de atle tiekbaan en omvat tien kavels voor acht vrijstaande en twee half- vrijstaande woningen en een par keervoorziening bij de bestaande sporthal. Op deze gronden bevond zich tot voor kort een voetbalveld. Dit uitwerkingsplan is gebaseerd op het bestemmingsplan Veerse- poort waarin de gronden voor het woongebied globaal zijn bestemd met een uitwerkingsverplichting als bedoeld in artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Gedurende de bovengenoemde termijn dat het ontwerp-uitwer- kings-plan Nassaulaan ter visie ligt kunnen belanghebbenden hun zienswijzen over dit ontwerp-plan schriftelijk kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: een reeds geplaatste reclame zuil op het perceel Westerschel- destraat 50; het bouwen van een berging op het perceel Gerstakker 21; het herstellen van de voorgevel in de oude staat op het perceel Zuidwal 21 te Arnemuiden; het uitbreiden van de berging op het perceel Van Kleffenslaan 44; het wijzigen van de voorgevel van het pand op het perceel Langeviele 15; het bouwen van een woning met een losse garage op het perceel Scholeksterstraat 68; het bouwen van een showroom op het perceel Herculesweg 40- 42. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van II t/m 15 okto ber 1999 zijn de volgende bouw en/of sloopvergunningen verleend en/of is met de volgende meldin gen ingestemd: het uitbreiden van de garage op het perceel Steendiep 14 te Ar nemuiden; het bouwen van een fietsenhok op het perceel Korte Noord straat 32; het bouwen van een garage op het perceel Brandenburglaan 61; het aanbrengen van een deur naar het platte dak en het aan brengen van een hekwerk op het perceel Segeersingel 29; - het bouwen van een serre op het perceel Van Borsselenlaan 11; het vervangen van asbesthou dende beplanting op het perceel Elektraweg I; het bouwen van 26 woningen Goudplevierhof I t/m 26; het bouwen van een ligboxstal, een werktuigenberging en een bedrijfswoning op het perceel Schotelweg 20; het plaatsen van een dakkapel (betreft wijziging van een bouw plan waarvoor reeds eerder een bouwvergunning is verleend) op het perceel De Meylaan I; het slopen van het asbesthou dende golfplaten dak op het perceel Oostperkweg 21 en 23; het verwijderen van asbesthou dende cv-installatie op het per ceel Loskade I; het gedeeltelijk slopen van de kademuur op de Korendijk; het bouwen van een woning met garage op het perceel Grut tostraat 10; het bouwen van een bedrijfswo ning op het perceel Molendijk 80 te Nieuw- en Sint Joosland. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het col lege van burgemeester en wethou ders, Postbus 61, 4330 AM Mid delburg. BOUWPLANNEN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat bouwplannen zijn ontvangen die niet in overeen stemming zijn met de voorschrif ten van de geldende bestemmings plannen. Het gaat om: het plaatsen van een serre op het perceel Ooststraat 13 te Ar nemuiden en het bouwen van een carport op het perceel op de hoek Schotel- weg/ Noordweg. Burgemeester en wethouders wil len op deze aanvraag positief be slissen.Artikel I8a en/of 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning maken dit mogelijk.Voordat zij dat doen liggen de bouw- en si tuatietekeningen m.i.v. 29 oktober 1999 twee weken (tot en met 11 november 1999) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen aan de Vlis singsestraat 2l.ln die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar be denkingen bij hen indienen. COMMISSIE STRAATNAAMGEVING Op dinsdag 2 november 1999 vindt er een openbare vergadering plaats van de commissie Straat- naamgeving. Deze vergadering zal worden gehouden om 14.00 uur in de kantine van de dienst Stads ontwikkeling,Vlissingsestraat 21. Op de agenda staat o.a. uitbrei ding Prooijenspark, Mortiere, ver kaveling Nassaulaan, industrieter rein Arnestein (omgeving Ohm- weg), Hazenburg en het wijzigen van een deel van de Churchill-laan in Parklaan. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag, Maximaal Text pagina 830 of www. Middelburg .nl. BOUWAANVRAGEN be kendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het intern verbouwen van een appartement Boulevard De Ruyter 372 - het bouwen van een dakkapel Goeman Borgesiusstraat 73 - het bouwen van een dakkapel Zuidbeekseweg 5 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het slopen verwijderen van as besthoudende beplating cv ruimte Westerzicht 386 - het bouwen van een garage Vrij burgstraat 16A (afwijking bouw vergunning) - het bouwen van een woning met garage Schans 16 - het plaatsen van ondergrondse glascontainers Spuistraat Lange Zelke (ongenummerd) - het bouwen van een woonhuis Handelsweg 23 - het bouwen van een bedrijfs ruimte Handelsweg 23 - het plaatsen van een raam in zijgevel woning Kanariesprenk I93 - het slopen van asbestriolering in de berging Paul Krugerstraat 392 t/m 402 - het bouwen van een tuinhuis Grote Abeele I4B - het bouwen van een serre Van Steveninckstraat 18 - het vervangen van asbesthou dende golfplaten Bascocomplex 002: Hogeweg I85-I95 en 203-213, Rembrandtlaan 22- 62, Adr. Brouwerlaan I-43 en 10-40, P. Potterlaan I-23, J.V. Ruysdaellaan I-3I en 2-32, J.Vermeerlaan 9-39 en 2-44, Bloemenlaan 103-145, en Bas- cocomplex 039:J. Steenlaan I- 15 en 2-24, Bloemenlaan 79- 101F. Bollaan I-23 en 16-26, Rembrandtlaan 2-20, Fr. Hal slaan 2-I6, G. Doulaan 17-25, Hogeweg 90-100 en I24-I34 - het uitbreiden van een schuur Wilhelmina Druckerlaan 38 - het slopen van asbesthoudende vloerbedekking Arbeidstraat I t/m 27 en 2 t/m 44, Bonedijke- straat 52 t/m I50, Schuitvaart- gracht 147 t/m 251, Hogeweg 46 t/m 72, Ravesteynplein I t/m 51 en 2 t/m 52 - het bouwen van een woning Schans 4 - het verbouwen en uitbreiden van een woning Gerbrandystraat 21 - het uitbouw van een woning Dreesstraat 28 - het vervangen van asbesthou dende vloerbedekking Wester zicht I t/m 207 (oneven nrs.) en 2 t/m 62 (even nrs.) - het uitbreiden van een woning Singel 175 - het bouwen van een tuinhuisje Van Bossestraat 5 - het verwijderen van asbesthou dende vloerbedekking Bonedij- kestraat 61 t/m 143 (oneven nrs.) en I52 t/m 258 (even nrs.) I7I t/m 273 (oneven nrs.) - het slopen van asbesthoudende stoffen Wijenburg 68 - het verbouwen en uitbreiding van de woning en het bouwen van een berging Willem Van De Veldelaan 49 - het bouwen van een garage Burchtstraat 13 - het uitbreiden van een berging Koudekerkseweg 22 - het herbouwen van schoolge bouw De Savornin Lohmanlaan 58 - het bouwen van een serre Groen Van Prinstererlaan 19 - het uitbreiden van wijkcentrum Westerzicht 386 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VERGADERING VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 11 november 1999 Uw plan moet tenminste 2 dagen voor de vergaderdatum bij bouw en woningtoezicht ingediend zijn. ALGEMENE WET BESTUURSRECHT: WIJZIGING BESTEMMING BURCHTSTRAAT 5 De heer L. Ovaa heeft een ver zoek ingediend voor het wijzigen van de bestemming, alsmede het verbouwen, van het pand Burcht straat 5 voor detailhandelsdoelein den. Dit plan is in strijd met het geldende bestemmingsplan Oost- Souburg. Het betreffende pand heeft thans de bestemming "be drijfsdoeleinden". Dit verzoek heb ben wij dan ook tevens aange merkt als een verzoek om vrijstel ling van het geldende bestem- mingsplan.Wij willen medewerking verlenen aan het bouwplan. Daar toe overwegen wij de gemeente raad, op grond van artikel 2 I van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, voor te stellen een voorberei- dingsbesluit vast te stellen. Op basis van dit besluit is het mo gelijk, na een verkregen verklaring van geen bezwaar van het college van gedeputeerde staten van Zee land, vrijstelling te verlenen van het geldende bestemmingsplan ten behoeve van het ingediende bouwplan. Voordat wij de gemeenteraad een voorstel doen, stellen wij, op grond van afdeling 3.4. van de Algemene wet bestuursrecht, belanghebben den in de gelegenheid hun ziens wijze naar voren te brengen gedu rende de hierna genoemde ter mijn. Het plan c.q. vrijstellingsverzoek alsmede het ontwerp-besluit ligt met ingang van donderdag 28 ok tober 1999 in het stadhuis bij sek- tor stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdieping), tijdens kan tooruren gedurende vier weken (dus tot en met woensdag 24 no vember 1999 ter inzage. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art 4.5.2. van de Alge mene Plaatselijke Verordening Vlis- singenis ontvangen van de heer N. Boleman, Kromwegesingel 91, voor het verwijderen van een kas tanje in de voortuin. Wij zijn van plan deze vergunning te verlenen. Nadere informatie over de kap- aanvraag kunt u krijgen bij de sec tor Beheer, sectie Beplantingen, Vredehoflaan 50, telefoon 487373. RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert in het openbaar op donderdag 28 okto ber 1999 om 19.30 uur in het stadhuis. De agenda en de voor stellen liggen ter inzage in het stadhuis (stafbureau Communica tie) en in de gemeentelijke wijk winkels (voor Souburg/Ritthem: in de bibliotheek van Oost-Souburg; voor Paauwenburg: in wijkcentrum 'Open Hof'; voor Groot Lomme renburg; in wijkcentrum 'Het Bol werk'; voor het Middengebied: op Hogeweg 88 en voor het Cen trum: in de bibliotheek Vlissingen. Vlissingen, 27 oktober I999. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad en Maximaal TV, Tele tekst pagina 810. POSTBUS l 4370 AA KOUDEKERKE TEL.0H8 -555 444 FAXOl 18 -553 025 OPENINGSTIJDEN: maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrij dagmiddag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geo pend. TER INZAGE Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij de receptie van het gemeentehuis, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorps straat 3; Domburg, Markt I; Ser- ooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor som mige stukken, zoals b.v. bestem mingsplannen, bouwaanvragen, sloopvergunningen en milieuver gunningen geldt een aparte rege ling die steeds vermeld wordt. BEZWAARIBEROEPIVOOR- LOPIGE VOORZIENING Volgens deAlg.Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw be zwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de Presi dent van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Info; 0118-565569. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken bekend dat de raad in zijn vergadering van 14 oktober 1999 met toepassing van het be paalde in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening heeft verklaard dat een herziening wordt voorbereid van een gedeelte van het bestemmingsplan "Buiten gebied voor een gedeelte van het perceel Schelpweg 26 te Domburg, t.b.v. het uitbreiden van het clubhuis; één en ander zoals dit gebied op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening is aangegeven. Genoemd raadsbesluit treedt op 27 oktober 1999 in werking en ligt met de bijbehorende stukken vanaf heden voor een ieder ter in zage bij de afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg I a te Se- rooskerke en op het bureau Voor lichting, Dorpsplein 28 te Koude kerke. ART 19 Wet RO Er is een aanvraag binnengeko men om vergunning ingevolge de Woningwet voor het uitbreiden van een supermarkt op het per ceel Dorpsstraat 20 te Oostkapel- le. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Door de gemeenteraad is ver klaard, dat voor desbetreffend be stemmingsplan een herziening wordt voorbereid. Het bouwplan is in overeenstemming met de in voorbereiding zijnde herziening. Wij zijn voornemens door toepas sing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50 lid 6 van de Woningwet de vergunning te verlenen nadat van Gedeputeerde Staten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar zijn ontvangen. In verband hier mee ligt het bouwplan met ingang van 28 oktober t/m 10 novem ber! 999 gedurende de opening stijden ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gaping seweg I a te Serooskerke. Gedu rende deze periode bestaat voor u de gelegenheid schriftelijke beden kingen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. VRIJSTELLINGS PROCEDURES Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: - het verbouwen van de woning Ooststraat I te Domburg; - het plaatsen van sanitaire units Landmetersweg I te Oostkapel- le; - het bouwen van een woning met zomerwoning Brouwers- buurt 37 te Domburg; - het vergroten van een zomer huis Hopman de Rijklaan 26 te Vrouwenpolder. De bouwplannen voldoen niet ge heel aan de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in de betreffende bestemmingsplannen opgenomen mogelijkheid vrijstelling te verle nen. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 28 oktober t/m 24 november 1999 tijdens de openingstijden voor een ieder ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplan nen bij het college in te dienen. BOUWISLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het bouwen van een woning Prelaatweg 28 Oostkapelle - het geheel vernieuwen van con- sumptiekraam "De Bostent" Duinweg 115; - het uitbreiden van een zomerwo ning Ooststerpark 61; - het plaatsen van een kap op de garages Ambachtsstraat 18 en 20; - het slopen en geheel venieuwen van een woning Aagtekerkseweg 2; Vrouwenpolder - het uitbreiden van een zomer woning Vuurbakenstraat 25; Zoutelande - het bouwen van een sauna an nex nerging Noordstraat 21; - het bouwen van een dakkapel Zwinstraat 2; - het uitbreiden van een woning Zuidstraat 8; - het verbouwen van een zomer woning de Bellink 4; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERORDENING PERSOONS REGISTRATIE VEERE Wij maken bekend dat de ge meenteraad in zijn vergadering van 14 oktober 1999 heeft beslo ten tot vaststelling van de Verorde ning persoonsregistraties Veere. Deze verordening treedt in wer king op I november 1999. De verordening ligt ter inzage(zie openingstijden).Tegen betaling van de kosten kan een afschrift van de verordening verkregen worden. COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING, VOLKSHUIS VESTING MONUMENTEN ZORG EN MILIEU Op donderdag 28 oktober 1999 om 19.30 uur te Koudekerke Agendapunten: - Consequenties v.d. conclusies en aanbevelingen uit de rapportage inzake het onderzoek oorzaken achterblijven uitvoering van VOGM-taken. - Vaststellen van voorbereidings- besluit voor achter het perceel Langendam 29 te Zoutelande gelegen perceel sectie D, nr. 1874 tb.v. bouwen 8 garage boxen. - Vaststellen omschrijving aan vaardbare bestemmingen voor de te verkopen gemeentelijke gebouwen alsmede voteren krediet verkoopkosten COMMISSIE OPENBARE WERKEN Op maandag I november a.s. om 16.00 uur in de raadzaal van het bestuurscentrum te Kou dekerke, Dorpsplein 28. Agendapunten: - Informatie over bouw gemeente huis. - Nota straatreiniging en vervan ging straatreinigingsmachine in 2000. COMMISSIE ECONOMISCHE ZAKEN en RECREATIE TOERISME (EZ) De vergadering van 2 november a.s. om 16.00 uur te Koudeker ke gaat niet door. COMMISSIE WELZIJN, SO CIALE ZAKEN, ONDERWIJS, SPORT /VOLKSGEZOND HEID EN CULTUUR Op dinsdag, 2 november 1999, om 19.30 uur te Koudekerke. Agendapunten: - Instemmen met de 2e wijziging begroting 1999 Werkplaatsen Walcheren. - Instemmen met de begroting 2000 Werkplaatsen Walcheren. - Beschikbaar stellen startsubsidie van 50.000 voor project "In vesteren in effectiviteit". - Instemmen met de I e begro tingswijziging 1999 en 2000 ter zake van de begroting Gem. Reg. Regionaal Indicatie Orgaan en Maatschappelijke Zorg Wal cheren onderdeel Wet Voorzie ningen Gehandicapten. COMMISSIE ALGEMEEN BESTUUR en FINANCIËN Op woensdag 3 november 1999 om 19.30 uur te Koudekerke. Agendapunten: - Wijzigen gemeenschappelijke regeling GGD Zeeland. - Begroting 2000 Werkplaatsen Walcheren. - 2e wijziging begroting 1999 Werkplaatsen Walcheren - Instemmen met de I e begr. wijz. 1999 en 2000 van de ge meenschappelijke regeling Re gionaal Indicatie Orgaan (RIO) en Maatschappelijke Zorg Wal cheren (MZW). - Nota straatreiniging en vervan gen straatreinigingsmachine in het jaar 2000. - Andere wijze van aanleveren van begrotingswijzigingen m.i.v. het begrotingsjaar 2000. - Uitvoeren groot onderhoud aan de units van de reddingsposten in Dishoek en Zoutelande. - Verlenen krediet voor aan schaffingen t.b.v. de Centrale Pu- blieksbalie. BEGROTINGSRAAD Op donderdag 4 november 1999 om 10.00 uur te Koudekerke. Agendapunten: - Opening - Beëdiging nieuw raadslid en ver kiezing wethouder - Aanwijzen nieuwe vertegen woordiger bestuur van diverse samenwerkingsverbanden - Vaststellen gemeentebegroting voor 2000, eerste en tweede begrotingsverordeningen en aan vaarding meerjarenbegroting 2001-2003 - Rondvraag - Sluiting Koudekerke, 2 7 oktober 1999 Burgemeester en wethouders van Veere DLc-'U,MUS;.''. §11111 zj&dÉ lllËïs

de Faam | 1999 | | pagina 21