Lichte kleuren voorlopig nog niet verdrongen GRATIS IZI TOTAAL PAKKET for telecom organa Morgana Slaapkamers presenteert: Kom snel profiteren bij t for telecom.... alleen op 28,29 en 30 oktober! Wilt u écht fijn en comfortabel wonen? kom dan naar ICcipGÜG voor f- 2995.- LIBERTEL TELEFOON t.w.v. 199,- 45,- BELTIJD! fh gratis 2e telefoon prepaid v beltegoed t. w. v. totaal244, Q gratis aansluiten t.w.v.105, 0 12 maanden 10 gulden korting op uw abonnement t.w.v.120, uw totale voordeel 469, DE SCHIPPER WOONDELTA De badkamer is de laatste jaren een steeds belangrijkere rol in de woning gaan inne men. Dat weet Adri Dominicus, één van de eige naren van Gebr. Dominicus bv in Westkapelle, als geen ander. „Vroeger was het sanitair aan het laatst aan de beurt bij het ontwerpen van de woning", vertelt hij. „Als er ergens nog een gaatje over was werd daar de douchecel of het toilet geplaatst. Tegenwoordig kun je rustig spreken over een badkamer. Met alles er op en er aan. Zelfstandig Verbouwing - Siemens C10 UW VOORDEEL 968,- Philips Savvy NU VOOR VAN 599r UW VOORDEEL 968,- Bellen met Libertel: Nokia 5110 VAN 6i duidelijke taal UW VOORDEEL 1019,- t for telecom heeft reeds winkels in een groot deel van Nederland en er komen steeds nieuwe bij. Vlissingen, Walstraat 86, Tel.: 0118-420320 Still Lekker makkelijk vanuit uw luie stoel Bel de SelektHuis infolijn voor de gratis brochure 0548 - 537555 Sandra Brinks en Edith ter Avest Voordelen Mont Blanc op een rijtje: slaapkamers stijl kwaliteit voor de nachtelijke helft van je leven Woensdag 27 oktober 1999 FAAM/VLISSINGER 17 In het pas heropende bedrijfspand aan de Oude Zandweg in het dijkdorp is keus te over op het gebied van sanitair. „Modern, klassiek, gekleurd of juist heel licht, we proberen zoveel moge lijk te laten zien in onze showroom", vertelt Dominicus. Toch blijft de boventoon gevoerd worden door voornamelijk lichte kleuren. „Wit en pergamano: een soort crème-kleur", somt Dominicus de meest populaire kleuren op. „Fabrikanten proberen wel vaak om bepaalde kleuren aan de man te brengen, maar je ziet toch dat mensen uiteindelijk het liefst de kleuren zo rustig mogelijk houden. Gevarieerd wordt er dan met accenten: mooie randjes langs de tegels bijvoorbeeld". Dominicus is aangesloten bij de inkoop-organisatie Bad en Body. „Toch zijn we nog steeds helemaal zelfstandig. Ik heb bij voorbeeld ook modellen die niet van Bad en Body komen. Maar over het algemeen vind ik het een prima organisatie, die mooie aanbiedingen heeft voor de klant". Behalve de 'doorsnee'-sanitairartikelen zijn er bij Dominicus ook hele speciale te vinden. Zo staat in de showroom een kant-en- klare sauna opgesteld. En zijn er douches die na een minuutje of vijf voorverwarmen met een simpele druk op de knop om te toveren zijn tot stoom cabine. Het bedrijfspand van Dominicus werd onlangs helemaal ver bouwd. Voor de directie een mooie aanleiding om eens te bekij ken of huisvesting in Westkapelle wel nog van deze tijd is: Natuurlijk denk je voordat je gaat verbouwen wel even na over verhuizen. Het zou zoveel voordelen kunnen opleveren om naar Middelburg, Vlissingen of zelfs Goes te verhuizen. Maar na lang beraad hebben we toch besloten hier te blijven. Per slot van rekening verkopen we hier geen artikelen die men sen uit een impuls kopen. En hoeven we dus ook niet persé in een winkelstraat te gaan zitten. Bovendien, we zitten hier al vijf entwintig jaar. Mensen weten ons dus blijkbaar wel degelijk te vinden!" De Nationale Boxspring IO-daagse Adri Dominicus: „Fabrikanten proberen wel aparte kleuren aan de man te brengen, maar je ziet toch dat mensen veelal kiezen voor rust in hun badkamer". Foto Jaap Wolterbeek Drie dolle dagen met driedubbel voordeel! tot 60 uur standby tot 3 uur beltijd SMS geschikt eenvoudige bediening tot 4 dagen standby tot 3 uur beltijd analoge klok bioritme-kalender deze actie met Libertel Personal 60* bellen in binnen- en buitenland bellen vanaf 25 cent per minuut het beste netwerk van Nederland in combinatie met één van deze toestellen voicemailtoets tot 160 uur standby tot 3 uur beltijd verwisselbaar front t bij aanschaf van bovenstaand Libertel-abonnement met telefoon krijgt u geheel gratis en zonder verdere verplichting een tweede telefoon erbij plus een Libertel prepaid kaart met 45,- beltegoed. BEL EN BESTEL: 0800-1269 (ma. t/m vr. 09.00-18.00 uur za. 10.00-16.00 uur) INTERNET: www.tfortelecom.nl interactief abonnements- en toesteladvies vacatures: kom werken bij t for telecom 'Vraag naar dc voorwaarden in de winkel. Aanbieding geldig t/m 30 oktober '99, zolang de voorraad strekt. Prijswijzigingen, druk- en zetfouten voorbehouden. Voor het afsluiten van een mobiel tele foonabonnement neemt u mee: een geldig legitimatiebewijs en een bank- of giropasje. Voor bedrij ven: inschrijving KvK plus machtiging en legitimatiebewijs van de tekenbevoegde. mmmmM iratis informatie Op dinsdag 2 november a.s. staan wij van 16.00 - 20.00 uur op de parkeerplaats van het station aan de Stationstraat te Kapelle. Monte Rosa Jungfrau Matterhorn Een huis bouwen is gemakkelijker dan u denkt SelektHuis is gespecialiseerd in het realiseren van uw luxe woonhuis, terwijl u gewoon in uw (luie) stoel blijft zitten. Ook worden zaken, zoals de aanvraag van de bouwvergunning perfect voor u geregeld. Lekker makkelijk! Postbus 180, 7460 AD Rijssen 0 Betaalbaar woongenot IET Zeer veel ruimte 0 Flexibel in te delen 0 Snel gebouwd 0 Energiezuinig huis 0 Onderhoudsvriendelijk 0 Nieuwste bouwnormen toegepast AMéén tijdens de Nationale Boxspring 1 O-daagse voor: Boxspring Dreams (160 x 200)* Compleet met hoofdbord, binnenvering-matrassen en gewatteerde sprei. Prachtig afgewerkt met stof uit de 'Living Colors' collectie van Jan des Bouvrie. complete slaapkamers boxspringsystemen kasten toilettafels tienerkamers Vanzelfsprekend leverbaar in alle gangbare maten. 'ERKEND Zelf zijn we er zó enthousiast over, dat we van 27 oktober t/m 6 november in onze showroom alle denkbare boxspringsystemen voor u hebben opgesteld. Een speciaal prijskaartje hangt aan de 'Dreams', die prachtig afgewerkt is met stof uit de collectie van Jan des Bouvrie. Hoe het ook zij, onze boxspring- specialist staat te springen om u alles maar dan ook alles te vertellen over deze fantastische systemen. Tijdens de Nationale Boxspring 10-daagse van Morgana Slaapkamers. lattenbodems matrassen waterbedden dekbedden kussens overtrekken van Cittersweg 2a, Arnemuiden, 0118 - 60 34 34 dinsdag t/m vrijdag tot 8 uur open, zaterdag tot 5 uur open, zondag en maandag gesloten Internet: www.morgana.com Deze 2 weken voeren we actie met een dubbele bodem, want 't is Nationale Boxspring 10-daagse bij Morgana Slaapkamers De boxspring is namelijk een slaapsysteem van twee verende lagen, die samen een wel heel bijzonder ligcomfort geven. Aan ieder een. Ongeacht lichaamsbouw, leeftijd of slaapgedrag. Niet voor niets zijn de meeste hotelkamers uitgerust met een boxspring-combinatie.

de Faam | 1999 | | pagina 17