Comfortabele m sportlewa sehoenmode islj Alietiro Flexibele wintertricots in schitterende dessins van FinnFashieti Herfst en winter zijn op komst. Zonnige dagen met fraaie herfsttinten, sneeuwlandschappen daarna. Een seizoen ook voor feestelijke momenten en dagen. De kleuren veranderen, de vormen, Dat is terug te vinden in het nieuwe modebeeld. We maken ons klaar voor de sprong naar een nieuwe mil- lenium. De modehuizen, designers, modezaken en andere trendsetters in eigen omgeving laten dat tot uitdrukking komen in hun nieuwe collecties en toegepaste technieken. Een pagina nieuwe mode-ideeën is het resultaat, gemaakt met het oog op het slotojfensief voor de sprong naar de 21 eeuw. w John's MannenMode, Slums schoenen. Louis Hemelaar Forty Five Degrees Het Finse Winkeltje Juwelier van Maden Allegro 28 FAAM/VLISSINGER Woensdag 15 september 1999 Van huis uit is 't Gabbertje het vertrouwde adres voor de kleine maten 92 tot en met 152. k Kleding dus voor de kleinsten. De nieuwe wintercollectie voor peuters is al weer volop m aanwezig. De merken No No, Rags Industrie en Bird Dog (Salty Dog). a Nieuw in de wintercollectie is het assortiment baby-kleding. Dus ook voor WW ^P^tasten heeft 't Gabbertje vanaf heden leuke mode in huis. •A.itl Kleding van de betere merken. We noemen er enkele: Schiesser, Esprit, Mini Mm, Huifs en Baby-Mexx. Echte 'eye-catchers' voor v' komende herfst en winterseizoen. J - fg Vanaf maat 50,56 t/m 86. li» "-*■ Onze suggestie: kom de nieuwe collectie eens KÉ Ok bewonderen, Zoals de schoenen van Dr. Martens, sinds de introductie in 1960, een heel eigen publiek hebben, zo zijn er ook verkooppunten die nauw aansluiten op het Dr. Martens-gevoel. kft X-Ray is zo'n zaak waar ze precies |sb|B begrijpen wat dat gevoel behelst en wie er gevoelig voor is. Al zeventien JffiPp fill-:./' jaar maakt Dr. Martens deel uit van de collectie. Met meer dan 50 modellen is X-Ray bovendien een van de best gesorteerde zaken in de regioDe hierbij afgebeelde schoenen uit F de nieuwe wintercollectie zijn slechts twee voorbeelden van de samenwerking tussen IRiiiiBP^' Dr. Martens en X-Ray. f È0*" Wakraat 72, Vlissingen f Tel. 0118-411352 Het Deense merk Red//Green brengt in zijn collectie voor komende herfst en winter een beeld dat aansluit bij de huidige modetrends. Maar dan zonder zijn maritieme oorsprong te verliezen. Zwart, grijs, marine, sky, ecru en wit zijn de kleuren bij Red//Green. Nieuw is ook de N.O.O.S.- collectie Never out of stock). Een maritieme collectie, bestaande uit kos tuums, kolberls. pantalons, jeans, rokken, sweaters, pullovers, T-shirts. polo's, laarzen, etc. Heel het jaar T7,, door op voorraad voor zowel dames als heren. Alle reden om de Red//Green Dames- en Herencollectie [,^1^1 bij ons te komen bekijken.(Zie ook Maximaal 'IV) WÊ Kanaalstraat 55, Oost-Souburg Tel. 0118-462158 Kerkplein 10, Yerseke, tel. 0113-571565 Voorstraat 35, Sint Annaland, tel 0166-652250 Spuistraat 82, Vlissingen Tel. 0118-413729 Bij Forty Five Degrees wordt het modebeeld nu al geïnspireerd door het nieuwe millennium. Dat vertaalt zich in het gebruik van natuur/techno mixstoffen. Ohvel; een vloeiende overgang tussen natuurlijke en syntheti sche vezels. Innovatie in denim, Ook denim gaat niet voorbij aan de nieuwe tijd en ontwikkeling. T.R.R Jeans brengt bijvoorbeeld jeans in Dürable-denim voor zowel mannen als vrouwen, respectievelijk onder het label Hunter en Delta. Medio oktober hebben we ze exclusief in huis. De komende tijd zult u er veel over kunnen horen en lezen. Naast de natuur/techno mixstoffen bieden we een groot scala aan andere artikelen met actuele kleuren Bijvoorbeeld de Publica-truien, sweaters, jas sen en broeken voor jong en oud, mannen en vrouwen. Enkele merknamen van onze jeans: Wrangier, Lee, T.P.R.jeans, Edwin, Maverick, Old Axe, Jonny Q, Cracker en Life Line Badhuisstraat 105, Vlissingen Tel.0118-416993 Met alleen het beste van het beste uit Engeland en Ierland. De Egelantier 'natuurlijk', Wie anders? Egelantier, Herenstraat 5 Middelburg lel. 650665 ma/za 10.00-17.30 en iedere avond op afspraak. Langeviele 69, Middelburg Tel.0118-629523 De gouden colliers worden korter, ze volgen hals en bestaan uit een of meerdere dunne gouden draden of uit een soepel meebui gend profiel. Daaromheen kan am hanger worden geschoven die vrij kan bewegen. De schakelcollier zijn gevarieerd: van de klassieke 'jasseron'schakel tot een geheel eigen assortiment van fantasievormen. Zowel in geelgoud als in combinatie van geel- met witgoud. Witgoud is er in een toenemend aanbod voor een kleine groep liefhebbers. Wat de zettingen van sieraden mer diamant betreft, geldt dat naast de pavé-zettingen (geplaveid met kleine briljantjesde solitair een grotere briljant) terug is. Bij de 'kleuredelstenen'worden vrolijke nuanceringen gebracht in citrien gele kwarts), granaat (donkerrood) en blauw (blauwe topaas en aquamarijn). Bij de nieuwe slijpvormen en massief uitgevoerde ringen valt het op dat alles 'rond en royaal'moet zijn. Het ijzige accent van aquamarijn is het accent in gouden sieraden die net even anders zijn. Vaak in een moderne slijpvorm met bolle, gladde bovenzijde (cabochon) en de facetten aan de onderzijde geslepen. Royale zettingen, soms met witgoud verfijnd, voldoen aan de wens dat het opvallend mag zijn. Bij de horloges maken grote modellen weer 1 1 plaats voor iets kleinere, die soms een strakke vorm hebben. Enerzijds stilstaan Jfbb'' I bij de meer 'geklede' modellen van Maurice Lacroix en Delma. Anderzijds 'warm lopen' voor de Gamel TYophyAventure Watches. Trend 2000: Het moet mooi zijn Het moet apart zijn Het moet draag- V baar zijn Ijzig blauw in aquamarijn grè v Kleine markt 1, Vlissingen Tel. 0118-412605 Lange of korte wandelingen. U ervaart onder alle omstandighe den het unieke loopcomfort van Durca damesschoenen. Een unieke schoen met perfecte hielsluiting, met veel teenruimte. En ook dankzij het anatomisch gevormde voetbed passen zijn deze bijzondere schoenen geschiktvoor veel verschillende types voet. Doordat het voetbed uitneembaar is, zijn praktisch alle Dureau- schoenen ook zeer geschikt om er uw eigen steunzool in te dra gen. Ervaar zelf de uniek pasvorm van Durea schoenen. U kunt ze vrijblijvend komen passen in onze winkel. We begroeten u graag in onze zaak en kunnen u dan persoonlijk van advies dienen Nooit waren functie en design zo harmonieus op elkaar afgestemd. Nog nooit waren naai machines, die zoveel kunnen, zo gemakkelijk te bedienen. Pfaff ontwikkelde een nieuwe generatie slimme naaimachines. Vier machines die een nieuw accent zetten! Ze werden ontwikkeld voor de jaren 2000 De Pfaff Tiptronic line werd specifiek ontworpen naar de wensen van naaimode-enthousiasten. Ontworpen om professionele resultaten te geven met een ongekend royaal werkvlak met ergonomische vormge- ving. Kortom: een nieuwe vorm van mode maken. De nieuwe generatie naaimachines is uitgerust met een veelzijdig programma. Constructie en onderdelen zijn van degelijke Duitse kwaliteit De handige en bijzonder prettige tiptoet- sen-bediening brengt creativiteit binnen ieders bereik. Uw creatieve ideeën worden werkelijkheid met de Tiptronic line 2000 Comfort en sportiviteit. Die beide elementen zijn steeds terug te vinden in de schoenencol lecties van Allegro te Vlissingen. Collecties waarmee je met een gerust hart herfst en winter binnen kunt stappen. Maar ook het modieuze element is heel dui delijk aanwezig. Complete schoenenmode dus. We lichten er enkele merken uit voor wie comfort zoekt' Salamander, Karis en Sioux. Waarbij met name Sioüx zich onderscheidt, het gaat om schoe nen die nog steeds handgemaakt worden. In liet sportieve genre komen we de bekende namen van Pall Mall en Camel tegen. Met herfst en winter in aantocht zal onze aandacht ook weer worden gericht op het modische aspect. Allegro speelt daar met zijn collectie op in. De mer ken La Strada, Mart Visser, Betty Barclay en Mario Rapagnani maken er via Allegro een modieus en feestelijk seizoen van. St. Jacobspassage 29, Vlissingen Mode met flexibiliteit. Zo kan de wintertricot-collectie van FinnFashion treffend worden omschreven. Soepelvallende honderd procent katoenen met heel veel draagcomfort. Van hoogwaardige kwaliteit ook. Voor het nieuwe herfst- en winterseizoen presenteert Finn-Fashiol twee schitterende dessins; een abstract lijnenpatroon en een grillige vlekkenstructuur. Uitgevoerd in diepe tinten: kobaltblauw,bruin, jadegroen. Met exclusie ve uitstraling. Maar ook de 'oude vertrouwde' uni-kleuren zwart en marineblauw maken weer deel uit van nhet wmtertricotprogramma van FinnFashion. De rokken zijn er in diverse lengtes, de T-shirts zijn lekker ruimvallend en passen altijd. Ook de rechte pantalons met elastieken taillesluiten mooi aan bij uw figuur. U kunt kiezen voor een uni-kleur-T-shirt. Of een gedeeltelijke bedrukking die prachtig inspeelt op de dessins van uw andere kle dingstukken. Grote flexibiliteit dus en veel combinatiemogelijkhe den. Bovendien kleurechte materialen van hoogwaardige kwaliteit. Vele malen te wassen waarbij uw tricot kleding volledig in model blijft en zijn kleur behoudt.

de Faam | 1999 | | pagina 28