VAN DE iii Het huuraanbod in Midden-Zeeiand op Internet http://zeeland. woonkeuze.nl Bezoek onze site INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN miii>iy|jnilhutillii»i<illlllbiiiil(. 4. VE GEMEENTE MIDDELBURG MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE T Woensdag 21 april 1999 FAAM/VLISSINGER 11 INFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp beschikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieube heer is ingediend door de heer J. Lorier te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een landbouwmechanisatie- en akkerbouwbedrijf. De inrichting is gelegen aan de Van 't Hoff-weg 2 te Middelburg, kadastraal be kend gemeente Middelburg, sectie T, nr. I 770. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik- king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van I 7.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Mi lieuzaken van de dienst Stadsont wikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient van tevoren telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. 67 52 41). Desgevraagd wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Bedenkingen In de periode van 22 april tot 20 mei 1999 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden inge diend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtewisseling over de ontwerp-beschikking kan daar om telefonisch worden verzocht Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die beden kingen heeft ingediend worden, in dien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen later beroep in stellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvor ming straks afwijkt van het voor nemen. VERKEERSMAATREGELEN MIDDELBURG Burgemeester en wethouders ma ken de volgende verkeersmaatre gelen bekend. 1Koepoortlaan De Koepoortlaan wordt aange wezen als verplicht fietspad. Als gevolg hiervan wordt tevens de voorrangssituatie op het kruis punt Koepoortlaan/Zuidsingel/Bleek gewijzigd. In de nieuwe situatie heeft het verkeer op de Koe poortlaan/Bleek voorrang op het verkeer vanaf de Zuidsingel. 2. Korendijk Op de kade aan de Korendijk tegenover de huisnummers 2 t/m 44 zijn palen geplaatst met een stopverbod. Deze maatre gel houdt verband met de slech te staat van de kademuur en blijft van kracht t/m 31 decem ber 1999 of zoveel korter als mogelijk dan wel zoveel langer als noodzakelijk is. 3. Koudekerkseweg/Poelen- daeleweg a. De Nieuwe Vlissingseweg/Poe- lendaelesingel en de Koudekerk- sewegl Laan derVerenigde Na ties worden aangewezen als voorrangsweg ten opzichte van het verkeer op de kruisende wegen. b. De hoofdrijbaan van de Koude- kerkseweg wordt aangewezen als voorrangsweg ten opzich te van het verkeer op de (nieu we) fysiek gescheiden parallelle rijbaan. c. De (nieuwe) fysiek gescheiden parallelle rijbaan naast de hoofdrijbaan van de Koudekerk- seweg tussen de inrit van de Stichting Arduin en de verkeers lichten, wordt geslotenver- klaard voor alle verkeer uitge zonderd lijnbussen en motor voertuigen die niet harder kun nen of mogen dan 25 km/h. d. De (nieuwe) fysiek gescheiden parallelle rijbaan naast de hoofdrijbaan op de Poelendaele- singel ter hoogte van de kruising met de Vlissingsesingel, wordt geslotenverklaard voor alle verkeer uitgezonderd motor voertuigen die niet harder kun nen of mogen dan 25 km/h. e. De Koudekerkseweg wordt van af de Laan der Verenigde Naties in de richting van de Poelendae- leweg geslotenverklaard voor vrachtauto's. f. Eenrichtingsverkeer wordt in gesteld op een gedeelte van de Poelendaeleweg (richting Poelen- daelesingel) over een afstand van 25 m vanaf de Poelendaele- singel. Een uitzondering wordt gemaakt voor motorvoertuigen die niet sneller kunnen of mo gen rijden dan 25 km/h, f etsers en bromfietsers. g. Eenrichtingsverkeer wordt in gesteld op een gedeelte van de Vlissingsesingel (richting Poelen- daelesingel), over een afstand van 25 m vanaf de Poelendaele- singel. Er wordt een uitzondering gemaakt voor f etsers en brom fietsers. h. De parallelweg Nieuwe Vlissing- seweg wordt over een lengte van 25 meter vanaf de Poelen daeleweg aangewezen als ver plicht fietspad. i. Op de kruising Poelendaelesin- gel/Nieuwe Vlissingseweg wordt het verkeer verplicht de mid dengeleiders aan de rechter zijde voor bij te gaan. j. Op de volgende lokaties wordt een verplichte rijrichting aangegeven: 1rechtdoor: op de fysiek ge scheiden rijbaan naast de hoofdrijbaan op de Poelendaele- singel ter hoogte van de kruising met de Vlissingsesingel 2. linksaf: op de hoofdrijbaan van de Poelendaelesingel ter hoogte van de kruising met de Nieuwe Vlissingse-weg; 3. rechtsaf op de hoofdrijbaan van de Nieuwe Vlissingseweg ter hoogte van de kruising met de Poelendaelesingel; 4. rechtdoor en rechtsaf: op de Poelendaeleweg ter hoogte van de kruising met de Nieuwe Vlis singseweg; 5. rechtdoor en linksaf: op de Vlissingsesingel ter hoogte van de kruising met de Poelendaele singel. 4. NoordsingellVeersesingel Op het gedeelte van de Veerse- singel en Noordsingel tussen de Koepoortbrug en de Sportlaan wordt eenrichtingsverkeer inge steld richting Sportlaan. Een uit zondering wordt gemaakt voor lijnbussen, fietsers en bromfiet sers. Verkeersmaatregel Nieuw- en Sint Joosland Op 30 april I999 zullen in Nieuw- en Sint Joosland de jaar lijkse koninginnedag-activiteiten worden gehouden. In verband hier mee maken burgemeester en wet houders bekend dat de straten Kerkstraat/Kerkplein/Achter de Kerk te Nieuw- en Sint Joosland die dag van 08.00 tot 18.00 uur zullen worden geslotenverklaard voor alle verkeer behalve voetgan gers. Deze maatregel geldt ook voor volgende jaren. Inzage De volledige verkeersbesluiten lig gen van 22 april tot en met 2 juni 1999 ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Bezwaar Indien u het niet eens bent met deze besluiten, kunt u ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van deze besluiten bij ons bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ge richt; d. de gronden van het bezwaar. VOORZIENINGEN HUISVESTING ONDERWIJS GEMEENTE MIDDELBURG Met ingang van 21 april 1999 ligt op de sectie onderwijs voor een ie der ter inzage de gewijzigde veror dening "voorzieningen huisvesting onderwijs gemeente Middelburg". De normbedragen in deze veror dening zijn geindexeerd op basis van prijspeil 1999. Daar is tegen betaling ook een ko pie van de verordening verkrijg baar. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het verbouwen van het pand op het perceel Markt 55; - het uitbreiden van de woning op het perceel Veerdam 10 te Nieuw- en Sint Joosland; - het uitbreiden van kantoorruim te op het perceel Gravenstraat I0-I2; - het bouwen van een trappen huis/berging op het perceel Sint Janstraat 5-7; - het bouwen van een jeugdhonk op het perceel Vrijlandstraat 89; - het plaatsen van een antenne mast op het perceel De Mey- laan 14; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Klaverakker 62 te Arnemuiden; - het plaatsen van een schuifpui op het perceel EG.AIemanstraat 38; - het aanbouwen van een bijkeu ken op het perceel Benenson- straat <7; - het uitbreiden van de woning op het perceel Park de Griffioen 91; - het plaatsen van een schuifpui op het perceel Akkerlaan 65 te Arnemuiden; - het verbouwen/uitbreiden van de verdieping van het pand op het perceel Pijpstraat I; - het uitbreiden van een dakkapel op het perceel Oude Vlissingse weg 58; - het wijzigen van de entree op het perceel Nieuwstraat 44-46; - het bouwen van een woning met garage/berging op het per ceel Schol eksterstra at 42; - het verbouwen/uitbreiden van het bestaande ontmoetingscen trum tot supermarkt op het per ceel Vrijlandstraat 51; - het verbouwen/uitbreiden van de bestaande supermarkt tot ontmoetingscentrum op het per ceel Vrijlandstraat 65. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 6 tot en met 9 april 1999 zijn de volgende ver gunningen verleend en/of is met de volgende mel dingen ingestemd: - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Briljant 17; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel G. de Pagter- straat 2; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel G. de Pagter- straat 4; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel G. de Pagter- straat 6; - het verwijderen van asbesthou dende bekleding van cv-leidin- gen op het perceel Onder den Toren I; - het verbouwen en gedeeltelijk uitbreiden van de Ontmoetings- kerk op het perceel Oosterschel- destraat I; - het uitbreiden van de woning op het perceel Oranjeplaat 34 te Arnemuiden; - het verwijderen van asbesthou dend doek op het perceel Lange Delft 3 la; - het slopen van een transforma torhuisje op het Molenwater, on genummerd; - het aanbouwen van een serre op het perceel J. van Hoofkwar- tier 74; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel J. Brasserstraat 20; - het bouwen van een fietsenber ging op het perceel Veerseweg 43; - het uitbreiden van de woning op het perceel Noordweg 494; - het wijzigen van een eerder ver leende vergunning voor de bouw van zes garages op een perceel aan de Blindenhoek; - het wijzigen van een eerder ver leende vergunning voor de bouw van een garage op het perceel Blindenhoek 5; - het gedeeltelijk slopen van as besthoudende standleiding; -het verbouwen van een kantoor tot woonruimte op het perceel Molenwater 49; - het plaatsen van een berging op het volkstuincomplex aan het Griffioenpad (tuinnr. 68); - het plaatsen van een kweekkas- je op het volkstuincomplex aan het Griffioenpad (tuinnr. I48); - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Molenweg 26 te Arnemuiden; - het uitbreiden van een woning op het perceel Amnestylaan 137; - het plaatsen van een reclame op het perceel Klein Vlaanderen 71; - het wijzigen van een eerder ver leende vergunning voor het ver vangen van raamkozijnen en het aanbouwen van een serre op het perceel Wagenaarstraat 8; - het wijzigen van de gevels op het perceel Pottenmarkt 406. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het col lege van burgemeester en wethou ders, Postbus 61, 4330 AB Mid delburg. BOUWPLAN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat er een bouw plan is ontvangen die niet in over eenstemming is met de voorschrif ten van het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Het gaat om het bouwen van een fietsenberging op het perceel Gerstakker 3 te Ar nemuiden. Burgemeester en wethouders wil len op deze aanvraag positief be slissen. Artikel 18 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maakt dit mogelijk.Voordat zij dat doen, lig gen de bouw- en situatietekenin gen met ingang van 16 april 1999 twee weken (tot en met 29 april 1999) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 23 april tot en met 12 mei 1999 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwik keling de aanvraag om een ver gunning op grond van de Monu mentenwet 1988 ter inzage voor het bouwen van een trappen huis/berging op het perceel Sint Janstraat 5-7. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61, 4330 AB Mid delburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag, Maximaal Text pagina 830 of www.middelburg.nl GEMEENTE POSTBUS l 4370 AA KOUDEKERKE TEL.Ol 18 -555 444 FAX 0118 -553 025 OPENINGSTIJDEN: maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrij dagmiddag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geo pend. TER INZAGE Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Me- liskerke, Dorpsstraat 3; Domburg, Markt I; Serooskerke, Gapingse- weg la en Westkapelle,Markt 95. Voor sommige stukken, zoals b.v. bestemmingsplannen, bouw- aanvragen, sloopvergunningen en milieuvergunningen geldt een aparte regeling die steeds vermeld wordt BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Alg. Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw be zwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de Presi dent van de arrondissements rechtbank ook verzoeken om, te gen vergoeding, een voorlopige voorziening te treffen. Info: 0118- 597569 ARTIKEL I8AWRO. Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor: - het bouwen van een serre op het perceel Dommelrode 14 te Koudekerke; - het bouwen van een berging op het perceel Oudestraat 51 te Veere. De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Wij zijn van plan de vergunningen te verlenen door toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 22 april t/m 5 mei 1999 tijdens de openingstijden voor een ieder ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplan nen bij het college in te dienen. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor het bouwen van een serre op het per ceel Middelburgsestraat 96 te Koudekerke. Het bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in het betreffende bestemmingsplan opgenomen mo gelijkheid vrijstelling te verlenen. In verband hiermee liggen de bouw en situatietekening van 22 april t/m 19 mei 1999 tijdens de ope ningstijden voor een ieder ter in zage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. BOUWISLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning zijn ingekomen voor: Biggekerke - het wijzigen van de op 3/2/98 verleende vergunning voor het bouwen van een wagenberging/stalling Koude kerkseweg 12; Domburg - het bouwen van 6 woningen (2 onder I kap) in de Brouwers- buurt; Koudekerke - het bouwen van een serre Mid delburgsestraat 96; - het uitbreiden van een woning Dorpsplein 26; - het uitbreiden van een woning Beatrixlaan 2; - het gedeeltelijk slopen en ver bouwen van een woning en schuur Dishoekseweg 6; Oostkapelle - het bouwen van een schuur Noordweg 51 Serooskerke - het bouwen van een bedrijfswo ning aan de Hondegemsweg; Vrouwenpolder - het verbouwen/uitbreiden van een zomerhuis Breezand 23; - het uitbreiden van verkooppunt 2 aan de Faelweg; - het uitbreiden van een woning Kon. Beatrixlaan 4; - het verbouwen van een woning Dorpsdijk 43; - het bouwen van een serre Rijke buurtweg 2; Westkapelle - het uitbreiden van een woning Jacob Brasserstraat 8; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGEN/MELDINGEN. De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd: tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het wijzigen van de reeds eerder verleende vergunning voor het bouwen van een woning in een bestaande schuur Prelaatweg 71(114); - het geheel slopen en vernieu wen en veranderen van een wo ning Zuidweg 4( 114); - het bouwen van een werktui genberging Geschiereweg 8(8/4); Grijpskerke - het uitbreiden van een garage c.q. berging Reigerhoutstraat 37(9/4); - het uitbreiden van een garage Bergwei 55(9/4) Oostkapelle - het bouwen van een berging Duinweg 31(8/4); Vrouwenpolder - het plaatsen van een tuinhuisje Schoolstraat 3(9/4) Westkapelle - het uitbreiden van een zomer huis Joossesweg 87(8/4); - het uitbreiden van een zomer huis Joossesweg 110(8/4); - het bouwen van een dakkapel Koestraat 35(9/4); Zoutelande - het het plaatsen van een stalling Oranjeplein 21(9/4) Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om be zwaar te maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden mel dingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indie nen van bezwaren vangt aan op de dag na verzending van de ver gunning aan de aanvrager. Een be zwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van de gemeente Veere worden inge diend en voorts worden onderte kend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij mevrouw LM. Louwerse, afdeling Bouwen en Wo nen, sector Grondgebied, Gapingse weg I a te Serooskerke op werkda gen van 09.00 uur tot 12.00 uur en (behalve op vrijdag) van 14.00 tot 16.00 uur.Telefonisch bereik baar onder nummer 0118 597635. Wet Milieubeheer Terinzagelegging aanvraag en ontwerp-beschikking veran dering telefooncentrale Schelpweg 8 te Domburg. Wij maken bekend, gelet op de desbetreffende bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieubeheer, dat voor ieder een vanaf vrijdag 23 april 1999 tot en met 21 mei 1999 ter inza ge ligt de aanvraag om een milieu vergunning, alsmede de ontwerp beschikking tot vergunningverle ning. De voornoemde stukken lig gen ter inzage op de locaties Ser ooskerke en Koudekerke (zie inza ge en openingstijden) en 's avonds na telefonische afspraak (0118- 597610). Deze veranderingsver gunning is ingediend door KPN Te lecom Vastgoed Facilities B.V. voor de inrichting Schelpweg 8 te Domburg (kadastraal bekend ge meente Veere, kern Domburg, sec tie F, nummer 1747 en 1748) Tot en met 21 mei 1999 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de aanvraag en de ontwerp-be schikking schriftelijk door een ie der bij het college worden inge diend (Postbus I, 4370 AA Koude kerke). De persoonlijke gegevens van degene die schriftelijke beden kingen hebben ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Het verzoek daartoe moet tegelijkertijd met de bedenkingen worden ingediend. In dien daarom wordt verzocht, kan tot en met 21 mei 1999 over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld tus sen het bevoegd gezag, de aanvra ger en overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming str aks afwijkt van het voornemen. Terinzagelegging vergunning veranderen inrichting Veerse weg 85 te Veere. Wij maken bekend dat wij een veranderingsvergunning hebben verleend aan: NV Delta Nutsbedrijven met be trekking tot de inrichting Veerse weg 85 te Veere (kadastraal be kend gemeente Veere, kern Veere, sectie E, nummer 426) voor het veranderen van een Warmte Kracht Koppelings installatie (WKK). De betreffende stukken liggen vanaf 23 april 1999 tot en met 4 juni 1999 voor een ieder ter inzage op de locaties Seroos kerke en Koudekerke (zie inzage en openingstijden) en 's avonds na telefonische afspraak (0118- 597610).Tot en met 5 juni 1999 kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door dege nen die bedenkingen hebben inge bracht tegen de ontwerp-vergun- ning; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ont- werp-vergunning; degenen die be denkingen hebben tegen wijzigin gen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen de ontwerp-vergun- ning. De vergunning wordt na af loop van de beroepstermijn van kracht, dus op 5 juni 1999, tenzij voor deze datum beroep is inge steld en een verzoek wordt ge daan tot schorsing van de vergun ning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's - Gravenhage). Raadsvergadering Op donderdag 22 april 1999 om 19.30 te Koudekerke. Koudekerke 21 april 1999 Burgemeester en Wethouders van Veere keuze i»

de Faam | 1999 | | pagina 11