Altijd al willen weten... □EB Bekendmaking Bekendmaking n d e regio Nettenbouw geeft je de kans om een vak te leren De plaatselijke ambulance is vaak te laat... 16 t/m 20-jarigen (m/v) Bon werken in de hulpverlening stichting Jeugdzorg zeeland Bezorg(st)ers Kinderkamer Gezocht LAVOLD^r giro 300100 Nettenbouw De Telegraaf LITI E wat de (technische) recherche doet? hoe het voelt om in een arrestantenwagen te zitten? hoe de meldkamer werkt? wat politiehonden allemaal kunnen? Kom dan 19 juni naar de open dag van de politie in Goes. VAKANTIEMEDEWERKERS een te lage opleiding en toch Geef u nu op voor de schakelcursus naar het part-time dgo (sosa) Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat TELEFONISTE/RECEPTIONISTE M/V Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat IMAVIsa.en werkenaan een gezonde ontwikkeling 4 FAAM/VLISSINGER Woensdag 9 jjunS 1999 J if runner Nettenbouw bv is een technisch installatiebedrijf met circa 1000 personeelsleden, gespecialiseerd in de aanleg en onderhoud van technische infrastructuur zoals distributienetten voor elektri citeit, gas en water, openbare verlichting, verkeersinstallaties, kabeltelevisie en in elektro technische installaties, data- en telecommunicatie. De uitvoering van de werkzaamheden geschiedt vanuit achttien vestigingen, ver spreid over het gehele land. Het hoofdkantoor is gevestigd te Amersfoort Nettenbouw gaat in deze regio starten met de opleiding monteur distributienetten elektra en monteur distributienetten gas en water Deze opleiding staat open voor: De opleiding Een 2-jarige opleiding voor het landelijk erkende VEV-diploma monteur laag spanningsnetten (M.L.N.) of voor het landelijk erkende Intechnium diploma monteur distributienetten gas en water Tijdens de opleiding werk je de ene week vier dagen in een van onze rayons. De andere week wordt je vier dagen praktisch opgeleid voor het vak in een van de Regionale Praktijkopleidingscentra van Nettenbouw. Een dag per week ga je naar de streekschool in jouw omgeving. Wij vragen - Relevant LTS/VBO diploma, of een diploma van een andere richting tenminste op C-niveau, - MAVO diploma, maar.dan moetje wel technische interesse hebben; - MTS opleiding die niet is afgerond. Wij bieden - een prima opleiding, met daarna voldoende plaatsingsmogelijkheden en toekomst in ons bedrijf; - een leuk salaris, afhankelijk van leeftijd; - een opleiding die volledig door Nettenbouw wordt betaald Ben je geïnteresseerd? Stuur dan de onderstaande bon, of een korte sollicitatiebrief naar: Nettenbouw bv, Afd. Opleidingen, Antwoordnummer 287, 3800 VB Amersfoort (geen postzegel plakken) en je hoort van ons. Voor nadere inlichtingen kun je Bart Visser bellen, telefoon (033) 450 22 11. -><g Naam: Adres: Postcode: Leeftijd: Opleiding: Woonplaats: Telefoon: Hardwareweg 11 Postbus 725 3800 AS Amersfoort Telefoon (033) 450 22 11 Fax (033)455 98 12 Nettenbouw-vestigingen vindt u verder in Amsterdam, Almere, Apeldoorn, Arnhem, Breda, Dordrecht. Emmen, Gilze Groningen, Hoofddorp, Hoogerheide, Kortenhoef, Mill, Nieuwegein, Roermond, Zoetercneer en Zwolle Een leuke bijverdienste voor jong en oud (v.a. 15 jaar) Dagblad vraagt in Middelburg. Verdienste 270,- per 4 weken en diverse extra's w.o. 4 x per jaar een bonus van 72,50 en gratis krant. Meer weten? Bel: 0118-613025. Zeeland Op zaterdag 19 juni kunnen groot en klein alles zien, meemaken en vragen wat ze willen' weten over de politie! Vanaf 10.00 uur is iedereen welkom in en rondom het bureau aan de Valckeslotlaan 6 in Goes. Tot 16.00 uur zijn er diverse activiteiten, een uitgebreide politie-informatiemarkt en demonstraties met o.a. politiehonden en -paarden 9 schietbioscoop ME - instructeurs Parkeerruimte vindt u bij Sportpunt Zeeland, Kade, Molenplein en Het Schenge. De route is met borden aangegeven. 'n beetje huur voor 'ri verre buur giro: 236700 HomePlan Meer informaïie? Bel 076-575 67 36 SCHOONMAAK vraagt Ben je 16 jaar of ouder, dan hebben wij bij jou in de buurt schoonmaakwerk. Zowel in de ochtend als 's avonds! (salaris conform CAO) Meer weten? Dan kun je tijdens kantooruren bellen naar: LAV0LD Schoonmaak bv Ron Peters Poortweg 19, 4613 BW Bergen op Zoom Telefoon: 0164-212561 óf 0164-212550 Als u deze 1-jarige opleiding heeft afgerond kunt u bijvoorbeeld de beroepsopleidingen sociaal pedagogisch werk, activiteitenbegeleiding of sociale dienstverlening gaan volgen Vooropleiding: drempelloos Lesdag: 1 dag per week Lesplaats: Vlissingen op donderdag Goes op maandag Start: september '99 Cursusgeld: 616,- inclusief boeken (gespreide betaling mogelijk) Meer informatie: bel Jacintha Bogaert telefoon school (0118) 466186 privé (0118) 615686 ZEELAND vestiging Zeeland College sector DAS Verl Bonedijkestr 277'279 4383 8C Vlissingen Tel. (0118) 46 61 86 Fax (0118): 46 23 82 Wet verontreiniging oppervlaktewateren Vergunning voor O.L.A.Z. Compostering B.V. De staatssecretaris van Verkeer en Water staat maakt ter voldoening aan de Algeme ne wet bestuursrecht het volgende bekend. Bij besluit van 26 mei 1999, nr. WM 3304 is aan O.L.A.Z. Compostering B V. te Nieuwdorp vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren ver leend voor het lozen van afvalwater in de Westerschelde Terinzagelegging Het besluit, alsmede het ontwerp-besluit en andere van belang zijnde stukken liggen van 9 juni 1999 tot en met 21 juli 1999 tei inzage op de volgende adressen en tijd stippen: 1 Rijkswaterstaat, directie Zeeland, Koestraat 30 te Middelburg op werk dagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13 00 uur tot 16.00 uur (kamer 312) 2. Gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand van maandag tot en met vrijdag van 08 30 uur tot 12.30 uur tevens op donderdag van 17 00 uur tot 20 00 uur. Beroep en voorlopige voorziening Tegen het besluit kan tot en met 21 juli 1999 beroep bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State worden ingesteld door: a degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp: b de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht; d. degenen aan wie redelijkerwijs met kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp Het gemotiveerde beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. met ten minste een vermelding van de naam en het adres van de indiener, de dagtekening van het beroep, een vermelding van het bestuursorgaan dat het besluit heeft geno men en de datum en het kenmerk van het besluit. Het besluit wordt op 22 juli 1999 van kracht tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van voornoemde afdeling. Het besluit wordt niet van kracht voordat op een dergelijk verzoek is beslist Van de indiener van een beroepschrift/ verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening wordt een bedrag aan griffie- geld geheven. Omtrent de hoogte hiervan, de wijze waarop en de termijn waarbinnen u dit dient te betalen kunt u zich in verbinding stellen met de secretarie van de voornoemde afdeling. Middelburg, 9 juni 1999, de staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de hoofdingenieur-directeur, ir. W P.A. Broeders Ministerie van Verkeer en Waterstaat Kwaliteit s bereikbaar voor iedereen De Stichting Jeugdzorg Zeeland is een provinciaal werkende algemene en multifunctionele instelling voor jeugdbescherming, jeugdhulpverlening en pleegzorg. Binnen een werkveld dat volop in beweging is, levert de stichting haar bijdrage door met grote inzet en oog voor kwaliteit de clienten en hun naaste omgeving hulpverlening/begeleiding op maat te bieden. Momenteel werken er bij de stichting ongeveer 125 medewerkers. Voor de receptie van ons centraal kantoor zijn we op zoek naar een: op oproepbasis De functie: Ais telefoniste/receptioniste levert u een belangrijke bijdrage aan het ontvangst klimaat voor de bezoekers en de bereikbaarheid van de instelling Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de verdeling en toewijzing van spreek- en vergaderkamers en een kleine kas m.b.t. kopieer- en portozaken.Verder draagt u zorg voor het ventamelen en doorgeven van ziek- en herstelmeldingen, en verzendklaar maken van uitgaande stukken. U registreert en sorteert binnenkomende faxen en in voorkomende gevallen draagt u zorg voor het inschrijven van binnenkomende post. Indien nodig draagt, u zorg voor het vormgeven van brieven en verslagen, en het vermenigvuldigen en verspreiden van documenten en informatie onder medewerkers. Uw profiel: U heeft een opleiding op MBO-mveau afgerond en kennis van het gebruik van een middelgrote telefooncentrale. Bij voorkeur heeft u enige werkervaring en affiniteit met de jeugdhulpverlening. U bent een betrouwbare collega met een cliëntgerichte werkhouding. Vanzelfsprekend beschikt u over goede contactuele en computer vaardigheden, en bent u flexibel inzetbaar. Algemene informatie en sollicitatie: De Stichting Jeugdzorg Zeeland en de oproepkracht gaan een voorovereenkomst aan en bij een feitelijke oproep wordt een tijdelijke overeenkomst aangegaan voor de duur van de oproep. De salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Jeugdhulpverlening en uw inschaling is afhankelijk van uw opleiding en ervaring. U neemt deel aan het PGGM-pensioenfonds. Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer WK Brandes (hoofd P&O) of dë heer j.F. Eijlander (algemeen directeur), beiden telefonisch te bereiken via telefoonnummer 01 18-677600. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae dient, onder vermelding van het vacature nummer 9906, uiterlijk donderdag 17 juni 1999 binnen te zijn bi| de afdeling Personeel Organisatie van de Stichting Jeugdzorg Zeeland, Postbus 62,4330 AB Middelburg,. Kandidaten uit de procedure van maart worden verzocht met opnieuw te reageren. Wet verontreiniging oppervlaktewateren Ontwerpbesluit inzake een aan vraag van Rijkswaterstaat directie Zeeland voor het storten van baggerspecie in de Westerschelde De staatssecretaris van Verkeer en Water staat maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend. Op 23 maart 1999 is van de hoofdingenieur directeur van de Rijkswaterstaat in de direc tie Zeeland te Middelburg een aanvraag om een vergunning ingevolge de Wet veront reiniging oppervlaktewateren ontvangen Het betreft het tweejaarlijks storten van ca. 150 000 m3 baggerspecie in de Wester schelde afkomstig uit de Buitenhaven Vlissingen. Het voornemen bestaat om, onder het stellen van voorschriften, hiervoor vergunning te verlenen. Terinzagelegging De aanvraag, alsmede het ontwerp en andere van belang zijnde stukken liggen van af 9 juni 1999 tot en met de termijn waarbin nen tegen het besluit op de aanvraag beroep kan worden ingesteld ter inzage op de vol gende adressen en tijdstippen: 1. Rijkswaterstaat, directie Zeeland, Koestraat 30 te Middelburg op werk dagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur (kamer 312). 2 Sectie milieu van de dienst Stadsontwik keling, Stadhuisplein 2 te Vlissingen, op werkdagen - behalve zaterdagen - van 08.30 uur tot 12.30 uur en van 13.30 tot 15 00 uur en op woensdagavonden na voorafgaande telefonische afspraak (0118-487204) van 17.15 uur tot 20 15 uur bij de sectie communicatie. Bedenkingen Een ieder kan tot en met 7 juli 1999 schriftelijk bedenkingen inbrengen bij de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswater staat in de directie Zeeland, Postbus 5014, 4330 KA Middelburg. Degene die bedenkingen inbrengt kan gelijktijdig en bij aparte brief verzoeken zijn/haar persoonlijke gegevens met bekend te maken. Indien u telefonisch (tel 0118-686428) bij voorkeur vóór 30 juni 1999 daarom verzoekt, zal op een nog nader te bepalen tijdstip de gelegenheid worden geboden om over het ontwerp van gedachten te wisselen Tijdens deze bijeenkomst, waar voor de aanvrager wordt uitgenodigd, wordt u in de gelegenheid gesteld monde linge bedenkingen in te brengen. Den Haag, 9 juni 1999, de minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze de directeur-generaal van de Rijkswaterstaat, namens deze, het hoofd van de afdeling Integraal Waterbeleid ir M.A Hofstra Ministerie van Verkeer en Waterstaat Met 20 gulden bezoekt de mobiele kliniek in India twee dorpen Met 50 gulden kan de ambulance op Sulawesi 200 kilometer rijden transportfonds

de Faam | 1999 | | pagina 4