Het allerbeste komt samen bfj Egelantier The Firm Fashion Eszetii als u van exclusieve mode houdt De zonnebrülentrends van dit Jaar Wat is nu passend comfort? Palazzo Shoes Laat uw eigen designer- strop-das ontwerpen Tricot als gewaardeerd onderdeel van Finn-Fashion Het voorjaar zit weer in de lucht!!! Kinderschoenen The Firm Fashion Het voorjaar is in aantocht! De eerste zonnestralen maken een einde aan de koude en donkere win tertijd. Het naderende voorjaar nodigt uit tot verandering Zo verandert ook de outfit: kleuriger, uit dagender, eerlijker en klaar voor een nieuwe start. De modehuizen zijn er op voorbereid. In de schappen hangen de nieuwe trends voor de lente en de zomer. Op deze pagina vindt u een bloemle- voorraad bracht en praal, speciaal ontworpen voor het nieuwe seizoen. Stunts schoenen Palazzo Shoes "La Cravate et Plus Dies Kosten M Van de Ree Br timode 18 FAAM/VLISSINGER Woensdag 17 maart 1999 Helemaal nieuw in Vlissingen is The Fimi Fashion. The Firm is te vinden op de Oude Markt (tegen de Sint Jacobskerk). The Finn brengt twee stijlen kleding en is daarom voor de jongere kerel dè winkel bij uitstek. Hén van de twee stijlen is de totale collectie van het topmerk Tom Tailor. Dit merk brengt meer dan de doorsnee spij kerbroek en biedt een ruim assortiment truien en t-shirts. De tweede stijl is een aparte en trendy lijn uitgaanskleding met Italiaanse invloeden. Kortom: Wat jij wilt, is zeer zeker verkrijgbaar bij The Finn. Dus kom eens langs en ervaar het zelf. Oude Markt 8-10, Vlissingen Tel 0H8-418851 ode xclusieve: Kenmerkend voor Picardi schoenen is het gebruik van duurzame, soepele materialen en een comfortabel, uitneembaar voetbed waardoor het gebruik van de eigen steunzool mogelijk is. De make is van Picardi gaan tijdens de ontwikkeling van de schoenencollectie uit van drie begrippen: pasvorm, comfort en vormgeving. Verschillende voetsoorten vinden dus bij Picardi een passende oplossing. Picardi. Dat is pas passend comfort! Wij adviseren u graag verder. Kerkplein 10, Yerseke Tel. 0113-571565 Voorstraat 35, Sint Annaland Tel. 0166-652250 Korte Geere 11, Middelburg Tel. 0118-615860 Wie van exclusieve mode houdt, heeft aan Eszeth in Middelburg een uitstekend adres. Hier wordt u uitstekend gehol pen bij het kiezen van de juiste kleding en hoe u uw garderobe beter kunt combineren en variëren. Op alle vragen over het aanvullen van de garderobe, over het dragen van welke kleding bij welke gelegenheid en over nieuw aan te schaffen kleding hebben de dames van Eszeth antwoord. Op afspraak kan u garderobe beke ken worden. Ook kan er een rapport over uw garderobe worden opgemaakt. Eszeth organiseert het gehele jaar modeshows in eigen huis om de klanten te laten zien wat er mogelijk is op het gebied van kleuren, kleding, haar en huid. Loskade 9, Middelburg Tel. 0118-623246 Voor één van de grootste en ruimste collecties in dames- en herenschoenen kunt u, ook dit zomerseizoen weer, terecht bij ons. Met onder andere merken als Muxart. Laurent David, Björn Borg.Jhay, MarcO'Polo, Guess? En voorde heren onder andere BOSS, Van Bommel, Timberland en Diesel vindt u alle topmerken onder één dak. Wij zijn gevestigd in de Schemiinkelstraat (zijstraatje van het Scheldeplein) tegenover Pompidou kinderschoenen. Schemiinkelstraat 28, Vlissingen Tel. 0118-414386 In een zijstraat van de Lange Delft in Middelburg, de Herenstraat, is één van de meest exclusieve herenzaken van Zeeland gevestigd. In deze zaak is het allerbeste uit Ierland, Engeland en Schotland bijeengebracht. Alles in de winkel ademt de sfeer uit van het Brits/Ierse landleven, zodat u zich eerder in een Engelse cottage waant, dan in een kledingzaak. Flarden van Ierse volksmuziek waaieren de bezoeker tegemoet, terwijl men binnen een typi sche geur van wol, wax en whiskey waar kan nemen. Waterdichte kleding van Barbour, typisch Engelse kleding van onder andere Burberrys en Daks, karakteris tieke, ruige tweeds van John Magee, de beroemde laarzen van Dubarry, truien etc van Burlington, Lyle Scott en Johnston, dassen van Atkinsons, bretels, hoeden, petten, ziLstokken en allerlei andere fraaie accessoires worden aan geboden, dit alles van topkwaliteit. Herenstraat 5. Middelburg Tel. 0118-650665 Naast ons schitterend standaard assortiment strop- M dassen, overhemden en accessoires, heeft 'La Cravate' et Plus een primeur voor Nederland. Geheel met de hand gemaakte designerstropdassen j van de beste kwaliteit zijde. Voor zowel hem als haar kunt u bij ons geheel naar eigen wens uw eigen persoonlijke stro|xlas laten ontwerpen. Speciaal voor de dames is er een zeer vrouwelijke stropdas ontworpen. U kunt kiezen uit een ruime keus zijden stoffen en hoe u hem bewerkt wil hebben. U kunt bijvoorbeeld kiezen vooreen geïntegreerd element van porselein, goud, zilver, parelmoer, etc. Het is mogelijk om uw logo, hobby, sterrenbeeld of bijvoorbeeld uw initialen op uw das te zetten. Leuk om cadeau te krijgen of om cadeau te geven Lange Delft 125, Middelburg Tel. 0118-651989 Tricot vormt al jaren een belangrijk en zeer gflj gewaardeerd onderdeel van de Finn-Fashion collectie. Katoenen tricot van Finn Fashion is super comfortabel en uitstekend wasbaar. Zoals gebruikelijk bij Finn-Fashion zijn de uni's en des sins precies op elkaar afgestemd. Maar natuurlijk kunnen modellen probleemloos gecombineerd wor den met andere collecties. Voor de komende zomer omvat de tricotcollectie een breed scala uni-tinten. De collectie is opgebouwd uit verschillende jurken, tops, shirts, rokken en broeken. De modellen van katoen-batist variëren van sportief tot klassiek en van feestelijk tot elegant. Zo steel je de show op het strand, in de tuin, maar ook op een feest, fl op je werk en in de stad. Draagcomfort staat 1 bij Finn-Fashion nog steeds voorop. Lekkere stoere, leuke schoenen voor binken en girls vindt u bij Arbell Schoenen. Ze zijn er in rustige volwassen kleuren zoals beige, bruin, camel, licht- grijs, blauw en zwart. Er zijn er met superdikke zolen, maar er zijn ook £:- "{v-j met dunne zolen. Wij verkopen de .Ihfoü A'K volgende merken en meer: Hupsakee, Brakkier, Gattino, Gompagnucci, Renata en I'ieoko. De keus is groot. Dus als je iets leuks, moois of iets stoers zoekt... kom dan eens bij Arbell Schoenen kijken! *jj De nieuwe voorjaars-zomercollectie is weer bin nen, de voorjaarsmode wordt gekenmerkt door een sportief, vrouwelijk en draagbaar mode beeld. Vrouwelijk zijn vooral de mooie bruicis- moederpakjes zoals leuke combinatiemode eventueel gecombineerd met een voile blouse in de mooie voorjaaretinten. Ook hebben wij weer een luxe vrijetijds- collectie in huis. Wij bieden u keur van topmerken als Stizzoli, Zucchero, Égf Dino Valiano, Riani, Hauber, Yarell, Lucia, Apriori, Heidemann, etc. Kortom, loopt u eens binnen. De koffie staat klaar. Lange Vorststraat 73, Goes Tel 0113-233826 De zonnebril als mode-accessoire is helemaal in. Het klassieke idee om alleen maar een zonnebril te dragen ter bescherming van de ogen is achterhaald. De zonnebril weerspiegelt de persoonlijk heid van de drager. Mannen en vrouwen die zich bewust zijn van hun eigen stijl kiezen voor mode en accessoires die deze stijl benadrukken. De zonnebril ontbreekt hierbij niet. Merknamen zijn belangrijk. Zien en gezien worden is het motto! 1\vee stijlen vallen deze zomer erg op. De zogenaamde 'happy look' met lichtgele of oranje glazen waarachter de ogen niet verscholen blijven, geeft de wereld weer een gezellig kleurtje. Bij de 'Eye cathers' is het voorstuk in veel gevallen gelijk. De veren daarentegen zijn echte eyecathers met een aparte bewerking.

de Faam | 1999 | | pagina 18