INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE MIDDELBURG ilhi IÉÈËI veïMI MIDDELBURG VLISSINGEN I VEERE 10 FAAM/VLISSINGER Woensdag 23 juni 1999 INFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging KENNIS GEVING verandering inrich ting artikel 8.19 Wet Milieu beheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 6 mei 1999 is ingekomen de ken nisgeving van Fa. Gabriëlsel Christiaanse te Middelburg voor de wijziging van de inrichting, ge legen aan deVeersesingel 28 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de wijzi ging wordt redelijkerwijs aangeno men dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen heeft voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu. Om die reden kan worden volstaan met een kennisgeving. De wijziging betreft het stallen van boten en caravans. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 24 juni tot 8 juli I999 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van I 7.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Mi lieuzaken van de dienst Stadsont wikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient van tevoren telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. 67 52 41.) WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben ver leend aan de heer C. de Bruijn te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een hon denfokkerij annex honden- en kat- tenpension. De inrichting is gele gen aan de Singelweg 26 te Mid delburg, kadastraal bekend ge meente Middelburg, sectie T, nr. I735. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot 22 juli 1999 el ke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing sestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van tevoren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. nr. (0118) 67 52 41). Desgewenst wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Er wordt op gewezen dat de be schikking is gewijzigd ten opzichte van het eerder ter inzage gelegde ontwerp van de beschikking. Beroep Van 24 juni tot 5 augustus 1999 kan beroep worden ingesteld door degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die ge bruik hebben gemaakt van de ge legenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het ne men van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht, alsmede belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen beden kingen te hebben ingebracht te gen het ontwerp van het besluit. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voor zitter van deze afdeling. Informatie Nadere informatie over de be roepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN MIDDELBURG. De commissie, die het gemeente bestuur adviseert over de te ne men beslissingen op ingediende bezwaarschriften, komt op woens dag 30 juni 1999 bijeen om be langhebbenden te horen. Behan deld worden de navolgende zaken: Burgemeester en wethouders heb ben besloten, de straten Kerk straat, Kerkplein en Achter de Kerk in Nieuw- en Sint Joosland jaarlijks op Koninginnedag af te sluiten voor het verkeer. Een bewoner van één van deze straten is het hier niet mee eens. Zijn bezwaarschrift wordt behandeld om 16.30 uur. Om 16.50 uur wordt het be zwaarschrift behandeld van een bewoner van de Veersesingel. Ook in deze zaak gaat het om een ver- keersbesluit De bezwaren zijn ge richt tegen het instellen van een richtingsverkeer - met uitzondering van lijnbussen, fietsers en bromfiet sers - op het gedeelte van de Noordsingel en de Veersesingel tus sen de Koepoortbrug en de Sport- laan. De hoorzittingen zijn openbaar en worden gehouden in'het stadhuis. Inlichtingen kunnen vooraf worden ingewonnen bij de secretaris van de commissie, mevrouw mr.A.C. Beije (tel. 0118-675434). VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders ma ken de volgende verkeersmaatre gelen bekend. 1. Tegenover Seisdam 28 wordt een algemene invalidenparkeer plaats aangelegd. 2. In Veldzigt wordt een maximum snelheid van 30 km/uur inge steld. De volledige verkeersbesluiten lig gen van 24 juni tot en met 4 au gustus 1999 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing sestraat 21 te Middelburg. Bezwaar Indien u het niet eens bent met deze besluiten, kunt u ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van deze besluiten bij ons bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ge richt; d. de gronden van het bezwaar. PARKEERMAATREGEL ROU- AANSEKAAI/KINDERDIJK Burgemeester en wethouders ma ken bekend dat op het terrein aan de Rouaansekaai (waterzijde) tus sen de Beatrixbrug en de Spijker- brug 20 parkeerplaatsen worden omgezet in betaald parkeren. Als gevolg hiervan zullen de twee par keervakken tegenover Kinderdijk 72 worden onttrokken aan het be taald parkeren. Het volledige besluit ligt van 24 ju ni tot en met 28 juli 1999 ter in zage bij de dienst Stadsontwikke ling,Vlissingsestraat 21 te Middel burg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het aanpassen van de voorgevel en het aanbouwen van de ach tergevel op het perceel Langstraat 41 te Arnemuiden; - het uitbreiden van de woonka mer op het perceel Omloop 5; - het bouwen van een woning met garage op het perceel Grut tostraat 8; - het uitbreiden van de woonka mer op het perceel Omloop 13; - het bouwen van een bedrijfsver zamelgebouw op een perceel aan de Herculesweg; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Obsidiaan 11; - het verbouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Bed- dewijkstraat 23-25; - het aanbouwen van een serre op het perceel Oude Koude- kerkseweg 64; - het maken van twee stelramen vier ramen) in de bovenver dieping van het pand op het perceel Dam 79; - het vervangen van zes draaira men in het pand op het perceel Lange Noordstraat 3 7; - het uitbreiden van de woning op het perceel Gandhistraat 26. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 7 juni tot en met 11 juni 1999 zijn de volgende ver gunningen verleend en/of zijn met de volgende meldingen ingestemd: - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Seisstraat 31; - het plaatsen van een blokhut op het perceel Piersland 3; - het renoveren van de serre en het aanbouwen van een entree op het perceel Clasinastraat 4 te Arnemuiden; - het aanbrengen van twee ven sters in het pand op het perceel Goese Korenmarkt 18; - het plaatsen van een kippenhok op het perceel Molenweg 20; - het verwijderen van colovinyl te gels in de keuken en hal op het perceelWesterscheldestraat 47; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Nieuwe Vlissing- seweg 688; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Oosterschelde- straat 175; - het slopen van de kantine en de kleedruimte op het sportterrein Nieuw- en Sint Joosland aan de Oude Rijksweg 64; - het plaatsen van een reclame op het perceel Stationsstraat 5; - het bouwen van een fietsenstal ling op het perceel Nieuwe Ha ven 39. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het col lege van burgemeester en wethou ders, Postbus 61, 4330 AB Mid delburg. BOUWPLAN De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het college van burgemeester en wethouders voor nemens is met toepassing van ar tikel I 7 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening vrijstelling te verle nen van het bestemmingsplan Bui tengebied 1973 voor het verbou wen van een garage tot het vesti gen van een tijdelijke supermarkt op het perceel Veerseweg 104. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 25 juni 1999 (tot en met 8 juli 1999) gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing sestraat 21. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder die bedenkin gen heeft tegen het verlenen van de vrijstelling, deze schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 25 juni tot en met 8 juli 1999 ligt op de sectie Bouwen en Wo nen van de dienst Stadsontwikke ling de aanvraag om een vergunning op grond van de Mo numentenwet 1988 ter inzage voor: - het aanbrengen van een recla me aan het pand op het perceel Dam 59; - het aanbrengen van een recla me aan het pand op het perceel Houtkaai 5; - het vervangen van zes draaira men in het pand op het perceel Lange Noordstraat 3 7; - het plaatsen van twee stelra men vier ramen) in de bo venverdieping van het pand op het perceel Dam 79. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61,4330 AB Mid delburg. INSPRAAK VOORONTWERP BESTEMMINGSPLAN "MORTIERE" Op grond van artikel 6a van de Wet op de ruimtelijke ordening en de Middelburgse inspraakverorde ning ligt het voorontwerp van het bestemmingsplan "Mortiere" met ingang van vrijdag 25 juni 1999 gedurende 4 weken, dus tot en met donderdag 22 juli 1999, voor een ieder ter inzage bij de sectie communicatie, Stadhuis straat 2 en de dienst Stadsontwik keling,Vlissingsestraat 21. Het plan is gebaseerd op de Kwa liteitsatlas Middelburg 2030 en het in dit kader opgestelde mas- terplan "Mortiere", die na het doorlopen van de inspraakproce dure op 29 maart 1999 door de gemeenteraad zijn vastgesteld. Voorts maakt het plan, zowel voor wat betreft wonen en bedrijvigheid als voor perifere detailhandel deel uit van in de stuurgroep Stadsge west Vlissingen-Middelburg ge maakte afspraken, neergelegd in de ontwerp-streekplan-uitwerking annex structuurplan van het Stadsgewest Vlissingen-Middelburg. Medewerkers van de sectie Ruim telijke Ordening van de dienst Stadsontwikkeling zullen desge vraagd een toelichting geven op en/of vragen beantwoorden over genoemd voorontwerp. Ook bestaat de mogelijkheid dat een exemplaar van het vooront werp voor enkele dagen wordt uit geleend tegen betaling van een borgsom van f 25,==. Gedurende genoemde termijn van 4 weken kunnen zienswijzen schriftelijk naar voren worden ge bracht op een daartoe bestemd inspraakformulier, hetwelk verkrijg baar is bij de sectie Communicatie of de dienst Stadsontwikkeling. Tevens kunnen gedurende voor melde termijn zienswijzen monde ling naar voren worden gebracht. Hiervoor dient van tevoren wel een afspraak te worden gemaakt met de sectie Ruimtelijke Orde ning, telefoon 0118-675230 of 0118-675277. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag, Maximaal Text pagina 830 of www.middelburg.nl OEMEENT E POSTBUS 1 TEL. 0118 -555 444 4370 AA KOUDEKERKE FAX0118 -553 025 OPENINGSTIJDEN: maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12,00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrij dagmiddag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur ge opend. TER INZAGE Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij de receptie van het gemeentehuis, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorps straat 3; Domburg, Markt I; Se- rooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95.Voor som mige stukken, zoals b.v. bestem mingsplannen, bouwaanvragen, sloopvergunningen en milieuver gunningen geldt een aparte rege ling die steeds vermeld wordt. BEZWAAR! BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Alg. Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw be zwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een be zwaarschrift kunt u de President van de arrondissementsrechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Ar rondissementsrechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 50/5.4330 KA Middelburg. Info: 0118-565569. BOUWISLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning zijn ingekomen voor: Biggekerke - het bouwen van een woning met garage Martinus Nijhoff- straat 24; Domburg - het bouwen van twee onder één kap woningen met zomer woning Brouwersbuurt 27 en 29; - het vernieuwen van een dakka pel Karregat 16; Koudekerke - het slopen van asbesthouden resten vloerbedekking Boom gaard 23; - het slopen en bouwen van een schuur/berging/paardenstal Langeweegje 43; Meliskerke - het bouwen van een bedrijfs pand aan de Rapenburgweg; Oostkapelle - het slopen van een woning en schuur Noordweg 8; Veere - het uitbreiden van de woning en garage Bogerdweie 2 9; - het plaatsen van twee dakka pellen Baljuwstraat 9; - het bouwen en slopen van een garage Zwanenlaan 2; - het uitbreiden/verbouwen van een zomerwoning Breezand 24; - het uitbreiden/verbouwen van een zomerhuis Vroonweg I; Westkapelle - het bouwen van een zomerhuis Joossesweg 190; Zoutelande - het (ver) bouwen van een gara ge/bijkeuken Zwinstraat 2 7; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGENIMELDINGEN De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het bouwen van een ontvangst station aan de Hoge Duvekots- weg(l5/6); Oostkapelle - het bouwen van een zendsta tion aan de Hoge Duvekots- weg(l5/6); - het uitbreiden van de woning Brouwerijstraat 7(15/6); Serooskerke - het bouwen van een tuinhuis Noordweg 51(15/6); Veere - het bouwen van een berging Oudestraat 51(15/6); Westkapelle - het plaatsen van een tuinhuisje Bellinkstraat 8(15/6); - het bouwen van een garage Pre- laatweg 4(1516); - het bouwen van een strandpavil joen aan het Strand( 15/6); Zoutelande - het bouwen van een tuinhuisje Langendam 54(15/6) Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om be zwaar te maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden mel dingen en verleende vrijstellingen). (Zie: bezwaar, beroep en voorlopi ge voorziening) WET MILIEUBEHEER Meldingen verandering in richtingen art. 8.19: Binnengekomen zijn de navolgen de meldingen ingevolge de Wet mi lieubeheer: 1. Mts. Vader te Grijpskerke in ver band met het veranderen van de inrichting Zandvoortseweg I a te Grijpskerke (bestaande uit het veranderen van de roos- tervloer door een Groen-label systeem); 2. N.V. Delta Nutsbedrijven te Middelburg in verband met het veranderen van de inrichting Molenstraat 20 te Grijpskerke (bestaande uit het aanbrengen van drie elektrische kachels); 3. Melse en Maljaars C.V. te Aag tekerke in verband met het ver anderen van de inrichting Pre- laatweg 60 te Aagtekerke (be staande uit het vernieuwen en verplaatsen van een boven grondse olietank). 4. V.o.f. Francke te Grijpskerke in verband met het veranderen van de inrichting Rorikshilweg I te Grijpskerke (bestaande uit de vervanging van een door brand verwoeste schuur). Aangenomen wordt dat deze ver anderingen geen consequenties hebben voor de aard en de om vang van de milieugevolgen, dan- wel gunstig zijn voor de omvang van de milieugevolgen. De milieuvergunningen behoeven naar aanleiding van deze meldin gen géén wijziging. Kennisgeving meldingen arti kel 8.41 Wet milieubeheer: - op grond van het "Besluit op slag propaan Wet milieube heer" van: 1. J.H. Langejan-Nijenhuis te Se rooskerke voor de inrichting aan de Vrouwenpolderseweg 81 te Vrouwenpolder; - op grond van het "Besluit hore ca-, sport- en recreatie-inrichtin gen Wet milieubeheer" van: 2. J. Houmes te Aagtekerke voor de een reeds opgerichte inrich ting aan de Achterweg 22.1 te Westkapelle (Strandpaviljoen 't Zuiderhoofd); - op grond van het "Besluit hore cabedrijven Wet milieubeheer" van: 3. Recreatiecentrum De Viking te Westkapelle voor de uitbreiding van restaurant De Viking aan de Joossesweg 35 te Westka pelle; - op grond van het "Besluit op slag goederen Wet milieube heer" van: 4. De Provincie Zeeland voor een reeds opgerichte inrichting aan de Valkenisseweg 4 Ha te Bigge kerke; Terinzagelegging aanvraag en ontwerp-beschikking verandering Agrarisch bedrijf Bieweg 8 te Veere. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieube heer, ligt voor iedereen vanaf 25/06/99 tot en met 23107199 ter inzage de aanvraag om milieu vergunning, alsmede de ontwerp beschikking tot vergunningverle ning. De voornoemde stukken lig gen ter inzage op de locaties Se rooskerke en Koudekerke (zie inzage en openingstijden) en 's avonds na telefonische afspraak (0118 - 597610). Deze verande ringsvergunning is ingediend door Maatschap Breel voor de inrich ting Bieweg 8 te Veere (kadastraal bekend gemeente Veere, kern Vee re, sectie N, nummer 1251. Tot en met 23/07/99 kunnen ge motiveerde bedenkingen tegen de aanvraag en de ontwerp-beschik king schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend (Postbus I, 4370 AA Koudekerke). De persoonlijke gegevens van de gene die schriftelijke bedenkingen hebben ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet be kend gemaakt. Het verzoek daar toe moet tegelijkertijd met de be denkingen worden ingediend. In dien daarom wordt verzocht, kan tot en met 23/07/99 over het ont werp van de vergunning van ge dachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Terinzagelegging aanvraag om revisievergunning Wet mi lieubeheer Groepsaccommo- datie Slobberduin, Wielema- kersbaan 6 te Koudekerke en beschikking tot verlenging termijnen Op grond van artikel 3:29 lid 3 van de Algemene wet bestuurs recht, lig voor iedereen vanaf vrij dag 25 juni 1999 tot en met 23 juli 1999 ter inzage de aanvraag om een milieuvergunning tot ver gunningverlening. De stukken lig gen ter inzage op de locaties Se rooskerke en Koudekerke (zie in zage en openingstijden) en 's avonds na telefonische afspraak (0118 - 597616). De aanvraag is ingediend door de heerA.L.P.M. van Lieshout voor de inrichting Wielemakersbaan 6 te Koudeker ke (Groepsaccommodatie met paarden, kadastraal bekend ge meente Veere, kern Koudekerke, sectie K 1628 en 1507). Ten aanzien van de aanvraag is op grond van artikel 3:18 Awb ver zocht om aanvullende gegevens te verstrekken. Indien deze aanvul lende gegevens worden verstrekt worden deze ter inzage gelegd. Tegelijk met de aanvraag om revi sievergunning ligt ter inzage onze beschikking op grond van artikel 3:29 lid I Awb tot verlenging van de termijnen om een ontwerp-be schikking en een beschikking op te stellen. De termijnen zijn ver lengd met respectievelijk 3 en 4 maanden. Op grond van artikel 3:22 lid 3 Awb wordt tegen vergoeding van ten hoogste de kosten afschrift van de ter inzage gelegde stukken verstrekt. Omdat slechts de aanvraag om re visievergunning ter inzage legt en nog geen ontwerp-beschikking be staat er nog geen mogelijkheid om bedenkingen in te dienen. Tegen de beschikking tot verlenging van de termijnen bestaat geen mogelijk heid voor derden om bezwaren in te dienen. Routering vervoer gevaarlijke stoffen Het ontwerp-besluit routering ver voer gevaarlijke stoffen ligt met in gang van 18 juni 1999 gedurende vier weken ter inzage bij de recep tie van het gemeentehuis (zie in zage en openingstijden) Informatie reconstructie gedeelte Oude Domburgse- weg te Oostkapelle De gemeente Veere is van plan komend najaar een gedeelte van de Oude Domburgseweg te recon strueren. Op I juli a.s. zal tussen 16.00 en 18.00 uur in de sporthal Halve Maan het plan ter inzage liggen. Er zijn op dat tijdstip medewer kers van de afdeling Civiel- en Cul tuurtechniek aanwezig om desge wenst het plan toe te lichten en vragen te beantwoorden. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer L.C. Bos man, tel. 597630. Buitengewoon opsporingsambtenaar Op 15 juni 1999 is de heer J.S. van der Spek, technisch beleidsmede werker bij de afdeling millieu, in zijn hoedanigheid van buitenge woon opsporingsambtenaar, ook belast met de opsporing van de feiten die strafbaar zijn gesteld bij of krachtens de Algemene plaatse lijke verordening van de gemeente Veere. Aanpassing Verordening Leerlingenvervoer gemeente Veere I -ste wijziging) De gemeenteraad heeft tijdens de openbare vergadering van 3 juni 1999 de l-ste wijziging van de Verordening leerlingenvervoer ge meente Veere vastgesteld. Deze wijzigingen treden in wer king op de eerste dag van de maand die volgt op die van publi- katie en werkt terug tot I februari 1999. De verordening ligt ter inza ge bij de afdeling Welzijn en bij de receptie van het gemeente huis,(zie inzage en openingstij den). Koudekerke, 23 juni 1999 Burgemeester en wethouders van Veere.

de Faam | 1999 | | pagina 10