VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN WBW VEE GEMEENTE MIDDELBURG WÊSÊÈÈÈÊÊiÊÊÊÊÊÊÈ 16 FAAM/VLISSINGER Woensdag 8 september 1999 INFORMATIE OVERHEID NiHiMihèiiMiiliiiiiiMt. i OPENBARE BEKENDMA KING VESTIGING VOOR KEURSRECHT (artikel 4 lid I Wvg) Burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg maken op grond van artikel 4 lid I van de Wet voorkeursrecht gemeenten (Wvg) bekend dat de Raad van de gemeente Middelburg op 30 augustus 1999 heeft besloten om met toepassing van de artikelen 2 en 2a Wvg, gronden die gelegen zijn in: 1 e het bestemmingsplan "Buiten gebied", in het gebied, dat wordt omsloten door de Nieuw- landseweg (N57), Rijksweg A58, de Schroeweg en de Toren- weg alsmede het gebied dat wordt omsloten door de Toren- weg, de Reijerssprink, de Zui- dersluiswatergang en de Schroeweg (begrensd door de gemeentegrenzen); 2e het gebied dat wordt omsloten door de Stromenweg, de Koude- kerkseweg. Park Toorenvliedt en de Vlissingsche Watergang, aan te wijzen als gronden waarop de artikelen 10 t/m 24, 26 en 27 Wvg van toepassing zijn. De besluiten van de Raad, alsmede de voorstellen van Burgemeester en Wethouders aan de Raad, liggen te zamen met de bijbehorende kada strale kaarten en lijsten met daar op de aangewezen percelen, de na men van de eigenaren c.q. recht hebbenden, alsmede overige rele vante gegevens, met ingang van 8 september 1999 voor een ieder kosteloos ter inzage van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur bij de sectie Communicatie van de dienst Middelen, Stadhuisstraat 2 te Middelburg.Wie overdag niet in de gelegenheid is de raadsbeslui ten c.a. in te zien, kan op donder dagavond terecht Daarvoor moet dan wel tenminste twee dagen te voren een afspraak worden ge maakt via telefoonnummer 0118- 6754491675450. De raadsbesluiten krijgen op 9 september 1999 de in de artikelen 10 t/m 24, 26 en 27 Wvg genoem de rechtsgevolgen. Met deze raads besluiten zijn de aanwijzingen in de voorstellen van het College van Burgemeester en Wethouders van 29 april 1999 binnen de wettelijke termijn bestendigd. Bezwaar en beroep Tegen de raadsbesluiten staat inge volge de Algemene wet bestuurs recht (Awb) bezwaar en beroep open. Op grond van de Awb kun nen belanghebbenden gedurende een termijn van zes weken, ingaan de 9 september 1999, een be zwaarschrift indienen bij de Ge meenteraad van Middelburg, Post bus 6000,4330 LA Middelburg. Indien tegen het voorstel van Bur gemeester en Wethouders aan de Raad van 29 april 1999 reeds een bezwaarschrift is ingediend, be hoeft niet opnieuw bezwaar te worden gemaakt De bezwaren ge richt tegen de collegebesluiten van 29 april 1999 worden thans ge acht te zijn gericht tegen de raads besluiten. Degene(n) die bij de Gemeente raad een bezwaarschrift heeft/heb ben ingediend, kan/kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van de Awb aan de President van de Ar rondissementsrechtbank te Middel burg (sector Bestuursrecht, Postbus 5012,4330 KA Middelburg) ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien de betrokken be langen dit met onverwijlde spoed vereisen. ONTWERP-BEGROTING 2000 Burgemeester en wethouders van GEMEENTE POSTBUS 1 4370 AA KOUDEKERKE TEL. 0118 -555 FAX 0118-553 OPENINGSTIJDEN: maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrijdag middag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geopend. TER INZAGE Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij de receptie van het gemeentehuis, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorps straat 3; Domburg, Markt I; Serooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor sommige stukken, zoals b.v. bestemmingsplannen, bouwaan- vragen, sloopvergunningen en mi lieuvergunningen geldt een aparte regeling die steeds vermeld wordt BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene Wet Be stuursrecht kan iedereen bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellingen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad, aast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondisements- rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Info: 0118-565569. UITGIFTE BOUWGROND IN MELISKERKE Op 25 augustus 1999 is de in schrijving gestart voor de uitgifte van kavels bouwgrond in het plan Molenwerf II te Meliskerke. Er zijn 8 kavels bouwgrond beschikbaar. De inschrijving eindigt op 22 sep tember 1999. Bij de uitgifte van de kavels bouwgrond worden strik te bindingseisen gehanteerd. Dit houdt in dat de bouwgrond uitslui tend zal worden toegewezen aan gegadigden die een sociale of eco nomische binding hebben met de kern Meliskerke. U kunt alleen inschrijven met een inschrijfformulier dat onderdeel uit maakt van een informatiebrochu re. Deze brochure kunt u ophalen of opvragen bij de sector Grondge bied, afdeling Bouwen Wonen Gapingseweg I a te Serooskerke, bij Voorlichting Dorpsplein 28 te Koudekerke en in het gemeente huis te Meliskerke (Dorpsstraat 3). Voor meer informatie over het bo venstaande kunt u contact opne men met de heer J. Muizelaar van de afdeling Bouwen Wonen, tel. (rechtstreeks) 0118 5 9 7634. VRIJSTELLINGS PROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor - het bouwen van een garage aan Middelburgsestraat 57 te Kou dekerke; - het bouwen van een woning met garage M. Nijhoffstraat 7 te Biggekerke; - het uitbreiden van een woning Dorpsstraat 33 te Gapinge De bouwplannen voldoen niet ge heel aan de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Wij zijn van plan om - met ge bruikmaking van de in de be de gemeente Middelburg maken bekend, dat het ontwerp van de gemeentebegroting voor het dienstjaar 2000 bij de sectie com municatie, Stadhuisstraat 2 voor een ieder ter inzage ligt, in bruik leen wordt gegeven en tegen bet aling van I 48,50, exclusief por tokosten, verkrijgbaar wordt ge steld op de afdeling Financiële Za ken. VERKEERSMAATREGELEN Verkeersmaatregel Koepoort- brug/VeersesingellNoordsingel Burgemeester en wethouders ma ken bekend op 6 april 1999 te hebben besloten tot invoering van eenrichtingsverkeer op de Koe- poortbrug en op het gedeelte van de Noordsingel en Veersesingel tus sen de Sportlaan en de Koepoort- brug. Een bewoner heeft hiertegen bezwaar gemaakt. Dit bezwaar is ongegrond verklaard. Verkeersmaatregel Nieuw- en Sint Joosland In verband met de jaarlijkse ko ninginnedag-activiteiten hebben burgemeester en wethouders op 31 maart 1999 besloten om jaar lijks op Koninginnedag de straten Kerkstraat/Kerkplein/Achter de Kerk te Nieuw- en Sint Joosland van 08.00 tot 18.00 uur gesloten te verklaren voor alle verkeer be halve voetgangers. Een bewoner van de Kerkstraat heeft hiertegen bezwaar gemaakt Dit bezwaar is ongegrond ver klaard. Inzage De volledige besluiten liggen van 9 september tot en met 20 oktober 1999 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Beroep Indien u het niet eens bent met deze besluiten, kunt u ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van deze besluiten beroep instellen bij de Arrondissementsrechtbank te treffende bestemmingsplannen op genomen mogelijkheid- vrijstelling te verlenen. In verband hiermee lig gen de bouw- en situatietekenin gen van 9 september t/m 6 okto ber 1999 tijdens de openingstijden voor iedereen ter inzage op de af deling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplan nen bij het college in te dienen. BOUW/ SLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om een bouw-lsloopver- gunning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het slopen van een tuinmuur en dienstgebouw Zuiverseweg 2; - het wijzigen van een dakkapel gevels Zuidweg 4 Biggekerke - het slopen van een berging en carport en het bouwen van een slaapkamer, badkamer en ber ging/garage Dorpsstraat 33; - het verbouwen van een woon boerderij Valkenisseweg 33; Serooskerke - het bouwen van een bedrijfsge bouw op het bedrijventerrein De Zompe; Veere - het bouwen van een gezamenlij ke berging Warwijksestraat I en 3; - het slopen en bouwen van een zorgvleugel Sandenburghlaan 2; Westkapelle - het verbouwen van een woning Zuidstraat 16; - het slopen van een woning Joos- sesweg 78; - het bouwen van een serre Noordkerkepad 7; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver- gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. U kunt de stuk ken inzien op de afdeling Bouwen en Wonen te Serooskerke. Een be zwaarschrift kan pas worden inge diend nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 13 weken). Middelburg. U kunt uw beroepschrift richten aan: Arrondissementsrechtbank Middelburg, sector bestuursrecht. Postbus 5015,4330 KA Middel burg. Het beroepschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: a. de naam en het adres van de in diener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht; d. de gronden van het beroep. Voor het behandelen van het be roepschrift bent u griffierecht ver schuldigd. Het griffierecht bedraagt 225- voor natuurlijke personen en 450,- voor andere dan na tuurlijke personen. Indien u een beroepschrift hebt in gediend, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg verzoeken een voorlo pige voorziening te treffen, indien u van mening bent dat de onverwijl de spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt eveneens grif fierecht geheven. Dit recht is ook 225,respectievelijk 450, TIJDELIJKE VERKEERSMAATREGEL HOGE EN KORTE GEERE Burgemeester en wethouders ma ken bekend dat in de Hoge en Kor te Geere een inrijverbod wordt in gesteld voor vrachtauto's die (inclu sief lading) langer zijn dan 8 me ter. Deze maatregel houdt verband met de verbouwing van de Rabo bank aan de Lange Geere, en blijft van kracht tot deze werkzaamhe den zijn afgerond (omstreeks 31 maart 2000). Het volledig verkeersbesluit ligt van 9 september tot en met 20 okto ber 1999 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit VERLEENDE (BOUW)VERGUNNIN- GEN/MELDINGEN. De volgende vergunningen zijn ver leend en/of met de volgende mel dingen is ingestemd: tussen haak jes staat de datum van verzen ding) Biggekerke - uitbreiden van een woning Valke nisseweg 43 (20-08); - het bouwen van een woning met garage Valkenisseweg 43 (25- 08); Domburg - het bouwen van twee woningen met zomerwoningen Brouwers- buurt 27/29 (3018); Grijpskerke - het uitbreiden van een woning Bergwei 12 (30/8); Koudekerke - het slopen van een schuur Lan ge V/eegje 43 (3018); Meliskerke - het bouwen van een opslagloods Mariekerkseweg 15a (23-08); - het slopen van een opslagloods Mariekerkseweg 15a (23-08); - het slopen van een berging To renstraat 24 (25-08); - het bouwen van een bijkeuken/berging Torenstraat 24 (25-08); - het bouwen van een bedrijven- verzamelgebouw Rapenburgweg (25-08); - het bouwen van een loods Me- liskerkseweg 2 (25-08); Oostkapelle - het bouwen van een serre Oos terpark 117(30/8); Serooskerke - het uitbreiden van een woning Bogerdweie 13 (20-08); Vrouwenpolder - het uitbreiden van een zomer huis Schorrestraat 7; Westkapelle - het samenvoegen/verbouwen van twee woningen Zuidstraat 108+110(23-08); - het geheel slopen van een woon huis Zuidstraat 110 (23-08); - het bouwen van een garage/ber ging Rookstraat 10 (30/8) Zoutelande besluit, kunt u ingevolge de bepa lingen van de Algemene wet be stuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een be zwaarschrift. Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de in diener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ge richt; d. de gronden van het bezwaar. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten een parkeervak voor vergunninghouders artsenparkeer plaats), gelegen voor het pand Oostkerkplein 13, te verplaatsen. Het parkeervak komt nu te liggen tegenover het pand Schuitvlot- straat 31. Tegen dit besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 21 oktober 1999 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondisse mentsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg.Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de Sectie Interne en Juridische Za ken van de dienst Stadsbeheer,Vlis singsestraat 21 te Middelburg ter inzage. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het bouwen van twee dakkapel len op het perceel Koningstraat 8; - het bouwen van een serre op het perceel Molendijk 74 te Nieuw- en Sint Joosland; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Park Overwater 3; - het uitbreiden van een dakop- bouw van de verkeerstoren Zee land Airport op het perceel Ca- landweg 4 te Arnemuiden; - het vervangen/wijzigen van de kozijnen op het perceel Johan nes Postkwartier 20; - het verbouwen van het pand op het perceel Herenstraat 10; - het uitbreiden van de sporthal op het perceel Breeweg 96; - het plaatsen van veldverlichting op de sportvelden Veersepoort aan de M.H. Boassonlaan; - het verbouwen van een woning op het perceel Marshall-laan 6. - het bouwen van een bijkeuken op her perceel Bereklauwerf 24 te Arnemuiden. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 23 tot en met 2 7 augustus 1999 zijn de volgende bouwvergunningen verleend en/of is met de volgende meldin gen ingestemd: - het plaatsen van een reclame op het perceel Molenwater 81; - het plaatsen van een reclame op het perceel Damplein 17; - het plaatsen van een reclame op het perceel Rouaansekaai 23; - het plaatsen van een reclame op het perceel Zuidsingel 92; - het gedeeltelijk slopen van een winkelpand op het perceel Lan ge Delft 31 a; - het plaatsen van twee dakkapel len op het perceel Nieuwlandse- weg 34 te Arnemuiden; - het bouwen van een manege op het perceel Geersesweg 10; - het slopen van het seinhuis op een perceel aan de Kanaalweg (ongenummerd). Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het col lege van burgemeester en wet houders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLANNEN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat er bouw plannen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voor schriften van het ter plaatse gel dende bestemmingsplan. Het gaat om: - het uitbreiden van de garage/berging op het perceel Noordweg 221; - het plaatsen van een berging en een hobbykas op het perceel Pres. Kennedylaan 19; - het uitbreiden van de woning op het perceel Prinses Beatrixstraat 21; - het uitbreiden van de woning op het perceel Hugo de Grootlaan 73; - het plaatsen van een fietsenstal ling op het perceel Molenwater 47. Burgemeester en wethouders wil len op deze aanvragen positief be slissen. Artikel 18a en/of artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk. Voordat zij dat doen, liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 10 september 1999 twee weken (tot en met 23 september 1999) ter inzage bij de dienst Stadsont wikkeling, sectie Bouwen en Wo nen, aan de Vlissingsestraat 21 In die periode kan een ieder schrif telijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. VOORBEREIDINGS- BESLUITEN De burgemeester van Middelburg maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn verga dering van 30 augustus 1999 heeft verklaard dat wordt voorbe reid een herziening van de bestem mingsplannen: - Het Poldertje (Prinses Beatrix straat 21 - Griffioen II (Hugo de Grootlaan 73); - Beschermd Stadsgezicht (Molen water 47 en Goese Korenmarkt i); - Streekschool Torenweg, Buitenge bied 1973 en Buitengebied 1997 (ontwikkeling plangebied Mortiere). De voorbereidingsbesluiten liggen met bijbehorende tekeningen, waarop de gebieden zijn aangege ven waarvoor de betreffende be sluiten gelden, met ingang van 10 september 1999 tijdens kantooru ren voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissings estraat 21 De besluiten treden in werking op 10 september 1999. BOUWPLAN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 4, lid 8 vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Veersepoort voor het bouwen van een tuinschuurtje op het perceel J. Brasserstraat 28. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 10 september 1999 gedu rende 2 weken (tot en met 23 september 1999) voor iedere be langhebbende ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing sestraat 21 Gedurende bovengenoemde ter mijn kan ieder belanghebbende schriftelijk en gemotiveerd beden kingen indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daagMaximaal Text pagina 830 of www.middelburg.nl. - het bouwen/uitbreiden van een bakkerij/lunchcafe Langstraat I (20-08); - het plaatsen van een kunstwerk Westkapelseweg (25-08); - het in gebruik hebben of in ge bruik houden van een hotel Duinweg 97(30/8); - het plaatsen van een tuinhuis Molenweg 48(30/8); Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om be zwaar te maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden mel dingen en verleende vrijstellingen). (Zie: bezwaar, beroep en voorlopi ge voorziening) U kunt de stukken inzien op de af deling Bouwen en Wonen te Serooskerke. VOORONTWERP Se HERZIENING BESTEMMINGSPLAN BEBOUWDE KOM KOUDEKERKE" Op 23 september 1999 om 18.30 uur wordt in het bestuurscentrum aan het Dorpsplein 28 te Koude kerke een inspraakavond gehou den over het voorontwerp 5e her ziening van het bestemmingsplan "Bebouwde Kom Koudekerke". Dit plan voorziet in de herinvulling van de locatie van het voormalige"Ho- tel Walcheren" met woningbouw aan de Brouwerijstraat te Koude kerke. Voor de inspraak over het vooront werp-bestemmingsplan is op grond van de Inspraakverordening van de gemeente Veere een inspraakbe- sluit vastgesteld. In dat besluit is aangegeven dat de inspraak op al le op het voorontwerp-bestem mingsplan betrekking hebbende aspecten en de daarin opgenomen bestemmingen zal plaatsvinden. Verder is aangegeven dat schrifte lijk en mondeling op het vooront werp kan worden gereageerd. Schriftelijke reacties kunnen uiter lijk 9 oktober 1999 aan burge meester en wethouders, Dorps plein 28,4370 AA Koudekerke worden gezonden. Mondelinge re acties kunnen op de hiervoor ver melde inspraakavond worden ken baar gemaakt. In verband met de ze inspraak en het bepaalde in ar tikel 6a van de Wet op de Ruimte lijke ordening ligt het voor-ontwerp van het bestemmingsplan van 9 september 1999 tot 9 oktober 1999 voor iedereen in het be stuurscentrum te Koudekerke en bij de sector Grondgebied te Ser ooskerke ter inzage. Informatie over het plan kan op laatstge noemd adres worden verkregen. Ten slotte wordt gewezen op het beklagrecht tegen het inspraakbe- sluit zoals dat in de verordening is opgenomen. WET MILIEUBEHEER Ter inzage liggen een vergunning veranderen van een paarden- en hengstenhouderij, Kl-station en rundveehouderij Hogeduvekotsweg 8 te Oostka pelle; verguning voor oprichten en in werking hebben van een land bouwbedrijf met minicamping en paardenhouderij Dishoekse- weg 49 te Koudekerke; vergunning oprichten en in wer king hebben van een vuurwerk bewaarplaats Aagtekerkseweg 2 te Aagtekerke. Wij maken bekend dat wij: een veranderingsvergunning hebben verleend aan A.Z. de Buck, voor de inrichting Hogedu vekotsweg 8 te Oostkapelle (ka dastraal bekend gemeente Vee re, kern Oostkapelle, sectie K, nummers 1703 en 1801) voor een paarden- en hengstenhou derij, Kl-station en rundveehou derij. De vergunning is ongewij zigd ten opzichte van de ont werp-vergunning; een oprichtingsvergunning heb ben verleend aan D.Tevel, voor de inrichting Dishoekseweg 49 te Koudekerke (kadastraal be kend gemeente Veere, kern Kou dekerke, sectie K, nummer 1578) voor een landbouwbedrijf met minicamping en paarden houderij. De vergunning is onge wijzigd ten opzichte van de ont- werp-vergunning; een oprichtingsvergunning heb ben verleend aan A.H.Vreeke, voor de inrichting Aagtekerkse weg 2 te Aagtekerke (kadastraal bekend gemeente Veere, kern Aagtekerke, sectie H, nummer 660) voor twee vuurwerkbe waarplaatsen. De vergunning is ongewijzigd ten opzichte van de ontwerp-vergunning; Inzage De betreffende stukken liggen van af 10-9-99 tot en met 22-10-99 voor iedereen ter inzage (zie inza ge en openingstijden), en 's avonds na telefonische afspraak (0118- 597610). Beroep Tot en met 22-10-99 kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: a degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont werp-vergunning; b de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerp- vergunning; c degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten op zichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp- vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 23-10-99, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schor sing van de vergunning of tot het treffen van een voorlopige voorzie ning. Het beroepsschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage). Kennisgeving MELDINGEN artikel 8.41 Wet milieubeheer Wij maken bekend dat binnenge komen zijn de navolgende meldin gen ingevolge de Wet milieubeheer: - op grond van het "Besluit ho reca-, sport- en recreatie inrichtingen Wet milieube heer" van: 1. Camping De Pekelinge te Oost kapelle voor het veranderen van camping De Pekelinge aan de Landmetersweg I te Oostkapelle; - op grond van het "Besluit ak kerbouwbedrijven Wet mi lieubeheer" van: 2.J. de Visser te Biggekerke voor de uitbreiding van een akkerbouw bedrijf met een minicamping aan de Meliskerkseweg 2 te Big gekerke; 3. Maatschap Koets-Dommisse voor het oprichten van een ak kerbouwbedrijf aan de Breeweg (ongenummerd) te Koudekerke; - op grond van het "Besluit de tailhandel en ambachtsbe- drijven Wet milieubeheer" van: 4.1.J. de Kok te Tholen voor een reeds opgerichte ambulante vis winkel aan de Monnikendijk (on genummerd) te Vrouwenpolder; - op grond van het "Besluit her stelinrichtingen voor motor voertuigen Wet milieube heer" van: 5. Autobedrijf Oreel te Zoutelande voor het uitbreiden van een showroom aan de Molenweg 74 te Zoutelande. Op deze inrichtingen zijn de voor schriften van de algemene maatre gelen van bestuur ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. De meldingen en de daarop be trekking hebbende stukken liggen vanaf 10 september 1999 tot en met 8 oktober 1999 voor iedereen ter inzage op de locaties Seroos kerke en Koudekerke (zie inzage en openingstijden en 's avonds na tel. afspraak (0118 - 597610). Koudekerke, 8 september 1999 Burgemeester en wethouders voornoemd,

de Faam | 1999 | | pagina 16