m In de lente naar Palladio Horizontaal de breedste Wie zich wil onderscheiden besteedt zorg aan zijn of haar life-style. Ondernemers spelen daar vaak op in en hebben juist dat exclusieve in voorraad. Trends en exclusiviteit zijn echter ook vaak onlosmakelijk met elkaar verbonden, maar worden ondergeschikt gemaakt aan de persoonlijke smaak. Op deze pagina laten we een aantal exclusieve ideeën op u los. GEACHTE HEER EN/OF MEVROUW Wandelers Fotograferen op diskette Sturm Schoenen Foto Vmchoore ILU Mavica De Klerk Parketvloeren Palladia tuin- seremmbelen Louis Hemelaar Spruy t Verf Behang en Autolak B\ mM'mS? i fett 20 FAAM/VLISSINGER Woensdag 21 april 1999 Digital l bent van harte welkom voor een vrijblijvend bezoek aan onze showroom. Seispin; 5, Middelburg Tel. 0118-626721 Westwal 13 Goes Tel. 0113-215838 De Greenway schoenen en sandalen van Durea zijn ontwikkeld om comfortabel te lopen. Door een uitge kiende wijdte-maat systeem en een speciaal gevormd voetenbed passen deze schoenen perfect om de voe ten. Alle voetbedden zijn uitneembaar. Dus zowel de schoenen als de sandalen zijn geschikt om een eigen inlegzool in te dragen. Wanneer u de juiste maat hebt, zijn Greenway schoenen en sandalen heerlijke wandelschoenen. Wij adviseren u graag verder. Kerkplein 10, Yerseke Tel. 0113-571565 Nog nooit waren naaimachines, die zoveel kunnen, zo gemakkelijk te bedienen. En nog nooit eerder werden ontwerp en vormgeving zo goed afgestemd op het praktische gebruik. Pfaff heeft een nieuwe generatie slimme naaimachines ontwikkeld voor de jaren 2000. De Pfaff tiptronic line -2000. De Tiptronic line geeft professionele resultaten en biedt een een onge kend royaal werkvlak met ergonomische vormgeving. De nieuwe Pfaff naaimachines zijn uitgerust met een veelzijdig naaiprogramma. De konstruktie en onderdelen zijn Duitse, degelijke kwaliteit en natuurlijk is de nieuwe lijn uitgerust met een tiptoetsenbediening. Pfaff heeft een nieuwe vorm van mode maken ontdekt met de Tiptronic line 2000. Spuistraat 82, Vlissingen Tel. 0118-413729 Goes, Klokstraat 7, Tel. 0113-216159 Vlissingen, Wakraat 109, Tel. 0118-414081 Middelburg, Lange Delft 115, Tel. 0118-634225 Spruyt. Verf Behang Autolak in Middel burg voeren de collectie horizontale ja loezieën van het merk be'cé raamdeco- ratie. De jaloezieën zijn gebaseerd op de laatste woontrends. Er is een breed as sortiment in kleuren, dessins en stijlen. Van uni tot houten jaloezieën, jaloe zieën met een subtiele glans, een reflec- tielaagvoorwarmtewering en in allerlei dessins. Er zijn zelfs suède uitvoeringen. Spruyt heeft voor elk raam een oplos singen de raamdecoratie wordt gratis opgemeten en geplaatst. Kromme Weele 19, Middelburg Tel. 0118-612886 Met een Sony Digital Mavica bewaart u uw fo il tografische meesterwerk- |f jes op een standaard 3.5" 8 diskette zodat u ze PW# meteen op uw PC kunt bekijken en zo heel wat tijden moeite bespaart. En met de nieuwe handige e-mail functie gaat het versturen naar vrienden of klanten via internet nog eenvoudiger. Of zet uw digitale momentopnames gewoon op uw eigen home page. Een Sony Mavica geeft uiteraard ook uw presentaties dat extra professionele tintje. Een nieuwe standaard voor digitaal fotografiecomforL De Sony Digital Mavica kost fl. 1499 gulden. Het kopen van een woning is een spannend en ingrijpend gebeuren. Heb je eenmaal de beslissing geno men, dan komt er veel op je af. Was het vroeger zo dat men zich meer tijd gunde voor inrichting en aankleding in en om het huis, vandaag de dag is het zo dat aan de woonwensem voldaan is voordat men intrek neemt in de nieuwe woning. Het betekent wel dat er in een korte tijd enorm veel geregeld dient te worden. Naast zaken zoals hypotheken en verzekeringen moet er ook nog aan de inrichting ge dacht worden. I loc, wat en wie. Zelfdoen of laten doen. Via verbouwing, inrichting, tuinen, schilderwerk en behang, kom je bij vloeren uit. Daar zijn ook zoveel mogelijkheden in. Vloerbedekking, hout of steen. Men gaat te rade bij vrienden of kennissen en ze hebben naast uw mening weer een andere me ning en ervaring. Is er een keuze gemaakt voor een type vloer, dan moet je weer een leverancier zoeken. Uitzoeken beter gezegd, want zoeken hoeft bijna niet meer. Het is dan ook niet verwonderlijk, dat som migen van u wel eens 'beslissingsmoe' zijn. Dat op zich is een vervelende situatie. Daardoor worden er wel eens verkeerde beslissingen genomen. Of ze laten zich 'overdonderen' dooreen glad verkoopver haal, of ze laten zich niet voldoende inlichten over bepaalde aspecten van de materie die jaan- geschaft gaat worden. Met alle gevolgen van dien. U zult begrijpen dat een gerenommeerd be drijf hier niet aan kan mee, of wil doen. De Klerk Parketvloeren streeft er naar, om van elke klant een tevreden klant te maken. Goede 'degelijke' voorlichting, gekoppeld aan een goed product. Goedkoop? Wat is goedkoop. Koopgoed zeghgen wij. Ons hout wordt zoveel als mogelijk is ingekocht tegen scherpe prij zen. En dat kan, omdat ons bedrijf een grote opslagcapaciteit bezit voor opslag van vloeren. Maar er is een grens, want ook voor onze inkoop kan gelden dat goedkoop 'duurkoop' is. Daar zijn ook wij in al die jaren achtergekomen. Ruim 25 jaar ervaring met houten vloe ren en klanten betekent dan ook dat je automatisch meegroeit met 'de branche'. Was het vroeger Han delsonderneming 'Piet de Klerk' (de regio'ers onder u weten dat nog vast wel) met de voor die tijd heersende cultuur van tevredenheid en gemoedelijkheid, tegenwoordig werkt het anders. Maar toch. dankzij deze historie (misschien een filosofie) is het bedrijf niet op dat succes blijven stilstaan en heeft zich aangepast aan de eisen die vandaag de dag aan ons gesteld worden qua marketing en manage ment. Het is dan ook niet voor niets dat 'De Klerk Parketvloeren' de grootste parketspeciaalzaak is van Zeeland. Daar zijn we niet alleen trots, maar ook zuinig op. De vroegere instelling in dit bedrijf is geluk kig niet verloren gegaan in een sterk veranderend consumentengedratg en servicebereidheid. Wij als De Klerk Parketvloeren willen het 'leuk' houden, zowel voor u als voor ons personeel. Voor Palladio is de tuin een plaats om rustig te genieten van flora en fauna. Met de exclusieve merken die Palladio voert, componeert u een perfecte harmonie tussen sfeer, stijl en comfort. De hoogwaardige kwaliteit van deze tuinmeubelen is een waarborg voor duurzaamheid. Hiimeubilair van Palladio staat voor ontspanning met klasse. Met de in de loop der jaren opgedane kennis is Palladio u graag v;tn dienst. Kennis die Palla dio vertaalt in informatie en advies. Vanuit deze filosofie heljten wij tt bij het maken van een passende keuze. Kortom: bij Palladio vindt u verassend veel nieuws voor tuin en serre.

de Faam | 1999 | | pagina 20