VAN Dl MAAND PUNCH Geeregebied Langeviele T nee IMWmrn ode Het LangevieleIGeeregebied ontstond uit de vanouds gevestigde Langeviele met het in de jaren zestig gesaneerde en nieuw gebouwde Geeregebied. Het Middelburgs stadsdeel is goed voor om en nabij vijfenzestig ondernemers in detailhandel, horeca en een klein aantal kantoren. Een aantrekkelijk winkelgebied waarin, op een enke ling na, geen grootwinkelbedrijf is gevestigd. Hierdoor is een zeer gevarieerd winkel bestand ontstaan van middelgrote en kleine prima gesorteerde speciaalzaken, die aan de wensen van de moderne consument ruimschoots kunnen voldoen. Historisch gezien is de Langeviele al van vroeger een aanrij/loopstraat richting Markt Na de herinrichting van de straat in 1979 is deze omgevormd tot winkelerf. Sinds enkele jaren nu een promenade, wel is fietsverkeer toegestaan in de richting van de Markt Door die goede bereikbaarheid voor de fietsende consument, maar ook voor de automobilist die zijn wagen in de parkeerkelder van de Geere of op Plein 1940 (kort parkeren) kwijt kan, is het winkelgebied aantrekkelijk. Ook omdat er voor de dagelijkse boodschappen een ruime keuze in aanbod en mogelijkheden is. De in de jaren vijftig opgerichte winkeliersvereniging heeft altijd geprobeerd om voor de winkelende consument iets extra's te doen of te geven voor het bezoek aan de winkels. Door middel van acties op straat zoals looporkesten, een bloemetje voor moederdag of door acties met bonnen voor kindervoorstellingen in de Stadsschouw burg. Nu gebeurt dit de laatste jaren in samenwerking met andere straatvereni gingen, ondergebracht bij de Stichting Evenementen Middelburg. Toch blijven de win keliers het belangrijk vinden om hun gebied voor de consument aantrekkelijk te houden en zo mogelijk te verbeteren. WONEN EN DIEZIJN Salufi voor draagbare mode Alles op maat bij De Bruijn Meubelen FAAM/VLISSINGER Woensdag 27 oktober 1999 Oók voor Lloyd's Loom, repro-teak, rotan, verlichting én blank houten en cadeau artikelen. Cher fashion, Forest Fields, Dutch, B. Antognini. Totaal inrichtingen Kleuradviezen Inrichtings adviezen Speciaalzaak voor broeken in korte lengtematen. Langeviele 26-34 0118 - 61 36 54 Middelburg Brooymans van de Gruiter Langeviele 24 0118- 63 8627 Middelburg Langeviele 29 0118-61 50 40 Middelburg UOOI O' ITAUA Wij verheugen ons op uw bezoek. Plein 1940 nr. 2-4 0118-61 25 60 Middelburg Kwaliteit bewijst zich al bijna 7 00 jaar. Een bewuste keuze voor je stijl van leven en voor je kleding. Lavooy Mode past daarbij! Al bijna tien jaar is damesmodezaak Saluti aan de Langeviele in Middelburg te vinden. Eigenaresse Trudy van der Meulen-Wolff kent haast al haar klanten persoonlijk. Dat is ook niet verwon derlijk. want ze is nagenoeg altijd in de winkel te vinden. Langeviele 26-34 is al sinds jaar en dag hèt adres op gebied van meubelen in Middelburg. Een showroom van meer dan 500 m* toont een indrukwekkende hoeveelheid aan grenen, teak, riet en rotan meubelen. Plein 1940 nr. 16-20 0118 - 61 25 08 Middelburg Peter Wielemaker, die samen met zijn vrouw Margit Wielemaker- de Bruijn, schoonzus Liesbeth de Bruijn en zwager Robert de Bruijn eigenaar van de meubelzaak is, legt uit wat de kracht van De Bruijn Meubelen is: „Meubels die je bij ons koopt zijn in prin cipe eenmalig. We hebben wel wat tafels en kasten waarvan er meerdere modellen gemaakt zijn, maar dan is het hout vaak an ders zodat elk meubel er toch weer heel anders uit ziet". Daar naast heeft De Bruijn een eigen werkplaats waar nog veel aan de meubels vertimmerd kan worden. „Vaak zie je dat andere meu belzaken alleen werken met standaard maten. Maar wi| kunnen een tafel of kast helemaal aanpassen aan de wensen van de klant. Het blad tien centimeter langer? Geen probleem. Of drie laatjes in plaats van twee? Het kan allemaal", somt Wielemaker op. Het koopgedrag van een moderne vrouw is de afgelopen jaren behoorlijk veranderd, zo heeft ze gemerkt. De moderne vrouw gaat niet meer een hele dag lang de binnenstad in als ze op zoek is naar een uitbreiding van haar garderobe. „Het koopge drag van een vrouw is steeds meer gaan lijken op dat van een man", is de ervaring van Trudy van der Meulen. „De moderne vrouw weet wat ze wil, ze kriskrast niet meer de hele stad door maar kiest voor één of twee zaken waar ze regelmatig haar gar derobe koopt". Ook let de onderneemster bij het inkopen van de nieuwe collecties sterk op het draagbaar zijn van de kleding. The image you like. Timberland Cinque, Esprit, Rosner, Part Two, Collum, Milestone en Mare O'polo Verfijnde chic voor exclusieve lingerie, onder en nachtmode. 1 De sportzaak met hèt meest uitgebreide T assortiment. Met topmerken 7 en actuele kt sportmode. Klanten zullen bij haar niet snel trendgevoelige kleding ontdek ken: „Ik probeer me vooral te richten op tijdloze kleding, voor alle leeftijden", legt ze uit. „Je ziet bijvoorbeeld nu overal kle ding met capuchonnetjes Bij mij dus in beperkte mate en daar zijn mijn klanten blij om. Dat betekent namelijk ook dat de kle ding die hier in de winkel gekocht wordt, modisch gezien toch zeker meerdere seizoenen mee kan gaan". Onder de klanten van De Bruijn Meubelen bevinden zich niet al leen Zeeuwen. „Mensen komen van buiten Zeeland naar ons toe", weet Wielemaker. Afgelopen zomer stond er zelfs een stuk je in De Telegraaf: „Twee journalisten van De Telegraaf noemden ons als één van de leukste winkels in Middelburg. Dat is toch niet niks". SPORT 2000 Langeviele 33-37 0118-61 25 14 Middelburg jan jongepier Langeviele 36 0118 - 64 31 74 Middelburg Pottenmarkt 13 0118 -64 07 73 Middelburg Mötiteirie Vooral uw kunstschilder- en tekenmaterialen. Speciaalzaak voor Midden en Noord Zeeland. OFFICIEEL ALLART DEALER. Ceniet in onze serre van de: - koffie specialiteiten - lunch - brunches - feesten en bijeenkomsten - ook bruiloften V< ifrW. rV.v. VISSER ART Langeviele 27 0118 - 62 73 17 Middelburg 624685 De grootste speciaalzaak in verlichting. Ook garderobe- artikelen zoals kapstokken en spiegels. Trendy wandklokken van o.a. Jan des Bouvrie De betere kindermode met o.a. de merken: Miniman, Babymini Jean Bourget, Oilily, Cakewalk Oxbow, IKKS, Flummelsheim, Red Blue, Chipie Pepe, O'Neill etc. KINDER EN TIENERBOETIEK Lange Geere 7 0118 - 63 92 55 Middelburg Geere Passage 6-10 01 18 - 62 31 78 Middelburg i Bij ons staat het verse product centraal. j| In een m eigentijdse, I modische omgeving. Citybloem bloemdecora- teurs, altijd de moeite waard! Q 1{om/oh o/i onxe eie/m mjxt CKecrkfke dflooffuJk-n uil u//e winJjreken (5mcHvrt/tt/ nrc.teryen wij voor u ten mcsiclaimid Eef Habets en Elly Seymour cityDioem Geerepassage 14 0118-61 23 23 Middelburg bloemdecorateurs trends in huis en tuin fM /A\ vli /W aAi Korte Geere 19 4331 LE Middelburg Tel./fax: 0118 - 634 690 Leuke, vlotte mo de voor het hele gezin merken o.a. Cars, Cracker, Canoe, Jonny-QBuffoon enz. Dames Vanilla Just be Thomas Basics More More Kinder NoNo Rags Rags for girls Salty Dog Bird Dog Mini Dog Eager Beaver DAMES- EN KINDERBOETIEK Geere Passage 12 0118- 63 50 02 Middelburg Langeviele 18 Middelburg Walstraat 68 Vlissingen Langeviele 1 Middelburg0 03 l'ETElt CHRISTY De herfstcol- lectie ligt voor u klaar. v.d. REE BRILMODE Korte Geere 11-13 0118- 61 58 60 Middelburg jeans and casuals G-star Liquid Diesel Ben Levi's Sherman Edwin Björn Borg Wrangler underwears F.visu Deal TRP Marlboro Carhartt Classics Dickies Psycho Chipie Cowboy's Spiewak en G-sus Dunderdone Pottenmarkt 5-7 0118 -61 36 52 Middelburg Carlife De Vroedt Hooftman De Tamboer Wijnhandel Hildernisse In De Bolle Baat Portobei lo Stomerij Veldman Lavooy Caresse Zipper Schoonenberg Dorris fashion v.d. Ree brilmode Kurkcenlrum Kapper de Kapper Brasserij de Kluizenaar Dus Toch Diezijn La Casserole Auberge Combi Back Bakkerij Bliek Lichtland Verlichting Interes Woonwinkel De Charlatan 2x Zo Leuk Hummels Duijfhuizen lederwaren Claudette Bijouterieën FINSE WINKELTJE Langeviele 69 0118- 62 95 23 Middelburg Citybloem Hairmaxx jan Laban Adecco Mieke Petiet NBBS reizen Tence uitzendburo Viduet Rabobank De Spiegel Bouwman Cadeau Café American Restaurant Koperen Ketel Lady's service Valeria's Cruydenbuydel Modehuis City- La Vaca v.d. Dongen parket Finse Winkeltje De Wol boog Middelburgs koffiehuis Café de Geere Croissanterie Sofi de France Sport 2000 Jan jongepier Visser Art Brooymans van de Gruiter wonen Shop 6 Hèt adres voor Scandinavische mode van o.a. de merken: Finn Fashion, Himalaya en Marimekko. Diesel Replay Cirbaud In wear Matinique Palladium Lange Geere 12 4331 LX Middelburg Tel.: 0118- 62 96 58 Fax:0118-61 69 93 uitzendbureau l.ange Geere 10 0118- 63 34 88 Middelburg Uitzenden, Detacheringen, Werving en Selectie. Outplacement, Interimmanage- ment en Juridisch personeelsadvies. jeans Inn Shop 6 Livera Holland International Peter Christ mode Outfit menswear Sarah Antiek Henk Sies Weer Wind Café 't Geintje De Leeuw schoenmode Kindermode Robbemijn Verspassage Smith Kaas Punch jeanswear Le Rendezvous Saluti De Bruijn meubelen Lm Cherie Mol meubelen Blankenburgh Bakkerij Maljaars Tweewielercentrum Zeeland De Platenbaas Café de Herberg Martino's Schrauwen Splendid DE LEEUW SCHOENMODES Langeviele 2 0118-65 02 49 Middelburg Voor alle trends in haarmode, zowel kinderen, dames als heren moet u bij de Kapper zijn. Voor alle trends in schoenmode. De schoenen speciaalzaak bij uitstek! 9 00t/ro 18.00 u 9 00 t/m 18.00 u 3 9 00 t/m 21.001 Vrijdag 9.00 t/m 18.00 u 8.00 üm 17.00 u Kappers van Nature Lange Viele 67 0118-61 81 30 Middelburg

de Faam | 1999 | | pagina 14