CJUAWt &oeJ<£ A 0 KQüMar J Verkoopchefs (m/v) Trainees (m/v) Verkoopmedewerker (m/v) Verkoopmedewerker drogisterij (m/v) Medewerker drogisterij (m/v) Leerling slager (m/v) Leerling brood- en banketbakker (m/v) Hulpkrachten (m/v) De Konmar is een snelgroeiende supermarktketen met maar liefst 30 filialen verspreid over Nederland. Met ruim 5.500 medewerkers die hun vak verstaan. En 500.000 trouwe klan ten die elke dag kunnen genieten van ruim 22.000 artikelen. Brood, banket, groente en fruit, vlees, vis, verse kant en klaar maaltijden... alles wordt in de winkel op ambachtelijke wijze bereid of 's ochtends op de veiling gekocht. Aangevuld met een zeer ruim assortiment kruidenierswaren, een snoepwinkel, een volledige drogisterij, ecologische producten. niet voor niets zijn onze winkels zes Het gaat goed met de Konmar. In een snel tempo worden nieuwe filialen geopend verspreid over Nederland. Voor ons nieuwe filiaal in Goes zijn we op zoek naar enthousiaste nieuwe collega's. Dus houd je van uitdagingen, grijp dan nu je kans. Levensmiddelen, slagerij/vleeswaren, vis/traiteur, broodbakkerij/banketbakkerij/broodverkoop, aardappelen/groente/fruit en hoofdkassa. Voor deze afdelingen zoeken wij ambitieuze kandidaten met de nodige ervaring. De verkoopchefs bij de Konmar zijn kleine bedrijfsleiders, people managers met de nodige leidinggevende capaciteiten. Zij moeten klantgericht denken en in ruime mate de eindverantwoording willen dragen. Van onze chefs verwachten wij dat ze een MBO/HBO opleiding hebben gevolgd. Leeftijd 21-30 jaar. voor bovengenoemde afdelingen Heb jij je HAVO/MBO diploma gehaald? En zou je het liefst meteen aan de slag willen, maar wil je daarnaast ook hogerop komen? Dan kun je bij de Konmar trainee worden. Na een opleidingsprogramma van 2,5 jaar kun je doorgroeien tot verkoopchef. Een trainee wil de verantwoordelijkheid dragen, is een people manager met leidinggevende capaciteiten en denkt klantgericht. Leeftijd 18-25 jaar. voor bovengenoemde afdelingen De kandidaten beschikken over de eigenschap om leidinggevende capaciteiten te ontwikkelen en denken klantgericht. Er zijn volop doorgroeimogelijkheden naar de functie van trainee. Het totale studiepakket wordt volledig door ons betaald. Van onze verkoopmedewerkers verwachten wij dat ze een MAVO/VBO opleiding hebben gevolgd. Leeftijd 17-21 jaar. De kandidaten zijn in het bezit van het drogisterijdiploma of studerende hiervoor en denken klantgericht. Voorts beschikken zij over de nodige vakkennis. Leeftijd 18-25 jaar. De kandidaten zijn in het bezit van het assistent-drogisterijdiploma of studerende hiervoor. Leeftijd 17-21 jaar. Wil je doorgroeien tot chef slager? Dan ben jij de juiste kandidaat. Denk je klantgericht en volg je een opleiding voor het SVO- diploma reageer dan snel. Leeftijd 17-21 jaar. Voor deze functie zoeken wij kandidaten die door willen groeien naar chef brood- en banketbakkerij. Momenteel ben je nog aan het studeren voor het diploma brood en banket en ga je één dag in de week naar school. Leeftijd 17-21 jaar. Voor deze functie zijn we op zoek naar scholieren VBO/MAVO/ HAVO etc. - Scholieren die in de middaguren de schappen vullen, bijvoor beeld 's middags van 15.00 - 18.00 uur. Leeftijd 15-17 jaar. - Scholieren/studenten die in de avonduren de schappen vullen, bijvoorbeeld drie avonden van 18.00-21.00 uur. Leeftijd 18-21 jaar. - Hulpkrachten voor de versgroepen en de kassa. Volgens boven staand schema. Alle hulpkrachten worden voor maximaal 12 uur per week ingeroosterd. keer zo groot als de gemiddelde supermarkt. En we blijven groeien. Elke dag weer. De Konmar maakt onderdeel uit van Laurus N.V. Ja, ik wil graag bij de nieuwe Konmar in Goes werken. 12 FAAM/VLISSINGER Woensdag 21 juli 1998 Naam: Adres: Postcode en woonplaats: Telefoonnummer: Geboortedatum: Gevolgde opleiding(en): Belangstelling voor de functie: Hoeveel uren per week beschikbaar: Stuur de bon naar Konmar B.V., De Werf 13, 2544 EH Den Haag. T.a.v. de heer C. van der Sluis.

de Faam | 1999 | | pagina 12