VAN DE faam vlissinger uw medium bij uitstek INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTEVLISSINGEN GEMEENTE MIDDELBURG MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 1 Woensdag 20 januari 1999 FAAM/VLISSINGER 9 INFORMATIE OVERHEID lliliiMylJIjlllNltiJblèiiiélllllUllulK, fe lilii WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben ver leend aan de heer J.J. de Kroo te Middelburg voor het wijzigen van een facilitairbedrijf voor paarden. De inrichting is gelegen aan de Boomdijk I te Nieuw- en Sint Joosland, gemeente Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie V, nr. 2216. De wijziging betreft de uitbreiding van de inrichting met een horecaruim- te en een tractor. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot 18 februari 1999 elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de af deling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. nr.(OI 18) 67 52 41). Desgewenst wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Beroep Van 21 januari tot 4 maart 1999 kan beroep worden ingesteld door degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die ge bruik hebben gemaakt van de ge legenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, alsmede belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit De beschik king wordt na afoop van de be roepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is inge steld en tevens op grond van arti kel 8.81 van de Algemene wet be stuursrecht een verzoek wordt ge daan tot het treffen van een voor lopige voorziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afdeling. Informatie Nadere informatie over de be roepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging KENNIS GEVING verandering inrich ting artikel 8.19 Wet Milieu beheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 6 januari 1999 is ingekomen de kennisgeving van De Muijncks Autohuis v.o.f. teVlissingen in ver band met de verandering van de inrichting gelegen aan de Ar- nesteinweg 30 te Middelburg.Voor deze inrichting is eerder een mi lieuvergunning verleend. Ten aan zien van de verandering wordt re delijkerwijs aangenomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen heeft voor de omvang van de nadelig gevolgen voor het milieu. Om die reden kan worden volstaan met een kennis geving. De verandering betreft de uitbrei ding van het bedrijfsterrein (inclu sief verharding met stelconplaten) ten behoeve van de stalling van voertuigen. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 21 januari tot 4 februari 1999 elke werkdag tij dens kantooruren en op donder dagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van tevoren telefonisch bij de afdeling Milieu zaken te worden aangevraagd (telefoon 675241). BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het bouwen van een woning met garage op het perceel M.H. Boassonlaan I 7; - het bouwen van een afdak aan een garage op het perceel Ter Hoogestraat 23; - het uitbreiden van een woning met een serre en het bouwen van een carport/berging op het perceel Van Kleffenslaan 88; - het bouwen van een afdak op het perceel Plein 1940 nr. 6; - het uitbreiden van een woning op het perceel Nachtegaal straat 14; - het uitbreiden van een loods op het perceel Van 't Hoffweg 2; - het verbouwen van een kantoor op het perceel Uijterschootweg 20; - het bouwen van een garage op het perceel Oosterscheldestraat I30. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 4 januari tot en met 8 januari 1999 zijn de vol gende vergunningen verleend en/of is met de volgende meldin gen ingestemd: - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Noordweg 203; - het wijzigen van de voorgevels van de panden Vlasmarkt 29- 31 en 33-35 (reclamevergun ning); - het aanbrengen van een recla me aan het pand Lange Geere 28; - het maken van een poort in een tuinmuur op het perceel Nieuwe Oostersestraat 28; - het bouwen van een woning op het perceel J. Brasserstraat 29; - het uitbouwen van de hoofden tree van de Zeeuwse Biblio theek op het perceel Kousteen- sedijk 7; - het uitbreiden van een woning op het perceel Noordsingel 38; - het bouwen van een afdak aan een garage op het perceel Ter Hoogestraat 23. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONUMENTEN VERGUNNING Van 22 januari tot en met 4 fe bruari 1999 ligt op de sectie Bou wen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter in zage voor: - het aanbrengen van twee licht reclames aan de gevel van het pand Vlasmarkt 4. Gedurende bovengenoemde perio de kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61,4330 AB Middelburg. BOUWPLAN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat een bouwplan is ontvangen dat niet in overeen stemming is met de voorschriften van het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Het gaat om het wijzigen van de voorgevel, het verhogen van de achterzijde van het pand en het bouwen van toegangstrappen (achteropbouw) naar de bovenwo ning op het perceel Lange Delft 4. Burgemeester en wethouders wil len op deze aanvraag positief be slissen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening enlof ar tikel 50, lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk.Voordat zij dat doen, liggen de bouw- en situatie tekeningen m.i.v. 22 januari 1999 twee weken (tot en met 4 februa ri 1999) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. Zie voor andere gemeente lijke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de FaamIVIissinger van vandaag, Maximaal Text pa gina 830 of www.middel- burg.nl. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het bouwen van een bedrijfs ruimte Andorraweg 7 - het verbouwen van een woon huis Zuiderbaan 24 - het verbouwen van de garage tot praktijkruimte Grote Abeele 14 (correctie publicatie van 6 januari 1999) Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het bouwen van een fietsenber ging Hogeweg 74 - het bouwen van een serre en het uitbreiden van een woning Willem van de Veldelaan 33 en 35 - het uitbreiden van de woning Tobagolaan 9 - het bouwen van een tuinhuisje Weststraat 9 - het uitbreiden van de woning Paauwenburgweg 5 - het verbouwen van een kantoor Alexander Gogelweg I - het bouwen van een Carport Rosenburglaan 294 - het uitbreiden van een opslag loods van akkerbouwproducten Havenweg 5 - het verbouwen van de hoofden tree van 5 flats Van Raaltestraat I t/m 99,Troelstraweg 265 t/m 363, Colijnstraat I t/m 99, Ruys de Beerenbrouckstraat I t/m 99 en De Meesterstraat I t/m 99 (Regenboogflats Paauwen- burg) Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VER GADERINGEN VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 4 februari en 4 maart 1999 Uw plan moet tenminste 2 dagen voor de vergaderdatum bij bouw en woningtoezicht ingediend zijn. INSPRAAK VOORONT WERP-BESTEMMINGSPLAN BUITENHAVEN - noordrand Wij maken bekend, dat vanaf 21 januari 1999 t/m 17 februari 1999 op het stadhuis, sector Stadsontwikkeling (hal/tweede verdieping) ter inzage ligt het voorontwerp van het bestem mingsplan Buitenhaven - noord rand met bijbehorende toelichting en voorschriften. Gedurende deze termijn vormt dit plan onderwerp van inspraak. Dit voorontwerp voorziet in de planologische regeling van de uit breiding van het bedrijventerrein Buitenhaven. Het plangebied wordt globaal omsloten door Rijksweg A 58, de Ritthemse- straat, de Deinsvlietweg, de Visode- weg, de Nieuwe Kruidmolenweg, de Poortersweg en de Veerhaven- weg. Gedurende bovenvermelde termijn kan iedereen ten aanzien van ge noemd plan een inspraakreactie indienen bij ons college. INSPRAAK PLANHERZIE NING 'HUISVERBONDEN BEROEPEN EN BEDRIJVEN' Wij maken bekend, dat vanaf 21 januari 1999 t/m I 7 februari 1999 op het stadhuis, sector Stadsontwikkeling (hal/tweede verdieping) ter inzage ligt het voorontwerp van de herziening van de bestemmingsplannen voor woongebieden met betrekking tot de zgn. huisverbonden beroepen en bedrijven. Gedurende deze ter mijn vormt dit plan onderwerp van inspraak. Dit voorontwerp voorziet in een planologische regeling omtrent de toelaatbaarheid van huisverbon den beroepen en bedrijven in woongebieden. Gedurende boven vermelde termijn kan iedereen ten aanzien van dit onderwerp een inspraakreactie indienen bij ons college. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging beschikking Wij maken bekend, dat wij een vergunning op grond van de Wet milieubeheer hebben verleend aan 1. Stichting Arduin te Goes voor het oprichten en in werking hebben van een loods met werkunits/houtbedrijflmonta ge/textiel wasserij/klussenbe drijf en drukkerij, op het per ceel Productweg 2 te Vlissingen. 2. Reproba te Middelburg voor een aannemersbedrijf in ver band met het wijzigen van de te gebruiken machines. Het be treft een actualiseringsvergun- ning (art. 8.4 Wet milieube heer) voor de gehele inrichting. Eén van de voorschriften is re dactioneel aangepast ten op zichte van het ter inzage ge legde ontwerp. Aan de beschikkingen zijn voor schriften verbonden. De beschik kingen en alle relevante stukken liggen van 21 januari tot en met 3 maart 1999 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (tweede verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, telefoon 0118-487204. Desge wenst wordt er door de sectie Mi lieu een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stuk ken. In bovengenoemde periode kan tegen voornoemde vergunningen beroep worden ingesteld bij de Af deling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage, door: degenen die bedenkingen inge bracht hebben tegen de ont werpbeschikking; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerpbeschikking; degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. De beschikkingen worden na af loop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Als beroep wordt ingesteld moet griffierecht worden betaald. Infor matie hierover kunt u verkrijgen bij de Raad van State. (tel. 070- 3624871). WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer meldingen zijn ingekomen ingevolge: Besluit tandartspraktijken milieubeheer - Tandartspraktijk van de heer R.J.Arratoon, Badhuisstraat 45, 4381 LN VLISSINGEN betreft bedrijfsvestiging perceel Badhuisstraat 45 te Vlissingen - Tandartsenpraktijk van de he ren, G.J. de Witte en A.A. Paul, Doornenburg 31, 4385 EJ VLISSINGEN betreft bedrijfsvestiging perceel Doornenburg 31 te Vlissingen - Tandartspraktijk van de heer R.P. Reddingius, Singel 26, 4382 LA VLISSINGEN betreft bedrijfsvestiging perceel Singel 26 teVlissingen - Tandartspraktijk van de heer D. Ruissen, Kanaalstraat 91, 4388 BL OOST-SOUBURG betreft bedrijfsvestiging perceel Kanaalstraat 91 te Oost-Sou burg - Tandartspraktijk van de heer G. Milfoen, Eemstraat 3, 4388 RH OOST-SOUBURG betreft bedrijfsvestiging perceel Eemstraat 3 te Oost-Souburg - Tandartspraktijk van de heer A.P. de Looff, Badhuisstraat 140, 4382 AP VLISSINGEN betreft bedrijfsvestiging perceel Badhuisstraat 140 te Vlissingen - Tandartspraktijk van de heer P. van Malland, Tobagolaan 6, 4383 AM VLISSINGEN betreft bedrijfsvestiging perceel Tobagolaan 6 te Vlissingen - Tandartspraktijk van de heer H.E. Cappenberg, (Open Hof), Alexander Gogelweg 59, 4384 EV VLISSINGEN betreft bedrijfsvestiging perceel Alexander Gogelweg 59 te Vlis singen - Tandartspraktijk van de heer H. Steunenberg, Westerbaan 18, 4386 CR VLISSINGEN betreft bedrijfsvestiging perceel Westerbaan 18 te Vlissingen - Tandartspraktijk van de heer R.J. van der Moer, Pres. Roose- veltlaan 48, 4382 KS VLISSIN GEN betreft bedrijfsvestiging perceel Pres. Rooseveltlaan 48 te Vlissin gen - Tandartsenpraktijk van de heren M.D. Smallegange en R. Ooster- hoff Gerbrandystraat 176,4384 NM VLISSINGEN betreft bedrijfsvestiging perceel Gerbrandystraat 176 teVlissingen Het betreft meldingen van be staande tandartspraktijken wegens het van kracht worden van genoemd besluit Besluit opslag goederen milieubeheer - van Dulco Investments b.v. voor het oprichten en in werking hebben van een opslagbedrijf, Hermesweg 3 te Vlissingen. Besluit woon- en kantoor gebouwen milieubeheer - van Rabobank Walcheren Zuid voor het van toepassing worden van genoemd Besluit op een reeds opgericht kantoorgebouw, Lange Zelke I te Vlissingen. Besluit opslag propaan milieubeheer - van de heer P. Wisse voor het oprichten en in werking hebben van inrichting voor zover dit op richten betrekking heeft op het bewaren van propaan, Zand weg 40 te Ritthem. Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer - van de heer G. Rodts (Ten Tije Fitnesscentrum) voor het van toepassing worden van het be sluit op een reeds opgericht fit nesscentrum, Baskensburgplein 2C te Vlissingen. - van het bestuur van de Vereni ging voor budosporten Kiai voor het van oprichten van een ver enigingsgebouw op het perceel Koopmansvoetpad 81 te Oost- Souburg. Besluit herstelinrichtingen voor motorvoertuigen milieubeheer - van de heer C. Muller (Auto clean Zeeland) voor het uitbrei den van een herstelinrichting voor motorvoertuigen, Hermes weg 19 en I 7 te Vlissingen (Hermesweg 19 wordt uitge breid met Hermesweg I 7). Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer - van de heer P. Wisse voor het uitbreiden/wijzigen van een reeds opgericht akkerbouwbe drijf, Zandweg 40 te Ritthem. Besluit houtbewerkende bedrijven milieubeheer - van de heer M.Vreeke (Tim mer- en gevelrenovatiebedrijf) voor het oprichten van een houtbewerkend bedrijf, Ramme- kensweg 5 te Ritthem. Voor informatie over en inzage van de genoemde meldingen kunt u contact opnemen met de sectie Milieu, telefoon 0118-487204. De meldingen liggen ter inzage tot I 7 februari 1999 bij de sector Stadsontwikkeling (tweede verdie ping van het stadhuis). Vlissingen, 20 januari 1999 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel'elders in dit blad en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. GEMEENT E POSTBUS 1 VEË* TEL. 0118 -555 444 4370 AA KOUDEKERKE FAX 0118 -553 025 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrij dagmiddag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur ge opend. Ter inzage Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij Vo- rlichting, Dorpsplein 28 te Koude- kerke en op de locaties: Melisker- ke, Dorpsstraat 3; Domburg, Markt ISerooskerke, Gapingse- weg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor sommige stukken, zoals b.v. bestemmingsplannen, bouw aanvragen, sloopvergunningen en milieuvergunningen geldt een aparte regeling die steeds vermeld wordt. Bezwaar/beroep/voorlopige voorziening Volgens deAlg.Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw be zwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de Presi dent van de arrondisementsrecht- bank ook verzoeken om, tegen vergoeding, een voorlopige voor ziening te treffen. Info: 0118- 597569 Aanwijzing beschermd monument als bedoeld in de Monumentenwet 1988 De Staatssecretaris van Onder wijs, Cultuur en Wetenschappen bij besluit d.d. 4-1-99 het complex "Buitenplaats Berkenbosch"aan de Duinbeekseweg 25 e.a. te Oostkapelle heeft aangewezen als beschermd monument als be doeld in de Monumentenwet 1988. Dit besluit ligt voor ieder een ter inzage in Koudekerke en Serooskerke (zie inzage en ope ningstijden). Vrijstellingsprocedure Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: - het bouwen van een berging op het perceel Biggekerksestr. (tenniscomplex) te Koudekerke. - het bouwen van een woning op een perceel aan de Langendam te Zoutelande. De bouwplannen voldoen niet ge heel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in het betreffende bestemmingsplannen opgenomen mogelijkheid vrijstelling te verle nen. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 2 l-l t/m 17-2-99 tijdens de ope ningstijden voor iedereen ter in zage te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke beden kingen tegen de bouwplannen bij het college in te dienen. BOUWISLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/'sloopver gunning zijn ingekomen voor: Grijpskerke - het bouwen van een zolder ruimte op de garage Nieuw Er ve 12; - het uitbreiden van een woning Mariekerkseweg 32; Koudekerke - het plaatsen/verplaatsen van een sanitair-unit/wasserette-unit Dishoek 2; Oostkapelle - het plaatsen van een tuinhuisje Oosterpark 40; - het plaatsen van een tuinhuisje Park Reygersbergh 39; - het bouwen van garage Kalf- hoekseweg I; - het uitbreiden van de woning Poolsterstr. 14; Vrouwenpolder - het slopen en bouwen van een bedrijfswoning Noorddijk 8; Westkapelle - het bouwen van een garage/schuur Noordstr. 40; Zoutelande - het uitbreiden van een strand paviljoen op het strand; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden in gediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 we ken). VERLEENDE (BOUWVER GUNNINGEN/MELDINGEN In de periode van 7-12-98 t/m 15-1-99 zijn de volgende vergun ningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd. Aagtekerke - het bouwen van een woning in een bestaande schuur en het gedeeltelijk slopen van een bouwwerk Prelaatweg 71; - het slopen van asbesthoudende vloerbedekking Thibautstr. 18; Biggekerke - het bouwen van een woning met garage Martinus Nijhoffstr. 26; - het bouwen van een afdak aan een loods Tolweg 9; Domburg - het plaatsen van een duivenhok Spreeuwenhof 9; - het wijzigen van de reeds ver leende bouwvergunning t.b.v. het uitbreiden van een hotel Brouwerijweg 6; Meliskerke - het verbouwen van een woning Sivertstr. 19; Oostkapelle - het bouwen van een tuinhuisje Oosterpark 100; Vrouwenpolder - het bouwen van een garage/schuur Lepelstr. 12; - het wijzigen van een reeds ver leende vergunning voor het bouwen van een schuur Le pelstr. 15; - het bouwen van een berging Vuurbakenstr. 12 Westkapelle - het uitbreiden van een zomer huis Joossesweg 6 7 Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om be zwaar te maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellin gen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag na verzending van de vergunning aan de aanvrager. Een bezwaarschrift moet schrifte lijk, ondertekend en gemotiveerd bij B&W van de gemeente Veere worden ingediend. lnfo:0118- 597635. STANDPUNTBEPALING DISCUSSIENOTA "KOERSBEPALING WALCHEREN 2000+" In het provinciaal streekplan is Walcheren aangewezen als een toeristisch-recreatieve herstructu reringszone. Voor deze zone wordt een regiovisie Walcheren 2000+ opgesteld. De ruimtelijke gevolgen van de re giovisie worden verwerkt in een uitwerking/wijziging van het streekplan en het bestemmings plan buitengebied. Door de stuurgroep Walcheren 2000+, waarin provincie, gemeen ten en belanghebbenden organi saties zitten, is een discussienota voor de koersbepaling van de re giovisie opgesteld. In de discussie nota is, rekening houdend met de overige belangen, een tweetal sce nario's voor de toeristisch-recrea tieve ontwikkelingsmogelijkheden opgenomen. Wij hebben hierover een voorlopig standpunt ingeno men. Op grond van de Alg. wet be stuursrecht en de Inspraakveror dening liggen de discussienota met ons voorlopig standpunt voor iedereen 4 wk ter inzage op iede re locatie (zie inzage en ope ningstijden). ledereen kan zijn zienswijze over de discussienota en ons voorlopig standpunt kenbaar maken. U kunt uw zienswijze schriftelijk in dienen bij B&W van Veere Post bus I te 4370 AA Koudekerke Wij wijzen er op dat de belang hebbende organisaties recht streeks zijn benaderd om een reactie te geven na raadpleging van hun achterban. Koudekerke, 20 januari 1999. Burgemeester en wethouders Veere Wet Milieubeheer Terinzagelegging vergunning veranderen inrichting Middelburgseweg 18 te Grijpskerke Een veranderingsvergunning heb ben verleend aan de heer P. Ce- vaal, met betrekking tot de inrich ting Middelburgseweg 18 te Grijpskerke (kadastraal bekend gemeente Veere, kern Grijpskerke, sectie L, nummers 1081, 1083 en 857) voor een agrarisch land bouwbedrijf. Inzage De betreffende stukken liggen vanaf 22-1-99 t/m 5-3-99 voor iedereen ter inzage op de afdeling milieu en Voorlichting (zie inzage en openingstijden) en 's avonds na tel. afspraak (tel. 0118- 597610). Beroep T/m 5-3-99 kan beroep ingesteld worden bij de Afd.bestuursrecht- praak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; - de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerpvergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 6-3-99, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schor sing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA's - Graven ha- ge)-

de Faam | 1999 | | pagina 9