i INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE MIDDELBURG VE MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 18 FAAM/VLISSINGER Woensdag 13 oktober 1999 INFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp beschikking Aanvraag en ontwerpbe schikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieube heer is ingediend door de heer L Petiet te Middelburg voor een nieuwe, de gehele inrichting om vattende vergunning voor de op slag en verkoop van vuurwerk, als mede de verkoop en reparatie van rijwielen en aanverwante arti kelen. De vergunning is aangevraagd in verband met de voorgenomen uit breiding van de opslag en verkoop van vuurwerk. De inrichting is ge legen aan de Korte Noordstraat 53 te Middelburg, kadastraal be kend gemeente Middelburg, sectie L, nr. 4064. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik- king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van I 7.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Mi lieuzaken van de dienst Stadsont wikkeling,Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient van te voren telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. 67 52 41). Desgevraagd wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Bedenkingen In de periode van 14 oktober tot 11 november 1999 kunnen ge motiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college wor den ingediend. Indien behoefte be staat aan een gedachtewisseling over de ontwerp-beschikking kan daarom telefonisch worden ver zocht. 77/clens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gele genheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkin gen worden ingediend. De per soonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend wor den, indien daarom wordt ver zocht, niet bekend gemaakt. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen later beroep in stellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvor ming straks afwijkt van het voor nemen. WIJZIGING ARBEIDSVOOR WAARDENREGELING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij de I6e wijziging van de Arbeids voorwaardenregeling gemeente Middelburg hebben vastgesteld. Deze I6e wijziging ligt met bijlage ter inzage bij de sectie Communi catie van de dienst Middelen, Stadhuisstraat 2. Deze wijziging is tegen betaling al gemeen verkrijgbaar HUISVESTING ONDERWIJS Met ingang van 13 oktober I999 ligt op de sectie Onderwijs voor een ieder ter inzage de gewijzigde verordening "voorzieningen huis vestiging onderwijs gemeente Mid delburg" .Daar is tegen betaling ook een kopie van de verordening verkrijgbaar. BOUWAANVRAGEN bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het bouwen van een tuinhuis op het perceel Nieuwe Haven 35; het bouwen van een serre op het perceel Seisweg 20 C; het bouwen van een afdak op het perceel Herculesweg 17; het bouwen van een voliere op het perceel Burgemeester Baaslaan 21; het verbouwen en uitbreiden van de woning op het perceel Noordsingel I54; het bouwen van een berging op het perceel Korenbloemlaan 14; het bouwen van een woning met garage op het perceel Grutto straat I0; het bouwen van een vrijstaande woning met inpandige garage op het perceel Gruttostraat 9. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 2 7 september tlm I oktober 1999 zijn de volgende bouw- en/of sloopvergunningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd: het bouwen van een serre op het perceel Maisakker 15 te Ar- nemuiden; het bouwen van een garage op het perceel Prooijenseweg 5; het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Generaal Eisen- howerlaan 68; het plaatsen van een dakkapel en een schuifpui op het perceel W.Arondeusstraat 27; het verwijderen van een asbest houdende koelcel op het perceel Zacharias Jansenstraat 8; het vernieuwen en wijzigen van poortdeuren op het perceel Pauwpoort/Damplein 33; het plaatsen van veldverlichting op een perceel aan de M.H. Bo- assonlaan; het wijzigen van een reeds ver leende vergunning m.b.t. het ver bouwen van een garage tot een tijdelijke supermarkt (kozijn in de gevel) op het perceel Veerse- weg I04 het maken van een badkamer en het vervangen van vier ramen op het perceel Herenstraat 10; het maken van een opbouw op de garage op het perceel De Meylaan 13; het wijzigen van een reeds ver leende vergunning m.b.t. het plaatsen van een tuinhuisje (si tuering) op het perceel J. Bras serstraat 28; het wijzigen van een reeds ver leende vergunning m.b.t. het ver plaatsen van de berging en het plaatsen van een tuinmuur op het perceel Scholeksterstraat, bouwnummer 24; het plaatsen van een berging op het perceel Hoge Stelle 17 te Nieuw- en Sint Joosland; het uitbreiden van de opslaglstallingsloods op het per ceel Calandweg 4 C te Arnemui- den; het uitbreiden van de woning op het perceel Bereklauwerf 24 te Arnemuiden; het bouwen van een zwembad met tuinberging/installatieruimte op het perceel Langeweg 7 te Nieuw- en Sint Joosland; het plaatsen van een deurkozijn en het maken van een kelder luik op het perceel Schuitvlot- straat I0-I2; het bouwen van een woning met garage op het perceel C.W. Sturmstraat 5. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders, Post bus 61,4330 AM Middelburg. BOUWPLAN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat een bouwplan is ontvangen dat niet in overeen stemming is met de voorschriften van het geldende bestemmings plan. Het gaat om het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Nieuwe Haven 35. Burgemeester en wethouders wil len op deze aanvraag positief be slissen. Artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maakt dit mogelijk.Voordat zij dat doen lig gen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 15 oktober 1999 twee we ken (tot en met 28 oktober 1999) ter inzage bij de dienst Stadsont wikkeling, sectie Bouwen en Wo nen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. Zie voor andere gemeentelijke in formatie de pagina van de ge meente Middelburg in de Faam/Vlissinger van vandaag, Maximaal Text pagina 830 of www.Middelburg.nl. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het bouwen van 34 woningen Vlietberg te Lammerenburg - het vergroten van het balkon Boulevard Bankert 236 - het uitbreiden van een woning Koudekerkseweg 162 - het uitbreiden van een woning Singel 175 - het vernieuwen van een dakka pel Burchtstraat 45 - het bouwen van een tijdelijke cv-ketel in container Wildbaan 9 - het bouwen van een bedrijfs- loods Productweg 5-7 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het verwijderen van asbest vloerbedekking Batenburg 6 - het verbouwen en uitbreiden van de woning Vrijdomweg 18 - het aanbrengen van onder grondse glascontainers Ramme- kensweg - het wijzigen van de voorgevel Spaarnestraat 15 - het bouwen van een tuinhuisje Rosenburglaan 290 - het bouwen van een garage As- sumburg 9 - het plaatsen van twee dakka pellen Zaanstraat 58 - het bouwen van een dakkapel Spaarnestraat 114 - het verbouwen c.q. vergroten van de woning Vrouwestraat 35 - het vergroten van de woning Zuiderzeestraat 20 - het bouwen van een loods met overslagstation Poortersweg 32 (afwijking bouwvergunning) Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het Col lege van burgemeester en wethouders. EERSTVOLGENDE VERGA DERING VAN DE WEL STANDSCOMMISSIE: 28 oktober 1999 Uw plan moet tenminste twee da gen voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art 4.5.2. van de Alge mene Plaatselijke Verordening Vliss- ingen) is ontvangen van: Mevr. M.A. Rottier-Wil- lemse,Van Hallstraat 22, voor het verwijderen van een den in de achtertuin. Wij zijn van plan deze vergunning te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u krij gen bij de sector Beheer, sectie Be plantingen,Vredehoflaan 50, tele foon 487373. BEKENDMAKING 13e WIJZIGING APV 1993 De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 30 september 1999 besloten tot het vaststellen van de 'Verordening tot de dertien de wijziging van de Algemene Plaatselijke Verordening voor Vliss- ingen 1993'. De wijziging maakt het mogelijk om het lokale drugs beleid effectiever te kunnen hand haven. De burgemeester heeft in de Opiumwet de bevoegdheid ge kregen bestuursdwang toe te pas sen wanneer in voor het publiek toegankelijke lokalen drugs wor den verhandeld. Ook in gevallen dat geen sprake is van overlast kan de burgemeester bestuurlijk optreden. Deze verordening ligt voor een ieder kosteloos ter inza ge op het gemeentehuis, stafbu reau bestuur (kamer 118a). VERORDENING LOKALE OPSLAG OP DE HOOFD SOM VAN DE OMROEPBIJ DRAGE Wij maken bekend dat de ge meenteraad van Vlissingen in zijn vergadering van 9 september 1999 de Verordening lokale opslag van de hoofdsom van de omroep bijdrage heeft vastgesteld. Deze verordening ligt ter inzage tot 14 november 1999 in kamer 010 van het stadhuis van Vlissingen. Vlissingen, 13 oktober 1999. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kielelders in dit blad en Teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. GEMEENTE POSTBUS 1 4370 AA KOUDEKERKE TEL. 0118 -555 444 FAX0118 -553 025 OPENINGSTIJDEN: maandag tlm vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrij dagmiddag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geo pend. TER INZAGE Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij de receptie van het gemeentehuis, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorps straat 3; Domburg, Markt I; Se- rooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor som mige stukken, zoals b.v. bestem mingsplannen, bouwaanvragen, sloopvergunningen en milieuver gunningen geldt een aparte rege ling die steeds vermeld wordt BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens deAlg.Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw be zwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de Presi dent van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Info: 0118-565569. ARTIKEL I8AWRO. Er is een melding bouwvoornemen binnengekomen voor: - het bouwen van een berging op het perceel Valkenisseweg 40b te Biggekerke; - het uitbreiden van een woning op het perceel Beatrixstraat 82 te Westkapelle; - het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Wilgenhoekweg 16 te Serooskerke; - het plaatsen van een abri aan de Dorpsstraat te Gapinge. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen. Wij zijn van plan de vergunningen te verlenen door toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 14 tlm 27 oktober 1999 tijdens de openingstijden voor iedereen ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg la te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplan nen bij het college in te dienen. VRIJSTELLINGS PROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor het bouwen van een garage/berging aan de Torenstraat 48 te Oostka- pelle. Het bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in het betreffende bestemmingsplan opgenomen mo gelijkheid vrijstelling te verlenen. In verband hiermee ligt de bouw- en situatietekening van 14 oktober tlm 10 november 1999 tijdens de openingstijden voor iedereen ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. MONUMENTENWET (aanwijzing beschermd monument) De Staatssecretaris van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen heeft bij besluit d.d. 21 september 1999 het complex "Buitenplaats Duin vliet" aan de Domburgseweg 44 e.a. te Domburg aangewezen als beschermd monument als bedoeld in de Monumentenwet 1988. Dit besluit ligt tot 25 november 1999 voor iedereen ter inzage op de lo caties Koudekerke en Serooskerke (zie inzage en openingstijden). BOUWISLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning zijn ingekomen voor: Domburg - het geheel vernieuwen van hotel Golfzicht Badstraat 4; - het verbouwen van een woning Ooststraat I; - het bouwen van een berging Kanonweistraat 38; Meliskerke - het uitbreiden van de garage C. Jaspersestraat 13; Oostkapelle - het gedeeltelijk slopen van een werkplaats Brouwerijstraat 36b; Westkapelle - het bouwen van een berging Markt 98 Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden inge diend nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 13 we ken). VERLEENDE VRIJSTELLING EX ART. 17 WRO. Er is een vrijstelling verleend voor het opslaan van max. 15.000 kg vuurwerk aan de Aagtekerkseweg 2 te Aagtekerke, voor een periode van 5 jaar (29-9-1999). U kunt de stukken inzien op de afdeling Bouwen en Wonen te Se rooskerke. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGEN/MELDINGEN. De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd:(tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Aagtekerke - het slopen van een pastorie Pre- laatweg 28(1/10); Domburg - het wijzigen van een berging in zomerwoning Brouwersbuurt 41(1/10); - het slopen van een woning Prin separk 31(1/10); Koudekerke - het slopen van een asbesthou dende pijp Middelburgsestraat 84(1/10); Oostkapelle - het slopen van asbesthoudende golfplaten Vronesteijn 41- 43(1/10); - het uitbreiden van een woning Brouwerijstraat 22(1/10); Serooskerke - het verwijderen van asbest dak platen Gapingseweg 1(1/10); Veere - het uitbreiden van een woning Patrijzenlaan 6(1/10); Westkapelle - het bouwen van een serre Noordkerkepad 7(1/10); Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om be zwaar te maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden mel dingen en verleende vrijstellin gen).(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op de afdeling Bouwen en Wonen te Se- rooskerke. WET MILIEUBEHEER (vergunning veranderen inrichting) Een veranderingsvergunning is ver leend aan Autobedrijf Koppejan V.o.f, met betrekking tot de inrich ting Domburgseweg 18 te Dom burg (kadastraal bekend gemeen te Veere, kern Domburg, sectie F, nummer 645/777 (ged.) voor een motorvoertuigen-herstelinrichting. De betreffende stukken liggen vanaf 15-10-99 tlm 26-11-99 voor iedereen ter inzage op de af deling milieu, Gapingseweg I a te Serooskerke en op de locatie Kou dekerke (Dorpsplein 28), elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en maandag tot en met don derdag van 14.00 uur tot 16.00 uur, en 's avonds na telefonische afspraak (tel. 0118-597610). Tot en met 26-11-99 kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont- werp-vergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 27-11-99, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schor sing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage). Kennisgeving MELDINGEN Wet milieubeheer Wij maken bekend dat binnenge komen zijn de navolgende meldin gen ingevolge de Wet milieube heer: op grond van het "Besluit op slag vuurwerk Wet milieube heer" van: I. V.o.f. Melis te Westkapelle voor het oprichten van een inrich ting voor de opslag van vuurwerk aan de Zuidstraat 59 te Westkapelle; 2. Doeland Passenier te Seroos kerke voor een reeds opgerich te inrichting aan de Wilgenhoekweg 2 te Seroos kerke; op grond van het "Besluit de tailhandel en ambachtsbedrij- ven Wet milieubeheer" van: 3. V.o.f. van de Linde-van Luijk te Domburg voor het veranderen van een supermarkt (incl. slagerij) aan de Singel 6 te Domburg; 4. K. Corré te Domburg voor een reeds opgerichte Bouwmarkt aan de Roosjesweg 14 te Domburg; 5. P. de Visser te Oostkapelle voor een reeds opgerichte super markt aan de Dorpsstraat 20 te Oostkapelle; op grond van het "Besluit her stelinrichtingen voor motor voertuigen Wet milieubeheer" van: 6. J. Dieleman te Grijpskerke voor een reeds opgerichte inrichting aan de Middelburgseweg 25 te Grijpskerke; op grond van het "Besluit houtbewerkende bedrijven Wet milieubeheer" van: 7. J. Sturm te Oostkapelle voor het oprichten van een houtbe- werkend bedrijf aan de Hon- degemsweg (ongenummerd) te Serooskerke; op grond van het "Besluit tuin bouwbedrijven met bedekte teelt Wet milieubeheer" van: 8. N.L Jobse te Oostkapelle voor een reeds opgerichte inrichting aan de Duinbeekseweg 22a te Oostkapelle; op grond van het "Besluit melkrundveehouderijen Wet milieubeheer" van: 9. V.O.F. Francke te Grijpskerke voor het veranderen van de in richting aan de Rorikshilweg 2 te Grijpskerke; op grond van het "Besluit ak kerbouwbedrijven Wet milieu beheer" van: 10. P. van Dis te Vrouwenpolder voor het veranderen van de in richting aan de Lepelstraat 2 te Vrouwenpolder; op grond van het "Besluit ri ool- of poldergemalen Wet mi lieubeheer" van: 11Waterschap Zeeuwse Eilan den te Goes voor een reeds opgerichte riool- of polderge maal aan het Oranjeplein (ong.) te Veere; op grond van het "Besluit op slag propaan Wet milieube heer" van: 12. A.J. Volkers te Serooskerke voor het opslaan van propaan aan de Gapingsedreef I te Seroos kerke. Voor deze inrichtingen zijn de voorschriften die zijn vastgesteld bij algemene maatregelen van be stuur op grond van artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. De meldingen en de daarop be trekking hebbende stukken liggen vanaf 15 oktober 1999 tot en met 12 november 1999 voor ie dereen ter inzage op de locaties Serooskerke en Koudekerke WELZIJN Wij zullen de gemeenteraad voor stellen het ontwerp-welzijnspro- gramma 2000 vast te stellen waarin opgenomen is het subsidie- voorstel voor 2000. Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht en de Inspraakver ordening ligt het voorstel met een toelichting voor iedere belangheb bende 4 weken ter inzage van 14 oktober 1999 t/m 11 november 1999. De stukken liggen op werkdagen op de gebrui kelijke wijze ter inzage zie bo ven). Iedere belanghebbende kan zijn zienswijze op het welzijnsprogam- ma 2000 kenbaar maken. U kunt uw zienswijze schriftelijk indienen bij burgemeester en wethouders van Veere, Postbus I te 4370 AA Koudekerke. U kunt uw mening ook mondeling geven. Daarvoor kunt u een afspraak maken met de heer M.J.Bielok, locatie Westka pelle, afd.Welzijn tel.577886. Daarnaast stellen wij u in de gele- genheidrnondeling uw zienswijze kenbaar te maken of nadere infor matie te vragen tijdens een op 10 november 1999 te houden in spraakavond in het verenigingsge bouw te Grijpskerke, Kerkring I, aanvang 19.30 uur. De inspraakreacties zullen met het definitieve voorstel aan de ge meenteraad van Veere aangebo den worden. VERKEER Parkeerbeleidsplan Gemeente Vee re De gemeente Veere is bezig met het opstellen van een parkeerbe leidsplan. Wij willen in overleg met de be langhebbenden, de bewoners, tot een keuze komen over het in te stellen parkeerregime.Aan de hand van uw opmerkingen en sug gesties zal bekeken worden welke aanpassingen noodzakelijk zijn. Op grond van de 'Algemene wet bestuursrecht en de 'Inspraakver ordening' ligt het parkeerbeleids plan vanaf 14 oktober a.s. voor ie dereen 4 weken op de gebruikelij ke wijze zie boven) ter inzage. Iedere belanghebbende kan zijn zienswijze op het parkeerbeleids plan kenbaar maken. U kunt uw zienswijze schriftelijk indienen bij 'Burgemeester en wethouders van Veere, Postbus 14370 AA Koude kerke' onder vermelding van 'par keerbeleidsplan'. De inspraakreacties zullen met het definitieve voorstel aan de ge meenteraad van Veere worden aangeboden. Er zullen informatie-avonden wor den gehouden in de volgende ker nen: - kern Zoutelande, maandag 25 oktober 1999 om 19.00 uur in 'Zaal Middendorp', Smidsstraat 16 te Zoutelande; - kern Domburg, dinsdag 26 okto ber 1999 om 19.00 uur in 'Ont moetingscentrum Schuttershof', Kanonweistraat 30 te Domburg; - kern Veere, woensdag 2 7 okto ber 1999 om 19.00 uur in 'Mu ziekverenigingsgebouw Veere's Genoegen', Oudestraat 9 te Vee re. Koudekerke, 13 oktober 1999 Burgemeester en wethouders van Veere.

de Faam | 1999 | | pagina 18