INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN iii GEMEENTEVLISSINGEN GEMEENTE MIDDELBURG VEE™ MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 10 FAAM/VLISSINGER Woensdag 30 juni 1999 INFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben ver leend aan de heer J. Lorier te Mid delburg voor het oprichten en in werking hebben van een land bouwmechanisatie- en akker bouwbedrijf. De inrichting is gele gen aan de Van 't Hoffweg 2 te Middelburg, kadastraal bekend ge meente Middelburg, sectie T, nr. 1770. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot 29 juli 1999 el ke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 11.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing- sestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. nr. (0118) 67 52 41). Desgewenst wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Er wordt op gewezen dat de be schikking is gewijzigd ten opzichte van het eerder ter inzage gelegde ontwerp van de beschikking. Beroep Van I juli tot 12 augustus 1999 kan beroep worden ingesteld door degene die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die ge bruik hebben gemaakt van de ge- legenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, degene die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het ne men van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht, alsmede belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen beden kingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De beschikking wordt na afoop van de beroepstermijn van kracht, ten zij voor deze datum beroep is in gesteld en tevens op grond van ar tikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voor zitter van deze afdeling. Informatie Nadere informatie over de be roepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. TIJDELIJKE VERKEERSMAAT REGEL NIEUWERVESTRAAT Burgemeester en wethouders ma ken bekend dat de Nieuwerve- straat in beide richtingen tijdelijk wordt geslotenverklaard voor alle verkeer uitgezonderd fietsers en bromfietsers. Deze maatregel houdt verband met de nieuwbouw aan de Breeweg en blijft van kracht tot deze werkzaamheden zijn afgerond (omstreeks juli 2000). Het volledig verkeersbesluit ligt van I juli tot en met 11 augustus 1999 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Contactperso nen zijn de heren G.C. Melio (675258) en H. Houtekamer (675211). Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u ingevolge de bepa lingen van de Algemene wet be stuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een be zwaarschrift. Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ge richt; d. de gronden van het bezwaar. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het verbouwen van het pand tot winkel op het perceel Bedde- wijkstraat 23-25; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Duunmede 52; - het verbouwen van een kantoor gebouw op het perceel Buiten ruststraat 225; - de geplaatste houten erfafschei- dmg op het perceel Van Seroos- kerkelaan 12; - het gebouwde bijgebouw met een schutting op het perceel Se- geersstraat 14-16; - het bouwen van een bijkeuken op het perceel Leeuwerikstraat 16; - het bouwen van een garage op het perceel Parelwegje I; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Deurloo IO te Arnemuiden; - het wijzigen van de garagdeur tot ramen op het perceel Dorps straat IO te Kleverskerke; - het vervangen van een houten schuur op het perceel Augustij nenstraat 5; - het plaatsen van een blokhut op het perceel C.W. Sturmstraat 30; - het bouwen van een tuinschuur- tje op het perceel J. Brasser straat 28. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 14 juni tot en met 18 juni 1999 zijn de volgende ver gunningen verleend enlof is met de volgende meldingen ingestemd: - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Tuindorp 70 te Arnemuiden; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Grootmede 84; - het bouwen van een serre op het perceel St.Jooslandstraat 17 te Nieuw- en Sint Joosland; - het bouwen van een woning met garage/berging op het per ceel Scholeksterstraat 42; - het uitbreiden van de woning op het perceel Koninginnelaan 56; - het aanbouwen van een serre op het perceel Banckertplein 7; - het verbouwen/uitbreiden van het pand op het perceel Langstraat 41 te Arnemuiden; - het bouwen van een carport op het perceel Kasteelstraat 2; - het uitbreiden van de woning op het perceel 't Zanddorp 152; - het bouwen van een stalen to ren voor uitvoeren van product test op het perceel Noordmon- sterweg I; - het bouwen van een garage op het perceel Van Kleffenslaan 103; - het verbouwen van de garage zolder tot hobbyruimte op het perceel Segeerssingel 21; - het aanbouwen van een tuinka mer op het perceel Noordsingel 48; - het plaatsen van een hekwerk op het perceel Het Groene Woud I; - het uitbreiden van de woonka mer op het perceel Omloop 5; - het uitbreiden van de woonka mer op het perceel Omloop 13; - het wijzigen van de achtergevel en het overdekken van de bui tenberging op het perceel Laan van Nieuwenhove 26; - het aanbouwen van een serre op het perceel Oude Koude- kerkseweg 64; - het bouwen van een woning op het perceel Scholeksterstraat 72; - het aanbouwen van een werk kamer op het perceel Gandhi- straat 26. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het col lege van burgemeester en wethou ders, Postbus 61, 4330 AB Mid delburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 2 juli tot en met 15 juli 1999 ligt op de sectie Bouwen en Wo nen van de dienst Stadsontwikke ling de aanvraag om een vergunning op grond van de Mo numentenwet 1988 ter inzage voor het verbouwen van het pand tot winkel op het perceel Bedde- wijkstraat 23-25. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61, 4330 AB Mid delburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de FaamlVlissinger van van daag, Maximaal Text pagina 830 of www.middelburg.nl. G E M E E N T E POSTBUS I TEL. 0118 -555 444 4370 AA KOUDEKERKE FAX 0118 -553 025 OPENINGSTIJDEN: maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrij dagmiddag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geo pend. TER INZAGE Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij de receptie van het gemeentehuis, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorps straat 3; Domburg, Markt I; Se- rooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor som mige stukken, zoals b.v. bestem mingsplannen, bouwaanvragen, sloopvergunningen en milieuver gunningen geldt een aparte rege ling die steeds vermeld wordt BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens deAlg.Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw be zwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de Presi dent van de arrondisementsrecht- bank ook verzoeken een voorlopi ge voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Ar rondissementsrechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Info: 0118-565569. Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor: - het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Borné 5 te Zou- telande; - het bouwen van een serre op het perceel Veerseweg 89 te Veere; - het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Braamhof 9 te Koudekerke. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen. Wij zijn van plan de vergunningen te verlenen door toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van I t/m 14 juli 1999 tijdens de ope ningstijden voor een ieder ter in zage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplan nen bij het college in te dienen. VRIJSTELLINGS PROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: - het bouwen van een berging aan 't Hout 8 te Westkapelle; - het uitbreiden van een zomer huis aan de Vroonweg I te Vrou wenpolder; - het plaatsen van een kast en mast met zonnecellen op de Roompotsluis Buiten Neeltje Jans te Vrouwenpolder. De bouwplannen voldoen niet ge heel aan de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in het betreffende bestemmingsplannen opgenomen mogelijkheid vrijstelling te verle nen. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van I t/m 29 juli 1999 tijdens de ope ningstijden voor een ieder ter in zage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplan nen bij het college in te dienen. BOUWISLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Domburg - het bouwen van twee woningen Brouwersbuurt 39 en 41 Gapinge - het bouwen van een schuur Dorpsstraat 19; Koudekerke - het slopen van een opslagloods Kaapdumseweg 11 d; Meliskerke - het uitbreiden van de woningen Pauwhoekstraat 26 en 28 - het slopen van 2 c.v. ketels met asbesthoudende pakking Valken burgstraat 25a; Oostkapelle - het bouwen van een schuurtje/berging Duinweg 93; - het uitbreiden van een zomer woning Chrysantenlaan 8; Veere - het verwijderen van resten as- bestgolfplaten Wagenaarstraat 7; - het verbouwen van een logiesge bouw Landschuurweg 5 Westkapelle - het bouwen van een volière 't Hout 22; Zoutelande - het bouwen/uitbreiden van een bakkerij/lunchcafé Langstraat I; - het tijdelijk plaatsen van een antennemast aan de Molenweg; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/'sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGENIMELDINGEN De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd: tussen haakjes staat de datum van verzending) Biggekerke - het slopen van een varkenshok Koudekerkseweg 12(21/6); - het plaatsen van een berging/zadelkamer Koudekerk seweg 12(21/6); - het slopen van een open schuur Meliskerkseweg 2(21/6); Domburg - het bouwen van een zomerwo ning Herenstraat 6(21/6) Koudekerke - het plaatsen van een duivenhok Ter Poortweg 8(2116) Meliskerke - het bouwen van een opslag ruimte voor machines/aardap pels Rapenburgweg 18(21/6) Oostkapelle - het bouwen van een schuur Noordweg 51(2116); Westkapelle - het bouwen van een berging 8e- noordenhoutseweg 4(2116) Zoutelande - het plaatsen van een tuinhuisje Swaalmgestraat 35(21/6); Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om be zwaar te maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden mel dingen en verleende vrijstellin gen).(Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening) Ter Inzage aanvraag en ontwerp-be- schikking oprichting van een landbouwbedrijf, mini- camping en paardenhoude- rij Krommenhoekseweg 3 te Meliskerke. aanvraag en ontwerp-be- schikking oprichten Lokaal Distributie Centrum Schelpweg 7 te Domburg. aanvraag en ontwerp-be- schikking oprichting van een schapenhouderij Ra penburgweg 5 te Melisker ke. aanvraag en ontwerpbe schikking oprichting van een landbouwbedrijf met mini-camping en paarden- houderij Dishoekseweg 49 te Koudekerke. aanvraag en ontwerpbe schikking veranderen in richting voor het houden van paarden Koudekerkse weg 12 te Biggekerke. Wij maken bekend, gelet op de desbetreffende bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieubeheer, dat voor ieder een vanaf vrijdag 2-7-99 tot en met vrijdag 30-7-99 ter inzage ligt de aanvragen om een milieuver gunning, alsmede de ontwerpbe schikkingen tot vergunningverle ning. De voornoemde stukken lig gen ter inzage op de locaties Se rooskerke en Koudekerke (zie in zage en openingstijden) en 's avonds na telefonische afspraak (0118-597610). Deze oprichtings-l veranderings vergunningen zijn ingediend door: J.Wisse voor de inrichting Krommenhoekseweg 3 te Melis kerke (kadastraal bekend ge meente Veere, kern Meliskerke, sectie F, nummer 708); Delta Nutsbedrijven voor de in richting Schelpweg 7 te Dom burg (kadastraal bekend ge meente Veere, kern Domburg, sectie G, nummer 669); MatthijseV.O.F. voor de inrich ting Rapenburgweg 5 te Melis kerke (kadastraal bekend ge meente Veere, kern Meliskerke, sectie F, nummer 7); D.Tevel voor de inrichting Dis hoekseweg 49 te Koudekerke (kadastraal bekend gemeente Veere, kern Koudekerke, sectie K, nummer 1578); A.J.H.M. Ideler voor de inrichting Koudekerkseweg 12 te Bigge kerke (kadastraal bekend ge meente Veere, kern Biggekerke, sectie G, nummer 874). Tot en met 30-7-99 kunnen ge motiveerde bedenkingen tegen de aanvragen en de ontwerpbeschik kingen schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend (Postbus I, 4370 AA Koudekerke). De persoonlijke gegevens van de gene die schriftelijke bedenkingen hebben ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet be kend gemaakt Het verzoek daar toe moet tegelijkertijd met de be denkingen worden ingediend. In dien daarom wordt verzocht, kan tot en met 30-7-99 over het ont werp van de vergunning van ge dachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbe schikkingen kunnen beroep instel len bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Terinzagelegging vergunning uitbreiding inrichting Lijdijk weg I I hoek Oranjezonweg te Oostkapelle. Wij maken bekend dat wij een veranderingsvergunning hebben verleend aan Ter Linde C.V., met betrekking tot de inrichting Lijdijk weg I hoek Oranjezonweg te Oostkapelle (kadastraal bekend gemeente Veere, kern Oostkapelle, sectie K, nummers 2416 en 241 7) voor een biologisch dyna misch akkerbouw-, groente teelt, veeteelt-bedrijf (inclusief kaasma kerij, mini-camping en verkoop van in hoofdzaak eigen produkten). De vergunning is gewijzigd ten opzich te van het ontwerp. Inzage De betreffende stukken liggen vanaf 2-7-99 tot en met 13-8-99 voor een ieder ter inzage (zie in zage en openingstijden), en 's avonds na telefonische afspraak (tel. 0118-597610). Beroep Tot en met 13-8-99 kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont werp- vergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 14-8-99, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schor sing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's - Gravenhage). Verkeersbesluit parkeer plaats invaliden Lijsterhof straat te Domburg De bewoner van het pand Lijster hofstraat 13 te Domburg heeft ons gevraagd een parkeerplaats voor invaliden toe te wijzen. Wij hebben besloten aan dit verzoek tijdelijk tegemoet te komen. Dit verkeersbesluit treedt in werking 6 weken na de datum van deze be kendmaking. Gedurende deze ter mijn ligt het besluit op de gebrui kelijke wijze ter inzage. Tegen dit besluit kan een bezwaarschrift worden ingediend. Verordening klachtenbehandeling De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 3 juni 1999 de volgende verordeningen over intern klachtrechtvastgesteld: de Verorde ning interne klachtenbehandeling gemeente Veere 1999 en de Veror dening interne klachtenbehande ling bestuurders gemeente Veere 1999. Met ingang van I juli a.s. treedt landelijk het (interne) klacht recht in werking. In deze verorde ningen zijn de procedures opgeno men die in Veere worden gevolgd bij de indiening en afhandeling van klachten. In de Veerse krant zal dit onderwerp verder worden belicht. Deze verordeningen treden op I juli 1999 in werking. Zij liggen voor iedereen ter inzage op alle lo caties (zie inzage en openingstij den) Koudekerke 30 juni 1999 Burgemeester en wethouders van Veere BOUWAANVRAGEN (be kendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het bouwen van een woning Schans 9; - het bouwen van een schutting en een Dubbele poort Thorbec- kelaan 25. Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat bouwplan nen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is. Het gaat om: VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het slopen van diverse gebou wen (asbestverwijdering) Edi- sonweg 41; - het bouwen van een garage, broeikas en tuinmuur Boulevard Evertsen 290 (afwijking bouw vergunning). Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VERGADERINGEN VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 8 juli 1999 Uw plan moet tenminste 2 dagen voor de vergaderdatum bij bouw en woningtoezicht ingediend zijn. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunnmg (ingevolge art. 4.5.2. van de Alge mene Plaatselijke VerordeningVlis- smgen) is ontvangen van: - de Woningstichting Walcheren voor het verwijderen van een boom in de achtertuin van Wes- terzicht 268 en het verwijderen van twee bomen in de voortuin en twee bomen in de achtertuin van Westerscheldestraat 35 Wij zijn van plan deze vergunnin gen te verlenen. Nadere informatie over de kap- aanvraag kunt u krijgen bij de sec tor Beheer, sectie Beplantingen, Vredehoflaan 50, telefoon 487373. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging ontwerpbesluiten Wij maken bekend, dat bij ons aanvragen om vergunning op grond van de Wet milieubeheer zijn ingediend door: 1.C. van Bon Onroerendgoed B.V. te Beneden-Leeuwen voor het uitbreiden van een koel- en vriesbedrijf aan de Denemar ken weg 20 te Ritthem (Vlissin- gen-Oost). De uitbreiding omvat het bouwen van een koel- en vriesruimte voor de opslag van voornamelijk levensmiddelen. 2. De heer J. van Geenhuizen voor het oprichten van een metaal- bewerkingsbedrijf aan de 8e- drijfsweg 14 op het bedrijven terrein Vrijburg te Vhssingen. Het bedrijf houdt zich bezig met de fabricage van roestvrijstalen geï soleerde schoorsteenkanalen. 3. De heer P.J. Hamers te Vlissingen voor het oprichten van een hout- bewerkingsbedrijf aan de Edi- sonweg 15 te Vlissingen. Binnen het bedrijf worden trappen, meu bels, kozijnen e.d. vervaardigd. Aan de vergunningen zullen voor schriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. De aanvragen, de ontwerpbeslui ten en bijbehorende stukken liggen van I juli 1999 tot en met 28 juli 1999 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (tweede verdie ping van het stadhuis). Op aan vraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, tele foon 0118-487204. In bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen de ontwerpbeslui ten.Wanneer u daar een schrifte lijk verzoek toe indient, gelijk met uw bedenkingen, worden uw per soonlijke gegevens niet bekend ge maakt. Voor mondelinge inbreng of ge dachtewisseling kunt u contact op nemen met de sectie Milieu. Alleen wanneer u tijdig bedenkin gen hebt ingebracht tegen een ontwerpbesluit, kunt u later be roep instellen bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bezwaren in te brengen, of de besluitvorming straks afwijkt van h$t voornemen. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer meldingen zijn ingekomen ingevolge het: Besluit detailhandel en am- bachtsbedrijven milieubeheer - van Laroes Loodgieters en In- stallateurs (de heerW.P.A. Brou wer) wegens het van toepassing worden van genoemd Besluit op een reeds aanwezige inrichting voor opslag en bewerking van loodgieters en installatie-mate rialen, waar onder het "zetten" van zinken en koperen goten, op het perceel Handelsweg IO te Vlissingen. - van Thuiszorgcentrum Zeeland, de heer L.Q. Phernambucq, we gens het oprichten van een in richting voor de verkoop van de tailhandelsproducten, uitleen van verpleegartikelen en verhuur, re paratie en onderhoud van rol stoelen, scootmobielen, op het perceel Badhuisstraat 104 te Vlissingen. Besluit riool- of polder gemalen milieubeheer - van Gemeente Vlissingen, het hoofd van de sectie nieuwe wer ken, voor het wijzigen van een rioolgemaal (PS2), op het per ceel Lekstraat 20P te Oost-Sou burg. - van Gemeente Vlissingen, het hoofd van de sectie nieuwe wer ken, voor het oprichten van een intern rioolgemaal (BBB-OI), op het perceel Lekstraat 3OP te Oost-Souburg. Besluit horeca-, sport- en re- creatie-inrichtingen milieube heer - van Sportvereniging S.V. Ritthem wegens het van toepassing wor den van het besluit op een reeds opgerichte voetbalkantine, op het perceel Baskensburgplein 2 a te Vlissingen. - van Schaakklub Souburg we gens het van toepassing worden van het besluit op een reeds op gericht verenigingsgebouw met kantine, op het perceel De Dec- kerestraat I te Oost-Souburg. Besluit tuinbouwbedrijven met bedekte teelt milieubeheer - van Maatschap Van Soelen voor het uitbreiden van een tuin bouwbedrijf met een tweede waterbassin, op het perceel Vrij burgstraat 42 te Vlissingen. Voor informatie over en inzage van de genoemde meldingen kunt u contact opnemen met de sectie milieu, telefoon 0118-487204. De meldingen liggen ter inzage tot 28 juli 1999 bij de Sector Stadsont wikkeling (tweede verdieping van het stadhuis). WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend, dat op grond van het artikel 8.19 van de Wet milieubeheer meldingen zijn ont vangen van 1De Notenexpress, de heer H.J. van Noort voor een groot- en kleinhandel in noten en ge droogde zuidvruchten wegens uitbreiding van de overdekte op slag van pelpinda's (buitenop slag wordt overdekt), op het per ceel Hertzweg I te Vlissingen. 2. Het Ministerie van Defensie, DGW&T, directie Brabant voor een marinekazerne wegens ver schillende wijzigingen (verschui vingen) binnen de reeds vergun de activiteiten (o.a. verplaatsing en verminderen van de gasfles- senvoorraad, verplaatsen opslag gevaarlijke stoffen niet meer in gebouw 006 maar in speciaal daarvoor bestemde containers), op het perceel Oosterhavenweg IO te Vlissingen. 3. Shellstation Roosevelt (TEM Zeeland b.v.) wegens aanpas sing van het tankstation aan de eisen zoals die voor tankstations voor het wegverkeer gaan gel den vanaf I juli 1999, op het perceel President Rooseveltlaan 743 te Vlissingen. De meldingen liggen van I juli tot en met 28 juli 1999 ter inzage bij de Sector Stadsontwikkeling (twee de verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de meldin gen ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur worden ingezien. Voor informatie over deze meldin gen kunt u contact opnemen met sectie milieu in het gemeentehuis (tel: 0118-487204). Daar kan de ze beschikking ook worden inge zien. RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert in het openbaar op donderdag I juli 1999 om 19.30 uur in het stad huis. De agenda en de voorstellen liggen ter inzage in het stadhuis (stafbureau Communicatie) en in de gemeentelijke wijkwinkels (voor Souburg/Ritthem: in de bibliotheek van Oost-Souburg; voor Paauwen- burg: in wijkcentrum 'Open Hof'; voor Groot Lammerenburg: in wijk centrum 'Groot Lammerenburg'; voor het Middengebied: op Hoge- weg 88 en voor het Centrum: in de Bibliotheek Vlissingen (Lange Zelke 91). Vlissingen, 30 juni 1999. Burgemeester en wethouders van Vlissingen,Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad en Teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV.

de Faam | 1999 | | pagina 10