KAPOT STOPLICHT EIST MENSENLEVENS INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLiSSINGEN MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE DE MAATSCHAPPIJ. DAT BEN JIJ. SIRE 16 FAAM/VLISSINGER Woensdag 16 december 1998 INFORMAT IE V OVERHEID GEMEEN! E POSTBUS l w p p |p| 4370 AA KOUDEKERKE V JZ, E, IVT TEL.0118 -555 444 FAX 0118-553 025 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrij dagmiddag). De afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geo pend. Ter inzage Stukken die op de gebruikelijke wijze ter inzage liggen kunt u tij dens openingstijden inzien bij Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Me- liskerke, Dorpsstraat 3; Domburg, Markt I; Serooskerke, Gapingse- weg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor sommige stukken, zoals b.v. bestemmingsplannen, bouw- aanvragen, sloopvergunningen en milieuvergunningen geldt een aparte regeling die steeds vermeld wordt. Bezwaar/beroep/voorlopige voorziening Volgens de Algemene Wet Be stuursrecht kan iedereen bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunnin gen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellingen). Dat moet schrif telijk, gemotiveerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de ge meenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken om, te gen vergoeding, een voorlopige voorziening te treffen. Info: 0118- 597569 Wet Geluidhinder Wij willen Gedeputeerde Staten vragen om vaststelling van hogere grenswaarden op grond van de Wet geluidhinder tengevolge van het wegverkeer op een aantal wegvakken in het buitengebied. Het ontwerp-verzoek ligt m.i.v. 17-12-98 t/m I3-I-99 (vier we ken) voor iedereen ter inzage bij de volgende afdelingen: - Voorlichting, Dorpsplein 28 te Koudekerke; - Bouwen en Wonen, Gapingse- weg I a te Serooskerke. Gedurende deze termijn van vier weken kunnen opmerkingen ten aanzien van het ontwerp schrifte lijk bij het college van burgemees ter en wethouders worden inge diend. Op 6-/-99 om 13.30 uur zal op de locatie Gapingseweg I a te Se rooskerke een openbare zitting worden gehouden, waarin ieder een de gelegenheid wordt gegeven mondeling zijn/haar zienswijze over het ontwerp-verzoek kenbaar te maken. Art 19 Wet RO Er is een aanvraag binnengeko men om vergunning ingevolge de Woningwet voor het uitbreiden van een pluimveestal, het bouwen van twee opslagloodsen en het bouwen van een tweede bedrijfs woning Middelburgseweg 42 te Grijpskerke; Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Door de gemeenteraad is ver klaard, dat voor desbetreffend be stemmingsplan een herziening wordt voorbereid. Het bouwplan is in overeenstemming met de in voorbereiding zijnde herziening. Wij zijn voornemens door toepas sing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50 lid 6 van de Woningwet de vergunning te verlenen nadat van Gedeputeerde Staten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar zijn ontvangen. In verband hier mee ligt het bouwplan met ingang van 17 t/m 3l-l2-1998 gedu rende de openingstijden ter inza ge op de afdeling Bouwen en Wo nen, zie inzage en openingstijden. Gedurende deze periode bestaat voor u de gelegenheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. Art I8AWRO. Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor het bouwen van een berging op het perceel Beatrixstraat 22 te West kapelle. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende be stemmingsplan.Wij zijn van plan de vergunning te verlenen door toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In verband hiermee ligt de bouw en situatietekening van tijdens de openingstijden voor een ieder ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen, zie inzage en openingstij den. Gedurende deze periode be staat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen dit bouwplan bij het college in te die nen. Vrijstellingsprocedure Er is een aanvraag om bouwver- gunning binnengekomen voor: 1. het bouwen van een garage/berging Veerseweg 14 te Veere. 2. het bouwen van een mesttunnel Boudewijnskerke 56 te Zoute- lande; De bouwplannen voldoen niet ge heel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in het betreffende bestemmingsplan opgenomen mo gelijkheid vrijstelling te verlenen. In verband hiermee liggen de bouw en situatietekeningen van I7-I2- 98 t/m 13-1-99 tijdens de ope ningstijden voor iedereen ter in zage op de afdeling Bouwen en Wonen, zie inzage en openingstij den. Gedurende deze periode be staat voor u de mogelijkheid schriftelijke bedenkingen tegen de bouwplannen bij het college in te dienen. Aanwijzing beschermd monu ment als bedoeld in de Mo numentenwet I988. Wij maken bekend dat de Staats secretaris van Onderwijs, Guituur en Wetenschappen bij besluit d.d.25-l 2-98 diverse terreinen aan de Ooststraat/Domburgseweg/Schuit- vlotstraat en Badstraat te Dom burg met daarin sporen van de vroeg-middeleeuwse ringwalburg heeft aangewezen als beschermd monument als bedoeld in de Mo numentenwet I 988. Bedoeld be sluit ligt vanaf heden gedurende vier weken voor iedereen ter inza ge in Koudekerke en Serooskerke (zie inzage en openingstijden). Aanvraag monumentenver gunning Er is een aanvraag binnengeko men om vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het uitbreiden van het plaatsen van een gevelsteeen boven de deur van het pand Markt 9 te Veere. De aanvraag ligt van I 7 t/m 3 l-l2-98 voor iedereen ter inzage in Serooskerke (zie inzage en openingstijden). Gedurende bo vengenoemde termijn kan ieder een eventuele zienswijze daarte gen schriftelijk indienen bij het col lege. Bouwlsloopaanvragen (bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Biggekerke - het plaatsen van een veevoeder silo Kluithoekweg 3 Domburg - het bouwen van een zomerwo ning Kanonweistraat 12; - het uitbreiden van een woning Wijngaardstraat 8; Koudekerke - het bouwen van een waranda Dommelrode 14; Meliskerke - het uitbreiden van een woning burgemeester Adelaarstraat 38; Oostkapelle - het verbouwen/uitbreiden van een zomerhuis Dunopark 11; Serooskerke - het bouwen van een dak op de garage De Meystraat 11 Westkapelle - het plaatsen van twee dakka pellen Hogeweg I; Zoutelande - het verbouwen van de voorgevel van een zomerwoning St.Jans- kerke 4 - het uitbreiden van een woning Bosweg 22 Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/'sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). - Verleende (bouw)vergunnin- gen/meldingen. In de periode van 7 t/m I l-l2-98 zijn de volgende vergunningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd: Domburg - het plaatsen van een garage Duinenburg 23; Meliskerke - het uitbreiden van een woning Burg. Adelaarstraat 38; Veere - het gedeeltelijk slopen en uit breiden van een woning Veerse weg 4; - het bouwen van een carport Veerseweg I07; - het slopen en herbouwen van een toiletgebouwtje Landschuur- weg 5 Westkapelle - het slopen van een zomerhuis Joossesweg I90; - het slopen van een sanitair pa viljoen Joossesweg 2; - het plaatsen van twee dakka pellen Hogeweg I; Serooskerke - het bouwen van een woning en garage Torenstraat 43; Zoutelande - het uitbreiden van vijf zomerhui zen Noordendolfer 2-8; Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om be zwaar te maken tegen overheids besluiten (dus ook tegen bouwver gunningen, akkoord bevonden mel dingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken. De termijn van het indie nen van bezwaren vangt aan op de dag na verzending van de ver gunning aan de aanvrager. Een be zwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van de gemeente Veere worden inge diend en voorts worden onderte kend en gemotiveerd. Info: Ol I8- 597635 Wet milieubeheer Terinzagelegging aanvraag en ontwerp-beschikking uitbrei ding en veranderen inrichting Vrouwenpolderseweg 75 en Schoolstraat ong. te Vrou wenpolder. Wij maken bekend, gelet op de desbetreffende bepalingen van de Alg.Wet Bestuursrecht en de Wet Milieubeheer, dat voor iedereen van I8-I2-98 t/m I5-I-99 op de locaties Serooskerke en Koudeker ke (zie inzage en openingstijden) ter inzage ligt de aanvraag en de ontwerp-beschikking tot vergun ningverlening, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver anderingsvergunning krachtens de Wet milieubeheer ingediend door Veersedam auto B.V. voor de in richting Vrouwenpolderseweg 75 en Schoolstraat ong. te Vrouwen polder (kadastraal bekend ge meente Veere, kern Vrouwenpolder sectie G, nrs. 927 en I050) voor een motorvoertuigenherstelinrich- ting, incl. spuitcabine, wasplaats en showroom, alsmede het houden van enige paarden. T/m 15-1-99 kunnen gemotiveer de bedenkingen tegen de aan vraag en de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend Postbus I, 4370 AA Koudekerke). De persoonlijke gegevens van de genen die schriftelijk bedenkingen hebben ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet be kend gemaakt. Het verzoek daar toe moet tegelijkertijd met de be denkingen worden ingediend. In dien daarom wordt verzocht, kan t/m I5-I-99 over het ontwerp van de vergunning van gedachten wor den gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen later beroep in stellen bij de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Terinzagelegging aanvraag en ontwerp-beschikking veran dering camping Gapingseweg 5 te Serooskerke. Wij maken bekend, gelet op de desbetreffende bepalingen van de Alg. wet bestuursrecht en de Wet milieubeheer, dat voor iedereen vanaf 18-12-98 t/m I5-I-99 ter inzage ligt de aanvraag om een milieuvergunning, alsmede de ont werp-beschikking tot vergunning verlening. De voornoemde stukken liggen ter inzage op de locaties Serooskerke en Koudekerke (zie inzage en openingstijden) en 's avonds na telefonische afspraak (0118 - 597610). Deze verande ringsvergunning, (betreft een kwa liteitsverbetering en geen uitbrei ding van het aantal kampeereen- heden), is ingediend door de heer M.L van Nieuwenhuijzen voor de inrichting Gapingseweg 5 te Se rooskerke (kadastraal bekend ge meente Veere, kern Serooskerke, sectie G, nummer 1183 en II84). T/m 15-1-99 kunnen gemotiveer de bedenkingen tegen de aan vraag en de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend (Postbus 1,4370 AA Koudekerke). De per soonlijke gegevens van degene die schriftelijke bedenkingen hebben ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend ge maakt. Het verzoek daartoe moet tegelij kertijd met de bedenkingen wor den ingediend. Indien daarom wordt verzocht, kan t/m 15-1-99 over het ontwerp van de vergun ning van gedachten worden gewis seld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen beroep instellen bij de Afd. Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelij kerwijs niet in staat is geweest (tij dig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Openingstijden Gemeente Veere feestdagen Op 25-12-98 en 1-1-99 zijn alle afdelingen gesloten. Van 28 t/m 31-12 zijn alle afdelingen geo pend. De afdeling Burgerzaken is op 24-12 en 31-12 geopend van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 15.00 uur. Ophalen huisvuil In verband met Eerste Kerstdag zal de route voor het ophalen van het huisvuil worden gewijzigd. Eerste Kerstdag, vrijdag 25 de cember: - De route voor het legen van de duobakken in Westkapelle bin nen de bebouwde kom exclu sief de Joossesweg zal maan dag 28 december a.s. gere den worden. - De route voor het legen van de duobakken in Westkapelle bui ten de bebouwde kom en de Joossesweg zal dinsdag 29 de cember a.s. gereden worden. - De route voor het legen van de duobakken in Aagtekerke zal dinsdag 29 december a.s. gereden worden. Vergeet niet dat door een andere volgorde van de routes en vooral als er meerdere routes op dezelf de dag vallen het kan zijn dat de ophaaldienst veel eerder of later dan normaal langs komt Zet uw duobak op tijd buiten: vanaf 7.30 uur. Heeft u vragen dan kunt u op werkdagen tussen 8.00 en 12.00 uur contact opnemen met de in formatielijn, tel.nr.: 0118 - 597 697. Regeling sluitingsuur Oude jaarsnacht Het sluitingsuur voor de viering van Oud- en Nieuwjaar 199811999 voor (deelnemende) Koudekerke, 16 december 1998 Burgemeester en wethouders van Vee horecabedrijven te hebben vastge steld op 04.00 uur.Van deze rege ling kunnen uitsluitend de horeca bedrijven gebruikmaken die zich hiervoor bij de gemeente schrifte lijk of telefonisch melden (0118- 565568). Achteraf zal een verre kening van de leges plaatsvinden. Toekomstvisie wonen en wer ken gemeente Veere Wij zullen de gemeenteraad voor stellen om de Beleidsoriëntatie kernen Veere, de Notitie bedrijf sterreinen Veere en het Volkshuis vestingsplan Veere fase I vast te stellen. Op grond van de Alg. Wet Be stuursrecht en de Inspraakveror dening liggen de concepten van deze nota's en de daarbij beho rende toelichting voor iedereen ter inzage van 19-11-98 t/m 21-1- 99. De stukken liggen op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur en, niet op vrijdag, tussen 14.00 en 16.00 uur ter inzage op alle loca ties (zie inzage en openingstijden). De nota's zijn op de genoemde loktaties en tijdens de informatie bijeenkomsten te koop voor 5- per nota - 15,- per set Deze toekomstvisies presenteren wij tevens op een 13-tal informatiebij eenkomsten. De planning van de bijeenkomsten ziet er als volgt uit kern -Vrouwenpolder -Zoutelande -Meliskerke -Westkapelle -Biggekerke datum en tijdstip woensdag 16 december 1998,20.00 uur dinsdag 5 januari 1999,20.00 uur woensdag 6 januari 1999,20.00 uur donderdag 7 januari 1999,20.00 uur dinsdag 12 januari 1999,20.00 uur. verenigingsgebouw Vrouwenpolder, Dorpsdijk 38 Zaal Middendorp, Smitsstraat 16 Ons Huis, Burg. Adelaarstr. 26 Herrijst, Markt 79 Dorpscentrum, Schuitvlotstr. 8 Tijdens deze bijeenkomsten geven wij een toelichting op de inhoud van deze beleidsvisies. Daarna bestaat in de pauze de gelegenheid om aan de aanwezige collegeleden en ambtelijke vertegenwoordigers vragen te stellen over de inhoud van de genoemde nota's. Wij nodigen u van harte uit om deze bijeenkomsten bij te wonen ledereen kan zijn zienswijze over de drie genoemde nota's geven. U kunt uw zienswijze schriftelijk indienen bij burgemeester en wethouders van Veere Postbus I te 4370 AA Koudekerke. U kunt uw mening ook mon deling geven. Daartoe kunt u een afspraak maken met de heer Piet Baas (tel. 597646) of de heer Frank Streng (tel 597645) over de Be leidsoriëntatie kernen Veere; de heer Lou Jasperse (tel 5655 72) over de Nota bedrijfsterreinen Veere en de heer Chris Maas (tel 597633) over het Volkshuisvestingsplan fase I. De inspraakreacties zullen met de definitieve voorstellen aan de ge meenteraad van Veere aangeboden worden. BOUWAANVRAGEN (be kendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het slopen van diverse aanbou wen en het bouwen van een keuken Glacisstraat 174 - het plaatsen van een onder grondse opslag t.b.v. huisvuil hoek Wilhelminastraat Grave- straat - het verbouwen en uitbreiden van een woning Braamstraat 36 - het uitbreiden van de woning Middelburgsestraat 65 - het verbeteren en vergroten van een dakkapel Anjelierenlaan 87 - het bouwen van een bedrijfsge bouw Transportweg 9 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat bouwplan nen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan en/of waar voor het desbetreffende gebied een voorbereidingsbesluit van kracht is. Het gaat om: bouwaanvragen (art. I9WRO) M.C. Maljaars - Geschiere voor het bouwen van een zomerhuis op de locatie Galgewei 22 (vrij stelling art 14 bestemmingsplan). Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Art. 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of art 50 lid 5 van de Woningwet bieden daartoe de mogelijkheid.Voordat wij beslissen liggen de bouw- en si tuatietekeningen m.i.v. 17 de cember 1998 twee weken (dus t/m 6 januari 1999) in het stad huis ter inzage bij de sector Stads ontwikkeling, sectie Bouwen en wonen (hal/tweede verdieping). Gedurende die periode kan ieder een schriftelijk zijn/haar bedenkin gen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het aanpassen van de eerste verdiepingsvloer Nieuwendijk 7 - het bouwen van een bedrijfsge bouw Transportweg 7 - het uitbreiden van de woning Wagnerlaan 35 - het slopen van een buitentoilet en het vergroten van de garage Hobeinstraat 103 105 - het vergroten van de berging en het verplaatsen van de tuinkas Irislaan 9 - het verwijderen van asbesthou dende vloerbedekking Van Dis- hoeckstraat 73 t/m 119, Acacia laan I t/m 23 en 2 t/m 32, Margrietenlaan I t/m 13a en Geraniumlaan I t/m 31 en 2 t/m 24 - het verwijderen van asbesthou dende gevelbeplating Lange Zel- ke 91 - het uitbreiden van het sportin stituut Westerzicht 388 - het verplaatsen van een bunker van de Van Dishoeckstraat naar de Commandoweg - het wijzigen van een raamkozijn Hunzestraat 10 - het slopen van diverse gebou wen Edisonweg 41 - het verbouwen en uitbreiden van een woning Constantijn Huygenslaan 6 Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wet houders. EERSTVOLGENDE VERGA DERINGEN VAN DE WEL STANDSCOMMISSIE: 17 december en 7 januari 1999 Uw plan moet tenminste 2 dagen voor de vergaderdatum bij bouw en woningtoezicht ingediend zijn. RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert in het openbaar op donderdag 17 december 1998 om 19.30 uur in het stadhuis. De agenda en de voorstellen liggen ter inzage in het stadhuis (stafbureau Communica tie) en in de gemeentelijke wijk winkels (voor Souburg/Ritthem: in de bibliotheek van Oost-Souburg; voor Paauwenburg: in wijkcentrum 'Open Hof'; voor Groot Lamme- renburg: in wijkcentrum 'Groot Lammerenburg'; voor het Midden gebied: op Hogeweg 88 en voor het Centrum: in de Bibliotheek Vlis- singen (Lange Zelke 91 WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend, dat op grond van het artikel 8.19 van de Wet milieubeheer meldingen zijn ont vangen van I. DGW&T, directie Brabant te Breda in verband met de sloop van diverse gebouwen en de wijziging van de functie van ge bouw 006 en nieuwbouw ten behoeve van legering op de lo catie van de te slopen gebou wen op het perceel Oosterha venweg 10 te Vlissingen. (De in richting kan omschreven wor den als een defensiecomplex van de Kon. Marine). 2. Alleghany Warehouse Europe b.v. in verband met uitbreiding met 5 opslagsecties voor ruwe tabak (loods G) op het perceel Duitslandweg 2 (De inrichting kan worden omschreven als een opslaginrichting voor tabak en het in conditie houden daar van). 3. Esso Nederland b.v. wegens aanpassing van een tankstation voor het wegverkeer inclusief LPG en autowasinstallatie aan de nieuwe eisen van het Besluit tankstations voor het wegver keer op het perceel Pres. Roos- eveltlaan 731. 4. Forke Europe b.v. wegens ver plaatsing van de wasplaats en de werkvloer voor onderhoud aan de (grondverzet)machines op het perceel Engelandweg 24 te Vlissingen-Oost De meldingen liggen van I 7 de cember tot en met 13 januari 1999 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (tweede verdie ping van het stadhuis). Op aan vraag kunnen de meldingen ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur worden ingezien. Voor informatie over deze meldin gen kunt u contact opnemen met sectie milieu in het gemeentehuis (tel: 0118-487204). Daar kan de ze beschikking ook worden inge zien. Vlissingen, 16 december 1998 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2,4382 LG Vlissin gen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. HOORZITTING COMMIS SIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN De voorzitter van de Commissie bezwaar- en beroepschriften Vlis singen maakt bekend dat op maandag 21 december 1998 een openbare hoorzitting wordt gehouden in het gemeentehuis te Vlissingen. Behandeld wordt het bezwaar van: 19.30 mevrouw B.M.M. Kayser- Durinck inzake het afwijzen van een aanvraag om een kansspel automaat in het Racketcentrum, Gildeweg 10 te Vlissingen; 19.50 de heer ir B.N.W. Stofko- per inzake het verlenen van een tijdelijke onttrekkingsvergunning voor het pand Boulevard Bankert 894 op grond van de Verordening rekreatiewoningen 1994. De bezwaarschriften en alle ver der op deze zaak betrekking heb bende stukken liggen de week voor de hoorzitting ter inzage in het gemeentehuis, stafbureau Be stuur (kamer 118a - eerste ver dieping). U kunt zich met vragen over de procedure wenden tot de secretaris, de heer F.H. Kuijper tel. 0118-487 438. Als elektronische verkeersagenten bewaken stoplichten de veiligheid op onze kruispunten. Soms gaat er wel eens één stuk zonder dat het meteen wordt opgemerkt. Dat levert levensgevaarlijke situaties op. Zo gevaarlijk dat sommigen onder ons het niet meer kun nen na vertellen. Elke tip van een oplettende burger is welkom bij de politie. Het is een kleine moeite en u kunt er grote ongelukken mee voorkomen. De maatschappij moet alles doen voor onze veiligheid, vin den we allemaal. Maar wie is die maatschappij? Dat zijn wij. Dat ben jij. Dit is een publicatie van de Stichting Ideële Reclame telefoon: 0800-001 3, internet: http://www.riv.net/sire

de Faam | 1998 | | pagina 16