Boomfeestdag Groenbeheerplannen voor wegbeplanting Vergaderingen algemeen bestuur FAAM/VLISSINGER De stand van zaken in waterschap Zeeuwse Eilanden Waarom is aanpak beplanting nodig? Groene jaren Plannen zes weken ter inzage Inloopavonden Hoofdkantoor Allerlei Bijeenkomst Sport Cursus Lezing Gezondheid Beurs Natuur DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG SNEL GEBOEKT ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG Woensdag 10 maart 1999 8 111111 aterstand Al geruime tijd Is het waterschap bezig om plannen te maken voor de verbete ring van de beplanting langs de wegen in "het buitengebied. Ieder eiland heeft zijn charme door een eigen, aparte beplan ting. Dat wil het waterschap graag zo houden. De landschappelijke karakte ristieken per eiland moeten in tact blij ven, want het waterschap wil niet dat er een soort eenheidsworst wat betreft de wegbeplanting ontstaat. Er zijn verschillende oorzaken aan te geven waarom het tijd werd voor een groot scheepse aanpak van de beplanting in het waterschapsgebied. Er zijn problemen met iepziekte, bacterievuur en met een slechte conditie van essen, populieren en wilgen. Ook is de leeftijdopbouw te eenzijdig. Dat betekent dat teveel bomen tegelijk kaprljp zijn en dat teveel haagbeplanting tegelijk afgezet moet worden. Dit alles kost veel geld voor beheer en onderhoud. Daarom wil het waterschap oplossingen vinden voor de aanpassing en verbetering van de wegbeplanting. Dus zal er per gebied een plan moeten komen welke beplanting vervangen moet worden door nieuwe, hoe het eruit moet gaan zien, welke soorten gekozen worden en wanneer je dit alles wil aanpakken. Daarvoor zijn de Groenbeheer plannen opgesteld. Deze plannen zijn een nadere uitwerking van het Groenstruc tuurplan. Daarin staan de grote lijnen; de gewenste hoofdstructuur van de dijk- en wegbeplanting wordt per eiland beschre ven. De Groenbeheerplannen zijn gemaakt voor de periode 1999 tot 2004. Daarna kunnen er nieuwe plannen volgen. Er zijn drie apar te beheerplannen. corresponderend met de districtsindeiing van het waterschap; - Schouwen-Duiveland. Tholen en Sint Philipsiand; - Walcheren en Noord-Beveland; - Zuid-Beveland. Deze drie Groenbeheerplannen bestaan ieder uit een hoofdrapport met bijlage. In het hoofdrapport is een algemene beschrij ving opgenomen en zijn de gekozen uitgangspunten per eiland verantwoord. In het bijlagerapport treft men kaartjes van de deelgebieden en de concrete bepiantings- plannen per weg aan. De ontwerp-Groenbeheerplannen liggen van I maart tot 12 april 1999 voor ieder een ter inzage bij de gemeenten Tholen, Schouwen-DuivelandINoord-Beveland Middelburg. Vlissingen, Veere, Goes, Borsele. Reimerswaai en Kapelle, en op de kantoren van het waterschap. Het hoofd kantoor van het waterschap is gelegen aan de Piet Heinstraat 77 te Goes en is open van 8.00 tot 17.00 uur. Het districtskantoor voor Schouwen- Duiveland en Tholen vindt u op het Kerkhof 1 te Zierikzee. Hier kunt u alleen na telefonische afspraak terecht. Het steunpunt Tholen. Onder de Linden 5 te Sint Maartensdijk kunt u ook alleen na telefoni sche afspraak bezoeken. Datzelfde geldt voor het districtskantoor Walcheren/ Noord-Beveland aan de Baayenhovense- weg 4 te Grijpskerke. Voor een telefonische afspraak in één van onze hiergenoemde bij kantoren kunt u bellen met (0113)241000. Foto's Rudy Visser Rond 20 februari Is de jaarlijkse uitgave van onze huis-aan-huiskrant Waterstand per post in het hele waterschapsgebied bezorgd. Mocht u uw exemplaar gemist hebben, bei dan even mer het water schapskantoor. (0113)241000 Wij sturen u dan alsnog een nummer toe. 30 maart: commissie Waterbeheer, aanvang I 7 00 uur 30 maart: commissie Middelen, aanvang 19 30 uur 31 maart: commissie Waterkeringen/ Wegen, aanvang 19.30 uur 31 maart; commissie Algemeen Bestuurlijke Zaken, aanvang 19.30 uur 14 april: algemene vergadering Op de agenda staan onder meer de vol gende onderwerpen: - nota kwijtschelding - strategienota Masterplan 2007 - nota afvalwaterbehandeling - uitvoeringsprogramma verkeersveiligheid 1998-2002 De bijeenkomsten zijn in het waterschaps kantoor, Piet Heinstraat 77 in Goes. U kunt alle vergaderingen bijwonen. Bovendien kunt u, als u dat wilt, direct na opening van de vergadering tijdens het eerste half uur uw standpunt over een bepaald agen dapunt kenbaar maken. U kunt het Groenbeheerplan voor uw regio ook bekijken op een van de zes informa tieve inloopavonden die het waterschap binnenkort organiseert. De plannen met de bijbehorende tijdpianning liggen daar ter inzage. Bovendien krijgt u een korte toe lichting en kunt u met uw vragen terecht bij medewerkers en bestuurders van het waterschap. Alle inloopavonden beginnen om 19.30 uur: 16 maart: Ons Dorpsleven, Dorpsstraat 22-24 te Ritthem 18 maart: Meuivliet, Zoekweg 8 te Tholen 22 maart: Waterschap Zeeuwse Eilanden, Ret Heinstraat 77 te Goes 23 maart: De Tweespan, Laóne 15 te Renessè 29 maart: Ons Dorpshuis, Poststraat 20 te Nieuwerkerk 30 maart: De Zandput, Zandput 5 te Serooskerke W) Op woensdag 24 maart is het weer zover: de Nationale Boomfeestdag vindt plaats. Sinds 1957 wordt dit feest ieder jaar ge vierd. Duizenden kinderen in heel Neder land trekken erop uit om langs wegen, fietspaden en op dijken bomen te planten. Vorig jaar waren ruim drieduizend kinde ren in Zeeland actief met het planten van bomen, het knotten van wilgen, het tim meren van nestkastjes of het uitvoeren van opdrachten rondom bomen. Dit jaar is het thema 'bomen en water'. Voor het waterschap is dat een prachtig thema. Een boom bestaat nu eenmaal bij de gratie van (schoon) water. Maar liefst 80 tot 90% van het actief groeiend weefsel ervan bestaat uit water. Middelburg is dit jaar aan de beurt om accentgemeente te zijn. Om de beurt krij gen de Zeeuwse gemeenten deze eer. Op Walcheren is de Binnendijk bij Nieuw- en Sint joosland uitgekozen. Leerlingen van de basisscholen De Lonneboot en 't Vierschip gaan op die dijk maar liefst 190 zwarte populieren planten. Het beplantingsplan van de Binnendijk is een gezamenlijk project van de Dienst Lan delijk Gebied (ruilverkaveling), Staatsbos beheer en waterschap Zeeuwse Eilanden. Door het aanplanten van populieren krijgt de oud Sint Jooslandpolder een volledig aaneengesloten boombeplanting. De Boomdijk, Binnendijk en Sioeweg worden zo allemaal populierendijken. Hierdoor ontstaat een karakteristiek en waardevol landschapselement: een relatief kleine nieuwlandpolder, omringd door een dijk met opgaande bomen. Natuurlijk zal het nog een aantal jaren duren voordat de nieuwe aanplant voldoende omvang heeft en net zo oogt als de al bestaande beplan ting. Ook op Tholen zal het waterschap mee werken aan de boomfeestdag. Daar orga niseert de Stichting Platform Leefbaar Platteland Tholen de dag. Ongeveer hon derd leerlingen van de beide scholen op Stavenisse nemen deel aan de boomfeest dag en zullen in hun laarzen stappen om te gaan planten. Waterstand is de Informatierubriek van waterschap Zeeuwse Eilanden. Elke maand kunt u deze rubriek in dit blad vinden. Voor vragen over de beschreven onderwerpen kunt u terecht bij afdeling Communicatie: Mariette van Gorkum (eindred.) (0113-241209) of Arend van der Wel (0113-241203). Waterschap Zeeuwse Eilanden Postbus 114, 4460 AC Goes Piet Heinstraat 77, 4461 GL Goes telefoon (0113)241000 telefax (0113)227528 Zeeuwse Bibliotheek - In de Zeeuwse Bibliotheek worden dinsdag 16 maart en donderdag 18 maart om respectievelijk 19 en 10.15 uur rondleidingen ge houden. Tijdens de rondleidin gen wordt informatie gegevén over het gebruik van studiecabi nes, Internet, reserveren en ma- gazijnaanvragen Aanmelden is mogelijk bij de klantenservice op de begane grond van de Zeeuwse Bibliotheek aan de Kousteensedijk in Middelburg Pensioenstelsel - In het jaar 2000 wordt het pensioenstelsel gemoderniseerd. Bonden en werkgevers moeten nieuwe af spraken maken, waarin een aan tal zaken gerealiseerd moeten worden. De Vrouwenbond FNV houdt donderdag 11 maart een bijeenkomst over het pensioen stelsel in de Zeeuwse Biblio theek in Middelburg. De bijeen komst begint om 10.15 uur. Ridder - Bij koninklijk besluit is P. Lampert uit Biggekerke vori ge week benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Lampert ontvangt de hoge on derscheiding voor zijn grote in zet als oprichter en voorzitter van de VeKaBo Zeeland en een aantal andere bestuursfuncties. Speeldoos - Het Nationaal Jeugdfonds Jantje Beton heeft vierduizend gulden geschonken aan speel-o-theek De Speeldoos in Middelburg. Het geld is be stemd voor de aanschaf van speelgoed. Het Nationaal Jeugdfonds realiseert jaarlijks enkele honderden zinvolle pro jecten voor de jeugd tot onge veer zestien jaai. Voorbeelden zijn jeugdaccommodaties, kin derboerderijen, speel-o-theken en andere speelvoorzienmgen. Kwijtschelding - Evenals in de afgelopen jaren kunnen men sen met een minimum uitkering in aanmerking komen voor kwijtschelding van de gemeen telijke belastingen en water schapslasten. De kwijtschelding kan worden aangevraagd met een kwijtscheldingsformulier. Veel belanghebbenden hebben behoefte aan hulp bij het invul len van het formulier. Op initia tief van het In- en Uitloophuis Vlissingen, de bibliotheek in Vlissingen en de diakonie van de V.P.K.N Vlissingen wordt er een invulactie georganiseerd In de bibliotheek worden er 10 en 11 maart van 12.30 tot 18.30 uur kwijtscheldingsformulieren ingevuld In het In- en Uitloop- huis kan men 15, 17 en 19 maart van 9.30 tot 12 uur en van 13.30 tot 16.30 uur terecht en in wijkcentrum 't Bolwerk aan de Lindeyerlaan 9 maart van 9 30 tot 12 uur, 11 maart van 19 tot 21 uur en 12 maart van 9.30 tot 12 uur Slachtofferhulp - De Stich ting Slachtofferhulp Zeeland is een organisatie war vrijwillige medewerkers mensen helpen die slachtoffer zijn geworden van een misdrijf of verkeeronge- luk De medewerkers bieden onder meer hulp door het slachtoffer advies en informatie te geven over allerlei praktische zaken, met het slachtoffer mee te gaan naar bijvoorbeeld de po litie en met hen te praten over hun ervaringen. De stichting is op zoek naar nieuwe vrijwilligers en begint daarom in april met een basistraining voor nieuwe vrijwilligers Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0118-636108. Molukken - De Walcherse werkgroep Maluku houdt vrijdag 12 maart een informatieavond over de bloedige onlusten tus sen Christenen en Moslims op de Molukken. Gasten zijn me vrouw A. Spacoa van de ontwik kelingsorganisatie Baileo Net work Maluku uit Ambon, een vertegenwoordiger van de ont wikkelingsorganisatie TitanE uit Utrecht en twee ooggetuigen van de rellen op het eiland Am- bon Verder wordt er een video band vertoond over het geweld op Ambon. De informatieavond begint om 19.30 uur en vindt plaats in het Mae Uku gebouw aan de Prins Hendrikstraat in de Molukse wijk in Oost-Souburg. Telefoonkaarten - De Bra bantse Vereniging van Telefoon kaartenverzamelaars Bravetel houdt zaterdag 13 maart een verzamel- en ruilbeurs in Kloe- tinge. De beurs wordt van 10 tot 15 uur gehouden in het ge bouw Amacitia aan de Schim- melpennikstra3t Naast tele foonkaarten zijn er ook diverse verzamelobjecten als postze gels, munten, speldjes, balpen nen en McDonald-artikelen. Tram en spoor - De Zeeuwse afdeling van de Nederlandse Vereniging van Belangstellen den in het Spoor- en Tramweg wezen komt vrijdag 12 maart om 19 45 uur bijeen in de Zeeuwse Bibliotheek in Middel burg. De heer Quik uit Roosen daal verzorgt tijdens de bijeen komst een dia-lezing over smal spoor in Spanje en Portugal. CNV - De Regio Walcheren van het CNV houdt vrijdag 12 maart om 19.30 uur een familie-avond in het gebouw van de CSW aan de Generaal Eisenhowerlaan in Middelburg. Toneelvereniging 'Tot Leringhe ende Vermaeck' uit Veere voert het toneelstuk 'Maak dat je tante maar wijs' op. De bijeenkomst begint om 19.30 uur en is toegankelijk voor leden en andere belang stellenden. Reisvereniging - De afdeling Zeeland van de Nederlandse Christelijke Reisvereniging houdt woensdag 17 maart haar jaarlijkse bijeenkomst annex dia avond De bijeenkomst vindt plaats in Ontmoetingscentrum Dauwendaele in Middelburg en begint om 19.30 uur. Na de be handeling van de huishoudelijke zaken verzorgt Adr. Karman uit Wolphaartsdijk een dia-presen tatie over het mmistadje Goede reede en hofjes in Nederland. Wielrennen - De Zeeuwse wielersportvereniging Theo Mid delkamp presenteert vrijdag 12 maart haar nieuwe ploegen. De presentatie van de ploegen wordt gehouden in Klein Stelle in Wemeldinge en begint om 20 uur. Tevens wordt de nieuwe kledinglijn voor de amateurs ge presenteerd. Pannenkoekentocht - De Vlissingse wandelsportvereni ging Willen is Kunnen houdt 13 maart de jaarlijkse pannenkoe kentocht. Er kan worden ge wandeld over afstanden van 5, 10 of 15 kilometer. De start vindt plaats tussen 11 en 14 uur bij het clublokaal aan de Adriaan Coortelaan in Vlissingen. Na af loop is er voor iedere deelne mer een pannenkoek en een herinnering. Voorjaarstocht - Wandel sportvereniging de Vrolijke Tip pelaars uit Vlissingen houdt za terdag 27 maart de voorjaars tocht. Er kan worden gewan deld over de afstanden 5, 10, 15, 25 en 40 kilometer. De tocht van 40 kilometer vertrekt om 9 uur en de tocht van 25 kilome ter start tussen 9 en 10 uur De overige afstanden vertrekken tussen 10 en 13 uur. Inschrijven is mogelijk aan de start bij het clubhuis van Zeeland Sport aan het Baskensburgplein in Vlissin gen. Zijdeschilderen - De Stich ting Educatief Toerisme Zeeland Oranjezon or-ganiseert samen met het Zijdemuseum in Grijps kerke workshops zijdeschilde ren voor groepen van maximaal vijftien personen. Er kan geko zen worden tussen een korte drie uur durende workshop en een workshop van twee dagen. Tijdens de workshops wordt een zijden sjaal beschilderd. De sjaals worden ter plaatse ge fixeerd in de magnetron, zodat ze na afloop direct mee naar huis kunnen worden genomen. Inlichtingen, tel. 0118-581507. Magnetron - Magnetronbezit- ters die het gebruik ervan nog met volledig onder de knie heb ben kunnen hun kennis uitbrei den tijdens een korte cursus 'gebruik van de (combi)magne- tron' die de Stichting Educatief Toerisme Zeeland Oranjezon 22 en 29 maart en 19 en 26 april verzorgt. De lessen vinden plaats in de leskeuken van het Toeristisch Centrum Oranjezon aan de Schoolstraat in Oostka- pelle. Inlichtingen en/of aan melding, tel. 0118-581507. Frans - De Zeeuwse Volksuni versiteit geeft vanaf 22 maart de cursus 'Frans op reis' in het ZVU-bureau aan de Spanjaard straat in Middelburg De cursus is bedoeld voor mensen die naar Frankrijk op vakantie gaan en hun basiskennis van de Fran se taal willen ophalen. De cur sus bestaat uit tien lesavonden van 19.30 tot 21 uur. Inlichtin gen en/of aanmelding, tel. 0118- 634800. Italiaans - De cursus Italiaans op reis van de Zeeuwse Volks universiteit verschaft inzicht in de meest elementaire gramma tica, zodat het mogelijk is de op bouw van de taal te begrijpen en eenvoudige gesprekken te voeren. De cursus bestaat uit tien lessen van 19.30 tot 21 uur en begint dinsdag 23 maart. De lessen worden gegeven in het ZVU-bureau aan de Spanjaard straat in Middelburg. Inlichtin gen, tel. 0118-634800. Duits - Zonder veel moeite in een Duitstalig land communice ren is mogelijk na het volgen van de vakantiecursus Duits van de Zeeuwse Volksuniversiteit in Middelburg De cursus bestaat uit tien lesavonden en begint maandag 22 maart. Maandag 15 maart is er om 19.30 uur een kennismakingsavond in het ZVU-bureau aan de Spanjaard straat in Middelburg. Inlichtin gen en/of aanmelding, tel. 0118- 634800. Spaans - De vakantiecursus Spaans van de Zeeuwse Volks universiteit bestaat uit acht bij eenkomsten van anderhalf uur De kennismakingsbijeenkomst wordt woensdag 17 maart ge houden in het ZVU-bureau aan de Spanjaardstraat in Middel burg Inlichtingen en/of aanmel ding, tel. 0118-634800. Koken - De Stichting Welzijn Ouderen Platteland Walcheren geeft komend voorjaar een kookcursus voor mannen van vijfenvijftig jaar en ouder in het gebouw van de Stichting Educa tief Toerisme in Oostkapelle De cursus begint dinsdag 17 maart om 10 uur en bestaat uit acht lessen. Cursisten leren een een voudige doch voedzame maal tijd bereiden. Ook wordt aan dacht besteed aan gezond ko ken. Inlichtingen en/of aanmel ding, tel. 0118-583687 (tussen 9 en 11 uur 's morgens). Keramiek - Bij het Middel burgs Instituut voor Kunstzinni ge Vorming (MlKV) begint don derdag 11 maart een curus gla zuren op klein keramiek voor beginners. Iedere deelnemer maakt een verschillend glazuur en wisselt dat met de andere deelnemers uit zodat een heel scala van glazuren en kleuren aan het eind van de cursus mee naar huis kan worden genomen. Inlichtingen en/of aanmeldin gen, tel. 0118-634711. Nieuw Guinea - Op uitnodi ging van de afdeling Walcheren van de Koninklijke Nederlandse Natuurhistorische Vereniging geeft Richard Struijk donderdag 11 maart een lezing over Nieuw Guinea. De lezing wordt gege ven in het MicMec aan de Ko renbloemlaan in Vlissingen en begint om 20 uur. Hoofdpijnactie - De Neder landse vereniging van migrai- nepatiënten houdt 20 maart een regiobijeenkomst in Goes. De laatste jaren wordt steeds meer erkend dat chronische hoofdpijn een nationale ziekte is die op maatschappelijk en sociaal ge bied ernstige problemen kan veroorzaken. Belangstellenden dienen zich vooraf aan te mel den voor de informatiebijeen komst in Goes. Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0117- 452639. Hartezorg - De afdeling Mid den-Zeeland van de patiënten vereniging voor- en nazorg bij hartziekten Hartezorg houdt vrij dag 19 madrt haar ledenverga dering in de Zeeuwse Biblio theek in Middelburg. De verga dering begint om 19 30 uur. Na het huishoudelijk gedeelte geeft A.A. Liem-Buirma, arts bij het Revalidatiecentrum Lindenhof in Goes, een lezing over revalidatie voor hartpatiënten. Epilepsie - De afdeling Zee land van de Epilepsie Vereniging Nederland houdt donderdag 18 maart een informatieve bijeen komst in het Oosterschelde Zie kenhuis aan de 's-Gravenpolder- seweg in Goes. De bijeenkomst duurt van 19 30 tot 21.45 uur Drs. Marcel van Binnendijk, apo theker bij het Geneesmiddelen team van de Stichting Doelmati ge Geneesmiddelen voorzie ning, geeft een lezing over de werking van geneesmiddelen, de werking en bijwerking van anti-epileptica in het bijzonder en hoe de bijsluiter gelezen moet worden. Boekenbeurs - In Ontmoe tingscentrum Dauwendaele in Middelburg wordt zaterdag 13 maart een grote antiquarische en tweedehands boekenbeurs gehouden. Tijdens de beurs bie den standhouders van binnen en buiten Zeeland een groot aantal boeken aan De beurs wordt gehouden van 10.30 tot 16.30 uur en de toegang is gra tis. Boswachter - Het Zeeuws Biologisch Museum in Oostka pelle houdt samen met Staats bosbeheer zaterdag 13 maart een rondleiding 'Met de bos wachter op pad' Een boswach ter van Staatsbosbeheer neemt de deelnemers mee voor een wandeling door net natuurreser vaat Westhove. De rondleiding begint om 14 uur vanaf het mu seum en duurt tot ongeveer 15 30 uur. Vooraf aanmelden is noodzakelijk, tel. 0118-582620. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, koffie con tactochtend, 9.30 u. Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, ontmoetingsmiddag voor 50-plussers, 14 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, kla verjassen, 19.30 u. Buurthuis De Schuur Oost- Souburg, lïne-dancing, 20 u. Wijkcentrum Schel- debuurt Vlissingen, klaverjassen, 19.30 u. FNV Zeeland: telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 13-16 u., tel. 625655. Strandpaviljoen Panta Rhei Vlissingen, jamsessie, 20 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, peutergym van 2,5 tot 4 jaar, 9.30 u., peutergym tot 2,5 jaar, 10.30 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, wenskaar ten maken, 10 u. Jongerencentrum Midgard Middelburg, groot beeldvideofilm, 20 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 13.15 u. Stichting Wel zijn Ouderen Middelburg, bingo-dansant, 14.30 u. De Drukkery Middelburg, Yvonne Keuls vertelt over en leest voor uit haar nieuwe boek 'Mevrouw mijn moeder', 16 u. De Piek Vlissingen, jamsessie, 21 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, buurtcon- tact, 15 u. Hof Domburg, stoei schilderen, 10 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, buurtcontactmiddag, 16 u. Buurthuis De Schuur Oost-Souburg, country avond, 20 u. De Drukkery Middelburg, Remco Campert en Jan Mulder lezen voor, 14 u., 14.45 u. en 15.30 u. Concert- en Ge hoorzaal Middelburg, eindexamen van de oplei ding Mannequin Dressman, 20 u. Buurthuis Al- degonde Vlissingen, salsafeest, 20.30 u. De Parel Domburg, bowlingtoernooi, 16.30 u., aan melden voor 15 u. Hof Domburg, caps schilderen, 10 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, soosmid- dag, 13.30 u. Sporthal Baskenburg Vlissingen, aangepast sporten voor mensen met Cara, 15.30 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, darten, biljarten en klaverjassen, 20 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissingen, sjoelen, 18.30 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, da- mesgym, 13.30 u. De Parel Domburg, babyzwem- men, 15 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissin gen, hulp bij het invullen van kwijtscheldingsfor mulieren, vanaf 9.30 u. Gebouw Personeelsver eniging De Schelde Vlissingen, klaverjassen, 19.30 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, koffie con tactochtend, 9.30 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, sjoelclub, 14 u. Bachten Reede Vliss ingen, handwerkgroep voor 55 plussers, 14 u. Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, ontmoe tingsmiddag voor 50-plussers, 14 u. FNV Zee land: telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 10- 12 u., tel. 625655. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, peutermorgen, 10 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissingen, koersbal, 13.30 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, koersbal, 13.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, Country Line-dansen, 18.30 u. Café- Restaurant De Golfbaan Vlissingen, prijsklaverjas- sen, 20 u. Buurthuis Aldegonde Vlissingen, bin go, 20 u. Wijkcentrum Open Hof Vlissingen, soosmiddag voor 50 plussers, 13.30 u. Dienstencentrum Ou deren Westkapelle, wekelijkse soos 55-plussers, 19 u. Midgard Middelburg, grootbeeldvideofilm, 20 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, sociaal spreekuur, 13.30-17 u. Sportfondsenbad Vlissingen, aangepast zwem men voor mensen met Cara, 12.30 u. Hof Dom burg, tasjes schilderen, 10 u. De Parel Domburg, kinderbowlingtoernooi, 16.30 u., aanmelden voor 12 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, kin dermiddag, 14 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, hulp bij het invullen van kwijtscheldingsformulieren, vanaf 9.30 u.

de Faam | 1999 | | pagina 8