EZONDHEID In de overgang? Pijnbestrijding zonder geneesmiddel Niet langer scheren, harsen, epileren... Van droge voeten naar gezonde voeten Zelftest voor de overgang Biocara eindelijk compleet een wrattenverwij deraar die werkt Voor alles wat u over reuma wilt weten: 0900- 20 25110 'Binnen drie weken soepele spieren en gewrichten!' Beter Slapen? Melatonine tabletjes helpen écht! Nationaal Reumafonds 'Dankzij Wapiti Prostaat capsules kan ik weer gewoon plassen' TI Bijna iedereen heeft er weieens last van. Zo'n lusteloos gevoel dat je zomaar ineens bekruipt en waardoor je overal als een berg tegenop ziet. Niets lijkt meer leuk, je hebt nergens meer zin in. Hyperiforce forte van Vogel kan dan net dat steuntje in de rug zijn, waardoor het leven er weer een stuk zonniger uitziet! Kijk op: www.gezondheidsnet.nl tomre pijnpcn maiomt zmiwoomc: pmrnims posibus 202 3740 m bmn Nieuw natuurlijk middel goed voor prostaat IJrsbclh Lis/: Verkrijgbaar bij 14 FAAM/VLISSINGER Woensdag 15 september 1999 Neerslachtig? In de put zitten. Nergens meer zin in hebben en alleen nog maar willen wegkruipen in een klein hoekje. Liefst met de gordijnen dicht, de telefoon eruit en alleen omringd door uw eigen somberheid. Het kan heel logisch zijn dat u zich zo voelt. Maar soms is er geen duidelijke oorzaak voor het sombere gevoel. Alles loopt gewoon niet zoals het moet! Hyperiforce forte van Vogel helpt sombere gevoelens de baas te worden en het leven weer kleur te geven. Hyperiforce forte van Vogel, bij somberheid Sint-Janskruid was al in de Oudheid bekend en wordt sinds de Middeleeuwen vooral bij neerslachtigheid en luste loosheid gebruikt. Bij overwerktheid. stress en het gevoel er 'echt niet meer tegen te kunnen' is Hype ricum perforatum (Sint- Janskruid) ook vandaag een doeltreffend middel. Hyperi force forte is een modern ho meopathisch geneesmiddel dat is gestandaardiseerd op Gebruiken bi) f 650 ijüelijk gevoel M*"' neerslachtigheid y< 1 mg hypericine, de werkza me stof uit Sint-Janskruid. Maar niet alleen hypericine is het geheim van Hyperiforce. Het is het hele complexe mengsel van biochemische be standdelen dat de gunstige werking heeft. Deze gedachte is niet nieuw: Alfred Vogel heeft gedurende zijn gehele leven gepleit voor het gebruik van de gehele plant met al haar inhoudsstoffen bij het vervaardigen van geneesmid delen. Lees tevens de aanwij zingen op de verpakking. Wilt u meer weten? Belt u dan gratis met de A. Vogel Gezondsheidsliin: 0S00 - 86 43 546. of kijk op www. gezondheidsnetnl Opvliegers, ups en downs en prikkelbaarheid zijn enkele van de meest bekende overgangsklachten. Voor 80% van de wouwen zijn de jaren rond de overgang dan ook geen pretje. Famosan van Vogel is een homeopathisch genees middel waarin onder meer Ambra, de talg van de potvis, is verwerkt. Het helpt opvliegers en nachtelijk zweten te ver minderen èn vermindert ups en downs! 'Zeker in gezelschap voelde ik me vaak helemaal niet op mijn gemak. Zo'n opvlieger die je zomaar overvalt, de hitte die je langzaam op voelde komen, het was echt vreselijk', zo vertelde een vrouw die jaren lang last van over gangsklachten had. Maar niet alleen op vliegers. ook de stemmingswisselin gen. de huilbuien en het transpireren kunnen het leven van de vrouw in de overgang behoorlijk in de war sturen. Gelukkig is er Famosan, een mid del dat iedere vrouw in de overgang zou moeten proberen. Famosan van Vogel Het homeopathische geneesmid del Famosan van Vogel bevat zuivere, werkzame bestandde len. die opvliegers en andere overgangsklachten effectief be strijden. Een van deze bestanddelen is de homeopathische verdunning- van Ambra. Dit kostbare pro duct is bijzonder zeldzaam en daardoor zeer kostbaar. Alleen ingedroogde amber is te gebrui ken bij de productie van het ge neesmiddel Famosan. Daarnaast bevat, het nog vier an dere werkzame bestand delen die elk een speci fieke werking heb ben op de diverse overgangsklachten Famosan, het eni ge middel tegen overgangsklachten dat bijvoorbeeld echte amber bevat, is verkrijgbaar in druppels en in ta bletten en komt zo tegemoet aan de wensen van iedere vrouw. Opvliegers, depressies, nachte lijk transpireren en andere typi sche symptomen van de over gang kunnen met Famosan ef fectief worden bestreden. Lees tevens de aanwijzingen op de verpakking. Wilt u meer infor matie? Bel dan gratis de A. Vogel Gezondheidsliin: 0800- 86 43 546 of kijk op www. gezondheidsnetnl Gebruiken bi| °'«ganSsklachien opvliegen» t hooldplfa A V.tenijajiji, Reuma grijpt diep in uw leven in. Alles wat u doet, kost veel moeite. En ook pijn. Bij het Reuma Informatie Centrum kunt u met al uw vragen over reuma terecht. Bovendien kunnen de voor lichters u (snel) verwijzen naar de voor u belangrijke hulpadressen. Behalve te lefonisch kuiit u ook via fax UI - CV 0 of e-mail uw vragen stellen. Het Reuma Informatie Centrum is het landelijk in formatiepunt van het Nationaal Reumafonds. Bereikbaar op werkdagen van 10.00 - 16.00 uur. Tel. 0900 - 20 25 110 (22 cpm). Fax (020) 41 23 38. E-mail: info(?> reumafonds.nl. En op Internet: www.reumafonds.nl A7 De unieke Pain®Gone is een nieuwe en handzame pen om acute en chronische pijn thuis, op het werk of waar je ook bent te behan delen. De methode is al jaren in gebruik bij pijnpoliklinie- ken, absoluut vei lig en zonder bij werkingen. De pen is zeer ge schikt bij tenniselleboog, muis hand, CTS (RSI), spierpijn, rug- en schouderpijn, hoofdpijn, mi graine, artritis, whiplash en an dere gelokaliseerde en- uitstra lende pijnen. Bel voor toezending van een gratis informatieset: 0900 724 64 64 (65 ct/min) of schrijf naar HCP T@§£e Care BV. Antwoordnr. 2305, 3940 WB Doorn (postzegel niet nodig). Vermeld wel uw pijnklacht. Bezoek ons ook op Internet: www.paingone.nl. Prijs Pain1"1 Gone Pen 97,50. Maar wel gladde benen en een puntgaaf gezicht, een on behaarde rug en altijd frisse oksels. Waarbij pijn lijden tot het verleden behoort en u nauwelijks tijd besteedt aan on gewenste haargroei. Waardoor niet alleen uw uiterlijk, maar tegelijkertijd uw héle leven verandert... Vanaf nu kan ook uw toekomst er zo uitzien. In vrijwel alle ge vallen biedt een professionele la serbehandeling langdurig re sultaat bij het verwijderen van ongewenst haar. Hoe gaat dit in zijn werk? Met werkt als vö'lgt: het pigment in de haarzakjes neemt de ener gie uit het laserlicht op en het haar valt uit. Plet haar dat te rugkomt, is veel fijner. Maar de haargroei kan ook helemaal wegblijven. Zodra fijne haartjes eventueel de kop opsteken, vindt vervolgbehandeling plaats. De haren worden per gebied be handeld. Afhankelijk van het li- chaamsgebied, neemt dit onge veer tien minuten tot anderhalf uur in beslag. Drie tot vijf be handelingen zijn in het alge meen voldoende voor een lang durig en effectief resultaat. De behandeling is vrijwel pijn loos. Een laser flits voelt warm en tintelend aan. Verdoving is dus niet nodig. Voordat de be handeling van star| gaat, wordt alles goed met u doorgenomen. U weet dus precies wal er gaat. gebeuren. Nieuwste technieken Dc ervaren dermatologen, artsen en huidtherapeuten werken met de allernieuwste technieken en staan garant voor een serieuze en profes sionele aanpak. Welke argu menten u ook hebt om onge wenste haargroei te verwijde ren. Bel voor een afspraak of meer informatie: Boston Clinics: Leiden (071) 523 03 03. Hilversum (035) 625 05 25 of Valkenburg (043) 601 62 62 of kijk op Internet: www. gezondheidsnet.nl Ook laserbehandelingen voor: rimpels hangende oogleden/ wallen onder de ogen acne littekens 0 couperose pigmentvlekken vaatafwijkingen tatoeages kaalheid Biotisan heeft eindelijk gehoor gegeven aan de vraag naar een compleet pakket verzorgings producten voor hen die te kampen hebben met huidproblemen (van eczeem tot psoriasis). Na de Biocara dermatologische huidcrème, is het assortiment nu uitgebreid met een: Lichaamsreiniger, voor hen die normale zeep niet verdragen. Shampoo, voor de dagelijkse behandeling van de hoofdhuid. - Bad Douchesehuim met olie, voor een huid verzorgend schuimbad. - Vitamine E crème, een dag- en nacht crème voor de probleemhuid. Voor meer informatie Biotisan, tel. (0165) 56 52 47. Een wrat is weliswaar een goedaardig gezwel letje, maar toch wil je er zo snel mogelijk vanaf. Tot nu toe was de stikstofmethode van de huis arts de enige die goed en snel werkt. Wartner werkt op dezelfde manier en is daardoor bij de meeste wratten even effec tief. Met Wartner bevries je de wrat en na ca. 10 dagen valt de wrat van je huid. Wartner is verkrijgbaar bij drogist en apotheek 14.95) Er is nu dus eindelijk een wrattenverwij deraar die goed werkt en die je thuis, zelf en voor je kinderen eenvoudig kunt gebruiken. Akileïne® vochtinbrengende crème tegen droge voeten met super galamboter. lipoaminozuren. uit tarwe, vitaminen A. plantaardige glycerine: Een echte verzorging voor een droge, uitgedroogde, verhoornde voethuid en/of scheurtjes in de hielen. Hydrateert intensief de bovenste lagen aan de opperhuid. Herstelt en handhaaft de fysiologische pH van de huid op de juiste waarde. Voedt en maakt de voethuid zacht, glad en gezond. Beschermt dag na dag de droge voeten. Geeft de huid haar elasticiteit en spankracht terug, verfrist en desodoriseert. Voor meer informatie: De Ridder B.V., Putte. tel. (0164) 60 34 50. i Meer dan de helft van de mannen ouder dan 40 jaar, krijgt te maken met prostaatklachten, waardoor problemen met het plassen kun nen ontstaan. Zo ook Jaap van Horn (61 jr.) uit Den Helder. Inderdaad, ik kreeg steeds meer problemen met hel plassen, ik moest steeds vaker, echter wel met kleine beetjes en langdurig na- druppelen. Ook 's nachts moest ik vaker opstaan met het gevoel dat ik moest plassen, wat niet erg lukte. Uiteindelijk ben ik naar mijn huisarts gegaan, die een ver groting van de prostaat vaststelde. Hoewel hij adviseerde mij daaraan te laten helpen, ben ik toch nog enige tijd door blijven sukkelen en heb allerlei middeltjes geprobeerd. Helaas zonder enige verbetering, tot ik er met een vriend over sprak, die de zelfde klachten; had gehad." Geen operatie "Hij raadde mij aan Wapiti Prostaat Forte te gebruiken. Ik heb er nu 2 kuren mee gedaan en voel me als een jonge kerel. Reeds na 10 dagen merkte ik al, dat ik veel beter kon plassen en nu gaat alles weer als vroeger. Ik hoef er 's nachts niet meer on nodig uit en voel me een stuk beter. Kortom, een hele opluchting, ik hoef niet geopereerd te worden. Dankzij Wapiti Prostaat Forte ben ik van mijn klachten af." Wapiti Prostaat Forte combineert de belangrijkste prostaatvoe dingsstoffen zoals: lycopeen, zink. essentiële vetzuren en vita mine B6 met het extract van dwergpalmbes Sabal serrulata. Deze voedingsstoffen worden gekenmerkt door hun uiterst snelle opname in het lichaam. Wapiti Prostaat Forte, een hoog- geconcéntreerde prostaatformule, zorgt voor een gezonde en goed functionerende prostaat. Eigenlijk is het voor iedere man boven de 40 jaar aan te beve len. Meestal volstaat slechts één capsule per dag. Bovendien kan hot zonder bezwaar lang durig worden gebruikt. Wapiti Prostaat-cap sules Forte zijn verkrijgbaar bij drogist, re formzaak en apotheek. Voor meer informatie: Emonta B.V.. tel. (0512) 51 80 85 of op www. gezondheidsnet.nl Het zal je maar gebeuren. Dat je spieren en gewrichten je drie weken voor een belangrijk theaterconcert in de steek laten. Bij Liesbeth List bewees Chien Pu Wan dat deze op zienbarende kruidenformule voor soepele ledematen de beste in haai- soort is. "Een paar dagen voor mijn optreden voelde mijn lichaam weer als elastiek aan. Je moet me nu eens over het toneel zien rennen en springen..." De Zwitserse kruidenexpert Junghans staat niet versteld van het snelle effect, dat Chien Pu Wan op spieren en gewrich ten heeft. "Deze kruidentabletten bevatten een combinatie van maar liefst 20 natuurlijke ex tracten. In combinatie met el kaar hebben zij een zeer krachtige uitwerking op het bewegingsappa raat. De spieren worden soepel en de gewrichten ge zond." Smering gewrichten Junghans wil graag een tipje van de sluier oplichten over het geheim van Chien Pu Wan. "Chien Pu Wan heeft drie weken nodig om alle onderdelen van het bewegingsapparaat te reini gen, te versterken en te stimu leren. Gedurende deze periode zorgen de kruidentabletten o.a. voor een betere doorbloeding- van het spierweefsel en een be tere smering van de gewrichten. Bovendien zorgt het voor een versnelde afvoer van afvalstof fen. waaronder urinezuur." Herstelproces Dat er aan Chien Pu Wan ook Ginseng is toegevoegd, vindt hij een regelrechte vondst. Deze Oosterse 'wonderwortel' staat bekend om haar sterk vitalise- rende uitwerking op lichaam en geest. "Dit versnelt het her stelproces aanzien lijk. Binnen drie weken zorgt Chien Pu Wan al voor zeer goede resultaten", meent Junghans. Bewegingsvrijheid Liesbeth List blijft Chien Pu Wan dagelijks gebruiken. "Ik wil die maximale bewegings vrijheid nooit meer kwijt. Het is de beste kruidenformule om tot op latere leeftijd zo lenig mogelijk te blijven. Chien Pu Wan geeft mij die zekerheid." Tb koop bij drogist, apotheek en reformhuis. Voor meer in formatie: tel. 0900-202 00 91 of Internet: www.gezondheids- net.nl Steeds meer Nederlanders ontdekken melatonine als hét middel om beter te kunnen slapen. Het werkt zeer goed en geeft geen katerachtig effect bij het wakker worden. Bovendien zijn de kleine tabletjes makkelijk in te nemen en te doseren. De helft van de Nederlanders van 30 jaar en ouder heeft problemen met het slapen. Het blijkt dat inslapen en ontwaken voor een belangrijk deel afhankelijk is van de pro ductie van melatonine, dat in onze pijnappelklier wordt aan gemaakt. Naarmate we ouder worden maakt ons lichaam minder melatonine aan. Door een uur voor het sla pen gaan melatonine in te nemen, zorgt u voor een gezonde nachtrust. Liberty Melatonine is verkrijg baar in een verpakking met 500 tabletjes (0.1 mg) en kost slechts 29,75. Voor rechtstreekse bestelling, verkoopadressen of een gratis nieuwsbrief: Liberty Healthcare, tel. (035) 548 05 48 fax. (035) 543 00 07. Lange Delft 121 Middelburg (0118) 639905 Oude Markt 18 Vlissingen (0118) 430250 Lombardstraat 6 Goes (0113)250515 (naast het Postkantoor)

de Faam | 1999 | | pagina 14