Profile Tyrecenter biedt Smartservice Maria DUVAL, de grootste helderziende ter wereld: "Ik stuur u een echte talisman die uw leven totaal kan veranderen."IUWlseen<enl i GRATIS GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - BELANGRIJK te betalen.) Talisman-Geschenkbon Beurs Bijeenkomst DONDERDAG SNEL GEBOEKT ZATERDAG ZONDAG VRIJDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG Lezing Omschrijving horizontaal: Omschrijving verticaal: Profile Tyrecenter Tissink uit Middelburg heeft onlangs vanuit het Smart Center in Amsterdam een nieuwe dimensie gegeven aan het begrip mobiliteit. Naast het continue streven om de onderhoudskosten voor automobilisten te ver lagen, wil Profile Tyrecenter tevens de mobili teit van haar klanten verbeteren. Een gratis aanbod Ongelooflijk, maar waar. Het origineel van de bestelbon moet bi| uw aanvraag gevoegd worden. Fotokopieën worden niet geaccepteerd. "Deze talisman heeft zijn krachten bewezen," verklaart Maria DUVAL. "Hij bezit krachten die veel sterker zijn dan sommige van die zoge naamde geluksbrengers die u misschien reeds vroeger gekregen heeft. Alleen al door deze talisman aan te raken zult u in uw handen zijn straling en zijn magnetische kracht voelen." Hier volgt het bewijs van wat Maria DUVAL kan doen om u b.v. te laten winnen met de Lotto of met de Sporttoto, zoals ze het reeds voor vele anderen gedaan heeft. Geachte mevrouw Duval, Ik wilde u via deze brief hartelijk bedanken. Vanaf dat ik de talisman in mijn bezit heb lijkt het of heel mijn leven veranderd is. Dus mijn dank is groot. Mevr. R.L. te B. Geachte mevrouw Duval, Ik heb nu fl. 10.000,gewonnen met Lucky 10. Bij deze wil ik u bedanken voor uw hulp aan mij. Alleen had ik dit nooit voor elkaar gekregen, Geachte mevr. Maria Duval, Ik zie de toekomst weer rooskleurig in, want alles wat is voorspeld is tot op de dag van van- WIE IS MARIA DUVAL? ik ben u hier zeer dankbaar voor. Heel hartelijk dank. Mevr. S. H-H te B. Beste Maria, Vorige maand vertelde je me dat geluk mij mis schien een persoon zou terugbrengen waarvan ik dacht hem of haar nooit meer te zullen zien! Dat is gebeurd. Na 5 jaar heb ik eindelijk weer kon- takt met m'n zus. Ik ben er zo vol van dat ik je dit wilde laten weten. A.B. te U. daag steeds uitgekomen en daar ben ik u heel dankbaar voor. Het is met woorden bijna niet te vertellen wat voor kreacht ik heb ontvangen. Vriendelijke groeten van Mevr. C.V. te W. Beste mevr. Duval, Wat is er toch veel veranderd in mijn leven sinds wij kontakt hebben met elkaar. Ik ben gelukkig in de liefde en het spel, op elk lot zelfs een prijs je. Mevr. Duval, bedankt wat u al voor mij gedaan hebt! J.v.R. te IJ. Lieve Maria, Ik wil u op deze manier heel hartelijk bedanken voor hetgeen u voor mij heeft gedaan. Ook heb ben we voor de le keer fL 100,in de Staatsloterij gewonnen. Maria, heel veel liefs en groeten, M-J v.d. B te D. De voorbeelden die u zojuist gelezen heeft tonen aan wat er u weldra zou kunnen overkomen... als u beslist vandaag nog de bon hiernaast terug te sturen om de talisman gratis te ontvangen. Stelt u zich eens voor: eindelijk geen zorgen, geen problemen meer. Een leven met meer geld, met meer kansen. U bent gelukkig. U Dent bevrijd van de beslommeringen en zorgen die u vandaag zo kwetsbaar maken. Door uw nieuwe levensvreugde en uw magnetische persoonlijk heid trekt u mensen aan. Ze worden graag uw vrienden. Moeilijk te geloven? Zoals veel mensen staat u wellicht sceptisch tegenover de effecten van deze talisman. Maar wanneer u hem ontvangt en u hem enkele dagen draagt, zal uw twijfel veranderen in verbazing. Waarom? Omdat u waarschijnlijk verbaasd zult zijn dat dag na dag heel uw leven verandert. En u zult waar schijnlijk ook verbaasd zijn als u vaststelt dat uw huidige problemen één voor één "als bij tover slag" kunnen verdwijnen. Stop de talisman in uw handtas of in één van uw zakken. Dat is het enige dat u hoeft te doen. Als u uw pakje met uw talisman ontvangt, doe het dan voorzichtig open (doe het pas open als u alleen bent). Dan neemt u de talisman in de hand. U bekijkt hem gedurende enkele minuten. Stop hem dan in een tas of in de zak van een kle dingstuk dat u regelmatig draagt. U kunt de eerste effecten al na 48 uur vaststellen. U hoeft niet lang te wachten om veranderingen in uw leven waar te nemen. Al na 48 uur kunt u merken dat uw talisman begint te werken. Hoe merkt u dat? Op verschillende manieren. Bijvoorbeeld: U kunt snel een grote som geld winnen met b.v. de Lotto. U kunt een verloren liefde terugwinnen. U kunt zien hoe één van uw wensen werke lijkheid wordt. U kunt vaststellen dat een belangrijk persoon plotseling heel veel interesse heeft voor u. Eigenlijk kan men nog niet zeggen wat er u zal overkomen. Want voor ieder persoon is dit anders. De resultaten van de talisman lijken zich aan te passen aan de wensen en behoeften van elk individu. Zit u bijvoorbeeld in geldnood, dan zal de talis man u met voorrang helpen bij b.v. loterijen. Als u liefde nodig heeft, zal de talisman zijn invloed gebruiken om de persoon die u zoefct aan te trekken. Als uw man - of uw vrouw - niet meer dezelfde aevoelens voor u heeft als in het begin, dan zal de talisman zijn krachten toespitsen op de geest van uw partner. Belangrijk voor u die de talisman helemaal gratis wenst te ontvangen. De aanvragen zullen verwerkt worden in de volgorde van binnenkomst. De eerste 500 men sen die nevenstaande bon terugsturen zullen de gemagnetiseerde talisman van Maria DUVAL helemaal gratis kunnen ontvangen (Zonder ver plichting om daarna iets te kopen.) Wilt u er absoluut zeker van zijn uw talisman te ontvan gen, vul dan onderstaande bon volledig in en stuur hem vandaag nog op. (Geen fotokopie - slechts één aanvraag per adres. Gratis extra geschenk Wilt u weten wat er voor u in de toekomst zal veranderen? Als u onderstaande bon binnen 5 dagen terugstuurt, zal Maria DUVAL u bovendien een voorspelling van één tot drie pagina's toe sturen. Deze voorspelling zal o.a. vragen over uw nabije toekomst beantwoorden. Maar opge let! U ontvangt de gratis voorspelling bij uw gra an 3?f geboorteplaats en -datum te vermelden en de tis talisman slechts als u onderstaande bon bin nen 5 dagen terugstuurt. Vergeet dan niet uw Voor mensen die geen geluk hebben in het leven on handgeschreven in te vullen. Deze bon sturen aan: i Maria Duval p/a Postbus 101- 4715 ZJ Rucphen 6 FAAM/VLISSINGER Woensdag 17 maart 1999 Kinderkleding - In peuter speelzaal De Paddestoel aan de Van Ginkelstraat in Oost-Sou burg wordt woensdag 17 maart een kinderkleding, bed-, box- en buggybeurs gehouden. Dertig procent van de opbrengst is be stemd voor de peuterspeelzaal. De beurs wordt gehouden van 19 tot 20 uur. Postzegels - In dorpshuis Amicitia in Kloetinge wordt za terdag 20 maart van 10 tot 17 uur een postzegelruilbeurs ge houden. Om 11 uur wordt er een kinderpostzegelveiling ge houden en om 14.30 uur de gro te clubveiling met honderd ka vels. In de grote zaal zijn de he le dag handelaren aanwezig en in de kleine zaal kunnen verza melaars onderling ruilen, Kledingbeurs - In peuterspeel zaal De Vrolijke Keet in Seroosker- ke wordt vrijdag 19 maart een kin- derkledingbeurs gehouden. De beurs wordt gehouden van 15.15 tot 16.30 uur en de opbrengst komt ten goede aan de speelzaal. Kleding en speelgoed kunnen wor den ingeleverd op woensdag 17 maart van 15 tot 17 uur en donder dag 18 maart van 10.45 tot 11.30 uur. Vrijdag 19 maart kunnen er van 13.30 tot 14.30 uur kinderwa- gens, kinderstoelen, boxen, bed jes en buggy's worden ingeleverd. Snuffelmarkt Vlissingen - Na de in februari druk bezochte Wal- cherse snuffelmarkt in sporthal Baskensburg in Vlissingen krijgt het op koopjes beluste Zeeuwse publiek zaterdag 20 maart weer de gelegenheid te snuffelen op de snuffelmarkt. De markt is van 9 tot 16 uur geopend. Fancy Fair - De Vlissingse Schoolvereniging houdt zater dag 20 maart haar jaarlijkse fan cy fair en rommelmarkt van 10.30 tot 16 uur. Op het pro gramma staan onder meer het Rad van Avontuur, diverse spe len, een rommelmarkt, wafels en loempia's en een optreden van een line dance-groep. Snuffelmarkt Middelburg- De wijkvereniging Zuid in Middelburg houdt zaterdag 27 maart van 9 tot 12 uur een snuffelmarkt in wijkge- bouw het Zuiderbaken in Middel burg. Tafels kunnen worden ge huurd bij H. Ritsman, J.G. Schorer straat 47, tel. 0118-623097. Boomfeest - Op de nationale Boomfeestdag die 24 maart wordt gehouden, houdt Mic- Mec Walcheren een feestelijke middag met als thema bomen. De middag is speciaal voor kin deren van vier tot acht jaar en wordt gehouden in het Milieu Educatie Centrum aan de Ko renbloemlaan 5 in Vlissingen. In lichtingen en/of aanmelding, tel. 0118-417039. Artemeeting - In het bureau voor vrouwenhulpverlening wordt 26 maart vanaf 15.30 uur een artemeeting gehouden. Tij dens de bijeenkomst gaat Andréa Ypma met de aanwezi gen in discussie over vrouwelijk versus mannelijk en wat willen vrouwen en waarom. Inlichtin gen, tel. 0118-462979. Modelspoor - Modelspoorver eniging Zeeland houdt zaterdag 27 maart een open dag in het gebouw van de Spoorweg Sport Vereniging Walcheren aan de Prins Hendrikweg in Vlissingen. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, koffie con tactochtend, 9.30 u. Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, ontmoetingsmiddag voor 50-plussers, 14 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, kla verjassen, 19.30 u. Buurthuis De Schuur Oost- Souburg, line-dancing, 20 u. Wijkcentrum Schel- debuurt Vlissingen, klaverjassen, 19.30 u. FNV Zeeland: telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 13-16 u., tel. 625655. Strandpaviljoen Panta Rhei Vlissingen, jamsessie, 20 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, peutergym van 2,5 tot 4 jaar, 9.30 u., peutergym tot 2,5 jaar, 10.30 u. Wijk centrum Scheldebuurt Vlissingen, bingo voor 50- plussers, 14 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, bingo, 20 u. Stichting In- en Uitloop huis Vlissingen, handenarbeidclub, 10 u. Het Bol werk Vlissingen, bingo, 20 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, prijsklaver- jassen, 14 u. Hof Domburg, stoel schilderen, 10 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, buurtcontactmiddag, 16 u. Buurthuis De Schuur Oost-Souburg, bingo, 20 u. Clubgebouw VTV Vlissingen, klaverjastoernooi, 10.30 u. Clubge bouw VTV Vlissingen, bingo en loterij, 20 u. Sporthal Baskenburg Vlissingen, snuffelmarkt, 9 u. 't Beest Goes, danceparty, 21 u. De Parel Domburg, bowlingtoernooi, 16.30 u., aan melden voor 15 u. Hof Domburg, caps schilderen, 10 u. Jongerencentrum Midgard Middelburg, groot beeldvideofilm, 20 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 13.15 u. Buurthuis De Schuur Oost-Souburg, prijsklaverjassen, 20 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, kin derdisco 4 t/m 7 jaar, 18.30 u., kinderdisco 8 t/m 14 jaar, 20.15 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissin gen, hulp bij het invullen van kwijtscheldingsfor mulieren, vanaf 9.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, soosmid- dag, 13.30 u. Sporthal Baskenburg Vlissingen, aangepast sporten voor mensen met Cara, 15.30 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, darten, biljarten en klaverjassen, 20 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissingen, sjoelen, 18.30 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, da- mesgym, 13.30 u. De Parel Domburg, babyzwem- men, 15 u. Gebouw Personeelsvereniging De Schelde Vlissingen, klaverjassen, 19.30 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, koffie con tactochtend, 9.30 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, sjoelclub, 14 u. Bachten Reede Vliss ingen, handwerkgroep voor 55 plussers, 14 u. Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, ontmoe tingsmiddag voor 50- plussers, 14 u. FNV Zee land: telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 10- 12 u., tel. 625655. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, peutermorgen, 10 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissingen, koersbal, 13.30 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, koersbal, 13.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlis singen, Country Line-dansen, 18.30 u. Wijkcentrum Open Hof Vlissingen, soosmiddag voor 50 plussers, 13.30 u. Dienstencentrum Ou deren Westkapelle, wekelijkse soos 55-plussers, 19 u. Midgard Middelburg, grootbeeldvideofilm, 20 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, sociaal spreekuur, 13.30-17 u. Sportfondsenbad Vlissin gen, aangepast zwemmen voor mensen met Cara, 12.30 u. Hof Domburg, tasjes schilderen, 10 u. De Parel Domburg, kinderbowlingtoernooi, 16.30 u., aanmelden voor 12 u. Wijkcentrum Schelde buurt Vlissingen, kindermiddag, 14 u. Het gebouw naast het NS-sta- tion is geopend van 10 tot 17 uur. De vereniging stelt tijdens de open dag enkele spoorbanen tentoon. Aanleiding voor de open dag zijn de landelijke mo- delspoordagen die jaarlijks wor den georganiseerd door de Ne derlandse Modelspoor Federa tie (NMF). 1 voordeel, 6 bloemenhof, 13 zeilsportterm, 15 in de grond zet ten, 16 voorzetsel, 18 onderwijzen, 19 ligplaats voor schepen, 20 de dato (afk.), 21 familielid, 23 felle beweging, 24 sprookjesfiguur, 25 voorkeur (lat.), 26 deel van het hoofd (mv.), 28 lichaamsdeel, 29 voorzetsel, 30 deel. van de voet (mv.), 32 soort papegaai, 33 bewijsstuk, 34 titel (afk.), 35 elke keer, 36 wig, 40 kledingstuk, 41 mak, 44 onderricht, 46 ronddraaien, 49 soort onderwijs (afk.), 50 dichterbij, 51 modern scheldwoord, 52 bijna, 54 deel van het hoofd (mv.), 55 vaas, 57 klap, 58 vordering, 59 eind, 60 voorzet sel, 62 vreemde munt, 63 persoonlijk voornaamwoord, 64 vlek kenwater, 65 radioactief gas, 67 rondhout, 68 scharnier, 70 naam van ranonkelachtige planten, 72 plant, 73 eiergerecht 1 bevordering, 2 ondernemingsraad (afk.), 3 vurig, 4 geestdrift, 5 nogmaals, 7 voorzetsel, 8 bijbelse plaats, 9 koraaleiland, 10 elasticiteit, 11 voorzetsel, 12 hedendaags, 14 deel van de hals, 17 schraal, 20 waterloos, 22 onbepaald voornaamwoord, 24 nieuwsblad (mv.), 25 staat in Europa, 27 keurig, 28 vlaktemaat, 29 beroep, 31 buitendijks land, 32 overeenkomst, 36 oude lap, 37 plaaggeest, 39 zetel (lat.), 42 voorzetsel, 43 onwankelbaar (fig.), 44 geklets, 45 vreemde munt, 47 voorzetsel, 48 bedrog, 49 lengtemaat, 50 deel van een breuk, 53 dwaas, 55 enig, 56 in het midden (Lat.), 59 voornaamwoordelijk bijwoord, 60 voedsel, 61 melkproduct, 64 onderzoekinstituut (afk.), 66 ontkenning, 68 kanon (afk.), 69 muzieknoot, 71.namelijk (afk.) Er ontstaat de naam van een beroep wanneer u de letters uit de hokjes met de volgende nummers in de juiste volgorde plaatst: 10.19.24.36.55.58.65. De oplossing van de puzzel van vorige week luidt: stropdas. Beeldhouwkunst - Op uitno diging van de afdeling Walche ren van KMTP Groei en Bloei, geeft Nico Out woensdag 24 maart een cursus over 'de ge schiedenis en hedendaagse beeldhouwkunst in hun natuur lijke omgeving'. De cursus wordt gegeven in De Zandput in Serooskerke en begint om 20 uur. Stress - Binnenkort begint bij de Praktijk voor Gestalt en Psy- chosynthese aan de Breestraat 83 in Middelburg een korte cur sus over hoe om te gaan met stress, overspannenheid en burn-out. Het doel van de cur sus is om kennis te maken met de onvermoede gereedschap pen die je hiervoor zelf in huis hebt. Inlichtingen en/of aanmel ding, tel. 0118-616419. Magnetron - De Stichting Educatief Toerisme Zeeland Oranjezon geeft 22 en 29 maart en 19 en 26 april een cursus 'gebruik van de (combimagne tron'. Alle functie van de mag netron worden toegelicht en de deelnemers maken onder lei ding van een kookdocent diver se gerechten klaar. De cursus wordt gegeven van 17.30 tot 20.30 uur. Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0118-581507. In het Smart Center in Amster dam heeft tv-presentratrice Julia Samuels maar liefst ze venenzestig Smarts aan alle deelnemende Profile Tyrecen- ters overhandigd. Vervolgens is vanuit Amsterdam een lan ge stoet van Smarts vertrok ken om binnen dertig uur de vestigingsplaatsen van Profile Tyrecenter te bezoeken. Met een knipoog naar het huidige reclamegeweld van aanbie ders van mobiele netwerken zal Profile Tyrecenter Tissink haar klanten een Smart verhu ren voor een dubbeltje per mi nuut. „Een gebaar naar onze vaste klanten", zegt Jan Murre, manager van Profile Tyrecen ter Tissink. „Met het aanbie den van een Smart willen we onze service verder verbre den. In alle opzichten is de Smart een auto die bij ons past. De auto is niet alleen leuk om te zien en om in te rij den, maar ook het mobiliteits concept spreekt ons aan. Bo vendien stellen wij in ons be drijf scherpe eisen aan milieu technische aspecten. Zo is on ze organisatie ISO 9002 gecer tificeerd, ondermeer voor de wijze waarop we voor het mi lieu afvalstoffen als banden en afgewerkte olie laten verwer ken. Ook wat dat aangaat past de Smart bij ons. De auto is zui nig in gebruik en nagenoeg compleet recyclebaar", aldus Jan Murre. Het personeel van Profile Tyrecenter Tissink met de nieuwe Smarts. ij k heb er genoeg van te zien dat som- mige mensen altijd krijgen wat ze wil len in het leven... terwijl anderen elke dag niets dan ongeluk hebben", zegt de beroemde helderziende Maria DUVAL Daarom heeft ze besloten haar vermaarde talis man gratis te schenken aan de eerste 500 perso nen die de bon hiernaast binnen 15 dagen terug sturen. Deze vermaarde talisman kan u, zoals u verder zult lezen, voorspoed, geluk en een bui tengewone kracht brengen in het leven. Maria DUVAL is presidente van het Franse Instituut voor Onderzoek in Parapsychologie, spreekster en lid van verschillende spiritistische en parapsychologische verenigingen. In de pers wordt ze vaak "de menselij ke radar' genoemd. Zij is de consultant van welge stelde industriëlen, kunstenaars, schrijvers en politici. Ze wordt geraadpleegd door één van de grote Franse bankinstellingen als er managers moeten worden aangenomen en zij nam deel aan het eerste wereld congres Wetenschappen en Godsdienst aan de Universiteit voor Parapsychologie van het Vaticaan, voorgezeten door Vader Andréas Rech. Le guide des voyants et Astrologues (Gids van Helderzienden en Astrologen) Ik ben dikwijls verbaasd door de post die ik ontvang: er zijn zoveel mensen die een ongelukkig leven leiden en er is zo weinig nodig om dit te veranderen in geluk, voorspoed en welzijn. Denkt u dat het lot u niet gunstig gezind is of dat u geboren bent onder een ongelukkig gesternte? Zijn zij die alles hebben beter dan u? Voor dit alles is er een heel eenvoudige verklaring die ik u zal onthullen. Als u tot nu toe geen geluk gehad heeft in het leven, beantwoord dan nevenstaande vragen zodat ik u kan helpen om uw dromen en wensen waar te maken. Zoals ik het reeds voor honderden mensen zoals u gedaan heb. Heeft u het gevoel dat u niet begrepen wordt door de mensen rondom u? JA NEE Dat u niet gewaardeerd wordt? JA NEE Heeft u dringend geld nodig? Indien ja, omcirkel het bedrag dat u nodig heeft: 1.000,- ƒ5.000,- 10.000,- of hoeveel? Denkt u dat u geboren bent onder een ongelukkig gesternte? JA NEE Heeft u reeds horen spreken van mensen die een zesde zintuig bezitten? JA NEE Heeft u soms de indruk dat uzelf een zesde zintuig heeft? DJA NEE Denkt u dat men u heeft kunnen bezweren? JA NEE l Uw talisman interesseert mij. Het spreekt vanzelf dat: 1ik de talisman helemaal gratis ontvang in een geslo- j ten verpakking zonder uiterlijke kenmerken; 2. ik geen enkele koopverplichting heb; 1 3. de krachten van de talisman alles, dat niet goed gaat voor mij in het leven, kan veranderen I Stuur mij dringend uw vermaarde talisman onder deze drie B voorwaarden. J Stuur mij tevens uw gratis voorspelling voor mijn nabije J toekomst. Hier volgen mijn geboorteplaats en -datum: J (in blokletters invullen a.u.b.) P9906 g Mevr. Dhr. (Aankruisen a.u.b.) I Naam: I Voornaam: J Adres: J Huisnr.:Postcode: Plaats: Geboortedatum: (noodzakelijk) I Geboorteplaats: 1 Geen foto of aeld sturen s.v.d. U hoeft niets te betalen.

de Faam | 1999 | | pagina 6