VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE MIDDELBURG lili VE JB MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Woensdag 2 juni 1999 FAAM/VLISSINGER 19 INFORMATIE OVERHEID VERKEERSMAATREGELEN MIDDELBURG Burgemeester en wethouders ma ken de volgende verkeersmaatre gelen bekend. I .Molenwater Op het gedeelte van het Molen water tussen huisnummer 2 en de Schouwburg, wordt in beide richtingen de maximumsnelheid verlaagd van 50 naar 30 km/uur. Dit zal worden aange geven met zoneborden op het Molenwater en ter hoogte van de aansluitingen met de zijwe gen. 2. Nassaulaan Op de Nassaulaan wordt de be staande oversteekplaats ter hoogte van de Koningin Julia- nastraat ingericht en aangeduid als zebrapad. 3. Noordweg Het gedeelte van de Noordweg tussen de President Roosevelt- laan en de Gerbrandylaan wordt aangewezen als parkeer verbodszone. 4. Ravensteijnweg Bij de toegang tot het ROC-ter- rein aan de Ravensteijnweg wordt een stopverbod aange bracht aan beide zijden van de weg, tussen de eerste in-luitrit en de rotonde.Tevens wordt een parkeerverbod ingesteld aan de oostzijde van de weg, tussen de twee in-luitritten van het ROC- terrein. 5. Schroeweg Op het gedeelte van de Schroe weg tussen de spoorwegover gang en de Statenlaan, wordt in beide richtingen de maximum snelheid verlaagd van 70 naar 50 km/uur. Hiertoe zullen de borden 70 km/uur worden ver wijderd. 6. Vromoldsland Op het gedeelte van Vromolds land tussen de Dauwendaelse- laan en Girsesland, wordt aan de noordelijke zijde een par keerverbod ingesteld in de vorm van een gele onderbroken streep. Inzage De volledige verkeersbesluiten lig gen van 3 juni tot en met 14 juli 1999 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Bezwaar Indien u het niet eens bent met deze besluiten, kunt u ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van deze besluiten bij ons bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ge richt; d. de gronden van het bezwaar. PARKEERMAATREGEL MAISBAAI Burgemeester en wethouders ma ken bekend dat ter hoogte van het winkelschip aan de Maisbaai en aansluitend op de bestaande vier plaatsen voor betaald parkeren, 16 parkeerplaatsen voor vergun ninghouders worden omgezet in betaald parkeren. Het volledige besluit ligt van 3 juni tot en met 14 juli 1999 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het bouwen van een hangar op vliegveld Midden-Zeeland aan de Calandweg te Arnemuiden; - het uitbreiden van een woning op het perceel Segeerssingel 29; - het bouwen van een serre op het perceel Sint Jooslandstraat 17; - het uitbreiden van een woning op het perceel Klaverakker 70 te Arnemuiden; - het uitbreiden van een serre op het perceel Loskade 33; - het uitbreiden van een woning op het perceel Verwerijstraat 15; - het uitbreiden van een woning op het perceel Scholeksterstraat 34; - het uitbreiden van een woning op het perceel Noordweg 184; - het bouwen van een serre op het perceel Korte Noordstraat 61; - het bouwen van een dakkapel op het perceel Grootmede 84; - het verbouwen van een winkel pui op het perceel Maasstraat 58; - het verbouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Se geerssingel 21. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 17 tot en met 21 mei 1999 zijn de volgende ver gunningen verleend en/of is met de volgende meldingen inge stemd: - het plaatsen van een reclame op het perceel Lange Delft 4; - het bouwen van een hobbyruim te op het perceel Burg. Baaslaan 9; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Kingstraat 10; - het uitbreiden van de woning op het perceel Oud Arnemuidsvoet- pad 32; - het bouwen van een garage op het perceel Molenweg 15 te Nieuw- en Sint Joosland; - het vervangen van de berging op het perceel Nieuwe Vlissing- seweg 426; - het wijzigen en uitbreiden van de woning op het perceel Vluch- tenburgstraat 41; - het uitbreiden van de woning op het perceel Wachttoren 26; - het bouwen van een woning met inpandige garage op het perceel Akkerlaan 2 te Arnemui den; - het aanbouwen van een gara ge/berging op het perceel Mui- denweg I te Arnemuiden; - het verbouwen van het pand op het perceel Markt 55; - het bouwen van een schuurtje op het perceel Nieuwlandseweg 10 te Arnemuiden; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Oranjeplaat 56 te Arnemuiden. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het col lege van burgemeester en wethou ders, Postbus 614330 AB Mid delburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 4 juni tot en met 17 juni 1999 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwik keling de aanvraag om een vergunning op grond van de Mo numentenwet 1988 ter inzage voor het uitbreiden van een serre op het perceel Loskade 33. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61, 4330 AB Mid delburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag, Maximaal Text pagina 830 of www.middelburg.nl. RECEPTIE KENNISMAKING NIEUWE BURGEMEESTER Ter gelegenheid van de installatie van mevrouw A. van Dok-van Wee- Ie als burgemeester van Vlissingen biedt het gemeentebestuur haar en haar echtgenoot een openbare receptie aan in de raadzaal van het stadhuis van Vlissingen op vrij dag 4 juni 1999 van 17.00 tot 18.00 uur.Tijdens deze receptie is er gelegenheid met mevrouw Van Dok en haar echtgenoot kennis te maken. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het aanbrengen van een onder- houdsbordes op het bedienings gebouw van de sluizen Stations plein 19; - het bouwen van een vrijstaande woning Lunet 13; - het bouwen van een dakkapel Dongestraat 50. Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die weike ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJSTELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat bouwplan nen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is. Het gaat om: bouwaanvragen (art I9WRO) I de heer G.M. Fathi voor het ver bouwen en gebruiken van het pand Hogeweg 42/hoek Bone- dijkestraat voor horecadoelein- den (maaltijdverstrekkend). Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Art. 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of art 50 lid 5 van de Woningwet bieden daartoe de mogelijkheid.Voordat wij beslissen liggen de bouw- en si tuatietekeningen m.i.v. 3 juni 1999 twee weken (dus tlm 16 juni 1999) in het stadhuis ter in zage bij de sector stadsontwikke ling, sectie bouwen en wonen (hal/tweede verdieping). Geduren de die periode kan iedereen schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij ons 'indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het bouwen van een landbouw- loods (aardappelbewaarplaats) Boksweg I; - het slopen van asbesthoudende golfplaten M.A. v.d. Puttestraat I tlm 41 (oneven) en Van Steve- ninckstraat 2 tlm 8 (even); - het bouwen van een bedrijfs ruimte Ritthemsestraat 104; - het uitbreiden van de woningen Paardenstraat 38, 40, 42. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VERGADERINGEN VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 10 juni en 24 juni 1999. Uw plan moet tenminste 2 dagen voor de vergaderdatum bij bouw en woningtoezicht ingediend zijn. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer meldingen zijn ingekomen ingevolge het: Besluit horeca-, sport en recreatie-inrichtingen milieubeheer - van mevr. S. Heidens (Sandra's Aerobics) wegens het van toe passingen worden van het be sluit op een reeds opgerichte in richting voor het sporten op mu ziek in de breedste zin van het woord, Hogeweg 114-116 te Vlissingen. Besluit LPG-tankstations milieubeheer - van Esso Nederland b.v. wegens aanpassing van een tankstation voor het wegverkeer aan de voorschriften van dit besluit, in clusief LPG door o.a. het ver plaatsen van een afleverzuil voor LPG. Voor informatie over en inzage van de genoemde meldingen kunt u contact opnemen met de sectie milieu, telefoon 0118-487204. De meldingen liggen ter inzage tot 30 juni 1999 bij de Sector Stadsont wikkeling (2de verdieping van het stadhuis). WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend, dat op grond van het artikel 8.19 van de Wet milieubeheer meldingen zijn ont vangen van 1. Esso Nederland b.v. wegens het aanpassing van een tankstation voor het wegverkeer, inclusief LPG-aflevering aan het Besluit tankstations milieubeheer waar onder de verplaatsing van de af leverzuil voor LPG op het per ceel Sloeweg 11 te Vlissingen. 2. Uitgeverij PZC b.v. in verband met een wijziging in de opslag van chemicaliën t.b.v. de kran tendrukkerij op het perceel Oostsouburgseweg 10 te Vlissin gen (Het betreft verplaatsing van de bestaande opslag in con tainers). 3. N.V. Haven van Vlissingen we gens vergroting van de bestaan de opslagloods G met een aan grenzend terrein dat in gebruik was als buitenopslag op het per ceel Engelandweg 2-4 te Vlissin- gen-Oost. 4. Mechielsen Gassen b.v. wegens uitbreiding van een tankstation voor het wegverkeer, inclusief LPG en gasflessenvulstation met een handel in caravans, vouw wagens, tenten accessoires en een werkplaats op het perceel Gildeweg 35-3 7 te Vlissingen. 5. Overlasko Constructie b.v. we gens uitbreiding van een inrich ting voor metaalbewerking door uitbreiding van de productiehal voor vervorming/verspaning van metalen op het perceel Frank- rijkweg 9 te Vlissingen-Oost. 6. Delta Nutsbedrijven wegens wij ziging van het districtkantoor energiebedrijf met werkplaatsen en magazijnen wegens opslag van afvalstoffen die van buiten de inrichting komen maar bin nen de organisatie op het per ceel Bedrijfsweg I te Vlissingen. 7. Alleghany Warehouse Europe b.v. wegens uitbreiding van op slagloods F met 2 secties zoals al eerder bij een vergunningaan vraag was voorzien (betreft op slag van ruwe tabak) op het perceel Duitslandweg 2 te VLis- singen-Oost. De meldingen liggen van 3 juni tot en met 30 juni 1999 ter inzage bij de Sector Stadsontwikkeling (2de verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de meldin gen ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur worden ingezien. Voor informatie over deze meldin gen kunt u contact opnemen met sectie milieu in het gemeentehuis (tel: 0118-487204). Daar kan de ze beschikking ook worden inge zien. Vlissingen, 02 juni 1999 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. BEKENDMAKING WET GELUIDHINDER Op verzoek van de minister plaat sen wij onderstaande bekendma king: De Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieube heer maakt bekend dat hij bij be sluit van 11 mei 1999 kenmerk MGB 99168583, met toepassing van artikel 90, tweede en derde lid, van de Wet geluidhinder, de ten hoogste toelaatbare waarde van de geluidsbelasting heeft vastge steld die de gevels van woningen gelegen aan de Paul Krugerstraat en Van Dishoeckstraat in de ge meente Vlissingen, vanwege de weg Paul Krugerstraat mogen on dervinden. Met toepassing van ar tikel 90, vierde lid, van de Wet ge luidhinder heeft hij bij voornoemd besluit tevens de maatregelen vastgesteld die strekken tot het te rugbrengen van de geluidsbelas ting, vanwege de weg Paul Kruger straat, binnen de woningen. Het besluit en de daaraan ten grondslag liggende stukken liggen met ingang van 3 juni 1999 gedu rende de bezwaartermijn ter inza ge bij: - de gemeente Vlissingen, sector Stadsontwikkeling (2e verdie ping van het stadhuis), Stadhuis plein 2 te Vlissingen, gedurende werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur. Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdag avond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, telefoon 0118-487417 en; - het Bureau Sanering Verkeersla waai (De Bleek 10 te Woerden) gedurende werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur. Alleen na voorafgaand telefonisch contact, telefoon 0348 - 487450. Tot het besluit behoort een lijst van de betrokken woningen met de daarbij vastgestelde ten hoog ste toelaatbare waarde van de ge luidsbelasting. Tegen genoemd besluit kunnen be langhebbenden een bezwaar schrift indienen. De termijn voor het indienen van een bezwaar schrift bedraagt, op grond van arti kel 6:7 Algemene wet bestuurs recht, zes weken. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit door middel van publicatie bekend is gemaakt. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan: De Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieube heer p/a Bureau Sanering Verkeersla waai Postbus 97 3440 AB WOERDEN Het bezwaarschrift moet zijn on dertekend en moet tenminste de naam en het adres van de indie ner, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar bevatten. Den Haag, De minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieube heer, voor deze, de Directeur- Generaal Milieubeheer, o.l. J. de Waard, hoofd Bureau Sanering Verkeerslawaai (projectnr. 529.749.26) GEMEENT E POSTBUS 1 TEL. 0118 -555 444 4370 AA KOUDEKERKE FAX 0118 - 553 025 OPENINGSTIJDEN: maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrij dagmiddag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geo pend. TER INZAGE Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij de receptie van het gemeentehuis, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorps straat 3; Domburg, Markt I; Se- rooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor som mige stukken, zoals b.v. bestem mingsplannen, bouwaanvragen, sloopvergunningen en milieuver gunningen geldt een aparte rege ling die steeds vermeld wordt. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Alg. Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B&W, de burge meester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een be zwaarschrift kunt u de President van de arrondissementsrechtbank ook verzoeken om, tegen vergoe ding, een voorlopige voorziening te treffen. Info: 0118-597569 (Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's - Gravenhage). ARTIKEL I8AWRO. Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Molenwerf 4 te Melisker ke. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Wij zijn van plan de vergunning te verlenen door toepassing van arti kel 18a van de Wet op de Ruimte lijke Ordening. In verband hiermee ligt de bouw en situatietekening van 3 tlm 16 juni 1999 tijdens de openingstij den voor een ieder ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, lo catie Gapingseweg I a te Seroos- kerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen dit bouwplan bij het college in te dienen. BOUW/ SLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Koudekerke - het slopen van een diepvriescel Dorpsplein 2; Veere - het slopen van een asbest be timmering, plafond; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aan vraag is beslist (in principe bin nen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGENIMELDINGEN. De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd: Domburg - het slopen van asbesthoudende golfplaten van een schuurtje Weststraat 14; Oostkapelle - het uitbreiden van een woning E.D. v.d. Broeckestraat 6; - het slopen van een schuurtje/berging E.D. v.d. Broec kestraat 6; - het bouwen van een tuinhuisje Orionstraat 39; Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om be zwaar te maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden mel dingen en verleende vrijstellingen) (Zie: bezwaar, beroep en voorlopi ge voorziening) WET MILIEUBEHEER Kennisgeving MELDINGEN artikel 8.41 Wet milieubeheer Binnengekomen zijn de navolgen de meldingen ingevolge de Wet mi lieubeheer: op grond van het "Besluit ak kerbouwbedrijven Wet milieu beheer" van: 1. De heer S. Simonse te Dom burg voor een akkerbouwbe drijf aan de Prelaatweg 68 te Aagtekerke; 2. De heer J. Minderhoud te Zou- telande voor een akkerbouw bedrijf aan de Boomweg 13 te Zoutelande; 3. De heer J. van de Putte te Se- rooskerke voor een akker bouwbedrijf aan de Boshoek- weg 5 te Serooskerke; 4. De heer J.J. Hoekman te Mid delburg voor het oprichten van een akkerbouwbedrijf aan de Plantlustweg (ongenummerd) te Serooskerke; 5. De heerA. de Visser te Vrou wenpolder voor een akker bouwbedrijf aan de Lepel straat 18 te Vrouwenpolder; op grond van het "Besluit ho reca-, sport- en recreatie-in richtingen Wet milieubeheer" van: 6. Camping Oranjezon te Vrou wenpolder voor de uitbreiding van een camping aan de Ko ningin Emmaweg 161 A te Vrouwenpolder; 7. De heer P.C. Boone te Grijps- kerke voor Partycentrum de Kaasboer aan de Kaasboer- weg 2 te Biggekerke; 8. Voetbal Combinatie Koudeker ke te Koudekerke voor het clubgebouw De Stoofwei aan de Biggekerksestraat te Koude kerke; 9. De heer J.J. Kodde te Aagteker ke voor H.C.R. Kodde V.o.f. aan de Burgemeester Bosselaar- straat 14 te Aagtekerke; I O.Voetbalvereniging De Noor mannen te Westkapelje voor het clubgebouw aan de Domi neeshofweg 2 te Westkapelle; 11. De heren A.F.F. en F.A.F. Cal- jouw te Middelburg voor strandpaviljoen De Piraat aan de Einde Duinweg te Oostka pelle; 12. Voetbalvereniging De Meeu wen te Zoutelande voor het voetbalcomplex "d'n hooghen hilt" aan de Westkapelseweg 24 te Zoutelande; 13. De heer R.J. van de Sande te Westkapelle voor Café 't Traol- jewerk aan de Zuidstraat 128 te Westkapelle; 14. De heer R.J. Maljers te West kapelle voor het oprichten van een inrichting aan de Markt 69 te Westkapelle; op grond van het "Besluit melkrundveehouderijen Wet milieubeheer" van: 15. De heer P. van Sluijs te Zoute lande voor de uitbreiding van een melkrundveehouderij aan de Baaiweg 81 te Zoutelande; 16. De heer/mevrouw P. Meijers te Zoutelande voor de uitbreiding van een melkrundveehouderij aan de Sint Janskerke 8 te Zoutelande; I 7. Mts. Geschiere te Meliskerke voor de uitbreiding van een melkrundveehouderij aan de Krommenhoekseweg 2 te Meliskerke; 18. Mts. Dreessen-Dekker te Se rooskerke voor het oprichten van een melkrundveehouderij aan de Breeweg (ongenum merd) te Koudekerke; op grond van het "Besluit mestbassins Wet milieube heer" van: 19. De heerA. de Visser te Vrou wenpolder voor een mestbas- sin aan de Lepelstraat 18 te Vrouwenpolder; op grond van het "Besluit op slag propaan Wet milieube heer" van: 20. De heer Boer te Veere voor het oprichten van een inrichting voor de opslag van propaan aan de KanaalwegWI21 te Veere; 21. Waterland Neeltje Jans te Burgh Haamstede voor het uitbreiden van de inrichting aan de Faelweg te Neeltje Jans; Terinzagelegging aanvraag en ontwerp-beschikking veran dering inrichting Steen- grachtsweg 4 en 6 te Grijpskerke. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieube heer ligt voor iedereen vanaf vrij dag 4-6-1999 tot en met 2-7- 1999 ter inzage de aanvraag om een milieuvergunning, en de ont werp-beschikking tot vergunning verlening. De stukken liggen ter inzage op de locaties Serooskerke en Koudekerke (zie inzage en ope ningstijden) en 's avonds na telefo nische afspraak (0118 - 597610). Deze veranderingsvergunning is ingediend door de maatschap Pop- pe voor de inrichting Steengrachts- weg 4 en 6 te Grijpskerke (kada straal bekend gemeente Veere, kern Grijpskerke, sectie L, nummer 189). Tot en met 2-7-1999 kunnen ge motiveerde bedenkingen tegen de aanvraag en de ontwerp-beschik king schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend (Postbus 1,4370 AA Koudekerke). De persoonlijke gegevens van de genen die schriftelijke bedenkin gen hebben ingediend worden, in dien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet tegelijkertijd met de bedenkingen worden ingediend. In dien daarom wordt verzocht, kan tot en met 2-7-1999 over het ont werp van de vergunning van ge dachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. VERKEERSBESLUITEN Tijdelijke parkeerplaats inva liden Smidsstraat te Zoute lande De eigenaar-gebruiker van het pand aan de Smidsstraat 9 te Zoutelande heeft ons gevraagd een parkeerplaats voor invaliden toe te wijzen. Wij hebben besloten aan dit verzoek tijdelijk tegemoet te komen. Dit verkeersbesluit treedt in werking 6 weken na de datum van deze bekendmaking. Gedurende deze termijn ligt het besluit op de gebruikelijke wijze ter inzage. Tegen dit besluit kan een bezwaarschrift worden inge diend. Afsluiten Langstraat Zoutelande Deze zomer sluiten wij voor een betere verkeersveiligheid de Langstraat af voor doorgaand ver keer behalve voor voetgangers. De afsluiting geldt van 12.00 uur tot 24.00 uur, voor het deel van de Langstraat vanaf het pand met het huisnummer Langstraat 35 tot aan het Willebrordusplein. Voor het bevoorradingsverkeer geldt tussen 12.00 en 16.00 uur een uitzondering. De afsluiting voorziet ook in het aanwijzen van een laad- en los-zone ter hoogte van het pand Langstraat 32. Het doorgaande verkeer gaat via de Zuidstraat In verband hiermee betrekken wij deze straat bij de parkeerverbodszone. Het parkeren in deze straat is dan alleen nog toegestaan in de par keervakken. De Smitsstraat en de Timmer mansstraat sluiten wij ter hoogte van de kruising met de Langstraat feitelijk af door palen te plaatsen. Deze verkeersbesluiten treden in werking 6 weken na de datum van deze bekendmaking. Geduren de deze termijn liggen deze beslui ten op de gebruikelijke wijze ter inzage. Tegen deze besluiten kan een bezwaarschrift worden inge diend. OPENBARE VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD 3 juni 1999 om 19.30 uur te Kou dekerke, Dorpsplein 28.AGENDA I t/m 3. Opening, vaststelling no tulen en ingekomen stukken. 4. Voorbereidingsbesluit voor de uitbreiding van de "Meer- markt" met parkeervoorzie ning aan de Dorpsstraat te Oostkapelle.5. 5. Voorbereidingsbesluit voor het vergroten van het zomerhuis Zilvermeeuw 30 te Zoutelan de. 6. Voorbereidingsbesluit voor een gedeelte van het perceel Noor- dendolfer 8 te Zoutelande voor de bouw van een erker. 7. Voorbereidingsbesluit voor een gedeelte van het perceel Schoolstraat 2 te Oostkapelle voor de uitbreiding van de ber ging van de sporthal De halve Maan. 8. Afwijzen van het verzoek om schadevergoeding als bedoeld in art 49 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. 9. Actualisatie van het gemeente lijk huursubsidiebeleid. 10. Vaststelling van het Beleids- /beheerplan Openbare Verlich ting. 11. Vaststelling van deTelecommu- nicatieverordening. 12. Wijziging van de Algemene plaatselijke verordening (ver ruiming sluitingstijden terras sen). 13. Beschikbaarstellen van een voorschot op de overschrij dingsuitkering 1996-1999. 14. Ie wijziging van de Verorde ning leerlingenvervoer. 15. Beschikking over reserves t.b.v. investeringen materiële in standhouding openbare scho len. 16. Schoolzwemmen gedurende het schooljaar 1999/2000 te continueren. 17. Afgeven van een garantie tot een bedrag van 15.000 voor het mede-organiseren van het Zeeuwse Sportgala in 2000. 18. Beschikbaar stellen van een krediet voor de kosten van verbouwing/aanpassing vereni- gingsge bouw "Óns Huis" te Meliskerke tb.v. het consulta tiebureau. 19. Ontwerp-jaarrekening 1998 GGD Zeeland. 20. Ontwerp-begroting 2000 van de Zeeuwse Muziekschool. 21Vervanging van de peuter speelzaal in Serooskerke. 22. Jaarrekening en het jaarver slag 1998 van de Stichting Dorpscentrum Biggekerke. 23. Realisatie van de onderdelen "uitbreiding Grote Kerk" en "uitbreiding SOW-kerk" van het project culturele bestem ming Grote Kerk Veere. 24. Aankoop van het thuiszorgge bouwtje te Domburg van de Stichting Thuiszorg Walcheren. 25. Krediet voor het laten uitvoe ren van een akoestisch onder zoek aangaande de inrichting Wielemakersbaan 6 te Koude kerke in het kader van een vergunningprocedure Wet Mi lieubeheer. 26. Garanderen van rente en af lossing van een geldlening aan te gaan door de Stichting Ge meenschapsbelangen Dom- burg-Oostkapelle. 2 7. Krediet voor de aanschaf van apparatuur en programmatuur t.b.v. het werken met digitaal kaartmateriaal (CAD/GIS). 28. Krediet voor het aanschaffen van een nieuwe tankautospuit voor de uitrukpost Brandweer Oostkapelle. 29. Begroting 2000, de meerjaren raming 2001-2003 en de jaarrekening 1998 van het Woonwagenschap Midden- en Noord-Zeeland 30. Vaststelling van de identiteit ge meente Veere 31.Vaststelling van de Verordenin gen interne klachtenregeling 32. Tussentijdse rapportage begro ting 1999. 33. Vaststelling van de Communi catienota gemeente Veere. 34. Verkopen van het pand Kerk hoflaan 19 te Koudekerke 35. Vaststelling van de 15e begro tingswijziging 1999. 36. Rondvraag. Koudekerke, 2 juni 1999 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 1999 | | pagina 19