iJii GEMEENTE VLISSINGEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE MIDDELBURG 10 FAAM/VLISSINGER Woensdag 24 maart 1999 INFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp-beschikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door Coöperatieve Jachthaven Oranjeplaat u.a. te Mid delburg voor het oprichten en in werking hebben van een jachtha ven. De inrichting is gelegen aan de Muidenweg 4 te Middelburg, kada straal bekend gemeente Middel burg sectie I, nr. 476. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik king, die gericht is op vergunningver lening onder voorwaarden, en ande re relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantoor uren en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling Vlissing- sestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van tevo ren telefonisch bij de afdeling Mi lieuzaken te worden aangevraagd (tel. 67 52 41). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 25 maart tot 22 april 1999 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-be schikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. In dien behoefte bestaat aan een ge dachtewisseling over de ontwerp-be schikking kan daarom telefonisch worden verzochtTijdens deze bij eenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aan wezig te zijn, kunnen mondeling be denkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt ver- m BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het bouwen van een berging An na Blamanlaan 46 - het uitbreiden van een woning Ja cob Isaac Sandersestraat 11 - het bouwen van een tuinhuis Su- ze Groeneweglaan 57 - het uitbreiden van een woonhuis Rosenburglaan 227 - het bouwen van twee bedrijfshal len Transportweg 4 en 6 - het bouwen van een hobbyruim te op een garage Roosje Voslaan 25 - het bouwen van een bedrijfspand Bedrijfsweg 14 - het uitbreiden van twee dakkapellen Dijkstraat 61 - het verbouwen en uitbreiden van het winkelpand met kantoor ruimte en opslag Kanaalstraat 75 Eventuele bedenkingen tegen deze OPENINGSTIJDEN: maandag tlm vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrijdagmiddag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geopend. TER INZAGE Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tijdens ope ningstijden inzien op de locaties: Kou dekerke, Dorpsplein 28 ;Meliskerke, Dorpsstraat 3; Domburg, Markt I; Serooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor sommi ge stukken, zoals b.v. bestemmings plannen, bouwaanvragen, sloopver gunningen en milieuvergunningen geldt een aparte regeling die steeds vermeld wordt BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens deAlg.Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevon den meldingen en vrijstellingen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd, onder tekend en binnen 6 weken gebeu ren. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de be slissing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken om, tegen vergoeding, een voorlopige voorzie ning te treffen. Info: 0118-597569 Aanvraag Monumentenvergunning Er is een aanvraag binnengekomen om vergunning op grond van de Mo numentenwet 1988 voor: - het wijzigen van de indeling van de begane grond van het pand Kaai 21 teVeere. - het verbouwen/uitbreiden van res taurant Huijs ter Schelde aan de Vlissingsestraat 38-40 te Vlissingen De aanvragen liggen van 25 maart tlm 7 april 1999 tijdens de opening stijden voor iedereen ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, loca tie Gapingseweg I a te Serooskerke Gedurende deze periode kunt u schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplannen indienen bij het colle ge- bouwaanvragen kunnen pas wor den ingediend nadat op de aanvra gen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve be slissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de vol gende vergunningen verleend: - het bouwen van een bedrijfsloods Productweg 9 - het bouwen van een houten tuin huisje Van Hogendorpweg 88 - het bouwen van twee dakkapel len Hunzestraat 6 - het slopen van asbesthoudende beplating op buitendeuren Frank- rijkweg 2 - het vervangen van een asbest- plaat Bonedijkestraat 99 - het bouwen van een activiteiten centrum Handelsweg 28 Tegen deze besluiten kan binnen ART 50 Woningwet Er is een aanvraag binnengeko men om vergunning ingevolge de Woningwet voor het uitbreiden van een hotel/restaurant op het perceel Vlissingsestraat 40 te Koudekerke. Het bouwplan voldoet aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan en aan het in procedure zijnde ont- werp-bestemmingsplan.Wij zijn be reid om na een verkregen verkla ring van geen bezwaar van Gede puteerde Staten van Zeeland (als bedoeld in artikel 50 lid 5 van de Woningwet) de bouwvergunning te verlenen In verband hiermee ligt het bouwplan met ingang van 25 maart tlm 7 april 1999 tijdens de openingstijden ter inzage op de af deling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode kunt u schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan indienen bij het college. ARTIKEL I8AWRO. Er is een aanvraag bouwvergunning binnengekomen voor het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Garijp 9 te Grijspkerke. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Wij zijn van plan de vergun ning te verlenen door toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In verband hiermee ligt de bouw- en situatietekening van 25 maart tlm 7 april 1999 tijdens de openingstij den voor iedereen ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode kunt u schriftelijke bedenkingen tegen dit bouwplan bij het college in dienen. VRIJSTELLINGS PROCEDURES Er is een aanvraag om bouwvergun ning binnengekomen voor: - het bouwen van een ligboxenstal en een loods op het perceel Rorikshilweg I te Grijpskerke; het uitbreiden van een tankstation op het perceel Middelburgseweg 9 te Grijpskerke. De bouwplannen voldoen niet ge heel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in de betreffende be stemmingsplannen opgenomen mo- zocht, niet bekend gemaakiAlleen zij die tijdig (schriftelijk of monde ling) bedenkingen hebben inge bracht tegen de ontwerp-beschik king kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) be denkingen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. BODEMSANERING DOELEWEG 4 TEARNEMUIDEN Maandag 29 maart 1999 wordt op het perceel Doeleweg 4 te Arnemui- den (voormalige terrein gemeente werken) gestart met de sanering van de bodem. De sanering vindt plaats in verband met de aldaar ge plande woningbouw (plan Hazen- burg). De werkzaamheden zullen worden uitgevoerd door Sagro Zee land B.V. De saneringswerkzaamhe den zullen volgens de planning on geveer 4 weken gaan duren. Het verkeer zal naar verwachting geen hinder ondervinden van de werk- zaamheden.Voor meer informatie kunt u terecht bij mevrouw K.J.S. Jonkers-van de Berge van de afde ling Milieuzaken, telefoon 675292. zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VERGADERINGEN VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: I april en 15 april 1999 Uw plan moet tenminste 2 dagen voor de vergaderdatum bij bouw en woningtoezicht ingediend zijn. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging beschikkingen Wij maken bekend dat wij een ver gunning op grond van de Wet mi lieubeheer hebben verleend aan 1Autobedrijf j. Wisse te Ritthem voor het oprichten en in werking hebben van een garagebedrijf, in- en verkoop van auto's, waarvan het gewicht meer kan bedragen dan 3500 kg op het perceel Bos- schaartsweg 6 te Ritthem. 2. De heerA.H.Vreeke te Middel burg voor het oprichten en in werking hebben van een detail handel - plaatselijke bekend als Brammetje Dump - met winkel ruimten, een vuurwerkbewaar- gelijkheid vrijstelling te verlenen. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekening van 25 maart tlm 21 april 1999 tijdens de openingstij den voor iedereen ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingseweg I a te Serooskerke. Ge durende deze periode kunt u schrif telijke bedenkingen tegen de bouw plannen bij het college indienen. BOUWISLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw- /sloopvergunning zijn ingekomen voor: Biggekerke - het bouwen van een woning Mar- tinus Nijhofstraat 11; - het verbouwen van een woning Valkenisseweg 29; Koudekerke - het gedeeltelijk slopen en uitbrei den van een woning Zwaanweg 7; - het verbouwen van een woning Badhuisstraat 14; Oostkapelle - het bouwen van een opfok- en africhtstal en kinderboerderij Gasthuisweg - het bouwen van een bedrijfswo ning Gasthuisweg; - het uitbreiden van een woning Brouwerijstraat 7; - het bouwen van een serre Brou werijstraat 32-34; Vrouwenpolder - het verbouwen van een garage Pelgrimstraat 33; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/'sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGENIMELDINGEN. In de periode van 12 tlm 19 maart 1999 zijn de volgende ver gunningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd: Aagkerke - het verbouwen van een woonhuis Burg. Bosselaarstraat 12; Koudekerke - het verbouwen van een voormali ge school tot activiteitenruimte Ter Poortweg 15; - het plaatsen van een berging op het tenniscomplex aan de Bigge- kerksestraat; - het uitbreiden van een woning EJIebooglaan 5; Oostkapelle - het bouwen van een serre Oos terpark 67; Serooskerke - het uitbreiden van twee wonin- VASTSTELLING VERORDE NINGEN BELASTINGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg heeft besloten de navolgende veror deningen vast te stellen - De wijzigingsverordening Onroe- rende-zaakbelastingen. - De wijzigingsverordening Reini gingsheffingen I998. - De wijzigingsverordening Riool rechten I998. - De wijzigingsverordening Hon denbelasting 1998. - De wijzigingsverordening Foren senbelasting 1998. - De wijzigingsverordening Land- toeristenbelasting 1998. - De wijzigingsverordening Water toeristen belasting 1998. - De wijzigingsverordening Markt- gelden I998. - De wijzigingsverordening Preca- riobelasting 1998. - De wijzigingsverordening Lijkbe- zorgingsrechten Middelburg I998. - De wijzigingsverordening Scheep vaartrechten I998. - Qe wijzigingsverordening leges I998. - De wijzigingsverordening Parkeer belastingen Middelburg 1998. plaats, een ompakruimte, een verkoopbalie en magazijnruimten op het perceel Wolstraat 62 te Vlissingen. 3. De directeur infrastructuur vervoer van de provincie Zeeland te Goes voor het oprichten en in werking hebben van een wegen steunpunt (opslag en laden van wegenzout) met een loods en 2 zoutsilo's op het perceel Rit- themsestraat I35 te Ritthem. 4. Holding Gato '88 te Vlissingen voor het veranderen van een au tomobiel- en touringcarbedrijf met showroom, kantoorruimten, auto- en bussenwerkplaats, busparkeerhal, wasplaats, spuit cabine en afleverstation van mo torbrandstoffen inclusief LPG. (zelfbediening) met shop - plaat selijk bekend als Automobielbe drijf van Fraassen b.v./Van Fraas- sen Touringcarbedrijf - op het perceel President Rooseveltlaan 768 teVlissingen. De verandering betreft met name een moderni sering en uitbreiding met LP.G.- opslag en -verkoop. Het betreft een actualiseringsver- gunning (art 8.4 Wet milieube- gen Bisschopstraat 9 en II; Vrouwenpolder - het plaatsen van twee sanitaire units Kon. Emmaweg 16a; Westkapelle - het bouwen van een berging Joossesweg 14; - het bouwen van een garage/tuin- bergingZuidstraat III; - het verbouwen van een woning en schuur 't Hout 23; Zoutelande - het bouwen van een loods Baai- weg 81; - het uitbreiden van een zomer huis Golfslag 12 Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van be zwaren vangt aan op de dag na verzending van de vergunning aan de aanvrager. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van de gemeente Veere worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemoti veerd. U kunt hierover mondelinge informatie krijgen bij mevrouw LM. Louwerse, afdeling Bouwen en Wo nen, sector Grondgebied, Gapingse weg I a te Serooskerke op werkda gen van 09.00 uur tot 12.00 uur en (behalve op vrijdag) van 14.00 tot 16.00 uur.Telefonisch bereik baar onder nr. Ol 18 597635. UITGIFTE BOUWGROND IN BIGGEKERKE Wij maken bekend dat ingaande 24 maart 1999 de inschrijving is gestart voor de uitgifte van kavels bouwgrond in het plan "Uitbreiding Biggekerke". Er zullen maximaal 2 kavels bouwgrond worden uitgege ven. De inschrijving eindigt op 21 april 1999. Bij de uitgifte van de kavels bouwgrond worden bindings- eisen gehanteerd. Dit houdt in dat uitsluitend bouwgrond zal worden toegewezen aan gegadigden die een sociale of economische binding hebben met de kern Biggekerke. Er kan uitsluitend ingeschreven worden middels een inschrijfformu lier dat onderdeel uit maakt van een informatiebrochure. Deze bro chure kan worden opgehaald bij de sector Grondgebied, afdeling Bou wen Wonen, Gapingseweg I a te Serooskerke of de afdeling Voorlich ting, Dorpsplein 28 te Koudekerke. Voor nadere informatie over het bo venstaande kunt u contact opne- Het raadsbesluit en deze verorde ningen liggen ter inzage en tegen betaling van de legeskosten verkrijg baar bij de afdeling Financiële Za ken. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het bouwen van een berging op het perceel Gerstakker 3 teArne- muiden; - het aanbouwen van een serre, het plaatsen van een dakkapel en het bouwen van een garage op het perceel Nieuwenhovense- weg 7; - het bouwen van een woning op het perceel Nieuwenhovenseweg 20b; - het bouwen van een werkplaats met woning op een perceel aan de Laan der Verenigde Naties; - het bouwen van een loods op het perceel Molendijk 80 te Nieuw en Sint Joosland; - het bouwen van een garage/ber ging op het perceel Oranjeplaat 7 te Arnemuiden; - het aanbouwen van een bijkeu ken op het perceel Cassinstraat 10; heer) voor de gehele inrichting. 5. Taxi Blaakman Vlissingen voor het oprichten en in werking heb ben van een taxibedrijf (kantoor en stalling van taxi's) met een wasplaats en opslag en afleve ring van dieselolie op het perceel Bedrijfsweg 12 te Vlissingen. Aan de beschikkingen zijn voor schriften verbonden. De beschikkin gen en alle relevante stukken liggen van 26 maart tot en met 6 mei 1999 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (tweede verdie ping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van I7.I5 uur tot 20.15 uur ingezien worden, telefoon 0118-48 7204. Desgewenst wordt er door de sectie Milieu een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stuk ken. In bovengenoemde periode kan te gen voornoemde vergunningen be roep worden ingesteld bij de Afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, door: degenen die bedenkingen inge bracht hebben tegen de ont werpbeschikking; men met de heer J. Muizelaar van de afd. Bouwen Wonen, tel. (rechtstreeks) Oil 8 5 97634. WET MILIEUBEHEER Melding artikel 8.41 Wet milieubeheer Wij hebben een melding ontvangen ingevolge de Wet milieubeheerop grond van het "Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen mi lieubeheer" van: het bestuur van het Zeeuws Biolo gisch Museum voor het oprichten van een museum met horeca en werkplaats aan de Duinvlietweg 6 te Oostkapelle.Ten aanzien van de inrichting zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde algemene maatregel van bestuur ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepas sing. De melding en de daarop be trekking hebbende stukken liggen tijdens kantooruren voor iedereen ter inzage op de locaties Seroosker ke en Koudekerke (zie inzage en openingstijden en 's avonds na tele fonische afspraak (Ol 18-597616). TER INZAGE Terinzagelegging aanvraag en ont werp-beschikking: oprichten en in werking hebben inrichting Rapenburgweg 18 te Meliskerke. oprichten en in werking hebben inrichting Rapenburgweg ong. te Meliskerke (Transport- en Han delsonderneming Ido Matthijsse v.o.f). Wij maken bekend, gelet op de desbetreffende bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieubeheer, dat voor ieder een vanaf vrijdag 26-3-99 tot en met 23-4-99 ter inzage liggen aan vragen om een milieuvergunning, alsmede de ontwerp-beschikkingen tot vergunningverlening. De voor noemde stukken liggen ter inzage op de locaties Serooskerke en Kou dekerke (zie inzage en openingstij den) en 's avonds na telefonische afspraak (0118 - 597610). Een oprichtingsvergunning is inge diend door: de heren R en A.M. Boogaard voor de inrichting Rapenburgweg 18 te Meliskerke (kadastraal be kend gemeente Veere, kern Melis kerke, sectie F, nummer 68601 de heer I. Matthijsse voor de in richting Rapenburgweg ong. te Meliskerke (kadastraal bekend gemeente Veere, kern Meliskerke, sectie F, nummer 68601 Tot en met 23-4-99 kunnen gemo tiveerde bedenkingen tegen de aan vraag en de ontwerp-beschikking - het aanbouwen van een bijkeu ken op het perceel Ooststraat 7 te Arnemuiden; - het uitbreiden van een woning op het perceel Amnestylaan 36; - het uitbreiden van een woning op het perceel Tarweakker 8 te Ar nemuiden. N.B.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 8 maart tot en met 12 maart 1999 zijn de volgende vergunningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd: - het uitbreiden van een woning op het perceel Omloop 3 te Middel burg; - het uitbreiden van een verkoop ruimte op het perceel Markt 35-37 te Middelburg; - het aanbrengen van een zonne scherm aan het pand Gravenstraat 8; - het aanbrengen van een reclame aan het pandVlasmarkt 24; - het bouwen van een fietsenber ging op het perceel Kuipers Riet bergkwartier 17; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont werpbeschikking; degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbe schikking. De beschikkingen worden na af loop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum be roep is ingesteld en tevens een ver zoek tot het treffen van een vooilo- pige voorziening is gedaan. Het ver zoek tot het treffen van een voorlo pige voorziening moet worden ge richt aan de Voorzitter van de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Als beroep wordt ingesteld moet griffierecht worden betaald. Informatie hierover kunt u verkrijgen bij de Raad van State, (tel. 070-3624871). KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aan- schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend (Postbus 1,4370 AA Koudekerke). De per soonlijke gegevens van degene die schriftelijke bedenkingen hebben in gediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend ge maakt Het verzoek daartoe moet tegelijkertijd met de bedenkingen worden ingediend. Indien daarom wordt verzocht kan tot en met 23- 4-99 over het ontwerp van de ver gunning van gedachten worden ge wisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezi gen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) be denkingen in te dienen dan wel be sluitvorming straks afwijkt van het voornemen. TER INZAGE verandering inrichting Domburg- seweg 83 te Oostkapelle. verandering inrichtingTolweg 9 te Biggekerke. Wij maken bekend, gelet op de desbetreffende bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieubeheer, dat voor ieder een vanaf vrijdag 26-3-99 tot en met 23-4-99 ter inzage ligt aanvra gen om een milieuvergunning, als mede de ontwerp-beschikkingen tot vergunningverlening. De voornoem de stukken liggen ter inzage op de locaties Serooskerke en Koudekerke (zie inzage en openingstijden) en 's avonds na telefonische afspraak (Ol I8-5976I0). Een veranderingsvergunning is inge diend door: de heer Duyvelaar voor de in richting Domburgseweg 83 te Oostkapelle (kadastraal bekend gemeente Veere, kern Oostkapel le, sectie H, nummer 87/282). de heer A.J. Vader voor de inrich ting Tolweg 9 te Biggekerke (ka dastraal bekend gemeente Veere, kern Biggekerke, sectie G, num mer 789). Tot en met 23-4-99 kunnen gemo tiveerde bedenkingen tegen de aan vraag en de ontwerp-beschikking schriftelijk door iedereen bij het col lege worden ingediend (Postbus I, 4370 AA Koudekerke). De persoon lijke gegevens van degenen die schriftelijke bedenkingen hebben in gediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend ge maakt. Het verzoek daartoe moet - het bouwen van twee garages aan het Kraanstraatje; - het plaatsen van een tuinhuisje, een hondenkennel en een tuinaf- scheiding op het perceel President Rooseveltlaan I; - het uitbreiden van een loods op het perceel Abeelseweg 9; - het uitbreiden van een schoolge bouw op het perceel Hooge Meestraat 4; - het bouwen van een bijkeuken/berging op het perceel Schweitzerstraat 7; - het bouwen van een garage op het perceel Trompstraat 15; - het uitbreiden van een woning en het aanbouwen van een berging op het perceel Zuidsingel I04; - het bouwen van een kantoor, een kantine, toiletruimten en een kas op het perceel Van t Hoffweg 4 te Sint Laurens; - het aanbouwen van een bijkeu ken op het perceel Torentrans 90; - het plaatsen van een tuinhuis op het perceel Piersland 10; - het uitbreiden van een woning op het perceel Oranjeplaat 7 te Arnemuiden. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij vraag om een kapvergunning (in gevolge art 4.5.2. van de Algemene Plaatselijke Verordening Vlissingen) is ontvangen van: - dhr. F.J. de Muijnck, Westerzicht 480, voor het ver wijderen van een kastanje in de achtertuin Wij zijn van plan deze vergunnin gen te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u krij gen bij de sector Beheer, sectie Be plantingen,Vredehoflaan 50, telefoon 487373. RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert in het openbaar op donderdag 25 maart 1999 om 19.30 uur in het stad huis. De agenda en de voorstellen liggen ter inzage in het stadhuis (stafbureau Communicatie) en in de gemeentelijke wijkwinkels (voor Souburg/Ritthem: in de bibliotheek van Oost-Souburg; voor Paauwen- burg: in wijkcentrum 'Open Hof; voor Groot Lammerenburg: in wijk centrum 'Groot Lammerenburg'; voor het Middengebied: op Hoge- weg 88 en voor het Centrum: in de Bibliotheek Vlissingen (Lange Zelke 91 tegelijkertijd met de bedenkingen worden ingediend. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 23- 4-99 over het ontwerp van de ver gunning van gedachten worden ge wisseld tussen het bevoegd gezag de aanvrager en overige aanwezi gen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) be denkingen in te dienen dan wel be sluitvorming straks afwijkt van het voornemen. AANWIJZING TOEZICHT HOUDENDE AMBTENAREN Wij hebben besloten om de heer J.P. van de Graaf, als ambtenaar in dienst bij de Regiopolitie Zeeland en gedetacheerd bij de afdeling mi lieu van de gemeente Veere, alsme de de heer A.J. Schouten, als ambte naar in dienst bij de gemeente Noord-Beveland, aan te wijzen als medewerker bedoeld in artikel 18.4 lid 3 Wet milieubeheer en ar tikel 5:l I Algemene wet bestuurs recht, de Wet geluidhinder, de Wet milieugevaarlijke stoffen, de Wet Af valwater, de Wet bodembescher ming en de Gemeentewet MESTBASSINS Wij gaan accoord met het oprich ten van tijdelijke foliebassins voor de opslag van vloeibare dierlijke mest. Door de regenval is het on mogelijk de mest op het land uit te rijden. De tijdelijke mestbassins die nen aan de volgende voorwaarden te voldoen: - tijdelijke opslag van de uit eigen inrichting afkomstige dierlijke mest in of nabij de inrichting; - afstand opslag - woningen van derden minimaal 50 meter; - opslag voor ten hoogte drie maanden; - opslag in grondput voorzien van folie, b.v. vijver plastic; - opslag vooraf melden bij de ge meente Veere, afdeling milieu. KAPVERGUNNING BOMEN TE VEERE EN SEROOSKERKE Er is een kapvergunning verleend voor het rooien van 15 prunussen langs de evenzijde van de Luyks- berglaan te Serooskerke en IO es sen langs de Mariekerkseweg nabij Grijpskerke. Voor nadere informa tie kunt u terecht bij de Sector Grondgebied, afdeling Civiel- en Cultuurtechniek, telefoon het college van burgemeester en wethouders, Post bus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLAN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat een bouwplan is ontvangen dat niet in overeenstem ming is met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan. Het gaat om het bouwen van een carport op het perceel C.W. Sturm straat 20.Burgemeester en wet houders willen op deze aanvraag pos'h tief beslissen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk.Voordat zij dat doen, ligt de bouw- en situatietekening met ingang van 26 maart 1999 twee weken (tot en met 8 april 1999) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissing sestraat 21. In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. Zie voor andere gemeentelijke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van vandaag, Maximaal Text pagina 830 of www.middelburg.nl. AFSCHEID VAN DE HEER D.G. MURREALS COMMANDANTVAN DE BRANDWEER VLISSINGEN Met ingang van I april a.s. gaat deVlis- singse brandweer op in de stadsgewes telijke brandweerVlissingen-Middelburg. Vanaf diezelfde datum neemt de heer D.G. Murre afscheid als commandant van de brandweerVlissingen. Per I maart is hij benoemd als operatio neel leider van de 'Ambulance Dienst Zeeland boven deWesterschelde i.o.'. Wij bieden de heer Murre in verband met zijn afscheid een openbare re ceptie aan op vrijdag 26 maart 1999 van 16.30- 18.00 uur in de burger zaal van het stadhuis teVlissingen. Een ieder die van de heer Murre af scheid wil nemen, is daarbij welkom. Vlissingen, 24 maart 1999 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. 0118.597628, Gapingseweg I a te Serooskerke. SNOEI BOMEN VEERSEWEG TE VEERE De werkzaamheden aan dé abe len zullen maandag 29 maart a.s. starten en ongeveer 4 werkdagen duren Door de snoeiwerkzaamhe- den is de voornoemde straat op werkdagen tussen 7.30 - 16.30 uur niet toegankelijk voor motor voertuigen, fietsers en voetgangers. Deze worden gedurende de werk zaamheden omgeleid door de Zanddijkseweg - Sandenburghlaan. Indien u hierover nog vragen heeft, kunt u contact opnemen met de opzichter van rayon Oost, de heer H.N. Davidse, tel. 0118 597605. BEKENDMAKING Wij willen een vergunning ingevol ge artikel 3, lid I, onder a van de Drank- en Horecawet verlenen aan Verpleegtehuis Ter Boede gele gen aan Ter Poorteweg 15 te Kou dekerke. De ontwerp-beschikking zal met ingang van 25 maart 1999 gedurende 4 weken ter inza ge liggen, (zie inzage en opening stijden) Iedere belanghebbende kan zijn/haar zienswijze kenbaar maken. U kunt uw zienswijze schriftelijk indienen bij burgemees ter en wethouders van Veere, Post bus 1,43 70 AA Koudekerke. U kunt uw mening ook mondeling ge ven. Daartoe kunt u een afspraak maken met tel. 0118- 565568. COMMISSIE ROVM Dinsdag 30 maart om 19.30 uur bestuurscentrum Dorps plein 28 te Koudekerke, - Vaststelling bestemmingsplan Buitengebied. SLUITING AFDELING ALGE MEEN ECONOMISCHE ZA KEN INCL.VOORLICHTING. In verband met de organisatieont wikkeling van de gemeente Veere is de afdelingAEZ/incl.Voorlichting op 29 en 30 maart a.s. gesloten. Voor dringende vragen kunt u te recht bij het algemene nummer van de gemeente 0118-555444. WERK IN UITVOERING In week 12 zal het gedeelte van de Noordweg tussen 't Hofje en de Oranjestraat in Westkapelle her straat worden. De werkzaamheden duren 3 weken. Koudekerke, 24 maart 1999 Burgemeester en wethouders van Veere GEM'EENT E POSTBUS 1 C P 1H 4370 AA KOUDEKERKE V JD TTl TEL. 0118 -555 444 i FAX 0118 -553 025

de Faam | 1999 | | pagina 10