Steek uw op tijdens onze opruiming. licht INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN stoutenbeek miiiHiJkii mtfliftfklftMiéÉi hkiM.it, k fGEMEENTE MIDDELBURG VEE™ MIDDELBURG VLISSINGEN I VEERE Landlust 8 FAAM/VLISSINGER Woensdag 13 januari 1999 INFORMATIE OVERHEID VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een voor het perceel Molenwater 5 7 gelegen parkeer vak, behalve voor de invalide waarvoor het parkeervak is be stemd. Tegen dit besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 25 februari 1999 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedag tekend en gemotiveerd bezwaar BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het verrichten van groot-onder- houdswerkzaamheden Sint Kruislaan I t/m 83 - het bouwen van een balkon Van Dishoeckstraat 31 - het wijzigen van de voorgevel en de entree Nieuwstraat 32 - het verbouwen van de woning Van Dishoeckstraat 13 - het renoveren van de speeltuin 'De Oude Stad' Paardenstraat 68 - het verbouwen van de derde schrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondisse mentsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg.Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht gehe ven. verdieping van de woning Kleine Markt 13 - het bouwen van 52 woningen Lammerenburg: (Haagland 2 t/m 44 even, Houtwal I t/m 39 oneven, Rietkraag 9 t/m 2 7 on even) - het bouwen van een garage Cir kel I Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt Het volledige verkeersbesluit ligt bij de sectie Interne en Juridische Zaken van de dienst Stadsbeheer, Vlissingsestraat 21 te Middelburg ter inzage. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het vervangen van een kozijn aan de achterzijde van een pand op het perceel Rouaanse- kaai 53; - het verbouwen van een winkelge vel op het perceel Lange Delft 8c; - het bouwen van een paardenstal op een perceel achter de Boomdijk te Nieuw- en Sint Joosland. N.B.:Het is mogelijk dat de teke verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: het bouwen van een ga rage met kap Assumburg 61 het bouwen van een blokhut Burgemeester Stemerding- laan 90 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VERGA DERINGEN VAN DE WEL STANDSCOMMISSIE: 4 februari en 4 maart 1999 Uw plan moet tenminste 2 dagen ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 28 december tot en met 31 december 1998 zijn de volgende vergunningen ver leend en/of is met de volgende meldingen ingestemd: - het bouwen van een fietsen- en motorstalling op het per ceel Torentijdweg I; - het wijzigen van een reclame aan het pand Lange Delft 25; - het aanbrengen van een reclame aan het pand Markt 21. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het col lege van burgemeester en wethou voor de vergaderdatum bij bouw en woningtoezicht ingediend zijn. INSPRAAK PLAN UITBREI DING TANDARTSENPRAK TIJK DOORNENBURG 31-33 De heren A.A. Paul en G.J. de Witte hebben een plan ingediend voor de uitbreiding van hun praktijk ruimte aan de Doornenburg 31 met de naastgelegen woning Doornenburg 33. Het plan ligt met ingang van 14 januari 1999 gedurende vier we ken (t/m 10 februari 1999) ter in zage in het stadhuis, sector stads ontwikkeling (hal, tweede verdie ping). Gedurende deze termijn kunnen, op grond van afd. 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht, schriftelijke reacties worden inge diend bij ons college, Stadhuisplein ders, Postbus 61, 4330 AB Mid delburg. VOORBEREIDINGS- BESLUITEN De burgemeester van Middelburg maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 21 december 1998 heeft verklaard dat wordt voorbereid een herziening van de bestemmingsplannen: - Buitengebied (perceel Walcher- seweg 248); - Toorenvliedt (perceel Koude- kerkseweg 129); - Groot Industrieterrein (perceel Waldammeweg). De voorbereidingsbesluiten liggen met bijbehorende tekeningen, 2, 4382 LG VLISSINGEN. Om dit plan mogelijk te maken, is het noodzakelijk dat door de ge meenteraad een zgn. voorberei- dingsbesluit wordt vastgesteld. Dit houdt in dat de gemeenteraad verklaart, dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voor bereid. Het ontwerp van dit voor- bereidingsbesluit ligt eveneens ter inzage. De indieners van een reactie krij gen bericht over de verdere be sluitvorming. Informatie is verkrijg baar bij de heer J. Francke, tel. 487282. KAPVERGUNNINGEN Wij maken bekend dat een aan vraag om een kapvergunning (in gevolge art. 4.5.2. van de Algeme ne plaatselijke verordening Vlissin- waarop de gebieden zijn aangege ven waarvoor de be treffende besluiten gelden, met in gang van 15 januari 1999 tijdens kantooruren voor een ieder ter in zage bij de sectie Bouwen en Wo nen van de dienst Stadsontwikke ling, Vlissingsestraat 21. De beslui ten treden in werking op 14 janu ari 1999. BOUWPLAN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 8, lid 4 vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Veersepoort voor het bouwen van een tuinhuisje/berging op het volkstuincomplex 'Veersepoort' aan de Geersesweg. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 15 januari 1999 geduren gen 1993) is ontvangen van: - B.J. Spuijbroek, Bachlaan 14, voor het verwijderen van twee populieren in de voortuin. Wij zijn van plan deze vergunning te verlenen. Nadere informatie over kapaanvragen kunt u krijgen bij de sector Beheer, sectie Beplan tingen,Vredehoflaan 50, telefoon 487373. Vlissingen, 13 januari 1999 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2,4382 LG Vlissin gen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. de 2 weken (tot en met 28 janu ari 1999) voor iedere belangheb bende ter inzage bij de sectie Bou wen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan iedere belanghebbende schriftelijk en gemotiveerd beden kingen indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLAN - vrijstellingsprocedure De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat een bouwplan is ontvangen dat niet in overeen stemming is met de voorschriften van het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Het gaat om het bouwen van een tuinhuisje op het perceel HOORZITTING COMMIS SIE BEZWAAR- EN BE ROEPSCHRIFTEN De voorzitter van de Commissie bezwaar- en beroepschriften Vlis singen maakt bekend dat op maandag 18 januari 1999 een openbare hoorzitting wordt gehou den in het gemeentehuis te Vlissin gen. Behandeld wordt het bezwaar van: 19.30 Een inwoner van Oost- Souburg tegen het besluit van B&W van 6 november waarbij zijn aanvraag om een bijzondere bij- drage in de. huurlasten is afgewe zen (Vangnetregeling huursubsidie) 19.50 F.A. Wiemans, H.A. Vos, T.F. Dolfing en H. Nieboer tegen het besluit van B&W van 20 no vember 1998. Het college verleen Arie van Driellaan I. Burgemeester en wethouders wil len op deze aanvraag positief be slissen. Artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maakt dit mogelijk.Voordat zij dat doen, lig gen de bouw- en situatietekenin gen m.i.v. 15 januari 1999 twee weken (tot en met 28 januari 1999) ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen, aan de Vlissingsestraat 21. In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen bij hen indienen. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag, Maximaal Text pagina 830 of www.middelburg.nl. de bij dat besluit toestemming aan Stadtskamer BV Projectontwikke ling om af te wijken van een reeds eerder verleende bouwvergunning voor drie woningen aan de Grote Abeele te Oost-Souburg. 20.10 Een inwoner van Vlissin gen tegen het besluit van B&W van 17 december waarbij zijn aanvraag om een bijzondere bij drage in de huurlasten is afgewe zen (Vangnetregeling huursubsidie) De bezwaarschriften en alle ver der op deze zaak betrekking heb bende stukken liggen de week voor de hoorzitting ter inzage in het gemeentehuis, stafbureau Be stuur (kamer 118a - eerste verdie ping). U kunt zich met vragen over de procedure wenden tot de secre taris, de heer F.H. Kuijper tel. 0118-487 438. m GEMEENTE POSTBUS 1 TEL. 0118 -555 444 4370 AA KOUDEKERKE FAX 0118 -553 025 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrij dagmiddag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geo pend. Ter inzage Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Me- liskerke, Dorpsstraat 3; Domburg, Markt I; Serooskerke, Gapingse- weg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor sommige stukken, zoals b.v. bestemmingsplannen, bouw aanvragen, sloopvergunningen en milieuvergunningen geldt een aparte regeling die steeds vermeld wordt. Bezwaar/beroep/voorlopige voorziening Volgens deAlg.Wet Bestuursrecht kan iedereen bezwaar maken te gen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een be zwaarschrift kunt u de President van de arrondisementsrechtbank ook verzoeken om, tegen vergoe ding, een voorlopige voorziening te treffen. Info: 0118-597569 Vrijstellingsprocedure Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor het vergroten van het transformator station aan Molenstraat te Grijps- kerke. Het bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse gelden de bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruikmaking van de in het betreffende bestem mingsplan opgenomen mogelijk heid vrijstelling te verlenen. In ver band hiermee liggen de bouw- en situatietekening van 14-1 t/m II- 2-99 voor iedereen ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, lo catie Gapingseweg I a te Seroos kerke tijdens openingstijden. Gedu rende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke be denkingen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. BOUWISLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het bouwen van een opslag ruimte Zuidweg 2; Koudekerke - het verbouwen/uitbreiden van een restaurant Vlissingsestraat 38-40; Serooskerke - het bouwen van een bedrijfs ruimte aan de Plantlustweg Veere - het bouwen van een schuur/be drijfsruimte aan de Plantlust weg; Vrouwenpolder - het bouwen van een berging Vuurbakenstraat 12; - het uitbreiden van een berging Schorrestraat 17; - het uitbreiden van een zomer huis Hopman de Rijklaan 91; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden inge diend nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 13 we ken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGEN/MELDINGEN In de periode van 30-12-98 t/m 7-1-99 zijn de volgende vergun ningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd. Koudekerke - het bouwen van een (zit)tribune op het voetbalveld aan de Big- gekerksestr.; Veere - het bouwen van een keuken en bijkeuken B. de Langestr. 12; - het bouwen van een magazijn en serre Kapellestr. 11 Westkapelle - het bouwen van een berging Beatrixstr. 22; Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om be zwaar te maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden mel dingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Alg. Wet Be stuursrecht kan dat binnen 6 we ken. De termijn van het indienen van bezwaren vangt aan op de dag na verzending van de vergunning aan de aanvrager. Een bezwaarschrift moet schrifte lijk, ondertekend en gemotiveerd bij B&W van de gemeente Veere worden ingediend. U kunt hierover mondelinge informatie krijgen bij mevrouw LM. Louwerse, tel. 0118 597635. De gemeente vergadert Commissies vergaderen in het ge meentehuis te Koudekerke. Commissie Ruimtelijke Ordening, Volkshuis vesting en Milieu donderdag 14 januari 19.30 uur Voorstel tot: - vaststellen van een voorberei- dingsbesluit voor het perceel J. Tooropstraat 2 te Domburg - vaststellen van een voorberei- dingsbesluit voor een gebied na bij Dorpsstraat 3a te Gapinge voor een tuinhuis - vaststellen van voorbereidings besluiten voor Kustlicht II te Zoutelande en het voormalige bedrijventerrein te Grijpskerke - aangaan van een grondruil voor een toekomstige uitbreiding van de kern Biggekerke Commissie Openbare Werken maandag 18 januari om 16.00 uur - een krediet voor de vervanging van cq. het onderhoud aan be staande gemeentelijke speel- voorzieningen. - informatie over bouw gemeente huis. Commissie Economische Zaken dinsdag 19 januari om 16.00 uur gaat niet door Commissie Welzijn, Sociale Zaken, Onderwijs, Sport/Volksgezondheid en Cultuur dinsdag 19 januari om 19.30 uur Voorstel tot - het gedeeltelijk gegrond verkla ren van het bezwaarschrift van de Jhr Willem Versluijs-school te Aagtekerke tegen het besluit tot het vaststellen van de afreke ning andere voorzieningen bij zonder onderwijs. - het benoemen van bestuursle den in het bestuur van de open bare rechtspersoon openbaar primair onderwijs Walcheren. - het beschikbaarstellen van een krediet van 75.000,- voor uit voering van het lokale jeugdbe leid. - het voteren van een krediet voor de vervanging van c.q. het on derhoud aan bestaande ge meentelijke speelvoorzieningen. - het instemmen met de rekening 1997, verlenging erfpachtover eenkomst, en gedeeltelijke goed keuring begroting 1998, Stich ting Gemeenschapsbelangen Domburg-Oostkapelle. - deelname aan het project Ho me-Start en een subsidie van 4.500 per jaar beschikbaar te stellen gedurende de proefperio de van twee jaar 1999-2000). Commissie Algemeen Bestuur en Financiën woensdag 20 januari om 20.30 uur - Vervanging UNIX-computer. - Beschikbaar stellen krediet voor aanschaf publikatieborden ten behoeve van verkiezingen. - Voteren van een krediet voor de vervanging van c.q. het onder houd aan bestaande speelvoor zieningen. - Deelname aan project Home- Start en beschikbaarstellen sub sidie van 4.500 per jaar ge durende de proefperiode van twee jaar 1999-2000). - Vaststelling 6e begrotingswijzi ging/999. - Vaststellen van een proces-be sluit en het wijzigen van de de legatieverordening. - Beschikbaar stellen krediet van 75.000 voor voortgang jeugd beleid. - Rekening 1997 en begroting 1999 van de Stichting Gemeen schapsbelangen Domburg-Oost kapelle en verlenging erfpachto vereenkomst Schuttershof. - Voorstel met betrekking tot het verstrekken van geldleningen aan derden. - Voorstel tot grondruil te Bigge kerke met de heren B. Koets jr. en sr. te Biggekerke. Koudekerke, 13 januari 1999 Burgemeester en Wethouders van Veere >x. De opruiming gaat in de versnelling! Bi) l'oi Stoutenbeek zijn de exclusieve opruimingsweken weer begonnen. Kom langs in onze filialen en ontdek behalve de scherpe aanbiedingen ook de JA- attitude van onze medewerkers. Interieurspeciallsten die u als geen ander kunnen adviseren en informeren, maar die in de eerste plaats goed naar uw wensen kunnen luisteren. Korlom. met de ,1 Valtitude van Pot Stoutenbeek worden al uw wensen vervuld, omdat wij u nooit NEE zullen verkopen. Steek daarom bij ons uw licht op voor stijlvolle interieuraanbiedingen en profiteer ook van hoge kortingen op topmerken als Jori. B&B Italia. Casslna, Leoluv. Montis. Gelderland en Interliibke. Pot Stoutenbeek. Nieuwendijk 89, Axel, Zeeuws-Vlaanderen. Elke zondag geopend van 13.00 tot 18.00 uur. Telefoon (0115) 56 20 10. SieMatic keukenstudio 1e verdieping. Bezoek ons ook op Internet: www.stoutenbeek.nl Wij komen graag"*Suis. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp Tel. (0113) 61 25 89 Fax (0113) 61 27 26 www.landlust.nl info@landlust.nl Restaurant/Partycentrum Brunch buffet Restaurant Partyruimte Barbecue menu Q 49,50 Dun gesneden Breugelhesp met een Frisse Salade en Krokante Groenten. Licht gebonden Tomatensoep met bieslook Een Matelot van Gepocheerde vis met fijne Groenten en een Witte Wijnsaus of Stoofpot van Lamsvlees met Pasta en Champignons Een Taartje van Vanille Mousse met Chocolade Roomijs en Frambozensaus menu O 59,50 Bonte Salade met Kaas, Bleekselderij, Spekjes, Radijs en een Italiaanse Kruiden Vinaigrette Heldere Runderbouillon met Verse Tuinkruiden Een verfrissing van Citroen Madeiravis op een bedje Aromatische Groenten en een Kreeftensaus of Gebakken Hollandse Biefstuk met een Stroganoffsaus menu O 69,50 Een Frisse Salade met gerookte Zalm, Radijs en een Peterselie Vinaigrette Een romige crème van Prei met Reepjes Sliptong Gestoofde Red Snapperfilet met Gepocheerde Oesters en een Venkelsaus Een verfrissing van Citroen Hertenbiefstukjes met Champignons en een Lichte Pepersaus Lauwwarme Appel in Krokant Bladerdeeg met Kaneelroomijs Een IJstaartje van Aardbeiensorbet en Vanille Ijs met Krokante Eiwit Schuimpjes

de Faam | 1999 | | pagina 8