Olympus zoekt oud-leden Milieu ontdekken via beeldscherm i i KIJK JE OGEN UIT Nieuwe hoofdsponsor Jong Ambon ,HET HUIS, HARDY DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG Volgende week woensdag, 6 oktober, begint de kinderboekenweek weer. Tien dagen lang staan zowat alle boekhandels in Neder land open voor kinderen en hun verhalen. De Drvkkery aan de Middelburgse Markt heeft als vanouds weer een flink aantal activiteiten voor de jeugd in petto. Hill De Vlissingse sportvereniging Olympus viert eind dit jaar haar vijftigjarig bestaan. Om dit op passende wijze te kunnen vieren is de handbalclub op zoek naar oud-leden, om die uit te kunnen nodigen voor de festiviteiten rond het jubileum. Waarom komen altijd flamingo's naar na tuurgebied Dijkwater bij Sirjansland. Hoe komt het dat in Boswachterij Westerschouwen zoveel naaldbomen staan en hoe zou Schou- wen-Duiveland er nu uitzien wanneer in het verleden meer bos was behouden of gecreëerd. Het antwoord op deze en andere vragen over natuur en milieu wordt volgend jaar gegeven in Ecoscope. In Renesse begon de bouw van een recreatief milieucentrum, dat uniek is in Nederland. Knoppen Sleutels WOENSDAG PUPILLENMIDDAG Het Rotterdamse steigerbouwbedrijf Travhydro is sinds dit seizoen hoofdsponsor van de Middelburgse voetbalvereniging Jong Ambon B1. Woensdag 29 september 1999 FAAM/VLISSINGER 31 Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, koffie contactoch tend, 9.30 u. Theo van Does burgcentrum Vlissingen, ont moetingsmiddag voor 50- plussers, 14 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, kla verjassen, 19.30 u. Buurt huis De Schuur Oost-Sou burg, line-dancing, 20 u. FNV Zeeland: telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 10-12 u., tel. 625655. Speel tuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, peutergym van 2,5 tot 4 jaar, 9.30 u., peutergym tot 2,5 jaar, 10.30 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 19.30 u. Zeeuwse Bibliotheek Middel burg, lezing: Themabijeen komst mediagebruik', 14 u. Wandelkerk Middelburg, 'Nacht van het verhaal', met verhalen, muziek en poëzie, 19.30 u. Stadhuis Vlissingen, gemeenteraadsvergadering, 19.30 u. De Drukkery Mid delburg, tuinarchitect Arend Jan van der Horst geeft per soonlijk advies over de moge lijkheden van uw tuin, 18 u. Jongerencentrum Midgard Middelburg, grootbeeldvideo film, 20 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, kla verjassen, 13.15 u. Buurt huis Aldegonde Vlissingen, praat- en dansavond voor al leenstaanden vanaf 25 jaar, 20.30 u. Zeeuwse Biblio theek Middelburg, Genoot schapscollege: 'Het Neder lands in de Europese Unie', 16.45 u. Zeeuwse Biblio theek Middelburg, bijeen komst van de Vereniging van Belangstellenden in het Spoor- en Tramwegwezen, 19.45 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, buurtcontact- middag, 16 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, buurtcontact, 15 u. Kippen- boerderij Sturm Sint Laurens, kinderkleding- en speelgoed beurs, 9 u. De Drukkery Mid delburg, tuinarchitect Arend Jan van der Horst geeft per soonlijk advies over de moge lijkheden van uw tuin, 11 u. Zuiderbaken Middelburg, ruil- dag van munten, penningen, bankbiljetten en ansichtkaar ten, 9 u. Café Dorpszicht Koudekerk, puzzelrit voor au to's, 13.30 u. Abdijplein Middelburg, rond leiding 'Het betoverde plein', 11.30 u. De Drukkery Mid delburg, medewerkers van tuinarchitect Arend Jan van der Horst geven persoonlijk advies over de mogelijkheden van uw tuin, 14 u. Sporthal Baskenburg Vlissin gen, aangepast sporten voor mensen met Cara, 15.30 u. Markt Middelburg, boek-, an tiek- en curiosamarkt, 11 u. De Parel Domburg, baby- zwemmen, 15 u. Speeltuin vereniging De Oude Stad Vlis singen, damesgym 13.30 u., darten, biljarten en klaverjas sen, 20 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, soosmiddag, 13.30 u., sjoelen 19 u. Bachten Reede Vlissin gen, najaarsvergadering AN- BO, 14 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, koffie contactoch tend, 9.30 u. Bachten Reede Vlissingen, handwerkgroep voor 55 plussers, 14 u. Theo van Doesburgcentrum Vlissin gen, ontmoetingsmiddag voor 50- plussers, 14 u. FNV Zee land: telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 10-12 u., tel. 625655. Speeltuinvereni ging De Oude Stad Vlissingen, peutermorgen, 10 u., koersbal 13.30 u. Wijkcentrum Schel debuurt Vlissingen, koersbal, 13.30 u., country line dansen 18.30 u. Wijkcentrum Open Hof Vlis singen, soosmiddag voor 50- plussers, 13.30 u. Diensten centrum Ouderen Westkapel- le, wekelijkse soos 55-plus- sers, 19 u. Midgard Middel burg, grootbeeldvideofilm, 20 u. Stichting In- en Uitloop huis Vlissingen, sociaal spreekuur, 13.30-17 u. Sport- fondsenbad Vlissingen, aan gepast zwemmen voor men sen met Cara, 12.30 u. Abdij- p.lein Middelburg, kinder workshop, 13.30 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissingen, darten 19.30 u. Clubhuis Willen is Kunnen Vlissingen, wandelmorgen voor 50-plus- sers, 9 u. Fiom Zeeland Mid delburg, 'Roots'-avond, voor mensen die op zoek zijn naar hun biologische vader en/of moeder, 20 u. Peuterspeel zaal De Zandkrumels Middel burg, kinderkleding- en speel goedbeurs, 15 u., inleveren van 9-11.30 u. De Drukkery Middelburg, live-uitzending van Omroep Zeeland Radio met Muis en Leeuw, 16 u. Van apenstaartje tot apenkooi De Kinderboekenweek, of be ter gezegd: kinderboekentien- daagse, wordt woensdag 6 oktober geopend door Muis en Leeuw. Het in Zeeland overbekende duo presenteert live een uitzending van hun wekelijkse kinderprogramma voor Omroep Zeeland. Vrijdag 8 oktober signeren Vi vian den Hollander en illustra tor Harmen van Straaten hun boeken. Den Hollander is vooral bekend geworden door haar voetbalboeken Goal!, Aanvallen! en Kampioenen. Voor alle drie de boeken werd ze genomineerd door de Kin derjury. Zaterdag 9 oktober is er een schrijversmarkt tussen 13.30 en 14.30 uur. Hier treden Rita Tprnqvist-Verschuur, Harm de Jonge en Mirjam Mous aan. De auteurs zullen om beurten iets vertellen, voorlezen en vragen beantwoorden. Rita Tprnqvist-Verschuur maakte faam als vertaalster van de boeken van Astrid Lindgren, maar schreef ook zelf boeken. Eerst als Rita Tprnqvist, later onder haar meisjesnaam Ver schuur. Zo maakte ze een reeks boeken die bestaan uit korte herinneringsfragmen ten, beginnend in mei 1940 toen de schrijfster zelf vier was. Voor een paar van deze boeken ontving ze bekronin gen. Haar nieuwste boek Ju beltenen gaat over een teken wedstrijd op school, competi tie en rivaliteit. Mirjam Mous is groepsleer kracht op een speciale school voor kinderen met sociaal- emotionele problemen. Toen ze op vierjarige leeftijd het boek ontdekte, was schrijfster worden haar ideaal. Met de uitgave van Monsters Mollen! kwam haar droom uit. Al snel daarna volgden De Juf is een Heks en Harige Harrie. Nijl paarden, haar laatste boek, gaat net als De Juf is een Heks over iets bijzonders op school: alles staat op zijn kop. Kinde ren worden leraren, leerlingen worden leraren en uiteindelijk zelfs nijlpaarden. Harm de Jonge was ook al op jonge leeftijd gefascineerd door taal. Daarom studeerde hij Nederlands aan de Rijks universiteit in Groningen. Nu is hij als leraar Nederlands verbonden aan de Lerarenop leiding Basisonderwijs, waar hij onder meer jeugdliteratuur doceert. Sinds tien jaar schrijft hij zelf kinderboeken. Eerst voor en over pubers, de laat ste jaren ook voor de boven bouw basisschool. Zijn boe ken gaan meestal over vriend schappen en droefenis om het verlies ervan. Vrijdag 15 oktober staat de Fabian Toet, Eline Heeres en Margot Minaar lezen vast een stukje uit Bikkels, het kinderboeken foto Jaap Wolterbeek weekgeschenk geschreven door Carry Slee. schrijver Jaques Vriens op het kenweek programma, die samen met il lustratrice Annet Schaap tus sen 12 en 13 uur boeken sig neert en vragen beantwoordt. Een dag later wordt de kinder boekenweek weer afgesloten met poppenkast, speciaal voor jonge kinderen. Er is een voorstelling om 11 uur en één om 12 uur. ledereen die in de kinderboe- een boek koopt, krijgt er gratis het boeken weekgeschenk bij. Dit keer is dat Bikkels van de immens populaire Carry Slee. Dat ver haal gaat over Dorus, Murat, Katja en de andere kinderen in hun groep. Wanneer ze er achter komen dat de eigenaar van het snoepwinkeltje bij school discrimineert, zijn ze woedend. Ze bedenken met zijn allen een actie die inslaat als een bom. Ook voor de klei nere kinderen is er een boe kenweekgeschenk: De Nacht van Wolf Erlbruch. Kleine Fons wordt midden in de nacht wakker en wil naar bui ten, de nacht in. Hij maakt zijn vader wakker, die hem vervol gens laat zien dat alles en ie dereen slaapt. Op de vleer muizen na dan. (advertentie) jgnpXIER- AjaU Zaterdag 23 oktober, theater 'De Parel'. Voor u treden op: Kees Vershiys met showballet The Rudolf Fitskie Dancers en zanger/entertainer Peter Heyl Vanaf 19-00 uur genieten van een avondvullend programma met 4-gangen koud en warm buffet voor 59,50 p.p. (inclusief welkomstcocktail). Reserveer snel, vol voL De volgende Dinner Music Show is op 27 november a.s. Bel voor reservering of informatie: 0113-374200 Het opsporen van oud-leden gebeurt op de eerste plaats om ze uit te kunnen nodigen voor een feestavond in december. Olympus hoopt daarbij echter dat een deel van hen op nieuw zin krijgt om weer eens een balletje te gooien. Het ledenaantal van de vereniging daalde de afgelopen jaren namelijk sterk. VSV Olym pus werd vijftig jaar geleden opgericht door ex-leden van atletiekvereniging AV 1935. Oud-leden kunnen zich via telefoonnummer 0118 - 465 385 opgeven voor de feestavond bij L.C. Gutteling. V- door Marijke Vael Het centrum wordt naar ver wachting met Pinksteren 2000 geopend. De realisatie ervan kost 3 miljoen gulden. Een deel van dat geld, 1,2 miljoen, wordt betaald door de Europe se Unie. De rest van het be drag wordt bijeen gebracht door het provinciaal bestuur, de Stichting Renesse en de ge meente Schouwen-Duiveland, die 6,5 ton bijdraagt. Volgens wethouder G. van de Velde-de Wilde is die uitgave de moeite waard. „Wij proberen al jaren een goede elk-weer-voorzie- ning te creëren op Schouwen- Duiveland. Ik denk dat we daar met Ecoscope in slagen. De voorziening gaat een stap ver der dan de gebruikelijke mi lieu-educatieve centra omdat de onderwerpen door middel van computers op een specta culaire, interactieve wijze wor den aangeboden. Bezoekers kunnen door middel van knop pen zelf keuzes maken. Dat is nieuw in Nederland". Het centrum wordt gereali seerd in een voormalige boer derij aan de Dreef, die vele ja ren in gebruik was als kamp huis. De boerderijwoning is nog au thentiek, compleet met opka mer en kelder. „Het is een rijks monument, daarom wordt het gerestaureerd", vertelt Eric Caspers, die als beleidsmede werker milieu van de gemeen te Schouwen-Duiveland nauw is betrokken bij Ecoscope. Ook de schuur van het boerderij complex wordt opgeknapt. „Vervolgens wordt een nieuw gedeelte aangebouwd met een vloeroppervlakte van 50 vier kante meter. Ecoscope krijgt een totale oppervlakte van 400 vierkante meter. In die ruimte komt een pan nenkoekhuis, een milieushop en de uitvalsbasis van de Werkgroep Schoolbiologie van de Natuur- en Vogelwacht. Maar het grootste deel wordt in beslag genomen door het eigenlijke Ecoscope. In de ten toonstellingsruimte wordt in formatie gegeven over negen verschillende items: natuur, voedsel, afval, industrialisatie, wonen, water, energie, verkeer en opinie. Bij zes van die ne gen onderwerpen gebeurt dat door middel van grote beeld schermen en computerspellen waarbij de bezoekers intensief worden betrokken. „De keuzes die ze maken door bepaalde knoppen in te drukken hebben direct effect", aldus Caspers. Bij het onderwerp natuur wordt bijvoorbeeld informatie gegeven over de leefomgeving van mensen en dieren zoals die lang geleden was op Schouwen-Duiveland. Vervol gens kunnen bezoekers door middel van de knop kiezen voor bepaalde ontwikkelingen en krijgen de consequenties daarvan te zien. „Wanneer op Schouwen-Duiveland meer bos was gekomen hadden hier ook bruine beren geleefd met alle gevolgen van dien voor de mens", vertelt Cas pers. Hij omschrijft de wijze van presentatie in Ecoscope als 'spelletjes voor de fun' met een grote educatieve waarde. De computerspellen werden ontwikkeld door een ontwerp team onder leiding van Ton van der Haspel uit Rotterdam. De spelletjes die zij bedachten zijn gericht op jongeren van 7 tot 18 jaar, maar interessant voor mensen van 5 tot 85 jaar. Ze zijn gebaseerd op de Duur zaam Technisch Onderzoek (DTO) sleutels. Een boekwerk waarin staat hoe het behoud van schone lucht, water en grond kan worden gecombi neerd met welzijn en welvaart In Renesse is begonnen met de realisatie van Ecoscope. zonder teveel beslag te leggen op het milieu. DTO-sleutels werd ontwikkeld door vijf mi nisteries, innovatiecentra, uni versiteiten en multinationals. Behalve met computerspellen worden de onderwerpen op een speelse manier toegelicht met behulp van luikjes in de vloer die geopend kunnen worden, bomen waarin we tenswaardigheden hangen en (advertentie) foto Marijke Folkertsma buttons aan de muur. „Het wordt een echt 'doe' muse um", zegt Caspers enthousiast. In een laboratorium, dat wordt beheerd door de Werkgroep Schoolbiologie, kunnen proe ven worden gedaan. Onder meer microscopisch onder zoek van water dat bezoekers kunnen scheppen uit een ge renoveerde, oude vee-drink put. Die ligt in een van de vier cultuur-historische tuinen rondom de Ecoscope boerderij waar Zeeuwse planten en ge wassen worden verbouwd. Verder ligt er een boven- en ondergrondse looproute voor kinderen. Teleurgesteld - Bureau voor Vrouwenhulpverlening Artemis begint donderdag 14 oktober een cursus voor vrouwen die op zoek zijn naar wat ze nu werke lijk willen. Vrouwen van dertig jaar of ouder die enigszins te leurgesteld terugkijken naar wat ze nu werkelijk willen vormen de doelgroep voor de cursus. Meer informatie of aanmeldin- gei .OllS - 642 979, Tafeltje Dekje - Voor ouderen met een laag inkomen zijn de warme maaltijden van Tafeltje Dekje vaak te duur. Ouderen kunnen hiervoor wel bijzondere bijstand aanvragen, maar in de praktijk gebeurt dat nauwelijks. De ouderenbonden Anbo, PCOB en Unie KBO dringen er in het gezamenlijke project Gul den Regels bij gemeenten op aan om bijzondere bijstand en maaltijdvoorziening op elkaar af te stemmen. Ook op Walcheren zullen gemeenten binnen afzien bare tijd aan de tand gevoeld worden. Bibliotheektarieven - De po litieke partij Groen Links, afde ling Vlissingen, is het niet eens met de verandering in de biblio theektarieven die gelijk met de opening van de nieuwe biblio theek in zullen gaan. Klanten gaan volgens Alex Soplantila, fractielid van Groen Links in Vlis singen, jaarlijks drie tot vier keer meer betalen dan voorheen Bo vendien is het systeem volgens de partij helemaal met laag drempelig, zoals de bibliotheek zelf claimt. Wateronderzoek - Van 2 tot en met 11 oktober wordt in heel Nederland de Nationale Jeugd- natuurweek gehouden. Thema van dit jaar is 'Water leeft!'. MicMec Walcheren houdt twee middagen wateronderzoek in en om het MilieuEducatief Cen trum aan de Korenbloemlaan in Vlissingen. Kinderen tusen tien en twaalf kunnen woensdag 6 en zondag 10 oktober onder- zoekjes doen naar de kwaliteit van water en het leven daarin. Inlichtingen: 0118 -417 039. Woltershuis - Buurthuis Het Woltershuis in Vlissingen begint in oktober een aantal nieuwe cursussen, waaronder poppen maken, Spaans voor beginners, Iconen schilderen voor begin ners en aquareltekenen. Alle cursussen worden gegeven in blokken van tien weken. Aan melding en informatie: 0118 - 411 458. Ski-uur - Als voorbereiding op de wintersport is er vanaf zon dag 31 oktober weer een ski- trim-uurtje in de duinen van Vlis singen. Aan de hand van speci fieke en recreatieve oefeningen worden deelnemers voorbereid op een plezierige en sportieve vakantie in de sneeuw. De eer ste bijeenkomst is zondag 31 oktober om 10 30 uur op het parkeerterrein van Swaenen- burgh Beautycentrum (voorheen Skandia Sauna) in Vlissingen. Bij minder geschikt weer wordt uit geweken naar een overdekte lo catie. Hollandse herder - Hollandse herdershonden wandelen 3 ok tober - samen met hun baasjes - over het Zeeuwse strand. Dit keer is gekozen voor een wan deling op Westerschouwen, vlakbij de Oosterscheldedam. Aansluitend op de wandeling gaat Janine Schopmeijer in over reddingshonden- en speurwerk. Informatie- 0118 - 582 884. Boekenbeurs - Echte boeken liefhebbers kunnen zaterdag 2 oktober hun hart ophalen tijdens de boekenbeurs die dan in de aula van het Calvijn College ge houden wordt. Tussen 10 en 16 uur zijn er tal van boeken op het gebied van geschiedenis, theo logie, kinder- en jeugdboeken, romans en hobby. ZVU - Bij de Zeeuwse Volks universiteit beginnen binnenkort in Middelburg de cursussen Ge zond Eten Montignac, Kleur en Stijl, Aspecten van de Stem, In leiding in geologie-aardweten- schappen, schilderen met kaar ten, Portugees, Conversatie 'Newsletter', Van den Vos Reyn- aarde en Weerkunde. Inlichtin gen en inschrijven bij het ZVU- bureau in Middelburg: 0118 - 634 800. Accordeola - De Vlissingse accordeonvereniging Accordeo la viert zaterdag 2 oktober haar veertigjarig bestaan met een reunie/receptie in het clubge bouw aan de A. Coortelaan (de voormalige Visserijschool), Er is een tentoonstelling over de af gelopen veertig jaar en er is een voor de gelegenheid reünisten orkest samengesteld Meer in lichtingen zijn verkrijgbaar bij voorzitter Bert Fleurbaay 0118 - 551 557. Diabetes - De landelijke collec te van het Diabetes Fonds wordt van 31 oktober tot en met 6 november gehouden. Het fonds is nog op zoek naar col lectanten. Geïnteresseerden kunnen zich via telefoonnum mer 033 - 46 22 055 opgeven. Eetproblemen - Wie op een spirituele manier aan zijn of haar eetproblemen wil werken, kan terecht bij de cursus 'ben jij de baas over wat je eet of is het eten jou de baas?' Deze staat onder leiding van Monica Pelle- grmo, voedingstherapeute en paranormaal genezeres. De cur sus bestaat uit tien bijeenkom sten van maximaal vijf perso nen. Inlichtingen: 0118 - 638 537. Kostbare mens - Het Huma nistisch Verbond afdeling Wal cheren houdt vanaf 4 oktober de cursus 'De Kostbare Mens' in de aula van het Jacob Rogge veenhuis in Middelburg. Aan de orde komen verkenning van het begrip levensbeschouwing, be tekenis ervan, geschiedenis van het humanisme en levensbe schouwelijke vragen. Aanvang 20 u. Inlichtingen. 0118-613169. Lang leven - De Projectgroep Ouderen Paauwenburg (POP) houdt dinsdag 19 oktober een voorlichtingsbijeenkomst over het project 'Lang leven in Paau wenburg', dat zich ten doel stelt eenzaamheid en sociaal isole ment bij ouderen in de wijk te verminderen. De bijeenkomst wordt gehouden in wijkcentrum Open Hof aan de A. Gogelweg in Vlissingen. Aanvang 14 uur Mozaïekstad - De werkgroep Mozaïekstad houdt een poëzie wedstrijd in het kader van het project Mozaïekstad Middel- burgA/lissingen, dat van 13 tot en met 21 november wordt ge houden in het stadsgewest. De prijsuitreiking is 18 november in het Arsenaaltheater in Vlissin gen. Inzendingen moeten voor 25 oktober worden opgestuurd naar de werkgroep, p/a buurt huis De Paraplu, A. Gogelweg 59, 4384 EV in Vlissingen. Dag van ouderen - Het Lo kaal Comité Dag van de Oude ren Vlissingen viert 1 oktober de Nationale Dag van de Ouderen. Op het programma optredens van het Ouderenkoor Souburg, het Souburgs Mannenkoor, mu- sicalgroep stichting Majoraat, ouderenkoor Canto Armonico. Verder is er een video over beeldvorming van ouderen en een praatje van Omroep Zee land-weerman Jos Broeke. Het programma begint om 10 uur in Open Hof aan de A. Gogelweg in Vlissingen. 100 jaar turnen - De Vlissing se Turn Vereniging bestaat dit jaar precies een eeuw. Zaterdag 2 oktober is er een receptie in het clubgebouw aan het Bas- kensburgpad in Vlissingen. De receptie begint om 16 uur en duurt tot 19 uur. Keizer Karei - De Souburgse Oudheidkamer Aldegonde houdt woensdag 6 oktober om 20 uur een bijzondere Keizer Ka- rel-avond als Zeeuwse start voor het Keizer Karei Jaar 1999- 2000. Voor de pauze wordt één en ander verteld over de geplan de activiteiten, na de pauze is er een lezing van Ad Tramper van het Gemeente Archief Vlissin gen, getiteld: 'In het voetspoor van Karei V'. Zelfontplooiing - Het Zeeuw se instituut voor coaching, hyp notherapie en training (kortweg Zicht), houdt vanaf donderdag 25 oktober een praktische trai ning voor iedereen die belang stelling heeft voor de psycholo gie van de mens. Meer informa tie: 0118 - 616 839. Slank-Klup - De afslank-club Slank-Klup houdt woensdag 6 oktober open huis in brasserie De Karolingenburch in Oost- Souburg. Vanaf 19 uur kunnen geïnteresseerden kennis maken met het afslanksysteem van de club, dat is gebaseerd op een gezonde leefwijze. Inlichtingen: 0523-231 571. Nieuw van Het Huis: iedere woensdagmiddag Pupillen- middag vol verrassende fun. Nu speciale stoeisterke glazen gratis bij elk montuur uit onze KidscollecZie. JïrTïltL zien zonder zorgen VLISSINGEN BELLAMYPARK 38 - TEL. (0118) 41 20 10 Het team is inmiddels voor zien van een complete outfit en ballen. Jong Ambon B1 komt uit in de derde klasse en staat onder leiding van trai ner/coach Arie Patty en Jan de Kubber, Cees Wolff en verzor ger Jorge Mesa. Staand vlnr: Arie Patty, Zico Thuhuleruw, Jaco lawalata, Percy Telussa, Dennis Felius, Michael Patty, Michel van de Linde, Yassine Pattinama, Da niël van Dalen, Cees Wolff en Jan de Kubber. Gehurkt vlnr: Tim de Moor, Nan Noya, Ste ven Bisoen, Menno Boel (keeper), Mohammed Buuje- maa, Jonah Patty, Munir Imandi en Jeffrey Pirson. foto Willem Vader

de Faam | 1999 | | pagina 31