Het Vlissingse Sportfondsenbad: Voor ieder wat wils!! GRATIS 50% korting Openingstijden 1999 zwemt jeugd tot 16 jaar voor 3,25 p.p. Tarieven 1999 Veilig en gezond Bewegen in je eigen tempo Vijftig plus? Zwemmen dus! Moe en voldaan? Jarig? Kinderfeestje? Zomaar? Zwemmen als vorm van therapie Zwemmen voor aanstaande moeders Nooit te oud om te leren zwemmen Laatste nieuws!!! JIP-UITNODIGINGSKAARTEN ADF'EM COLOFON rt Acquisitie: Adrem Roermond, Lay-out Studio Adrem, Drachten Druk: De Marne, Leens, Oplage: 52.000 Wij nodigen iedereen uit voor een zwemavontuur in het meest veelzijdige zwembad van Walcheren. Al bijna 30 jaar bieden wij jong en oud volop zwemplezier. Met ons 25 meterwedstrijdbad, het recreatiebad met golfslaginstallatie en andere extra's zoals glijbaan, whirlpool, Turkse tuin en het extra verwarmde instructiebad. En na het zwemmen is het voor een hapje en/of drankje goed toeven in onze van airco voorziene Brasserie Baskensburg. Nieuwsgierig geworden? Kom eens langs om het allemaal van dichtbij te zien of te ervaren. Heeft u vragen of wilt u meer weten? Neem gerust contact op: 0118-417442!! Onze receptionistes staan u graag te woord. Zwemmen is een ontspannen en gezellige vorm van bewegen voor iedereen die aan haar of zijn conditie wil werken. Jong en minder jong, sportief of minder sportief. Zwemmen in het Sportfondsenbad is ontspannen fit worden in je eigen tempo. Regelmatig bewegen bevordert de gezondheid en geeft een ontspannen gevoel. Zwemmen is zo'n vorm van bewegen. De opwaartse kracht van het water zorgt voor een minimale belasting van het lichaam. Hierdoor is de kans op blessures minimaal. Tot op hoge leeftijd kan dan ook gezwommen worden. Zwemmen is dus geschikt voor iedereen die op een gezonde manier aan haar of zijn conditie wil werken. En dan ook nog eens in een zelf gekozen tempo. Zo is dit mogelijk op dinsdagmiddag bij het trimzwemmen 50+ en op woensdagavond bij het trimzwemmen. Voor kilometervreters is het wedstrijdbad de aangewezen plek. Dagelijks is het wedstrijdbad op vaste tijden gereserveerd voor banenzwemmers. Kom het maar eens ervaren! Kies uit watergymnastiek of trimzwemmen. Beide activiteiten zijn bestemd voor 50-plussers. De keuze is aan u. Bij de watergymnastiek maakt bewegen je heerlijk ontspannen; de gewrichten worden los en soepel. De oefeningen zijn zo op elkaar afgestemd dat u niet overbelast wordt. Watergymnastiek is er voor iedereen, of u nu wel of niet kunt zwemmen. De lessen worden gegeven op dinsdag- en donderdagmiddag, duren 30 minuten en worden gegeven in het minimaal 30° C warme instructiebad. Kom gerust eens langs op één van deze middagen. Van dat zwemmen krijg je best trek. Trakteer jezelf dan eens op een verkwikkend drankje, snack of kleine maaltijd in Brasserie Baskensburg. Het smakelijke assortiment van ons gezellige zwemcafé (voorzien van airconditioning) met subtropisch terras zal je verrassen. En vergeet vooral onze smakelijke aanbiedingen niet. Brasserie Baskensburg is ook bij uitstek geschikt voor het vieren van verjaardagen, jubilea en kraamfeestjes. Lijkt u dit wat? Laat 't ons weten. Wat is er leuker dan een hele middag zwemmen en dan mmmmmmlekker genieten van één van onze kindermenu's in onze Brasserie. Informeer bij onze receptionistes naar de diverse mogelijkheden. Zwemmen is bij uitstek geschikt voor mensen met chronische aandoeningen of revaliderende patiënten. De ervaring heeft ons geleerd dat in water oefeningen makkelijker zijn uit te voeren. Naast de dagelijkse uurtjes voor mensen die door arts of therapeut geadviseerd worden regelmatig te zwemmen, komen op woensdagmiddag CARA-patiënten en op woensdagavond reumapatiënten volop aan hun trekken in hun wekelijkse zwemuurtje. De zwemuurtjes voor CARA- en reumapatiënten staan onder deskundige leiding van een fysiotherapeut resp. zwemonderwijzer. Maak eens kennis met deze vorm van bewegen in water! Iedere maandag- en donderdagavond hebben wij speciale zwemuurtjes voor aanstaande moeders, bedoeld voor zwemsters en niet-zwemsters. Op een plezierige, ontspannen wijze worden oefeningen aangereikt, waarbij ook diverse zwemslagen aan bod komen. Inspanning en ontspanning wisselen elkaar daarbij af. Ons uitgangspunt daarbij is: Je in het water lekker voelen. Kom gerust eens meedoen. Zwemmen leren is niet alleen voor kinderen bedoeld. Ook volwassenen kunnen het goed leren. Immers de opdracht is niet zo heel veel anders dan voor kinderen. Eerst vriend van het water worden, daarna drijven op rug en buik en vervolgens komen de zwemslagen aan bod. De oefeningen zijn afgestemd op uw mogelijkheden. Met de zwemkunst onder de knie opent zich een wereld van zwemmogelijkheden. Verder gaan voor het zwemdiploma B- en C, baantjes zwemmen, trimzwemmen, noem maar op. Geïnteresseerd? Kom kijken op maandag- en donderdagmorgen of donderdagavond. Medio oktober a.s. plaatsen wij twee nieuwe zonnebanken van hoog niveau. Tegelijkertijd zijn onze zonnestudio's in een nieuw jasje gestoken met nog meer privacy. Vanaf dan kunt u ook terecht bij onze SiVeZo-consulente voor een totaal zonnebankadvies. Let op onze aankondiging tegen die tijd in Faam/Vlissingerü! Kortom: n.v. Sportfondsenbad Vlissingen biedt in- en ontspanning aan jong en oud. Kom eens een kijkje nemen of neem deel aan een van de vele activiteiten. Tot binnenkort op Baskenburgplein 2 Bij reservering kinderfeestje tegen inlevering van deze bon n.v. Sportfondsenbad-Vlissingen Geldig tot 1 januari 2000 Recreatie/golfslagbad Maandag Dinsdag t/m vrijdag Zaterdag en zondag 11.30-17.30 uur' 10.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur Gedurende vakantieperiodes basis-onderwijs is recreatie/golfslagbad op maandag geopend van 10.00 tot 17,30 uur (in zomervakantie tot 20.00 uur). Wedstrijdbad Maandag t/m donderdag Maandag t/m vrijdag Maandag t/m vrijdag Dinsdag t/m donderdag Woensdag Woensdag trimzwemmen Donderdag damesuur Vrijdag Zaterdag Zondag 07.00-09.00 uur 11.30-13.30 uur 16.00-17.30 uur 19.30-21.00 uur 13.30-16.00 uur 21.00-22.00 uur 10.00-11.00 uur 19.45-21.00 uur 12.00-17.00 uur" 10.00-17.00 uur" Indien er geen wedstrijden zijn/diplomazwemmen is. Wijzigingen voorbehouden. r Op woensdagmiddagen en zaterdagen in oktober 1999 bij inlevering van deze bon. n.v. Sportfondsenbad-Vlissingen Zwemmen: Los bad banenzwemmen/doelgroepen 5,50 (niet in avonduren/weekenden) Los bad volwassenen 7,00 Los bad jeugd tot 16 jaar 6,50 Los bad trimzwemmen/damesuur/ Aquarobics/zwemmen voor a.s. moeders 6,50 Los bad Aquajogging 10,00 Gezinstarief (minimaal één volwassene) 22,50 12-badenkaart banenzwemmen/doelgroepen 55,00 12-badenkaart volwassenen 70,00 12-badenkaart jeugd 60,00 25-badenkaart algemeen 135.00 12-badenkaart trimzwemmen/damesuur/ aquarobics/zwemmen voor a.s. moeders 65,00 12-badenkaart aquajogging 100,00 Kinderfeestje (zwemmen+ eten)'* 12,50 Het bij de laatste knip van de voorgaande kaart aanschaffen van eenzelfde 12- of 25-badenkaart geeft een korting van 2,50 resp. 5,00 op de volgende kaart Bij minimaal 5 kinderen heeft één volwassene GRATIS toegang tot het zwembad (excl. eten) Wijzigingen voorbehouden. Oktobermaand: 50-plus maand 50-plussers zwemmen met bij inlevering van deze bon n.v. Sportfondsenbad-Vlissingen Geldig van 1 t/m 31 oktober 1999

de Faam | 1999 | | pagina 29