INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTEVLISSINGEN OEMEENTE MIDDELBURG lilki VEËIS MIDDELBURG I VLISSINGBN I VEERE Woensdag 10 maart 1999 FAAM/VLISSINGER 4 INFORMATIE OVERHEID RECTIFICATIE Inspraak ontwerp-structuur- plan stadsgewest Vlissingen- Middelburg, Ruimtelijk plan stedelijk gebied Walcheren In afwijking van de op 3 maart 1999 geplaatste publicatie met betrekking tot de procedure van dit plan delen de gemeentebestu ren van Vlissingen en Middelburg het volgende mede. Burgemeester en wethouders van de gemeenten Vlissingen en Mid delburg maken op grond van arti kel 6a van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening en de Inspraakveror dening bekend dat het ontwerp- structuurplan voor het Stadsgewest Vlissingen-Middelburg, Ruimtelijk plan stedelijk gebied Walcheren, vanaf 11 maart 1999 gedurende vier weken (tot en met 7 april 1999) voor ingezetenen van de ge meenten Vlissingen en Middelburg en andere belanghebbenden ter vi sie ligt op de volgende locaties: - in het stadhuis van de gemeente Vlissingen, Stadhuisplein 2, sec tor stadsontwikkeling (hal/2e verdieping); - bij de sectie Communicatie, Stad huisstraat 2 te Middelburg; - bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, Vlissingesestraat 21 te Middel burg. Het ontwerp-structuurplan heeft in hoofdzaak betrekking op de hoofdlijnen van de toekomstige ruimtelijke ontwikkeling van het stadsgewest, met name wat de planning van (nieuwe) woonwijken en bedrijfsterreinen betreft Het in dit plan verwoorde ruimte lijk beleid is tevens opgenomen in een ontwerp-streekplanuitwerking van het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland. Gedurende bovenvermelde termijn van vier weken kunnen er schrifte lijk of mondeling zienswijzen naar voren worden gebracht. Schriftelij ke zienswijzen dienen te worden gericht aan het college van burge meester en wethouders van Vlis singen, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen of aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. In de gemeente Middelburg kun nen mondelinge zienswijzen naar voren worden gebracht tijdens de vergadering van de raadscommis sie Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Financiën op 16 maart 1999 te Middelburg. Dege nen die gebruik willen maken van het spreekrecht dienen dit aan te vragen bij de secretaris van de commissie, telefoon Ol 18- 675289. In de gemeente Vlissin gen zullen de inspraakreacties en het commentaar daarop van bur gemeester en wethouders behan deld worden tijdens een afzonder lijke en gecombineerde vergade ring van de commissies ruimtelijke ordening en stedelijke ontwikkeling en financiën, economische zaken en verkeer op 22 april 1999, aan vang 19.30 uur. Mondelinge reac ties kunnen telefonisch worden doorgegeven aan het hoofd van de sectie bouwen en wonen, dhrA.A. de Vries, telefoon 0118-487418. Vlissingen/Middelburg, 10 maart 1999 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, J.C.Th, van der Doef burgemeester C.G.H. Koenst, secretaris. Burgemeester en wethouders van Middelburg, LH.B. Spahr van der Hoek, burgemeester A. Kerkhove, secretaris. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben ver leend aan De Bies v.o.f. te Mid delburg voor het oprichten en in werking hebben van een kussen atelier. De inrichting is gelegen aan de Dampoortweg 29a te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Mid delburg, sectie N, nr. 83 7. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot 8 april 1999 el ke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing- sestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. nr. (0118) 67 52 41). Desgewenst wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Beroep Van 11 maart tot 22 april 1999 kan beroep worden ingesteld door degene die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die ge bruik hebben gemaakt van de ge legenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, alsmede belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voor zitter van deze afdeling. Informatie Nadere informatie over de be roepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving MELDINGEN artikel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieube heer van: 1 Eetcafé Melange te Middelburg voor een horecabedrijf op het perceel Vlasmarkt 32 te Middel burg; 2 De Tuin van Broeder Ludovicus te Middelburg voor een winkel op het perceel Korte Delft 2a te Middelburg; 3 G. Kanduman te Middelburg voor een winkel op het perceel Sint Janstraat 11 te Middelburg; 4 De heerA.J. Lous te Arnemuiden voor een clubhuis op het perceel Oude Rijksweg 102b te Nieuw en Sint Joosland; 5 De heer A.P. Groenenberg te Middelburg voor een tennispark op het perceel 't Zanddorp I Oa te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur op grond van artikel 8.40 Wet milieu beheer van toepassing. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een schuin voor het perceel Buitenhovelaan 311 gele gen parkeervak, behalve voor de invalide waarvoor het parkeervak is bestemd. Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuurs recht tot 18 maart 1999 bij bur gemeester en wethouders be zwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemoti veerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondisse mentsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg.Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht gehe ven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de Sectie Interne en Juridische Zaken van de dienst Stadsbeheer, Vlissingsestraat 21 te Middelburg ter inzage. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het bouwen van een schuur op het perceel Walcherseweg 239; - het bouwen van een garage, een berging en een tuinmuur op het perceel Hofplein 9; - het uitbreiden van een slaapka mer en het aanbouwen van een serre op het perceel Oranje plaat 7; - het verbouwen van een woning op het perceel Verwerijstraat 39; - het aanbouwen van een bijkeu ken op het perceel Schepenen laan 284; - het uitbreiden van een woning op het perceel Noordsingel 48; - het uitbreiden van een woning op het perceel Omloop 3; - het bouwen van een berging op het perceel Noordweg 180; - het bouwen van een woning op het perceel Akkerlaan 2 te Arnemuiden. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 22 februari tot en met 26 februari 1999 zijn de vol gende vergunningen verleend en/of is met de volgende meldin gen ingestemd: - het plaatsen van een dakkapel op de woning Ter Hooge- straat 4; - het verbreden van een dakkapel op de woning Seisweg 132; - het verbouwen van een woning op het perceel Banjaard 5 te Arnemuiden; - het verbouwen/uitbreiden van een woning op het perceel Abeelseweg 41; - het slopen van een woning, ga rage en kleinere opstallen op het perceel Akkerlaan 2 te Arne muiden; - het bouwen van een berging op het perceel Nadorstweg 18; - het aanbouwen van een bijkeu ken op het perceel Klaverakker 38; - het bouwen van een kap op een garage op het perceel Koepel 25; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Arie van Driellaan 45; - het verbouwen van een school gebouw tot zes appartementen en het bouwen van veertien ap partementen aan de Dwarskaai 2 en Hagepreekgang; - het uitbreiden van een kantoor gebouw op het perceel Bui tenruststraat 6; - het verwijderen van asbesthou dende vloertegels in de wo ning Zandkreekstraat 9; - het uitbreiden van een woning op het perceel Torentrans 42; - het verbouwen van de woningen Spinhuisweg 103 en 105. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het col lege van burgemeester en wethou ders, Postbus 61, 4330 AB Mid delburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de FaamIVIissinger van van daag, Maximaal Text pagina 830 of www.middelburg.nl. RECTIFICATIE Inspraak ontwerp-structuurplan stads gewest Vlissingen-Middelburg, ruimtelijk plan stedelijk gebied Walcheren In afwijking van de op 3 maart 1999 geplaatste publicatie met betrekking tot de procedure van dit plan delen de gemeentebesturen van Vlissingen en Middelburg het volgende mede. Burgemeester en wethouders van de gemeenten Vlissingen en Middelburg maken op grond van artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Inspraakverordening bekend dat het ontwerp-structuurplan voor het Stads gewest Vlissingen-Middelburg, ruimtelijk plan stedelijk gebied Walcheren, vanaf 11 maart 1999 gedurende vier weken (t/m 7 april 1999) voor ingezetenen van de gemeenten Vlissingen en Mid delburg en andere belanghebbenden ter visie ligt op de volgende locaties: - in het stadhuis van de gemeente Vlissingen, Stadhuisplein 2, sector stadsontwikkeling (hal, tweede ver dieping); - bij de sectie Communicatie, Stad huisstraat 2, Middelburg; - bij de dienst Stadsontwikkeling, sec tie Bouwen en wonen,Vlissing sestraat 21, Middelburg. Het ontwerp-structuurplan heeft in hoofdzaak betrekking op de hoofdlij nen van de toekomstige ruimtelijke ontwikkeling van het stadsgewest, met name wat de planning van (nieuwe) woonwijken en bedrijfsterreinen be treft Het in dit plan verwoorde ruimtelijk beleid is tevens opgenomen in een ont werp-streekplanuitwerking van het col lege van Gedeputeerde Staten van Zeeland. Gedurende bovenvermelde termijn van vier weken kunnen er schriftelijk of mondeling zienswijzen naar voren wor den gebracht Schriftelijke zienswijzen dienen te worden gericht aan het Col lege van Burgemeester en Wethouders van Vlissingen, Postbus 3000,4380 GV VLISSINGEN of aan het College van Burgemeester en Wethouders van Mid delburg, Postbus 61,4330 AB MID DELBURG. In Middelburg kunnen mondelinge zienswijzen naar voren worden ge bracht tijdens de vergadering van de raadscommissie Volkshuisvesting, Ruim telijke Ordening en Financiën op 16 maart 1999 te Middelburg. Degenen, die gebruik willen maken van het spreekrecht dienen dit aan te vragen bij de secretaris van de commissie, te lefoon 0118-675289. In de gemeente Vlissingen zullen de in spraakreacties en het commentaar daarop van burgemeester en wethou ders behandeld worden tijdens een af zonderlijke en gecombineerde vergade ring van de commissies ruimtelijke or dening en stedelijke ontwikkeling en fi nanciën, economische zaken en ver keer op 22 april 1999, aanvang 19.30 uur. Mondelinge reacties kunnen telefo nisch worden doorgegeven aan het hoofd van de sectie Bouwen en wonen, Dhr.AA. de Vries, tel. 0118-487418. Vlissingen/Middelburg, 10 maart 1999 J.C.Th, van der Doef, burgemeester C.G.H. Koenst, secretaris Burgemeester en wethouders van Mid delburg, LH.B. Spahr van der Hoek, burgemeester A. Kerkhove, secretaris BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Wo ningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn in gekomen tb.v.: - het bouwen van een steiger met in- zamelstations Prins Hendrikweg 4 -. het wijzigen kap van de woning Van De Spiegelstraat 57 - het verbouwen van een shop, toilet ruimte, kantine, magazijn President Rooseveltlaan 768 - het verbouwen en uitbreiden van een kampeercentrum Gildeweg 35 - het bouwen van een serre Willem Witsenlaan 6 - het bouwen van een kiosk Keizers- bolwerk I Boulevard de Ruijter - het uitbreiden van een loods g Ha ven van Vlissingen (vervallen zie 168358) Engelandweg 2 - het uitbreiden van een loods Zuid- beekseweg 2 - het bouwen van een bedrijfsloods Productweg 9 - het bouwen van een garage Zand weg 12 - het bouwen van een keuken en bij keuken Oosterbaan 32 - het verbouwen en uitbreiden van de zolderverdieping Steengrachtstraat 27 - het vergroten van het balkon Boule vard Bankert 234 - het plaatsen van een brug voor fiet sers en voetgangers tussen de dwarsstraat en de Steengrachtstraat - het uitbreiden van een woning Kalff- stroot 4 - het bouwen van een tuinhuisje Josine Reulinglaan 11 - het bouwen van een tuinhuisje Mo- zartlaan 12 - het bouwen van een bijkeuken en tuinkamer Willem Van DeVeldelaan 49 - het verbouwen van de voorgevel Bachlaan 6 - het uitbreiden van de woning Steen grachtstraat 65 - het bouwen van een woning Dorps straat 25 - het bouwen van een aardappelloods Welzingseweg 2 A Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden in gediend nadat op de aanvragen is be slist N.B.: Het is mogelijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLAN - PROCEDURE Wij maken bekend dat een bouwplan c.q. verzoek is ontvangen, waar voor het desbetreffende gebied een voorbe- reidingsbesluit van kracht is. Het gaat om: - Maatschap DJ. en A.F.Vos voor het bouwen van een landbouwloods Boksweg I (toepassing artikel 50, lid 5 Woningwet); - G.P.W.M.Aarden voor het ingebruik nemen van het pand Kerkstraat 8 voor horecadoeleinden ten behoeve van de exploitatie van een koffie shop (toepassing artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening - wijziging gebruik). Wij willen positief beslissen op deze aanvragen. Artikel 50, lid 5, van de Wo ningwet en artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bieden daar toe de mogelijkheid. Voordat wij beslissen liggen de bouw en situatietekeningen met ingang van 11 maart 1999 twee weken (dus t/m 24 maart 1999) in het stadhuis ter in zage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en wonen (hal, tweede verdieping). Gedurende die periode kunnen belanghebbenden hun beden kingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgen de vergunningen verleend: - het slopen van een woning Bachlaan 2 - het bouwen van een berging Van Ho- gendorpweg 58A - het bouwen van een erker Sint Eu- statiuslaan 16 - het bouwen van een schutting Ger- brandystraat 69 - het aanbrengen van lichtreclame President Rooseveltlaan 768 - het vervangen van de bestaande ne onreclame niet boven de openbare gemeentegrond tegen de gevel Bou levard De Ruijter 34 - het bouwen van een warmtekracht installatie OudeVeerhavenweg 5 (af wijking bouwvergunning) Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het Colle ge van Burgemeester en Wethouders. EERSTVOLGENDE VERGADERINGEN VAN DE WEL STANDSCOMMISSIE: 18 maart 1999 Uw plan moet tenminste 2 dagen voor de vergaderdatum bij bouw- en wo ningtoezicht ingediend zijn. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken ter voldoening aan het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de ge meenteraad in zijn vergadering van 4 maart 1999 heeft verklaard dat wordt voorbereid een bestemmingsplan en/of een herziening daarvan voor het navol gende gebied: I. Binnenstad Dit voorbereidingsbesluit ligt, met bijbe horende tekeningen waarop het gebied is aangegeven waarvoor het betreffen de besluit geldt, met ingang van 11 maart 1999 tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage in het stadhuis, sector Stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdieping). Tevens is in genoemde raadsvergade ring besloten het bij besluit d.d. 25-6- 1998 vastgestelde voorbereidingsbe sluit Beschermd Stadsgezicht in te trek ken. Deze besluiten treden in werking op 11 maart 1999. INTREKKING PUBLICATIE VOORKEURSRECHT UITBREI- DINGSLOCATIES WONING BOUW ONTWERP-STRUC TUURPLAN STADSGEWEST VLISSINGEN-MIDDELBURG Wij delen mede dat de in deze rubriek op 3 maart 1999 geplaatste publicatie met betrekking tot het voorkeursrecht wordt ingetrokken. In een latere fase van het besluitvor mingsproces inzake genoemd struc tuurplan zullen hierover nadere mede delingen worden gedaan. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging ontwerpbesluit Wij maken bekend, dat bij ons een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer is ingediend door: -Van OordACZb.v.,Andorraweg 7, 4389 PG Vlissingen voor het oprichten en in werking hebben van een aanne mingsbedrijf (kantoorgebouw, bedrijfs gebouw met timmermanswerkplaats/ opslag en open terrein) aan deAndor- raweg 7 te Vlissingen-Oost Aan de vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. De aanvraag, het ontwerpbesluit en bij behorende stukken liggen van 11 maart tot en met 7 april 1999 ter in zage bij de sector Stadsontwikkeling (tweede verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, telefoon 0118-487204. In bovengenoemde periode kan een ie der schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen het ontwerpbesluitWanneer u daar een schriftelijk verzoek toe in dient gelijk met uw bedenkingen, wor den uw persoonlijke gegevens niet be kend gemaakt Voor mondelinge inbreng of gedachtewisseling kunt u contact op nemen met de sectie Milieu. Alleen wanneer u tijdig bedenkingen hebt ingebracht tegen het ontwerpbe sluit kunt u later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bezwaren in te brengen, of de besluitvorming straks af wijkt van het voornemen. KAPVERGUNNINGEN Wij maken bekend dat er een aan vraag om een kapvergunning (ingevolge art. 4.5.2. van de Algemene Plaatselijke Verordening Vlissingen) is ontvangen van: - mevr. M. Kapias - Moorman, Nagelen- burgsingel 29, voor het verwijderen van een els. Wij zijn van plan deze vergunningen te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvragen kunt u krijgen bij de sec tor Beheer, sectie Beplantingen,Vrede hoflaan 5O, telefoon 487373. Vlissingen, IO maart 1999 Burgemeester en wethouders van Vlis singen, Stadhuisplein 2,4382 LG Vliss ingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informa tiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad en tele tekstpagina 810 e.v. van Maxi maal TV. GEMEENT B POSTBUS 1 niiFfrn#:' TEL. 0118 -555 444 4370 AA KOUDEKERKE FAX 0118 -553 025 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrijdagmiddag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geopend. Ter inzage Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tijdens ope ningstijden inzien bij de bestuurs dienst, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorps straat 3; Domburg, Markt I; Seroos- kerke, Gapingseweg I a en Westkapel- le, Markt 95.Voor sommige stukken, zoals b.v. bestemmingsplannen, bouw aanvragen, sloopvergunningen en mi lieuvergunningen geldt een aparte re geling die steeds vermeld wordt. Bezwaar/beroep/ voorlopige voorziening Volgens deAlg.Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouw vergunningen, akkoord bevonden mel dingen en vrijstellingen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een bezwaar schrift kunt u de President van de arrondissementsrechtbank ook ver zoeken om, tegen vergoeding, een voorlopige voorziening te treffen. Info: 0118-597569 ARTIKEL I8AWRO. Er is een aanvraag bouwvergunning binnengekomen voor het bouwen van een garage/berging op het perceel Reigershoutstraat 37 te Grijpskerke. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan de vergunning te verlenen door toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Or dening. In verband hiermee ligt de bouw- en situatietekening van II t/m 24 maart 1999 tijdens de openingstijden voor een ieder ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, locatie Gapingse weg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke beden kingen tegen dit bouwplan bij het col lege in te dienen. ARTIKEL 11 WRO Er is een aanvraag binnengekomen om vergunning ingevolge de Woning wet voor het vergroten en veranderen van de woning Markt 69 te Westka- pelle tot winkel. Het bouwplan voldoet niet geheel aan het bestemmingsplan "Kom Westka- pelle". Bij dit bestemmingsplan is krachtens artikel 11 WRO bepaald, dat het colle ge voor het betreffende perceel, na overleg met belanghebbenden, be voegd is de bestemming woondoelein- den te wijzigen in de bestemming "de tailhandel". Een dergelijk besluit be hoeft de goedkeuring van Gedeputeer de Staten van Zeeland. Wij zijn voornemens om met gebruik making van deze bevoegdheid de be stemming woondoeleinden te wijzigen in de bestemming "Detailhandel" In verband hiermee ligt het bouwplan van 11 t/m 24 maart 1999 geduren de de openingstijden voor een ieder ter inzage op de afde ling Bouwen en Wonen, locatie Gaping seweg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke beden kingen tegen dit bouwplan bij het col lege in te dienen. BOUW/SLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergunning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het uitbreiden van een woning Rijs- oordselaan 10; - het bouwen van een ontvangststa tion aan de Hoge Duvekotsweg; Domburg - het slopen van asbesthoudende lek- dorpels J.W. Schuurmanstraat 44 t/m 58,51 en 53; Koudekerke - het bouwen van een kantoor werkplaats Karreveld; - het uitbreiden van een woning Ever- tsenstraat 12; - het uitbreiden van de woning Bigge- kerksestraat 25; Meliskerke - het uitbreiden van de woning J. Va- derstraat 33; Oostkapelle - het bouwen van een zendstation aan de Hoge Duvekotsweg; Serooskerke - het vergroten van een woning Oost- kapelseweg 69; - het bouwen en slopen van een be drijfsruimte Boshoekseweg 5; - het uitbreiden van de woning Poort straat 17 Oostkapelle - het bouwen van een garage Beu kenlaan 2; Veere - het uitbreiden van de woning Valeri- usstraat 45 Vrouwenpolder - het uitbreiden van een woning Le pelstraat Ib; Westkapelle - het bouwen van een garage De Baan 3; - het bouwen c.q. verbouwen van 2 dakkapellen Zuidstraat 34 Zoutelande - het bouwen van een garage/berging D. Koddelaan 29; Wij wijzen u erop dat tegen deze aan vraag om een bouw-lsloopvergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW) VERGUNNINGEN/ MELDINGEN. In de periode van I t/m 5 maart 1999 zijn de volgende vergunningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd: Koudekerke - het uitbreiden van een woning Kei weg 17 Oostkapelle - het plaatsen van een tuinhuis Oos terpark 56; - het plaatsen van een tuinhuis Oost- sterpark 40; Veere - het slopen van een asbesthoudende afvoer Kreekweg 9; Er is voor belanghebbenden een wet telijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrij stellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag na verzending van de vergunning aan de aanvrager. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van de gemeente Veere worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge informatie krijgen bij mevrouw LM. Louwerse, af deling Bouwen en Wonen, sector Grondgebied, Gapingseweg I a te Ser ooskerke op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en (behalve op vrij dag) van 14.00 tot 16.00 uur.Telefo- nisch bereikbaar onder nummer 0118 597635. Bekendmaking Notitie overgangsbeleid Wet op de kansspelen Wij maken bekend overgangsbeleid te hebben opgesteld voor de uitvoering van de Wet op de kansspelen voor de gemeente Veere. In deze notitie wordt ingezet op een terughoudend beleid voor het plaatsen van speelautoma ten. Tevens wordt aangegeven hoe wordt opgegaan met de aanvragen om vergunning voor speelautomaten in deze gemeente in 1999. Het over gangsbeleid is met name van belang voor horeca inrichtingen en camping- bedrijven die al speelautomaten, met vergunning, hebben geplaatst en de bedrijven die van plan zijn speelauto maten te plaatsen. In de notitie wordt ook zijdelings ingegaan op speelauto maten hallen. De totstandkoming van nieuwe Speelautomaten hallen wordt op grond van het voorgestane beleid afgewezen. Op grond van de Algeme ne wet bestuursrecht en de Inspraak verordening gemeente Veere ligt de no titie voor iedere belanghebbende van af vandaag gedurende vier weken ter inzage, (zie inzage en openingstijden) U kunt uw zienswijze binnen de ter mijn van 4 weken schriftelijk indienen bij de burgemeester en wethouders van Veere. Raadsvergadering Op donderdag 18 maart om 19.30 uur te Koudekerke - Voorstel vaststellen voorbereidings besluit voor een gedeelte van per ceel Prelaatweg 4 te Westkapelle bouw garage - Voorstel voorbereidingsbesluit voor een gedeelte van perceel Molenweg 7a te Westkapelle bouw garage/berging. - Voorstel vaststellen voorbereidings besluit voor een gedeelte van per ceel Dorpsstraat 78 te Gapinge bouw schuur. - Voorstel voorbereidingskrediet Structuurvisie de Manteling - Voorstel krediet vervanging van 30 stuks drukrioleringspompen. - Voorstel krediet renovatie van 5 stuks hoofdrioolgemalen. - Voorstel deelname aan de Stichting Economische Promotie en Acquisitie Zeeland. - Voorstel tot taakoverdracht Recre atieschap Veerse Meer aan hetWa- terschap Zeeuwse Eilanden en op heffing van de gemeenschappelijke regeling Recreatieschap Veerse Meer. - Voorstel instemmen begroting 1999 Maatschappelijke Zorg Walcheren, onderdeel Wet Voorzieningen Ge handicapten. - Voorstel afsluiten dienstverlenings pakket voor schoolbegeleiding met het Regionaal Pedago-gisch Cen trum Zeeland. - Voorstel benoemen van bestuursle den in het bestuur van de openbare rechtspersoon openbaar primair on derwijs Walcheren. - Voorstel instemmen met de begro tingen 1998 en 1999 van de ge meenschappelijke regeling Regio naal Onderwijsbeleid Walcheren. - Voorstel beschikbaar stellen van een krediet voor het vervangen van het verfsysteem van zwembad De Goudvijver te Serooskerke. - Voorstel vaststellen van de Startno titie lokaal gezondheidsbeleid Wal cheren en de daarin genoemde uit gangspunten. - Voorstel vaststellen begroting 1999 van de Stichting Dorpscentrum Big- gekerke. - Voorstel benoemen van leden van de Zeeuwse programmaraad. - Voorstel vaststelling van de Plan ning- en Control<yclus 1999. - Voorstel vaststelling van de uit gangspunten voor het opstellen van de meerjarenraming 2000-2003. - Voorstel aanpassing van de begro ting 1999 als gevolg van begrotings wijzigingen 1998. - Voorstel verlenen van een krediet voor het herstellen van vernielde grafstenen op de begraafplaats in Westkapelle. - Voorstel verlenen van een aanvul lend krediet voor de bodemsanering op perceel Jacob Catsstraat 2 te Grijpskerke. - Voorstel onderschrijven van de richtlijnen van de VZG voor begro tingen 2000 van gemeenschappelij ke regelingen. - Voorstel vaststelling van de 7e be grotingswijziging 1999. - Voorstel verlenen van een krediet ten behoeve van het organisatie ontwikkeltraject. Kouderkerke lOmaart 1999 Burgemeester en Wethouders van Veere. t

de Faam | 1999 | | pagina 4