VAN DE illki Musical Ain't Misbehavin' in Stadsschouwburg INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTEVLISSINGEN Woensdag 27 januari 1999 FAAM/VLISSINGER 19 GEMEENTE MIDDELBURG VEE™ MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Ain't Misbehavin' beleefde 9 mei 1978 haar première op Bro adway en schreef meteen geschiedenis. Binnen vier weken won de voorstelling elke prijs die een musical kan winnen in één Broadway seizoen: de Tony Award, de New York Drama Critics Circle Award, de Outer Critics Circle Award en de Dra ma Desk Award, allemaal voor Beste Musical van het sei zoen. NFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp-beschikking Aanvraag en ontwerp beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieube heer is ingediend door De Bies v.o.f. te Middelburg voor het op richten en in werking hebben van een kussenatelier. De inrichting is gelegen aan de Dampoortweg 29a te Middelburg, kadastraal be kend gemeente Middelburg, sectie N, nr. 837. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Mi lieuzaken van de dienst Stadsont wikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient van te voren telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. 67 52 41). Desgevraagd wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Bedenkingen In de periode van 28 januari tot 24 februari 1999 kunnen gemoti veerde bedenkingen tegen de ont werp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtewisseling over de ontwerp-beschikking kan daar om telefonisch worden verzocht. Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die beden kingen heeft ingediend worden, in dien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen later beroep in stellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvor ming straks afwijkt van het voor nemen. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging KENNISGEVING verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 21 december 1998 is ingekomen de kennisgeving van Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereni ging b.a. teWemeldinge in ver band met de verandering van de inrichting gelegen aan de Uijter- schootweg 20 te Middelburg.Voor deze inrichting is eerder een mi lieuvergunning verleend.Ten aan zien van de verandering wordt re delijkerwijs aangenomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen heeft voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu. Om die reden kan worden volstaan met een kennis geving. De verandering betreft de ver plaatsing van de opslag van ge wasbeschermingsmiddelen en het verkleinen van de kantoorruimte. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 28 januari tot 11 februari 1999 elke werkdag tijdens kantooruren en op donder dagavond van I 7.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van tevoren telefonisch bij de afdeling Milieu zaken te worden aangevraagd (tel. 67 52 41.) WET MILIEUBEHEER Kennisgeving MELDINGEN artikel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieube heer van: 1. De heer C. de Visser te Nieuw en Sint Joosland voor een ak kerbouwbedrijf op het perceel Binnendijk 5 te Middelburg; 2. De heer A.W. Melaard te Middelburg voor een clubge bouw, genaamd "FC Dauwen- daele", op het perceel Kruitmo- lenlaan 123 te Middelburg; 3. Mevrouw A. Dekker-Bazen te Middelburg voor een beeldhou wersatelier, genaamd "Arne- stein", op het perceel Arne- steinweg 29 te Middelburg; 4. De heer P. Dommissie te Nieuw en Sint Joosland voor de opslag van propaan op het perceel Binnendijk 6 te Nieuw en Sint Joosland; 5. De heer C. de Nood te Middel burg voor een melkrundvee- houderij op het perceel Scho- telweg (ongenummerd) te Middelburg; 6. Rijksgebouwendienst, Directie Zuid-West te Schiedam voor het Zeeuws Archief, geprojec teerd aan het Hofplein 8-22 te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur op grond van artikel 8.40 Wet mi lieubeheer van toepassing. ONTWERP- BESTEMMINGSPLAN POELENDAELESINGEL Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op grond van het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de ruimtelijke ordening het ontwerpbestem- mingsplan Poelendaelesingel van af 29 januari 1999 gedurende 4 weken voor een ieder ter inzage ligt bij de sectie Communicatie, Stadhuisstraat 2 en de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingse straat 21. Het bestemmingsplan heeft be trekking op de terreinen aan de Poelendaelesingel, waar het hoofd kantoor van NV Delta Nutsbedrij ven en een gemaal zijn gevestigd. Voor het gebied is niet eerder een bestemmingsplan vastgesteld. Naar aanleiding van twee reacties uit het vooroverleg is het plan op enkele aspecten aangepast. In het kader van de inspraakprocedure zijn nóch schriftelijke, nóch mon delinge reacties ingekomen. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder zijn/haar zienswijze(n) ten aanzien van het ontwerp-bestemmingsplan schrif telijk en gemotiveerd kenbaar ma ken bij de gemeenteraad van Middelburg. De zienswijze(n) dient(en) te wor den gezonden aan de raad van de gemeente Middel burg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. WIJZIGING MANDATE- RINGSBESLUIT 1997 Burgemeester en wethouders van Middelburg hebben bij hun besluit van 19 januari 1999 een wijzi ging aangebracht in het Mandate- ringsbesluit 1997. In het Manda- teringsbesluit 1997 is een aantal bevoegdheden van het college van burgemeester en wethouders en van de burgemeester opgedragen aan ambtelijke medewerkers. De op 19 januari 1999 vastgestelde wijziging betreft de bevoegdheid om een verzoekschrift in te die nen bij de rechtbank tot het toe passen van een schuldsanerings regeling en om een verklaring af te geven dat een aangeboden bui tengerechtelijk akkoord niet is aanvaard. Dit zijn bevoegdheden op grond van artikel 284 en 285 van de Faillissementswet. Deze wijziging treedt in werking met ingang van 27 januari 1999. Het wijzigingsbesluit ligt ingaande heden ter inzage bij de sectie Communicatie, bezoekadres Stad huisstraat 2 te Middelburg. Daar is ook tegen vergoeding van de kosten een kopie verkrijgbaar. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het bouwen van een serre op het perceel Vlissingsestraat 46; - het verbouwen van een woning op het perceel Banjaard 5 te Arnemuiden; - het herbouwen van een trap penhuis op het perceel Zuidsin gel 92; - het bouwen van een tuin- schuurtje op het perceel Nieuwe Vlissingseweg 318; - het plaatsen van een woonwa gen op het perceel Breeweg 94d; - het bouwen van een serre op het perceel Wachttoren 26; - het verbouwen van een winkel pand op het perceel Markt 53b; - het uitbreiden van een dakka pel op het perceel Spoorstraat 4 te Arnemuiden; - het verbouwen van een woning op het perceel Molenberg 55; - het aanbrengen van een recla me aan het pand Klein Vlaan deren 71; - het aanbrengen van vier lichtre clames aan het pand op het perceel Buitenruststraat 18. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 11 januari tot en met 15 januari 1999 zijn de vol gende vergunningen verleend en/of is met de volgende meldin gen ingestemd: - het uitbreiden van een woning op het perceel Park Overwater 12; - het uitbreiden van een woning op het perceel Nachtegaal straat 14; - het bouwen van een woning op het perceel C.W. Sturmstraat 14; - het bouwen van een woning op het perceel C.W. Sturmstraat 20; - het bouwen van een bedrijfs ruimte op het perceel Voltaweg 22; - het bouwen van een garage op het perceel Oosterscheldestraat 130; - het bouwen van twee en twintig twee-onder-één-kap woningen en twee vrijstaande woningen op de percelen Scholekster straat 44 tot en met 64 (even nrs.) en 74 tot en met 98 (even nrs.) in plan de Veersepoort; - het wijzigen/vervangen van een kozijn aan de achterzijde van het pand Rouaansekaai 53; - het restaureren van een pak huis op het perceel Oostkerk plein 22; - het slopen van asbesthoudende dakplaten op het sportcomplex aan de Van Cittersweg 2 te Ar nemuiden. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 614330 AB Middelburg. BOUWPLAN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat een bouwplan is ontvangen dat niet in overeen stemming is met de voorschriften van het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Het gaat om het aanbouwen van een serre op het perceel Vlissing sestraat 46. Burgemeester en wethouders wil len op deze aanvraag positief be slissen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of ar tikel 50, lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk.Voordat zij dat doen, liggen de bouw- en situatie tekeningen m.i.v. 29 januari 1999 twee weken (tot en met 11 febru ari 1999) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. INSPRAAK ONTWERP- BESTEMMINGSPLAN "HOOGE PLAATEN' Op grond van artikel 6a van de Wet op de ruimtelijke ordening en de Middelburgse inspraakverorde ning ligt het ontwerp van het be stemmingsplan "Hooge Plaaten" met ingang van vrijdag 2 9 januari 1999 gedurende 4 weken, dus tot en met vrijdag 26 februari 1999, voor een ieder ter inzage bij de sectie Voorlichting, Stadhuisstraat 2 en de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Medewerkers van de sectie Ruim telijke Ordening van de dienst Stadsontwikkeling zullen desge vraagd een toelichting geven op en/of vragen beantwoorden over het ontwerp-bestemmingsplan. Ook bestaat de mogelijkheid dat een exemplaar van het ontwerp plan voor enkele dagen wordt uit geleend tegen betaling van een borgsom van f25,=. Gedurende genoemde termijn van 4 weken kunnen zienswijzen schriftelijk naar voren worden ge bracht op een daartoe bestemd inspraakformulier, hetwelk ver krijgbaar is bij de sectie Voorlich ting of de dienst Stadsontwikke ling. Tevens kunnen gedurende voor melde termijn zienswijzen monde ling naar voren worden gebracht. Hiervoor dient van tevoren wel een afspraak te worden gemaakt met de sectie Ruimtelijke Orde ning, telefoon 0118-675225. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een parkeervak in de Naereboutstraat, gelegen naast het perceel Langevieleweg 14, be halve voor de invalide waarvoor het parkeervak is bestemd. Tegen dit besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 11 maart 1999 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg.Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffie recht geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de Sectie Interne en Juridische Zaken van de dienst Stadsbeheer, Vlissingsestraat 21 te Middelburg ter inzage. Zie voor andere gemeente lijke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlisinger van van daag, Maximaal Text pagina 830 of www.middelburg.nl. m BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het bouwen van een dakkapel Johan Melchior Kemperstraat 15 - het bouwen van een gritloods Europaweg Zuid 4 - het uitbreiden van de woning Luzacstraat 3 - het uitbreiden van een bedrijfs pand Poortersweg 10 - het verbouwen en uitbreiden van een bedrijfsruimte met bo venwoning Wolstraat 81 A - het plaatsen van een stacara van Baskensburgplein 2 - het bouwen van een schutting Nieuwe Vlissingseweg I 75 - het bouwen van twee dakkapel len Hellenburg 7 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het bouwen van een berging Koopmansvoetpad 15 - het verbouwen van het portiek tussen Koudenhoek 8 en 10 - het vernieuwen en vergroten van het balkon Coosje Busken- straat 91 - het bouwen van een balkon Boulevard Bankert 128 - het bouwen van een bassin met toren (Traningscentrum Brand weer Vlissingen) Oosterhaven weg 24 - het slopen van aanbouw (deels) van meetkamer taed Europa- weg Zuid 4 - het bouwen van een hobbykas Rammekensweg 11 - het bouwen van een dakkapel aan de voor- en achterzijde Spaarnestraat 26 - het bouwen van een tuinschuur ter vervanging van de oude Giessenburg 12 - het wijzigen van de achtergevel indeling Verlorenlandstraat 7 - het bouwen van een carport Van Borsselestraat 6 - het bouwen van een bedrijfsge bouw Transportweg 9 - het bouwen van een garage 8e- ciusstraat 25 - het bouwen van een blokhut Merwedestraat 11 - het uitbreiden van een woning Burchtstraat 39A - het uitbreiden van de woning Esdoornstraat 41 - het verbouwen van de garage tot praktijkruimte en het plaat sen van een berging Grote Abeele 14 (afwijking bouwver gunning) Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het College van Burgemeester en Wet houders. EERSTVOLGENDE VERGADERINGEN VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 4 febuari en 4 maart Uw plan moet tenminste 2 dagen voor de vergaderdatum bij bouw en woningtoezicht ingediend zijn. BESTEMMINGSPLAN BESCHERMD STADS GEZICHT I, 2E WIJZIGING Gedeputeerde Staten van Ze- land hebben op 3 november 1998 de 2e wijziging van het be stemmingsplan Beschermd Stads gezicht I goedgekeurd. Het besluit van Gedeputeerde Staten en het bestemmingsplan hebben van 12 november 1998 t/m 23 december 1998 ter inza ge gelegen op het stadhuis. Tegen de goedkeuring van Gede puteerde Staten is binnen de be roepstermijn geen verzoek om voorlopige voorziening ingediend bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State. Op grond van artikel 28, lid 8, van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning is voornoemde planwijziging daardoor daags na aftoop van de beroepstermijn, dus op 24 decem ber 1998, in werking getreden en daarmee tevens onherroepelijk geworden. INSPRAAK RUIMTELIJKE ONTWIKKELINGSVISIE SPUISTRAAT-NOORD Voor de locatie van de vm. bio scoop Alhambra (hoek Coosje Buskenstraat-Spuistraat) en het daar tegenover gelegen woning complex aan de Schutterijstraat/ hoek Coosje Buskenstraat-Spui straat zijn plannen in ontwikkeling voor de bouw van appartementen en seniorenwoningen. Om deze ontwikkelingen in ruimtelijk per spectief te plaatsen is een ruimte lijk-planologische visie opgesteld. Deze visie ligt met ingang van 28 januari 1999 gedurende vier we ken (tlm 24 februari 1999) ter inzage in het stadhuis, sector stadsontwikkeling (hal, tweede verdieping). Gedurende deze ter mijn kunnen, op grond van afd. 3.4 van de Algemene wet be stuursrecht, schriftelijke reacties worden ingediend bij het college, Stadhuisplein 2, 4382 LG VLIS SINGEN. Vervolgens zal de visie met de re acties en het commentaar daarop ter vaststelling worden aangebo den aan de gemeenteraad. Tevens zal de gemeenteraad worden voorgesteld een voorbereidingsbe- sluit vast te stellen. Informatie is verkrijgbaar bij de heer J. Schroevers, tel. 487317. WELSTANDSCRITERIA BESTEMMINGSPLAN LAMMERENBURG Wij maken bekend dat de wel standscommissie - ter uitvoering van haar taak zoals bedoeld in artikel 12 van de Woningwet - welstandscriteria heeft vastgesteld voor het bestemmingsplan Lam- merenburg. Met inachtname van de bedoelde criteria zal de commissie de in te dienen aanvragen om bouwver gunning voor de woningen c.a. in het plangebied Lammerenburg toetsen en hierover een advies uit brengen aan ons college. De criteria, welke voor een ieder ter inzage liggen bij de sector Stadsontwikkeling, tweede verdie ping, worden met ingang van I fe bruari 1999 toegepast. LAMMERENBURG, I e uitwerking Wij maken bekend, dat zij, op grond van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bij be sluit van 19 januari 1999, de Ie uitwerking van het bestemmings plan Lammerenburg hebben vast gesteld. Deze planuitwerking heeft betrekking op het steden bouwkundig plan en de bouw plannen voor de eerste fase (het zuidelijk deel) van het bestem mingsplan Lammerenburg. Omdat alle bedenkingen zijn ingetrokken, behoeft dit besluit geen goedkeu ring van Gedeputeerde Staten van Zeeland. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden tegen voornoemd besluit binnen zes weken na de datum van deze publicatie (t/m 10 fe bruari 1999) een bezwaarschrift indienen bij ons college. Het be sluit tot uitwerking ligt ter inzage op het stadhuis, sector Stadsont wikkeling (hal, tweede verdieping). Tevens kan een verzoek om voor lopige voorziening worden inge diend bij de President van de Ar rondissementsrechtbank, sector Bestuursrecht, te Middelburg. In dien van deze laatste mogelijk heid geen gebruik wordt gemaakt dan wel geen bezwaarschrift wordt ingediend, treedt het besluit tot uitwerking op grond van arti kel 28, lid 8, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, daags na af loop van de beroepstermijn, der halve op 11 februari 1999, in werking. RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert in het openbaar op donderdag 28 januari 1999 om 19.30 uur in het stadhuis. De agenda en de voorstellen liggen ter inzage in het stadhuis (stafbureau Communica tie) en in de gemeentelijke wijk winkels (voor Souburg/Ritthem: in de bibliotheek van Oost-Souburg; voor Paauwenburg: in wijkcentrum 'Open Hof'; voor Groot Lamme renburg: in wijkcentrum 'Groot Lammerenburg'; voor het Midden gebied: op Hogeweg 88 en voor het Centrum: in de Bibliotheek Vlissingen (Lange Zelke 91). Vlissingen, 27 januari 1999 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. GEMEENT E POSTBUS l TEL.Ol 18 -555 444 4370 AA KOUDEKERKE FAX 0118 -553 025 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrij dagmiddag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur ge opend. Ter inzage Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorpsstraat 3; Dom burg, Markt ISerooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95.Voor sommige stukken, zoals b.v. bestemmingsplannen, bouwaanvragen, sloopvergunnin gen en milieuvergunningen geldt een aparte regeling die steeds vermeld wordt. Bezwaar/beroep/ voorlopige voorziening Volgens deAlg.Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw be zwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de Presi dent van de arrondisementsrecht- bank ook verzoeken om, tegen vergoeding, een voorlopige voor ziening te treffen. Info: 0118- 597569 Art. 18a WRO Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor: - het bouwen van een berging op het perceel Drie Turkenlaan 29 te Koudekerke; - het uitbreiden van de woonka mer/serre op de percelen Bis- schopstr. 9 en II te Serooskerke De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestem- mingsplan.Wij zijn van plan de vergunningen te verlenen door toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 28-1 t/m 10-2-99 ter inzage in Serooskerke (zie inzage en ope ningstijden). Gedurende deze peri ode bestaat voor u de mogelijk heid schriftelijke bedenkingen te gen deze bouwplannen bij het col lege in te dienen. Vrijstellingsprocedure Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor het plaatsen en verplaatsen van sani taire voorzieningen op Zeeland Camping Dishoek B.V. Dishoek 2 te Koudekerke. Het bouwplan vol doet niet geheel aan het ter plaat se geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruikma king van de in het betreffende be stemmingsplan opgenomen moge lijkheid vrijstelling te verlenen. In verband hiermee liggen de bouw en situatietekening 28-1 tlm 24- 2-99 ter inzage (zie inzage en openingstijden). Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. Bouw/sloopaanvragen (bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Gapinge - het bouwen van een berging Dorpsstr. 3c; Oostkapelle - het slopen van een koelcel Noordweg 33a; - het bouwen van een zomerhuis met serre Oosterpark 67; - het uitbreiden van de woning Poolsterstr. 15 i.p.v. 14; Vrouwenpolder - het tijdelijk plaatsen van twee sanitaire units Kon. Emmaweg 16a; Westkapelle - het bouwen van een berging Molenweg 15; - het uitbreiden van een zomer huis Joossesweg 87; Zoutelande - het bouwen van een garage Duinpark Boulevard 2 7 Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden in gediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 we ken). Verleende (bouw) vergunningen/meldingen Van 18 t/m 22-1-99 zijn de vol gende vergunningen verleend en/of is met de volgende meldin gen ingestemd. Aagtekerke - het bouwen van een berging Herenweg 2; Biggekerke - het bouwen van een woning met garage Martinus Nijhoff- straat 13; Grijpskerke - het bouwen van een paarden stal met berging Middelburgse straat 2 7; - het bouwen van een landbouw- loods Middelburgseweg 18; - het bouwen van een kap op de garage Nieuw Erve 12; Koudekerke - het bouwen van een paardestal aan de Dishoekseweg; Vrouwenpolder - het uitbreiden van een zomer huis Schorrestraat I 7; Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om be zwaar te maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellin gen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag na verzending van de vergunning aan de aanvrager. Een bezwaarschrift moet schrifte lijk, onderteken en gemotiveerd bij B&W van de gemeente Veere worden ingediend. Info: 0118 597635. Koudekerke, 2 7 januari 1999 Burgemeester en Wethouders Na ruim twintig jaar is Ain't Misbehavin' nog steeds de moeite waard. Me lody Musical Productions brengt de show zaterdag 30 januari op de plan ken van de Stadsschouwburg in Middelburg. In de hoofdrollen schitteren onder meer Denise Jannah, Marjorie Barnes, Gregory Hicks en Daryl Spiers. Het geheel staat onder leiding van choreo grafen Jim Weaver en Leslie Gray. De musical Ain't Misbehavin' toert mo menteel door Nederland. De voorstelling in de Stadsschouwburg begint om 20 uur.

de Faam | 1999 | | pagina 19