VAN DE iii PUZZEL MEE VOOR AMNESTY! i r INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTEVLISSINGEN V l GEMEENTE MIDDELBURG til VEEM MIDDELBURG I VLISSINGEN VEERE AMNESTY INTERNATIONAL Los het raadsel op en noteer het woord dat ontstaat met de letters uit de genummerde vakjes op een briefkaart. Plak ten minste f 1,60 aan postzegels bij voor Amnesty International! En vergeet niet uw naam en adres te noteren... DEZE PENNENSET Woensdag 9 december 1998 FAAM/VLISSINGER 23 NFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp-beschikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieube heer is ingediend door de heer J.J. de Kroo te Middelburg voor het wijzigen van een facilitairbedrijf voor paarden. De inrichting is ge legen aan de Boomdijk I te Nieuw- en Sint Joosland, gemeen te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie V, nr. 2216. De wijziging betreft de uitbreiding van de inrichting met een horeca- ruimte en een tractor. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Mi lieuzaken van de dienst Stadsont wikkeling,Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient van tevoren telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. 67 52 41). Desgevraagd wordt er door de af deling Milieuzaken een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Bedenkingen In de periode van 10 december 1998 tot 7 januari 1999 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college wor den ingediend. Indien behoefte be staat aan een gedachtewisseling over de ontwerp-beschikking kan daarom telefonisch worden ver zocht. Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gele genheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling beden kingen worden ingediend. De per soonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend wor den, indien daarom wordt ver zocht, niet bekend gemaakt. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-be schikking kunnen later beroep in stellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvor ming straks afwijkt van het voor nemen. COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN MIDDELBURG. De commissie, die het gemeente bestuur adviseert over de te ne men beslissingen op ingediende bezwaarschriften, komt op don derdag 10 december I998 bijeen om belanghebbenden te horen. Behandeld worden de navolgende zaken (onder voorbehoud; zowel de te behandelen zaken als de tij den kunnen nog wijzigen). De gemeenteraad heeft vrijstelling verleend van het ter plaatse gel dende bestemmingsplan om de bouw van zestig woningen (plan Nieuwenhoven) mogelijk te ma ken.Vervolgens hebben burge meester en wethouders aan Pro- verko Bouwgroep B.V. de benodig de bouwvergunning verleend.Te- gen deze besluiten zijn (namens 13 omwonenden) drie bezwaar schriften ingediend. De commissie hoort de belanghebbenden om 16.30 uur. Om 17.15 uur wordt het be zwaarschrift behandeld van een bewoner van de Nieuwe Öoster- sestraat. Dit bezwaarschrift is ge richt tegen de verleende bouwver gunning voor het wijzigen van de voorgevel van het pand Nieuwe Oostersestraat 30a te Middelburg. De hoorzittingen zijn openbaar en worden gehouden in het stadhuis. Inlichtingen kunnen vooraf worden ingewonnen bij de secretaris van de commissie, mevrouw mr.A.C. Beije (tel. 0118-675434). INSPRAAK ONTWERP- BESTEMMINGSPLAN SINT PIETERPOORT Op grond van artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Middelburgse inspraakveror dening ligt het ontwerp van het bestemmingsplan Sint Pieterpoort met ingang van vrijdag 11 decem ber 1998 gedurende 4 weken (tot en met donderdag 7 januari 1999) voor een ieder ter inzage bij de sectie Communicatie, Stad huisstraat 2 en de dienst Stads ontwikkeling, Vlissingse straat 21. Inspraak wordt verleend aan ingezetenen en in de gemeen te een belang hebbende natuurlij ke en rechtspersonen. Medewerkers van de sectie Ruim telijke Ordening van de dienst Stadsontwikkeling zijn bereid een toelichting te geven op het ont- werp-bestemmingsplan dat be trekking heeft op het terrein van de voormalige Rijks-HBS aan de Sint Pieterstraat. Ook bestaat de mogelijkheid dat een exemplaar van het bestemmingsplan voor en kele dagen wordt uitgeleend tegen betaling van een borg van 25,-. In het kader van het ontwerp-be- stemmingsplan Sint Pieterpoort zal er op dinsdag 22 december 1998 onder voorzitterschap van wethouder P.M. Bruinooge een in spraakavond worden gehouden in de Burgerzaal van het stadhuis. De avond begint om 19.30 uur. Gedurende de termijn van terinza- gelegging kunnen inspraakreacties schriftelijk naar voren worden ge bracht op een daartoe bestemd inspraakformulier. Deze formulie ren zijn verkrijgbaar bij dè sectie Voorlichting en de dienst Stadsont- wikkeling.Tevens kunnen,geduren de voormelde termijn, inspraakre acties mondeling naar voren wor den gebracht. Hiervoor dient een afspraak te worden gemaakt bij de sectie Ruimtelijke Ordening, te lefoon 0118-675200. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - het verhogen van een tuinmuur op het perceel Piersland 2; - het bouwen van een berging op het perceel Oude Vlissing- seweg 32; - het plaatsen van een zadeldak op twee garages aan de Lion- straat 15 en 17 te Arnemuiden; - het bouwen van een tuinhuisje/berging op het volks tuincomplex "Veersepoort" aan de Geersesweg; - het verbouwen van een pand op het perceel Balans 11; - het verbouwen/restaureren van een pand op het perceel Balans 17; - het bouwen van 22 twee-onder- éénkapwoningen en 2 vrij staande woningen in plan "De Veersche Poort" (Ie fase); - het bouwen van 18 woningen aan de Hans Lipperheystraat en Phillippus Lansbergenstraat in plan "Veldzigt" (2e fase); - het verbouwen/renoveren van een pand op het perceel Stads- schuur 2. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN In de week van 23 tot en met 27 november 1998 zijn de volgende vergunningen verleend en/of is met de volgende meldingen inge stemd: - het bouwen van een bijkeuken en berging op het perceel Veer- seweg 117; - het aanbrengen van een recla me op het perceel Goudend 12; - het wijzigen van een reeds eer der verleende bouwvergunning voor het bouwen van een wo ning op het perceel President Rooseveltlaan I; - het aanbrengen van een recla me op het perceel Vlasmarkt 13; - het aanbouwen van een tuinka mer op het perceel Nieuwe W/s singseweg 116; - het uitbreiden van de woning op het perceel Grootmede 70; - het slopen van de opbouw van 96 bergingen op de percelen 't Zanddorp 19 t/m 148; - het vergroten van een bestaan de dakkapel en het plaatsen van een nieuwe dakkapel op het perceel Noordsingel 56; - het plaatsen van een tuinber- ging op het perceel Vogelstraat 28; - het verbouwen en uitbreiden van de woning op het perceel Pijpstraat 39. Tegen deze besluiten kan binnen zes weken na de verzending be zwaar worden gemaakt bij het col lege van burgemeester en wethou ders, Postbus 61, 4330 AB Mid delburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam/Vlissinger van van daag, Maximaal Text pagina 830 of www.middelburg.nl. GEMEENT E POSTBUS 1 TEL. 0118 -555 444 4370 AA KOUDEKERKE L FAX0118 -553 025 TOEKOMSTVISIE WONEN EN WERKEN GEMEENTE VEERE Wij zullen de gemeenteraad voorstellen om de Beleidsoriëntatie kernen Veere, de Notitie bedrijfsterreinen Vee- re en het Volkshuisvestigsplan Veere fase I vast te stellen. Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht en de Inspraakverordening liggen de concepten van deze nota's en de daarbij behorende toelichting voor iedereen ter inzage van 19-11-98 t/m 21-1-99. De stukken liggen op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur en, behoudens op vrijdag, tussen 14.00 en 16.00 uur ter inzage op alle locaties (zie inzage en openingstijden). De nota's zijn op de genoemde locaties en tij dens de informatiebijeenkomsten te koop voor 5,- per nota - 15,- per set. Deze toekomstvisies presenteren wij tevens op een 13-tal informatiebijeenkomsten. De planning van de bijeenkomsten ziet er als volgt uit: kern Koudekerke Veere Grijpskerke Serooskerke Vrouwenpolder Zoutelande Meliskerke Westkapelle Biggekerke datum en woensdag donderdag maandag dinsdag woensdag dinsdag woensdag donderdag dinsdag tijdstip 9 december 1998, 10 december 1998, 14 december 1998, 15 december 1998, 16 december 1998, 5 januari 1999, 6 januari 1999, 7 januari 1999, 12 januari 1999, verenigingsgebouw 20.00 uur De Couburg, Duinstraat 4a 20.00 uur HetAccoord, Oudestraat 9 20.00 uur Het Dorpshuis, Kerkring I 20.00 uur De Zandput, Zandput 5 20.00 uur Vrouwenpolder, Dorpsdijk 38 20.00 uur Zaal Middendorp, Smitsstraat 16 20.00 uur Ons Huis, Burg.Adelaarstr.26 20.00 uur Herrijst, Markt 79 20.00 uur. Dorpscentrum, Schuitvlotstr. 8 Tijdens deze bijeenkomsten geven wij een toelichting op de inhoud van deze beleidsvisies. Daarna bestaat in de pauze de gelegenheid om aan de aanwezige collegeleden en ambtelijke vertegenwoordigers vragen te stel len over de inhoud van de genoemde nota's. Wij nodigen u van harte uit om deze bijeenkomsten bij te wonen ledereen kan zijn zienswijze over de drie genoemde nota's geven. U kunt uw zienswijze schriftelijk indienen bij burgemeester en wethouders van Veere Postbus I te 4370 AA Koudekerke. U kunt uw mening ook mondeling geven. Daartoe kunt u een afspraak maken met de heer Piet Baas (tel. 597646) of de heer Frank Streng (tel 597645) over de Beleidsoriëntatie kernen Veere; de heer Lou Jasperse (tel 565572) over de Nota bedrijfsterreinen Veere en de heer Chris Maas (tel 597633) over het Volkshuisvestingsplan fase I. De inspraakreacties zullen met de definitieve voorstellen aan de gemeenteraad van Veere aangeboden worden. Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (behalve vrij dagmiddag). De afd. Sociale Za ken is 's middags gesloten en afd. Burgerzaken is donderdag tot 19.00 uur geopend. Gemeentearchief Gemeentearchief Gemeente Veere gesloten van 7 t/m 27 december. Ter inzage Stukken die op de gebruikelijke wij ze ter inzage liggen kunt u tijdens openingstijden inzien bij Voorlich ting, Dorpsplein 28 te Koudekerke en op de locaties: Meliskerke, Dorpsstraat 3; Domburg, Markt I; Serooskerke, Gapingseweg I a en Westkapelle, Markt 95. Voor som mige stukken, zoals b.v. bestem mingsplannen, bouwaanvragen, sloopvergunningen en milieuver gunningen geldt een aparte rege ling die steeds vermeld wordt Bezwaar/beroep/ voorlopige voorziening Volgens de Algemene Wet Be stuursrecht kan iedereen bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunnin gen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellingen). Dat moet schrif telijk, gemotiveerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de ge meenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondisements- rechtbank ook verzoeken om, te gen vergoeding, een voorlopige voorziening te treffen. Info: 0118- 597569 Ontwerp-bestemmingsplan Buitengebied Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ligt het ont- werpbestemmingsplan Buitenge bied met ingang van 17 decem ber 1998 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage bij: -Voorlichting en Bouwen en Wo nen (zie inzage en openingstijden) In grote lijnen zal dit bestem mingsplan het grondgebied van de gehele gemeente Veere omvatten, uitgezonderd de woonkernen, het eiland Neeltje Jans en de meeste verblijfsrecreatie- en bedrijfsterrei nen. Het ontwerp-plan heeft dus voornamelijk betrekking op het landelijk gebied en de daarin gele gen agrarische en andere bedrij ven, wegen en waterlopen, burger en zomerwoningen, buitenplaat sen, zeewering, natuurgebieden, stranden en andere dagrecreatie terreinen, het tot de gemeente Veere behorende buitenwater en een gedeelte van hetVeerse Meer met de daarin/daarlangs gelegen eilanden, oevers en jachthaven. Het ontwerp bevat onder andere een regeling voor de intensieve veehouderij, glastuinbouw en het kleinschalig kamperen. Ook het tracé van het rondweg Koudeker ke is daarin opgenomen. Geduren de bovengenoemde termijn van vier weken kan een ieder schrifte lijk bij de gemeenteracd, postbus I, 4370 AA Koudekerke, zijn zienswijze omtrent het ontwerp- bestemmingsplan kenbaar maken. ART 19 Wet RO Er is een aanvraag binnengeko men om vergunning ingevolge de Woningwet voor het bouwen van een stal/berging op het perceel Middelburgseweg 27 te Grijpsker ke. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Door de gemeenteraad is verklaard, dat voor desbe treffend bestemmingsplan een herziening wordt voorbereid. Het bouwplan is in overeenstemming met de in voorbereiding zijnde herziening.Wij zijn voornemens door toepassing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50 lid 6 van de Wo ningwet de vergunning te verlenen nadat van Gedeputeerde Staten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar zijn ontvangen. In verband hiermee ligt het bouw plan met ingang van 10 t/m 24- 12-98 gedurende de openingstij den ter inzage op de afdeling Bou wen en Wonen, locatie Gapingse weg I a te Serooskerke. Gedurende deze periode bestaat voor u de gelegenheid schriftelijke bedenkingen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. BOUWISLOOPAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/'sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Biggekerke - het bouwen van een hotelcom plex met nevenfuncties aan de Kaasboerweg; - het bouwen van een woning Martinus Nijhoffstr. 22; - het bouwen van een woning Martinus Nijhoffstr. 26; Oostkapelle - het bouwen van een woning bijgebouwen Brouwerijstr. 52; - het uitbreiden van een zomer huis Burgvliet 80; - het bouwen van een tuinkamer- bloemenkas Orionstr. 13; Veere - het bouwen van een magazijn en serre Kapellestr. 11; Westkapelle - het bouwen van zes bedrijfswo ningen Pauluswegeling (ter ver vanging van een eerder inge diend bouwplan voor dienstwo ningen); - het verbouwen van een woning 't Hout 33; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/'sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas wor den ingediend nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW)VER- GUNNINGEN/MELDINGEN. In de periode van 26 november t/m 4 december 1998 zijn de volgende vergunningen verleend en/of is met de volgende meldingen ingestemd. Aagtekerke - het bouwen van een berging St Jan ten Heereweg I; Domburg - het plaatsen van een berging We verijstr. 13; - het bouwen van een warmte kracht-installatie Schelpweg 7; - het bouwen van een serre aan het zomerhuis Paalhoofd 11; - het wijzigen van de reeds op 15 mei 1998 verleende bouwvergun ning voor het veranderen van een dak op de garage Hogehilweg 17; Koudekerke - het plaatsen van een dakkapel Evertsenstr. 33; - het uitbreiden van een woonka mer Meulpad 26; Meliskerke - het uitbreiden en vergroten van een loods Poppendamseweg 15; - het plaatsen van een tuinhuisje Oppervloer 15; Serooskerke - het bouwen van een berging Wilgenhoekweg 34; Veere - het slopen van asbesthoudende golfplaten Zanddijkseweg 14; - het veranderen van een woning Kaai 31; - het bouwen/plaatsen van een sokkel/monument aan de Oudestr.; Vrouwenpolder - het uitbreiden van een receptie/kantoor Hopman de Rijklaan 2; Westkapelle - het verbouwen van een wasruim te Prelaatweg I; - het uitbreiden van vakantie verblijven "Duinzicht" Poppekerk- seweg I - het gedeeltelijk slopen van een zomerhuis en het uitbreiden van een zomerhuis Joossesweg 129; Zoutelande - het plaatsen van een sanitaire unit Boudewijnskerke 74; - het bouwen van zolderruimtes op de garages Majoorwerf 72 en 74; - het uitbreiden van een woning en het plaatsen van een schutting en pergola Duinweg 46 Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Be stuursrecht kan dat binnen 6 we ken. De termijn van het indienen van be zwaren vangt aan op de dag na ver zending van de vergunning aan de aanvrager. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij B&W van de gemeen te Veere worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemoti veerd. U kunt hierover informatie krijgen bij mevr. LM. Louwerse tel. 0118-597635. Regeling sluitingsuur Oudejaarsnacht Het sluitingsuur voor de viering van Oud- en Nieuwjaar 1998/1999 voor (deelnemende) horecabedrijven is vastgesteld op 04.00 uur. Van deze regeling kunnen uitslui tend de horecabedrijven gebruikma ken die zich hiervoor bij de gemeen te hebben gemeld. De horecabedrijven die deel willen nemen aan deze regeling kunnen zich schriftelijk of telefonisch melden (0118-565568). Achteraf zal een verrekening van de leges plaatsvinden. Inwerkingtreding belastingver ordeningen op het terrein van de gemeentelijke belastingen. Wij maken bekend dat de raad op 5-11-98 vastgesteld de volgende verordeningen: a. de verordening onroerende-zaak- belastingen 1999; b. de verordening hondenbelasting 1999; c. de verordening forensenbelasting 1999; f. de verordening rioolrechten 1999; g. de verordening reinigingsheffin gen 1999. Deze verordeningen treden in wer king op 17 december 1998 De bekendmaking van de verorde ningen en besluiten heeft plaatsge vonden door opneming in het belas- tingregister van de gemeente Veere. De verordeningen en besluiten liggen ter inzage op alle lokaties (zie inza ge en openingstijden). Koudekerke, 9 december 1998 Burgemeester en wethouders van Veere, BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: - het bouwen van een erker Sint Eustatiuslaan 16 - het bouwen van een carport Rosenburglaan 294 - het vergroten van de berging en het verplaatsen van de tuinkas Irislaan 9 - het bouwen van een koelcel Be- drijfsweg 8 - het wijzigen van een raamko zijn Hunzestraat 10 - het verbouwen van de trappen huizen van 66 woningen Hoge- weg Leeghwaterstraat Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. EERSTVOLGENDE VERGADERINGEN VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE: 17 december en 7 januari Uw plan moet tenminste 2 dagen voor de vergaderdatum bij bouw en woningtoezicht ingediend zijn. GOEDKEURING BESTEMMINGSPLAN BOULEVARD, 8E HERZIENING Wij maken ingevolge artikel 28 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening (WRO) en artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb) bekend, dat Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 20 oktober 1998 goedkeuring hebben verleend aan het, door de gemeenteraad op 26 maart 1998 vastgestelde, bestemmingsplan Boulevard 8e herziening. Het besluit van Gedeputeerde Staten en het goedgekeurde be stemmingsplan liggen met ingang van 10 december 1998 gedu rende zes weken (t/m 20 janu ari 1999) op het stadhuis (sector stadsontwikkeling, hal tweede ver dieping) ter inzage. Het bestemmingsplan heeft in hoofdzaak betrekking op een planologische regeling van het perceel Boulevard Evertsen 244 en het naastgelegen perceel Ke nau Hasselaarstraat 519, tenein de de uitbreiding van een hotel mogelijk te maken. Degene die zich tijdig op grond van artikel 2 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening met beden kingen tot gedeputeerde staten van Zeeland heeft gewend, alsme de belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zich overeenkomstig dit artikel tot gedeputeerde staten te wenden, kan gedurende de termijn van terinzageligging tegen het be sluit van gedeputeerde staten be roep instellen bij de Afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019 EA te Den Haag. Het besluit van Gedeputeerde Sta ten treedt in werking daags na af loop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn door de indiener van een beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit tot goedkeuring niet in wer king voordat op dat verzoek is be slist. Vlissingen, 9 december 1998 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. elpenbeen symbool van de vrede Russische munt meteen bevlieging denkbeeld geweld besef Engels bier gifslang inhouds maat krant ~T~ in opstand komen streng bewind T hert vrouwen emancipatie bladzijde scheikundig symbool voonjzer naaldboom ieder spil nvier in Duitsland T bolgewas laatslleden sprong in het water gruis op tennis banen bescherm- hoes voor het groot zeil eventueel gewicht Amnesty International strijdt wereldwijd voor mensenrechten. Word lid! Bel 020 - 6264436. godsdienst geweldig smaad heilige islamitische stad schreeuw koeling slagzin onaange naam koud muurholte lange rij auto's Chinese af standsmaat afspraakje mobiele eenheid stemming vaandel schaamte reclame drukwerk vlijtig ten bedrage van niet vroeg plaats In Duitsland volksover- levenng Schrijven met een prachtige pen uit de Parker Sonnet-sene! Voor de winnaars: een pennenset bestaande uit een vulpen en een balpen (ter waarde van 320,-) uiigevoerd in midmght-blue. Het exclusieve patroon bestaat uit diverse laklagen. de overige onderdelen zijn vervaardigd uit 14-karaats goud. Een njk bezit dat een leven lang meegaat... Stuur uw oplossing op een gefrankeer de briefkaart met ten minste extra 1,60 aan postzegels vóór 20 januari naar AMNESTY PUZZELACTIE POSTBUS 40010 2130 KN HOOFDDORP Noteer hier de letters uit de 7 genummerde vakjes.

de Faam | 1998 | | pagina 23