DEPRESSIES INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN Door onderwijs een beter bestaan lliliivimlll (IftfliiftliMÉéllI lil (GEMEENTE MIDDELBURG Giro 18181 NATIONAAL FONDS GEESTELIJKE VOLKSGEZONDHEID MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Ni' Mensen in Nood 4 FAAM/VLISSINGER Woensdag 15 september 1999 INFORMATIE 'ff OVERHEID INTERGEMEENTELIJK STRUCTUURPLAN STADS GEWEST VLISSINGEN/MID- DELBURG Burgemeester en wethouders van de gemeenten Vlissingen en Mid delburg maken op grond van arti kel 9 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening en afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat de gemeenteraden van deze gemeenten op respec tievelijk 9-9-/999 en 30-8-1999 het intergemeentelijk Structuur plan Stadsgewest Vlissingen-Mid- delburg hebben vastgesteld. De raadsbesluiten liggen te zamen met het intergemeentelijk struc tuurplan vanaf 20 september 1999 voor een ieder ter inzage op de volgende locaties: - in het stadhuis van de gemeen te Vlissingen, Stadhuisplein 2, sector stadsontwikkeling: - bij de sectie Communicatie, Stadhuistraat 2 te Middelburg en - bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, Vlis- singsestraat 21 te Middelburg. Het intergemeentelijk structuur plan heeft betrekking op de hoofdlijnen van de toekomstige ruimtelijke ontwikkeling van het stadsgewest zoals de planning van (nieuwe) woonwijken en be drijfsterreinen. Als gevolg van de inspraak- en vooroverlegreacties en de zienswij zen op het ontwerp is het ont werp gewijzigd vastgesteld. De veranderingen betreffen vooral het verruimen van de toelichting en motivering. De in het (voor)ontwerp gepresenteerde (hoofd)keuzes voor het toekom stig beleid zijn niet gewijzigd. Met dit plan is met beoogd beslui ten als bedoeld in artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht vast te stellen. De in dit plan op genomen ontwikkelingen zijn een doorvertaling van al geldend pro vinciaal en gemeentelijk beleid. Voor zover nieuwe ontwikkelingen in het plan zijn opgenomen zullen deze via gemeentelijke bestem mingsplannen nader worden ge detailleerd. VlissingenIMiddelburg, 15 septem ber I999. Burgemeester en wethouders van Vlissingen Burgemeester en wethouders van Middelburg. IE HERZIENING BESTEMMINGSPLAN VEERSEPOORT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de gemeenteraad op 30 augustus I999 de Ie herziening van het bestemmingsplan Veersepoort on gewijzigd heeft vastgesteld. Op grond van het bepaalde in ar tikel 26 van de Wet op de Ruim telijke Ordening ligt deze I e her ziening vanaf 20 september 1999 gedurende vier weken (tot 18 oktober 1999) voor een ieder ter inzage bij de sectie Communi catie, Stadshuisstraat 2 en bij de dienst Stadsontwikkeling Vlissing- sestraat 21. Deze I e herziening betreft een wijziging van de zonegrens als be doeld in artikel 53 van de Wet Geluidhinder vanwege het indus- trielawaai van het industrieterrein Arnestein. Tegen het ontwerp zijn bij de ge meenteraad geen zienswijzen in gediend. Gelet op het bepaalde in artikel 2 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kan gedu rende de termijn van terinzagelig- ging een belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkwijs met in staat is geweest overeenkom stig artikel 23 zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te ma ken, schriftelijk bedenkingen tegen de vastgestelde I e herziening bij Gedeputeerde Staten van Zee land (postbus I65, 4330 AD Mid delburg) inbrengen. BESTEMMINGSPLAN "POELENDAELESINGEL" Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat Gedeputeerde Staten van Zee land bij besluit van I 7 augustus 1999 het op 26 april 1999 door de gemeenteraad vastgestelde be stemmingsplan "Poelendaelesin- gel" hebben goedgekeurd. Het besluit van Gedeputeerde Staten ligt met het goedgekeurde bestemmingsplan met ingang van 17 september 1999 gedurende 6 weken voor een ieder ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 Tegen het besluit tot goedkeuring kan uitsluitend beroep worden in gesteld door belanghebbenden, die aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest tijdig liun be denkingen ten aanzien van het bestemmingsplan bij Gedeputeer de Staten kenbaar te maken. Voor zover het besluit strekt tot onthouding van goedkeuring kan door een ieder beroep worden in gesteld. Het beroepschrift moet geduren de de termijn van terinzageleg- ging worden ingediend bij de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Een beroepschrift heeft geen schor sende werking. Indien binnen de beroepstermijn tevens een ver zoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging o ntwerp-beschikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieube heer is ingediend door de heer C.W. Spruijt te Middelburg voor een nieuwe, geheel de inrichting omvattende vergunning (revisie vergunning) voor een inrichting, bestemd voor de opslag en ver werking van pallets. De inrichting is gelegen aan de Elektraweg 30 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nr. 518. Onderhavige vergunning is aangevraagd in verband met het uitbreiden en wijzigen van de opslag van pallets, het stallen van vrachtauto's en de op- en overslag van goederen. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van I 7.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Mi lieuzaken van de dienst Stadsont wikkeling,Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient van te voren telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. 61 52 41). Desgevraagd wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Bedenkingen In de periode van 16 september tot 14 oktober 1999 kunnen ge motiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college wor den ingediend. Indien behoefte be staat aan een gedachtewisseling over de ontwerp-beschikking kan daarom telefonisch worden ver zocht. Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gele genheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling beden kingen worden ingediend. De per soonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend wor den, indien daarom wordt ver zocht, niet bekend gemaakt. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen later beroep in stellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvor ming straks afwijkt van het voor nemen. J VASTSTELLING LEGESVERORDENING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middel burg heeft besloten de navolgen de verordening vast te stellen - De wijzigingsverordening leges 1998. Het raadsbesluit en deze verorde ning liggen ter inzage en zijn te gen betaling van de legeskosten verkrijgbaar bij de afdeling Finan ciële Zaken TIJDELIJKE VERKEERSMAATREGEL HOFPLEINIWAGENAAR- STRAAT/ZUIDSINGEL Burgemeester en wethouders ma ken bekend dat op 6 december 1999 zal worden begonnen met rioleringswerkzaamheden in de Wagenaarstraat en het Hofplein. Aansluitend worden bestratings- werken uitgevoerd. In verband hiermee worden de volgende tijde lijke verkeersmaatregelen geno men: 1. het Hofplein en de Wagenaar straat worden in beide richtin gen geslotenverklaard voor alle verkeer; 2. er wordt een stopverbod (gele doorgetrokken streep) aange bracht op de Zuidsingel, vanaf de hoek met de Sint Joris- straat, over een lengte van 10 m in oostelijke richting, aan de overzijde van de bebouwing. Het verkeer vanaf de Balans wordt omgeleid via de straten Sint Jorisstraat/Zuidsingel/Molenwa- ter/Noordpoortstraat/Noordpoort- plein/Klem Vlaanderen. Deze maatregelen blijven van kracht tot de werkzaamheden zijn afgerond (omstreeks 18 maart 2000). Het volledig verkeersbesluit ligt van 16 september tot en met 21 oktober 1999 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing- - sestraat 21 te Middelburg. Con tactpersoon is de heer P.LH.A.M. Weijmans (675331 Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u ingevolge de be palingen van de Algemene wet be stuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een be zwaarschrift. Het bezwaarschrift moet onder tekend zijn en ten minste bevat ten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het be sluit waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van het bezwaar. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een in de Roosterstraat gelegen parkeervak, behalve voor de invalide waarvoor het parkeer vak is bestemd. Tegen dit besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 28 oktober 1999 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedag tekend en gemotiveerd bezwaar schrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffie recht geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de sectie Interne en Juridische Zaken van de dienst Stadsbeheer, Vlissingsestraat 21 te Middelburg ter inzage. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het verbouwen en uitbreiden van het winkelcentrum aan de Euromarkt/Laan der Verenigde Naties; - het bouwen van een berging met dakterras op het perceel Vismarkt 4; - het restaureren en verbouwen van de woning op het perceel Punt 13; - het uitbreiden van de garage op het perceel Steendiep 4 te Arnemuiden; - het bouwen van een kap op de bestaande garage op het per ceel Akkerlaan 10 te Arnemui den; - het verbouwen van een garage tot woonkamer/berging op het perceel Teresastraat 8; - het uitbreiden van een dakka pel en het vervangen van een raam in de tuindeuren op het perceel Bruggemede 5; - het plaatsen van een blokhut op het perceel President Rooseveltlaan 3; - het bouwen van twee opslag loodsen op een perceel aan de Volta weg. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 30 augustus tot en met 3 september 1999 zijn de volgende bouw- en/of sloopver gunningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd: - het bouwen van een apparte mentencomplex "Hof G" op het perceel Kievithof I t/m 49; - het slopen van een aanbouw op het perceel Damplein 36; - het uitbreiden van de woning op het perceel Prinsenhove 110; - het bouwen van een berging op het perceel Brandenburg laan 4; - het plaatsen van een blokhut op het perceel E.Veterman- straat 29; - het verbouwen van de super markt op het perceel Ooster- scheldestraat 53; - het bouwen van een bedrijfs verzamelgebouw op een per ceel aan de Herculesweg; - het bouwen van een berging op het perceel Torentrans I 77; - het bouwen van een kweek kas, voliere en een blokhut op het perceel Pres. Rooseveltlaan 5; - het bouwen van een schuur op het perceel Van Kleffenslaan 225; - het bouwen van een garage en bijkeuken op het perceel Pink sterbloemlaan I 7 te Arnemui den; - het uitbreiden van de woning op het perceel Scholekster straat 34; - het bouwen van een berging op het perceel Brandenburg laan 4; - het verwijderen van asbesthou dende plafond op het perceel Bagijnhof 18; - het bouwen van een tuinmuur op het perceel Burgemeester Lantsheerweg 7 te Arnemui den; - het wijzigen van een reeds ver leende vergunning voor het bouwen van een woning op het perceel G.W. Sturmstraat 16; - het bouwen van een serre op het perceel Molendijk 74 te Nieuw- en Sint Joosland; - het bouwen van een voliere op het perceel Dorpsstraat 8 te Kleverskerke; - het vergroten van de woning op het perceel Sint Laurens- laan 34. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLAN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat er een bouw plan is ontvangen dat niet in over eenstemming is met de voor schriften van het ter plaatse gel dende bestemmingsplan. Het gaat om het verbouwen en uitbreiden van het winkelcentrum op het perceel Euromarkt/Laan der Ver enigde Naties. Burgemeester en wethouders wil len op deze aanvraag positief be slissen. Artikel 18a en/of artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk. Voordat zij dat doen, liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 17 september 1999 twee weken (tot en met 30 september 1999) ter inzage bij de dienst Stadsont wikkeling, sectie Bouwen en Wo nen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 17 september tot en met 30 september 1999 liggen op de sec tie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aan vragen om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: - het slopen van de keldervloer op het perceel Lange Delft 133; - het verbouwen van het pand op het perceel Herenstraat 10; - het restaureren en verbouwen van de woning op het perceel Punt 13. Gedurende bovengenoemde pe riode kunnen eventuele bedenkin gen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemees ter en wethouders van Middel burg, Postbus 61, 4330 AB Mid delburg. BOUWPLAN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3, lid 9 vrijstelling te verlenen van het bestemmings plan Veersepoort voor het bouwen van een woning met garage op het perceel Scholeksterstraat 70. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag I 7 september 1999 gedu rende 2 weken (tot en met 30 september 1999) voor iedere be langhebbende ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissings estraat 21 Gedurende bovengenoemde ter mijn kan ieder belanghebbende schriftelijk en gemotiveerd beden kingen indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 614330 AB Middelburg. KANTOREN GESLOTEN Het gemeentelijk personeel woont op vrijdag I 7 september de toe lichting over het rapport van Be renschot bij. Tevens wordt de voortgang met BVR besproken. De gemeentelijke kantoren zijn die dag vanaf 12.00 uur gesloten. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de FaamlVlissinger van van daag, Maximaal Text pagina 830 of www.middelburg.nl. G E M E E N T E POSTBUS 1 i n™ TEL. 0118 -555 444 4370 AA KOUDEKERKE FAX 0118-553 025 OPENINGSTIJDEN: maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrij dagmiddag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur ge opend. TER INZAGE Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij de receptie van het gemeentehuis, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorps straat 3; Domburg, Markt I; Se- rooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor som mige stukken, zoals b.v. bestem mingsplannen, bouwaanvragen, sloopvergunningen en milieuver gunningen geldt een aparte rege ling die steeds vermeld wordt. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens deAlg.Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw be zwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de Presi dent van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Info: 0118-565569. UITGIFTE BOUWGROND IN MELISKERKE Wij maken bekend dat op 25 au gustus 1999 is de inschrijving ge start voor de uitgifte van kavels bouwgrond in het plan Molenwerf II te Meliskerke. Er zullen maxi maal 8 kavels bouwgrond worden uitgegeven. De inschrijving eindigt op 22 sep tember 1999. Bij de uitgifte van de kavels bouw grond worden strikte bmdingsei- sen gehanteerd. Dit houdt in dat uitsluitend bouwgrond zal worden toegewezen aan gegadigden die een sociale of economische bin ding hebben met de kern Melis kerke. Er kan alleen ingeschreven wor den met een inschrijfformulier dat onderdeel uitmaakt van een infor matiebrochure. Deze brochure kan worden opgehaald bij de sec tor Grondgebied, afdeling Bouwen Wonen Gapingseweg I a te Se- rooskerke, op de afdeling Voorlich ting Dorpsplein 28 te Koudekerke en het gemeentehuis locatie Me liskerke (Dorpsstraat 3). Voor nadere informatie over het bovenstaande kunt u contact op nemen met de heer J. Muizelaar van de afdeling Bouwen Wonen, tel. (rechtstreeks) 0118 597634. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken bekend dat de raad in zijn vergadering van 8 juli 1999 met toepasing van het bepaalde in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening heeft ver klaard dat een herziening wordt voorbereid van een gedeelte van het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht Veere voor het per ceel Wijngaardstraat 8 te Veere, tb.v. de nieuwbouw van de Valeri- usschool; één en ander zoals dit gebied op de bij dit besluit beho rende en als zodanig gewaarmerk te tekening is aangegeven. Genoemd raadsbesluit is op 16 ju li 1999 in werking getreden en ligt met de bijbehorende stukken van af heden voor iedereen ter inzage bij de afdeling Bouwen en Wonen, Gapingseweg I a te Serooskerke en op het bureau Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke. ARTIKEL I8AWRO. Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor het uit breiden van een dagverblijfruimte op het perceel Neeltje Jans te Vrouwenpolder. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Wij zijn van plan de vergunning te verlenen door toepassing van arti kel 18a van de Wet op de Ruimte lijke Ordening. In verband hiermee ligt de bouw en situatietekening van 16 t/m 29 september 1999 tijdens de ope ningstijden voor iedereen ter inza ge op de afdeling Bouwen en Wo nen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen dit bouwplan bij het college in te dienen. VRIJSTELLINGS PROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor het bouwen van een woning met zo merwoning aan de Brouwers- buurt 12 te Domburg. Het bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in het betreffende bestemmingsplan opgenomen mo gelijkheid vrijstelling te verlenen. In verband hiermee liggen de bouw en situatietekening van 16 sep tember t/m 13 oktober 1999 tij dens de openingstijden voor een ieder ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gaping seweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. BOUWISLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het slopen van de pastorie Pre- laatweg 28; Biggekerke - het uitbreiden van een woning L. Simonsestraat 42; Domburg - het bouwen van een woning met zomerwoning Brouwers- buurt 12; - het bouwen van een woning met zomerwoning Brouwers- buurt 3 7; - het bouwen van een woning Brouwersbuurt 35; - het verbouwen van een zomer woning Domburgseweg 22 - het uitbreiden van een hotel Nehalenniaweg I; Koudekerke - het uitbreiden van een woning DeWalestraat 16; Oostkapelle - het bouwen van vijf (kleine) sa nitaire units Landmetersweg I - het bouwen van een sanitaire unit Landmetersweg I; - het uitbreiden van een zomer huis Oosterpark 63; - het bouwen van een schuur/ber ging Oude Domburgseweg 33; Serooskerke - het bouwen van een garage/berging Oostkapelseweg 48; Vrouwenpolder - het bouwen van een reclame zuil Vrouwenpolderseweg 75; - het bouwen van een erker Pol- redijk 3; - het uitbreiden van een zomer huis H. de Rijklaan 26; Westkapelle - het bouwen van een berging Pa pestraat 13; - het bouwen van een bedrijfsge bouw Markt 73; Zoutelande - het bouwen van een serre Zwin straat 19; - het uitbreiden van een woning D. Koddelaan 45; - het bouwen van een berging Werendijkseweg 11; - het uitbreiden van een berging Alk 5; - het uitbreiden van een woning Nieuwstraat 15; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/'sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. U kunt de stukken inzien op de afdeling Bou wen en Wonen te Serooskerke. Een bezwaarschrift kan pas wor den ingediend nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGENIMELDINGEN De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd: tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - het bouwen van een serre Dom burgseweg 46(2/9); Serooskerke - het verbouwen van een woning Kadetweg 2(6/9); Veere - het bouwen van een schapen stal en het slopen van een kip penhok Bieweg 8(2/9); - het bouwen van een serre Veer- seweg 89(2/9); Er is. voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om be zwaar te maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden mel dingen en verleende vrijstellin gen).(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening)U kunt de stukken inzien op de afdeling Bou wen en Wonen te Serooskerke. WET MILIEUBEHEER Ter Inzage ligt een aanvraag en ontwerp-beschikking revisievergun ning voor een aannemerslhoutbe- werkingsbedrijf. Deze oprichtings vergunning is ingediend door P. van Vaardegem voor de inrichting Noordkerkepad 16 te Westkapelle (kadastraal bekend gemeente Vee re, kern Westkapelle, sectie B, nummer 5994 F). Betreffende stukken liggen vanaf 17-09-99 t/m 15-10-99 ter inza- ge(zie inzage en openingstijden) en 's avonds na telefonische af- spraak(OI 18 597610) BEKENDMAKING Wij maken de uitgangspunten be kend voor het houden van mil lenniumfeesten in de nacht van 31 december 1999 op I januari 2000. Deze luiden als volgt: I. op grond van artikel 2.3.1.7. van de Algemene plaatselijke verordening Veere geldt er voor alle horecabedrijven in de nacht van 31 december 1999 op I januari 2000 geen slui tingstijdstip; 2. kleinschalige vieringen binnen een horecabedrijf die binnen de normale bedrijfsvoering exploitatie van het bedrijf plaatsvinden, kunnen zonder meer plaatsvinden; 3. er wordt een zeer terughou dend beleid gevoerd met be trekking tot aanvragen voor grootschalige evenementen en hieraan wordt in principe geen medewerking verleend. Wan neer er -gezien de bijzondere aard/uitstraling van het evene ment- toch aanleiding wordt gezien om medewerking te ver lenen, zullen er door de organi satoren de nodige waarborgen moeten worden gegeven waar bij de veiligheid wordt gegaran deerd. Dergelijke aanvragen zullen van geval tot geval wor den beoordeeld en moeten in ieder geval voldoen aan de door de politie/brandweer en de GGD gestelde extra voor waarden; 4. aanvragen voor grootschalige evenementen moeten voor I oktober 1999 zijn ingediend. Wanneer de aanvraag niet vol doet aan de door de politie/brandweer en GGD ge stelde voorwaarden wordt de aanvraag niet in behandeling genomen (na hersteltermijn). Koudekerke, 15 september 1999 Burgemeester en wethouders van Veere Conflicten op het werk of thuis, zakken voor een examen. Gevolg: een sombere bui! Meestal gaat het vanzelf over. soms wordt het erger. Men komt nergens meer toe. kan niet meer genieten, voelt zich wan hopig. Leven is dan een 'nel. Rebben gratis tirocti^svooju. Bel ot scbni Postbus 5103. 3502 JC Utrecht. Telefoon (030) 297 11 97 Kinderen horen te spelen en niet te overleven. Daarom steunt Mensen in Nood met lokale hulpverleners overal ter wereld projecten gericht op kwetsbare groepen in de samen leving. Wilt u het werk van Mensen in Nood steunen, maak dan uw bijdrage over op GIRO 667. Den Bosch. Doe het vandaag nog. 9 CARITAS NEDERLAND Met uw hulp wil het UNESCO Centrum Nederland in zijn jubileumjaar de steun aan onderwijsprojecten in ontwikkelingslanden zoveel mogelijk vergroten. Aap noot Mies MOET! Ook in het nieuwe millennium. Dank aan allen die de projecten van het UNESCO Centmm Nederland hebben gesteund UNESCO Centrum Nederland Oranje Nassaulaan 5, 1075 AH Amsterdam

de Faam | 1999 | | pagina 4