Eijffinger Decorette verhuisd! IICHTLAMD lichting FAAM/VLISSINGER De Decorette aan de Middelburgse Lange Geere is verhuisd. Eigenaar Wim Engels heeft zijn bedrijf overgebracht naar de Segeerstraat. Daarmee is de oppervlakte die beschikbaar is voor de verkoop meer dan verdubbeld. Bovendien komt in de nieu we Decorette een echt Wooncafé. De ruimte van de winkel is na de verhuizing ver dubbeld. Toch is het niet direct de bedoeling om ook het assortiment zo'n vlucht te laten nemen, vertelt Wim Engels, eigenaar van de Middelburgse Decorette-vestiging. „De extra ruimte gebruiken we voor de presentatie. Daarmee kunnen we optimaal de ideeënwinkel worden die we eigenlijk willen zijn". Hij legt uit: „Natuurlijk verkopen we hier lap jes en rolletjes waarmee je je fantasie naar hartelust kunt uitleven. Maar het leukste is toch wel datje hier tal van ideeen op kunt doen. In de nieuwe winkel zie je dat nog veel beter. Zo zijn we van plan allerlei 'kamertjes' in te richten met spullen uit de winkel. Zodat je mensen echt een compleet idee kunt aanreiken, iets kunt laten zien van de sfeer die kleuren of motieven met zich meebren gen. Daarin zal ons unieke Mix Match-systeem na tuurlijk een grote rol bij spelen". Het Mix Match assortiment van Decorette omvat onder meer vloer bedekking en gordijnen die qua kleur prachtig op elkaar afgestemd zijn. „Zo kun je een kamer, of zelfs een compleet huis, een bepaald kleurbeeld meegeven. Daar zijn we bij Decorette echt trends ettend in". De nieuwe Decorette-zaak is uitermate kindvriendelijk. Niet alleen is er het oude vertrouw de kinderhoekje, waarin kindervideo en speelgoed een grote rol spelen. Engels is namelijk ook van plan de zaak te voorzien van wat kindvriendelijke dieren als konijnen of een marmot. „Het is belang rijk dat kinderen zich hier thuisvoelen", weet Engels uit ervaring. „Per slot van rekening komen hier veel moeders en willen die ook even op hun gemakje door de winkel lopen. De kinderen vermaken zich ondertussen prima". Het nieuwe gebouw van de Decorette bevindt zich op het vroegere terrein van de gereformeerd-vrijgemaakte kerk. En alhoewel de kerk gesloopt is, is de kosterswoning die er pre cies naast stond, bewaard gebleven. Daar is nu het Wooncafé; bereikbaar via een eigen ingang aan de voorkant, maar ook via de Decorette. „We richten ook hier alles in uit eigen zaak", verklapt Engels vast. „Maar afgezien van de bijzondere inrichting is het verder gewoon een horeca-zaak waar mensen lekker een broodje kunnen eten tussen de mid dag". Bijzonder aan het café is dat het geopend wordt volgens het 'alles-is-te-koop'-principe. „Van 't lepeltje tot de gordijnen en van de verlichting tot de eettafel. Alles kan de toonbank over". Het Wooncafé wil zich daarnaast onderscheiden door het bieden van absolute kwaliteit. „Zo hebben we meerdere kofflesoorten op de kaart staan. Gebak van Pieter Bliek uit Veere. Reuzel met kaantjes, of een bordje kaas. Als het maar lekker is". Als ex traatje biedt het Wooncafé aan de achterkant uit zicht op een heuse wintertuin, gebouwd onder een glazen afdak Het Wooncafé houdt dezelfde openingstijden aan als Decorette. www.lichtland.niinfo@lichtiand.nl 8 J9o> Woensdag 29 september 1999 OPENING 30 SEPTEMBER Segeersstraat 13-15 Middelburg A WAY OF DECORATING

de Faam | 1999 | | pagina 8