Hypotheek adviseur postkantoor Woog [keuze met: KORT KORT KORT Ijk. I HUREN in Midden Zeeland. Bepaal dan uw Woensdag 29 september 1999 Jaargang 3 nummer 20 Kies ik voor een spaarhypotheek of een be leggingshypotheek? Ik heb een optie geno men op mijn droomhuis, maar hoe hoog worden dan mijn maandelijkse lasten? En: Wat kan ik lenen met mijn maandinkom sten? Met al deze vragen kunnen klanten terecht op de grote postkantoren, waaron der Goes, Vlissingen en Middelburg. weonkeuife.nl Dobberende Dozen worden uitgepakt Open huis bij ERA-makelaars Vlissingen ontwikkelt Spuikom Schelde Woongroep BÊHNiÖHNB SëHAAk lil 1 Woningzoekenden hebben steeds meer wensen en stellen hoe langer hoe meer eisen aan het wonen. De veranderende markt stelt daarom tegenwoordig ook andere eisen aan een woning bouwcorporatie dan enige jaren gele den. De Regionale Woningbouwver eniging Samenwerking bracht on langs haar Samenvatting Beleidsplan RWS uit. Hierin staat het beleid dat de komende jaren gevoerd wordt, tot in de puntjes uitgelegd. Postkantoren BV wil op deze manier inspelen op de groei ende vraag naar financieel advies. Daartoe krijgt het grote postkantoor een vaste adviseur, die zowel informatie als verregaande adviezen verstrekt aan klanten op het gebied van Postbank-hypotheken. De klant krijgt direct antwoord op algemene vragen. Daar naast kan er een afspraak gemaakt worden voor een uit gebreider hypotheekadvies en alles wat ermee samen hangt. Deze afspraak kan zowel op het postkantoor als via het gratis telefoonnummer 0800-0012 worden gemaakt. Ten behoeve van het hypotheekadvies is op het postkan toor een speciaal ingerichte advieskamer beschikbaar om in alle rust financiële zaken te kunnen bespreken. Postkantoren wil met deze aanpak de potentiële klant sneller en beter van dienst kunnen zijn. De laagdrempelig heid van het postkantoor zorgt ervoor dat consumenten vragen over hypotheken gemakkelijker kunnen stellen, waarbij aan privacy-aspecten grote zorg is besteed. In de komende periode (tot januari 2000) wil Postkantoren BV het aantal kantoren waar klanten kunnen spreken met een adviseur, uitbreiden naar 125. Postkantoren BV is een joint-venture van Postbank NV (ING Groep NV) en PTT Post BV (TNT Post Groep BV). Sa men met haar business-partners biedt Postkantoren BV de klant een breed aanbod van diensten en producten op het gebied van financiële dienstverlening, postvervoer, communicatie, gedrukte media, terugtredende overheid, recreatie en entertainment. RWS kijkt vooruit (Advertentie) De Dobberende Dozen van architect Guus van Bebber in Vlissingen zijn klaar. De ap partementen zijn allemaal verkocht en overgedragen aan de nieuwe bewoners. Opdrachtgever Opus ziet de Dobberende Dozen als een cadeau voor de stad Vlissin gen en gaat de bouwwerken daarom vrijdag 8 oktober feestelijk 'uitpakken'. Om 14.00 uur verricht wethouder De Keijzer de officiële openingshan deling. De Zeeuwse ERA-makelaars houden zaterdag 9 oktober open huis. Net als alle andere honderdvijfenzeventig ERA- makelaars in Nederland laten zij deze dag aan iedere geïnte resseerde zien wat er allemaal aan activiteiten plaatsvindt op een ERA-makelaarskantoor. Ook kunnen bezoekers vra gen stellen over de eigen specifieke woonwensen. Het ko pen en verkopen van een huis is nog steeds voor veel con sumenten een van de belangrijkste financiële beslissingen in hun leven. De ERA-makelaar biedt producten en diensten die zijn ontwikkeld om de consument een snelle (ver)koop, hoge opbrengst en meer zekerheden te bieden. Wie de open dag van de ERA-makelaars wil bezoeken kan 9 oktober van 11.00 tot 16.00 uur terecht bij Bert Bimmel Makelaardij in de Badhuisstraat in Vlissingen, Makelaardij Faasse Faasse in de Wijngaardstraat in Goes en Makelaardij Bimmel, Faasse Faasse aan de Londensekaai in Middelburg. Al in maart 1997 heeft de gemeente Vlissingen een ontwik kelingsvisie voor de Spuikom in Vlissingen vastgesteld. Kort daarna heeft ontwikkelaar Aprisco uit Assen zich aange diend als ontwikkelaar en eindbelegger. Aprisco wil, in over eenstemming met de ontwikkelingsvisie, in de Spuikom een woonthemacentrum met een oppervlak van ruim twintigdui zend vierkante meter realiseren. Daarnaast moeten er een winkelruimte met een oppervlak van tweeduizend vierkante meter, tweehonderdzeventig woningen en een parkeervoor ziening van zevenhonderdveertig overdekte parkeerplaatsen vierhonderdzeventig openbare parkeerplaatsen. De commis sie ruimtelijke ordening en stedelijke ontwikkeling; financiën economische zaken en verkeer van de gemeente Vlissingen heeft voorgesteld aan de gemeenteraad om met Aprisco een samenwerkingsverband aan te gaan. Postbus 24 4380 AA Vlissingen Keldermansstraat 64 4382 KM Vlissingen Tel 0118 415620 FêlX: 0118 419767 E-rneil: scheldèvVöortgr<®2ëe- iandnet.nl Aan de Bloemenlaan (bij de klok) zijn door Schelde Woongroep 32 flats geheel vernieuwd. Zo zijn ze voorzien van een ge heel nieuwe, energiezuinige CV-installatie en zijn alle drempels in de woning verdwenen. Het belangrijkste is dat de woningen met een lift bereikbaar zijn geworden. Door al deze ingrepen zijn ze geschikt geworden voor senioren die daar zelfstandig kunnen wonen in een flat die voldoet aan de eisen zoals die voor een seniorenlabel gelden. Per 1 november a.s. komen er 17 appartementen beschikbaar voor nieuwe huurders. (De overige 15 zijn al bestemd voor te rugkeren^ bewoners.) De appartementen hebben een oppervlakte van ca. 70m'. Elk appartement heeft een entree, een ruime hal, woonkamer, keuken, twee slaapkamers en een doucheruimte. Aan de achterzijde is een balkon en beneden bevindt zich de berging. 16 woningen heb ben een eethoek naast de woonkamer. De kale huurprijs van de appartementen bedraagt 745,00 per maand en voor een appartement met eethoek 775.00. De bijko mende voorschotten voor de lift en het schoonmaken van de hal en het waterverbruik bedragen 82,35. Welke personen komen ervoor in aanmerking? 1 of 2 persoonshuishoudens 65 jaar of ouder heeft voorrang er gelden geen inkomenseisen doorstromers heblien voorrang Hoe worden de woningen toegewezen? U kunt zich voor de woningen aanmelden door de speciale woonbon die hiernaast staat in te vullen. Wij zullen dan de kandidaten, die aan de voorwaarden voldoen, uitnodigen voor een gesprek. De volgorde wordt bepaald door de langste woonduur. S.v.p. in blokletters invullen en aankruisen wat van toepassing is ik meld roe aan mi een appartement In (tyjxtrtmentmmnplM Bloemenlaan Personalia Achternaam Voorletters M DV Geboortedatum Tel. nr. Straatnaam Huisnummer Postcode Woonplaats Bent u in het bezit van een woonpasnummer* NEE JA. mijn woonpasnummer is Ik betrek de woning met 1 persoon 2 personen Gegevens partner Achternaam partner Voorletters partner Gelxrortedatum partner M D' Woonduur Ik woon vanaf in mijn huidige woning Inkomen/vermogen dag/maand/jaar Mijn bruto-gezinsinkomen per maand bedraagt Ik zet rente uit eigen vermogen in voor het betalen van de huur □JA DNEE I landtekening: Datum: Uitleg woonpasnummer: U heeft alleen een vvoonpasnummer als u al eens eerder één van onze woonbonnen heeft ingevuld. Deze woonbon moet uiterlijk dinsdag 5 oktober a.s. om 13-30 uur in het bezit zijn van Schelde Woongroep. kwew» altcéw tie Iwftew hl. 4/4Ó2 UZ dttfi door Ellen de Dreu Regionale Woningbouwvereni ging Samenwerking in Goes, telefoonnummer 0113 - 233 811. In de Samenvatting Beleids plan RWS worden de toekom stige speerpunten van het be leid tot 2003 uitgestippeld. Een strategisch voorraadbeleid, verregaande samenwerking met andere instanties, verbeter de communicatie met bewo ners, ontwikkeling van strate gisch voorraadbeleid en een stevig financieel fundament vormen heel in het kort de be langrijkste aandachtspunten voor de Bevelandse woningcor poratie, zo blijkt uit het twaalf pagina's dikke boekwerkje. Een eventuele fusie met de Al gemene Woningbouwvereni ging Reimérswaal in Kruinin- gen en de Woonstichting WSB in Heinkenszand wordt daarbij niet uit de weg gegaan. Zo wordt in het boekwerkje gesteld dat schaalvergroting geen doel op zich is, maar een mogelijk heid om de doelstellingen en opgaven zo goed mogelijk waar te kunnen maken. Belangrijke bedrijfseconomische en volks- huisvestelijke redenen om sa men te gaan zijn volgens RWS de mogelijkheid om het wo- ningbezit en -beheer te optima liseren, de professionaliteit te verhogen en de onderhande lingspositie richting gemeente, projectontwikkelaars en leve ranciers te versterken. Ook wor den op deze manier kosten be spaard. „In dat licht bezien wil len wij geza menlijk een ge meenschappe lijke missie uit dragen. Daarbij past een geza menlijke poging om een sterke regionale posi tie als nieuwe woonmaat- schappij tot stand te bren gen, waarin niet alleen elke (voormalige) woningcorpora tie zich centraal of op locatie herkent, maar waar bovenal de klant een op timale service krijgt', zo wordt in het boek werkje gesteld. Wie ook wil we ten wat de speerpunten zijn van RWS in het beleid tot 2003, kan een exemplaar aan vragen bij de REGIONALE WWINÜBOUVWlRtNIGlNC. SAMtNWlRKING

de Faam | 1999 | | pagina 25