Bruidshuis Fiësta Tiedschrift Noe: het eerste kaarsje! Makelaarskantoor Bek breidt dienstenpakket uit gezelliger en exclusiever KIJKERS KIEZEN FOCUS s Maandag 28 december 1998 FAAM/VLISSINGER Het Middelburgse Bruidshuis Fiësta is verhuisd van Dam 8 naar Dam 77. Volgens eigenaars Conny en Rudi Outermans is de verhuizing vooral om de klanten nog beter te kunnen helpen. „We hebben een nieu we manier om onze klanten te helpen", verduidelijkt Rudi Ou termans. „En een ge zelliger pand hoort daarbij. De klant moet zich weer echt koning gaan voelen". Het Zeeuwse tijd schrift Noe mag één kaarsje op de verjaar dagstaart zetten. Vrijdag 19 december 1997 werd tenslotte het nulnummer van dit eerste Zeeuwsta- lige tijdschrift gepre senteerd. Precies een jaar na dato, op maandag 21 decem ber, is die vierde uit gave in de reeks, Noe nummer 3, van de persen gerold. Waterstanden 06-9771 Weerbericht 06-9775 Allerlei Sport Ouderen Cursus Makelaarskantoor Bek in de Nederstraat in Middelburg speelt voortaan met 'twee spit sen'. Het bedrijf is tien jaar ge leden opgezet door Hans Bek. Sinds kort is Arjen Jeras zijn compagnon, een kersverse ma kelaar met ruime ervaring op bouwkundig gebied. Bek en Je ras breiden het dienstenpakket van het kantoor uit met bouw kundige rapporten voor hui zenverkopers. DINSDAG SNEL GEBOEKT WOENSDAG DONDERDAG^ ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG 12,50 retour voor uw kant en klare leesbril! Focus is te vinden aan de Nieuwe Burg in Middelburg. Voor informatie: 0118-625310. 7 Het nieuwe pand van Bruidshuis Fiësta is gezelliger en intiemer. (Foto Jaap Wolterbeek) Het nieuwe onderkomen van Bruidshuis Fiësta is wat klei ner dan de vorige behuizing. Aan sfeer heeft de zaak echter niets hoeven in te leveren. „Dat past eigenlijk in onze nieuwe opzet", weet Rudi Ou termans. „We gaan onze klan ten voortaan op afspraak hel pen. In deze branche werkt dat heel goed want je moet toch de nodige tijd voor een bruid kunnen uittrekken". As pirant-bruiden die bij Fiësta een jurk gaan uitzoeken krij gen eerst een kop koffie of thee aangeboden. „Onze ver koopster gaat eerst met de klant praten", aldus Outer mans. „Eigenlijk is het zo dat na dat gesprek al min of meer duidelijk moet zijn wat voor soort jurk de klant wil". In het nieuwe bruidshuis hangen zo'n driehonderd exclusieve bruidsjaponnen die in prijs va riëren van achttienhonderd tot tweeduizend gulden. Outer mans: „Een bruid geeft ge middeld zo'n tweeduizend gulden uit aan een mooie jurk. Dan mag je toch wel verwach ten dat je in alle rust wordt geholpen. Drie bruidjes tege lijk in de zaak werkt gewoon niet". Outermans gaat er prat op dat de jurken die hij ver koopt geen 'eenheidsworst' zijn. ,Het moet niet zo zijn dat een bruidje in het stadhuis een an dere bruid tegenkomt in de zelfde jurk. En voor een exclu sieve bruidsjapon hoefje echt niet naar Rotterdam of een andere grote stad. Veel men sen denken dat we hier in een achtergebleven gebied zitten maar dat is al lang niet meer zo. Je kunt hier net zo'n bij zondere jurk kopen als in Rot terdam". Bruidshuis Fiësta is lid van de Nederlandse Vereniging van Gerenommeerde Bruidshui zen. „Daar kom je niet zomaar bij", weet Outermans. „Er zijn in Nederland maar vijfentwin tig bruidshuizen bij aangeslo ten. We hebben onder meer een eigen collectie jurken". Daarnaast zijn alle leden ook lid van Mitex, een branche-or ganisatie voor de kledingbran- che. „We hebben zelf een waarborgfonds opgezet. Dat wil zeggen dat als een bij het fonds aangesloten zaak bij voorbeeld failliet gaat of door brand verwoest is de bruiloft gewoon door kan gaan. Pre cies de goede jurk wordt dan gewoon door een andere zaak geleverd zodat de bruid niet op het laatste moment op zoek moet naar een nieuwe jurk". De redactie van Noe is bui tengewoon tevreden over de eerste jaargang. Het aantal abonnees is gestegen van ongeveer 285 bij het ver schijnen van het eêrste vol waardige nummer in april dit jaar tot de ongeveer 425 abonnees die Noe nu telt. - Via de betere Zeeuwse boek handels werden nog iets meer Noe's verkocht. Ook de kwaliteit van het blad is in de loop van de eerste jaargang behoorlijk toegenomen. Er werken steeds meer auteurs uit steeds meer delen van Zeeland mee aan Noe. In het decembernummer staat zelfs de eerste bijdrage uit het taalkundig sterk aan Zeeland verwante West-Vlaanderen. Die bijdrage is van Bart Boone uit Bavikhove, in de buurt van Kortrijk, een kilo meter of twintig van de grens met Frankrijk. In totaal schreven in de eerste jaar gang liefst 29 auteurs in to taal zo'n 70 bijdragen voor Noe en verschenen er meer dan 130 pagina's in Zeeuws dialect. Dat zijn meer pagina's dan er in 1997 en 1998 samen aan reguliere dialectuitgaven is verschenen. In het afgelopen jaar werd ook de spelling van het Zeeuws in Noe aangepast. Er bleken bij sommigen na melijk wat reserves te be staan tegen het oorspronke lijke spelsysteem. In de zo juist verschenen Noe num mer 3 zijn de dialectverschil len tussen bijvoorbeeld Wal cheren en Zuid-Beveland, Tholen en Schouwen veel duidelijker dan voorheen te zien, zonder negatieve ge volgen voor de leesbaarheid. Ook het Zeeuws-Vlaams ziet er nu veel Zeeuws-Vlaamser uit: een werkwoord als lopen werd voorheen gespeld als 'lopen', nu is dat 'loöpn'. In Noe nummer 3, dat sinds de dag voor kerst in de win kels ligt, onder andere aan dacht voor een schoonmaak project in West-Zeeuws- Vlaanderen, de november- mars door diezelfde streek, het Festival Zeêland Noe dat in september in Fort Ram- mekens plaatsvond en de nog altijd zeer geliefde Wal- cherse schrijver Hendrik ('Ei- ne) Sturm. En verder volop Zeeuwse winterwarmte in de vorm van sfeervolle verha len en gedichten in Zeeuws dialect. Noe nummer 3 telt veertig pagina's en is te krij gen bij de betere Zeeuwse boekhandel. Wat te melden? Postbus 18, 4380 AA Vlissingen Dinsdag 29 december t/m woensdag 6 januari huisartsen Middelburg: Vrijdag 1 januari tot 23 uur F.J. Heere, JH. Huyssenstraat 15, tel. 639933 Zaterdag 2 ianuari tot 23 uur: A.P. Bruijnzeel. Herengracht 68, tel. 639933 Zondag 3 januari tot 23 uur FJ. Heere, J.H Huyssenstraat 15. tel. 639933. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17 30 tot 18 uur (zonder afspraak). Vlissingen: Vrijdag 1 januari tot 24 uur A.A.M. Termeer en F van den Berg, Ro- senburglaan 1, tel 465253. Zaterdag 2 ja nuari tot 24 uur. 4. van der Griek, Badhuis straat 46, tel. 412950 Zondag 3 januari tot 24 uur: B. Bosch. Badhuisstraat 81, tel. 412233. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12 30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder af spraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arne- muiden, Gezondheidscentrum Middel burg-Zuid (praktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Visser): Vrijdag 1 januari tot 24 uur: J.C Ponten, Oude Rijksweg 4, Nieuw en St. Joosland, tel. 627664. Zaterdag 2 ja nuari tot 24 uur: C Wattel. Dorpsstraat 19, Ritthem, tel. 461630. Zondag 3 januari tot 24 uur: R.G.G. Groot, Prins Bemhardstraat 2 Arnemuiden, tel. 601308 Visites aanvra gen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12 30 tot 13 uur en van 17 30 tot 18 uur Grijpskerke, Gapinge, Oostkapelle, Ser- ooskerke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: Vrijdag 1 januari, zaterdag 2 ja nuari en zondag 3 januari: R. Ubels en M. Helmes, 't Plein 2, Serooskerke, tel. 591212. Aagtekerke, Biggekerke, Domburg, Koudekerke, Meliskerke, Westkapelle en Zoutelande: Donderdag 31 december vanaf 18 uur tot zaterdag 2 januari 12 uur: PK Noorlander, Middelburgsestraat 94, Koudekerke, tel. 551231 Zaterdag 2 janu ari vanaf 12 uur tot zondag 3 januari 24 uur: F. van Eede, De Casembrootstraat 24. Westkapelle, tel. 571234. West- en Midden-Walcheren: Vrijdag 1 ja nuari, zaterdag 2 januari en zondag 3 janu ari: B. Bouwense, Valkenisseweg 42, Big gekerke, tel. 552190 tandartsen Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: Dinsdag 29 december PH.E. Cappenberg, A. Gogelweg 59, Vlissingen, tel. 465557 Woensdag 30 december: A.E.B. Schotel, Korte Geere 27, Middel burg, tel. 624169 Donderdag 31 decem ber: F Reijmerse. Watertoren 2, Middel burg, tel. 627929. Vrijdag 1 januari- A D. de Stigter, Van Borselelaan 38, Veere, tel. 501830. Zaterdag 2 januari en zondag 3 ja nuari. G.J. de Witte, Doorneburg 31, Vliss ingen, tel. 478811. apotheken Middelburg: van dinsdag 29 december tot donderdag 31 december (geopend van 8.30 - 18 uur): Apotheek Stromenwijk 't Zand, Maasstraat 58, tel 635565. van don derdag 31 december tot vujdag 8 januari (geopend van 8.30 - 18 uur): Apotheek Hummelen, Markt 69, tel. 612134. Vlissingen: van dinsdag 29 december tot donderdag 31 december (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Paauwenburg, Dreesstraat 2a, tel 470717. Van donder dag 31 december tot vrijdag 8.januari (geo pend van 8.30 -17 uur): Apotheek Van de Sande, Badhuisstraat 30-36, tel. 412066. verloskundigen" Vlissingen en Oost-Souburg: Donderdag 31 december en vrijdag 1 januari: H. Ha ment, iel 471140 Zaterdag 2 januari en zondag 3 lanuari: S. vd. Kaaden, tel 471140. Middelburg: Van donderdag 20 uur tot zon dag 20 uur: K. Boot, tel. 639865 dierenartsen Kleine huisdieren: (gezelschapsdieren): Donderdag 31 december en vrijdag 1 janu ari tot 24 uur. E. van den Akker en M de Bruijn, Kanaalstraat 3, Oost-Souburg, tel. 460860 Vrijdag 1 januari vanaf 24 uur t/m zondag 3 januari: C. Brink, Meanderlaan 326, Middelburg tel. 611011. Spreekuren zonder afspraak: 11-12 uur en 17-18 uur. Dierenartsenpraktijk Middelburg: (grote huisdieren) tel. 633803. Visites aanvragen van 8-9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Domburgseweg 33A, Oostkapelle, tel. 581443 Behandeling kleine huisdieren op afspraak. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: (kleine huisdieren). Kelderweg 1, tel 592838 Dierenarts A. Meijns, Oostkapelseweg 12, Grijpskerke, tel. 593060. Vrijdag, zater dag en zondag: geen dienst. Yoga - Docente Froukje Slag boom uit Middelburg begint bin nenkort met een nieuwe serie yogalessen. Yoga is gericht op de éénheid van lichaam en geest. De lessen worden gegeven op maandagmiddag, dinsdagavond en donderdagmorgen en zijn be doeld voor iedereen, ongeacht conditie en leeftijd. Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0118- 623510. Mitch - Op initiatief van de on dernemingsraad van de ge meente Veere hebben mede werkers van de gemeente de helft van hun kerstgratificatie beschikbaar gesteld aan de slachtoffers van orkaan Mitch in Midderi-Amerika. Het college van burgemeester en wethou ders heeft het bijeengebrachte bedrag vervolgens verdubbeld tot tienduizend gulden. Jeugdkoor - Ella de Nooijer uit Vlissingen is bezig met de oprichting van een jeugdkoor. Als dirigente is Emilia Tabatch- nik-Li uit Rusland aangetrokken. Bij voldoende belangstelling worden er lessen gegeven op woensdagmiddag van 14 tot 15 uur voor sopranen en van 15 tot 16 uur voor alten. De lessen' worden gegeven in wijkcentrum Open Hof aan de Alexander Go gelweg in Vlissingen. Inlichtin gen en/of aanmelding, tel. 0118- 464106. Neeltje Jans - Zondag 2 janu ari wordt op het voormalige werkeiland Neeltje Jans een wandelexcursie gehouden. De excursie vertrekt om 14 uur van af de parkeerplaats Waterland aan de Oosterscheldekant van het eiland. Stedelijk Museum - Na een intensieve training zijn een aan tal enthousiaste vrijwilligers klaargestoomd voor het geven van rondleidingen in het Stede lijk Museum in Vlissingen. Zon dag 3 januari en 10 januari wor den de eerste rondleidingen gratis verzorgd Kernthema is de maritieme collectie van het mu seum en in het bijzonder de ob jecten van de Verenigde Oost- Indische Compagnie, de VOC. De rondleidingen beginnen om 14 uur. Het Stedelijk Museum is te vinden aan het Bellamypark 21. Winterfeest - In de Imkerij in Poppendamme wordt van 28 tot en met 30 december het win terfeest voor kinderen gehou den. Poppenspel Parabel speelt om 13.30 en 15 uur De Beer en het Varkentje. Mevrouw Joep leert jonge kunstenaars hoe je met bijenwas prachtige kaartjes en sjaaltjes kunt maken. Bij me vrouw Marriet kun je een ijs- hoofd of berenkop laten schmin ken en er zijn ook leerzame en leuke workshops. Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0118- 616966. Zeeuws Biologisch Mu seum - De fossielenexpositie van het Zeeuws Biologisch Mu seum in Oostkapelle is gemo derniseerd. De nieuwe titel van de tentoonstelling is 'Sporen uit de ijstijd'. In de expositie wor den onder meer het leven van de mammoet en de wolhange neushoorn in Zeeland tijdens het pleistoceen getoond. Ook het lunchcafé van het museum is vernieuwd. Snorkeltocht - Aan de boule vard van Vlissingen wordt vrij dag 1 januari de traditionele snorkeltocht gehouden. De zwemmers gaan om 14 uur ter hoogte van de duiktoren te wa ter. Het einde van de to.cht vindt omstreekt 14.35 uur plaats. Open tafel - De Stichting Wel zijn Ouderen Platteland Walche ren is begonnen met een 'open tafel' project. De stichting biedt de mogelijk-om eens per maand een warme maaltijd in de ont moetingsruimte van de Gerefor meerde kerk in Gapinge te ge bruiken. De open tafel wordt el ke derde woensdag van de maand gehouden. Het doel van de open tafel is om ouderen de mogelijkheid te geven om socia le contacten te maken met me de dorpsbewoners. Godsdienstfilosofie - Bij de Zeeuwse Volksuniversiteit be gint maandag 18 januari de cur sus godsdienstfilosofie. De cur sus beoogt het denken van de Joodse filosoof Levinas toegan kelijk te maken. De cursus wordt gegeven op tien avonden van 19.30 tot 21.30 uur in het ZVU-bureau aan de Spanjaard straat in Middelburg. Inlichtin gen en/of aanmelding, tel. 0118- 634800. Babymassage - Vanaf dins dag 5 januari geeft fysiothera peute Maya Lentze een cursus babymassage. De lessen wor den gegeven op dinsdagmorgen van 10 tot 11 uur. Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0118- 636054. Bek heeft in Jeras precies de partner die hij zocht. Nee, hij zegt het niet met zoveel woorden, maar in zijn geval is zwijgen goud. Hans Bek, tien jaar geleden voor zichzelf begonnen, kent het klappen van de zweep en weet dat het goed zit. Jeras immers, schoot als een raket door zijn stu die als makelaar en -beter nog- hij bezit de eigenschappen die Bek bij een eventuele compagnon zocht. Bovendien durfde Je ras de gok aan. Hij zat al redelijk 'gebei teld' als projectleider bij een aannemings bedrijf, maar de uitdaging was sterker. Hans Bek: „Ik had een soort profielschets in gedachten. Ik wilde geen poespas, maar gewoon een harde werker met wie het goed zou klikken". Een van de specialiteiten van Makelaars kantoor Bek is de dienstverlening op bouwkundig gebied. Als voormalig pro jectleider bij een aannemingsbedrijf heeft Arjen Jeras flinke ervaring opgedaan op het gebied van bouwkundige taxaties en dat sluit aan bij de ontwikkeling waarin de verkopende partij meer dan in het verle den verantwoordelijk is voor de bouwkun dige staat van het te verkopen pand. Arjen Jeras: „Wij willen naast taxatie- ook bouwkundige rapporten gaan maken voor de verkopers. En dan bedoel ik ook zaken als bodem- en milieuproblematiek. Dat is toch een vrij unieke dienst die wij kunnen verlenen en daarmee garanderen we bij voorbeeld een optimale belangenbeharti ging voor de verkopende partij". Hoewel de gelederen van Makelaarskan toor Bek met de komst van Jeras flink zijn versterkt heeft het duo ervoor gekozen om geen andere naam te nemen. „Nee", zegt Jeras. „Hans is natuurlijk al een tijdje bezig dus de naam is al bekend. Ik zou het wel leuk vinden als iedereen ons strakt kent en dat we in een adem genoemd worden met de wat grotere makelaarskantoren. Wij zijn wat kleiner, maar daarin ligt juist onze kracht. Het gaat om een vakkundige en persoon lijke benadering". Aan de andere kant voelde Hans Bek al enige tijd aan dat het tijd was voor uitbreiding van zijn kantoor. „Als je goed bent, kun je niet al te klein blijven. Dan moet je ook de omvang van het werk aankunnen", besluit Bek. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, ta feltennissen, 20 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, sjoelclub, 14 u. Bachten Reede Vlis singen, handwerkgroep voor 55 plussers, 14 u. Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, ontmoe tingsmiddag voor 50- plussers, 14 u. FNV Zee land: telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 10- 12 u., tel. 625655. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlis singen, koersbal, 13.30 u. Wijkcentrum Schelde buurt Vlissingen, Country Line-dansen, beginners 18.30 u., gevorderden 19.30 u. Wijkcentrum Open Hof Vlissingen, soosmiddag voor 50 plussers, 13.30 u. Dienstencentrum Ou deren Westkapelle, wekelijkse soos 55-plussers, 19 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, kinder club 6 t/m 12 jaar, 14 u. Midgard Middelburg, grootbeeldvideofilm, 20 u. Stichting In- en Uit loophuis Vlissingen, sociaal spreekuur, 13.30-17 u. Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, ontmoe tingsmiddag voor 50-plussers, 14 u. FNV Zee land: telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 13- 16 u., tel. 625655. Buurthuis Aldegonde Vlissin gen, oud en nieuw vieren met koud buffet, oliebol len en muziek, 20 u. De Parel Domburg, kinderbowlingtoernooi, 16.30 u., aanmelden voor 15 u. Wijkcentrum Schelde buurt Vlissingen, nieuwjaarsreceptie, 14 u. De Parel Domburg, bowlingtoernooi, 16.30 u., aan melden voor 15 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, sociaal spreekuur 9.30-12 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, soosmiddag, 13.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, sjoelen, 18.30 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, ta feltennissen, 20 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, sjoelclub, 14 u. Bachten Reede Vlis singen, handwerkgroep voor 55 plussers, 14 u. Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, ontmoe tingsmiddag voor 50- plussers, 14 u. FNV Zee land: telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 10- 12 u., tel. 625655. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlis singen, koersbal, 13.30 u. Wijkcentrum Schelde buurt Vlissingen, Country Line-dansen, 18.30 u. Hof Domburg, kijkdozen maken, 10 u. Wijkcentrum Open Hof Vlissingen, soosmiddag voor 50 plussers, 13.30 u. Dienstencentrum Ou deren Westkapelle, wekelijkse soos 55-plussers, 19 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, kinder club 6 t/m 12 jaar, 14 u. Midgard Middelburg, grootbeeldvideofilm, 20 u. Stichting In- en Uit loophuis Vlissingen, sociaal spreekuur, 13.30-17 u. Hof Domburg, tasje schilderen, 10 u. De Parel Domburg, kinderbowlingtoernooi, 16.30 u., aan melden voor 12 u. Clubhuis Willen is Kunnen Vlissingen, wandelmorgen voor 50-plussers, 9 u. (advertentie) Dal doen we natuurlijk niet zomaar. De kant en klare leesbril van de drogist of van een warenhuis is niet zo onschuldig als het lijkt. Bij iedereen is de pupilafstand verschillend. Daar is echter in de kant- en klare leesbril geen rekening mee gehouden. Een gevolg daarvan kan zijn dat u snel vermoeide ogen hebt of zelfs dubbelziet. Bovendien laat de optische zuiverheid van de glazen nog al eens te wensen over. Om maar te zwijgen over het feit dat de meeste mensen links en rechts een andere sterkte nodig heb ben. Bent u zuinig op uw ogen? Dan adviseren wij een leesbril op maat. Wij doen gratis een oogmeting en maken voor u deze leesbril aangepast voor uw ogen. Voor 99.- incl. glazen ongeacht de sterkte. Levert u de kant en klare leesbril bij ons in, en u krijgt 12,50 terug. Daarmee is het geld dat u aan uw kant en klare leesbril hebt besteed in ieder geval niet weggegooid. 1 2 3 4 5 6 7- - 8 9 10 11 12 13 14 15 -1 Omschrijving: Op iedere horizontale rij moeten drie woorden worden ingevuld van respectievelijk, zeven, vijf en zeven letters. De laatste twee letters van het eerste woord zijn de eerste twee letters van het middelste woord; de eerste twee letters van het laatste woord zijn de laatste twee letters van het middelste woord. Na juiste oplossing leest u in de aangegeven verticale kolom de naam van een vogel. Omschrijving: 1 .uit cacao bereide lekkernij - beddegoed - ingesloten stuk land 2.het lekken - schuin toelopen - couvert 3.machtiging - kleinste deeltje van een element - bundel verhalen 4.een aalmoes vragen - deel van een ledemaat - stroomlevering 5.karakter - zitmeubel - onderarmbeen 6.schepping - onbepaald voornaamwoord - belezen 7.bergplaats voor linnengoed - rund - ondervinden 8.toffee - oude lengtemaat (mv.) - onderzoek 9.zeegroen - tegenzin - droombeeld 10.ijlbode - voornaamwoor delijk bijwoord - letterspel 11.bedwelming - droog (Ital.) - deel van een vliegtuig 12.zinnebeeldig plaatje (hist.) - godsdient in Soedan - hoofdtooi voor een vorstelijk persoon 13.het kopen - eerste recht van koop - ieder 14.einder - schande - serieus 15.zeer gewild - stijf - plezierig. De oplossing van de puzzel van vorige week luidt: detailhande laar. WM- Harts Bek (links) met zijn nieuwe 'spits' Arjen Jeras.

de Faam | 1998 | | pagina 7