i4 GEMEENTEVL1SS1NGEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN I i y r GEMEENTE MIDDELBURG 2 FAAM/VLISSINGER Woensdag 7 juli 1999 INFORMAT IE OVERHEID IMlB»«ll/llllHlllllll^l»«lééüllllllUMlC. li. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving MELDINGEN artikel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieube heer van: /.De Boer Unigro te 's-Hertogen- bosch voor de tijdelijke huisves ting van een supermarkt op het perceel Veerseweg 104 te Mid delburg; 2. Coöperatieve Vereniging De Drukkerij te Middelburg voor een detailhandel gelegen op het perceel Markt 51 te Middel burg; 3 .De heer en mevrouw Caste! te Middelburg voor een detailhan del, genaamd Esprit, gelegen op het perceel Markt 53b te Mid delburg; 4. Duindorp v.o.f. te Middelburg voor een cafébedrijf, genaamd 't Hof, gelegen op het perceel Vlasmarkt 20 te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur op grond van artikel 8.40 Wet milieu beheer van toepassing. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten een parkeervak, gele gen voor het pand Oostkerkplein 13, aan te wijzen als parkeerplaats voor vergunninghouders. De par keerplaats is bestemd voor de arts waaraan vergunning is verleend. Tegen dit besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 12 augustus 1999 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedag tekend en gemotiveerd bezwaar schrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondisse mentsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht. Postbus 5015, 4330 KA Middelburg.Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht gehe ven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de Sectie Interne en Juridi sche Zaken van de dienst Stads beheer,Vlissingsestraat 21 te Mid delburg ter inzage. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Tussenmede 10; - het verbouwen van de woning op het perceel Sint Janstraat 58; - het bouwen van een serre op het perceel Noordweg 85; - het verbouwen van een werk plaats op het perceel Oude Rijksweg 27 te Nieuw- en Sint Joosland; - het aanbouwen van een serre op het perceel Walcherseweg 186; - het bouwen van een woning met garage op het perceel Scholeksterstraat 38; - het plaatsen van een blokhut op het perceel E. Veterman straat 29; - het geplaatste tuinhuisje, het ge bouwde balkon en een gewijzigd raam op het perceel Nieuwe Haven 35; - het bouwen van een serre op het perceel Klaverakker 20; - het wijzigen van de carport in een schuur op het perceel Grootmede 21. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 21 juni tot en met 25 juni 1999 zijn de volgende ver gunningen verleend en/of IS met de volgende meldingen ingestemd: - het gedeeltelijk slopen van een c.v.-ketelinstallatie op het per ceel Hofplein 20; - het verbouwen van een kantoor gebouw op het perceel Buiten ruststraat 225; - het bouwen van een garage, een berging en een tuinmuur op het perceel Hofplein 9; - het uitbreiden van de woonka mer op het perceel Amnestylaan 61; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Deurloo 10 te Arnemuiden; - het bouwen van een garage op een perceel aan het Parelwegje. - het slopen van de berging en een deel van de woning op het perceel Noordweg 184; - het slopen van een woning op het perceel Molendijk 34 te Nieuw- en Sint Joosland; - het bouwen van een bijkeuken op het perceel Leeuwerikstraat 16; - het bouwen van een vrijstaande woning op het perceel Tureluur straat 5; - het plaatsen van twee dakka pellen op het perceel Galmgat 2 en 4; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Duunmede 52. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het col lege van burgemeester en wethou ders, Postbus 61, 4330 AB Mid delburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 9 juli tot en met 22 juli 1999 ligt op de sectie Bouwen en Wo nen van de dienst Stadsontwikke ling de aanvraag om een vergunning op grond van de Mo numentenwet 1988 ter inzage voor: - het aanbrengen van een recla me op het perceel Vlasmarkt 20-22; - het geplaatste tuinhuisje, het ge bouwde balkon en een gewijzigd raam op het perceel Nieuwe Haven 35; - het verbouwen van de woning op het perceel Sint Janstraat 58. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61,4330 AB Mid delburg. VOORBEREIDINGS- BESLUITEN De burgemeester van Middelburg maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 28 juni 1999 heeft verklaard dat wordt voorbe reid een herziening van de be stemmingsplannen: - Stromenwijk (Oosterschelde- straat 208); - Recreatiegebied Oranjeplaat- West (Oranjeplaat 33); - Buitengebied van de vm. ge meente Arnemuiden (voor per celen aan de Zilverenschorweg te Arnemuiden); - Dauwendaele Centrum (perceel aan de Vrijlandstraat); - Klarenbeek II B (Nieuwenhoven- seweglBrandenburglaan 61 - Buitengebied Middelburg 1997 (Molendijk 80 te Nieuw- en Sint Joosland). De voorbereidingsbesluiten liggen met bijbehorende tekeningen, waarop de gebieden zijn aangege ven waarvoor de betreffende be sluiten gelden, met ingang van 9 juli 1999 tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21. De besluiten treden in werking op 9 juli 1999. BOUWPLANNEN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat er bouwplan nen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Het gaat om: - het bouwen van een berging op het perceel Brandenburglaan 4; - het bouwen van een dienstwo ning bij boomkwekerij/hoveniers bedrijf aan de Molendijk 80 te Nieuw- en Sint Joosland; - het bouwen van een dubbele garage op het perceel Ooster- scheldestraat 208; - het uitbreiden van de woning op het perceel Oranjeplaat 33 te Arnemuiden. Burgemeester en wethouders wil len op deze aanvragen positief be slissen. Artikel 18a en artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk. Voordat zij dat doen, liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 9 juli 1999 twee weken (tot en met 22 juli 1999) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlis singsestraat 21 In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. BELEID TOEPASSING INDIVIDUELE HUUR SUBSIDIE 1999/2000 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 28 juni 1999 het gemeentelijk beleid voor de toepassing van de individuele huursubsidie heeft vast gesteld. Dit beleid heeft betrekking op de periode van I juli 1999 tot I juli 2000. Het beleid als zodanig treedt derhalve met terugwerken de kracht vanaf I juli 1999 in werking. Het beleid luidt, samengevat op hoofdlijnen, als volgt: 1.AIIe huishoudens moeten zoveel mogelijk 'passend'gehuisvest worden. 2. De doelgroep van het huursubsi- diebeleid heeft op de ontspan nen en ruime Walcherse woning markt voldoende mogelijkheden zich passend te huisvesten. 3. De huurgrens waarboven als re gel negatief wordt geadviseerd, bedraagt, (gelet op het bepaalde sub 2.) voor huishoudens tot 23 jaar f611,(incl. subsidiabele servicekosten) per maand.Voor huishoudens van 23 jaar en ou der wordt als regel negatief ge adviseerd bij een huurgrens ho ger dan 803,(incl. subsidia bele servicekosten), per maand. Uitzonderingen zullen mogelijk zijn voor: - woningen met een subsidiabele huur tussen 803,en de af- toppingsgrenzen (f 874,en 93 7,deze woningen kun nen zonder tussenkomst van de gemeente worden toegewezen aan huishoudens die (excl. toela gen) niet meer dan 406, huursubsidie nodig hebben; - woningen met een subsidiabele huur tussen 803,en de af- toppingsgrenzen (f 874,en 93 7,deze woningen kun nen zonder tussenkomst van de gemeente en met inachtneming van passendheid worden toege wezen aan huishoudens van: senioren (65+) die een senioren woning (een 0-traps woning) be trekken; sociaal en medisch urgenten die op een dergelijk dure woning zijn aangewezen; huishoudens van meer dan 7 personen die op een grote, dure woning zijn aangewezen. 4. Fiatteren van woningen met een huur boven de aftoppingsgren- zen van f 874,danwel 93 7,zal uitsluitend plaats vinden ten behoeve van: - huurders vanaf 65 jaar voor zo ver het een seniorenwoning be treft (een 0-traps woning); - sociaal en medisch urgenten die op een woning boven de aftop- pingsgrenzen zijn aangewezen; - grotere gezinnen (meer dan 7 personen) die zijn aangewezen op een grote woning boven de aftoppingsgrens. Er zal een negatief advies aan de Minister van VROM worden ge geven indien naar ons oordeel beter (financieel) passende huis vesting beschikbaar is of binnen redelijke termijn zal komen. Er wordt vanuitgegaan dat de ver- huisnorm niet wordt overschre den. Voor nieuwbouwprojecten kunnen vooraf met de verhuur der desgewenst specifieke af spraken worden gemaakt 5. De verhuurders dragen er zorg voor dat de huursubsidie-uitga vennorm niet wordt overschre den. De ruimte die bij een ver huurder ontstaat door een ge matigd huurbeleid mag niet worden gebruikt door andere verhuurders. Indien de huursub sidie-uitgavennorm van een ver huurder uitkomt boven de toe gestane genormeerde stijging, zal de gemeente aan de desbe treffende verhuurder eisen stel len ten aanzien van het toewij zingsbeleid. Het gebruik van de huursubsidie mag niet leiden tot verstoring van de concurrentie verhoudingen. Het raadsbesluit ligt vanaf donder dag 8 juli 1999 bij de sectie Com municatie van de dienst Middelen, Stadhuisstraat 2, de afdeling So ciale Zaken van de dienst Maat schappelijke Zaken, Simpelhuis- straat I en de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwik keling,Vlissingsestraat 21, geduren de één week ter inzage. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de FaamIVIissinger van van daag, Maximaal Text pagina 830 of www.middelburg.nl. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergun ning zijn ingekomen t.b.v.: - het bouwen van een terras overkapping Wielingenlaan I; - het bouwen van een tuinhuisje Talmalaan 24; - het plaatsen van een stalen ci linder als expositieruimte Arse naalplein; - het bouwen van een lichtsculp- tuur op het pand Oranjestraat 2-8 (even nrs.); - het aanbrengen van rolluiken Hofje De Pauw 10; - het verbouwen en vergroten van de woning Marinestraat 7; - het bouwen van een buitenber ging met een hekwerk in de tuin van de voormalige Willem lll-kazerne aan de Oranjestraat; - het afsluiting van 16 stuks en trees Margrietenlaan I tlm 7 en 9 tlm 13a (oneven nrs.), Acacialaan 2 tlm 32 (even nrs.) en I tlm 23 (oneven nrs.), Ge raniumlaan I tlm 7 (oneven nrs.) en 2 tlm 24 (even nrs.). Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJSTELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat bouwplan nen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is. Het gaat om: bouwaanvragen (art I9WRÖ) I Opus voor de bouw van 7 een gezinswoningen op de hoek Beatrixlaan - Pres. Roosevelt- laan. Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Art 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of art 50 lid 5 van de Woningwet bieden daartoe de mogelijkheid. Voordat wij beslissen liggen de bouw- en situatietekeningen m.i.v. 8 juli 1999 twee weken (dus tlm 21 juli 1999) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwik keling, sectie bouwen en wonen (hal/tweede verdieping). Gedurende die periode kan ieder een schriftelijk zijn/haar bedenkin gen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het realiseren van diverse gerin ge wijzigingen Gravestraat I tlm 27 (oneven nrs.) (afwijking bouwvergunning); - het realiseren van diverse wijzi gingen Boulevard Bankert twee de fase (gebouw I) (afwijking bouwvergunning). Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het College van Burgemeester en Wet houders. EERSTVOLGENDE VERGADERINGEN VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE 8 juli en 22 juli 1999 Uw plan moet tenminste 2 dagen voor de vergaderdatum bij bouw en woningtoezicht ingediend zijn. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van I juli 1999 heeft verklaard dat wordt voorbereid een bestemmingsplan en/of een herziening daarvan voor het navol gende gebied: IBloemenlaan gedeelte Pres. RooseveltlaanlBeatrixlaan. Dit voorbereidingsbesluit ligt, met bijbehorende tekeningen waarop het gebied is aangegeven waar voor het betreffende besluit geldt, met ingang van 8 juli 1999 tij dens kantooruren voor een ieder ter inzage in het stadhuis, sector Stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdieping). Dit besluit treedt in werking op 8 juli 1999. HERZIENING VOORSCHRIF TEN 'HUISVERBONDEN BEROEPEN EN BEDRIJVEN' Wij maken bekend dat met in gang van 8 juli 1999 voor een ie der gedurende vier weken (tlm 4 augustus 1999) ter inzage ligt op het stadhuis (sector stads-ontwik- keling, hal tweede verdieping) de door de gemeenteraad in zijn ver gadering van I juli 1999 vastge stelde herziening voorschriften 'huisverbonden beroepen en be drijven', overeenkomstig het ter vi sie gelegen hebbende ontwerp. Deze herziening heeft betrekking op die bestemmingsplannen, waar in de bestemming woondoeleinden voorkomt. Gedurende genoemde termijn kunnen, op grond van art. 2 7 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, bij Gedeputeerde Staten van Zeeland schriftelijk bedenkingen inbrengen: a. degenen, die tijdig hun zienswij ze bij de gemeenteraad kenbaar hebben gemaakt; b. belanghebbenden, die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat geweest te zijn hun ziens wijze bij de gemeenteraad ken baar te maken en c. een ieder, die bedenkingen heeft tegen de door de gemeenteraad bij de vaststelling aangebrachte wijzigingen ten opzichte van het ter visie gelegen ontwerp (de raad heeft geen wijzigingen aan gebracht). Uitsluitend de onder a. en b. ge noemde categorieën zijn gerech tigd bij Gedeputeerde Staten van Zeeland bedenkingen in te dienen. ALGEMENE WET BESTUURSRECHT: Keizersbolwerk Boulevard de Ruijter; bouw kiosk De heer LJ. van Nieuwenhuisen heeft een verzoek ingediend voor het bouwen van semi-permanente kiosk op de locatie Keizersbolwerk ter vervanging van de bestaande frituurwagen. De bouwaanvraag is echter in strijd met het geldende bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht Dit verzoek hebben wij dan ook aangemerkt als een verzoek om vrijstelling van het geldende be stemmingsplan en als een aan vraag ter verkrijging van een mo numentenvergunning. Wij willen medewerking verlenen aan het bouwplan met toepassing van het door de gemeenteraad op 4 maart 1999 vastgestelde voor bereidingsbesluit Binnenstad. Op basis van dit besluit is het mo gelijk, na een verkregen verklaring van geen bezwaar van het college van gedeputeerde staten van Zee land, vrijstelling te verlenen van het geldende bestemmingsplan ten behoeve van het ingediende bouwplan. Het Keizersbolwerk is een monu ment Op grond van artikel 11 van de Monumentenwet is voor de plaatsing van de kiosk een monu mentenvergunning nodig.Voordat de monumentenvergunning wordt verleend zal de Rijksdienst voor de Monumentenzorg advies worden gevraagd. Op grond van afdeling 3.4. van de Algemene wet be stuursrecht en artikel 12 Monu mentenwet, stellen wij belangheb benden in de gelegenheid hun zienswijze naar voren te brengen gedurende de hierna genoemde termijn tegen ons voornemen de monumentenvergunning te verle nen en medewerking te verlenen aan de gevraagde vrijstelling op grond van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening. Het plan c.q. vrijstellingsverzoek alsmede het ontwerp-besluit ligt met ingang van donderdag 7 juli 1999 in het stadhuis bij sector stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdieping), tijdens kan tooruren gedurende vijf weken (dus tot en met woensdag 11 au gustus 1999) ter inzage. VERKEERSMAATREGELEN Op verzoek van het Huurdersco mité Regenboogflats in de wijk Paauwenburg en de Regiopolitie Zeeland, district Walcheren zijn wij voornemens om de verkeerstekens bij de huidige bussluis in de Van Hogendorpweg te verwijderen. De destijds aangebrachte fysieke voor zieningen wensen wij niet weg te halen. De busverbinding blijft via de huidige route in stand. Wij zijn van mening dat hierdoor de be reikbaarheid van het woongebied in de directe omgeving wordt be vorderd. Het verzoek ligt vanaf heden voor een periode van 4 we ken ter inzage in het stadhuis van de gemeente Vlissingen, tweede verdieping bij de sector Stadsont wikkeling op de daarvoor bestem de informatietafel. Belanghebbenden worden in de gelegenheid gesteld hun zienswij zen over het voornemen monde ling of schriftelijk naar voren te brengen. Reacties kunnen worden gezonden aan het College van burgemeester en wethouders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissin gen, sector Stadsontwikkeling, sec tie Nieuwe werken.(tel. 487235) WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging ontwerpbesluiten Wij maken bekend, dat bij ons een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer is inge diend door Calpam B.V. te Rotter dam voor een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning (art 8.4) wegens vernieuwing van een opslagponton, tevens opslag capaciteitsvergroting (opslag van gasolie en smeerolie, opslag en in name van lege propaanflessen) op het perceel Koningsweg 69b te Vlissingen. Aan de vergunning zullen voor schriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. De aanvraag, het ontwerpbesluit en bijbehorende stukken liggen van 08 juli 1999 tot en met 01 augus tus 1999 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (tweede verdie ping van het stadhuis). Op aan vraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, tele foon 0118-487204. In bovenge noemde periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen het ontwerpbesluit Wanneer u daar een schriftelijk verzoek toe indient, gelijk met uw bedenkin gen, worden uw persoonlijke gege vens niet bekend gemaakt Voor mondelinge inbreng of ge dachtewisseling kunt u contact op nemen met de sectie Milieu. Alleen wanneer u tijdig bedenkin gen hebt ingebracht tegen een ontwerpbesluit, kunt u later be roep instellen bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bezwaren in te brengen, of de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WELSTANDSVERORDENING Wij maken bekend dat de ge meenteraad in zijn vergadering van I juli 1999 de Verordening welstands- en monumentencom missie heeft vastgesteld. Deze verordening treedt in wer king op 8 juli 1999 en ligt ter in zage in het stadhuis in de hal bij de sector Stadsontwikkeling. Vlissingen, 7 juli 1999. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad en Teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. gemeent e postbus; i v p p h 4370 aa koudekerke v c, e al tel.0118 -555 444 i fax 0118 -553 025 OPENINGSTIJDEN: maandag tlm vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrijdag middag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geopend. TER INZAGE Stukken die op de gebruikelijke wij ze ter inzage liggen kunt u tijdens openingstijden inzien bij de recep tie van het gemeentehuis, Dorps plein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorpsstraat 3; Domburg, Markt I; Serooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor som mige stukken, zoals b.v. bestem mingsplannen, bouwaanvragen, sloopvergunningen en milieuver gunningen geldt een aparte rege ling die steeds vermeld wordt BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens deAlg.Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook te gen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw be zwaren richten aan het bestuursor- gaan dat de beslissing heeft geno men: het college van B&.W, de bur gemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een be zwaarschrift kunt u de President van de arrondissementsrechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Arron dissementsrechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015.4330 KA Middelburg. Info: 0118-565569. ART 19 Wet RO Er is een aanvraag binnengekomen om vergunning ingevolge de Woning wet voor het bouwen van een be drijfspand aan de Rapenburgweg te Meliskerke. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Door de gemeenteraad is verklaard, dat voor desbetreffend bestem mingsplan een herziening wordt voorbereid. Het bouwplan is in over eenstemming met de in voorberei ding zijnde herziening. Wij zijn voornemens door toepas sing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50 lid 6 van de Woningwet de vergunning te verlenen nadat van Gedeputeerde Staten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar zijn ontvangen. In verband hiermee ligt het bouwplan van 8 tlm 21 juli 1999 gedurende de openingstijden ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke. Ge durende deze periode bestaat voor u de gelegenheid schriftelijke bedenkin- gen tegen het bouwplan bij het colle ge in te dienen. BOUW/SLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning zijn ingekomen voor: Biggekerke - het geheel vernieuwen en veran deren van een woning Koude- kerkseweg 4; Grijpskerke - het plaatsen van een dakkapel Loodhol 23; Oostkapelle - het bouwen van een garage Ber kenlaan 3; - het uitbreiden van een opslag loods Rijnsburgseweg 5; Serooskerke - het slopen van een peuterspeel zaal aan de Koepelstraat; Veere - het uitbreiden van een woning Frans Naereboutstraat 5; - het bouwen van een woning aan de Kruisweg; - het bouwen van 3 woningen op het Bastion; Vrouwenpolder - het bouwen van een berging/schuur Prins Bernhard- straat 10 8; - het plaatsen van 2 units tb.v. re servepijler aan de Faelweg, Neel- tje Jans; Westkapelle - het verbouwen /uitbreiden van een zomerhuis Zandput 39; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver- gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. U kunt de stuk ken inzien op de afdeling Bouwen en Wonen te Serooskerke. Een be zwaarschrift kan pas worden inge diend nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGENIMELDINGEN. De volgende vergunningen zijn ver leend en/of met de volgende mel dingen is ingestemd: tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het bouwen van een kap op dak van loods Molenwegje 1(28/6); Domburg - het bouwen van een berging Voorschotenstraat 1(2216) Grijpskerke - het bouwen van een berging de Keyzerstraat 14(2216); - het bouwen van een berging de Keyzerstraat 12(2216) Koudekerke - het slopen van asbesthoudende vloerbedekking van de keuken Boomgaard 23(22/6); Meliskerke - het bouwen van een woning t Dorpsstraat 5(2816); - het plaatsen van een tuinhuisje Mariekerke 1(2816 Oostkapelle - het bouwen van een tuinhuis Vlaamse Gaai 5(2216); - het plaatsen van een tuinhuis ED. v.d. Broeckestraat 11 (28/6); Serooskerke - het slopen van een loods Kleine Putweg 2(2816); - het bouwen van een loods Kleine Putweg 2(28/6); Veere - het verwijderen van restanten as- bestcement golfplaten van de keuken Wagenaarstraat 7(22/6); Vrouwenpolder - het bouwen van een garage Kon. Wilhelminalaan 32(28/6); Westkapelle - het bouwen van twee dakkapel len Zuidstraat 34(20/4); - het plaatsen van een antenne-in stallatie op perceel Zuidstraat 1(2816 - het bouwen van een garage/ber ging Zuidstraat 28a(28/6); Zoutelande - het bouwen/verbouwen van een garage Zwinstraat 27(28/6); Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). (Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voor ziening) U kunt de stukken inzien op de afdeling Bouwen en Wonen te Serooskerke OPENBARE RAADSVERGADERING 8 juli 1999 om 19.30 te Koudeker ke, Doprsplein 28. Agendapunten: - Voorstel vaststellen voorberei dingsbesluit gedeelte perceel Badstraat 17 te Domburg tb.v. het bouwen van een berging. - Voorstel vaststellen voorberei dingsbesluit perceel Zuiverseweg 2 te Aagtekerke tb.v. de uitvoe ring kwaliteitsverbeteringsplan voor campingWesthove. - Voorstel vaststellen van een voor bereidingsbesluit perceel Markt 28 te Veere tb.v. de vestiging van een winkel. - Voorstel verlenen krediet opstel len van bestemmingsplannen/structuurvi- siekaarten voor de kernen Aagte kerke, Grijpskerke en Meliskerke. - Voorstel vaststellen van grondprij zen resterende gedeelte uitbrei dingsplan Molenwerf II te Melis kerke. - Voorstel vaststellen gemeentelijk milieuprogramma 1999 - Voorstel verlenen krediet vervan ging van klein materieel voor de afdeling Beheer en Onderhoud. - Voorstel verkoop gemeenteloods aan het Karreveld te Koudekerke aan bouwbedrijf Kambier. - Voorstel verlenen voorbereidings krediet uitwerken van 30 km/u en 60 km/u-projecten in kader van de Regeling Duurzaam Veilig. - Voorstel verlenen krediet recon- structie gedeelte van de Oude Domburgseweg te Oostkapelle. - Voorstel verlenen krediet bouw rijp maken I e fase bestemmings plan Bouwlust III te Aagtekerke. - Voorstel verlenen krediet inrich ting nieuwe gemeentehuis, het bouwen van een beeldbepalend element bij de ingang nieuwe ge meentehuis en voor de openings ceremonie nieuwe gemeentehuis. - Voorstel verlenen bijdrage voor- bereidingskosten realiseren van een historisch houtwerfje te Vee re. - Voorstel vaststellen beleidsverslag 1998 uitvoering Abw, loaw en lo- az. - Voorstel vaststellen concept I e wijziging begroting 1999 Admini stratief Dienstencentrum Zee land. - Voorstel instemmen met egalisa tiefonds en jaarstukken 1998 Administratief Dienstencentrum Zeeland. - Voorstel verlenen eervol ontslag aan de heer G. van Luinen als di recteur van obs Het Veer te Vee re. - Voorstel vaststellen Verordening voorzieningen huisvesting onder wijs. - Voorstel verlenen krediet nieuw- bouwValeriusschool te Veere als mede vaststelling voorbereidings besluit ex art 21 WRO tb.v. deze nieuwbouw. - Voorstel instemmen jaarreking 1998 en de financiële afwikke ling gemeenschappelijke regeling I Stichting Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland. - Voorstel vastellen bijdrage ta.v. gemeenschappelijke regeling Maatschappelijke Zorg Walche ren voor het onderdeel begroting 1999 Algemeen Maatschappelijk Werk/Bureau Sociale Raadslie den. - Voorstel instemmen jaarverslag en jaarrekening 1998 Zeeuwse Muziekschool. - Voorstel verlenen krediet bewer ken achterstanden in de archief- zorg binnen het kader van de in tegratie gemeentearchief Veere, rijksarchief in Zeeland en gemeentearchief Middelburg. - Voorstel vaststellen jaarrekening 1998. - Voorstel instemmen I e begro tingswijziging 1999 Regionale Brandweer. - Voorstel instemmen Oefenbeleid- plan rampenbestrijding 1999- 2002 en de Oefenkalender 1999. - Voorstel instemmen met diverse financiële stukken stuurgroep Sa menwerking openbare veiligheid Zeeland. - Voorstel gedoogbeleid ta.v. drugs in de regio Walcheren. - Voorstel vaststelling 16e begro tingswijziging 1999. - Voorstel vaststelling 17e begro tingswijziging 1999. Koudekerke 7 juli 1999 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 1999 | | pagina 2