erkenbaar als Sikke De bank voor u op maat gemaakt Ruim baan voor uw woonfantasieën or mooist Ooit ki Jarenlang tuin- plezier met de Erkend Hovenier Boogaard Verf Van Belle Meubelen Louis Hemelaar Bouwelse Tuinen Techno Janssen Gebr. Dominicus bv Willem's winkel Bouwman Cadeau en Wonen 22 FAAM/VLISSINGER Woensdag 20 oktober 1999 Sinds enige tijd maken wij ons duidelijk herkenbaar als Erkend Sikkens-specialisL Daar zijn we best een beetje trots op. Ze geeft aan dat Sikkens weet wat wij qua assortiment en know how in huis hebben. En ook dat we die kennis graag overdragen, zodat u een optimaal resultaat bij uw zelf verrichte schilderwerk bereikt. Strijk met de eer! Schilder Sikkens. Bovendien heeft de Erkend Sikkens Specialist een aantal zekerheden te bieden, zoals actuele kennis van de pro ducten, praktijkervaring, grote kennis van kleurtoepassingen. Maar ook jarenlange ervaring met kleur adviseren en kleurmaken. Sikkens cursussen houden de vakkennis op topniveau, de receptuur van de voor u gemaakte kleuren blijft onbeperkt bewaard en permanent heeft de specialist het gehele Sikkens-assortiment in huis. Gildeweg 25, Vlissingen, Tel. 0118-431304 New Sity staat voor maatwerk. Dit assortiment van banken en fauteuils kunnen worden aangepast aan uw wen sen: onder andere zithoogte en zitdiepte. In leder en stoffen bekleding. Keuze dus uit vele mogelijkheden. President Rooseveltlaan 772, Vlissingen, Tel. 0118-416188 Spuistraat 82, Vlissingen Tel. 0118-413729 Een goed ontworpen tuin is de basis voor jarenlang tuinplezier. Zeker nu de tuin een steeds belangrijkere plaats binnen onze woonomgeving is gaan innemen. Een groene plek ook waar nieuwe ideeën gestalte kunnen krijgen en ruimte is voor het creatieve gebruik van duurzame materialen. Zeker wanneer u daarbij vakmensen inschakelt. Mensen die garant staan voor een gedegen en des kundige aanleg, aangesloten bij de Hoveniersgroep Appeltem. En vanzelfsprekend werkend onder de voorwaarden van de Erkend Hovenier. Hiinonderhoud, afgestemd op uw wensen en behoef ten. Wekelijks, maandelijks, of zoals dat u het beste uitkomt. En alles op het met u afgesproken tijdstip. Daar kiest u voor als u ons vraagt voor uw tuinon derhoud. Berlagestraat 5 Vlissingen Tel. 0118-465375 Neem uw zes meest geliefde cd's. Of de zes nieuwste. Of zes waarvoor u in de stemming bent. Speel ze achter elkaar of spring van track naar track. En tussendoor kunt u altijd nog schakelen naar de ingebouwde radio. Geniet zoals u wilt. Daarvoor is de BeoSound 9000 bedoeld. BeoLab 8000 j actieve luidsprekers. 1/ /jflËi Kom dichterbij met uw f 7 j|Uf| hand en de deurtjes glij- P 4' ÊÈÈtm den geruisloos opzij. Een zacht licht over- straalt het gehele JÉST»'i§9 paneel. Zo heet de JW i. BeoSound Ouverture JH u welkom in een muziekwereld die alle zintuigen boeit. De BeoCenter AV5 laat u tv kijken op een 63 cm scherm met anti-reflex coating. En even later draait u op diezelfde AV5 een cd of u luistert naar een concert op de radio. De ingebouwde luidsprekerset is in elk geval volledig op die taak berekend: uitschuivende stereo speakers plus een machtige subwoofer. Kortom, eindelijk zijn televisie en stereo-installatie volledig geïntegreerd. In een even compacte als elegante vorm. 3 jaar garantie BANG S. OLUFSEN Gesloken scheipe beelden op uw schenn. Geen flikkeringen. Zelfs niet bij beelden met grote vlakken en fijne structuren. Dat is te danken aan de 100 Hz techniek van Loewe Full Digital 100. Deze wordt door veel intelligente technieken ondersteund. Bijvoorbeeld door Digital Motion Interpolation. DMI verhindert de licht schokkende bewegingen die er bij traditionele 100 Hz televisies bij het draaien van de camera of bij het in beeld komend van draai ende lichtreclames vaak insluipen. Ook bij invallend licht of ongunstige lichtomstandigheden garandeert de Blackline S grote beeldbuis van de grote Arcade 8684 ZP een optimale weergave. Overigens kunt u anno 1999 ook beschikken over de televisie die zichzelf uitlegt. Klein gedrukte handleidingen behoren met het nieuwe Personal Control System (PCS) tot het verle den. U krijgt daarmee een bedieningsvlak tot uw waarmee de televisie zichzelf uitlegt Door de afzonderlijke invulling van vier toetsen van de afstandbediening Loewe Control 150 kan iedereen naar eigen wens en behoefte zijn eigen televisietoestel bedienen. De loewe Arcade is een tele visie die geen programma nodig heeft om te boeien. Bovendien een toestel met een adembenemende design. Scheldestraat 80-82 Vlissingen Tel. 0118-415737 Wonen is een gevoel. Herkenning, geborgenheid. Het heeft van dat alles wel wat. Wonen is het besef dat u thuis bent. Bij Gebr. Dominicus bv. vindt u duizend-en-ée'n ideeën om uw woongevoel gestalte te geven. In natuursteen en keramiek, een onderscheidend badkamerontwerp; de romantiek van een sienschouw, een kachel of open haard. Gebr. Dominicus bv onderscheidt zich al vele jaren door de manier waarop zij wooncomfortdromen vertaalt in een concept dat haar klanten op het lijf is geschreven. Die vertellen dat ook vaak: "Dit is het, zó wil ik wonen. Ik zie mijn wensen tot in de kleinste details terug." Oude Zandweg 2, Westkapelle Tel. 0118-571436 www.dominicus.nl Dam 6l, Middelburg Tel. 0118-616638 In een sfeervolle winkel vindt u antieke kasten, tafels, spiegels en decoratie, nieuw serviesgoed en mooi tafellinnen. Gestoffeerde meubelen van Peter Guild, Old Classic Leather en Lloyd Loom. Er is alle ruimte om zelf rond te kijken, maar wie het vraagt krijgt persoonlijk advies. Kortom... veel te zien en te koop. Wonen; een gevoel van geborgenheid. Een plaats waar je je thuis voelt. Iedereen heeft daar zo zijn eigen ideeën over. Fantaseren, combineren en zodoende je eigen stijl creëren. Kortom: inrichten zegt iets over jezelf. De meubels van Bouwman laten je vrij je eigen identiteit te bepalen. Stijlvolle en functionele meubel stukken voor mensen die weten wat ze willen. Vervaardigd uit de beste houtsoorten die hiervoor speciaal worden gekweekt. Materialen ook die door onze leveranciers met oog voor detail wor den verwerkt tot meubels waarbij sierlijkheid en functionaliteit hand in hand gaan. Bouwman voor een inrichting die dat natuurlijke thuisgevoel geeft. Programma Bali: salontafel 393,-; tv-kast/ 529,-; dressoir 1198,-., Markt 73 hoek Plein 1940), Middelburg Ganzepoortstraat 28 (naast Kijkshop), Goes

de Faam | 1999 | | pagina 22